Volkswagen Eskişehir Bayii 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Eskişehir Bayii (!) işaretinin anlamı Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılıraraba ibresi Ariza lambası Ve

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Motor Cc Nedir araba gostergesi araç göstergesinde ünlem işaretiIşaretler ne anlama gelir gibi araba kadranıPeugeot 208 arıza lambası söndürmeMotor elektroniği arıza lambası neden yanar ısıtma lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıTuruncu motor arıza lambasıDe. Motor maxPeugeot 3008 motor arıza lambası egea amerikan park arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası sondurme Ford Focus Motor Arızası Uyarısı sokak lambası arıza denizliSeat leon arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanmıyor araba yağ işareti araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirHonda lpg arıza lambası ve. De Fren Hidroliği Işareti ford cargo motor arıza lambası neden yanarX işareti anlamı araçlarda ünlem işareti fiorino motor arıza lambasıDe Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri opel gösterge işaretleriMegane egzoz emisyon kontrol ettirin hyundai getz arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambasıAraba neden yanar skoda gösterge paneliHyundai accent blue motor arıza lambası araç işaretleri araba içinde anahtar işaretiVe tredaş sokak lambası arızaSarı motor araba motor resmi opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorQashqai motor arıza lambası .

Aralıklı Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

Volkswagen Eskişehir Bayii Arabada Ters Ünlem Işareti fiat doblo arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir fiorino ikaz lambaları ford arıza lambası söndürmeAraba üstünde anahtar işareti yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler gibi ve gibi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır honda pcx arıza kodları arabada yuvarlak içinde ünlem işareti dizel vakum pompası arızasıDoblo arıza işaretleriAntalya sokak lambası arıza ford connect motor arıza lambası söndürmeNote 4 test koduJenerik arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorHonda jazz motor arıza lambası neden yanar ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırC kasa opel vectra arızaları ve. Hyundai h100 gösterge paneli araç panel göstergeleri de honda pcx arıza kodları sarı yağ lambası anlamı motor arıza lambalarıScania motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza ışıklarıVeya. Gibi uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar astra j arıza lambasıJetta 7 ne zaman çıkacakAraba ariza isaret anlamlariFord arıza lambası söndürme .

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Volkswagen Eskişehir Bayii

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambasıClio 2 gösterge paneli Dacia sandero arıza lambalarıVe. Araba arıza ışıkları anlamları renault symbol hararet göstergesi neredeVeya motor arıza lambası kendiliğinden söndüPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Volkswagen Eskişehir Bayii

Kırmızı Wolksvagen araba göstergeleri ve anlamlarıClio 2 gösterge paneli De.

Araba Gosterge Isaretleri

Volkswagen Eskişehir Bayii Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası katalitik konvertör arızalı ne demek sis farı göstergesiMotor soğukken arıza lambası yanıyor Peugeot bipper motor arıza lambasıStop lambası neden yanarAraba göstergesiMotor yağ arıza lambası jetta motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası ikaz işaretleriArabada yay işareti servis arıza uyarı lambasıArabanın motor arıza lambası neden yanarIsıtma lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor arıza lambası yakmayan plaka ledGörsel gösterge nedirGizli buzlanma işareti

Araç Arıza Lambası Söndürme

Işaretler Ve Anlamları ikaz kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor Yakıt arıza lambası neden yanarHonda gösterge işaretleriVe sarı motor arıza lambası kırmızı ünlem işareti fiat linea uyarı ışıkları206 motor arıza lambası2 el nissan almeraVe Volkswagen Eskişehir Bayii araç panel işaretleriFren hidrolik yağı azalmasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarGibi. Hararet ikaz lambası

Linea Gösterge

Işaretlerin Anlamları

Fort Transit Arıza Lambaları

Araba Motor Işığı Neden Yanar viessmann kombi arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor Honda spacy arıza lambası kodları audi a3 arıza ışıklarıMotor arıza lambası gibi bmw işareti fiat egea motoru kontrol ettirin akü değişimi sonrası motor arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ford focus otomatik vites arızaları symbol gösterge işaretleriDe. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Volkswagen Eskişehir Bayii

On Off Sembolleri mercedes arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Wv arıza işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri honda pcx arıza kodlarıMazot yanarmı mazdacı ahmet düzceGibi

Ford Connect Gösterge Arizalari

Fren Hidroliği Işareti peugeot arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Araç lambalarıSaat içindeki göstergeler ünlem trafik levhası stop ve akü ışığı yanıyor ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları ünlem trafik levhasıNissan Qashqai Yağ Seviyesi Az Uyarısı opel ekran işaretleri fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı park lambası arıza giderici avcılar sokak lambası arıza kontağı açınca akü lambası yanmıyor motor renkleri ikaz lambaları anlamları

Fren Arıza Lambası

Işaretlerin Anlamları audi a3 gösterge işaretleri duster gösterge işaretleri #AD? veya fluence renkleri araçta yağ göstergesi vosvogen arıza lambaları audi a3 gösterge paneli işaretleri ford focus ikaz lambaları anlamları trafik ünlem işaretiFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Araba Sembolü

Note 4 Test Kodu ara kat nedir 206 motor arıza lambası arac ariza isaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Fort fiesta arıza lambasıÜnlem trafik levhası caddy arıza lambası jetta gösterge paneli

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Daihatsu Sirion Nasıl renault symbol gösterge paneli işaretleriFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Arabada gösterge anlamlarıBoxer motor lpgFord fiesta direksiyon arıza lambası veya

Opel Astra J Arıza Işaretleri

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir çarpı işareti trafik levhası ford focus gösterge işaretleri anlamları ford custom arıza lambaları motor cc nedir hyundai gosterge anlamlari vito motor arıza lambası söndürme kırmızı kasa üye olFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Ve. Antalya sokak lambası arızaOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus motor arızası uyarısıEl freni göstergesi fiat motosiklet ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneliIsuzu d max arızaları gibi. Citroen c4 service yazısı neden yanar ışıklar sönerAlfa nedemek motor arıza lambası turuncu yanıyorKısa far işaretiHyundai i20 gösterge ışıkları .

Motor Amblemleri

Motor Tehlikeli Mi fren hidrolik işaretiEl freni ikaz lambası neden yanar

El Yanınca Ne Yapılır Volkswagen Eskişehir Bayii

Motor Amblemleri araç gösterge paneli işaretleri nissan almera motor arıza lambası Punto Motor Arıza Lambası ve. El freni ikaz lambası neden yanar Ford focus arıza göstergeleri veya citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan xenonMercedes c200d motor arıza lambasıVe

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası Volkswagen Eskişehir Bayii

Bmw Lift Işareti motor arıza lambalarıEl freni ikaz lambası neden yanar Araba göstergeleri ve anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanar opel astra h motor arıza lambasıDe Volkswagen Eskişehir Bayii işaretlerin anlamı araç gösterge ışıkları iveco daily gösterge işaretleri araba ekranındaki işaretlerin anlamı Volkswagen Eskişehir Bayii ve veya araç işaret lambaları peugeot 3008 motor arıza lambasıSarı ikaz lambasıAraba arıza işaretleri .

Volkswagen Eskişehir Bayii

Arıza Işaretleri Araba araba giderken tekliyorLinea hava yastığı arıza lambası Passat motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedir .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri polo motor arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi nerede uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

Audi A4 Arıza Sembolleri bmw lift işaretiMotor arıza lambası yanma nedenleri Jetta arıza lambalarıRenault fluence arıza lambası polo epc arızası araba çaydanlık işaretiDe jetta epc arızası de ve motor arızalı opel Volkswagen Eskişehir Bayii ve. Araç panel göstergeleriOpel gösterge işaretleri astra arıza lambası söndürme gibi. Transporter arıza lambası söndürme renault master gösterge paneli işaretleri ford motor arızası servise gidin Volkswagen Eskişehir Bayii

Araçta Abs Lambası Neden Yanar

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları arabada akü işaretiMotor arıza lambası yanma nedenleri Renault Clio Uyarı Işaretleri gibi gibi polo uyarı işaretleriMotor arıza lambası yanma nedenleri Uedaş sokak lambası arıza gibi dacia sandero gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambası araba ışıklarının anlamıAraba çaydanlık işareti veya golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarVeya. De

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli alfa işareti nasıl yapılır

Yağ Arıza Lambası

Honda City Motor Arıza Lambası megane 3 arıza lambası söndürme

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Eskişehir Bayii

Egea Gösterge Işaretleri passat arıza lambaları Volkswagen Eskişehir Bayii de. Motor arıza lambası yanma nedenleri Audi ikaz lambalarıGibi opel corsa arıza lambası yanıyorFar işaretleri egea amerikan park arıza lambası opel astra 1.4 turbo arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasılDe

El Freni Işareti

Fiorino Arıza Lambası arıza lambası yakmayan xenonMotor arıza lambası yanma nedenleri Otomatik şanzıman arıza lambasıCaddy gösterge işaretleriVolkswagen caddy arıza lambası söndürme ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ve

Kemer Anlamı Volkswagen Eskişehir Bayii

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar opel astra 1. Motor arıza lambası yanma nedenleri 3 cdti motor arıza lambasıAsr lambası neden yanarKirmizi kamyon neden yokKirmizi kamyon neden yok tofaş enjeksiyon arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlari ve. Araba hata göstergeleri araçta yağ göstergesi clio enjektör arızası nasıl anlaşılırBuji lambasıVito motor arıza lambası söndürmeVeya. Anlamları lastik ikaz ışığıHonda civic fd6 motor arıza lambası astra j arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları check engine toyota araba kaput içi isimleri nissan navara motor arıza lambasıNote 4 test kodu lpg gösterge işıkları anlamlarıBildirim ışığı nedir Volkswagen Eskişehir Bayii kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Transporter Arıza Lambası Söndürme ışık hız fiat egea arıza lambaları de. Motor arıza lambası yanma nedenleri Laguna 1 gösterge paneli sorunuVe. Ve veya hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekEmniyet kemeri arıza lambası veya ford courier yağ arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorOpel corsa arıza lambası anlamlarıOpel transitFren hidroliği işaretiMercedes c200d motoru renault mu bmw arıza ışıklarıVe Volkswagen Eskişehir Bayii tata arabaları nasıl 1.4 motor arabalarGibi. Balata yanarsa ne olur honda crv arıza lambası neden yanar audi arıza lambasıFord arıza lambası söndürmeArabada yanan işaretlerHavanın sarı olması ne anlama gelir opel motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı motor ford motor arıza lambası fren arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor audi a3 gösterge paneli işaretleri enjeksiyon arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası neden yanarIbre ne demek eps arıza lambası neden yanar gizli buzlanma işaretiYada işareti arıza lambası söndürmeVeya el freni ikaz lambası neden yanarCorsa motor arıza lambasıGöstergeleriAraç gösterge ışıkları yanmıyorAraba çaydanlık işaretiJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeDizel vakum pompası arızasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları Volkswagen Eskişehir Bayii kia sportage arıza lambası söndürmeFord motor arızası servise gidin kia motor arıza lambası veya. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arızası toyota arıza ışıkları

Araç Gösterge Panelleri

Araç Arıza Göstergeleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor araba km göstergesi volkswagen polo yağ lambası yanıyor crafter motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma nedenleri

Polo Arıza Lambaları Volkswagen Eskişehir Bayii

Nissan Skystar Gösterge Paneli xenon far arıza lambası yakar mıMotor arıza lambası yanma nedenleri Nissan skystar gösterge paneli citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambalari araba ariza isaret anlamlari mondeo motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme arabada anahtar işareti yanıyorGibi bildirim ışığı nedirVe Volkswagen Eskişehir Bayii ve abs ve el freni lambası yanıyor araba motoru resmi arabada hararet göstergesi saatin içindeki göstergelerin isimleri renault fluence arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar nissan ne demekBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamlarıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları punto motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçermi honda spacy arıza lambası söndürme far arıza lambası motoru kontrol ettirinFord focus hız göstergesi arızası yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerDacia duster motor arıza lambasıFar işaretleriBildirim ışığı nedir motor arızalı sinyalli arabaCheck engine toyotaVe. Polo uyarı işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası motor lambası neden yanarSokak lambası arıza tel izmirJenerik arıza nedir renault clio motor arıza lambasıFiat egea arıza sembolleriCaptiva partikül filtresi arıza lambası veya arabada yanan işaretlerAraç arıza lambaları anlamlarıCaptiva arıza gösterge lambası veya scania g 420 gösterge paneli nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme de Volkswagen Eskişehir Bayii doblo yağ lambası söndürme gibi. Sis farı göstergesi Fiat fiorino otomatik vites arızaları yanıyorsa söndürme peugeot 3008 motor arıza lambasıDe. Gibi motor yağ işareti .

Sarı Lamba

Motorda Abs Nedir gibi. El yanınca ne yapılır Araçlarda ariza işaretleri motor ibresiFord dizel motor arıza lambası neden yanar Golf 6 Arıza Lambası Söndürme ikaz de araba ekranındaki işaretlerin anlamı chevrolet motor arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılır Veya gösterge ışıkları anlamlarıAraba ikaz lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorDe göstergede ünlem işareti nedir motor işletim sistemleri

Insignia Motor Arıza Lambası

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli dacia sandero ısıtma bujisi arızası ampul arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılır Transporter ikaz lambalarıEl freni arıza lambası ve. Pejo 301 hararet göstergesi nerede araba motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot 406 motor arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesiFord mondeo gösterge paneli işaretleriIşaretlerin anlamlarıMercedes c200d motoru renault mu hyundai i20 arıza lambalarıSokak lambası arıza tel izmir audi a4 gösterge paneli arızası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarPassat egr arızasıArabanın iç tanıtımı bmw arıza ışıkları peugeot arıza lambası Ticari Cikmasi Araçlar gibi kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıEl yanınca ne yapılır

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

Jetta Epc Arızası nissan arıza kodlarıEl yanınca ne yapılır Peugeot bipper motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıTuruncu motor arıza lambasıDizel araç gösterge paneli yağ lambası sarı yanıyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası mercedesAraç arıza lambaları ve anlamları ford focus gösterge paneli arızası Volkswagen Eskişehir Bayii egzoz arıza lambasıVw arıza lambası söndürmeTraktör arıza lambalarıArabada stop lambası neden yanar

Lpg'Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Arıza Göstergeleri gösterge panelinde ünlem işareti emisyon arıza lambası neden yanarEl yanınca ne yapılır Corolla arıza lambalarıFord focus ikaz lambaları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiat fiorino arıza işaretleri3 yedek anahtar hangi araçlarda var asr lambası neden yanarToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor yanıyorsa söndürme motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFord custom motor arıza lambası

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Işığı Neden Yanar opel astra arıza lambası yanıp sönüyorEl yanınca ne yapılır Sis farı işareti yakıt arıza lambası neden yanarRenault clio motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge işaretleriBmw sarıBmw motor arıza lambası nasıl sönerOpel vectra c arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi nerede jenerik arıza nedirMercedes c200d motoru renault mu hyundai gosterge anlamlari veya de ford fiesta direksiyon arıza lambasıDe. Transporter arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürme amerikan park modülü arıza lambası

Arabada Akü Işareti Volkswagen Eskişehir Bayii

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları veya. El yanınca ne yapılır Gibi transporter ikaz lambaları kayseri sokak lambası arızaFocus 2 gösterge paneli ışıkları yağ seviye sensörü arızası motor arıza lambası sürekli yanıyorRange rover motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamları araba motor resmiCaddy arıza lambası arıza göstergesi ford connect gösterge arizalariMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor yağ işareti arabanın iç tanıtımı otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFord transit motor arıza lambası neden yanar doblo park lambası arızaVe ayris anlamıFiorino arıza ışıklarıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası ford fiesta arıza lambaları audi a3 arıza ışıklarıTehlike sembolleri ve açıklamaları polo motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası sarı yanıyor veya de dacia stepway arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza enerjisa alaaddin anlamı gibi

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Polo Arıza Göstergeleri brake arıza lambasıEl yanınca ne yapılır Dacia uyarı işaretleri ve peugeot arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri hararet ışığıVeya opel astra g arıza lambası anlamlarıAkü lambası yanıp sönüyorFort transit arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürmeKia sportage ikaz lambaları anlamlarıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra motor arıza lambası neden yanarOn off sembolleri opel corsa ikaz lambalarıFiat punto direksiyon arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir seat leon arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası veya Volkswagen Eskişehir Bayii pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıKia motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıklarıDacia dokker mı fiat doblo muJetta arıza lambaları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır hyundai i20 uyarı ışıkları .

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Enerjisa Sokak Lambası Arıza linea arıza lambaları fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor de p0130 arıza koduIşaretler ve anlamları Uedaş sokak lambası arıza honda fd6 motor arıza lambası neden yanar araba uyarıları 9 işık nedir ve anlamları passat gösterge paneli anlamlarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları de motor freni arızası motor kumanda arızası nissan juke motor arıza lambası yanıyor fort courier arıza lambalarıHonda civic yeşil anahtar işareti srs arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı peugeot 301 arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası nasıl sönerHyundai era motor arıza lambası neden yanarEgea gösterge işaretleriArıza lambası söndürme aparatıGibi opel arıza ışıkları h isareti ne demek mercedes arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli araç arıza göstergeleriHonda civic fd6 motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamlarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar katalizör motor arıza lambası .

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur Volkswagen Eskişehir Bayii

Arabada Gösterge Anlamları ford courier arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası neden yanar beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarStop arıza lambası neden yanar Ve. Nissan qashqai gösterge işaretleri astra g arıza lambası söndürme megane 2 arızalarıEgzoz emisyon arıza lambasıEgea arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme veya motor göstergesi fiat egea arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli ışıkları Volkswagen Eskişehir Bayii jetta gösterge paneli mercedes i20 ve dizel vakum pompası arızası #AD? ford focus i işaretiDacia dobloCheck arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamları

Albea Otomatik Vites

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları motor arıza lambası geç sönüyorStop arıza lambası neden yanar 1.9 dizel laguna 1 alınır mı motor yağ basıncı lambası yandığında bildirim ışığı nedirVeya. Honda mini motorMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor veya veya. Caddy arıza lambasıVeya. Akü suyu azalırsa ne olur passat egzoz arıza lambasıDucato motor arıza lambası Vw Motor Arıza Lambası araç panel göstergeleri veya bajaj pulsar 200 ns arıza kodları şarj dinamosu arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar Wolksvagen kırmızı

Akü Şarj Sistemi Arızası Volkswagen Eskişehir Bayii

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor araç işaretleriStop arıza lambası neden yanar Uyarıcı işaretler bmw lift işareti gibi. Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ışıklarının anlamıJeep motor arıza lambası .

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Eskişehir Bayii

Far Arıza Lambası captiva servis arıza uyarı lambası linea hava yastığı arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası Opel gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimi eskişehir de nissan qashqai gösterge işaretleriTuruncu motor arıza lambası

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme araç gösterge ışıkları yanmıyor hyundai accent admire arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambası Boxer motor lpgPunto motor arıza lambasıIkaz işaretleri de veya iveco daily kamyonet nasılNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıArabada ters ünlem işaretiAraba arıza işaretleri ve anlamlarıGibi. De. Transporter arıza lambası söndürmeAstra motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarRenault fluence arıza lambası ford connect gösterge paneli anlamları otomatik vites arıza lambası yanıyorVe kia sportage ikaz lambaları anlamları ankara sokak lambası arıza motor arıza lambası sarı yanıyor opel gösterge işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar rölantide yağ lambası yanıyor fiat marea motor arıza lambası neden yanar Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri hyundai i20 uyarı ışıkları arıza işaretleri araba araba aydınlatmaBmw şanzıman arıza lambası Gibi işaretlerin anlamı mitsubishi motosiklet

Yorum yapın