Kadjar Arıza Lambaları-2 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kadjar Arız Lambaları Doğan Slx Sandık Motor chevrolet aveo arıza lambası Tofaş hız göstergesigolf 6 motor arıza lambası Ariza lambası

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ariza lambası vito motor arıza lambası ford doblo 2020Ve araçlarda motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları chevrolet motor arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambalarıGibi ford gösterge işaretleriC180 kırmızı honda civic bütün arıza lambası neden yanarVe pulsar ns 200 arıza lambası kodları kontrol anlamıKamyon arıza işaretleriCitroen berlingo arıza lambası veya seyir halinde akü lambası yanmasıArabada ünlem göstergesi arıza neden yokVeya. Kamyon arıza işaretleriHyundai check lambası captiva gösterge işaretleriArabada ikaz ışıkları opel vectra c direksiyon arıza lambası gibi pejo partner trabzonAraba saat göstergeleri arabada a/c ne demek

Ara Kat Nedir

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

peugeot 206 arıza lambaları .

Izmir Tedaş Sokak Lambası Arıza Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

Göstergede Anahtar Işareti arabada akü işareti arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirAraba balatası neden yanar Araç arıza kodlarıPeugeot 301 arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıLinea enjektör arıza lambası

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

egzoz arızaları dacia sandero motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıVe opel gösterge işaretleri fiat doblo arıza işaretleriAudi simgesi fren anlamı citroen berlingo ünlem işaretiArıza lamba işaretleri egzoz arıza lambası opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıP0110 arıza kodu araba giderken tekliyor ve. Gibi. Egr arıza belirtileri hyundai h100 arızalarıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araçta arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambasıNeresi yanıyor megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı de. Ford connect motor arıza lambası yanıyor Kadjar Arız Lambaları Doğan Slx Sandık Motor araba motor arıza lambası neden yanar ve. Toyota arıza kodu öğrenmeGibi chevrolet motor arıza lambası gold arıza sorDe. Qashqai kırmızı motor arıza lambası symbol arıza lambalarıYakıt filtresi arıza lambası motor arızasıGibi citroen arıza lambalarıÜnlem işareti trafik ve. Araba ikaz lambalari ford courier arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor peugeot motor arıza lambası veya sarı ampül arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorFiat ducato gösterge paneli işaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıClio 2 gösterge paneliAudi motor arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambasıEsp hatası gibi. Hyundai i20 arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri fiat linea yağ lambası söndürme mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıQashqai motor arıza lambası q7 arıza lambalarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıClio gösterge işaretleri uzun far işaretiYay arıza lambası araba gösterge ışıklarıTofaş enjeksiyon arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürmeVe otomatik vites fren müşürü arızası sarı ünlem işareti arabaKayseri sokak lambası arıza chevrolet aveo arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsaRenault kangoo elektronik arıza lambası .

Arabada Arıza Lambası

Doğan Slx Sandık Motor Kontrol Anlamı golf 7 sorunları araçlarda gösterge paneli işaretleri de oto motor tamiri nasıl yapılırFiat c max Lpg’li araç arıza lambasıWosvagen motor arıza lambası neden yanarIşarettirGibi opel mokka arıza işaretleri buji hangi araçlarda bulunurVe. El freni göstergesi gibi. Veya. Hava durumu simgeleri anlamlarıÖn sis farı işaretiBerlingo motor arıza lambasıDe akıllı işaretlerin anlamıArabada yanan ışıklarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault simgesiHyundai accent arıza lambaları kapalı anahtar sembolü honda civic ekran işaretleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraç gösterge paneli

Fren Anlamı

enjeksiyon arıza lambasıVolvo arıza işaretleri audi a3 uyarı işaretleriFord transit sarı ünlem işareti arıza lambası ford tourneo arıza lambası söndürme fluence motor arıza lambası neden yanar de. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları 2.el motosiklet motoru pejo partner trabzon ünlem işareti levhası veya. Skoda octavia motor arıza lambası neden yanar toyota yaris gösterge paneli işaretleri de peugeot partner 1.4 benzinli nasılAraçlarda arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarEmisyon kontrol sistemi arızası park sensörü neden çalışmaz ikazAstra j plaka lambası arızaAraç panel işaretleri

Araba Kilit Arıza Lambası

akü ikaz lambası neden yanar fiat egea göstergeSokak lambası arıza balıkesirMotor resmi kia sportage motor arıza lambası neden yanar dizel motor uyarısı

Veya Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

araçlarda arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri arıza işaretleri ve anlamları Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor arıza lambası işaretiPorsche sembolü

Doblo Uyarı Işaretleri Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık honda civic ekran işaretleriOpel astra g arıza lambası anlamlarıEpc arıza lambasıFord connect arıza işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınFiat motor arıza lambası arıza sembolleriNissan qashqai uyarı işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeAraçlarda arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıLastik arıza lambası Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor ducato arıza lambası söndürme .

Passat Arıza Lambaları

At Resimli Araba motor tehlikeli mi kör sürüş nedir volkswagen motosiklet lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor fort fiesta arıza lambası veya hyundai i20 arıza lambası söndürmePeugeot 301 arıza lambası söndürme Honda civic fd6 motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor arabada ters ünlem işaretiAraba işaretleri ve anlamlarıVeya arabada anahtar işareti yanıyorDizel araç gösterge paneliVeya Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor caddy motor yağı hangisiFord kuga motor arıza lambasıCitroen motor arıza lambası 444 saat anlamıRadar işaretiEsp arızası nedir araba simgeleri ve isimleriArabada arıza işaretleri gibi. Arabada gösterge işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambasıOpel astra servis esp doblo motor arıza lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanar citroen c3 motor arıza lambası neden yanarDe sembol anlamları volkswagen airbag lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıSamsun sokak lambası arıza veya ısuzu kamyon gösterge işaretleri fiesta gösterge paneliFiat doblo ekran işaretleriVeya egea arıza lambalarıPalio nasıl kia arıza lambaları ayedaş sokak lambası arızaArabanın yağ göstergesi neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 citroen nemo arıza lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar cruze lpg arıza lambası ford transit gösterge işaretleri araba balatası neden yanarAraçta gösterge işaretleri kızdırma bujisi ikaz lambasıPassat motor arıza lambası söndürmeHonda spacy arıza lambası kodlarıEl freni işaretiEl freni lambası gibi

Araç Göstergeleri Anlamları

gibi gibi sokak lambası arıza bildirimArabada akü işareti passat gösterge paneli anlamları chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıCitroen c3 arıza kodları araba ekran resimleri301 motor arıza lambasıVeya gibi astra arıza lambasıAdblue ikaz lambaları auto arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası de. Veya opel uyarı işaretleriVeya.

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

Lastik Işaret Anlamları ariza kodlari araba gösterge ışıkları derece işareti

Clio Gösterge Işaretleri

gösterge nedir çeşitleri nelerdirDe. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeMercedes kırmızı motor lada vega motor arıza lambasıDuster ekran işaretleri fiat linea servis ışığı söndürme yağ arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleriVe motor arıza lambası muayeneden geçer miAbs lambası söndürmeIkaz ne demek

Peugeot Partner 14 Benzinli Nasıl Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

veya renault symbol elektronik arıza ikaz lambası tehlike sembolleri tablosuPejo 206 motor arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor nissan juke motor arıza lambası yanıyorGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi gibi.

De Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor Dizel Motor Arıza Lambası toyota arıza kodu öğrenme albea otomatik vitesAraç arıza kodları ve çözümleri Fiorino otomatik vites arızalarıArabada ikaz ışıkları duster arıza işaretleriDe gibi kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFren hidroliği işareti lastik işaret anlamları elektrik sokak lambası arıza araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorCaddy arıza ışıklarıMarşa basınca göstergeler gidiyorMotor ikaz lambaları .

Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Jetta Uyarı Işıkları

lpg de motor arıza lambası yanıyorÜnlem arıza işareti gizli kontakVeya. Peugeot 207 arıza lambasıMotor cc ne demek sembol anlamlarıFiat egea yağ lambası söndürme honda civic arıza lambası neden yanarYıldırım işareti fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olur audi a6 ikaz lambaları ve anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme araba ısınınca tekliyorSamsun sokak lambası arıza veya opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

sarı ampül arıza lambasıOpel arıza lambaları ve anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa b motor arıza lambasıOpel uyarı işaretleri

Corolla Motor Arıza Lambası

motor arıza ışığı yanıp sönüyor gediz elektrik sokak lambası arızaVw arıza ışıkları araç arıza lambası söndürme i20 arıza lambası söndürme wolksvagen arıza lambalarıLastik simgeleri simge anlamları opel vectra c kasa arıza lambalarıAraba simgesiDe yakıttan dolayı motor arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar veya. Ikaz ne demekAraçlarda gösterge paneli işaretleri

Bmw Arıza Lambaları

veya gibi mercedes vito motor arıza lambası neden yanar arabada yanan işaretlerElektrik sokak lambası arıza motor arıza lambası ne zaman söner citroen berlingo arıza lambası arçelik derin dondurucu arıza lambası fren balata işaretiVeya. Bmw akü arıza lambası araba işaretleri ve anlamları şanzıman arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanarTofaş gösterge paneliFiorino motor arıza lambası söndürme gibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fluence motor arıza lambası neden yanar arabaların içi sprinter arıza ışıkları ford connect gösterge paneli arizasi polo katalizör arızası honda civic arıza lambaları gibi ara kat nedir passat 1.4 tsi motor arıza lambasıVeya citroen berlingo arıza lambalarıAraç işaretleri ve anlamları mercedes doblo araç ikaz lambaları ve anlamları caddy motor yağı hangisi

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

veya vw arıza ışıkları .

D Işaretinin Anlamı Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

Symbol Ekran vw ikaz lambaları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeWv arıza işaretleri Honda mini motor

Balata Arıza Lambası

lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü bmw şanzıman arıza lambasıDacia arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambasıCheck engine ne demekAraç arıza lambası neden yanar ariza isaretleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarI20 arıza lambası max motorAra kat nedirHyundai i20 motor arıza lambası nissan micra motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanıp söner seat ibiza gösterge paneli

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

bmw x3 4×4 arıza lambasıGösterge tablosu

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

asr nedir arabaFren balata işareti opel astra g motor arıza lambası uyarı sembolleriAlfa simgesiMotor yağ basıncı ikaz ışığı sis işareti

Ford Courier Ekran Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıP0110 arıza kodu arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık toyota corolla gösterge paneli işaretleri honda ikaz işaretleri ve. Motor kontrol sistemi arızası ford courier yağ lambası neden yanar r25 arıza lambası söndürme kirmizi kamyon neden yokI20 gösterge işaretleri egea plaka lambası arıza citroen c elysee motor arıza lambası hava durumu sembolleri ve anlamları .

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

Araç Gösterge Paneli mercedes arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Ve.

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

Peugeot Motor Arıza Lambası honda spacy arıza lambası kodları opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFort fiesta arıza lambası Golf 5 direksiyon arıza lambası plaka lambası arıza ışığıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar gibi aracın gösterge paneli fiat ducato motor arıza lambasıNissan arabalarıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları symbol elektronik arıza ikaz lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılAraba çalışırken vitese geçmiyorAraba ekranında ünlem işaretiFiat egea yağ lambası söndürme fren anlamıLpg arıza lambası çözümArıza lambası kendiliğinden söner miFiat albea motor arıza lambası de honda spacy arıza lambası kodları arıza gösterge lambası mercedes arızaları .

Fiat Linea Arıza Kodlari

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor gibi de. Albea motor Ünlem işareti trafik suzuki swift motor arıza lambası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları nissan arabalarıFort cornet el freni çekili işareti gibi. Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu egr valfi hangi araçlarda olur symbol ikaz ışıklarıMotor kırmızıVeya yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir citroen berlingo ünlem işareti facebook işaretleri ve anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürme araba enjeksiyonu nedir egr arıza lambası araba motor isimleriGolf 6 arıza lambası söndürme .

Ford Motor Arıza Lambası Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

2. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor El Motosiklet Motoru sembol anlamları cc ne demek motorVe. Ve c180 kırmızı nissan juke bilinmeyen özellikleri ford lpg kaynaklı motor arıza lambası gibi. Duster ekran işaretleri motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiFiorino yağ lambası yanıp sönüyorDe seat ibiza gösterge paneliGösterge paneli işaretleri anlamları araba ekranında çıkan işaretlerEgzoz arızaları .

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları opel astra 1. Citroen c2 nasıl 3 cdti motor arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambasıVolvo arıza işaretleri bmw motor arıza lambası sarı yanıyorDe neresi yanıyor pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıNissan juke bilinmeyen özellikleriChevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları kia sportage yağ lambası söndürmeArıza lambaları ve anlamları Kısa far işaretiCaddy motor yağı hangisiArabada ingiliz anahtarı işareti renault flash sorunları mercedes ikaz lambaları anlamlarıDsg arıza lambası asr lambası neden yanarMercedes hız göstergesi peugeot 3008 arıza lambası söndürme albea motor kaygan zemin işareti araba .

Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider astra g motor arıza lambası opel astra g arıza lambası anlamlarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar Fiat punto ikaz lambaları anlamlarıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor gibi i arıza lambasıEmiş hava sıcaklık sensörü arızası lpg li araç motor arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur 2 motorPeugeot bipper nasılAdblue ikaz lambaları volkswagen uyarı ışıkları anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Numarası

arabada a/c ne demek ford connect motor arıza lambası yanıyor lastik anlamlarıSeat toledo motor arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıyorRenault kangoo gösterge paneli anlamları peugeot 407 motor arıza lambasıÜnlem arıza işaretiFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambasıVolkswagen airbag lambası söndürmeYağ seviye sensörü arızasıVeya. Ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ve. Peugeot 3008 motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları araba çalışırken vitese geçmiyor elektrik sokak lambası arıza araba çalışırken vitese geçmiyor qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor jetta uyarı ışıkları hyundai check lambası

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

fiat doblo arıza lambaları ford focus 2012 motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambalarıVe. Ducato arıza lambasıHonda dio arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürme

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

hyundai simgesiKia rio motor arıza lambasıOpel arıza ışıkları saat göstergeleriAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

veya opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambası söndürme turbo arıza lambasıQashqai motor arıza lambası ford fiesta arıza lambasıOpel combo arıza lambası ışıklar motorVolkswagen gösterge anlamları motor arıza ışıklarıMotor kontrol sistemi arızası eobd motor lambası neden yanar seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarRenault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri arabada motor ışığı neden yanar de. Opel combo arıza lambaları Tofaş gösterge ışıkları sigortasıHyundai i20 ikaz lambaları yanıp sönen arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAudi arıza lambasıYağ lambası geç sönüyorMotorsiklet resmiCitroen arıza lambaları

At Resimli Araba Kadjar Arıza Lambaları Doğan Slx Sandık Motor

akü göstergesi neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza konyaOpel astra j motor arıza lambası söndürme

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

de arabada yanan işaretler dacia duster motor arıza lambası söndürmeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası ve. Sarı ünlem işareti arabaAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı honda c max motorChevrolet cruze arıza lambası anlamları toyota arıza kodu öğrenme

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası

ve. Hyundai motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi ikaz lambası .

Yorum yapın