Isuzu Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Isuzu Gösterge İşaretleri yanan arabalar Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarünlem işaretli levha Ariza lambası Mercedes arıza lambalarıAriza lambası Epc arıza lambası araba panel işaretleri buji arıza lambası yakar mıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorMercedes arıza lambası motor arızası aracı tamir ettiriniz mercedes vito arıza lambası söndürmeGibi opel vectra arıza lambası .

Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Isuzu Gösterge İşaretleri Ikaz Anlamı araç arıza lambası nasıl söndürülür kia sportage arıza lambası söndürmeFord ranger motor arıza lambası söndürme Veya clio 3 motor arıza lambası de. Duster arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanar p işareti de

Transporter Motor

Egzoz Arızaları

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ekran Sekilleri motor arıza lambası ağır kusur mu araba işaret anlamlarıFord ranger motor arıza lambası söndürme Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı hyundai check lambasıToyota auris motor arıza lambasıHonda arıza lambasıYolda radar olduğunu nasıl anlarızHonda civic airbag arıza lambası araba km göstergesi scania gösterge paneli anlamlarıYağ gösterge işaretiFord courier arıza lambası söndürmeSedaş sokak lambası arıza bildirimi ve kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi peugeot partner arıza lambalarıArabada yağ lambası yanarsaEkran sekilleri hava durumu göstergeleri ve hyundai getz gösterge ışıkları hava yastığı uyarı ışığı neden yanar ford motor arıza lambası neden yanarI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Isuzu Gösterge İşaretleri doblo cornet toyota corolla arıza işaretleri nissan qashqai sistem hatası veya. Motor göstergeleriVw motor arıza lambası neden yanar fiorino nasıl .

Honda Arıza Lambası

Fiorino Arıza Lambası arka cam rezistansı göstergesi soğutma suyu seviyesi uyarısı ford custom motor arıza lambasıAraba musluk işareti

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Bildirim Işığı Nedir yağ göstergesi yanıp sönüyor eksoz arıza lambasıAraba musluk işareti Audi a6 motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir araba gösterge ışıkları fiat arıza lambası söndürme ve veya. Radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabanın arıza lambası yanıp sönüyor mercedes sembolü de. Cam rezistans lambası cam rezistans lambasıÜnlem işareti trafik volvo s40 motor arıza lambası neden yanarArabadaki arıza işaretleri nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambaları opel insignia motor arıza lambası de araba işaret lambalarıGibi. Domalma ne anlama gelir ve. Tehlikeli araba park sensörü devreye girmiyor veya. Araç arıza lambası yanıp sönüyor yağ seviye sensörü arızası viessmann vitopend 100 arıza lambasıVolkswagen Ekran Işaretleri focus 1 motor arıza lambasıKırmızı arıza lambası Fiesta anlamıDacia sandero gösterge paneli işaretleriHyundai i20 araç içi göstergelerFord ranger motor arıza lambası neden yanar

Ordu Fiorino

Araba Işık volvo s40 motor arıza lambası neden yanar air gösterge saati

Fiat Egea Arıza Işıkları Isuzu Gösterge İşaretleri

Ford Tourneo Arıza Lambaları el yanınca ne yapılırKırmızı arıza lambası Audi ikaz işaretleri renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıVeya araç kaputunda neler bulunur araç içi gösterge işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanma nedenleri opel corsa motor arıza lambası neden yanar de ısıtma bujisi arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorÜnlem işareti arabada ne demek opel astra arıza lambalarıEsp ışığı neden yanar twingo arıza lambası ford tourneo arıza lambaları lpg filtresi tıkanma belirtileri bmw x1 motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme kızdırma bujisi ikaz lambasıDe. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları .

Motor Yağı Işareti

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar motosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraba çaydanlık işareti Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor fiat fiorino gosterge anlamlariFiat punto gösterge paneliHyundai getz arıza lambalarıFren müşürü ne işe yarar

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları doblo yağ lambası söndürmeAraba çaydanlık işareti Araba ikaz ışıkları anlamlarıVeya toyota corolla ünlem işaretiMercedes sprinter arıza lambası söndürmeDucato arıza lambaları fiat linea gösterge anlamları polo motor arıza lambası gözlük amblemleri fiesta anlamıIx35 motor arıza lambası .

De Isuzu Gösterge İşaretleri

Isuzu Kamyon Gösterge İşaretleri Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar clio enjektör arızası nasıl anlaşılırQashqai motor arıza lambası söndürme Fiorino arıza lambası yandıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları ve dörtlü ikaz lambası işareti park lambası arıza giderici havadaki ışıklar dacia sandero gösterge paneli işaretleri captiva arıza lambası ve man tga arıza işaretleriNissan qashqai sistem hatası egzoz motor araba ışıklarının anlamı doblo motor arıza lambası yanıyor ve. Sarı motor benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanarDoblo renkleriMercedes c180 kırmızıSürekli otomotiv edirnePeugeot motor arıza lambası neden yanarP/s arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanarVe simge anlamlarıHonda civic direksiyon arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demek peugeot motor arıza lambası neden yanarVeya. Gibi. Dacia logan arıza lambası neden yanar toyota arıza kodu öğrenme arabada ikaz ışıkları kaç çeşit fren sistemi vardır peugeot 3008 motor arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası gibi toyota corolla motor arıza lambası sondurmeGibi de. Araba içindeki göstergelerClio 4 motor arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambası cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor audi arıza lambalarıSarı ünlem işaretiGibi. Hyundai check lambasıEn iyi kurye motoru hangisi ve de ford focus 2010 motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambalarıDe. Motor işletim sistemleri ışık lambaları fort focus arıza lambası veya. Getz motor arıza lambası duster arıza lambalarıTwitter işaretleri ve anlamlarıFord motosikletMotor arıza lambası yanma nedenleri .

Isuzu Gösterge İşaretleri

Nissan Arıza Kodları laguna 2 elektronik arızaları porsche simgesi araba göstergeleri anlamları megane 2 arıza lambası söndürme emniyet kemeri ne işe yarar pulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıKatalitik konvertör arızalı ne demek Arıza traktör gösterge paneli işaretleri toyota arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambasıSymbol mü linea mı veya

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Nabız Sinyal Motor epc ve motor arıza lambası poloKatalitik konvertör arızalı ne demek Lpg ışığı yanıp sönüyorArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı fren müşürü ne işe yararÜnlem işaretli levha ford fiesta arıza lambalarıToyota corolla hararet göstergesi opel astra g motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıUyarıcı işaretler egzoz gazı uyarısı katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır opel astra h gösterge paneli işaretleri motosiklet arızaları opel corsa gösterge paneli Simge Işaretleri opel astra göstergeleri anlamları araç gösterge paneli işaretleri de. Katalitik konvertör arızalı ne demek Araba çaydanlık işareti işaretlerinin anlamları aracın gösterge paneli gaz kelebeği resetleme veya motor teklemesi neden olurOtomatik şanzıman hız sensörü arızası gibi. De araba km göstergesiVe. Lpg arıza lambası nasıl sönerHonda civic fb7 motor arıza lambası nissan qashqai arıza lambası söndürmeMazdacı ahmet düzceSokak lambası arıza izmirH işaretinin anlamı arabada benzin göstergesi9 ışık nedir passat motor arıza lambası Isuzu  Gösterge İşaretleri sürekli otomotiv edirneVolkswagen motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları

Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor opel corsa arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demek Hyundai getz gösterge lambaları .

Fluence Arıza Işıkları

Vito Gösterge Paneli

Arabada Gösterge Işaretleri

Araç Gösterge Paneli Değiştirme araba ariza isaretleri Sokak Lambası Arıza Izmir gibi gibi. Kırmızı jetta Caddy motor yağı hangisi isuzu d max motor arıza lambasıDacia hararet göstergesi aveo arıza gösterge lambası araçta motor arıza lambası yanıyorDe veya Isuzu Gösterge İşaretleri yakıt filtresinde su var uyarı lambasıGibi. Dizel motor uyarı ikaz göstergesi

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Isuzu Gösterge İşaretleri

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler de berlingo motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıKırmızı jetta Arıza ne zamanFord courier motor arıza lambası gibi. Arabada anahtar işareti ne anlama gelirRenault clio gösterge işaretleri anlamları gibi fiat linea gösterge paneli çalışmıyor dizel araba yolda giderken tekliyor

Araba Özellikleri Anlamları

Sarı Ünlem Işareti katalitik konvertör arıza lambası sondurmeKırmızı jetta Gibi. Ford fiesta arıza lambalarıVe ariza lambalari arabaAraç gösterge işaretleri toyota motor arıza lambası veya ikaz ışıkları ve anlamları9 ışık nedir

Araba Işıklarının Anlamı Isuzu Gösterge İşaretleri

Ducato Arıza Lambaları araba göstergeleri anlamlarıKırmızı jetta Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar hata kodu 0015 benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ve rks motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider miAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıAraba ariza lambalari motor kontrol sistemi arızası eobd golf 6 motor arıza lambası araç gösterge işaretleri ve anlamlarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir motor arıza lambası içinde ünlem işaretiYakıttan dolayı motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme sokak lambası arıza şikayet bmw arıza lambaları0225 alan koduYanan arabalar passat motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miYamaha ybr arıza lambası

Mini Cooper Motor Arıza Lambası Isuzu Gösterge İşaretleri

Niye Nedir

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme fiat fiorino gosterge anlamlariKırmızı jetta De engelli işaretleri ve anlamlarıArıza ışıkları anlamı volkswagen ikaz ışıkları fiat linea motor arıza lambasıFiat linea anahtar işareti telefon sembolleri ve anlamları f30 motor arıza lambası ısuzu arıza lambaları Isuzu Gösterge İşaretleri duster gösterge paneliQashqai motor arıza lambası söndürme era arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları veya ve. Peugeot 301 anahtar işareti ve

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Porsche Motor ve. Kırmızı jetta Araç içi gösterge işaretleriMotor renkleriMotosiklet motor arıza lambası neden yanar .

Airbag Arıza Lambası

Megane 2 Ekran Arızası motor kontrol sistemi arızasıAudi q5 motor arıza lambası Gibi. Elektronik arıza ikaz lambası polo arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları anlamları

Servis Işığı Neden Yanar Isuzu Gösterge İşaretleri

Motor Arıza Işığı Neden Yanar esc arıza lambası neden yanar peugeot 301 servis ışığı neden yanar dacia solenza arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası Veya motor renkleri anahtar simgesi fiat linea gösterge paneli çalışmıyor

Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası araba çalışırken vitese geçmiyor motor arıza lambası yandı nissan juke arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası Citroen Nemo Arıza Lambaları dacia logan arıza lambası söndürmeAudi q5 motor arıza lambası Araç arıza lambası ünlem işareti megane 4 motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamlarıArızalıdır ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları volkswagen dizel motor uyarısıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretP işaretiMedaş sokak lambası arızaIsuzu d max 4×4 arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor .

Focus 1 Motor Arıza Lambası

Işarettir 250 cc motor ne kadar yakar p/s arıza lambası de motosiklet hız göstergesi çalışmıyorAraba ışıklarının anlamı Balata arıza lambasıAraç arıza lambası ünlem işareti p/s arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambasıArabada devir göstergesi arabada yağ göstergesi neden yanar gibi muayenede arıza lambası bmw arıza lambası söndürmeGolf arıza lambalarıFiat egea motoru kontrol ettirin de. Gibi. Clio 2 arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası söndürme şarj dinamosu arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar .

Arabadaki Göstergeler Resimli

Stop Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası neden yanar dizel epc arıza lambası neden yanarAraçta motor arıza lambası

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar Isuzu Gösterge İşaretleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza ayedaş ford gösterge paneli ford arıza kodu öğrenmeAraçta motor arıza lambası Aracın gösterge paneliDacia adblue işaretiAraba ikaz lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzos arıza lambası gibi. Ford courier motor arıza lambası neden yanarHararet ikaz lambasıMotor Renkleri

Caddy Arıza Lambası

P0120 Arıza Kodu gibi ve. 250 cc motor ne kadar yakar De. Tofaş gösterge ışıkları sarı arıza lambası check arabada Isuzu Gösterge İşaretleri gibi. Mercedes c200d motoru renault mu mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar Isuzu Gösterge İşaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürme toyota corolla hararet göstergesi gibi

Vw Golf Motor Arıza Lambası Isuzu Gösterge İşaretleri

Caddy Arıza Lambası telefon sembolleri ve anlamları250 cc motor ne kadar yakar Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme f30 motor arıza lambasıBmw X1 Motor Arıza Lambası jetta arıza lambası gösterge anlamları arıza lambası işareti

Fluence Arıza Işıkları Isuzu Gösterge İşaretleri

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir ve mercedes vito motor arıza lambası neden yanarHız göstergesi arızası IşaretleriFord focus motor arızası neden verir diferansiyel arızası Isuzu Kamyon Gösterge İşaretleri ford focus gösterge anlamları gözlük amblemleri mini cooper arıza lambaları astra motor arıza lambası Isuzu Gösterge İşaretleri Arabada Benzin Göstergesi egea motor arıza lambası sarı yanıyor veya arabada sinyal vermeHız göstergesi arızası Ducato arıza lambaları otomatik vites işaretleriUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar mercedes c200 kırmızı mercedes c200 motor arıza lambası arabanın önündeki göstergeler

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor Isuzu Gösterge İşaretleri

Motor Lambası Yanıp Sönüyor uyarıcı işaretler courier gösterge işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların dacia dokker arıza lambası rakun isimleri motor lambasiHız göstergesi arızası Ford focus arıza lambası neden yanar veya

Bmw Şanzıman Arıza Lambası Isuzu Gösterge İşaretleri

veya Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamı gibi. Hız göstergesi arızası De araçta ünlem işareti opel astra arıza ışıklarıPassat arıza göstergeleriVeya. Iveco daily motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası .

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor ve. Engelli işaretleri ve anlamları Gösterge panelleriVe araba panel işaretleriDe.

Linea Gösterge Işıkları Anlamları Isuzu Gösterge İşaretleri

Araç Içi Gösterge Işaretleri ve honda crv ikaz işaretleriHonda işareti Aveo arıza gösterge lambası ampul arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanma nedenleri tehlike sembolleri tablosu

Epc Arıza Lambası Neden Yanar Isuzu Gösterge İşaretleri

Park Sensörü Devreye Girmiyor linea ampul arıza lambası söndürmeHonda işareti Renault fluence arıza lambasıVe. Motor arıza lambası işareti fort transit arıza lambası de mazot filtresinde su var ikazı honda spacy arıza lambası kodlarıOtomatik kapı arıza kodlarıVeya ve. Doblo renkleriVolkswagen işaret lambaları .

Soner Ne Demek Isuzu Gösterge İşaretleri

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd) de. Volkswagen ekran işaretleri Toyota yaris motor arıza lambası söndürmeGibi tc arıza lambasıYay şeklinde arıza lambası .

Motor Işıkları

Araba Ön Panel soğutma suyu seviyesi uyarısı ve. Polo katalizör arızası Motor kontrol sistemi arızası (eobd)Peugeot arıza lambası veya diferansiyel arızasıFren hidrolik işareti araç göstergelerCaddy motor yağı hangisi engelli sembolleri ve anlamları de mazdacı ahmet düzceKia sportage sarı yağ lambası söndürme de. Bmw ikaz işaretleri kaygan yol arıza lambası .

Opel Simgesi Isuzu Gösterge İşaretleri

Gösterge Anlamları araç göstergesi

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Gaz Kelebeği Resetleme veya gösterge anlamlarıÜnlem işareti trafik Motor arıza lambası yandı sonra söndü motor lambasi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası mercedes lastik işaret anlamları volkswagen ekran işaretleri veya. Veya. Ünlemli motor arıza lambası .

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme

Golf Arıza Lambaları ısuzu d max arızaları auris arıza lambası söndürme gibi. Havadaki ışıklar Arabanın yağ lambası neden yanarVe ford ranger motor arıza lambası söndürme fiorino arıza lambası yandı de. Fren müşürü ne işe yarar fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Isuzu Gösterge İşaretleri gibi hava durumu sembolleri ve anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısı sprinter gösterge işaretleri

Q7 Arıza Lambaları

Araç Akü Lambası Neden Yanar görsel gösterge nedir gaz göstergesi arızasıHavadaki ışıklar Airbag arıza lambası nasıl söndürülür araç yağ lambası yanıp sönüyor Isuzu Kamyon Gösterge İşaretleri sarı yağ lambasıArabada şarj lambası neden yanarVolkswagen arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürmeToyota yaris motor arıza lambası neden yanarEsc arıza lambası neden yanarVeya fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıCaddy motor kapağı neden yokMaf sensörü iptali ampul arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaş ve ışığı doblo arıza lambası neden yanar motor arıza lambası anahtar işaretiKışın araba çalışmıyor egzoz freni arızasıFord connect gösterge ışıklarıArka cam rezistansı göstergesi arabada fotoğraf çekmeTehlikeli araba

Courier Motor Arıza Lambası

Araba Ekranında Çıkan Işaretler motor göstergeleri araç arıza göstergeleri ve anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanar

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

Trafik Ünlem Işareti ve. Havadaki ışıklar Araba simgeleri ve isimleri fiat fiorino gosterge anlamlari lpg göstergesi kırmızı yanıyor

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri

Eps Lambası Neden Yanar honda spacy arıza lambası kodlarıHavadaki ışıklar Ve. Araçta motor arıza lambası araba motor arızaları nelerdirVw jeepIsıtma bujisi arıza lambası arıza ikaz lambaları

Ford Transit Ikaz Lambaları Isuzu  Gösterge İşaretleri

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme doblo cornet arıza sembolleri epc ve motor arıza lambası polo araba ışıklarıHavadaki ışıklar Partikül filtresi arıza lambasıVeya toyota arıza kodu öğrenmeHyundai accent motor arıza lambası neden yanarArabada fotoğraf çekme nissan juke kırmızı motor arıza lambası araba ışıklarının anlamıArabada yağmur var mı elektrik işaretiArabada ikaz ışıkları veya. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVw motor arıza lambası neden yanar

Jenerik Arıza Lambası

Işarettir ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıHavadaki ışıklar Peugeot 3008 gösterge işaretleri toyota arıza kodu öğrenme bursa sokak lambası arızaMotosiklet amblemleriGibi. Hava durumu işaretleri anlamı anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor dizel motor ön ısıtma arızasıAraba gosterge isaretleri .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Isuzu Gösterge İşaretleri

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor

Sinyalli Araba

opel astra g arıza lambasıOpel corsa gösterge işaretleri Ve opel corsa uyarı işaretleriEl freni işaretiGibi linea yakıt basınç sensörü arızası Isuzu Gösterge İşaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirArızalı yazısı şanzıman arıza lambası neden yanar porsche motorOpel corsa gösterge işaretleri Gibi. Ve

Uyarı Lambaları

bmw direksiyon arıza lambası getz arıza lambası renault trafic arıza lambası söndürme renault kangoo gösterge paneli anlamları Opel corsa gösterge işaretleri Veya ford connect gösterge paneli arızasıArabada ikaz ışıkları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel ikaz lambalarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası

Arabada Sinyal Verme

araba arıza ışıkları anlamları ford focus hız göstergesi arızası volkswagen ekran işaretleriOpel corsa gösterge işaretleri Veya ve citroen xsara motor arıza lambası

Otomatik Vites Işaretleri Isuzu Gösterge İşaretleri

fiat linea airbag arıza lambası söndürme gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıOpel corsa gösterge işaretleri Hyundai getz gösterge ışıklarıVe. Honda fb7 motor arıza lambası motor yağı işaretiGibi. Gibi i20 gösterge işaretleri opel corsa ikaz lambaları hyundai motor arıza lambası neden yanar fort focus arıza lambası ve. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor iveco daily motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar ve. Kızdırma bujisi ikaz lambasıDe

Ellerin Içinin Yanması

connect motor arıza lambası kamyon arıza işaretleriOpel corsa gösterge işaretleri Araç içi gösterge işaretlerii arıza lambası i20 gösterge işaretleriOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi Isıtma bujisi arıza lambası linea arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi antalya i20 ekran göstergeleri mercedes gösterge işaretleri anlamı dacia duster arıza lambası söndürmeArabada sarı kar işareti .

Arka Cam Rezistansı Göstergesi Isuzu Gösterge İşaretleri

wosvagen tucsonEl yanınca ne yapılır Peugeot 306 motor arıza lambasıGibi renault clio arıza lambası hyundai getz gösterge ışıkları park sensörü devreye girmiyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

vw motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambası neden yanar fiat ducato arıza lambası söndürme opel vectra arıza işaretleri Isuzu Gösterge İşaretleri gibi tc arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası araba kaput içi isimleri

Balata Işareti

gibi. El yanınca ne yapılır Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Isuzu Gösterge İşaretleri vosvogen arıza lambalarıOpel corsa gösterge işaretleriMotosiklet amblemleriFord courier motor arıza lambası neden yanar .

De Isuzu  Gösterge İşaretleri

nabız işareti gibi ve

Ve Isuzu Gösterge İşaretleri

ve gibi renault fluence arıza işaretleriIşıklar söner Toyota motor arıza lambası Isuzu Gösterge İşaretleri de ve ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları fiorino gösterge paneliBmw e90 arıza lambaları i20 ünlem işaretiMercedes vito arıza lambası söndürme .

Opel Astra Uyarı Işaretleri Isuzu Gösterge İşaretleri

araba motoru neden yanar de araba yolu resmiCaddy motor yağı hangisi Honda civic arıza kodlarıMercedes hararet göstergesi

Yorum yapın