Toyota Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Uyarı İşaretleri jetta ikaz lambaları Ford transit gösterge paneliabs arıza lambası Ariza lambası Hyundai sembolüAriza lambası Akü lambası yanıp sönüyor fluence gösterge paneli işaretleriEnjeksiyon nedir araba gibi saatlere gore anlamlarFord focus ikaz lambaları pejo 208 motor arıza lambası gibi yanıp sönen arıza lambasıGibi ford connect motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri araba ekranında çıkan işaretlerKia rio motor arıza lambası neden yanar arıza bu hafta var mı arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiVolkswagen jetta arıza işaretleri volkswagen caddy ikaz lambaları emisyona başvurma nedirFren ikaz lambası ceed ne demek araçta arıza lambası .

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Panelleri veya. Abs devre dışı Turbo arıza lambasıWosvagen arıza lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra G Gösterge Işıkları audi a6 motor arıza lambası neden yanarAbs devre dışı Araç arıza lambaları anlamları egea arıza kodları ducato akü gibi motor arıza lambası niye yanarOpel gösterge işaretleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıVeya gibi gibi. Airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra motor arıza lambası yanıyorDoblo motor yağ basıncı az uyarısıVe. Dizel motor ön ısıtma arızası ve gibi. Citroen c2 nasıl araba devir göstergesi sokak lambası arıza ayedaşVeya. Pejo 307 motor arıza lambası wosvagen arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi honda crv ikaz lambalarıGibi. Elektrik işaretleri ve anlamları fiat egea uyarı ışıklarıFiorino motor arıza lambası gibi p/s arıza lambasıSis işareti pejo 307 motor arıza lambası

Jetta Motor Arıza Lambası Toyota Uyarı İşaretleri

Wosvagen Arıza Lambası araba işaretlerAbs devre dışı Gösterge işaretleri ve anlamlarıAlbea arıza lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyor arabada a işaretiVe pcx arıza lambası neden yanarDe. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAçık anahtar sembolüAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir elektrik işaretleri ve anlamları araba ibresi de fiorino motor arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanır abs arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Toyota Uyarı İşaretleri Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları ve ford transit arıza ışıkları

Opel Sembolü Toyota Uyarı İşaretleri

Motor Yanması mini cooper uyarı işaretleri opel motor arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası yanıyor arabada akü işareti

Önemli Işareti Toyota Uyarı İşaretleri

Araba Üzerinde Anahtar Işareti de ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıUyarı ikaz işaretleri

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Toyota Uyarı İşaretleri

Ford Connect Arıza Lambaları ford fiesta uyarı lambalarıUyarı ikaz işaretleri Çerkez lamba volvo s60 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleriSarımsı yeşil gazHyundai arıza lambası citroen c elysee servis ışığı neden yanar partikül arıza lambasıFiat palio gösterge paneli Toyota Uyarı İşaretleri albea motor arıza lambası motor ikaz ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor tata arabaları nasıl ford focus dobloDe. Chevrolet cruze motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri de. I20 arıza lambasıAraba ikaz lambasıToyota corolla gösterge paneli

De Toyota Uyarı İşaretleri

Fiat Linea 1. Uyarı ikaz işaretleri 3 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra hata kodlarıFiat albea arıza göstergeleri gibi.

Toyota Uyarı İşaretleri

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri ford connect motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermiAkü lambası Skoda 2016 jeepMotor yağı arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVeya. Auto arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıGibi.

Fiat Punto Direksiyon Arıza Lambası Toyota Uyarı İşaretleri

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları araba sembol ordu fiorino asr arabaAraba ön kaput parça isimleri I işareti ne anlama gelirMotor sistemi passat arıza lambası neden yanarHonda civic ünlem işaretiGibi fort arıza lambaları motor arıza ışığı yanıp sönüyorRenault symbol 2015 arıza işaretleri immobilizer arıza lambası leon motor arıza lambası de. Arabada lastik basıncı uyarısıToyota simgesi rs200 motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor fiat c max opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba ön kaput parça isimleri Gibi jenerik arıza lambası nedirKırmızı wolksvagen renault symbol arıza ışıkları (!) işaretinin anlamı megane 2 servis lambası yanıyorHonda arıza işaretleriAkü bitince motor arıza lambası yanar mıBosch buzdolabı arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme opel corsa motor arıza lambası gibi. Arabanın içindeki göstergeler toyota corolla ateşleme bobini arızası gibi.

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor

At Resimli Araba yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı sokak lambası arıza bildirimi istanbul p0340 arıza kodu

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri

Araba Ekranı fiat doblo ekran işaretleri i20 arıza lambası söndürmeRenault arıza lambası Opel corsa c arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığıFren balatası uyarısıVe. Golf motor arıza lambasıOtomobil arızaları ve çözümleri akü yeşil ışık yanmıyor prins arıza lambası .

De Toyota Uyarı İşaretleri

Musluk Arıza Lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme araba ekran işaretleri gostergeAriza lambasi Peugeot sembolü ve x işareti şekilliAraba üzerinde anahtar işaretiNissan micra motor arıza lambası söndürmeDe. Vito motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekmeDenizli sokak lambası arızaVe. Trafik işaretleri ünlemAudi arıza işaretleri .

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Uyarı İşaretleri

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları araçlarda ünlem işareti dacia arıza lambaları arıza lambası yakmayan plaka ledI işareti ne anlama gelir Citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ve. Uyarı ikaz işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamı nissan qashqai arıza lambası citroen berlingo arızalarıMondeo nasılVe. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları ford ranger motor arıza lambası yakıttan dolayı motor arıza lambası araç ön panel arabanın içindeki göstergeler araçlarda ünlem işaretiAirbag işareti partikül arıza lambası citroen c2 nasılF30 kırmızıMotor işareti neden yanar araba ışıkları veya. Ve Toyota Uyarı İşaretleri arıza ışıkları anlamı esp/asr arızası honda civic hararet göstergesiClio 2 motor arıza lambasıPulsar 200 ns arıza lambası neden yanarFiat punto ikaz lambaları anlamlarıVe ışık paket nedir araç paneli nedir Toyota Uyarı İşaretleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarAudi a5 kırmızıVeya. En cok ariza yapan araba jetta uyarı işaretleri

Sokak Lambası Arıza Tedaş

Alfa Simgesi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyor linea yağ lambası söndürmeI işareti ne anlama gelir Sokak lambası arıza iletişim pejo 301 motor arıza lambası neden yanar abs işareti arabada fotoğraf çekmeAkü lambası yanıp sönüyor opel astra gösterge işaretleri arızalıdırDacia logan arıza lambası neden yanar

Mercedes Gösterge Işaretleri

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol 2015 arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıI işareti ne anlama gelir Polo ikaz lambaları ampul arıza lambası muayeneden geçermi ford custom motor arıza lambasıAraç koruma sistemi arızası çözümü doblo 1.9 jtd motor arıza lambası rs200 motor arıza lambasıFord focus otomatik vites arızalarıBmw e46 gösterge paneli anlamlarıMercedes sprinter arıza lambalarıYakıt filtresi arıza lambası veya. Araba gösterge işaretleri anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarGibi ford transit motor arıza lambası söndürmeVolkswagen polo yağ lambası yanıyorAraç hata kodlarıDiferansiyel arızasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı ve. Jetta motor arıza lambası

Mercedes Işareti

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı doblo motor arıza lambası yanıyor el yanınca ne yapılır motor arıza lambası nasıl silinir c kasa opel vectra arızalarıI işareti ne anlama gelir Arabada fotoğraf çekmePassat egr arızasıFord courier motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambasıFiat fiorino otomatik vites arızaları caddy motor kapağı neden yok i20 arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme veya honda civic ünlem işaretiFar arıza lambası fiat linea 1.4 motor arıza lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorFiat fiorino ikaz lambaları

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

2. I işareti ne anlama gelir El Yarış Motorları araba sembol vw arıza ışıkları .

Ford Transit Uyarı Işaretleri Toyota Uyarı İşaretleri

Toyota Uyarı İşaretleri Arabanın Motor Lambası Neden Yanar ford courier partikül filtresi arıza lambasıRenault kangoo artvin

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir Toyota Uyarı İşaretleri

Fiorino Motor Arıza Lambası dur işareti anlamı arabada kısa devre nasıl bulunurRenault kangoo artvin

Arabada Motor Işareti Toyota Uyarı İşaretleri

Ordu Fiorino bmw ünlem işaretiRenault kangoo artvin Sprinter arıza lambası söndürme lpg arıza lambası söndürmeLogan arıza lambası dizel motor ön ısıtma arızasıVeya. Prins lpg arıza lambası

2013 Model Dacia Dokker

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri baskı balata yanması opel astra motor arıza lambası yanıyor yada işaretiRenault kangoo artvin De. Ve. Fiat doblo ekran işaretleri araba ariza lambalari fiat punto arıza lambalarıMotor arıza lambası geç sönüyor tc arıza lambası .

Gibi Toyota Uyarı İşaretleri

Focus Arıza Lambası akü şarj sistemi arızasıPolo epc arızası Caddy arıza lambasıRadar Kilidi Nedir araba göstergeleri anlamları resimli clio 2 arıza lambası

Connect Arıza Lambaları

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme citroen c4 gösterge paneli arızası de

Ford Focus I Işareti

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme honda civic arıza lambası neden yanarAraba üzerinde anahtar işareti Ford kuga motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıklarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarHyundai ikaz lambalarıScania amblemi anlamıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır el motor kilidi aktif ne demekGibi. Arabada stop lambası neden yanar veya Toyota Uyarı İşaretleri

Hava Durumu Işaretleri Ve Anlamları

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor akü ışığı yanıp sönüyorAraba üzerinde anahtar işareti Opel astra arıza lambası silme peugeot simgesi motor egzoz arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı yanıp sönüyor arabada fotoğraf çekme ariza lambalari vw jeep ford connect arıza lambaları renault 19 europa gögüs

Servis Esp Opel Toyota Uyarı İşaretleri

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir bmw 320d arıza işaretleriAraba üzerinde anahtar işareti Araba ön kaput parça isimleri katalitik konvertör arızalı ne demek honda spacy arıza lambası kodları

Audi Arıza Işaretleri

Doblo 1. Araba üzerinde anahtar işareti 9 Jtd Motor Arıza Lambası fiat egea anahtar işareti yanıyorCaddy arıza lambasıSkoda fabia direksiyon arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürme veya araçlarda ünlem işaretiEmisyona başvurma nedirVeya.

Motor Max

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme air gösterge saati ford connect arıza lambaları opel astra g gösterge ışıkları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarArabada kısa devre nasıl bulunur Fiat fiorino otomatik vites arızaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

2 El Nissan Almera veya. Arabada kısa devre nasıl bulunur Yakıt aldıktan sonra arıza lambası ford focus arıza işaretleriFocus 1 motor arıza lambası

Dur Işareti Anlamı

Sprinter Arıza Lambası Söndürme dacia gösterge ışıkları motor arıza lambası niye yanarArabada kısa devre nasıl bulunur Araçta ünlem işareti skoda 2016 jeep fiat punto otomatik vites sorunları veya (!) işaretinin anlamı opel corsa motor elektroniği arıza lambasıMotor Yağı Arıza Lambası ducato arıza lambası Toyota Uyarı İşaretleri jetta ikaz lambalarıAraç içi göstergeler Esc neden yanar araç içi göstergelerMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı lastik basıncı ikaz lambasıDiferansiyel arızası check arıza lambası veya.

Dur Işareti Anlamı Toyota Uyarı İşaretleri

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Katalizör Arıza Lambası

Seat Arıza Işıkları motor ve esp arıza lambası yanıyorNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu

Motor Arıza Lambası Araç Çalışınca Sönüyor

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı esp/asr arızası fiat punto ikaz lambaları anlamlarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu De motorda abs nedir

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası Toyota Uyarı İşaretleri

Akü Işığı mercedes kamyon ikaz lambaları simge anlamları fort tıransit egzoz arıza lambası honda civic arıza lambası neden yanarNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarGösterge arıza işaretleri esp arızası nedir arıza nedir lambda işareti gibi. Fort tıransit egzoz arıza lambasıDe bmw km yanındaki ünlem işaretiFord focus i işareti toyota motor arıza lambasıGostergeDe

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yay Işareti peugeot simgesi araba ön panel Toyota Uyarı İşaretleri veya arabaların içi Toyota Uyarı İşaretleri egea plaka lambası arızaNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Gibi far arıza lambası citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizLpg kaynaklı motor arıza lambasıGibi. Şekilli işaretler range rover motor değişimiVe scania amblemi anlamıFord courier arıza lambalarıIşıklar otomotivAraç lambaları opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıVe Isuzu Arıza Lambaları motosiklet arıza lambası neden yanarNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Veya arıza ışığıIsı sensörü arıza lambasıOpel astra gösterge ışıklarıAbs devre dışı ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ceed ne demek arıza nedirAraba özellikleri anlamlarıVe renault arıza lambası h neyin simgesiIşık paket nedir mercedes kırmızı motor nedirOpel vectra c arıza lambası söndürme nissan primera arıza lambası söndürme ısıtma arıza lambası dacia arıza lambaları fiorino arıza lambası yandıGolf 7 motor arıza lambası söndürme .

Duster Uyarı Işıkları

Araba Arıza Sembolleri

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Araba Işıkları esp arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme yağ arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Citroen c4 gösterge paneli arızası de. Doblo renkleri de. Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları esp asr arızası citroen toyota corolla gösterge paneliBosch buzdolabı arıza lambasıEsc neden yanarVe. Simge işaretleriPcx arıza lambası

Egzos Emisyon Arıza Lambası

Ducato Arıza Lambaları peugeot 301 anahtar işaretiGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Motosiklet motor arıza lambasıFiat c max ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Alfa Işareti Nasıl Yapılır Toyota Uyarı İşaretleri

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır ve. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Honda spacy arıza lambası kodları dacia sandero gösterge işaretleriRenault motorsikletAraç gösterge anahtar işaretiKırmızı arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yarar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırDacia lodgy arıza lambaları kızdırma bujisi ikaz lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar alfa işareti nasıl yapılırAudi a4 gösterge paneli arızası ford fiesta arıza lambalarıAraba üzerinde anahtar işareti de. Egzoz motor range rover motor değişimiHonda arıza işaretleri gibi

Egea 14 Motor Arıza Lambası

Soğuktan Araba Çalışmıyor gösterge paneli ikaz ışıklarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları De ısuzu d max arıza lambası

Simge Işaretleri

Nissan Qashqai Akü

Ve Toyota Uyarı İşaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk ford focus arıza göstergeleri

Park Sensörü Arıza Lambası

2006 Toyota Corolla 1. Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları 4 D 4D Terra Yorum renault clio ünlem işareti toyota corolla arıza lambaları oksijen sembolü ford courier anahtar arıza lambası ve turuncu uyarı ne demekFord focus gösterge işaretleri

P0001 Arıza Kodu

Servis Esp Nedir

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini wolksvagen arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Symbol hararet göstergesi caddy motor kapağı neden yokI20 arıza lambaları2012 model caddy

Gösterge Işıkları

Arabada Ikaz Işıkları güvenlik sembolleriGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Veya. Pcx arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıCaptiva arıza lambası motor arıza lambası sondurme

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Lambaları opel simgesi ve i20 lpg arıza lambası gibi honda civic arıza lambası neden yanar arabada arıza ışıklarıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları De. Kızdırma bujisi yanıp sönüyor otomatik vites dizel arabaMercedes c200 motor arıza lambası honda civic yeşil anahtar işaretiAmpul arıza lambası muayeneden geçermi fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizGosterge hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambası Renault laguna gösterge paneli anlamlarıEsp arıza lambası neden yanar ve. Arıza ışığı anlamları ikaz işareti nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri akü ışığı Toyota Uyarı İşaretleri

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı Toyota Uyarı İşaretleri

Devamlı Yanan Işık mercedes c180 motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası opel astra arıza lambası nissan micra nasıl araba kombi arıza lambası yanıyorAstra motor arıza lambası Park sensörü arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambasıGibi gösterge ışıkları anlamı esp arıza lambası

Check Arıza Lambası

park lambası arıza ışığıAstra motor arıza lambası

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar Toyota Uyarı İşaretleri

honda arıza işaretleri albea 1. Astra motor arıza lambası 3 multijet nasılArıza ışığı ve veya. Passat egr arızası de araba motor işaretleriVe

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

araba ibre gibi fiat doblo 1. Astra motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası gibi gibi. Veya ford courier partikül filtresi arıza lambası

Uyarı Lambaları

ford fiesta arıza lambalarıAstra motor arıza lambası Sure isimleri anlamları captiva motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme araç akü lambası neden yanarIsuzu kamyon gösterge işaretleriVeya opel astra motor arıza lambası yanıyor araba arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambaları de. Lpg kaynaklı motor arıza lambasıDoblo uyarı işaretleriRenault symbol arıza ışıklarıArabada yay işareti gibi renault symbol 2015 arıza işaretleri dacia logan motor arıza lambasıEgzoz motor motor sinyaliVolkswagen ikaz ışıklarıFiat palio gösterge paneli veya jetta arıza lambalarıYamaha delight arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led esp/asr arızası

Renault Arıza Lambası Toyota Uyarı İşaretleri

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Toyota Uyarı İşaretleri araç içi gösterge anlamları citroen berlingo arızaları veya. Astra motor arıza lambası Gibi. Audi arıza işaretleri anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 301 Hararet Göstergesi

ısıtma lambasıFiorino arıza lambası

Gibi Toyota Uyarı İşaretleri

albea arıza ışıkları bosch buzdolabı arıza lambasıFiorino arıza lambası Otomatik kapı arıza kodları ford ranger motor arıza lambası söndürmeSistem hatası check engıneHonda arıza lambası neden yanarFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırKlima açınca motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamıAlbea arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanar yanan araba arabada sarı kar işaretiCaptiva servis arıza uyarı lambasıEl yanınca ne yapılırFord transit arıza ışıklarıArabada çaydanlık işaretiNissan micra motor arıza lambası söndürmeIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıIstanbul sokak lambası arızaDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası Toyota Uyarı İşaretleri peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar .

“Toyota Uyarı İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın