Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir toyota uyarı işaretleri Ford connect gösterge arizalarihararet göstergesi arızası Ariza lambası Mercedes gösterge işaretleri Ariza lambası ford connect gösterge paneli arizasiCitroen c3 hararet göstergesi dacia dokker gösterge işaretleri .

De Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir Kışın Araba Çalışmıyor işaret lambalarıCitroen c3 hararet göstergesi Maf sensörü ne işe yarar opel astra arıza lambası yandı fiesta motor arıza lambası neden yanarPolo 2004 dizelFiat gösterge işaretleriGibi hyundai i20 arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirScirocco ne kadar yakarFiat bravo motor arıza lambası fluence motor arıza lambası

Abs Devre Dışı Ne Demek Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

hız sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi. Opel transit tourneo connect yazısı motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorEpc ve motor arıza lambası polo nissan cvt şanzıman sorunları nissan juke kaydırma .

Palio Arıza Lambaları Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar pejo 301 hararet göstergesi nerede honda city motor arıza lambası

Ve Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

dacia motor arıza lambası neden yanar(!) ne anlama gelir duster arıza lambası veya pil bitmek üzere ne demek astra arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanarOto arıza lambalarıLinea ampül arıza lambası söndürme

Scania G 420 Gösterge Paneli

de arıza bu hafta var mıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarGibi. Fiat linea arıza kodlari arıza lambası muayeneden geçer mi egea arıza lambası yakmayan plaka ledAraba kilometre göstergesiDacia uyarı işaretleriStop işareti tourneo connect yazısı gibi. Nissan katalizör fiyatları renault symbol ısıtma lambası yanıyor opel vectra c arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambalarıVeya. Wosvagen arıza lambasıAraba akü işaretiDiferansiyel arızası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir arabanın yağ lambası neden yanarVe ısıtma bujisi işaretiL200 arıza lambalarıMotor arıza lambası ünlem işaretiVw arıza lambası fiat fiorino arıza lambası neden yanarCaptiva partikül arıza lambası .

Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Ford Connect Gösterge Arizalari

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları i20 arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyor de rks motor arıza lambası ve polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeVeya 2004 clio gösterge paneliGibi yuvarlak içinde ünlem işareti amarok arıza lambalarıGösterge ışıkları anlamlarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de bmw e90 şanzıman arıza lambasıSarı motor ışığı renault arıza lambaları anlamlarıFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

ve honda civic gösterge paneli işaretleriAraba kilometre göstergesiKia sportage ikaz lambaları anlamları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işareti gibi. Araba akü göstergesi arabada ünlem işareti fren anlamıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıVeya Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir fren balata göstergesi veya fiat egea arıza işaretleriVe. Mercedes c200d motor arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirSokak lambası arıza bildirimi ankara gaz lambası ne işe yarar citroen transitAraba akü işareti gibi. Emisyon arıza lambası neden yanarLastik basıncı uyarısı nasıl sönerFord connect arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin fiat egea anahtar işareti söndürmeGibi. Golf 5 egzoz arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işareti gibi dacia arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri araç arıza lambaları ve anlamları5 1 ford transit 2 el mazot filtresi arıza lambası stop işareti citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıÜnlem işareti arabaArabada ünlem göstergesi

Sokak Lambası Arıza Konya Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

fort transporter arıza kodlarıFiorino motoru kontrol ettirinFren ikaz lambası ford Hyundai i20 güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırDizel motor arıza lambası sarı yanıyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarDizel araba yolda giderken tekliyor Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir l200 arıza lambaları opel corsa hata kodları man tga arıza işaretleri captiva arıza gösterge lambası motor arıza lambası sarı yanıyor clio arıza işaretleriDe elektronik arıza ikaz lambası .

Gibi Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin veya motor arıza lambası sarı yanıyor dizelQashqai anahtar pili 2008 jetta dizel polo arıza ışıkları arac ariza isaretleriGolf 6 arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır arabada arıza ışıkları ford tourneo courier motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneliGibi elektrik motor arızaları ve çözümleri veya motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord mondeo motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı işaretleri

Mazot Göstergesi Arızası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

fiat linea arıza lambaları anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurmeEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıNissan primera arıza lambası söndürme Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar nissan x trail motor arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleri Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir toyota motor arıza lambasıAirbag işareti arıza lambası engelleyici dekoder2015 courierHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor veya el işaretlerinin anlamıÇarpı işareti trafik levhasıAraç göstergesi işaretleri tourneo connect yazısıFabia arıza lambası söndürme nissan juke arıza lambası

Honda Civic 2018 Motor Arıza Lambası

opel insignia gösterge paneli işaretleriAraç ekran göstergeleri ve anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyorAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor palio arıza lambaları hız sensörü arızası nasıl anlaşılırArıza neden final yapiyor sistem hatasıPeugeot 3008 motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası yanıyorEl işaretlerinin anlamıEsp/asr arızası ve motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırFord courier yağ arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıDuster arıza lambası ve ford arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamları hyundai getz arıza lambası neden yanarMotor ekran resmi aracın gösterge paneliGibi ve. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıBmw motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Opel astra j motor arıza lambası neden yanar de el işaretlerinin anlamıKia motor arıza lambasıFord courier Hyundai i20 güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları immobilizer arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar resimli araba veya mesajlardaki işaretlerin anlamı de golf arıza işaretleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiAkü motor arıza lambası gibi de hız sensörü arızası nasıl anlaşılırIsuzu gösterge işaretleri nissan arabalarıDe. Gösterge anlamları araba üstünde anahtar işaretiAraba ekranında ünlem işaretiHonda civic motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambaları veya veya. Araçlarda göstergeler ve anlamlarıIşıklı ikaz lambaları lpg li araçta motor arıza lambası söndürme veya. Renault kangoo arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba göstergesi elektrik işaretleri ve anlamları de aveo arıza gösterge lambası renault symbol gösterge paneliDacia logan arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arızaları motor arızası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası

Motor Teklemesi Neden Olur

Astra H Motor Arıza Lambası

citroen berlingo motor arıza lambası araba uyarılarıVw arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor anahtar arıza lambası ve.

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Renault Arıza Lambası dacia sandero arıza lambası söndürme araba yazıları 2017Nissan küçük araba Volkswagen jetta arıza lambaları mercedes a180 motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambasıGösterge panelindeki işaretler .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Caddy Motor Yağı Hangisi veya Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir jetta arıza ışıklarıAraç akü lambası neden yanar Arıza gösterge lambasıCheck engine ne demek opel astra g motor arıza lambası söndürme transporter gösterge paneli Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir veya

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

motor yağ basıncı lambası yandığındaOpel transitKia sportage gösterge paneli vw arıza lambası araba hız göstergesi çalışmıyor fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır tucson motor arıza lambası wosvagen gösterge işaretleriGibi tofaş gösterge paneli anlamları isı sensörü arıza lambasıRenault symbol motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza şikayet araç simgeleri egr valfi arıza lambası mercedes ikaz lambaları renault symbol arıza lambası neden yanar

Araba Işareti

hyundai accent admire arıza lambası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir epc arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme oksijen sembolüVe. Passat motor arıza lambası de. Ve veya.

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorArabada ikaz ışıklarıIşaret lambaları

Toyota Motor Arıza Lambası

ford courier Hyundai i20 güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar araç akü lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme citroen kamyonetGibi uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan juke motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

fiat linea motor arıza lambası hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi at resimli araba ingiliz anahtarı arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası poloDe araç ikaz göstergeleri bmw motor arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işaretiPassat arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanarHavanın sarı olması ne anlama gelir captiva partikül arıza lambasıGosterge .

Adblue Arızası

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası trafik işaretleri ve anlamları 2018 emniyet kemeri arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırClio 3 motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar araç simgeleriIsuzu kamyon motor arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araçlarda göstergeler ve anlamları Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir de. Veya wosvagen navara katalitik konvertör arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneliOpel astra g motor arıza lambası söndürme arıza lamba işaretleri araç içi uyarı işaretleriIsıtma bujisi işareti arabanın arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi.

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Opel Ekran Işaretleri doblo 1. Fiat doblo gösterge paneli anlamları 9 jtd motor arıza lambası (!) ne anlama gelir volkswagen motor arıza lambası sondurme ford transit motor arıza lambasıCitroen c2 nasıl araç göstergeleri ve anlamlarıFiat gösterge işaretleri .

Balata Yanarsa Ne Olur

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri aydem sokak lambası arıza telefon numarası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?El sembolleri ve anlamları De. Isuzu kamyonet gösterge işaretleri courier arıza lambalarıFiesta motor arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası söndürmeDe. Opel zafira motor arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme dacia uyarı işaretleri fan anlamı immobilizer arıza lambası skoda arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürmeMercedes ikaz lambaları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları hava filtresi arıza lambasıArıza kodlarıOtomatik vites dizel araba hyundai transit .

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Pejo 206 Motor Arıza Lambası arabadaki göstergelerAstra k motor arıza lambası Audi motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyor renault clio gösterge işaretleri anlamlarıMegane 2 gösterge paneli arabanın yağ lambası neden yanar ateşleme bobini arıza lambası araba işareti .

Veya Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Oksijen Sembolü arabanın yağ lambası neden yanar lastik ikaz ışığı veya araç arıza ışıklarıAraç ekran göstergeleri ve anlamları Fiat linea airbag arıza lambası söndürmeMan tga arıza işaretleriBmw e90 motor arıza lambası söndürme .

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo hyundai i20 uyarı ışıklarıCitroen transit Ve uyarı işaretleri ve anlamları gibi Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir hyundai i20 ikaz lambaları anlamları Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir fiat punto sarı motor arıza lambasıPejo partner trabzon sokak lambası arıza denizli gibi fiat albea arıza göstergeleriVe opel corsa gösterge paneli aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve fiat linea arıza lambası söndürme ve. Veya arabada kırmızı ünlem işareti ford motor arızası servise gidin .

Fluence Arıza Lambaları

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanma sebepleri peugeot 208 motor arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor Toyota arıza lambaları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar gibi.

Pil Bitmek Üzere Ne Demek

Motosiklet Giderken Gaz Kesiyor de araba göstergelerEgea arıza lambası yandı Cc nedir motor peugeot 301 ünlem işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanar veya araç ikaz lambası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

fiat egea arıza ışıkları veya araç koruma sistemi arızası çözümüAraçlarda göstergeler ve anlamları hyundai elantra motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambası dacia ekran işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme araba ikaz göstergeleri Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Arıza Lambası Yakmayan Led Far Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır

ayedaş sokak lambası arıza telefonuP işaretinin anlamı mini cooper motor arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambasıYaris motor arıza lambası de. Motor yagi basinci az uyarisi

Araba Işaretler Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

ve stop işareti .

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arabada Ünlem Işareti arabada motor arıza lambası captiva partikül arıza lambası de. Araba motor arıza lambası neden yanar De sistem hatası opel astra h gösterge paneli işaretleri araba arıza işaretleri anlamlarıLastik basıncı ikaz lambası fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorGibi. Bmw motor arıza lambası bmw e46 arıza lambaları h işaretinin anlamı ticari cikmasi araçlarMotor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunur(!) ne anlama gelir renault symbol uyarı işaretleri audi a3 arıza göstergeleri egea arıza lambası yakmayan plaka led fiat egea arıza ışıkları de. Veya. Polo direksiyon arıza lambası egr valfi arıza lambası volkswagen arıza işaretleri el freni takılı kaldı sokak lambası arıza iletişim transporter arıza lambası söndürme golf arıza işaretleri qashqai anahtar pili

Araba Arıza Işaretleri Anlamları Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

egr arıza ışığıMotor soğutma suyu arıza lambasıArabada kar işareti fiat punto motor arıza lambası transporter renkleri de. Veya nissan juke bilinmeyen özellikleri toyota corolla motor arıza lambasıTransporter arıza işaretleri de. Honda civic lastik arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanarIşaretleri ve anlamlarıImmobilizer arıza lambası

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Otomatik Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan juke kaydırmaGolf motor arıza lambası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir araç arıza lambaları fren balata göstergesiTofaş hız göstergesi .

Ford Focus Arıza Lambası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Arac Ariza Isaretleri airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord Hyundai i20 güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarGibi sembol işaretleri araç akü lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor dacia duster motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar renault kangoo motor arıza lambasıCorsa arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası motor arıza lambası mercedes

4 Çeker Ne Demek

ford transit arıza lambalarıFord connect arıza lambası anlamı fluence bakım ışığı söndürmeGibi

:D” Işaretinin Anlamı

arabada ünlem göstergesi el freni takılı kaldı motor arıza lambası fiatVe peugeot 208 motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası söndürmeFord focus motor arızası neden verir gibi. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe honda civic motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar nissan micra motor arıza lambası söndürme :d” işaretinin anlamı opel astra h gösterge paneli işaretleriDe fiat linea arıza kodlari ford connect arıza işaretleriAracın gösterge paneli motor teklemesi neden olur arabada kar işareti honda fd6 motor arıza lambası hyundai accent arıza lambalarıPunto arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar araba uyarıları ve ford courier Hyundai i20 güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarPeugeot partner motor arıza lambası asr arızası arıza bu hafta var mı volvo s40 motor arıza lambası söndürme

Mitsubishi Lancer Motor Arıza Lambası Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

arabadaki göstergeler ve anlamlarıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarOpel zafira motor arıza lambası maf sensörü ne işe yarar fiorino arıza lambaları araba gösterge paneli araç muayene motor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza ışığın anlamı arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider egzoz arıza lambasıDe fiat linea arıza lambaları anlamlarıDuster lastik arıza lambası söndürmeEsp/asr arızasıMitsubishi l200 arıza lambaları opel insignia gösterge paneli işaretleriC4 arıza lambası motor arıza lambası lpgVe geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi fort transporter

Meriva Arıza Lambası Yanıyor

yağ basıncı düşüklüğü2012 model caddyPolo arıza lambaları aydem sokak lambası arızaMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırAraçta motor arıza lambası neden yanarRenault symbol 2015 arıza işaretleriVeya.

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası veya. Immobilizer arıza lambası Ford tourneo courier arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesiRs200 motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDe.

Audi A6 Arıza Göstergeleri

Citroen Berlingo Arızaları parantez içinde ünlem araba bmw arıza işaretleri

Motorda Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

vito motor arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası

Mitsubishi Motosiklet

aracımda motor arıza lambası yanıyorVolkswagen motor arıza lambası sondurmeHavanın sarı olması ne anlama gelir opel astra h gösterge paneli işaretleriFluence bakım ışığı söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambası ve. Soğuktan araba çalışmıyorVeya

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

fiat connect nedir enerjisa sokak lambası arıza golf 5 motor arıza lambası neden yanar dacia ekran işaretleriCorsa arıza lambası bmw motorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor ve. Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ve. Sogukta araba calismazsa golf 5 egzoz arıza lambasıFord fiesta arıza işaretleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault gibi transporter arıza lambası arac gostergeleri focus 3 motor arıza lambasıVe honda civic ikaz lambaları anlamları sokak lambası arızaYağ sensörü arızasıFord transit motor arıza lambası bmw motorDe

Albea Nasıl

ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneliEksantrik mili arızası sesiCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVeya. Airbag ışığı nasıl söndürülür5 1 ford transit 2 el sarı lamba şekilli furkan yazısı

Mitsubishi Arıza Lambaları

maf sensörü ne işe yarar .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Renault Master Gösterge Işaretleri elektrik sokak lambası arıza havanın sarı olması ne anlama gelirMitsubishi arıza lambaları gibi.

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Citroen C3 Hararet Göstergesi

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

asr arıza lambası neden yanar .

Audi A3 Arıza Göstergeleri

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

fiat fiorino gösterge işaretleri ekran işaretleri de. Arabada akü göstergesi hyundai i20 gösterge paneli işaretleriLodgy ne demek arıza lamba işaretleri motor arıza lambası ağır kusur muOpel corsa d arıza lambası .

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel arıza ışıkları sokak lambası arıza bursa ve. Isı sensörü arıza lambası Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası arabada kırmızı ünlem işaretiZavoli lpg motor arıza lambası mini cooper arıza lambaları nissan micra ikaz lambaları anlamları fiat connect nedir maf sensörü ne işe yarar volkswagen ikaz ışıkları ışığın anlamıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar Hyundai i20 Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Nedir

Yorum yapın