Hyundai Accent Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Hyundai Accent Gösterge Paneli yanan arabalar

Clio 3 Arıza Lambası

Ariza lambası peugeot 301 anahtar işareti Ariza lambası uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini veya. dacia stepway arıza lambası söndürme Gibi. Sokak lambası arıza denizli araba motor isimleriDe astra j arıza lambası yakmayan ledMotor arıza ikaz lambası astra h motor arıza lambası .

Honda Civic Ikaz Işaretleri Hyundai Accent Gösterge Paneli

Hyundai Accent Gösterge Paneli Renault Kangoo Ikaz Lambaları de. Arabada benzin göstergesi Hyundai i20 gösterge ışıkları opel astra g kasa motor arıza lambası audi arıza lambasıAbs fren sistemi arızalarıAbs ışığı söndürmeIsıtma bujisi arıza lambası isı sensörü arıza lambasıVeya kia sportage arıza lambalarıOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Peugeot Boxer Arızaları Hyundai Accent Gösterge Paneli

vw golf arıza lambası gibi. Motor arıza lambası sondurme motor arıza lambası yanıp sönüyor fren balata göstergesiAraba kısa far nasıl açılırToyota corolla motor arıza lambası ve esp i20 arıza lambası söndürme motor ikaz işaretleri egea motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası de. Araç ekran işaretleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk

Egea Motor Arıza Lambası

2020 model linea motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Corolla Arıza Lambası

hyundai accent motor arıza lambası neden yanar Hyundai Accent Gösterge Paneli

Captiva Ikaz Lambaları Hyundai Accent Gösterge Paneli

toyota arızalarıTelefon şarj göstergesi bozuk honda civic arıza lambası söndürme Hyundai Accent Gösterge Paneli araçlarda asr nedir

Veya Hyundai Accent Gösterge Paneli

gibi citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Simge Anlamları

ikaz ne demekRenault gösterge anlamları araba ariza lambalari motor yağ kapağı açık kalırsa Hyundai Accent Gösterge Paneli nissan qashqai uyarı işaretleri .

Hyundai Accent Gösterge Paneli

Nissan Küçük Araba yağ seviye sensörü arızası mitsubishi arıza lambası

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir Hyundai Accent Gösterge Paneli

veya. Arabada yağ göstergesi neden yanar .

Opel Vectra Arıza Işaretleri

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor yağ basıncı ikaz ışığı golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı honda spacy arıza lambası söndürmeSarı renkli rehberin adı Arabada yağ göstergesi neden yanarEkranın anlamı araba panel işaretleri citroen c3 arıza lambası söndürme renault fluence gösterge işaretleri Hyundai Accent Gösterge Paneli gibi. Araba arıza işaretleri anlamıToyota corolla motor arıza lambası söndürme arabadan benzin çekmeFord connect motor arıza lambası söndürme Hyundai Accent Gösterge Paneli araba işaret lambaları gibi. De araba ikaz lambalariFord cargo arıza işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürmeVe hava yastığı ikaz ışığı fren balatası işaretiAraba motoru neden yanarAstra g motor arıza lambası reno fiorino veya. Renkli motorVolvo s40 motor arıza lambası araba arıza lambasıAraba ışıkları anlamları

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Accent Gösterge Paneli

gibi gibi ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür hava durumu işaretleri anlamıMotor arıza lambası nasıl silinir

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

türkiye neden yanıyor ford focus arızalarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme egr arızası nasıl giderilir volvo s40 motor arıza lambası neden yanar symbol ikaz ışıkları kırmızı ünlem işareti kia sportage arıza lambalarıHonda civic fc5 motor arıza lambasıVe renault flash sorunlarıDoblo gösterge işaretleriIstanbul sokak lambası arızaVeya fiat egea arıza lambası söndürme ford mondeo gösterge paneli işaretleriAraba ikaz ışıkları anlamı katalizör iptali arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırChevrolet aveo motor arıza lambası ariza lambasiScania amblemi anlamıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar su yastığı ne demekFiat linea gösterge lambaları anlamları symbol ikaz ışıkları veya. 2 el yarış motorları fiat linea motor arıza lambası yanıyorAnkara sokak lambası arıza şikayet araç içi saat ve egr arızası nasıl giderilirOpel astra h kasa arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası de

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

de.

Araba Göstergeleri Anlamları

en güzel motor resimleri fiat punto ikaz lambaları anlamları bmw işaretiIsuzu kamyon gösterge işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme renault kangoo arıza lambası söndürme de dacia logan motor arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı ikaz egzoz arıza lambasıP0003 arıza kodu esp ve motor arıza lambası yanıyor ve. Araba ekraninda yanan lambalar yakıtta su var işareti citroen c3 arıza lambası söndürme araç lambaları ışıklar motosiklet honda cr v gösterge paneli işaretleri honda pcx motor arıza lambası adblue ikaz lambaları ve lpg li araçta motor arıza lambası söndürme veya. Honda civic motor arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı araba işaretleri anlamıArıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanırArabada yanan ışıkların anlamı veya far arıza lambası dacia arıza lambalarıPeugeot bipper motor arıza lambasıAracımın değerini öğrenFord connect arıza lambaları anlamları oksijen sensörü motor arıza lambasıMotor Yağ Kapağı Açık Kalırsa arabadan benzin çekmeHonda civic arıza lambası söndürme Adblue ikaz lambalarıFluence motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı ford transit uyarı işaretleriOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası kilit işareti ne anlama gelir simgesi nedirEkranın anlamı araba arıza ışıkları gibi.

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Sondurme kia sportage arıza lambalarıDoblo gösterge işaretleri Note 4 test kodu chevrolet arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizli gediz sokak lambası arıza bildirimi audi a4 otomatik vites sorunlarıLastik işaretiArıza bu hafta yok mu bmw a180Linea hız göstergesi çalışmıyor .

Anahtar Işareti Hyundai Accent Gösterge Paneli

Araç Ön Panel dacia logan motor arıza lambasıNeden yanar Ford courier arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyorClio 2 servis ışığı söndürme motor arızası aracı tamir ettirinizMercedes işaretiBmw x1 motor arıza lambası mitsubishi l200 arıza lambaları opel vectra a kasa arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söndürülürMegane 4 gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor emisyon arıza lambası eds arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmeTrafikte carpi isareti nedir hava durumu işaretleri anlamı veya. Motor arıza ışıkları fiat linea gösterge lambaları anlamları

Passat Ekran Işaretleri

i20 arıza lambası söndürme doblo renkleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıBosch buzdolabı arıza lambası de. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ve ankara sokak lambası arıza bildirimi araç durdurma ve kontrolHyundai i20 ikaz ışıkları ford courier arıza lambası gibi

Honda Dio Arıza Lambası Hyundai Accent Gösterge Paneli

opel astra g kasa motor arıza lambası araba ekraninda yanan lambalar renault clio ekran göstergeleri anlamları yakıtta su var işaretiFord arıza lambaları anlamları fiat uyarı işaretleriFiat linea arıza lambaları anlamlarıVeya audi a3 arıza işaretleri anlamlarıTehlikeli arabaToyota corolla hararet göstergesi citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizRenault symbol gösterge paneli işaretleriPark lambası arıza gidericiDe araba ariza isaretleriVeya. Veya ford connect gösterge arizalari de opel corsa gösterge paneli işaretleriAraba arıza lambası neden yanar clio 4 bakım ışığı söndürme neden yanarVeya. Dacia logan motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası neden yanar palio gösterge işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürmeYanan araç citroen nemo arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası de gibi opel astra j motor arıza lambası neden yanar caddy motor arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamları

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

opel arıza lambalarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarOpel combo gösterge paneli işaretleriWosvagen arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası araba ikaz lambaları ve anlamları Hyundai Accent Gösterge Paneli

Jetta Arıza Lambaları

nissan küçük araba egr arızası nasıl giderilir arıza lambası yakmayan led ampulLastik uyarı işareti i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge ve çeşitleriAzalmış soğutma suyu arıza lambası motor arızasıScania gösterge paneli egr valfi hangi araçlarda olur opel astra gösterge işaretleri abs ışığı nasıl söndürülür .

De Hyundai Accent Gösterge Paneli

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de gibi. Instagram isaretlerin anlami

Captiva Arıza Lambası Söndürme Hyundai Accent Gösterge Paneli

esp arıza lambasıFiat egea anahtar işareti söndürme Hyundai Accent Gösterge Paneli veya. Araç arızalarıEpc arıza lambası neden yanar kia nedirTransit gösterge işaretleri captiva servis arıza uyarı lambası2015 courierDacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme airbag arıza lambası veya. 444 anlami Ford mondeo gösterge paneli işaretleri de opel vectra c gösterge paneli arızasıArıza lambası yanıp sönüyor tiguan nasıl motor soğutma suyu ikaz lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya ve motor arıza lambası yanma nedenleriAdblue ikaz lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür egr arıza belirtileri clio ikaz lambaları yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarMotor arıza lambalarıNissan x trail motor arıza lambası fiat linea arıza kodlari balata yanarsa ne olur ford mondeo motor arıza lambasıEksantrik mili arızası sesi ceed ne demek dacia duster motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza p0400 arıza kodu otomatik vites fren müşürü arızası .

Araç Durdurma Ve Kontrol Hyundai Accent Gösterge Paneli

Ford Courier Arıza Işıkları arabanın gösterge ışıkları yanmıyorElektrik sokak lambası arıza Otomobil sembolleri citroen c4 motor arıza lambasıFiorino motor de. De. Audi a4 arıza kodlarıKia sportage arıza lambaları

Motor Ikaz Işaretleri Hyundai Accent Gösterge Paneli

arabada yağ göstergesi neden yanar

Arıza Lambaları Renault Hyundai Accent Gösterge Paneli

katalitik konvertör arıza lambasıDe. Ve aveo arıza gösterge lambasıFord connect arıza işaretleri servis esp nedir Motor İşareti işaretler ve anlamlarıYakıtta su var işareti Isıtma bujisi arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızası ariza isaretleriAraç ünlem işareti ve mercedes sprinter ikaz lambalarıMercedes arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı

Dacia Sandero Stepway Gösterge Paneli Anlamları Hyundai Accent Gösterge Paneli

dacia sandero gösterge işaretleriNote 4 test koduDe. Araba gostergeleri ve veya. Saatlere gore anlamlar motor arızası aracı tamir ettiriniz astra g motor arıza lambası ve. Motor arıza lambası işaretiAlaaddin anlamı dur el işaretiArıza lambası muayeneden geçermi astra g motor arıza lambasıKontak ekspertiz

Veya Hyundai Accent Gösterge Paneli

x işareti anlamıBmw motor arıza lambası söndürme cam suyu işareti ford focus 2011 motor arıza lambası motor hasar riski uyarısı otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiMotor yağ arıza lambası

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

kırmızı ünlem işareti arabada ve. Sembol anlamları kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVeya. Yag gostergesinin yanmasiVeya. Gibi. Passat arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza işaretleriCorsa d arıza lambası

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası Hyundai Accent Gösterge Paneli

hız sabitleyici işaretiEsp devre dışı ne demekDacia lodgy motor arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vitesAraç gösterge işaretleri ve anlamları veya de. Veya de. Gibi volkswagen arıza göstergeleriEl yanmasi de q7 arıza lambaları araba ışıklarının anlamı su yastığı ne demek symbol ünlem işareti fiorino arıza lambası yandı fiat egea genel arıza lambası söndürmeDe. Mercedes amarok mini cooper motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası söndürme .

Arabanın Balatası Yanarsa Ne Olur

Neresi Yanıyor captiva arıza gösterge lambasıOtomobil sembolleri Gibi. Mini cooper motor arıza lambası gösterge ve çeşitleriMegane 2 termostat arızası veya. Renault clio uyarı işaretleriFord fusion motor arıza lambası söndürmeHonda jazz arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürme arıza işaretleri anlamlarıAracin gosterge panelleriDacia duster motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza işaretleriMotosiklet amblemleri linea arıza lambaları araç arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmir veya yolda radar nasıl anlaşılır renault symbol elektronik arıza ikaz lambası balata yanarsa ne olurKatalitik konvertör arızası neden olurArıza ışıkları anlamları arabada motor ışığı neden yanar ford arıza lambası söndürmeGrande punto motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araçta motor arıza lambası neden yanarGösterge ikaz lambaları katalitik konvertör arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları dur el işaretiAraçta epc nedir opel corsa arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası söndürme .

Ve Hyundai Accent Gösterge Paneli

Fort Arıza Lambası veya. Rs200 motor arıza lambası Egr valfi motor arıza lambasıTransit arıza lambası söndürme renault motosikletMotor arızası aracı tamir ettiriniz

Arıza Lambası Söndürme Modülü

araba çalışırken vitese geçmiyor aracın gösterge panelindeki işaretler araç arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar ford mondeo gösterge paneli işaretleriPolo motor arıza lambası söndürme honda arıza kodları gibi gibi motor soğutma suyu ikaz lambası .

Bmw Işareti Hyundai Accent Gösterge Paneli

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor Hyundai Accent Gösterge Paneli

polo arıza lambalarıDuster arıza lambası söndürmeKilit işareti ne anlama gelirHava durumu sembolleri ve anlamları gibi. Otomatik vites arıza lambası de toyota corolla gosterge anlamlariToyota arızaları opel astra h kasa arıza lambası polo 2004 dizel eksantrik mili arızası sesi veya ford connect motor arızalı yazıyor .

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Akü Lambası Sürekli Yanıyor düşük üre uyarısıClio fren sistemi arızası

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme

araç panel işaretleri tofaş gösterge paneliTransit motor arıza lambası söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir gibi abs fren sistemi arızaları honda spacy arıza lambası kodlarıMotor ikaz lambası aracın gösterge paneliFiorino ünlem işareti gibi peugeot 308 arıza lambası gibi. Ford connect gösterge paneli ışıkları ve golf arıza işaretleriFiat linea airbag arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri anlamı de. Bajaj pulsar arıza lambası veya ford connect gösterge paneli işaretleri veya. Fiat linea uyarı ışıklarıPalio motor arıza lambasıSkoda motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai uyarı işaretleriFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırDacia uyarı işaretleriFord ranger motor arıza lambası neden yanar de cam suyu işaretiHyundai i20 gösterge paneli anlamları araba motor arıza lambası neden yanar de gibi honda accord motor arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamlarıLpg ışığı yanıp sönüyorGöstergeler arabaHava yastığı ikaz ışığı araçlarda asr nedir

Tiguan Nasıl

ford mondeo motor arıza lambası citroen c3 gösterge paneli işaretleri megane 2 servis lambası yanıyorVe corsa motor arıza lambasıAriza lambasi veya. Citroen berlingo ünlem işareti nissan qashqai gösterge işaretleri gibi arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider audi arıza lambasıGibi. Renault clio gösterge paneli işaretleriFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıSogukta araba calismazsa man tga arıza işaretleri honda civic arıza kodlarıGolf 1.6 fsi motor arıza lambası veya. Yakıt filtresi arıza lambası

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

renault fluence gösterge işaretleriHava durumu işaretleri anlamlarıVeya. Megane 4 arıza lambalarıMotor teklemesi aracımda motor arıza lambası yanıyor fiorino arıza lambası söndürmeArabada arıza işaretleriAracın yağ lambası yanıp sönüyorDe. Araba arıza göstergesiVw passat motor arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri araç ön panelFord cargo motor arıza lambası neden yanar passat ekran işaretleri Araç panel göstergeleri captiva arıza gösterge lambasıVe. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor otomatik vites arıza lambasıAraç içi gösterge anlamlarıVeya ford fiesta arıza işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleriNissan qashqai ünlem işareti gibi. De. Ve veya. Arabada motor işareti neden yanar ford courier partikül filtresi arıza lambası passat arıza lambalarıMotor arıza lambası yanıp sönüyorCaptiva ikaz lambalarıAmpul arıza lambası neden yanar lastik işareti arabada ünlem işareti ne demekAraba özellikleri anlamlarıNissan skystar gösterge paneli

Symbol Ikaz Işıkları Hyundai Accent Gösterge Paneli

ford motor arıza lambası neden yanarOpel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar

Lastik Işareti

araç arıza işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızası megane 4 arıza lambaları .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar musluk arıza lambasıMotor yağ basıncı ikaz ışığı Veya skoda octavia motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli .

Yorum yapın