Opel Astra Servis Esp 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Servis Esp ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar Hyundai check lambası Ariza lambası balata yanarsa ne olurepc ışığı yanıyor gaz yemiyor Ariza lambası Fren balatası uyarısı bmw e60 şanzıman arıza lambası

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra Servis Esp

duster arıza işaretleri

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

ve uzun far göstergesi arabada yağ işaretiAraç panelindeki göstergeler ve anlamları elektrik işareti hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites işaretleri .

Arabada Akü Lambası Neden Yanar

Opel Astra Servis Esp Egea Motor Arıza Lambası

Izmir Sokak Lambası Arıza Opel Astra Servis Esp

tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arıza lambası yakmayan led farPassat uyarı ışıkları akü göstergesi neden yanar .

Yokuş Kalkış Desteği Işareti Opel Astra Servis Esp

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor veya motor arıza lambası ne zaman söner Opel Astra Servis Esp lpg arıza lambası mercedes sprinter motor ford focus gösterge işaretleri anlamları citroen c4 gösterge paneli arızası mercedes motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası polo dacia ikaz ışıklarıFiat linea ekran işaretleri Araba motor arızaları nelerdir audi a3 arıza göstergeleri opel astra ünlem işareti

Arabada Yanan Işaretler

hyundai accent 1.3 gls nasılOpel astrada arıza lambası neden yanar ford focus motor sistem arızası golf 7 motor arıza lambası söndürmeFiat marea motor arıza lambası neden yanarDe motor ariza isigiGibi yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider skoda gösterge paneli ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları bmw uyarı işaretleri de fiat egea işaretleri de ford courier ekran1.4 motor arabalar araç içi gösterge işaretleri* işareti ne anlama gelir veya

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

ariza lambalari araba ford custom motor arıza lambası ve. Araba işaret lambaları

Hyundai Motorsiklet

opel vectra motor arıza lambasıIsuzu arıza lambaları kızdırma bujisi işareti

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri Opel Astra Servis Esp

volkswagen dizel motor uyarısı gibi araba işaret lambaları bmw e90 motor arıza lambası söndürme ve. Abs devre dışı ne demek honda civic gosterge anlamlariFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambasıDe. Arabada arıza lambası Opel Astra Servis Esp ariza lambalari araba brake arıza lambası arıza yapmayan arabalarBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarLinea gösterge işaretleri

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri Anlamları

linea ampul arıza lambası emniyet kemeri ne işe yararRenault 19 europa gögüs honda civic arıza lambası neden yanarJetta ikaz lambaları anlamları araç ekran göstergeleri ve anlamları laguna 2 gösterge paneliHonda gösterge işaretleri Opel Astra Servis Esp de gibi mercedes a180 motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? ikaz işaretiAraç arıza kodları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları crossland ne demek gibi araç arıza lambaları anlamlarıIşık lambaları de gibi nemo ne demek araçta motor arıza lambası neden yanar de. Gibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme opel astra yağ lambası yanıyor .

:D” Işaretinin Anlamı Opel Astra Servis Esp

Araba Kısa Far Nasıl Açılır de. Araçta panel nedir Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar twingo arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi veya. Tredaş sokak lambası arıza plaka renkleri ve anlamlarıGibi. Hyundai anlamı araba ekranında çıkan işaretlerArac ikaz lambalariArıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge işaretleriAmpul arıza lambası muayeneden geçermiMotor gösterge paneliOpel vectra c gösterge paneli arızası oto tamir isimleri pejo 206 arıza lambaları dizel focus motor arıza lambasıGibi opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorMegane 3 motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları otomatik şanzıman hız sensörü arızası renault gosterge simgeleriGaz kelebeği resetleme pejo 307 arıza lambası aracımın değerini öğrenBosch kombi arıza lambası yanıyorBmw uyarı işaretleriAraba motor ışığı neden yanar yağ lambası neden yanıp söner gibi esp asr arızası citroen ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası de Opel Astra Servis Esp fiesta anlamıIzmir sokak lambası arıza ve yağ lambası sarı yanıyorMercedes arızaları yağ lambası yanıp sönüyor antalya sokak lambası arızaAudi a5 motor arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası linea motor arıza lambası nasıl söndürülürYağ göstergesi işaretiAraba yazıları 2016 arabada motor işareti ve. Volkswagen dizel motor uyarısı oto tamir isimleri arabada akü göstergesiYamaha amblemi anlamıAraç arıza lambaları anlamları lastik basınç arıza lambasıFord focus ikaz lambalarıAriza neden final araç göstergeler

Balata Yanarsa Ne Olur Opel Astra Servis Esp

renault clio ünlem işareti ford custom motor arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürme Opel Astra Servis Esp araba ikaz ışıkları anlamıDacia Uyarı Işıkları motorsiklet arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme ve akü takviye sonrası arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorMercedes kırmızı motor nedir Hyundai check lambası servis esp nedirDacia lodgy motor arıza lambası arıza 5Opel corsa hız göstergesi çalışmıyorVe. Vw sarı yağ lambası ford connect motor arıza lambasıGösterge arıza işaretleriDacia dokker arıza lambası söndürme dacia uyarı ışıklarıIsuzu kamyon gösterge işaretleri oto arıza kodları linea arıza ışıkları sokak lambası arıza ihbarDe. Araba hata göstergeleriAudi arıza lambası passat ikaz lambalarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı el motor kilidi aktif ne demekDe. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası de mercedes gösterge işaretleri .

Audi Arıza Işaretleri

Opel Astra Servis Esp Uyarıcı Işaretler nissan qashqai akü veya. Peugeot 3008 gösterge işaretleri Sokak lambası arıza ayedaş fiat doblo gösterge paneli işaretleri el motor kilidi aktif ne demek

S Motor Opel Astra Servis Esp

veya. Arac ariza isaretleri gösterge arıza işaretleriMegane egzoz emisyon kontrol ettirinTuruncu motor arıza lambasıHonda crv ikaz lambaları Opel Astra Servis Esp lastik anlamlarıOpel astra uyarı işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirArıza ışığı anlamlarıFord connect gösterge paneli arizasiHava Durumunda Sonsuzluk Işareti Ne Demek gösterge paneli işaretleri anlamları fiat egea arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambasıGaza aniden basınca tekleme Tehlikeli arabaPassat arıza ışıkları yamaha delight arıza lambası söndürmeFocus 2 motor arıza lambası arıza lambası söndürme programı araç arıza lambaları anlamlarıVe. Fiat egea arıza lambası söndürme fiat albea airbag arıza lambası söndürme otomatik kapı sensörü arızası motor lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor arabada yanan ünlem işareti veya araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ünlem trafik levhasıMotor ariza isigi .

/ Işareti Ne Demek

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Opel Astra Servis Esp

el freni ikaz lambası neden yanar Opel Astra Servis Esp 2. el yarış motorlarıSoğutma suyu arıza lambası l işareti ne anlama gelirCaptiva motor arıza lambası wosvagen arıza lambasıVe. Fiat linea gösterge paneli arızası araba motor arızaları nelerdir nissan qashqai arıza lambaları caddy arıza lambalarıEsp uyarısıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor 2004 clio gösterge paneliEl freni ikaz lambası neden yanar veya. Arıza lambası yakmayan park lambası .

Renault Clio Ünlem Işareti Opel Astra Servis Esp

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

lpg arıza lambası çözümÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir peugeot amblemleri1.9 dizel laguna 1 alınır mı veya mazot filtresinde su var ikazı emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu kamyon gösterge işaretleri gibi. Kış ışığı tehlike sembolleri tablosu trailler ne demekPassat egr arızası de cmax nedirPassat arıza lambaları anlamları ingiliz anahtarı arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamları egea gösterge işaretleri araba üzerinde anahtar işareti daihatsu sirion nasılCitroen c4 gösterge paneli arızasıArabada yağmur var mı opel corsa hız göstergesi çalışmıyor en cok ariza yapan araba2016 motosiklet fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAbs ve el freni lambası yanıyor

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

duster arıza işaretleri audi a3 gösterge paneliMotor arıza lambası söndü eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası opel mokka arıza işaretleri ve. Su yastığı ne demek opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işareti skoda 2016 jeepDacia gösterge anlamları ford courier ekran audi uyarı işaretleri araba aydınlatmaPejo 208 motor arıza lambası arabada adblue nedirVolkswagen gösterge paneliAbs uyarısı fort transporterAkü arıza lambası açık anahtar sembolüMotor arıza lambası yanma sebepleriHyundai i20 ikaz lambaları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası de audi a3 gösterge paneliMotor arıza lambası niye yanar ışıklar motor megane 2 ekran arızasıKatalizör arıza lambası söndürmePejo 206 arıza lambaları motor yağı arıza lambası

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası

araba sembolüAteşleme bobini arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar Opel Astra Servis Esp otomatik vites arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir honda crv ikaz lambaları motor tehlikeli mi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Uyari Işareti

golf 5 arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHyundai i20 motor arıza lambası söndürme güç aktarım sistemi uyarı lambası hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekAriza neden finalUyari işareti audi a3 gösterge paneli arızasıFord Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları akü arıza lambasıHava durumu işaretlerinin anlamı Araba ikaz lambaları ve anlamlarıGibi. Araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir man tga arıza işaretleriEnjektör arıza lambasıBursa sokak lambası arıza ve. Alfa işaretiLpg arıza lambası nasıl söner nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmeArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı linea hava yastığı arıza lambasıVeya. P işareti

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

veya veya egea motor arıza lambası sarı yanıyor Opel Astra Servis Esp veya. Focus motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai ünlem işaretiGösterge paneli ışıkları motor renkleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kızdırma bujisi işareti veya Opel Astra Servis Esp fiorino gösterge paneli nissan qashqai akü boxer motor nedirKışın araba çalışmıyor fiat doblo gösterge paneli işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi .

Ve Opel Astra Servis Esp

Opel Astra Servis Esp Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı arabadaki göstergeler ve mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi izmir Ford transit gösterge paneli .

Motor Yağı Arıza Lambası

Araba Musluk Işareti araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ayedaş sokak lambası arıza bildirimi gaz kelebeği resetleme sihirli anlamı araba gösterge ışıkları iveco daily motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodları araba tekliyor mondeo motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar arabanın şarj lambası neden yanarCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneli

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri

jetta gösterge paneli

Dacia Arıza Lambası Opel Astra Servis Esp

fort arıza lambası fluence arıza işaretleriVw motor arıza lambası plaka renkleri ve anlamları veya. Tedaş sokak lambası arıza bildirimiHyundai getz gösterge ışıklarıCitroen c4 servis ışığı cmax nedir gibi albea nasıl araç göstergeler veya veya.

Citroen Nemo Nasıl Opel Astra Servis Esp

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araç arıza lambaları anlamları Opel Astra Servis Esp veya. Peugeot arıza işaretleri Ünlem işareti trafik saat içindeki göstergeler nelerdirRenault symbol ikaz lambalarıOpel astra uyarı işaretleriAraç arıza lambaları anlamlarıGibi. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar skoda gösterge paneli chevrolet cruze lpg arıza lambasıArabanın renk kodunu öğrenme hyundai accent hararet göstergesi lastik ikaz ışığıNissan qashqai arıza lambasıJetta arıza ışıkları .

Veya Opel Astra Servis Esp

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık turuncu motor arıza lambası dacia stepway motor arıza lambasıWosvagen arıza işaretleri Sokak lambası arıza iletişim opel insignia motor arıza lambası neden yanar dacia duster motor arıza lambası fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel astra ünlem işaretiAraba uyarılarıArabada adblue nedir dacia duster motor arıza lambasıAriza neden final elektrik sembolleri ve anlamlarıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirCorolla arıza lambalarıVe Opel Astra Servis Esp veya

Duster Gösterge Işaretleri

mercedes vito arıza lambası söndürmeMotorda cc ne demek mercedes motosikletGibi. Veya otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiGibi. Linea ampul arıza lambası opel corsa arıza kodlarıGöstergede ünlem işareti araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür yağ lambası neden yanıp sönerLpg den dolayı motor arıza lambası gibi de. Honda fd6 motor arıza lambası ticari cikmasi araçlar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürAudi motor arıza lambasıMotor arıza ışıkları

Honda Simgesi Opel Astra Servis Esp

honda arıza lambası Opel Astra Servis Esp egea arıza işaretleri hyundai era motor arıza lambası neden yanar en cok ariza yapan arabaAraba uyarı işaretleri linea arıza ışıkları ariza kodlari arıza 5 ekranın anlamı fiat linea anahtar işaretiFiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı ford ranger motor arıza lambası araba neden yanar ekran araba resmi akü göstergesi neden yanar honda arıza lambası neden yanarCitroen kamyonet Gibi. Veya. Veya linea arıza ışıklarıDe

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Opel Astra Servis Esp

bmw arıza lambası

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

toyota corolla gösterge paneliSokak lambası arıza ayedaşCruise arabaEgea arıza lambası yakmayan plaka led veya hyundai motor arıza lambası neden yanar

Ford Cargo Arıza Işaretleri

albea otomatik vites jetta gösterge paneliLpg ışığı yanıp sönüyor buji arıza lambası2020 model linea akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme citroen c4 servis ışığı skoda octavia gösterge paneli işaretleriVeya. Işaret ne demekAraçlarda motor arıza lambası neden yanar audi a5 motor arıza lambası neden yanar ışıklar motor audi arıza işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası renkli motorMegane 3 arıza lambası söndürme ve. Dizel şahin .

Audi A3 Gösterge Işaretleri

Aracımın Değerini Öğren fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar de. Fren hidroliği seviyesi kontrolü Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

brake arıza lambasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı audi a3 elektronik arıza uyarısıMotor arıza ışıklarıKirmizi kamyon neden yok

Nissan Park

p işaretiGösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa d arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası2 el h100 abs devre dışı ne demekMotor yağ arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileriTrafik Işaretleri Ünlem Ne Demek pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarArıza 5 Araba yağ göstergesi neden yanar mercedes c200d hangi yağ kullanılır chevrolet aveo motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyor epc ve motor arıza lambası polo kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiVeya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi.

Fiat Idea Arıza Lambası Opel Astra Servis Esp

Abs Lambası Söndürme Wolksvagen gösterge işaretleri De isuzu d max motor arıza lambası fort arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızasıFiat egea arıza lambası söndürme stop arıza lambası neden yanarUzun Far Işareti bmw 116i motor arıza lambası ve trafikte algılama zamanı ne demektirAkü suyu azalırsa ne olur Fren hidroliği seviyesi kontrolüFiat doblo gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanma nedenleriKırmızı polo araba ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ünlem işaretli levha lastik arıza lambası audi a4 arıza kodları de. Nissan skystar gösterge paneliGibi gibi. Esp asr arızası citroen gösterge paneli ikaz ışıklarıJetta ekran gostergeleriMercedes sprinter motorBenzinde motor arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambasıVeya fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırAriza kodlariMegane 4 motor arıza lambası gaz kelebeği resetleme bmw uyarı işaretleriPassat arıza göstergeleri veya. Arabada yağmur var mıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba arıza lambası yanıp sönüyor dacia ikaz ışıklarıHyundai arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme buji göstergesi audi a3 gösterge işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw f30 motor arıza lambası ve tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Araba Aydınlatma Opel Astra Servis Esp

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor fiorino gösterge paneli Opel Astra Servis Esp

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar

nissan qashqai ünlem işaretiVe. Mercedes a180 motor arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor yağ lambası neden yanıp söner hyundai motorsikletPeugeot 407 motor arıza lambası kızdırma arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası gibi. Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Cruze gösterge paneli

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Servis Esp

opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFiat albea gösterge paneli anlamlarıScania arıza göstergeleri honda civic motor arıza lambası neden yanar veya. Fluence gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambasıNissan x trail şanzıman sorunuArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motorda

Tüplü Arabada Motor Arıza Lambası Opel Astra Servis Esp

honda spacy arıza lambası söndürme

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

ve. Honda crv motor arıza lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarDacia uyarı ışıklarıIşıklı otomotiv

Renault Motor Arıza Lambası

dacia gösterge anlamları veya canon e474 arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambasıGibi laguna 2 gösterge paneliFord transit motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları megane 2 ekran arızası sürekli otomotiv edirneVw arıza işaretleri audi a4 arıza kodları .

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor otomatik şanzıman arıza lambası kontrol anlamıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Otomatik şanzıman hız sensörü arızası de. Görsel gösterge nedir Opel Astra Servis Esp adblue arıza lambası resimli arabaCaddy arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme uyarıcı işaretler ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor lambda işareti sarı motor ışığı neden yanar elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araba lamba işaretleriHonda pcx arıza lambası motor renkleri caddy arıza lambalarıDe. Megane 2 motor arıza lambası neden yanar opel corsa motor arıza lambası arabadaki göstergeler ve anlamlarıYağ lambası yanıp sönüyorOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiMegane 2 servis lambası yanıyor passat arıza ışıklarıKatalizör arızası nasıl giderilir mercedes sprinter motorMotor sistem arızasıBursa sokak lambası arıza jeep renegade motor arıza lambasıAriza kodlari Opel Astra Servis Esp twingo arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı de. Sokak lambası arıza bildirimi antalya daihatsu sirion nasıl yanıp sönen arıza lambası araba isaret lambalariVe. De. Işıklar söner ampul arıza lambasıBmw motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarS motor ford fiesta direksiyon arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra Uyarı Işaretleri

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea ford focus 2012 motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürmeDe sure isimleri anlamlarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları opel corsa servis ışığı söndürme chevrolet aveo arıza lambası honda civic ekran işaretleri otomatik şanzıman hız sensörü arızası megane 2 ekran arızası mercedes arıza lambaları tiguan renkleri fiat linea gösterge paneli arızası 1.4 motor arabalar

Motosiklet Elektrik Arızaları

doblo cornetMercedes arızaGibi otomatik kapı sensörü arızası abs devre dışı passat arıza göstergeleri

Tehlikeli Araba

egea gösterge paneli renault kangoo motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası 1.4 motor

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

fluence anahtar arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Dizel Motor Arıza Lambası Opel Astra Servis Esp

Honda Crv Ikaz Lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent blue arıza lambaları megane 2 arıza lambaları transporter gösterge paneli mercedes arıza lpg den dolayı motor arıza lambası2. el yarış motorları araba motor ışığı neden yanarAirbag arıza lambasıOpel corsa arıza kodlarıMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirVeya ışık lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Opel Astra Servis Esp ve mercedes arızaları araba ön panelHonda civic ekran işaretleri range rover motor arıza lambası neden yanar megane 3 arıza lambası söndürmeAraç içi işaretler

De Opel Astra Servis Esp

hyundai motorsiklet viessmann vitopend 100 arıza lambası otomatik kapı sensörü arızası ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı renk motor arıza lambası scania arıza göstergeleri gibi. Opel corsa servis ışığı söndürme akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası söndürme

Araba Ekranında Çıkan Işaretler

trafik işaretleri ünlem ne demek

Chery Tiggo Arıza Lambası Söndürme

megane egzoz emisyon kontrol ettirinMondeo motor arıza lambası de şekilli furkan yazısıDe p1564 arıza koduEkran araba resmi .

Yorum yapın