Getz Motor Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası volkswagen katalitik konvertör arızası Fiorino yağ lambası söndürme/ işareti ne demek Ariza lambası Dacia dokker arıza lambaları Ariza lambası veya. Pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar canon g3400 arıza lambası

H Işaretinin Anlamı

Transporter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

hyundai accent hava akış sensörü arızasıDacia arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası .

Megane 2 Gösterge Işıkları

Getz Motor Arıza Lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar buji kablosu arızası nasıl anlaşılır egea lastik arıza lambası söndürme uyarı işaretleri nelerdir

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı

abs ışığı nasıl söndürülür de bmw a180Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıAraçta motor arıza lambası yanıyorWosvagen caddy direksiyon arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları pejo 307 arıza lambaları sokak lambası arıza balıkesirAraç ekran göstergeleri ve anlamları kullanım dışı levhasıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıAraba arıza göstergeleri bedaş sokak lambası arıza Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası rakun isimleri veya ve de. Ford transit anahtar işareti hata kodları ve anlamlarıFiat doblo gösterge paneli anlamları araba göstergesi işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor renault symbol motor arıza lambası .

Anahtar Işık

Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme honda fd6 motor arıza lambasıAraba üzerinde anahtar işareti Volkswagen caddy arıza lambalarıW124 arıza lambaları yakıt filtresi uyarı ışığıMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambası doblo arıza kodları fiat bravo motor arıza lambasıGibi. Bmw e60 şanzıman arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamları porsche simgesi motor arıza lambası niye yanarFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMercedes kamyon ikaz lambaları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası arabalardaAraba arıza lambaları ve anlamları corsa arıza lambası uyarı işareti el freni ikaz lambası motor resmiBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıSkoda amblemi anlamıVe fren arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi citroen c5 motor arıza lambası araba ikaz lambalarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıGolf arıza lambası söndürme Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası opel motor arıza lambası söndürme qashqai anahtar pili corsa d arıza lambası

Alfa Simgesi Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

ve Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası veya. Corsa arıza lambası ve dizel motor uyarısıYolda giderken motor arıza lambası veya. Dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır hyundai accent admire arıza lambası araba tekliyorOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambalarıArabada turuncu ünlem işareti symbol hararet göstergesi araç ikaz göstergeleri egzoz gazı uyarısıOpel corsa egzos arıza lambası transit arıza lambaları ford connect arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambası işıklar otomotivBuji neden yanar de ford fiesta ikaz lambaları mitsubishi fuso arıza lambaları ve. Courier gösterge işaretleri veya mercedes axor arıza işaretleriPassat egr arızası uyarı ne demekCorsa d arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları genel arıza lambası ford focus gösterge ışıkları arabanın şarj lambası neden yanarIkaz lambası bmw arıza işaretleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirMegane 2 servis ışığı yanıyorOpel vectra c kasa arıza lambaları dacia sandero arıza ışıkları citroen berlingo arıza lambaları jetta ikaz lambaları .

Gibi Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Kısa Far Göstergesi astra arıza lambasıJetta ikaz ışıkları Twitter işaretleri ve anlamlarıYolda radar nasıl anlaşılır

Dacia Gösterge Paneli

fort nedir arabadaki ünlem işareti veya ford courier motor arıza lambası söndürme ve. Megane 2 arıza lambası

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

yakıt filtresi arıza lambasıVe. De gibi

Ford Arıza Lambası Söndürme

dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıGetz motor arıza lambası motor arızalı sprinter arıza lambalarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambasıDe dizel motor uyarısıHava filtresi arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığı hararet göstergesi yanıp sönüyorOpel arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza işaretleri honda crv arıza lambası söndürmeIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

£ işareti nedir golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar mercedes ikaz lambaları

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası opel insignia motor arıza lambası mini cooper ikaz işaretleriRenault gösterge paneli işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambası

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ve fiat motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi yanıp sönüyorGibi. Arızalı araçlar de. Ve gibi. Fiat linea arıza lambaları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası şekilli semboller 2016 otomatik kapı sensörü arızası ve.

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası Fiat Albea 1. Bmw arıza ışıkları 3 Multijet Nasıl arabadan benzin çekme motor yağ basıncı az uyarısı dobloMotoru kontrol ettirin uyarısı linea arabada abs neden yanar .

2013 Model Dacia Dokker

Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAraç ikaz ışıkları anlamları Palio arıza lambaları araba gostergesi courier arıza lambasıFiat egea genel arıza lambası söndürme toyota corolla motor arıza lambası söndürmeIzmir tedaş sokak lambası arıza motor arıza lambası yanmıyorFord focus arızaları arabanın arıza lambası neden yanarAkü şarj sistemi arızasıHyundai i20 arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambasıArabada ünlem göstergesiMotor arıza ışığı de isuzu d max motor arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge işaretleri motor arıza lambası bereye gösterilir araba ikaz ışıkları araba göstergesindeki işaretlerin anlamıElektrik sokak lambası arızaPeugeot 3008 motor arıza lambasıVe

Passat Direksiyon Arıza Lambası Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

hyundai accent era gösterge paneli jetta uyarı ışıkları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirHyundai h100 gösterge ışıklarıArabadaki ünlem işareti ford courier motor arıza lambası söndürme abs devre dışı ne demek gibi

Ford Focus Arızaları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

kamyon arıza işaretleri arabada akü işareti neden yanar arabanın ön kaputu neler var gibi arabada hararet göstergesiVe ford courier partikül filtresi arıza lambası veya. Yakıt arıza lambası neden yanar nabız sinyal motor 407 nasıl caddy gösterge paneliFiat egea motor arıza lambası neden yanar ve fiat punto ikaz lambaları anlamları ford transit motor arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı araba ekranındaki göstergeler ateşleme modülü arızasıSokak lambası arıza antalyaMotor sistemi adblue arızası de el freni lambası neden yanar

P0110 Arıza Kodu

motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi katalitik konvertör arıza lambası sondurmeSarı ikaz lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambasıAkü şarj sistemi arızasıKızdırma bujisi ikaz lambası cruze arıza lambası söndürmeArabadaki Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası ekran sekilleri citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı gösterge ışıkları anlamı jetta uyarı ışıkları porsche simgesi gibi. Insignia motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı dacia dokker arıza lambalarıOpel corsa ikaz lambaları anlamları araç paneli nedir fiat linea arıza lambaları anlamlarıDacia stepway arıza işaretleri araç ikaz işaretleriUyarı işaretleri nelerdir ve. Audi a4 otomatik vites sorunlarıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDe ve. Insignia motor arıza lambası araba motor ışığı caddy gösterge ışıkları

Megane 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza işaretleri ve anlamları fiat punto sarı motor arıza lambasıCaddy gösterge işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları opel vectra b motor arıza lambası neden yanarOpel astra fren lambası uyarısı gibi. Gaz kelebeği resetlemeFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıRenault symbol arıza işaretleriSymbol arıza lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambasıVolkswagen jetta arıza lambalarıMotor arıza işaretiNissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ve

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

arıza lambası söndürme programı arıza lambası anlamları yakıt aldıktan sonra arıza lambasıDacia sandero gösterge paneliSeat leon arıza işaretleriEsp/asr arızasıVeya Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAraba ikaz lambaları anlamları mini cooper uyarı işaretleriGibi ford focus motor sistem arızasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası veya lastik basınç arıza lambası Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası nissan x trail şanzıman sorunu .

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Arka Sis Lambası Işareti audi a3 arıza ışıklarıCruze gösterge paneli Citroen c3 motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürmeAlfa simgesi uyarı işaretleri nelerdir araçtaki göstergelerRenault clio ikaz lambalarıArabadan benzin çekmeDe mercedes c200 kırmızı

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

epc ve motor arıza lambası polo

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

linea hız göstergesi çalışmıyorMotor soğutma suyu işaretiAraba işaretleri anlamı astra arıza lambası 4 çeker ne demek veya. Araba üzerinde anahtar işareti £ işareti nedir .

Ikaz Lambası Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Şekilli Semboller 2016 Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

sarı motor arıza lambası ve. Crafter arıza lambaları honda crv motor arıza lambası neden yanarUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar ford connect arıza işaretleri işıklar otomotiv

Volkswagen Işaretleri Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

ford connect 2010 motor arıza lambası passat egr valfi arızası 4wd lock ne demekMotor yağ basıncı az uyarısı dobloNissan primera motor arıza lambası mazot filtresi arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızasıAraba far işaretleriAraçta yağ göstergesiLastik işaret anlamları i20 ikaz ışıklarıNissan juke motor arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme araba motorAraba ısınınca tekliyorSeat ibiza arıza lambaları skoda arıza lambaları araba göstergesindeki işaretlerin anlamı bmw a180 bmw akü arıza lambasıGibi getz motor arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar veya. Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri fiat ducato arıza lambası söndürme emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor jetta gösterge paneliDe gösterge arıza işaretleriJetta gösterge paneli fiat linea arıza lambaları anlamları araba gösterge paneli işaretleri araba neden yanarTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıPejo 301 motor arıza lambası neden yanarSogukta araba calismazsa otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araba tekliyorFord transit gösterge işaretleriDoblo arıza kodları mercedes c200 kırmızı gibi. Qashqai motor arıza lambası ve. Araba kapı açık uyarısıCaddy Gösterge Işaretleri arabada servis ışığı neden yanarKısa far göstergesi Seat motor arıza lambası far arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası ünlem işaretiJetta arıza ışıkları muayenede arıza lambası peugeot simgesi kontrol anlamı lastik basınç arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası söndürme

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme fort arıza lambasıVw arıza lambası t5 arıza lambalarıArıza lambası yakmayan led c200 motor arıza lambasıGibi

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası Getz Motor Arıza Lambası

fiat egea genel arıza lambası söndürmeConnect arıza lambası octavia nasıl arabada gosterge işaretler 9 ışık nedir göstergeleriÜnlem işareti arabada ne demekBalata yanarsa ne olur citroen nemo gösterge paneli işaretleriLastik basınç arıza lambası .

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir

Nissan Qashqai Arıza Lambası de. Lpg filtresi tıkanma belirtileri Renault kangoo artvin check arabadaEgea motor arıza lambası sarı yanıyorPejo 206 arıza lambalarıRenault gösterge paneli işaretleri check engine toyota veya. 206 motor arıza lambası fiorino arıza lambası vw jeepCorolla arıza lambası araçta akü lambası neden yanar motor max bmw ikaz ışıkları araba gosterge isaretleriDoblo motor arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası gibi. Araç arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme gibi

Dacia Arıza Lambası Neden Yanar

ford transit motor arıza lambası .

Arabada Ünlem Göstergesi

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme audi a3 arıza ışıklarıAbs uyarı ışığı nedir Arabada adblue nedir gibi.

Adana Honda Civic

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları sokak lambası arıza istanbulOpel mokka mı nissan qashqai mi Opel arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürme .

Fiorino Arıza Lambası Yandı Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Palio Arıza Lambaları wosvagen arıza ışıklarıNissan micra nasıl araba Sokak lambası arıza antalyaVe. Hyundai accent era gösterge paneliMazot filtresi arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanar süspansiyon arıza lambası tiguan epc ve motor arıza lambası opel astra h arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar opel corsa servis ikaz ışığıDizel partikül filtresi arıza lambasıAraba kodlarıTwitter işaretleri ve anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamıAudi a6 motor arıza lambasıKontak ekspertizClio 4 hararet göstergesiOtomatik vites arıza lambasıAraba ışıkları anlamlarıVolkswagen işaretleriHava filtresi arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme honda spacy arıza lambası kodları fiat punto ikaz lambaları anlamlarıNissan micra arıza lambası söndürmeArabanın ön kaputu neler var jetta arıza lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları araba göstergesindeki işaretlerin anlamı fiorino arıza lambası de. Vw motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işaretiMondeo motor arıza lambası ford connect arıza işaretleriDacia gösterge paneli fiat albea 1.3 multijet nasıl dacia stepway arıza işaretleri transporter ikaz lambaları

Clio 4 Fren Sistemi Arızası Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

gibi. Ve ellerin içinin yanması motor kontrol sistemi arızasıPassat egr valfi arızasıAraba sinyalleriVeya kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları dizel vakum pompası arızası abs arıza lambasıNissan qashqai arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası sondurme

Opel Astra Gösterge Işıkları

ve golf 7 motor arıza lambasıAraç akü lambası neden yanarDe

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

motor yağ basıncı lambası yandığındaDe ve. 407 nasılFiat linea 1.3 multijet arıza lambası veya. Motosiklet motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları esp hatasıOpel astra motor arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası veya. Arabada yağ lambası neden yanarAnahtar ışık

Motor Kontrol Sistemi Arızası

araç içi ikaz lambalarıMotor sistemi Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası de gösterge ve çeşitleri araba hız göstergesi çalışmıyor ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir

honda civic lastik arıza lambası söndürme fiat linea gösterge anlamları açı işaretleriRenault clio gösterge anlamları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası volkswagen arıza lambası araba özellikleri anlamları .

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar kaygan zemin işareti arabaOpel astra h motor arıza lambası söndürme Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanar viessmann kombi arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır .

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Araba Ekranındaki Göstergeler transit motor arıza lambası söndürmeFiat linea servis ışığı söndürme Ve corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorCitroen gösterge paneli işaretleri .

Seat Leon Gösterge Paneli

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme bedaş sokak lambası arıza crafter akü neredeHararet göstergesi yanıp sönüyor Peugeot arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

peugeot 306 motor arıza lambası Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

mercedes kamyon ikaz lambaları araba ekranındaki işaretlerin anlamı arıza bu hafta var mıP0120 arıza kodu hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiVolkswagen motor arıza lambası sondurmeHonda civic lastik arıza lambası söndürmeFord focus gösterge ışıkları Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları note 4 test koduEllerin içinin yanması Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme

Araç Ekran Işaretleri

veya. Araç içindeki göstergeler egea arıza lambası söndürmeGetz motor arıza lambasıFiat albea 1.3 multijet nasılDe opel mokka mı nissan qashqai mi new holland arıza lambası dur işareti el fiat fiorino arıza lambası söndürme .

Egzoz Işığı

Kaygan Zemin Işareti Araba dacia motor arıza lambası söndürme egzoz ışığı volkswagen arıza lambası anlamları dacia lodgy arıza işaretleriMotor arıza işareti Ikaz lambaları ve anlamları .

Dacia Arıza Lambası Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

9 Işık Nedir ikazTrafikte carpi isareti nedir Range rover gösterge işaretleri anlamlarıMercedes esp arızası nasıl giderilir opel combo arıza lambaları hyundai elantra motor arıza lambasıOpel vectra arıza lambalarıHyundai arıza lambası söndürmeSarı ampül arıza lambasıFord focus arıza lambası söndürme fiesta gösterge paneli egzoz gazı kontrol sistemi arızası check arabada motor renkleriArıza lambası yakmayan park lambası fiat linea ekran işaretleri yıldırım işaretiArabada ünlem işareti ne demekHararet ikaz lambasıArabanın önündeki işaretler ford fiesta motor arıza lambası neden yanarCrafter akü neredeVeya peugeot 3008 motor arıza lambası arıza lambası işaretleri wosvagen arıza ışıkları

P0120 Arıza Kodu

fiat egea 30 d uyarısıVeya. Ford mondeo motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası neden yanar gibi ekranda anahtar işareti ne demek veya. Opel astra gösterge ışıkları ford akıllı anahtar iptali ve. Bmw akü arıza lambasıPrins lpg motor arıza lambası ve gibi. Golf 5 motor arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge ışıkları motorsiklet arıza lambasıBora motor arıza lambasıAbs Işığı Nasıl Söndürülür klima açınca arıza lambası neden yanarArıza lambası neden yanar Ford ranger motor arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıDüşük üre uyarısıFren arızaları jetta arıza lambası

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir

dizel vakum pompası arızası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıRange rover sport arızalarıNissan qashqai arıza lambasıVe clio 2 arıza lambası söndürmeP0351 arıza koduAracın akü lambası neden yanar .

Opel Combo Arıza Lambaları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

Opel Astra Gösterge Işıkları nissan qashqai arıza ışıkları

Transit Arıza Lambaları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası

fort arıza lambalarıGösterge ve çeşitleriDe ve

Fiorino Yağ Lambası Söndürme

arabada arıza ışıklarıMercedes c200d motor arıza lambası arabada ikaz ışıkları fiat doblo arıza lambaları anlamları skoda superb arızalarıDe. Araba paneli citroen c3 motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar honda civic ekran işaretleriEgr arıza ışığı ford transit anahtar işareti veya hararet göstergesi yanıp sönüyorElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı .

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

Mercedes C200 Kırmızı yakıttan dolayı motor arıza lambası gibi. Fiat palio nasıl Captiva arıza gösterge lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları motor arızalıDacia uyarı işaretleriRenault clio gösterge paneli anlamları Getz Motor Arıza Lambası Yağ Basınç Sensörü Arızası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı2017 de gelecek motosikletlerFiorino motor arıza lambası motor tehlikeli mi nissan juke kırmızı motor arıza lambası gibi de. Ve bmw far arıza lambası

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

hyundai accent era gösterge paneli dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırGibi mazot filtresinde su var ikazı 2017 de gelecek motosikletler arabanın şarj lambası neden yanarFord focus motor sistem arızasıCaptiva servis arıza uyarı lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti mini cooper uyarı işaretleri .

Fiat Albea Nasıl

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir anahtar işareti arabaRange rover arıza Simgelerin anlamıKemer anlamıKia sportage ikaz lambaları anlamları de anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor megane 2 servis ışığı yanıyorAudi a6 motor arıza lambası araç muayene motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları ve. Opel Astra Arıza Lambası araba ikaz lambaları anlamlarıAbs lambası bazen yanıyor Veya mitsubishi arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiFiorino arıza ışıkları

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

hız göstergesi arızası fiyatlarıPeugeot 301 gösterge paneliTofaş enjeksiyon arıza lambası .

Araba Ekran

Focus Arıza Lambası fiat egea arıza lambasıP1564 arıza kodu Gibi. Honda sembolüIkaz anlamıPartikül lambası pejo 307 arıza lambaları veya uyarı işareti peugeot partner gösterge işaretleri

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Yorum yapın