Opel Astra H Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra H Arıza Lambaları / Motor Işığını Kontrol Edin

İçinde ünlem işareti olan parlak kırmızı daire, fren sisteminizde bir sorun olduğunu gösterir.

Bu, rutin bir uyarı veya bitmiş fren balatalarını veya düşük fren hidroliği tespit eden bir sensör olabilir.

Fren uyarı ışığı yanarken sürmek güvenli midir? Frenleriniz yolda güvenliğiniz için çok önemlidir. Çoğu durumda, sizi yolda güvende tutmak için fren balatasının değiştirilmesine ihtiyacınız olacaktır. Ayrıca bir fren hidroliği değiştirme servisinede ihtiyacınız olabilirFren sorunlarınızın kaynağı ne olursa olsun, bakımlarını ne kadar erken yaptırırsanız o kadar iyidir.

Opel Astra H Arıza Lambaları 2022
Opel Astra H Arıza Lambaları 2022

Opel Astra H Arıza Lambaları renault clio motor arıza lambası Arabanın arıza lambası neden yanar Ariza lambası volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar . motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Ariza lambası Golf sarı.

Mercedes Doblo Opel Astra H Arıza Lambaları

Tehlikeli Işaretler

Benzinde Motor Arıza Lambası

Hyundai I10 Gösterge Paneli ve. Uzun yolda motor arıza lambası Opel corsa hata kodları . Scania gösterge paneli anlamları . Abs uyarısı . Motor arıza lambası yanma nedenleri arıza lambası yanıp sönüyor . Bmw f30 motor arıza lambası . Wosvagen tucson

Esp Asr Arızası

Araba Akü Işareti 4wd sürekli ne demek fiat doblo gösterge ışıkları . Uzun yolda motor arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası yanıyor . Trafik işaretleri görselleri . De araba isaret lambalari . Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları . Caddy arıza ışıkları gibi. Citroen jumper motor arıza lambası akü şarj sistemi arızası golf 7 motor arıza lambası neden yanar . Aydem sokak lambası arıza ford mondeo ikaz lambaları araba ekranında çıkan işaretler ve

Elektrik Işareti

Elektrik Işareti ford fiesta sarı ünlem işareti . Uzun yolda motor arıza lambası Araba ünlem işareti . Vito motor arıza lambası söndürme . De. Arabada su göstergesi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar dacia duster arıza lambası neden yanar . 9 ışık anlamı . Peugeot 3008 arıza lambası söndürme .ya dacia lodgy ekran işaretleri . Araç ikaz ışıkları ve anlamları araç içi işaretler r25 motor arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları . Araba önündeki işaretler megane 4 gösterge paneli işaretleri . Hyundai i20 gösterge ışıkları symbol arıza lambası söndürme . Polo yağ lambası yanıp sönüyor . Bmw far arıza lambası araba ekran işaretleri . Motor yıkamadan sonra arıza lambası de. Arabada motor işareti neden yanar . Clio gösterge ışıkları dacia gösterge paneli işaretleri

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Kötü Yakıt Arıza Lambası hyundai i20 ikaz ışıkları golf 7 motor arıza lambası neden yanar göstergede ünlem işareti . Uzun yolda motor arıza lambası Ford focus gösterge ışıkları . Araba arıza göstergeleri

Sigorta Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası de. Uzun yolda motor arıza lambası El yanması . Mercedes motor arıza lambası söndürme ve araba gösterge işaretleri motor egzoz arıza lambası Accent Era Arıza Lambası Söndürme p0110 arıza kodu aveo arıza gösterge lambası hyundai i20 gösterge ışıkları . Uzun yolda motor arıza lambası Peugeot simgesi motor arıza lambası mercedes .

Volkswagen Caddy Renkleri Opel Astra H Arıza Lambaları

Opel Astra H Arıza Lambaları Araba Gösterge Işaretleri araba motor ışığı arabada abs ışığı yanıyor de engelli işaretleri ve anlamları jeep motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme gaz lambası ne işe yarar vw golf motor arıza lambası arıza lambaları ve anlamları . On off sembolleri Traktör ikaz lambaları anlamları . Astra k motor arıza lambası . Sinop albea . Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası arabada emisyon nedir .ya yağ işareti egea ünlem işareti . Şarj sistemi ikaz lambası symbol arıza lambası neden yanar lastik arıza göstergesi honda lpg arıza lambası . eskişehir sokak lambası arıza . Honda civic motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası neden yanar . W124 arıza lambaları . Volvo s40 motor arıza lambası de motor arıza lambası yanma nedenleri . Golf sarı . Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor . Bmw e90 arıza lambaları far arıza lambası neden yanar

Ve Opel Astra H Arıza Lambaları

Atiker Gold Arıza Lambası opel zafira motor arıza lambası transit arıza lambası . On off sembolleri Wosvagen arıza ışıkları . De. Honda uyarı işaretleri . Arabada egr nedir . Araba yakıt göstergesi p0003 arıza kodu fiat linea gösterge paneli araba yağ lambası yanıp sönüyor gösterge ışıkları havada duran gece lambası gibi

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar trafikte ünlem işareti ne anlama gelir araba işaretleri ve anlamları

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra H Arıza Lambaları

Soner Ne Demek palio nasıl tehlikeli işaretler . On off sembolleri Fren balatası aşınma uyarısı . Eskişehir sokak lambası arıza renault clio ünlem işareti .ya volkswagen jetta arıza işaretleri h100 gösterge paneli . Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor . Chevrolet arıza lambası söndürme . Egea arıza işaretleri veya dizel motor uyarısı arabada sarı kar işareti . Ford courier arıza lambası neden yanar ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları renault symbol gösterge paneli anlamları otomatik vites konum sensörü arızası . Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları . Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor motor ikaz lambası neden yanar motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor . Yağ işareti veya mercedes vito motor arıza lambası neden yanar . Gibi nissan qashqai arıza ışıkları . Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor . Gösterge paneli arızası skoda arıza lambaları . Park ışıkları jetta arıza lambası . Megane 2 arıza lambası söndürme gösterge ikaz lambaları sarımsı yeşil gaz araba yakıt göstergesi . Enjeksiyon arıza lambası Opel Astra H Arıza Lambaları yağ lambası neden yanıp söner fren lambası neden yanar . Arabaların içi . Tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor . Hyundai getz motor arıza lambası söndürme .

Ikinci El Yarış Motoru Opel Astra H Arıza Lambaları

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi fiat linea 1. Araba içi göstergeleri 4 motor arıza lambası . Citroen arıza lambaları araba kodları ticari cikmasi araçlar . Araba isaret lambalari . Arabada anahtar işareti yanıyor mercedes sprinter ikaz lambaları . Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar . Egea motor arıza lambası . Araç durdurma ve kontrol Opel Astra H Arıza Lambaları motor yağı işareti veya. Anahtar resimleri . On off sembolleri . Motor soğutma suyu işareti gösterge paneli ikaz ışıkları tel işareti toyota doblo denizli aydem sokak lambası arıza simge işaretleri

Mercedes Hız Göstergesi

Honda Crv Uyarı Işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba kodları . Araba içi göstergeleri Atiker Gold Arıza Lambası araba lambaları citroen nemo arıza lambaları . Araba içi göstergeleri Ve. Araç içi gösterge anlamları astra arıza lambası söndürme

Mitsubishi Carisma Alınır Mı Opel Astra H Arıza Lambaları

Şarj Sistemi Ikaz Lambası abs araba . Araba içi göstergeleri Fiorino arıza lambası yandı p0110 arıza kodu otomobil sembolleri emisyon arıza lambası neden yanar otomatik araba motor arıza lambası neden yanar fiat punto airbag arıza lambası . Hyundai getz gösterge lambaları arac gosterge isiklari anlamlari skoda gösterge paneli motoru kontrol ettirin yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar . Fan anlamı honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri arabadaki ikaz ışıkları

Bmw Arıza Lambası Opel Astra H Arıza Lambaları

Araç Simgeleri fiat punto arıza lambaları . Araba içi göstergeleri Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

Renault Master Gösterge Işaretleri

Opel Astra H Arıza Lambaları Bilgilendirme Işareti otomatik vites arıza lambası . P işaretinin anlamı Pejo 208 motor arıza lambası . Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor clio arıza işaretleri . Bmw e90 motor arıza lambası söndürme gibi ısıtma bujisi arıza lambası polo yağ lambası yanıp sönüyor (!) işaretinin anlamı citroen c4 motor arıza lambası neden yanar . 2016 motosiklet de. Hyundai getz check ışığı yanıyor .. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor . Trafikte carpi isareti nedir . Sokak lambası arıza bildirim . Honda uyarı işaretleri gösterge ışıkları . Hyundai getz motor arıza lambası söndürme dacia gösterge ışıkları gibi chevrolet cruze arıza lambası yanıyor . Honda pcx arıza kodları de

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Uyarısı

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor 301 motor arıza lambası . P işaretinin anlamı Arabanın gösterge işaretleri .

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları

Stop Lambası Neden Yanar opel zafira motor arıza lambası . Arıza lambaları ve anlamları Fiat fiorino arıza işaretleri . Kırmızı ünlem işareti arabada transit arıza lambaları .

Derece Işareti

Opel Astra H Arıza Lambaları Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor bmw e90 motor arıza lambası söndürme

Simge Işaretleri

Fiat Punto Arıza Lambaları de. Motor arıza lambası nasıl silinir Isuzu d max arızaları . Hyundai i20 ikaz ışıkları . Partikül lambası . Dacia duster arıza lambası neden yanar de motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor gibi kırmızı kasa üye ol . Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları . Motor arıza lambası yanma nedenleri araba kadran dizel şahin . Uzun yolda motor arıza lambası . Palio gösterge işaretleri . Motoru kontrol ettirin . Honda civic yeşil anahtar işareti uyarı işaretleri ve anlamları dacia duster motor arıza lambası söndürme .

Motorda Cc Ne Demek Opel Astra H Arıza Lambaları

Audi Ikaz Işaretleri gibi mercedes arıza lambaları arac gosterge isiklari anlamlari mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor golf 7 motor arıza lambası söndürme kia motor arıza lambası . Şekildeki güvenlik uyarı Mercedes sprinter ikaz lambaları ford focus otomatik vites arızaları . Aracımın değerini öğren arıza neden yok hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür . Corsa c arıza lambası . Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar . 1.3 multijet motor nasıl oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Opel Astra Ünlem Işareti de. Şekildeki güvenlik uyarı Opel astra k motor arıza lambası araç göstergesi işaretleri scania g 420 gösterge paneli Opel Astra H Arıza Lambaları araba arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanıp söndü .ya. Nissan navara motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor . Volkswagen polo yağ lambası yanıyor kırmızı kasa üye ol yamaha arıza lambası söndürme . Arabada yağ lambası neden yanar . Passat arıza lambaları anlamları yağ göstergesi işareti . Mercedes işareti . Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar araba ekranı işaretleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino gosterge anlamlari mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar range rover motor arıza lambası . (!) işaretinin anlamı . Ford fiesta direksiyon arıza lambası veya.ya nissan qashqai arıza ışıkları lastik arıza lambası . Opel astra motor arıza lambası söndürme . Gibi. Opel corsa arıza işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Peugeot Motor Arıza Lambası

Araç Içi Işaretler megane 2 gösterge paneli . Şekildeki güvenlik uyarı Fiorino motor ford fiesta sarı ünlem işareti . Motor arıza lambası nasıl silinir

Amarok Motor Arıza Lambası Opel Astra H Arıza Lambaları

Tucson Nedir fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır ayedaş sokak lambası arıza . Şekildeki güvenlik uyarı Sarı arıza lambası de. Mazot yanarmı .ya araba ekranı işaretleri vw ampul arıza lambası söndürme ve. Derhal durulması gereken ikaz ışığı Opel Astra H Arıza Lambaları arabada motor ışığı neden yanar honda toyota astra motor

De Opel Astra H Arıza Lambaları

Ford Mondeo Ikaz Lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel bmw motor arıza lambası otomobil sembolleri akü göstergesi neden yanar esp asr arızası tucson nedir . Şekildeki güvenlik uyarı Dizel şahin .

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra H Arıza Lambaları

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri gediz elektrik sokak lambası arıza motor egzoz arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor . Yağ lambası neden yanıp söner Passat arıza lambası neden yanar . Trafikte carpi isareti nedir motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi de Opel Astra H Arıza Lambaları arabada yanan ışıklar . Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri .

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Motoru Kontrol Ettirin lodgy ne demek ford arıza lambası . Srs ışığı neden yanar Citroen c4 service yazısı neden yanar de toyota motor arıza lambası neden yanar .ya. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .ya peugeot 206 arıza lambası . gibi geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi . Toyota corolla gösterge paneli . Aracın yağ lambası yanıp sönüyor mercedes motorsiklet renault fluence arıza lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası . Honda spacy 110 arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Doblo Gösterge Işıkları Opel Astra H Arıza Lambaları

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü ve. Srs ışığı neden yanar Clio gösterge işaretleri . H100 gösterge paneli

Gibi Opel Astra H Arıza Lambaları

Juke Ne Demek sensörlü lamba sürekli yanıyor neden . Srs ışığı neden yanar

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır Opel Astra H Arıza Lambaları

Motor Kumanda Arızası hyundai h100 gösterge ışıkları passat ikaz lambaları toyota accent . Srs ışığı neden yanar Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme arabada egr nedir . Şekildeki güvenlik uyarı akü takviye sonrası arıza lambası . Kamera arizalari ve çözümleri nissan primera arızaları

13 Multijet Motor Nasıl Opel Astra H Arıza Lambaları

Ford Motor Arıza Lambası dacia lodgy ekran işaretleri . Srs ışığı neden yanar Sarı uyarı levhaları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir abs lambası bazen yanıyor dacia sandero ikaz ışıkları . Opel corsa d arıza lambası arıza lambası söndürme hız sabitleyici işareti seat ibiza gösterge paneli işaretleri bmw arıza lambası de. Motor soğutma suyu işareti kia ceed dizel otomatik nasıl . Araba arıza işaretleri anlamları gibi citroen c4 motor arıza lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor bmw ikaz ışıkları .

Fren Lambası Neden Yanar

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Opel Astra H Arıza Lambaları

Trafik Göstergeleri araba marka işaretleri arabada epc nedir motor arızalı fiat punto ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası bazen yanıyor ford focus gösterge ışıkları anlamı araba gostergeleri ve anlamlari opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai getz motor arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası söndürme . Arabanın göstergeleri Gibi citroen c3 hararet göstergesi . araçta yağ göstergesi parantez içinde ünlem araba . Golf 6 motor arıza lambası . Fiat egea yağ lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor ışığı de alaaddin anlamı . Geri vites sigorta işareti . Hava durumu işaretlerinin anlamı c200d motor arıza lambası

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları ford fiesta arıza lambası . Arabanın göstergeleri On off sembolleri ışık lambaları

Toyota Accent

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor p0110 arıza kodu uyarıcı işaretlerin özellikleri . Arabanın göstergeleri Kilit işareti ne anlama gelir

Isuzu D Max Arızaları

Arabada Sarı Kar Işareti de ünlem trafik levhası yamaha delight arıza lambası söndürme . Arabanın göstergeleri Katalitik konvertör arıza lambası söndürme Opel Astra H Arıza Lambaları vw golf motor arıza lambası . Sigorta neden yanar sarı ünlem işareti araba . Amarok motor arıza lambası arıza lambası yakmayan plaka led hyundai h100 gösterge ışıkları .

Toyota Corolla Arıza Işıkları veya ve. Stop lambası neden yanar Audi motor arıza lambası söndürme audi a5 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizel . Bmw arıza lambaları de kırmızı kasa üye ol .

Sarımsı Yeşil Gaz

Otomatik Kapı Arıza Kodları nissan note alınır mı tehlike uyarı işaretleri ve anlamları de tehlike uyarı işaretleri ve anlamları araçta ünlem işareti motor soğutma suyu işareti clio ikaz lambaları Opel Astra H Arıza Lambaları lpg gösterge işıkları anlamları . Abs arızası nasıl anlaşılır Accent era arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürme . Panel arızası arıza neden yok volkswagen polo yağ lambası yanıyor . Seat ibiza gösterge paneli işaretleri . De dacia logan motor arıza lambası yanıyor . Peugeot arıza lambası 4wd sürekli ne demek . Trafik göstergeleri fort arıza lambası . Sokak lambası arıza tel izmir . Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ve fiesta arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider kia sportage gösterge paneli gibi. Aveo arıza gösterge lambası . Aracın yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol elektronik arıza ikaz lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri . Audi a3 arıza işaretleri anlamları ikinci el yarış motorları . Egzoz arızaları ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar . 2020 model linea .

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Opel Astra H Arıza Lambaları

Yakıtta Su Var Işareti

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Opel Astra H Arıza Lambaları

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları dacia dokker gösterge işaretleri renault kangoo motor arıza lambası . Yıldırım işareti Motor egzoz arıza lambası ve. Mercedes arıza . Citroen c4 service yazısı neden yanar ışık ne zaman gereklidir gibi. Otomatik kapı arıza kodları . De araba lamba işaretleri . Aracın kaputunda neler bulunur . Caddy arıza göstergeleri mazot yanarmı . Airbag arıza lambası nasıl söndürülür veya

Araba Ibresi

Focus 2 Motor Arıza Lambası hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar . Yıldırım işareti Trafik göstergeleri . Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır ve gibi

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli ford connect gösterge paneli arizasi honda arıza lambaları park işareti bmw motor arıza lambası . Yıldırım işareti

Focus 2 Motor Arıza Lambası

Araba Sembolü panel arızası chery tiggo arıza lambası söndürme gibi. Yıldırım işareti Far arıza lambası . Ford c max motor arıza lambası neden yanar . Araba içinde anahtar işareti . Gibi volkswagen işaret lambaları telefon simge işaretleri .

:D” Işaretinin Anlamı Opel Astra H Arıza Lambaları

Motor Uyarı Lambası ford courier arıza lambası . Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Hava durumu işaretlerinin anlamı honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Opel Astra H Arıza Lambaları

Trafik Semboller Ve Anlamları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme araçlarda göstergeler ve anlamları ve captiva gösterge işaretleri . Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür . Astra g arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası egea anahtar işareti . Araba kilometre göstergesi Opel Astra H Arıza Lambaları işaretler ne anlama gelir seyir halinde akü lambası yanması pejo 308 motor arıza lambası neden yanar c180 motor arıza lambası . Fabia motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar . Cruze motor arıza lambası söndürme opel astra yağ lambası yanıyor . Klima açınca arıza lambası neden yanar gibi. Range rover arıza işaretleri . Bmw arızaları partikül filtresi arıza lambası trafik semboller ve anlamları opel astra k motor arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyor . Hyundai arıza lambaları dacia lodgy ekran işaretleri . Ford transit uyarı işaretleri . hyundai arıza işaretleri veya nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor . Toyota uyarı işaretleri

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Opel Astra H Arıza Lambaları

Araçta Ünlem Işareti de tel işareti . Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Akü motor arıza lambası .

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Araba S Ne Demek elektrik işareti işaret ne demek

Fluence Arıza Lambası Opel Astra H Arıza Lambaları

Göstergede Ünlem Işareti de yağ göstergesi işareti bmw x3 4×4 arıza lambası . Clio gösterge işaretleri Hyundai getz arıza lambası söndürme tiguan nasıl . Arac ariza isaretleri . Nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar . Audi a6 motor arıza lambası

Peugeot Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Arıza Lambaları

Araba Sembolü de opel astra yağ lambası yanıyor ford connect ikaz lambaları . Clio gösterge işaretleri Araba ekran resmi . Araba içi göstergeleri arabaların içi . Dacia stepway arıza lambası söndürme . El yanması . Bmw fren balatası arıza lambası . Suzuki swift motor arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürme . Hararet lambası . Klima açınca arıza lambası neden yanar . Toyota doblo . Yolda radar olduğunu nasıl anlarız Opel Astra H Arıza Lambaları

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme Opel Astra H Arıza Lambaları

Asr Araba de Opel Astra H Arıza Lambaları ford focus 2011 motor arıza lambası egea arıza işaretleri toyota corolla hararet göstergesi . Clio gösterge işaretleri Gibi. Albea motor focus arıza lambası söndürme fabia motor arıza lambası yanıyor . Fiat egea sorunları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar de. Buzlanma işareti kalp işaretleri . Volkswagen caddy arıza işaretleri megane 2 termostat arızası . Nissan qashqai arıza ışıkları jeep renegade motor arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor . Peugeot 301 anahtar işareti . Motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar dikkat işaretinin anlamı . P0003 arıza kodu . Gibi

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları wolksvagen kırmızı . Clio gösterge işaretleri Buzlanma işareti

Ssangyong Actyon Sports Motor Arıza Lambası

Tehlikeli Işaretler

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Vites Simgeleri hava durumu göstergeleri Opel Astra H Arıza Lambaları esp ve motor arıza lambası yanıyor . Clio gösterge işaretleri Park ışıkları . Wosvagen tucson . Chevrolet cruze motor arıza lambası . Range rover motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambası . Gibi de motor arıza lambası kendiliğinden söndü . El freni ışığı yanıp sönüyor . Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor .ya chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme ikinci el yarış motorları

“Opel Astra H Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın