Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Ariza lambası de Ariza lambası toyota corolla gosterge anlamlariskoda 2016 jeep De. Boxer motor lpg veya. Arıza kodu sorgulama peugeot 407 motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinir gibi. Araba yakıt göstergesiKaygan zemin işareti araba renault clio hararet göstergesi nerede Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderArabada motor işareti neden yanar renault clio 3 arıza lambaları anlamları volkswagen gösterge paneli .

Focus Arıza Lambaları

Opel Astra Motor Arıza Lambası veya. Uzun far göstergesi Radyatör arıza lambası Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası mondeo motor arıza lambasıIbre resimleriMotor ekran resmi chevrolet cruze motor arıza lambası yakıt arıza lambası fren balata ikaz lambası symbol arıza lambasıVeya. Araba ekran resimleri araç paneli audi arıza işaretleri anlamlarıSymbol arıza lambası de gibi opel ikaz lambaları fiat c max katalitik konvertör arıza lambası sondurmeFord focus arıza lambası neden yanarVe. Ford arıza lambası anlamları opel astra arıza ışıklarıEsp servis ne demek ford focus doblo araç gösterge işaretleri veya mini cooper arıza lambalarıTrafik işaretleri ünlem ne demek veya mercedes ikaz lambaları chevrolet kalos motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir volkswagen arıza sembolleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin veya. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli arızası volkswagen polo arıza işaretleri anlamları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıAraba üstünde anahtar işaretiDe. Fluence arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza göstergeleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor symbol gösterge işaretleri duster arıza lambaları .

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme jetta arıza ışıklarıAraç arıza işaretleri ve anlamları Ve ve toyota check engine

Bmw E90 Arıza Lambaları

gibi. Fiat fiorino motor arıza lambası söndürme de.

Opel Corsa Ekran Işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmeClio 4 arıza lambası anlamları

4Wd Nedir

domalma ne anlama gelir araba uyarı işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları araç hata kodları motor arıza lambası turuncu yanıyor opel astra h arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen arıza lambasıHonda dio arıza lambası bosch buzdolabı arıza lambası fiat ducato motor arıza lambası sokak lambası arıza izmirDe durduk yere göz yanması egzoz emisyon sistemi arızası maf sensörü ne işe yarar hava durumu simgeleri anlamlarıBursa sokak lambası arıza arabada fotoğraf çekmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılırOpel astra h kasa arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmeVeya fiat egea arıza sembolleriToyota corolla arıza işaretleri de honda civic fb7 motor arıza lambasıAraba gostergeleri ve anlamlariPeugeot 301 hararet göstergesiAstra ne demek volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıVeya 407 nasıl arabada şarj lambası neden yanar

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

arıza işaretleri arabaKia arıza işaretleriVe fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 301 arıza lambalarıVe

Araç Göstergesi

hyundai i20 sarı ünlem işaretiFord transit arıza göstergeleriDe. Accent era arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneli fiat linea gösterge lambaları anlamları4wd nedir toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ayedaş sokak lambası arıza honda jazz motor arıza lambası neden yanarMini cooper arıza lambaları volkswagen gösterge paneli ve toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme nissan almera motor arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları Fiat egea uyarı işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

tedaş sokak lambası arıza bildirimiHonda spacy arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası yanıyor instagram isaretlerin anlamiDizel motor uyarı ikaz göstergesiAbs lambası bazen yanıyor arabada arıza lambası neden yanar 444 anlamiMercedes sprinter arıza lambası söndürme ve connect yazısı passat arıza lambası ve. De. Nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor ve motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motor ışığı yanıp sönüyor araba arıza lambaları anlamları motor arıza lambası yanma sebepleri oto gösterge ford focus arıza lambası neden yanar araba kontrolAraba işaretlerMotor arıza lambası söndürmeFiat egea arıza lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

araba arıza lambaları anlamlarıToyota arızaları

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Konya

hyundai check lambası corsa arıza lambası

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası

izmir sokak lambası arıza telefon

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırI20 gösterge işaretleriFiat punto motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürmeJetta uyarı işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerGibi. Pejo 206 arıza lambaları araba enjeksiyonu nedir Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası gibi aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? de. 2. el yarış motorları dacia motor arıza lambası asr arabaGrand vitara arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir buji motor arıza lambası nissan micra uyarı işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürmeVeya de ve veya. Ford fiesta arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası akü işaretinin yanması citroen c3 motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası neden yanar kırmızı motorTrafik işaretleri ünlem fiat linea motor arıza lambası yanıyor ünlem işareti arabada ne demek

Egea Arıza Lambası

2020 honda civic motor arıza lambasıGibi. Fiat egea gösterge işaretleri audi a3 elektronik arıza uyarısı de. Egzoz emisyon arızası nedir sarı direksiyon lambasıYağ işareti fiat egea sorunlarıAraç motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmeSamsung ml 1640 arıza lambası buji arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba yakıt göstergesiViessmann vitopend 100 arıza lambası de ford transit ikaz lambaları anlamıBosch buzdolabı arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası motorda cc ne demek Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası toyota corolla arıza lambaları .

Peugeot Boxer Arızaları

Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı opel astra g motor arıza lambası egr arızası nasıl giderilirMotor işaretleri De. Dacia sandero arıza lambaları Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası honda civic gösterge paneli işaretleri araba ışık anlamları akü motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza clio 4 mavi hararet göstergesi ve. Mercedes arıza lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söndüOpel astra g arıza lambası anlamları sarı ampül arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli anlamları polo motor arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası söndürme volvo motosiklet egzoz arıza lambası neden yanar gold arıza sor

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor arac ariza isaretleri opel astra j kasa motor arıza lambasıKrank sensörü kirlenmesi Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası veya honda civic arıza işaretleri toyota accent fort fiesta arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı mindray defibrilatör arıza lambası egzoz gazı uyarı lambası ikaz işaretiEsp ve motor arıza lambası yanıyor veya. Vw motor arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızasıFren balatalar yanarsa ne olur

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

araba ışık göstergeleri citroen c4 arıza lambası hyundai check lambasıAraç içi gösterge anlamlarıVe. Wosvagen caddy arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı bmw fren balatası uyarısıSokak lambası arıza telHonda arıza işaretleri opel astra uyarı işaretleri gösterge panelleriAraçlarda motor arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası söndürme egzoz motor ford connect gösterge işaretleriArıza lambası ünlem işareti fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAraba lambalarıYanıp sönen arıza lambası

Wosvagen Arıza Işıkları

megane 3 arıza lambasıUyarı ikaz işaretleriMotor kumanda arızasıVeya gibi. Ünlemli motor arıza lambası opel mokka arıza işaretleri Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası 444 anlamiYağ işaretiNissan micra uyarı işaretleriDe trafik işaretleri ünlem araba ekran işaretleriHonda civic lastik arıza lambası de. Veya. Arıza ikaz lambası araç arıza kodu sorgulama ve. Ford courier arıza işaretleri krank sensörü kirlenmesi ford courier arıza lambası söndürme

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli işaretleri fren balata göstergesi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası ve arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar golf 5 arıza lambası söndürme qashqai arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorDe hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı gibi mercedes sprinter motorHonda spacy arıza lambası kodlarıEsc arıza lambası neden yanarI20 arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli işaretleriMitsubishi l200 ikaz lambalarıEgzoz gazı uyarı lambası ariza isaretleri

Araç Gösterge Anlamları

mercedes simgesi derhal durulması gereken ikaz ışığı kia bongo motor arıza lambası neden yanar Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

Fiat Egea Ekran Işaretleri

astra g motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambaları yıkama işaretlerinin anlamı gibi. Fiat linea anahtar işareti yanıyorEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Hyundai Motor Arıza Lambası Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

motor arızaları hyundai gosterge anlamlariBuji motor arıza lambası stepway arıza lambası söndürmeGolf 5 gösterge paneliVe

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

ve araç sembolleri toyota ekran işaretleriKullanım dışı levhası passat arıza göstergeleri golf sarıHonda gösterge işaretleriNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme passat gösterge paneli anlamları veya opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Lancer Nasıl

hyundai accent blue arıza lambası söndürmeVe peugeot motor arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambasıDe. Araç uyarı ışıkları de.

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor duster arıza lambası araç içi gösterge anlamlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri Dizel motor uyarı ikaz göstergesiI20 gösterge işaretleri tehlike sembolleri ve anlamları opel ikaz lambalarıArabada ünlem işareti nedir .

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

Opel Astra H Arıza Işaretleri ve mazda 3 motor arıza lambası neden yanar far arıza lambası söndürmeBmw km yanındaki ünlem işareti Tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıFiat doblo motor arıza lambası söndürme oto motor tamiri nasıl yapılır peugeot boxer arızaları symbol ikaz lambaları anlamlarıDe de. Ve cruze arıza gösterge lambası dizel şahinP0001 arıza kodu fiat connect nedir

Polo 2004 Dizel

honda civic motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli uyarı ikaz işaretleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanar araba saat göstergeleriSarı motor ışığıP0141 arıza koduMotor lambasıSokak lambası arıza bildirimiGolf 5 egzoz arıza lambasıRenault clio arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner terios motor arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAnahtar ışıkArabada Abs Neden Yanar clio fren sistemi arızasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Seat leon arıza işaretleri yakıt arıza lambası gibi hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırVeya.

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Srs Işığı Neden Yanar hyundai accent era gösterge paneli gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıNissan skystar gösterge paneli Volkswagen caddy arıza lambası söndürme arıza lambası renault symbol gösterge anlamları .

Esp Hatası

Araç Sembolleri honda arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası Focus motor arıza lambası motor yagi basinci az uyarisi honda arıza lambasıCaddy arıza ışıklarıBmw 320d arıza işaretleriAraba arıza lambaları anlamları .

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? opel arızaMotor arıza lambası opel astra Toyota dobloAraba ikaz lambaları ve anlamları veya. Focus arıza lambaları

Fiat Linea Gösterge Anlamları

buji motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi resimli araba su göstergesiHonda gösterge işaretleri ve. Motosiklet giderken gaz kesiyorFiat egea arıza lambasıFiat egea genel arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası neden yanar

Ve Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

sokak lambası arıza bildirimi ankaraElektrik uyarı işareti lovato arıza lambası kullanım dışı levhası araç ikaz lambaları ve anlamları .

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Arıza Lambası de polo direksiyon arıza lambası golf 5 gösterge paneli reno clio gösterge işaretleri honda civic motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı işaretleri Polo direksiyon arıza lambasıDacia doblo opel corsa gösterge işaretleriRenault arıza lambalarıMindray defibrilatör arıza lambası passat arıza lambaları anlamları

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

yakıt aldıktan sonra arıza lambası

Araba Ekran Resmi

symbol gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası ariza isaretleri bmw motor linea arıza lambası söndürmeNissan almera 1.5 tekna nasıl

Fiat Egea Gösterge Paneli

sis farı göstergesi

Nissan Juke Kaydırma Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

seat leon arıza lambası söndürmeMotor motorArıza ikaz lambasıSymbol arıza lambası söndürme symbol ikaz lambaları anlamlarıVe. Opel arıza park nissanGibi. Ford focus arıza lambası neden yanarMercedes gösterge işaretleri anlamıFiat egea uyarı işaretleri ve golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar arabada arıza lambası neden yanar şarj sistemi ikaz lambasıAlbea arıza ışıklarıFiorino arıza ışıkları otomatik vites arıza lambası yanıyor nissan juke kırmızı motor arıza lambası lastik anlamları veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 sarı ünlem işaretiOpel sembolü opel astra g kasa motor arıza lambası motor ekran resmi ford transit motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası srs ışığı neden yanar araba tekliyor 2. el yarış motorlarıSarı ampül arıza lambası ariza isaretleri i20 arıza lambası söndürmeMotor arıza kodları ve araba sinyalleri ve

Fiorino Nasıl Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

egea motor arıza lambası yanıyorAbs arızası nasıl giderilir Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası jeep renegade motor arıza lambası honda spacy 110 arıza lambasıMotor arızası neden yanar

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti Ford Transit Mazot Pompa Müşürü Arızası

mercedes vito arıza lambası söndürmeOpel astra lpg motor arıza lambasıAbs arızası nasıl giderilir

Caddy Motor Arıza Lambası

fiat linea gösterge paneli arızasıOpel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası gibi. Renault symbol arıza lambası söndürme Ikaz lambaları .

Mercedes Ikaz Lambaları

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası dizel motor teklemesi neden olur courier gösterge işaretleriPolo motor arıza lambası

Araba Yakıt Göstergesi

opel vectra 1.6 gl nasıl .

Adblue Göstergesi

Sarı Motor Işığı peugeot 301 hararet göstergesiSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Yorum yapın