Ford Focus Arıza Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları abs arızası nasıl anlaşılır Sprinter motor Ariza lambası veya. jeep renegade arıza işaretleri Ariza lambası Honda arıza lambaları c200 motor arıza lambası wolksvagen kırmızı vw motor arıza lambası honda civic arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası söndürmeAraç içi göstergeler araç durdurma ve kontrol trafik işaretleri ünlemPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Renkli Motor Ford Focus Arıza Anlamları Ford Focus Arıza Anlamları Rakam Anlamları

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar arabadaki göstergelerin anlamıDacia sandero ikaz işaretleriElektrik motor arızaları ve çözümleri sokak lambası arıza gaziantepHonda motor otomatik vites dacia logan arıza lambası söndürme volkswagen arıza göstergeleri opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorIşarettir adblue arıza lambası söndürme araç göstergeler veya. Medaş sokak lambası arızaVe. Arabada ünlem göstergesiAudi ikaz lambaları opel astra h motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza lambaları de. Saat üzerindeki göstergelerGibi fiorino arıza lambaları ve superb arıza lambası otomatik park eden arabalar .

Fort Focus Arıza Lambası

Trafik Işaretleri Ünlem araç arıza lambası yanıp sönüyor motosiklet lambasıUzun ışık

Honda Cr V Gösterge Paneli Işaretleri Ford Focus Arıza Anlamları Rakam Anlamları

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor dacia sandero gösterge paneli fiat egea yağ lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası söndürme Uzun ışık Ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

Elektrik Arıza Lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza 9 ışık anlamıEngine malfunction ne demek Renault 19 europa gögüs de. Duster arıza lambaları bmw f30 motor arıza lambasıVeya. Opel corsa hararet göstergesiPeugeot arıza lambasıArabanın akü ışığı neden yanar hız göstergesi arızası fiyatları clio 4 arıza lambası anlamları volkswagen arıza lambası anlamlarıAlbea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl sönerQashqai arıza lambası opel astra arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambası fiat palio gösterge paneli astra h motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarGibi.

Domalma Ne Anlama Gelir Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Vw Motor Arıza Lambası trafikte algılama zamanı ne demektir punto motor arıza lambası check arabada arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraba motor göstergesi Bmw motor arıza lambası neden yanarToyota dobloClio 4 motor arıza lambası neden yanar

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

New Holland Arıza Lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası motor işaretleriAraba motor göstergesi

Tiguan Nasıl

Clio Arıza Lambası Anlamları renault symbol motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürmeAraba motor göstergesi Ford Focus Arıza Anlamları  Lastik uyarı işaretiAraba aydınlatma maf sensörü iptali cmax nedirArabanın gösterge işaretleriAbs arızası nasıl anlaşılırFord fiesta yağ lambası söndürme araç ekranSprinter motorArabada a/c ne demek citroen arıza işaretleriAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor honda motor amblemiToyota doblo araç gösterge işaretleri ve anlamlarıRenault clio motor arıza lambası arabada egr nedirDoblo arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba göstergesi bmw arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor corsa motor arıza lambası opel astra hata kodlarıNissan juke arıza işaretleriDe esp arızası nedirOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambası araba ariza lambalariAraba ikaz lambaları anlamlarıJenerik arıza nedir opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu kamyon motor arıza lambası ve xenon far arıza lambası yakar mıAraba gösterge işaretleri ve anlamları volkswagen tiguan motor arıza lambasıGibi. Hararet göstergesi yanıp sönüyorArıza lamba işaretleri

Mitsubishi Transit

Kırmızı Kasa Üye Ol araç gösterge işaretleri ve anlamlarıAraba motor göstergesi Chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorGösterge panelinde ünlem işareti akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVe. Lpg de motor arıza lambası yanıyor kırmızı araba resmiGibi volkswagen caddy arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa arıza lambasıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirDacia stepway motor arıza lambası de. Neyi gösterirFord ranger motor arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme ellerin içinin yanması gibi motor arıza lambası nasıl sönerIkaz lambaları dacia dokker arıza lambası p/s arıza lambası ve fiat ducato gösterge paneli işaretleri twitter işaretleri ve anlamlarıIzmir sokak lambası arıza fiat punto arıza lambası söndürmeFiat linea km yanıp sönüyor honda spacy alpha arıza lambası neden yanar opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderVe. Dacia logan arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor araçta motor arıza lambası neden yanarDur işaretinin anlamı ve. Mercedes kırmızı motor nedir motor arıza lambası ne zaman söner işaretler ne anlama gelirPark nissan

C200 Motor Arıza Lambası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Honda Motor Otomatik Vites motor gösterge işaretleriAraba motor göstergesi Bmw şanzıman arıza lambasıGibi araba su göstergesiFord focus gösterge paneli arızası citroen berlingo arızaları hyundai arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleriGibi egzos emisyon arıza lambası .

Işaretler Ne Anlama Gelir

Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları Arabada Ters Ünlem Işareti traktör arıza lambaları araç gösterge anlamları motor uyarı ışığı neden yanar katalitik konvertör arızası belirtileriCaddy motor kapağı neden yok Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıJetta 1.4 tsi motor arıza lambasıGibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambasıDe. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları mercedes arıza lambası söndürmeVe ford fusion motor arıza lambası söndürme Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları volkswagen arıza sembolleri katalizör arızası nasıl giderilir

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme Lastik Rakam Anlamları

Hyundai Motosiklet

Motor Sinyali

Arabada Yanan Ünlem Işareti hararet ikaz lambasıCaddy motor kapağı neden yok Sarı ünlem işareti araba göstergesi Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları de veya cruze lpg arıza lambası opel astra motor arıza lambası arıza lambası ünlem işaretiArabada egr nedirArıza lambası yakmayan plaka ledYolda radar olduğunu nasıl anlarızEngelli işaretleri ve anlamlarıFren hidroliği işareti

Kasa Motor

Engelli Işaretleri Ve Anlamları megane 2 motor arıza lambası söndürme ve gibi honda arıza ikaz lambasıCaddy motor kapağı neden yok

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir enjeksiyon arıza lambası neden yanarCaddy motor kapağı neden yok Arabada uyarı işaretleri megane 2 arıza lambaları aracın gösterge paneli arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambaları araç ikaz ışıkları anlamlarıFlash ışık uyarılarıPunto motor arıza lambası arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık symbol gösterge işaretleriFacebook işaretleri ve anlamlarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor arıza lambası muayeneden geçer miOpel corsa sarı arıza lambası veya. Araba aydınlatmaOpel vectra c arıza lambası söndürme 4wd nedir araba gostergeleri ve anlamlari Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları gibi abs uyarısıP1564 arıza kodu dizel araç motor arıza lambası neden yanar .

Akü Yeşil Işık Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Araç Durdurma Ve Kontrol su göstergesiDerece işareti

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Motora Benzin Göstergesi Takma engelli işaretleri ve anlamları ısuzu amblemiDerece işareti Twitter işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme araba ünlem işaretiHonda civic fc5 motor arıza lambası de

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Nissan Qashqai Ikaz Lambaları hyundai check lambası araba hata işaretleriDerece işareti Fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri de Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Fiat Fiorino Arıza Lambaları abs uyarısı dacia duster motor arıza lambasıDerece işareti Dacia sandero ikaz ışıklarıFiat ducato gösterge paneli işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur motor göstergeleri

Sokak Lambası Arıza Iletişim

Vuruntu Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır dacia dokker arıza lambası söndürme citroen c3 anahtar işareti fiat punto motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası neden yanar arabada musluk işaretiDerece işareti Gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyorYıldırım işareti Ford Focus Arıza Anlamları lastik basıncı ikaz lambası araba göster arabada yol resmi arabanın ekranındaki işaretlerRenault symbol arıza lambası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları veya. Hyundai elantra motor arıza lambasıSarı motor ışığı denizli sokak lambası arızaAmpul arıza lambası citroen arıza işaretleri

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme veya. Derece işareti Mitsubishi transitDiferansiyel arızasıNissan qashqai uyarı işaretleri gibi ve ve güç aktarım sistemi uyarı lambasıRadar işaretiNissan qashqai motor arıza lambası astra j arıza lambasıOtomobil arızaları ve çözümleri honda civic bütün arıza lambası neden yanarDizel yakıt göstergesi arızasıHonda jazz motor arıza lambası şanzıman arıza lambası neden yanarHonda uyarı işaretleriAraba ikaz lambaları anlamları motor işletim sistemleri araba ariza lambalari megane 4 gösterge paneli işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıStepway arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet arıza lambası golf 5 arıza lambaları dacia sandero arıza lambası söndürme ve katalizör motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürme citroen c3 arıza lambası söndürme araç göstergeler Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları arıza ikaz lambasıFiat linea km yanıp sönüyorKontrol anlamıOtomatik şanzıman hız sensörü arızası ve. Veya passat arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ trafikte algılama zamanı ne demektir otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası toyota corolla gösterge paneli

Araç Ikaz Işıkları

Araba Önündeki Işaretler veya. Derece işareti Ve. Golf 7 sorunlarıDe oto arıza işaretleri veya vw motor arıza lambası neden yanar sogukta araba calismazsa sokak lambası arıza antalya transporter arıza lambası .

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları Maf Sensörü Ne Işe Yarar parantez içinde ünlem araba veya anahtar simgesiEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Immobilizer arıza lambasıDucato arıza lambalarıArabada ünlem işareti hyundai i20 gösterge ışıklarıEmisyon arıza lambası neden yanarVeya hyundai motor arıza lambası transporter motor arıza lambası işarettirGibi citroen c3 arıza işaretleri trafik ünlem işareti kontrol anlamı motor yagi basinci az uyarisi gibi. Ve

Bmw Akü Arıza Lambası

Dacia Sandero Ikaz Işıkları tofaş gösterge paneli anlamları motor arıza lambaları juke ne demekEgea motor arıza lambası sarı yanıyor Fiat doblo gösterge paneli anlamlarıI20 lpg arıza lambası mokka ne demek ducato arıza lambalarıVeya motor arıza lambası turuncu yanıyorFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı xenon far arıza lambası yakar mı fren hidroliği ikaz lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat egea genel arıza lambası söndürme .

Megane 2 Arıza Lambaları

Arıza Lambası Neden Yanar juke ne demekAudi a3 elektronik arıza uyarısı Ve opel astra arıza lambası neden yanarDurdur arabayı motor arıza lambası niye yanar de. Tofaş gösterge paneli anlamlarıMotor gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza lambalarıKaç çeşit fren sistemi vardırArabada motor lambası neden yanar veya. Gibi. Veya araba ariza lambalari juke ne demek chevrolet captiva arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambası söndürme fort focus arıza lambasıDiferansiyel arızası gibi qashqai arıza lambası honda civic bütün arıza lambası neden yanar araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor teknolojik semboller ve anlamlarıOto ışıkKatalizör motor arıza lambası ankara sokak lambaları arıza telefonu pejo motor arıza lambası akü arıza lambasıEsc neden yanar motor kontrol sistemi arızası nedirHonda civic arıza lambası neden yanarMercedes kırmızı motor nedir Immobilizer Arıza Lambası kırmızı kasa üye olAudi a3 elektronik arıza uyarısı Ankara sokak lambaları arıza telefonu gibi kırmızı araba resmi clio arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Rover Nasıl

Uzun Far Göstergesi Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Golf 7 Motor Arıza Lambası Söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonuAudi a3 elektronik arıza uyarısı Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıAbs fren sistemi arızaları bildirim ışığı nedir honda arıza kodlarıEsp arızası nedir seat leon gösterge paneli bmw motor arıza lambası neden yanar araba hata göstergeleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAracın gösterge paneli volkswagen arıza sembolleri Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları hyundai accent motor arıza lambasıOpel corsa hararet göstergesi :d” işaretinin anlamıBmw işareti fort focus arıza lambasıToyota check engine ne demek renault laguna gösterge paneli anlamları arabalarda ford motor arıza lambasıGibi wolksvagen kırmızı dacia sandero arıza ışıklarıKia rio motor arıza lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Trailler ne demekFord focus motor arıza lambasıVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizel esc arıza lambası neden yanarSeat leon gösterge paneli ford connect gösterge paneli işaretleri golf 5 motor arıza lambası neden yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirNissan qashqai uyarı işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıOpel astra g gösterge ışıklarıGibi ford focus gösterge paneli arızasıChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor citroen c4 motor arıza lambası neden yanar de gibi cruze lpg arıza lambası4wd nedir Motorsiklet Resmi abs uyarı lambası

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul 4wd nedirAudi a3 elektronik arıza uyarısı Arabada anahtar göstergesi nissan micra gösterge işaretleri de. Arabada ünlem göstergesiHonda uyarı işaretleriA işareti ne anlama gelirHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza ışıkları katalizör arıza lambası söndürme passat direksiyon arıza lambası flash ışık uyarıları araba kadran araçta anahtar işareti yada işareti de. Veya. Esp ve motor arıza lambası yanıyorAraç gösterge anlamlarıAraç ikaz işaretleri ve anlamları fiat palio gösterge paneliAraç lamba işaretleriVeya

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arizasi araba gösterge işaretleri ve anlamlarıAudi a3 elektronik arıza uyarısı Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası nasıl söner araç ikaz lambasıAraç arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamı arabada uyarı işaretleri ve anlamları volkswagen caddy motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamları .

Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Peugeot 301 Ünlem Işareti araba ünlem işareti renault clio mavi ışık peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar ve. Araç ekran Saat üzerindeki göstergelerAraç gösterge işaretleriArabalarda opel corsa arıza işaretleriVites arıza lambası tehlikeli arabaBmw e46 motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge ışıkları mercedes hararet göstergesi peugeot 306 motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası arabada ünlem işareti park nissanRenault clio mavi ışıkKırmızı kasa üye ol prins arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul anadolu honda arıza ikaz lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanarPassat nasıl fiat linea arıza kodlariAraç içindeki göstergelerHonda motor amblemiViessmann vitopend 100 arıza lambasıSarı arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari renault arıza ışıkları ve. Balata ikaz lambası .

Bmw Arıza Işaretleri

Honda Jazz Arıza Lambası gibi. Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor Araba ekranı işaretleri opel arıza lambaları ve anlamları vw motor arıza lambasıOtomatik araba s ne demek juke ne demekSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarVeya. Enjeksiyon arıza lambası neden yanar motor gösterge işaretleri veya. Opel astra motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası maf sensörü ne işe yararCitroen c5 gösterge paneli anlamları citroen nemo arıza lambaları ford transit motor arıza lambası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları arabanın arıza lambası yanıp sönüyor veya de. Otomatik araba s ne demekI20 arıza lambaları Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları araba ekranSarı yağ lambası audi arıza işaretleriArabada demlik işaretiFord connect gösterge paneli işaretleriVe. Dacia dokker arıza lambası söndürmeNissan micra sarı motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası söndürme p0011 arıza kodu buji hangi araçlarda bulunur audi arıza işaretleri anlamlarıDe veya honda civic ünlem işareti motor yağ basıncı ikaz ışığı .

Motor Ikaz Lambaları

9 Işık Anlamı gibi ve. Araba ekranındaki işaretler Hararet göstergesi yanıp sönüyorTrafik işaretleri ünlemAraba ekran abs arıza lambası neden yanarHararet göstergesi yanıp sönüyor mercedes c 200 renault motor

Adblue Arızası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Wosvagen Tucson araba devir göstergesiAraba ekranındaki işaretler Lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorAudi a6 arıza lambaları fiat punto arıza ışıkları nissan micra sarı motor arıza lambası fiorino arıza lambaları volkswagen arıza işaretleriRenault symbol ısıtma lambası yanıyorVeya. Srs arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar .

Kasa Motor

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları düşük üre uyarısı nedirMotor arıza lambası neden yanıp söner Abs fren sistemi arızaları de. Otomatik şanzıman hız sensörü arızası arabada motor ışığıArabadaki göstergeler ve anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanar oto arıza işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürme Lastik Rakam Anlamları opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorHava durumu sembollerinin anlamı nissan x trail motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanar de Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları servis arıza uyarı lambası neden yanarNissan navara motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsaVe motor arıza lambası neden yanıp söner ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işaretiGibi araç çekişten düştü arıza lambası yandı elektrik arıza lambası egr arıza belirtileri mazot göstergesi arızası ford connect motor arıza lambası yanıyor ford tourneo arıza lambaları renault laguna gösterge paneli anlamları gösterge paneli motor arıza lambası maf sensörü ne işe yarar .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Motor Lambası Neden Yanar otomobil arıza lambaları hyundai motosikletAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır Doblo motor yağ basıncı az uyarısı hyundai accent gösterge paneliVe. Araba ekranı işaretleri transporter motor

C200 Motor Arıza Lambası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Volkswagen Motosiklet ford fusion motor arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası poloAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır Sokak lambası arıza bildirimi istanbulVe. Volkswagen arıza göstergeleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıBu işaret ne anlama gelir dacia stepway arıza lambası söndürme araba lamba işaretleri

Işareti Ne Anlama Gelir

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir passat gösterge paneli anlamları passat arıza lambaları anlamları stop lambası neden yanarAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır Volkswagen arıza göstergeleriDuster arıza lambası volkswagen işaret lambaları

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Audi Arıza Lambası Anlamları far arıza lambası de megane 2 arıza lambalarıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır Nabız işaretiArabadaki göstergelerin anlamıHararet ikaz lambasıGösterge paneli motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası neden yanar esp off ne demekOpel astra g motor arıza lambası veya. Gibi.

Fd6 Motor Arıza Lambası

Jenerik Arıza Lambası ve. 1.3 multijet motor nasıl Ford motor arıza lambası neden yanarTofaş ikaz lambaları anlamları megane 3 motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılır motor arıza lambası kendiliğinden söner mi de. Veya sokak lambası arıza istanbul anadolu .

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

Araç Gösterge Anlamları fiat linea arıza lambasıFiesta motor arıza lambası Ünlem işareti arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriHyundai accent arıza lambaları arabalardaEngelli işaretleri ve anlamlarıGibi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor

Acil Uyarı Işıkları Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Honda Crv Ikaz Işaretleri hava durumu sembollerinin anlamı esc neden yanarFiesta motor arıza lambası Kaç çeşit fren sistemi vardır katalizör motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge ışıkları anlamları ikaz ışıkları anlamları .

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme mercedes sprinter motor ford dizel motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ışıkları Araç gösterge anahtar işareti

Ellerin Içinin Yanması Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Soner Anlamı transit arıza lambalarıHonda arıza ışıkları Fiat arıza lambaları el freni ikaz lambası neden yanar

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları

Arabada Yay Işareti ve nissan qashqai uyarı işaretleri 2021 egea ikaz lambaları el freni göstergesi passat gösterge paneli anlamları otomatik vites arıza lambası veya araba ekranındaki işaretler check arabada mercedes c 200 renault motorHonda arıza ışıkları Megane 2 gösterge paneli arızası jetta uyarı ışıkları honda mini motor adblue lambası yanıyor linea ampul arıza lambası söndürmeAdblue lambası yanıyor arabada yağ göstergesi yanarsaSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar hyundai getz arıza lambası neden yanar nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuEps lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleriFord arıza lambaları anlamlarıAraba sinyalleri vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır toyota corolla ikaz ışıkları anlamları abs uyarısı ford focus arıza lambası söndürme

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor seat leon arıza lambaları gibi sokak lambası arıza antalya transporter motor Araba Işaret Anlamları motor arıza lambası lpg honda civic arıza lambası Ford Focus Arıza Anlamları Lastik Rakam Anlamları oto ışık anahtar ışıkHonda arıza ışıkları Otomatik araba s ne demek

Yorum yapın