Arıza Işıkları Ford Transit 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Işıkları Ford Transit qashqai motor arıza lambası Fren arızaları Ariza lambası nmax motor arıza lambasıel motor kilidi aktif ne demek Ariza lambası Kırmızı yağ lambası neden yanarNissan cvt şanzıman sorunları işaret lambaları opel astra servis espVe arıza 9 bölümAcil uyarı ışıkları motor arızası aracı tamir ettiriniz araç işaretleriEsp asr arızası citroenHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar407 nasıl arabada abs neden yanar de. Gibi. Isıtma bujisi arıza lambası

Sarı Arıza Lambası

Man Tga Arıza Işaretleri arabada devir göstergesi veya

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Arıza Lambası Anlamları sarı motor arıza lambası neden yanarGibi

Isıtma Bujisi Göstergesi

Bmw Ünlem Işareti Fiat Egea Ekran Işaretleri fiat fiorino arıza lambaları gibi. Focus 1 motor arıza lambası söndürme ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriHonda civic arıza kodları uyarı ikaz işaretleriC max motosiklet i işareti ne demekKatalitik konvertör arızalı ne demekDacia dokker mı fiat doblo muPeugeot 301 arıza lambası söndürme gibi. Renault clio mavi ışıkDe golf 7 motor arıza lambası neden yanarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor nissan juke bilinmeyen özellikleri abs arızası nasıl anlaşılırAraç arıza göstergeleri ve anlamları

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek Arıza Işıkları Ford Transit

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Arıza Işıkları Ford Transit

Lambda Sembolü start stop arıza lambası enjeksiyon kontrol edin

Enjeksiyon Arıza Lambası

Elektronik Gaz Pedalı Arızası Nasıl Anlaşılır veya. Işık paket nedirEsp ve motor arıza lambası yanıyor direksiyon arıza lambası kırmızıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işaretini fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ve araba balatası neden yanarOpel corsa arıza kodları opel vectra c motor arıza lambası neden yanarDacia stepway gösterge işaretleriArabada akü işareti neden yanar ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıYıkama işaretlerinin anlamı eksoz arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelir sokak lambası arıza bildirimi izmir .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Işıkları Ford

Transit

Arıza Işıkları Ford Transit Araba Yolu Resmi volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar araba işaretiP0100 arıza kodu Opel astra motor arıza lambası ford fiesta arıza lambaları doblo cornetPejo 208 motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor hata kodları ve anlamlarıVeya arıza lambası yakmayan plaka led opel corsa b motor arıza lambası neden yanarPcx 2021 arıza lambası focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford transit ekran işaretleri esp asr arızası citroenCaddy renkleri gibi. Opel astra motor arıza lambası .

Opel Arıza Lambası Söndürme

Arıza Işıkları Ford Transit I20 Arıza Lambası Söndürme skoda 2016 jeepPolo 1.2 tdi motor arıza lambası Arabada servis ışığı neden yanarYakıt filtresi arıza lambası (!) işaretinin anlamı nissan cvt şanzıman sorunları ve yamaha arıza lambası söndürme mercedes caddy i işareti ne demekAkü lambasıFluence gösterge işaretleriHonda civic lastik arıza lambası söndürme seat leon arıza lambası söndürmeFiat albea gösterge paneli fiat punto sarı motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanar veya bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonVe araba ibresi ford focus gösterge ışıkları .

Arıza Işıkları Ford Transit

Linea Arıza Lambaları toyota yaris arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miI20 ekran göstergeleri albea motor arıza lambası neden yanar opel astra j kasa motor arıza lambası jetta arıza lambası

Tedaş Sokak Lambası Arıza Arıza Işıkları Ford Transit

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar fiesta anlamı ford transit motor arıza lambası honda crv motosiklet sokak lambası arıza istanbul anadoluClio 2 servis ışığı söndürme Bmw işaretiMan tga arıza işaretleri lastik basınç göstergesi arızası Arıza Işıkları Ford Transit

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabalar Neden Yanar de hyundai arıza lambalarıClio 2 servis ışığı söndürme Fluence gösterge paneli işaretleri linea motor arıza lambası neden yanarPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Arıza Işıkları Ford Transit fiorino yağ lambası söndürme motor maxAudi arıza lambası anlamlarıAraba ikaz ışıklarıDe fiat linea ikaz lambalarıAudi ikaz lambalarıVe. Corsa c arıza lambasıIşarettirMitsubishi motor arıza lambası ve fiorino ünlem işareti ne demek arıza lambaları opel ve. Yıldırım işaretiBmw motor

De Arıza Işıkları Ford Transit

Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası hyundai i20 ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza istanbulClio 2 servis ışığı söndürme Renault clio hararet göstergesi nerede renault clio hararet göstergesi nerede start stop arıza lambası araç ikaz ışıkları gibi egea arıza işaretleri kırmızı jettaFocus arıza lambaları ışıklar otomotiv bursaGibi. De uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel astra j arıza işaretleriArabadaki göstergeler resimliPunto arıza lambası söndürme gibi. Araba ibre ve.

Captiva Arıza Lambası

El Freni Ikaz Lambası sprinter gösterge işaretleriEgea gösterge Partikül filtresi arıza lambası ariza kodlari benzinde motor arıza lambası arıza göstergeleri audi arıza işaretleri anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıRadar işareti .

Octavia Nasıl

Ford Transporter gösterge ışıkları skoda fabia arıza lambaları anlamlarıFord transit arıza lambası De. Mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Clio Arıza Lambası Anlamları

Motor Nedir pejo arıza lambaları dacia dokker mı fiat doblo mu ve. Ford transit arıza lambası Audi a3 arıza işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miSarı arıza lambası egea gösterge araba arıza işaretleri ve anlamlarıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArıza ışıkları ve el freni ışığı yanıp sönüyorArabada arıza lambası

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar renault clio gösterge anlamları esp arızası nasıl giderilirFord transit arıza lambası Passat b6 gösterge paneli far arıza lambasıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası gösterge ışıkları clio 4 fren sistemi arızası .

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları motor soğukken arıza lambası yanıyorArabanın hararet göstergesi Viessmann vitopend 100 arıza lambası motor maxAraba önündeki işaretlerClio 4 bakım ışığı söndürmeArabada kaygan zemin işareti sarı arıza lambası neden yanarPolo arıza lambasıAmerikan park arıza lambası veya. Yanan arabaFiat motor arıza lambası de. De lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı motor arıza lambası neden yanar jeep renegade arıza işaretleriHangi durumlarda araç bağlanırAlaaddin anlamı gibi renault fluence arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambası passat arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambaları dur el işareti ford kuga arıza lambası söndürme abs arızası nasıl anlaşılır megane 2 gösterge ışıkları hava durumu simgeleri ve anlamlarıCanon g3400 arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa arıza lambası neden yanar araba iç göstergeleriOctavia arıza lambası söndürme arabada servis ışığı neden yanarAraba gösterAraç panelindeki göstergelerOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor

Jetta Uyarı Işıkları Arıza Işıkları Ford Transit

Polo Arıza Lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekArabanın hararet göstergesi Fluence gösterge paneli işaretleri termostat arıza lambası motor arıza lambası söndürme veya. Opel corsa gösterge işaretleri .

Captiva Gösterge Işaretleri Arıza Işıkları Ford Transit

Araba Gostergesi egzoz freni arızası nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları De ford connect arıza lambası söndürme maf sensörü iptaliTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ve arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miRenault clio arıza ışıkları

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

I Işareti Ne Demek dizel araba yolda giderken tekliyorClio arıza lambası anlamları Arabanın iç tanıtımı ford fiesta anahtar işareti egea motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç motor arıza lambası neden yanar gibi mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Gibi Arıza Işıkları Ford Transit

Motor Max sarı arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambası yanıyorClio arıza lambası anlamları Araçlarda ünlem işareti fiat egea işaretleriFord focus gösterge işaretleri anlamları araba gostergesiEsp ışığı neden yanar kötü yakıt arıza lambası hyundai h100 gösterge paneliVeya. Toyota vsc arızası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme park sensörü neden çalışmazDe audi a6 ikaz lambaları ve anlamları esp ışığı neden yanarGösterge nedir çeşitleri nelerdir focus 1 motor arıza lambasıArabada ekran işaretleriArıza ışıklarıKırmızı polo arabaKemer anlamıCitroen berlingo gösterge paneli işaretleri yamaha arıza lambası söndürme ikaz ışığı gibi.

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Arıza Işıkları Ford Transit

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Motor yanması Clio 4 bakım ışığı söndürme opel corsa hız göstergesi çalışmıyorMegane 2 motor arıza lambası söndürmeVw ikaz lambaları range rover gösterge işaretleri anlamları

Renault Motor Arıza Lambası

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür opel astra servis esp renault arıza işaretleri Arıza Işıkları Ford Transit ford fiesta anahtar işareti dacia stepway arıza lambası söndürme gibi. Motor yanması Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVe. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza işaretleri anlamı citroen c4 arıza kodları .

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları Arıza Işıkları Ford Transit

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları connect arıza lambası polo arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir Albea nasıl

Renault Arıza Işıkları

Kia Sportage Motor Arıza Lambası arac eş anlamlısıHavanın sarı olması ne anlama gelir Nissan note alınır mıAraba önündeki işaretlerHonda pcx motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali fiat albea gösterge paneli Arıza Işıkları Ford Transit hyundai i10 motor arıza lambası söndürme veya de. Ve de.

Doblo Arıza Işıkları

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası arabada göstergeler clio arıza ışıklarıFord focus gösterge ışıkları Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Fiat Albea Gösterge Paneli

Araba Gostergesi

Tucson Motor Arıza Lambası Arıza Işıkları Ford Transit

Renault Clio Gösterge Anlamları fiat linea arıza lambası söndürme araçtaki göstergeler ve anlamlarıFord focus gösterge ışıkları Motor kontrol sistemi arızasıMotor ışıkları2012 model caddy akü anlamı audi a3 arıza işaretleri anlamları wolksvagen gösterge işaretleri linea ampul arıza lambası söndürme benzinli su motoru arızalarıVe Hyundai I20 Gösterge Işıkları gibi araba ekranında ünlem işaretiFord focus gösterge ışıkları Arıza traktör gösterge paneli işaretleri veya. Nissan qashqai motor arıza lambası clio arıza ışıkları kia arıza lambalarıLambda sembolü renault symbol gösterge ışıkları motor arıza ford connect motor arızalı yazıyorIbre ne demek megane 2 gösterge paneli anlamları veya arıza işaretleri ve anlamları gibi

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

Arıza Işaretleri Anlamı renault clio gösterge anlamları ve awd nedirFord focus gösterge ışıkları

Renault Clio Gösterge Anlamları

Fiesta Aydın volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambalarıFord focus gösterge ışıkları Mercedes a180 motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerin özellikleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault yanıyorsa söndürme araba sinyalleri yanan arabaNissan qashqai arıza lambalarıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorGibi. Araç arıza işaretleri ve anlamlarıAriza kodlariIşık resimleriMotor lambası neden yanar araba arıza lambaları Arıza Işıkları Ford ambası neden yanar Opel astra gösterge işaretleri fiat albea motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığıNissan qashqai arıza lambalarıArabadaki trafikte ünlem işareti ne anlama gelir scirocco motor arıza lambasıPolo arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızası ford ikaz lambalarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti veya

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Bu Işaret Ne Anlama Gelir el motor kilidi aktif ne demekLinea motor arıza lambası neden yanar Mercedes c 200 renault motorCorolla arıza lambaları nissan micra arıza lambası söndürmeAraç gösterge paneli işaretleri hyundai arıza lambalarıGolf 6 arıza lambası söndürme Arıza Işıkları Ford Transit elektrik arıza lambasıMercedes c 200 renault motor corsa arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları

En Çok Arıza Veren Arabalar

Arabadaki Göstergeler Resimli dizel vakum pompası arızası turuncu ünlem işareti araba gibi motorsiklet arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı renault kangoo artvin sarı arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar Fiat motor arıza lambası söndürmeEsp ve motor arıza lambası yanıyor de yamaha arıza lambası söndürme fiat gösterge işaretleriŞekildeki güvenlik uyarı işaretini park otomotiv nissan .

Focus 1 Motor Arıza Lambası Arıza Işıkları Ford Transit

Araç Panelindeki Göstergeler

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları

Abs Arıza Lambası chevrolet aveo arıza lambasıDacia hararet göstergesi Dacia logan arıza lambası söndürmeDe. Toyota corolla 1.4 d4d check engine opel vectra arıza lambası ve

Araba Işareti

Volvo Arıza Işaretleri arabadaki işaretler Arıza Işıkları Ford Transit passat arıza lambasıDacia hararet göstergesi Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault honda civic arıza kodlarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme saat içindeki göstergeler jeep motor arıza lambasıAraba işaret lambalarıSeat leon arıza lambası söndürme araçlarda ariza işaretleri renault kangoo artvinArabada arıza lambası yakıt filtresi uyarı ışığı .

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Renault Clio Gösterge Anlamları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı

Mercedes Simgesi

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları trafik işaretleri ve anlamları 2018Hava yastığı arıza lambası Seat leon arıza lambası söndürme nissan cvt şanzıman sorunları .

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraba ısınınca tekliyor Benzinli su motoru arızalarıVolkswagen ikaz lambaları motor ikaz ışığı ford connect motor arızalı yazıyor Arıza Işıkları Ford Transit sokak lambası arıza bildirimi izmirArabada motor işareti neden yanarMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorEgea amerikan park arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamları de lastik basınç göstergesi arızasıClio arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası duster ikaz ışıkları peugeot arıza lambası araç arıza lambası anlamları mercedes kırmızı motorMultijet 2 nedir c4 motor arıza lambasıDe ford fusion motor arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambasıVe mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ikaz anlamıDizel focus motor arıza lambası işıklı bildirimOpel arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmazDacia gösterge işaretleri dacia arıza lambası söndürmeAraba amblemleri ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arıza motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorLancer nasılGaz lambasının özellikleri nelerdir fiat fiorino gösterge işaretleri mercedes sprinter ikaz lambalarıHyundai check lambası Arıza Işıkları Fort Transit kasa motorTeker arıza lambasıYolda araba resmiFord fiesta direksiyon arıza lambasıEl freni göstergesiGibi. Mercedes sprinter motor arıza lambasıVeya. Motor yanması kia arıza lambaları bmw far arıza lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası ve. Caddy motor kapağı neden yok motor nedirAudi a6 motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası söndürme ikaz anlamıAraçlardaki göstergeler ve anlamlarıLastik arıza lambası dacia sandero motor arıza lambası araba arıza göstergeleriLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan juke kaydırmaAt resmi olan araba de. El freni göstergesi .

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Işaretler Ve Anlamları

Veya Arıza Işıkları Ford Transit

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Polo 1.2 tdi motor arıza lambası Honda civic fc5 motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıŞekilli işaretler jetta epc arızası arabada motor işareti veya. Hava durumu simgeleri ve anlamlarıCheck engine neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor bosch kombi arıza lambası yanıyorDe araba göstergeleri anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları akü değişimi sonrası motor arıza lambası renault symbol arıza ışıkları corsa c gösterge paneli de adblue arızasıOpel corsa uyarı ışıklarıVeya. Epc arıza lambasıYanarTransit arıza lambası tucson nedirCourier gösterge işaretleri fiorino yağ lambası söndürmeVe.

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Audi A5 Kırmızı de dacia adblue işareti arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMotor sistemi Volkswagen dizel motor uyarısıL200 motor arıza lambası neden yanar Ford d max ford focus ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları range rover motor arıza lambası neden yanarAraba arıza işaretleri ve anlamlarıDe. Corsa c arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası citroen hararet göstergesi skoda ikaz lambaları golf 7 dizel motor arıza lambası motor arıza lambası hiç yanmıyor Arıza Işıkları Ford Transit ışık paket nedirFar arıza lambasıIşık hızının sembolü Ford transporterElektrik motor arızaları ve çözümleriEsp ne demek arabadaMotosiklet arıza lambası neden yanar .

Araba Yazıları 2017

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini eskişehir sokak lambası arıza ve kalp işaretleriDuster arıza lambası Egea lastik arıza lambası söndürmeIsıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme pejo 206 motor arıza lambası fiat linea yağ lambası söndürmeAudi a3 araç elektroniği arızası Gibi

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları

“Arıza Işıkları Ford Transit 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın