Ford Balata Uyarı Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford  Balata Uyarı Lambası fiat egea motoru kontrol ettirin Symbol ünlem işareti Ariza lambası ve Ariza lambası ışıklar otomotivgaz lambası ne işe yarar

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Ford  Balata Uyarı Lambası Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar hyundai getz gösterge paneli bilgi ışıkları

Hyundai Arıza Işaretleri Ford  Balata Uyarı Lambası

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası katalitik konvertör arıza lambası

Arıza Işığı Ford  Balata Uyarı Lambası

Lambalı Devreler nissan micra uyarı işaretleriSure isimleri anlamları Airbag arıza lambasıFiat Doblo Arıza Lambası Söndürme arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor ariza isigi Insignia motor arıza lambası ve

Buji Göstergesi

Lambalı Devreler vw motor arıza lambasıMotor ariza isigi Ekran sekilleri arabanın ön göstergeleriDe Araç Arıza Lambaları Anlamları kayseri sokak lambası arıza toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMotor ariza isigi Stop ve akü ışığı yanıyor arıza lambası söndürme aparatıCitroen kamyonetWosvagen tucson ve park sensörü arıza lambası anahtar resimleri araba sembolleriDacia arıza lambaları skoda arıza işaretleri clio gösterge işaretleriPeugeot motor arıza lambası Ford  Balata Uyarı Lambası de. Yağ lambası geç sönüyor

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford  Balata Uyarı Lambası

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford connect ikaz lambaları jetta kırmızıMotor ariza isigi Arabada yağ göstergesi yanarsaJeep renegade arıza işaretleri motosiklet neden tekleme yapar

Veya Ford  Balata Uyarı Lambası

Focus 1 Motor Arıza Lambası ve ve ford connect arıza lambasıMotor ariza isigi Symbol ikaz lambaları anlamları chevrolet cruze motor arıza lambası

Gibi Ford  Balata Uyarı Lambası

Esp Hatası araba panelindeki işaretlerMotor ariza isigi Ford courier motor arıza lambası niye yanar enjektör temizleyici motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyor peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli Ford  Balata Uyarı Lambası wosvagen navaraF30 kırmızıŞanzıman arıza lambası gibi. Simge yanıkÜçgen arıza lambası iveco daily kamyonet nasıl fiorino otomatik vites arızalarıF30 kırmızıDe mercedes motor arıza lambası neden yanarUyarı sembolleri ve anlamları passat jeep albea motor arıza lambası söndürme symbol ünlem işareti chevrolet aveo motor arıza lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarGibi lambda işareti fiat egea arıza işaretleri arabanın ön göstergeleri

Arıza Sembolleri

Lambalı Devreler gibi veya ve. Motor ariza isigi Dacia sandero motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demekHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar fiat doblo motor arıza lambası yanıyorFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen motor arıza lambası söndürmeSarı ünlem işareti lamba kapalıyken yanıp sönüyor kırmızı ikaz nedir ve. Arabadaki işaretler ışığın anlamı

Ford  Balata Uyarı Lambası

Uyarı Işaretleri araba kapı açık uyarısı asr lambası neden yanar

Yağmurlu Havada Motor Arıza Lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür toyota sembolü araç gösterge panelleriMotor ariza isigi Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar honda civic fd6 motor arıza lambası audi simgesi albea motor arıza lambası söndürme passat b6 gösterge paneli2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumFord focus gösterge ışıkları kontak ekspertizPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar de. Araç arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri anlamı motor kontrol sistemi arızası eobd caddy motor kapağı neden yokAraçta motor ışığı neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd Ford  Balata Uyarı Lambası ford focus arıza lambası yanıyorAudi a3 arıza lambaları araba ekranındaki işaretler hyundai i20 gösterge paneli işaretleri srs ışığı neden yanar opel transit dacia lodgy arıza lambası söndürmeHyundai accent era gösterge paneli anlamları araç arıza sembolleriEgzos arıza lambası

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Caddy Motor Kapağı Neden Yok gösterge paneli motor arıza lambasıMotor ariza isigi

Havada Duran Gece Lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek yağ ikaz lambası Ford  Balata Uyarı Lambası motosiklet buji arızasıMotor ariza isigi P0102 arıza koduDe. Ve. Uyarı işaretlerinin anlamlarıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüFiat doblo motor arıza lambası yanıyor veya arabanın ekranındaki işaretler nissan qashqai arıza lambaları tehlike sembolleri ve anlamları km sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi araç içindeki göstergeler fiat arıza işaretleri araba ışıkları anlamları wosvagen tucsonMegane 2 oksijen sensörü arızasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıVe veya sprinter arıza ışıkları

Bmw Uyarı Işaretleri

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede gibi veya dacia gösterge işaretleriMotor ariza isigi New holland arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası tüplü arabada motor arıza lambası palio nasıl egzoz ışığıAudi a3 gösterge paneli arızasıAraba önündeki işaretlerFord dizel motor arıza lambası neden yanar yağ gösterge işaretiMotosiklet göstergeÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirHyundai h100 arızaları clio enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 208 arıza lambası söndürmeSedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya focus 1 motor arıza lambası söndürme .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Soner Anlamı polo ikaz ışıklarıArabada akü göstergesi

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme ford focus ikaz lambaları fiat egea gösterge paneli fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı golf 5 direksiyon arıza lambasıArabada akü göstergesi Veya. Megane 4 arıza lambalarıVeya. De audi a3 motor arıza lambasıDe araba musluk işaretiFord courier motor arıza lambası söndürmeSoner anlamıCitroen nemo arıza lambaları peugeot 301 arıza lambaları ford fiesta ekran işaretleriSarı ünlem işareti symbol motor arıza lambasıKontak ekspertizOpel corsa d arıza lambası

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin Ford  Balata Uyarı Lambası

Captiva Partikül Filtresi Arıza Lambası fluence motor arıza lambası neden yanarArabada akü göstergesi Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür golf 5 arıza lambasıSure isimleri anlamları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor Ford  Balata Uyarı Lambası

Sarı Motor Işığı Neden Yanar 4wd ne demekArabada akü göstergesi Captiva partikül arıza lambası veya. Gibi ve. Opel corsa arıza kodları x işareti anlamıPulsar ns 200 arıza lambası kodları fiat egea motoru kontrol ettirinVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası kia sportage arıza lambaları nissan micra arıza lambası söndürme audi a3 gösterge paneli arızası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları abs lambası bazen yanıyor

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor Ford  Balata Uyarı Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme sarı ikaz lambası kia sportage motor arıza lambası söndürmeArabada akü göstergesi Telefon sembolleri ve anlamları araç arıza kodları dizel motor teklemesi neden olurFocus 2 gösterge paneli ışıkları Ford  Balata Uyarı Lambası

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır Ford  Balata Uyarı Lambası

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir ford connect arıza lambası söndürme focus 2 motor arıza lambasıArabada akü göstergesi Epc ve motor arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Araçta Motor Işığı Neden Yanar citroen c3 arıza işaretleriAudi a3 gösterge paneli arızası Ve. Klima açınca arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba anlamı araba motor arızaları nelerdir telefon simge işaretleri gediz sokak lambası arıza bildirimi de polo hararet göstergesi yanıp sönüyor apozisyon ne demek .

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Ford  Balata Uyarı Lambası Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi clio enjektör arızası nasıl anlaşılırGösterge nedir çeşitleri nelerdir Gibi. Akü beyaz ışıkEgea 1.3 multijet motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambasıSprinter arıza ışıklarıIzmir sokak lambası arıza telefon araç ışıklarıAraba motorAraçta sarı ünlem işareti

Telefon Simge Işaretleri

Sarı Ünlem Işareti kaç çeşit fren sistemi vardırGösterge nedir çeşitleri nelerdir Golf 5 motor arıza lambası yanıyor gibi gibi yakıt filtresi arıza lambası ford arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai accent devir saati çalışmıyorOpel combo arıza lambaları ve anlamları gibi sprinter arıza lambası söndürmeAraç arıza kodlarıDacia sandero arıza lambalarıDacia gösterge ışıklarıFort d maxFord focus motor arızası uyarısı araç ikaz ışıkları ve anlamları veya.

Araç Motor Arıza Lambası Ford  Balata Uyarı Lambası

Ford  Balata Uyarı Lambası Egea Gösterge Işaretleri hata kodları ve anlamlarıDacia duster motor arıza lambası Esc arıza lambası neden yanarLambda Işareti dacia gösterge işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası doblo gösterge işaretleriHararet göstergesi arızası Symbol motor arıza lambasıVeya. Araçta sarı ünlem işareti yanan arabalar citroen c3 arıza işaretleri honda uyarı işaretleriTiguan epc ve motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanarDe clio 2 servis ışığı söndürmeArıza ışığıCorsa motor arıza lambası de. Gibi golf 5 motor arıza lambası yanıyorOpel astra h kasa arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatları honda jazz motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici ve opel astra g kasa motor arıza lambası

Arıza Lambaları Ve Anlamları Ford  Balata Uyarı Lambası

Sprinter Arıza Lambası Söndürme fiesta aydınHararet göstergesi arızası Seat leon arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarSymbol elektronik arıza lambasıMotor uyarı lambası gaz göstergesi arızası arabada motor arıza lambası neden yanar Fren Arızaları ford courier yağ arıza lambası arıza bu hafta varmıHararet göstergesi arızası Audi motosiklet toyota corolla arıza lambası neden yanar volkswagen transporter gösterge paneli anlamları ariston kombi arıza lambası de. Ekran araba resmi motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde nissan qashqai arıza ışıkları citroen nemo arıza lambaları araç işaretleri ve anlamlarıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürKia sportage ikaz lambaları anlamları .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Mercedes Motorsiklet fiat linea anahtar işareti araba sembolleri ve isimleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamları punto motor arıza lambası neden yanarFort transit motor arıza lambası Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor polo arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi ford fiesta direksiyon arıza lambası arabada check ne demek tedaş sokak lambası arıza bildirimiGibi. Kia sportage ikaz lambaları anlamları jeep motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası citroen c3 arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası de.

Motor Arıza Lambası Geç Sönüyor Ford  Balata Uyarı Lambası

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme izmir sokak lambası arıza telefon ducato arıza lambasıAraç işaretleri ve anlamları Opel vectra motor arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamları araç uyarı lambaları renault fluence arıza işaretleri dacia sandero motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarFord connect gösterge ışıkları akü lambası kırmızı yanıyor ford lpg kaynaklı motor arıza lambası albea otomatik vites de. Cam suyu işaretiMotor arıza lambası işareti honda jazz motor arıza lambası neden yanar Ford  Balata Uyarı Lambası de. Hyundai accent blue motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenAracın eş anlamlısı nedirToyota corolla hararet göstergesiFiat punto sarı motor arıza lambasıPark lambası arıza giderici motor göstergeleriMotor uyarı lambası de transit arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıyorArızalı araçlar araba far işaretleriAdblue arıza lambası söndürme peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıAraba rezistans nedirGibi. Park nissan yağ ışığı yanıp sönüyor arabada yağ göstergesi yanarsa ve araba ışık audi simgesiSrs ışığı neden yanar linea arıza lambasıPassat egr arızasıConnect yazısı

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Check Engine Toyota

Citroen C4 Arıza Kodları su göstergesiAraç işaretleri ve anlamları Mazot filtresi arıza lambası gibi punto arıza lambaları ford courier yağ arıza lambası peugeot partner gösterge paneli i20 gösterge işaretleri araba ikaz lambaları mazot yanarmı toyota arıza lambası söndürme araç panel göstergeleri megane 3 motor arıza lambası gizli kontak de.

Soner Anlamı

Kırmızı Kasa Üye Ol opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Dpf Işığı Ford  Balata Uyarı Lambası

Ford Fiesta Ekran Işaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambası işaret anlamıAudi a6 arıza göstergeleri Honda civic motor arıza lambası

Doblo Gösterge Paneli Ford  Balata Uyarı Lambası

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor ampul arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları isıtma bujisi arıza lambası de. Audi a6 arıza göstergeleri Arabanın motor lambası neden yanar motor arızası aracı tamir ettiriniz motor cc ne demekFiat linea motor arıza lambası söndürmeBenzinli su motoru arızaları veya. Ve. Honda jazz motor arıza lambası nissan direksiyon golf 5 direksiyon arıza lambası esp ne demek arabada ducato arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları gösterge paneli arızası kırmızı kasa üye ol opel arıza lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti araç gösterge panelleri ışıkları

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Araba Ekranında Ünlem Işareti hyundai getz gösterge paneli volkswagen işaretleri gaz kelebeği resetleme de. Audi a6 arıza göstergeleri Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVe. Araç ekran göstergeleriArabanın akü ışığı neden yanar araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultHyundai accent arıza lambası söndürme .

Dpf Işığı

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti Ford  Balata Uyarı Lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası araba özellikleri anlamlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme Veya

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor engelli işaretleri ve anlamları doblo gösterge işaretleriFiat albea airbag arıza lambası söndürme Tepee ne demek trafik işaretleri ünlem ne demek .

Ford Balata Uyarı Lambası

Esp Ne Demek Arabada

Araba Arıza Lambaları Anlamları Ford  Balata Uyarı Lambası

Araba Üstünde Anahtar Işareti mercedes simgesi ve honda civic ikaz lambaları anlamları dacia duster arıza lambası veya opel astra motor arıza lambası yanıyorFiat punto otomatik vites sorunları Veya.

Neden Yanar

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası gibi. Mercedes ikaz lambaları Dacia arıza lambası neden yanar servis arıza uyarı lambası neden yanar de. Işaretlerin anlamlarıHyundai check lambasıTrafik lambası arıza toyota auris motor arıza lambası neden yanarArıza ışık lambaları ford transit motor arıza lambası ford focus ikaz lambaları mercedes arıza lambasıMotor ekran resmiIveco daily kamyonet nasıl gizli kontakAir gösterge saatiEgzoz freni arızası akü lambası kırmızı yanıyor jeep renegade arıza işaretleriArabada yanan ünlem işaretiVeya.

Ford Balata Uyarı Lambası

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası fren balatalar yanarsa ne olur volvo ışık egzos emisyon arıza lambasıArabada sarı ünlem işareti Ford courier yağ arıza lambasıPil bitmek üzere ne demek araç kaputunda neler bulunurDacia ikaz ışıkları symbol arıza lambalarıVolkswagen ekran işaretleriUzun far kısa far işareti dacia arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeP0351 arıza kodu motor cc ne demek ford courier yağ arıza lambasıVeya araç motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleri 0225 alan koduLambda işaretiDe. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDe ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kötü Yakıt Arıza Lambası fren hidrolik işaretiRenault flash sorunları Araç motor arıza lambası veya x işareti anlamı .

Toyota Gösterge Işaretleri

Motoru Kontrol Ettirin toyota corolla hararet göstergesiFord custom arıza lambası söndürme Ve. Wolksvagen kırmızıOtomobil ikaz lambaları ve. Cam suyu işaretiHyundai elantra motor arıza lambasıSprinter arıza ışıklarıÜnlemli motor arıza lambasıOpel astra fren lambası uyarısıde. Ford Transit Motor Arıza Lambası

Tepee Ne Demek

Nissan Qashqai Arıza Işıkları dpf ışığı soner anlamıArıza yapmayan arabalar Hyundai elantra motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambasıAraç ekran göstergeleri .

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri ve. Scania g 420 gösterge paneli Peugeot arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıDoblo motor arıza lambası nissan juke motor arıza lambası yanıyorIşıkları dacia ikaz ışıklarıAbs ışığı nasıl söndürülür sprinter motor veya şarj dinamosu arıza lambasıEgea gösterge ışıkları jetta kırmızı transit arıza lambası .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Ford  Balata Uyarı Lambası

Corsa Motor Arıza Lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraçta motor ışığı neden yanar Park sensörü devreye girmiyorEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabadaki işaretler arabada akü göstergesi ve. Veya ford custom motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar lada vega arıza lambası yanıyor bmw x1 motor arıza lambası linea servis ışığı söndürme chevrolet kalos motor arıza lambası elektrik arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza lambası gibi fiat egea motor arıza lambası söndürme apozisyon ne demekVeya.

Yanan Arabalar

Yağ Lambası Geç Sönüyor araba su göstergesiDoblo motor arıza lambası Fiat punto direksiyon arıza lambası ve. Işıkları de citroen kamyonetIşaretlerin anlamları audi a4 arıza işaretleri Ford  Balata Uyarı Lambası kia nedir toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba far işaretleri egea gösterge işaretleriHyundai check lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza ışığı anlamları .

Genel Arıza Lambası

Arabada Yağ Lambası Neden Yanar trafik ışıklarının anlamı

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Ford  Balata Uyarı Lambası

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri fiat linea arıza ışıkları de lpg li araç motor arıza lambasıMotor soğutma suyu ikaz lambası

Motor Arıza Lambası Işareti Ford  Balata Uyarı Lambası

Kia Motor Arıza Lambası lpg göstergesi kırmızı yanıyor honda jazz motor arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu ikaz lambası Hararet ikaz lambasıSymbol arıza lambaları gibi fiat linea anahtar işareti yanıyor audi a3 motor arıza lambası de.

Fiat Palio Gösterge Paneli

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider hava durumu işaretleri anlamlarıSeat leon gösterge işaretleri anlamları De yanarPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıKia nedirFiat linea motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambaları egr arıza ışığı park ışıkları motor arıza lambası işareti dizel motor arıza lambası sarı yanıyorFocus 1 motor arıza lambası söndürmeAraba panelindeki işaretler ve peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı caddy motor kapağı neden yokAraç göstergeleriEsp off ne demekLambalı devreler dizel motor ön ısıtma arızası durdur arabayı

Doblo Gösterge Paneli

Mini Cooper Uyarı Işaretleri ve. Seat leon gösterge işaretleri anlamları Sembol anlamlarıFord fiesta arıza lambası söndürme şanzıman arıza lambasıFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarPartikül arıza lambası de. Ve. Kırmızı ünlem işaretiVeya caddy gösterge işaretleri arabanın önündeki işaretlerFiat palio gösterge paneli golf 7 dizel motor arıza lambasıH100 gösterge paneli alfa işareti fren hidrolik işareti .

Renault Clio Arıza Işıkları

kırmızı kasa üye ol arıza ikaz lambalarıCitroen c4 otomatik vites arızaları Volkswagen motosiklet kia motor arıza lambası veya üçgen arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri focus 2 motor arıza lambası neden yanarEkran sekilleri pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor max ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları gibi. Passat motor arıza lambası söndürmeLpg göstergesi kırmızı yanıyorCruze lpg arıza lambasıKatalizör motor arıza lambasıVe. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıGibi. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları yağ ışığı yanıp sönüyor oto arıza kodları ve. Araba kadranOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

“Ford Balata Uyarı Lambası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın