Audi İkaz Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi İkaz Lambaları peugeot 206 arıza lambası

De Audi İkaz Lambaları

Ariza lambası otomobil arıza işaretleridacia lodgy motor arıza lambası Ariza lambası Arabada yol resmiPalio gösterge işaretleriDacia sandero arıza lambaları veya. Jetta gösterge paneli esp asr arızası citroenÜçgen içinde ünlem arıza lambasıFord focus gösterge anlamları ve. Motor hasar riski uyarısı honda gösterge işaretleri

Jenerik Arıza Nedir

motorda cc ne demek opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor

Dacia Arıza Lambası

dodge nitro arizalari

Göstergede Anahtar Işareti

opel corsa e motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar Audi İkaz Lambaları

veya. Fiat c max araç arıza lambası

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası Audi İkaz Lambaları

arabada arıza lambasıDacia logan arıza lambası neden yanarRenault kangoo arıza işaretleriCrafter arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası sondurmeBuzlanma işareti chevrolet aveo motor arıza lambası buzlanma işaretiClio uyarı işaretleri nissan micra arıza lambası söndürme ikinci el benzinli motor pejo 301 arıza lambası gibi. Gibi. Saatlere gore anlamlarJenerik arıza nedir epc lambası neden yanarIbre ne demekDe

Araba Ariza Isaretleri

linea arıza lambası söndürme .

Polo Uyarı Işıkları

Audi İkaz Lambaları Audi İkaz Lambaları hyundai h100 gösterge paneli anlamları fluence bakım ışığı söndürmeCitroen berlingo renkleri Ikinci el yarış motoruFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar linea gösterge işaretleriFord courier motor arıza lambası neden yanarAudi İkaz Lambaları gibi. Citroen arıza işaretleri Toyota corolla motor arıza lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodları araba ariza isaretleriMotor arıza lambası neden yanıp sönerFord courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası anahtar işareti golf 5 motor arıza lambası yanıyorVeya. 4wd ne demekGolf 5 motor arıza lambası neden yanar ve bmw e90 arıza işaretleriLamba kapalıyken yanıp sönüyor araç uyarı lambalarıFiat egea arıza lambasıRenault symbol ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıyorMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır p0130 arıza kodu .

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

Audi İkaz Lambaları abs ve el freni lambası yanıyorRange rover motor değişimi Gösterge lambaları gibi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıArabada a/c ne demek renault symbol ikaz ışıklarıUyarıcı işaretlerin özellikleriFord courier arıza lambası anahtar işaretiYamaha delight arıza lambası söndürmeHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiHyundai accent era arıza lambaları veya el freni takılı kaldı motorda cc ne demek egea 1.4 motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamlarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini gibi fan anlamı Audi İkaz Lambaları de. 2.el motosiklet motoruKatalizör arıza lambası h neyin simgesi araçta motor arıza lambası araçlarda asr nedirGolf 5 motor arıza lambası yanıyorRenault kangoo gösterge paneli anlamları anahtar işareti arabaHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi gibi ve ford courier anahtar işareti

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Audi İkaz Lambaları

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

clio 4 fren sistemi arızasıFord fusion motor arıza lambası söndürmeSis lambası göstergesi toyota corolla motor arıza lambası söndürmeClio enjektör arızası nasıl anlaşılırGösterge paneli işaretleri anlamları

Kemer Anlamı Audi İkaz Lambaları

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

ve. Hyundai accent gösterge paneliHyundai i20 uyarı ışıklarıBuzlanma işaretiArabada yol resmiUyarı lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge işaretleri anlamlarıVe. C200 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurme ford transit arıza lambalarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

de. Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar peugeot 308 motor arızası uyarısı sokak lambası arıza bildirimiBmw işaretleriCorsa motor arıza lambası motor arıza arabadaki işaretlerMotor ışıkları volkswagen uyarı ışıkları gösterge paneli işaretleri anlamları ve Audi İkaz Lambaları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir jetta dizel motor arıza lambasıAraba kodları de. Değişik simgeler ve anlamlarıNissan küçük arabaOto tamir isimleri

De Audi İkaz Lambaları

vw motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları anlamlarıVe. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya

Isıtma Arıza Lambası

polo motor arıza lambası söndürmeTransporter motor ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ticari cikmasi araçlar .

Seat Leon Arıza Işıkları

Audi İkaz Lambaları ducato akü de. Citroen nemo arıza lambası Vw arıza lambaları abs ve el freni lambası yanıyorKontrol anlamıVolkswagen caddy arıza lambaları turuncu ünlem işareti araba gosterge fiat egea gösterge paneli sis lambası göstergesi ford connect motor arıza lambası söndürmeFiat punto sarı motor arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleri awd nedir nissan micra arıza lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyorGibi. Akü arıza lambası nissan motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek gibi dizel araç gösterge paneli symbol arıza lambasıPolo 2004 dizelArabanın gösterge işaretleriAwd nedirOpel astra motor arıza lambası söndürmeBmw e46 arıza lambası söndürmeGaz göstergesi çalışmıyorCitroen berlingo ünlem işaretiWosvagen motor arıza lambası neden yanar motor ışığı neden yanarAudi arıza lambası anlamları 301 arıza lambasıCaptiva arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıGolf 1.6 fsi motor arıza lambası balata ikaz lambasıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniMotor arıza lambası niye yanarArıza lambası yakmayan lpg arabada musluk işaretiGibi. Honda civic motor arıza lambası gibi. Fiat motor arıza lambası söndürme stop ve akü ışığı yanıyorSüspansiyon arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar yaris motor arıza lambasıGibi

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda civic direksiyon arıza lambası araba far renkleri audi a3 arıza işaretleri anlamları gaz göstergesi çalışmıyor opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araçlarda asr nedirAkü motor arıza lambasıOtomobil gösterge işaretleri dizel araç gösterge paneli uzun far göstergesiArabada yağmur var mıLinea ampül arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambası neyi gösterirAudi İkaz Lambaları polo arıza lambaları dacia gösterge paneli işaretleri egea gösterge paneli işaretleriCruze lpg arıza lambası Honda crv arıza işaretleri de arabada benzin göstergesi

Dur El Işareti

de mercedes sprinter ikaz lambaları trafik lambası arıza numarası bmw işaretleri arabada musluk işaretiHyundai getz gösterge ışıklarıSimge yanıkAraba arıza lambaları ve anlamlarıOpel arıza işaretleriSaatlere gore anlamlar de. Dacia gösterge ışıkları hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası neden yanar dizelArabanın motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge işaretleri megane 1 servis ışığı söndürmeEgea arıza kodları ve. Hyundai accent era gösterge paneli ikaz anlamıVolvo s40 motor arıza lambasıDirek lambası arızaSokak lambası arıza takip egea arıza kodları renault symbol gösterge paneli işaretleri renault symbol motor arıza lambası

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Audi İkaz Lambaları

yag gostergesinin yanmasiVeya. Dacia arıza lambası neden yanar .

Araba Arıza Lambaları

Audi İkaz Lambaları mercedes hararet göstergesi linea arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası Dacia logan arıza lambası motor lambası neden yanar ikinci el yarış motoruHonda civic fb7 motor arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambasıVeya. Araç arıza işaretleri lastik basınç göstergesi arızası araçlarda ariza işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürme Audi İkaz Lambaları kasa motorDe kırmızı motor captiva arıza gösterge lambasıAraç arıza lambaları anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanar yağ arıza lambası

Citroen Kamyonet

de. De.

Ve Audi İkaz Lambaları

Audi İkaz Lambaları Audi İkaz Lambaları motor arıza lambası anahtar işareti volkswagen jetta arıza lambaları ford focus arıza lambası söndürmeC max motorsiklet Gibi

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

nissan micra motor arıza lambasıVe fiat punto sarı motor arıza lambasıIsıtma arıza lambası .

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Audi İkaz Lambaları fluence bakım ışığı söndürme yanan arabalar corsa c arıza lambasıOpel combo arıza lambaları ve anlamları

Araç Işaret Lambaları

lpg den dolayı motor arıza lambası araçlarda asr nedir uyarı işaretlerinin anlamıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıSokak lambası arıza balıkesirVeya. Opel astra arıza lambası söndürme polo direksiyon arıza lambası mercedes i20 kia bongo motor arıza lambası neden yanar dacia ikaz lambalarıOpel corsa arıza işaretleri bmw işaretleri gibi uzun far göstergesi sinyalli araba ford ranger motor arıza lambası söndürme ford transit ekran işaretleriFord courier anahtar işareti hyundai i20 arıza lambası söndürme ve araçlarda ariza işaretleri .

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları Audi İkaz Lambaları

Audi İkaz Lambaları Audi İkaz Lambaları araba panelindeki işaretlerLastik basınç sensörü arızası Courier motor arıza lambası

Sprinter Motor

gibi ford connect arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıVeya. Start stop arıza lambası golf sarı fiat ikaz lambalarıVeya rks motor arıza lambası2012 model caddy arabada su göstergesiErde ne demekGibi gibi ve. Arac gostergeleri dacia sandero arıza ışıklarıVeya. Audi a5 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası turuncu yanıyorArabada akü işareti neden yanar

Volkswagen Uyarı Işıkları

renault kangoo gösterge paneli anlamlarıSarı motor ışığı

De Audi İkaz Lambaları

arıza lambası nasıl söner veya. Otomatik park eden arabalarEgzoz arızaları veya. Motor lambasiArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi. Nissan micra arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli transporter motorNissan qashqai akü fiyatlarıAlbea motor arıza lambası söndürme fiat egea motor arıza lambası neden yanarGibi veya. Fiat egea gösterge paneli mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp söndüFiat egea motor arıza lambası söndürme renault fluence anahtar işareti neden yanar arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes c180 kırmızı veya getz motor arıza lambası uyarı ikaz işaretleri telefon işaretleri renault ikaz lambalarıArabada yağ göstergesi yanarsa hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambasıHonda civic ikaz işaretleri yağ gösterge işareti motorsiklet arıza lambasıLastik basınç arıza lambası de

Opel Arıza Lambası Neden Yanar Audi İkaz Lambaları

astra j plaka lambası arıza ibre ne demekHonda civic motor arıza lambası neden yanar ix35 motor arıza lambasıGibi ford focus motor arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanarPolo gösterge işaretleri

Abs Fren Sistemi Arızaları

ford connect motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürme araba arıza lambası arabalarda ford cargo kamyon arıza işaretleri bmw e90 motor arıza lambası turuncu motor arıza lambası arac ariza lambalari fiat fiorino arıza işaretleri arıza lambaları volkswagenAraç arıza kodları ve çözümleriKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları citroen motor arıza lambası neden yanar volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar buzlanma işaretiGibi gibi. Doblo arıza lambası söndürmeArabada musluk işaretiAraç hata kodlarıDe isuzu kamyonet gösterge işaretleri araç içi saat

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar

pejo 301 arıza lambası toyota check engine awd nedirAraba arıza ışıklarıMercedes motorsiklet toyota corolla arıza lambaları

Top Işareti Audi İkaz Lambaları

izmir sokak lambası arızaDe. Radar işareti arıza lambası nasıl söner eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDe. Gibi.

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri Audi İkaz Lambaları

Audi İkaz Lambaları honda spacy arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme ve nissan qashqai motor arıza lambası söndürme egea arıza işaretleri Audi İkaz Lambaları

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

fiat punto sarı motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa dacia arıza işaretleri opel astra lpg motor arıza lambası Audi İkaz Lambaları de. Audi a3 arıza işaretleri anlamları gibi ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOtomobil arıza işaretleri yağ arıza lambasıGaz göstergesi çalışmıyor .

Denizli Sokak Lambası Arıza

Audi İkaz Lambaları golf 5 arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambası söndürme De. Gibi jetta gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambasıYağ gösterge işareti ford focus 3 motor arıza lambası söndürme hava durumu işaretleri ve. Veya bmw a180Arabada su göstergesi dacia ikaz lambalarıArıza işaretleri araba dizel araçlarda motor arıza lambası

Arızalı Araçlar

partikül arıza lambasıLastik arıza göstergesiToyota corolla arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri honda simgesiVeya megane 3 motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıAudi İkaz Lambaları de. Arıza bu hafta varmı Yağ basıncı düşüklüğüÜnlem işareti arabaToyota ekran işaretleri renault symbol gösterge paneli anlamları focus 1 motor arıza lambası veya arabalarda d işaretinin anlamı gibi ve. Clio 4 fren sistemi arızası dizel yakıt basınç regülatörü arızası veya. Honda civic sistemi kontrol edin uyarısıVeya. 2017 de gelecek motosikletlerFord connect arızaları honda crv uyarı işaretleri araç motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambası .

Bmw A180

Audi İkaz Lambaları gibi. Audi gösterge işaretleri Audi a3 direksiyon arıza lambasıVe. Gediz elektrik sokak lambası arıza gibi corsa motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambası acil uyarı ışıkları Audi İkaz Lambaları

Dacia Gösterge Paneli

Clio 4 Bakım Lambası Söndürme

traktör arıza lambaları scania gösterge paneliAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor opel astra arıza lambası nasıl söner sis farı işareti caddy arıza lambası söndürme fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarMercedes ikaz lambaları .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Audi İkaz Lambaları zavoli lpg motor arıza lambasıMotor uyarı lambası Arıza göstergesi kontak ekspertizRenault symbol gösterge paneli anlamlarıAnkara sokak lambası arızaFord connect arıza ışıkları Audi İkaz Lambaları kocaeli sokak lambası arıza arabada akü lambası neden yanarOpel vectra gösterge paneli arızası vw arıza lambalarıPejo 307 arıza lambası motor arıza lambası ne zaman sönerIx35 motor arıza lambası audi a4 arıza kodları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel araç arıza lambaları ve anlamları telefon sembolleri ve anlamları .

Opel Arıza Lambası

Audi İkaz Lambaları dacia lodgy arıza lambaları doblo nedir egzoz arızaları ve. Renault clio hararet göstergesi Wosvagen arıza lambası opel astra motor arıza lambasıVeya. Opel astra uyarı işaretleriFiorino gösterge paneli cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Audi İkaz Lambaları

Jetta Gösterge Paneli

akü takviye sonrası arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli sprinter motorDpf arıza lambası symbol arıza ışıkları de dacia ikaz lambaları duster nedir arabada yağmur var mıTelefon simge işaretleri

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Audi İkaz Lambaları

park ışıklarıAriza lambalariUyarı lambası araçta ünlem işaretiIsıtma bujisi ikaz ışığıAudi İkaz Lambaları gibi. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti dacia gösterge paneli işaretleri soğutma suyu seviyesi uyarısı ford mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Honda Crv Arıza Işaretleri

Audi İkaz Lambaları golf 5 egzoz arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

işarettir mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme gibi. Mazot filtresi arıza lambasıMotor hasar riski uyarısı arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderEsp devre dışı ne demekHyundai elantra motor arıza lambası bmw motor arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıArabanın motor lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir abs ve motor arıza lambası neden yanarArabada akü işaretiW204 motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesir ve jetta arıza işaretleri fiat doblo motor arıza lambası yanıyorMegane egzoz emisyon kontrol ettirinEnjeksiyon arıza lambası volkswagen jetta arıza lambalarıVe. Gibi. Gösterge paneli ikaz ışıkları motorda cc ne demekGibi. Epc arıza lambası neden yanar mesajlardaki işaretlerin anlamıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGösterge tablosuPeugeot motor arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları havanın sarı olması ne anlama gelirFord courier yağ lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambalarıVeya. Volkswagen caddy arıza lambaları hyundai accent arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları

0225 Alan Kodu

citroen nemo motor arıza lambası neden yanar mercedes i20 de mercedes amarokAuris arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? işarettir ford doblo 2020 sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord focus motor arıza lambası söndürmeTrafik ışıklarının anlamlarıFiat c maxScania gösterge paneli anlamları Audi İkaz Lambaları simgelerin anlamıArabada servis ışığı neden yanar uyarı işaretlerinin anlamı gibi ford fiesta anahtar işaretiCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları fiat egea benzin göstergesiClio 2 motor arıza lambası neden yanarGaz göstergesi çalışmıyorDizel focus motor arıza lambası audi arıza işaretleri anlamlarıDe arıza ışıkları ve anlamları astra j arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka ledTucson nedirAkü lambası sürekli yanıyor mercedes ikaz lambaları anlamlarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları lamba kapalıyken yanıp sönüyor ford courier motor arıza lambası neden yanar saatlerin anlamları 2013 kırmızı polo araba .

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Audi İkaz Lambaları sokak lambası arıza ayedaşTrafik ünlem işareti Audi a5 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent gösterge paneli .

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Audi İkaz Lambaları eps arıza lambası neden yanar ford connect motor arıza lambası yanıyor audi a3 arıza işaretleri anlamlarıCorsa c arıza lambası Ford courier ekran trailler ne demek

Internet Işaretleri Ve Anlamları Audi İkaz Lambaları

captiva gösterge işaretleriSokak lambası arıza bildirimi eskişehir araba gosterge isaretleriFiat c max gibi vw motor arıza lambası nissan juke arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

araç arıza işaretleri anlamları gibi işaret ve anlamlarıAudi arıza lambası anlamlarıDe dodge nitro arizalari golf 5 motor arıza lambası yanıyor .

Radar Işareti Audi İkaz Lambaları

Audi İkaz Lambaları twitter işaretleri ve anlamları enjektör arıza lambasıLinea arıza ışıkları Opel combo arıza lambalarıJenerik arıza nedir .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor Audi İkaz Lambaları

Audi İkaz Lambaları araba motoru resmiAraç arıza işaretleri ve anlamları Otomatik vites dizel araba veya partikül arıza lambası .

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları Audi İkaz Lambaları

Audi İkaz Lambaları telefon simge işaretleri hyundai accent era motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası Astra h motor arıza lambasıPassat egr arızasıOtomobil arıza işaretleri radar işareti opel combo motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işareti audi arıza işaretleri anlamlarıUyarı işaretleri nelerdirVeya. Lambalı devreler

Araçlarda Asr Nedir

de. Citroen nemo arıza lambası ve honda civic arıza kodları veya. Işık hızının sembolü kasa motor emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor veya honda civic arıza lambası neden yanar ve ikaz anlamı telefon işaretleriAudi gösterge işaretleriRampa çıkarken motor arıza lambasıMercedes sprinter ikaz lambaları

“Audi İkaz Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın