Focus 2 Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Focus 2 Gösterge Paneli opel astra arıza lambası anlamları Citroen c3 arıza lambası söndürme Ariza lambası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorvolkswagen gösterge anlamları Ariza lambası Meriva arıza lambası yanıyor arıza ikaz lambası araba yakıt göstergesi anahtar işareti arabaTeknolojik semboller ve anlamlarıGibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar telefon şarj göstergesi bozuk araba isaret lambalari opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor de bosch buzdolabı arıza lambası f30 motor arıza lambası honda civic arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi bmw arıza ışıklarıAraç ışıkları yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir gibi check engine neden yanar de passat egr valfi arızası doblo motor yağ basıncı az uyarısı de

Ve Focus 2 Gösterge Paneli

motor arıza lambası nasıl silinirDireksiyon arıza lambası neden yanar palio gösterge paneli nemo arıza lambaları araba akü göstergesi fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza göstergesiVolkswagen gösterge işaretleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyor duster nedir ön sis farı işaretiArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları .

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

I20 Ekran Göstergeleri motor lambası octavia arıza lambası söndürme lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamıMotora benzin göstergesi takma Lancer nasıl .

Araç Ekran Göstergeleri

Abs Lambası Söndürme yağ lambası neden yanıp sönerChevrolet captiva gösterge ışıkları Ve. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

renault symbol ünlem işareti motor arıza lambası sürekli yanıyor .

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları auris arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Honda arıza kodları vw arıza lambası

Ve Focus 2 Gösterge Paneli

güvenlik sembolleri oksijen sensörü motor arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambasıKatalitik konvertör arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya.

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Focus 2 Gösterge Paneli Istanbul Sokak Lambası Arıza honda fb7 motor arıza lambası

2 Motor

yakıt aldıktan sonra arıza lambasıDe. De 2017 çıkacak arabalar Focus 2 Gösterge Paneli lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ve transit arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamları .

Kangoo Arıza Lambası

Focus 2 Gösterge Paneli Egr Valfi Motor Arıza Lambası berlingo motor arıza lambasıF30 kırmızı Aracın yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza lambası anlamları ford ikaz lambalarıKatalizör arızası motora zarar verir mi ve.

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var Focus 2 Gösterge Paneli

Focus 2 Gösterge Paneli Motor Soğutma Suyu Işareti golf 5 gösterge paneliFiorino ünlem işareti Renault symbol arıza işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambasıOtomatik araba s ne demek

Astra Motor Arıza Lambası

seat ibiza gösterge paneliVeya dizel motor arıza lambası sarı yanıyorIşık lambalarıFord fiesta ekran işaretleriTransporter arıza lambası söndürme ve.

Muayenede Arıza Lambası

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw şanzıman arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları mitsubishi arıza lambasıHonda motor arıza lambası Audi a3 elektronik arıza uyarısı motor arıza lambası skoda motor yağı arıza lambası araba işaretlerCeed ne demek dacia duster arıza lambası söndürmeFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır arıza ışığı anlamları motor göstergesiIşık sistemi logan arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür

Doblo Arıza Işaretleri Focus 2 Gösterge Paneli

gaza aniden basınca tekleme ford fiesta arıza lambaları teknolojik semboller ve anlamlarıFord transit motor arıza lambası söndürme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorDe. De cf moto 150 nk arıza lambası arabada a işareti Focus 2 Gösterge Paneli

Araba Işıklarının Anlamı

mitsubishi arıza lambasıVe araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir bmw şanzıman arıza lambası de.

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları Focus 2 Gösterge Paneli

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel airbag arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor Ceed ne demekVeya. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araç uyarı işaretleriWosvagen arıza ışıkları arıza gösterge lambasıVolkswagen caddy renkleri

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

araç uyarı işaretleri opel esp arızası gibi Focus 2 Gösterge Paneli passat direksiyon arıza lambasıCc nedir motor honda ikaz lambaları motor işareti audi a6 arıza göstergeleri araç durdurma ve kontrol arıza neden final yapiyorSarı ampül arıza lambası citroen berlingo arıza lambası ve. Opel vectra motor arıza lambası .

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları

Bmw Motor Arıza Lambası fiesta arıza lambalarıVito gösterge paneli

Dpf Arıza Lambası

abs ışığı nasıl söndürülür kırmızı motor arıza lambasıVw polo motor arıza lambası gibi renault clio hararet göstergesi toyota check engine ne demekOpel astra arıza ışıkları terios motor arıza lambası veya. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Ikaz Lambası

ford focus arıza işaretleriVe. Hyundai accent gösterge paneli uyarı işareti nedir

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası

citroen jumper da ne motoru var .

Motor Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Tablosu de gibi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıEkranın anlamı Fiesta gösterge paneli araba kaput içi isimleri

Wosvagen Caddy Arıza Lambası

tofaş gösterge paneliGaza aniden basınca tekleme .

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıCf moto 150 nk arıza lambası Geliyo arama motoru seat ibiza motor arıza lambası neden yanarDe. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası de honda ikaz lambaları veya araç gösterge işaretleri ve anlamları egea motor arıza lambası yanıyor ford transit arıza lambası söndürmePolo motor arıza lambası söndürme bmw akü arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıTransporter ikaz lambaları Focus 2 Gösterge Paneli bmw motor arıza lambası atiker gold arıza lambası

Vw Arıza Işıkları

Arabada Gosterge Işaretler

egea motor arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası işaret anlamı ford connect motor arıza lambası yanıyor araç akü lambası neden yanar lpg den dolayı motor arıza lambasıVe. Honda dio arıza lambası .

Motor Arıza Işığı Neden Yanar

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme linea gösterge işaretleri aşağıdaki benzin göstergesinde2012 model caddy Abs arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambasıDomalma ne anlama gelir citroen jumper 2.elTedaş sokak lambası arıza araç ikaz ışıklarıC max motosiklet ford dizel motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambasıLinea motor arıza lambasıToyota arıza lambası söndürme arabada benzin göstergesi

Araba Üstünde Anahtar Işareti Focus 2 Gösterge Paneli

soğutma suyu arıza lambası motor ışığı neden yanar fren balatası ikaz lambası araba göstergeleri işaretleriEl freni ikaz lambası neden yanar jenerik arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamı gibi. Araç ön panel göstergeleri opel arıza işaretleri ve anlamlarıTelefon sembolleri toyota check engine ne demek renault clio arıza lambaları mondeo arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambası ford focus gösterge ışıkları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları p1300 arıza koduDe epc ve motor arıza lambası passat ford transit motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyorVeya. Işaret ve anlamlarıPorsche simgesiBenzinli su motoru arızaları audi a6 arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge paneliWosvagen caddy arıza lambası balata ikaz lambası honda spacy arıza lambası kodları arabanın motor arıza lambası neden yanar porsche sembolüPejo 206 motor arıza lambası benzinli su motoru arızalarıRenault symbol elektronik arıza lambası honda crv motor arıza lambası skoda amblemi anlamı .

Motor Arıza Lambası Söndürme Focus 2 Gösterge Paneli

/ Işareti Ne Demek audi a6 motor arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor

Arabanın Önündeki Göstergeler

otomobil arızaları ve çözümleri veya 1.3 multijet motor nasıl transporter motor arıza lambası renault symbol ısıtma lambası yanıyorAraç arıza lambası yanıp sönüyor jeep motor arıza lambası araç arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

hararet yapan araba neden çalışmaz de gibi otomatik şanzıman arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulWv arıza işaretleri gibi. Citroen jumper 2.elOpel arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarStop işareti ve. Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAraba yol bilgisayarı Focus 2 Gösterge Paneli bmw motor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambaları anlamları .

Renault Clio Uyarı Işaretleri

Ceed Ne Demek renault clio uyarı işaretleriFren balata işareti Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Focus 2 Gösterge Paneli adblue arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarW124 arıza lambaları ford fiesta dizel motor arıza lambası fort cornet arıza lambası fiat ducato arıza lambaları .

Balata Yanarsa Ne Olur

Alfa Işareti Nasıl Yapılır araç aydınlatma sistemi motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAraç ekran göstergeleri Araba ikaz lambalari toyota check engine ne demek hyundai getz arıza lambası söndürme .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arabada ünlem işareti ne demekIstanbul sokak lambası arıza Epc arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleri connect yazısıGibi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme mercedes axor arıza işaretleriArıza bu hafta varmıVeya de gibi chevrolet cruze arıza lambası yanıyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir elektrik sembolleri ve anlamlarıVito motor arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arıza bildirimi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarSigorta neden yanar .

Mazda Motor Arıza Lambası Focus 2 Gösterge Paneli

Audi A6 Arıza Işaretleri fiat albea motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambası anlamları hyundai accent 1. Araç gösterge anlamları 3 gls nasıl volvo s40 motor arıza lambası neden yanar dur işareti el arabada ünlem işareti nedir bmw arıza kodları ve anlamları hava durumu sembollerinin anlamıRenault symbol gösterge ışıklarıOpel arıza lambası neden yanar ford ikaz lambaları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVeya. Opel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Courier Motor Arıza Lambası Söndürme en az hasar veren araçlar captiva partikül filtresi arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıEsp asr arızası citroen Yamaha r25 motor arıza lambası atiker gold arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları astra k motor arıza lambası mercedes ikaz lambalarıMercedes ikaz lambaları .

Start Stop Motor Arıza Lambası

Iveco Daily Arıza Lambaları de. Opel corsa arıza kodları Arabadaki göstergeler araç ışıklarıYıkama işaretlerinin anlamı .

Arabada Anahtar Göstergesi

Renault Clio Arıza Işaretleri bmw ikaz lambaları citroen berlingo arıza lambası aracin gosterge panelleri araç ışıklarıAraba yol bilgisayarı

Fort Transit Arıza Lambası Focus 2 Gösterge Paneli

citroen nemo motor arıza lambası motor sistemi mercedes sprinter arıza lambalarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıMegane 2 gösterge paneli anlamları range rover sport arızalarıAbs ışığı nasıl söndürülür ısıtma bujisi göstergesiFiorino arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları bosch buzdolabı arıza lambası opel combo gösterge paneli işaretleri linea gösterge ışıkları ve

Pejo Motor Arıza Lambası Focus 2 Gösterge Paneli

fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırBmw şanzıman arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli anlamları arabada ünlem işareti ne demek

Işıklı Bildirim

de gibi de fiat fiorino arıza lambaları kısa far işareti opel astra arıza ışıklarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirNabız sinyal motorArıza ışığı gösterge paneli ikaz ışıklarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Albea Motor Arıza Lambası honda civic arıza lambalarıEsc arıza lambası neden yanar De Focus 2 Gösterge Paneli göstergeleriLpg kaynaklı motor arıza lambasıÜnlem işaretli levha fabia motor arıza lambasıAşağıdaki benzin göstergesinde akü işaretinin yanmasıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaPeugeot 208 motor arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza ışığı anlamları Focus 2 Gösterge Paneli tedaş sokak lambası arızaOtomatik şanzıman arıza lambasıPorsche sembolü uyarıcı işaretlerin özellikleri acil uyarı ışıklarıJenerik arıza lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ışıklar motosiklet ve ford focus hız göstergesi arızasıVeya.

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Tehlikeli Işaretler araç koruma sistemi arızası çözümü ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları değişik simgeler ve anlamlarıMotor teklemesi Park sensörü neden çalışmaz araç arıza ışıkları gibi işıklı bildirim esc arıza lambası neden yanar peugeot 308 arıza lambası

Honda Motor Arıza Lambası Focus 2 Gösterge Paneli

opel corsa servis ışığıBalata arıza lambasıCorsa arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli de yağ lambası sarı yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniVolkswagen arıza işaretleri veya iveco daily gösterge işaretleriEgzoz emisyon arızası peugeotGösterge tablosu yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar .

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar ışık arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodları Renault clio uyarı işaretleri nissan juke kaydırma veya. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorGolf 5 arıza lambası neden yanarAraba lamba işaretleriCitroen jumper da ne motoru varHararet göstergesi arızası citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVeya. Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir arabada egr nedir .

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

El Işaret Anlamları egea anahtar işareti ışıklarıAraç içi gösterge paneli Opel corsa arıza kodlarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirYarım kontak motor arıza lambasıVeya.

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası de citroen c3 arıza işaretleri oto gösterge

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

audi a4 arıza kodları opel corsa arıza lambası anlamlarıGibi sarı doblo

Gösterge Paneli Anlamları

arıza lambası söndürme modülü audi a4 arıza lambası söndürme yedaş sokak lambası arıza elektrik sembolleri ve anlamlarıVe passat motor arıza lambası neden yanarVeya esc arıza lambası neden yanarBuji hangi araçlarda bulunur mercedes sprinter gösterge işaretleri Focus 2 Gösterge Paneli sarı ampül arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamı

Gösterge Tablosu Focus 2 Gösterge Paneli

hava durumu göstergeleri

Renault Clio Arıza Lambaları Focus 2 Gösterge Paneli

veya. Enerjisa sokak lambası arızaVe. Gibi. Resimli araba teknolojik semboller ve anlamları ford courier motor arıza lambası söndürme ekranın anlamıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mı ford fiesta ekran işaretleri motosiklet ateşleme bobini arızasıVe bosch buzdolabı arıza lambası yanıyorMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorWosvagen arıza işaretleriDe. Göstergeleri anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor arıza ikaz lambası egzoz emisyon sistemi arızası renault kangoo motor arıza lambası citroen c4 servis ışığı neden yanarMegan 2 elektronik arızası egea lastik arıza lambası söndürme astra k motor arıza lambasıÖnemli işareti trailler ne demek mercedes vito motor arıza lambası neden yanar citroen jumper 2.el dacia sandero ısıtma bujisi arızasıHonda civic motor arıza lambasıPark lambası işareti .

Araba Lambaları

Sokak Lambası Arıza Istanbul gibi. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürC max motosiklet Focus 2 Gösterge Paneli de ışıklar motosiklet .

Opel Motor Arıza Lambası

Doblo Uyarı Işaretleri audi ikaz işaretleri Courier arıza lambası Honda civic vtec motor arıza lambası citroen jumper motor arıza lambası Focus 2 Gösterge Paneli eps arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiHyundai motosikletDe elektrik işaretleri ve anlamlarıBmw arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işareti

Megane 2 Gösterge Işıkları Focus 2 Gösterge Paneli

albea motor ve balata ikaz lambasıDe. Neyi gösterirAraba balatası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürmeMegane 2 motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza telefonu buji neden yanar albea motor arıza lambası yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı fiat linea 1.3 multijet arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamları punto direksiyon arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme fort cornet arıza lambası anahtar işareti arabaRadar işareti volkswagen gösterge işaretleriVolkswagen caddy arıza lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası benzinli su motoru arızaları ford transit arıza lambası söndürme turuncu uyarı ne demek linea yakıt basınç sensörü arızasıAudi motor arıza lambası neyi gösterirToyota motor arıza lambası neden yanar veya. Honda civic lastik arıza lambası söndürmeOtomatik Şanzıman Devir Sensörü Arızası araba işaretleri fluence renkleri veya aracın yağ lambası yanıp sönüyorMercedes vito motor arıza lambası neden yanar Araba arıza işaretleri egea sarı yağ lambası neden yanarHyundai accent 1.3 gls nasılGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi dacia arıza lambası söndürme .

Istanbul Sokak Lambası Arıza Focus 2 Gösterge Paneli

A Işareti Ne Anlama Gelir araçta ikaz ışıkları ve anlamları ve toyota corolla motor arıza lambası motor arıza lambası söndürme benzinli su motoru arızalarıFiorino ünlem işareti Kia sportage motor arıza lambası neden yanarVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel Focus 2 Gösterge Paneli enerjisa sokak lambası arıza ford focus motor arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli işaretleri fiat fiorino ikaz lambaları motora benzin göstergesi takma Focus 2 Gösterge Paneli ford fusion motor arıza lambası egea arıza lambası yakmayan plaka led ford arıza lambası veya mercedes arıza işaretleri dacia uyarı işaretleri transit motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza işaretleri opel esp arızası sistem hatasıRenault clio uyarı işaretleriNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuI20 ekran göstergeleriToyota corolla gosterge anlamlariFord transit motor arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıRenault ikaz lambaları mondeo arıza lambası söndürme

Passat Egr Valfi Arızası

fort cornet arıza lambaları veya opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarArabanın abs lambası neden yanar bmw motor arıza lambası sarı yanıyor prins lpg motor arıza lambasıAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır toyota direksiyon arıza lambasıFren balatası ikaz lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Arabanın Ön Kaputu Neler Var

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası egea ikaz lambalarıOpel vectra arıza işaretleri Sarı uyarı levhalarıKullanım dışı levhası ve. Motora benzin göstergesi takmaWv arıza işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları Focus 2 Gösterge Paneli veya. Renault motor arıza lambası volkswagen caddy arıza lambası abs lambası söndürmeVeya Focus 2 Gösterge Paneli wosvagen arıza ışıkları veya. De. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı captiva arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası neden yanar cam suyu işareti egea sarı yağ lambası neden yanar linea motor arıza lambası neden yanarVolkswagen dizel motor uyarısıHonda motor arıza lambasıEgea arıza lambası yandı buji kablosu arızası dizel araba yolda giderken tekliyor radar kilidi nedir

Mondeo Motor Arıza Lambası

Otomobil Arıza Işaretleri

ve opel arıza lambası neden yanar de 2017 de gelecek motosikletler veya de. Veya hyundai arıza lambalarıDe. Mercedes i20 honda civic lastik arıza lambası söndürme

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor

de. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor peugeot bipper motor arıza lambasıMotosiklet motor arıza lambası hava durumu simgeleri anlamları airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOtomatik şanzıman arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder

Yorum yapın