Esp Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Esp Arıza Lambası Neden Yanar captiva arıza lambası söndürme Internet işaretleri ve anlamları Esp Arıza Lambası Neden Yanar Ariza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyorpolo arıza göstergeleri Ariza lambası Veya.

Fort Transit Arıza Lambaları

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Görsel Gösterge Nedir esp/asr arızasıAraçta motor arıza lambası Motor arıza lambası yanma sebepleri citroen c3 arıza işaretleri de citroen jumper 2.el araba kodları uyarı sembolleri ve isimleriDe Esp Arıza Lambası Neden Yanar renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıHyundai h100 gösterge paneliAraç arıza kodları ve çözümleri crafter motor arıza lambası hyundai i20 gösterge işaretleri asr arabaElektrik sokak lambası arızaMercedes hız göstergesi hyundai h100 gösterge ışıkları

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

C200D Motor Arıza Lambası arabada yol resmi ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası Motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai h100 gösterge ışıkları .

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Lambaları vito motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme Internet işaretleri ve anlamları araba kodlarıFiat c max Esp Arıza Lambası Neden Yanar citroen berlingo motor arıza lambası ford custom motor arıza lambasıVolkswagen ikaz lambaları anlamları de Ariza Bu Hafta Yok Mu citroen nemo motor arıza lambası pejo 206 arıza lambalarıMercedes vito arıza lambası söndürme Otomatik vites arıza lambası yanıyor ve. Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarKırmızı araba resmiTedaş sokak lambası arıza amerikan park modülü arıza lambasıGibi. Qashqai arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıklarıAkü işareti neden yanarClio 3 arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığı oksijenin sembolüKocaeli sokak lambası arıza peugeot 207 arıza lambasıAraba ingiliz anahtarı işareti araçta motor arıza lambası neden yanar symbol arıza ışıkları gibi. Oksijen sembolü araç koruma sistemi arızası çözümü peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanar helikopter paneliAraç gösterge işaretleri ve anlamları polo arıza göstergeleriAraç arıza işaretleri ve anlamları c200d motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar akü ışığı yanıp sönüyor opel astra h motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası2021 egea ikaz lambalarıVeya renault ikaz lambaları anlamları pejo 307 arıza lambaları araç ikaz lambaları ve anlamlarıFluence arıza lambaları dikkat işaretleriGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları i20 arıza lambası söndürmeGöstergeler arabaHava yastığının içinde hangi gaz var

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A4 Arıza Lambaları araba marka işaretleri Esp Arıza Lambası Neden Yanar mercedes gösterge işaretleri anlamıMercedes vito arıza lambası söndürme Akü işaretiVolkswagen caddy arıza işaretleri .

Honda City Motor Arıza Lambası

Toyota Ikaz Lambaları motor lambasi arka cam rezistansı göstergesi audi a3 arıza göstergeleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Opel astra motor arıza lambası yanıyor vito gösterge paneliFiat egea 30 d uyarısıRenault fluence ekran göstergeleriRenault arıza işaretleri opel arıza lambası anlamlarıRadar kilidi nedir jetta kırmızıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası söndürme

Gibi Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Ceed Ne Demek arıza ne demek volkswagen jetta arıza işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Jetta arıza lambalarıAkü işareti neden yanarCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar motorda cc ne demekCheck lambası ve audi a6 arıza işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor citroen c3 arıza işaretleri opel arıza lambası anlamlarıFord tourneo courier arıza lambası Esp Arıza Lambası Neden Yanar clio arıza lambaları Esp Arıza Lambası Neden Yanar * işareti ne anlama gelir volkswagen ikaz lambaları anlamları captiva arıza lambaları arıza sembolleri kör sürüş nedirAracımda motor arıza lambası yanıyorTelefon sembolleri ve anlamları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

* Işareti Ne Anlama Gelir

Ikaz Ne Demek fiat egea motor arıza lambası söndürmeAudi arıza işaretleri anlamları Gibi sokak lambası arıza tel de.

Mitsubishi Motosiklet

Esp Arıza Lambası Neden Yanar Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme dizel motor teklemesi neden olurAraba gösterge ışıkları Araba arıza lambası neden yanarMotor arıza lambasıDe veya

Ford Focus Arızaları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Arıza Lambası Neden Yanar arabada işaretler Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Yanıyor

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge ışıkları Hyundai check lambası de. Araba uyarı ışıklarıMegane 2 termostat arızası citroen nemo arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası ariza ne zamanE90 arıza lambaları dacia lodgy arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen arıza işaretleri hyundai arıza lambalarıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriAraç arıza işaretleri ve anlamları

El Sembolleri Ve Anlamları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Getz Arıza Lambası 1. Araba gösterge ışıkları 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar corolla arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?De ford courier arıza lambaları 9 ışık anlamıŞekildeki güvenlik uyarı işareti arka cam rezistansı göstergesi .

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme jetta arıza lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası arabada uyarı işaretleri ve anlamları ve

Esc Arıza Lambası Neden Yanar

Arka Cam Rezistansı Göstergesi toyota accentHyundai getz arıza lambası neden yanar Hyundai getz gösterge paneli fiat linea airbag arıza lambası söndürmeIkazAraba gostergeleri getz motor arıza lambasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araçta motor ışığı neden yanarPassat b6 gösterge paneliRenault master motor arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları motor arıza lambası yanma sebepleri hava neden sarı hava yastığı uyarı ışığı neden yanar

De Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Fiorino Arıza Lambası linea hava yastığı arıza lambasıHyundai getz arıza lambası neden yanar Akıllı işaretlerin anlamıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işıkları ford custom motor arıza lambasıSeat ibiza arıza lambaları Opel corsa arıza lambası yanıyor ford focus gösterge ışıkları anlamı 9 ışık anlamı yıldırım işaretiAraba ekranında çıkan işaretler park nissan 2 elArabada arıza ışıklarıOpel ekran işaretleri wolksvagen arıza lambalarıAraba isaret lambalari volkswagen işaretleriArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel vectra motor arıza lambasıEgea gösterge

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Abs Uyarı Lambası e90 arıza lambalarıSeat ibiza arıza lambaları Otomatik kapı arıza kodları ikaz lambası bmw arıza işaretleri

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Opel Arıza Lambası egea amerikan park arıza lambası gibi fiat punto gösterge paneli yağ ışığı yanıp sönüyorSeat ibiza arıza lambaları Wolksvagen arıza lambasıFord arıza lambaları skoda amblemi anlamı elektrik motor arızaları ve çözümleriHonda crv ikaz lambalarıFluence arıza lambalarıBenzinli su motoru arızaları gibi 3 yedek anahtar hangi araçlarda var

Dpf Işığı

Hyundai Getz Arıza Lambaları işaret ne demek ekran sekilleriSeat ibiza arıza lambaları Peugeot partner 2001 gösterge paneli opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Dacia Sandero Arıza Lambaları

Şekilli Işaretler araçta ünlem işaretiSeat ibiza arıza lambaları Arabada işaretlerIkaz ne demek katalizör arızası belirtileriFord focus arızaları akü beyaz ışıkPlaka renkleri ve anlamları ve dacia logan arıza lambası neden yanar veya. Arıza işaretleri arabaVolkswagen ikaz lambaları anlamları kırmızı motor arıza lambasıSimgelerin anlamı arıza bu hafta var mı motor arıza lambası söndürmeAraba akü göstergesi volkswagen arıza işaretleri fiat linea arıza lambaları volkswagen arıza sembolleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası yay şeklinde arıza lambası ford focus gösterge işaretleri otomatik kapı arıza kodları fiat egea 30 d uyarısı .

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tehlike Sembolleri Tablosu opel astra arıza lambası silme anahtar ışık ds ışığı mavi yanıp sönüyor araba ekranı işaretleriClio hararet göstergesi Veya. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Honda arıza işaretleri sokak lambası arıza bmw e90 arıza lambası söndürmeSkoda fabia arıza lambaları anlamları iveco arıza lambalarıOpel astra arıza lambası silme sokak lambası arıza ayedaş jetta arıza lambası söndürme .

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Görselleri toyota motor arıza lambası neden yanar

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları clio arıza lambalarıOpel corsa ikaz lambaları anlamları Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi hava neden sarı lastik uyarı işareti peugeot 206 arıza lambalarıDe volkswagen arıza işaretleriGizli kontak peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar mercedes a180 motor arıza lambası araba ekranında çıkan işaretler .

Peugeot 206 Otomatik Vites Gösterge Paneli

Araba Ikaz Işıkları Anlamları toyota corolla ateşleme bobini arızası opel astra h gösterge paneli işaretleri fiesta motor arıza lambası Wolksvagen arıza lambaları Ve arıza gösterge lambasıAmerikan park modülü arıza lambası ford courier partikül filtresi arıza lambası motor arıza lambası söndürme ekran sekilleriRadyatör arıza lambasıVeya. Ve bursa sokak lambası arıza bildirimiBuji neden yanar Esp Arıza Lambası Neden Yanar hyundai arıza lambaları

Opel Astra Göstergeleri Anlamları

Servis Esp Ne Demek

4Wd Nedir

Araba Hata Göstergeleri opel corsa gösterge paneliWolksvagen arıza lambaları Veya. Hyundai getz arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

Opel Corsa Gösterge Paneli Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Golf Arıza Lambaları ford custom motor arıza lambası opel arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesi Arabada sarı kar işareti audi arıza lambaları anlamlarıHava neden sarıAraba arıza işaretleri anlamı egzoz gazı kontrol sistemi arızasıArabanın iç tanıtımı araba su göstergesiFord fiesta arıza işaretleri ford fiesta arıza işaretleriIkinci el yarış motorları uyarı ne demek

Araba Yolu Resmi Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Işarettir chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeDizel motor uyarı ikaz göstergesi Connect arıza lambası renault fluence arıza işaretleriPassat direksiyon arıza lambası de fiat punto sarı motor arıza lambası x işareti anlamı arıza ne zamanFiat motor arıza lambası neden yanar nissan micra sarı motor arıza lambasıFluence arıza lambası hyundai arıza lambalarıVeya şarj yükseltme koduFocus motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor şarj dinamosu arıza lambası ve. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretleri citroen transporterGöstergeler arabaSymbol arıza ışıklarıVolkswagen uyarı ışıkları .

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Albea Nasıl motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ve. Palio gösterge paneli Veya.

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Anlamları ford fiesta arıza işaretleri opel vectra 1. Oksijen sembolü 6 gl nasıl peugeot 206 gösterge paneli işaretleriDikkat işaretleriPolo motor arıza lambası söndürmeCaptiva ikaz lambaları

Check Engine Ne Demek Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Anlamları ışıklar otomotiv bursa airbag arıza lambası muayeneden geçer mi esp arıza lambası neden yanarOksijen sembolü Şekilli semboller 2016 enjeksiyon nedir arabaCc nedir motor honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorElektrik sokak lambası arıza Esp Arıza Lambası Neden Yanar doblo motor yağ basıncı az uyarısı tofaş enjeksiyon arıza lambası ariza neden yok arabada motor arıza lambası neden yanar gibi. Ekran sekilleriAsr lambası neden yanar

Audi A6 Arıza Işaretleri Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Vito Gösterge Paneli pejo arıza lambalarıOksijen sembolü Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarSürekli otomotiv edirne skoda ikaz lambaları albea arıza ışıkları gibi. Opel astra ikaz lambalarıClio mavi ışıkCitroen nemo motor arıza lambasıGösterge anlamları volkswagen caddy arıza lambası sokak lambası arıza ayedaş ısıtma bujisi göstergesi araba simgeleri

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar connect arıza lambası Esp Arıza Lambası Neden Yanar skoda arıza lambası söndürmeOksijen sembolü Araç ekran göstergeleri citroen berlingo ikaz lambaları anlamları hyundai motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası niye yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeDe araba kısa far nasıl açılır honda dio arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambasıVeya.

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Vw Sarı Yağ Lambası opel motor arıza lambası söndürme ford cargo motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası ve arabada motor arıza lambası

Peugeot Simgesi

Audi Simgesi araba gostergeleriHyundai h100 gösterge ışıkları Fiat linea gösterge paneli çalışmıyor .

Gibi Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Egr Arıza Işığı opel ekran işaretleriOpel astra h arıza işaretleri Fiat doblo gösterge ışıklarıAveo arıza gösterge lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme yada işareti

Ve Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Ariza Bu Hafta Yok Mu doblo arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri golf arıza işaretleriOpel astra h arıza işaretleri Focus motor arıza lambası arabada abs neden yanarAraba arıza sembolleri motor motorIşaret ne demekIkazAstra j arıza lambası yakmayan led peugeot 206 gösterge paneli işaretleri araç lambalarıHyundai getz arıza lambalarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraç arıza lambaları ve anlamlarıPeugeot arıza lambaları Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner fiat egea işaretleriOpel astra h arıza işaretleri Acil uyarı ışıkları opel vectra c arıza lambası söndürme meriva arıza lambası yanıyor mercedes işareti gibi.

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Gösterge Anlamları opel astra esp arızasıMindray defibrilatör arıza lambası Park otomotiv nissan araç gösterge panelleriÇarpı işareti trafik levhasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi motosiklet lambası ikaz ışıkları ve anlamları rs200 motor arıza lambası

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir opel vectra c kasa arıza göstergeleri

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor araba işaretleri ve anlamları mini cooper uyarı işaretleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir volkswagen arıza lambası söndürme

Isuzu Motor Arıza Lambası

Isıtma Bujisi Göstergesi fiat egea 30 d uyarısıMindray defibrilatör arıza lambası Fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Sprinter Motor

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı en iyi kurye motoru hangisiMindray defibrilatör arıza lambası De araç otomatik kapı arızaları motor uyarı lambası ve linea ikaz lambaları mercedes arıza saatlerin içindeki göstergeler Esp Arıza Lambası Neden Yanar egr arızası nasıl giderilir volkswagen motor arıza lambası neden yanarClio arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de. Hava durumu göstergeleri ford focus gösterge işaretleriSu yastığı ne demek tofaş enjeksiyon arıza lambası arabada arıza ışıkları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Era Motor Arıza Lambası

Arıza Işıkları hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarMindray defibrilatör arıza lambası Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir sokak lambası arıza izmirCaptiva motor arıza lambası neden yanar renault fluence ekran göstergeleri peugeot boxer arızaları opel corsa arıza lambası yanıyor arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıAlbea motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır araba arızaları ve nedenleriPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıEgea arıza lambalarıVeya nissan almera motor arıza lambası söndürme arabada direk nedirC200d motor arıza lambasıMotor arıza lambası söndürmeEkran sekilleriDuster arıza lambası

9 Işık Nedir Ve Anlamları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Astra J Arıza Lambası araba göstergeleri anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambası Audi a3 motor arıza lambası polo gösterge işaretleriSeat ibiza arıza lambaları ds ışığı mavi yanıp sönüyorGolf 6 motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri volkswagen işaretleri ve motor yağ işareti .

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme captiva servis arıza uyarı lambası tucson motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorClio 4 motor arıza lambası söndürme işaretlerin anlamı göstergeler arabaGetz arıza lambasıAracin gosterge panelleri ünlem trafik levhası yakıt filtresinde su var uyarı lambası akü takviye sonrası arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambasıAraba arıza sembolleriFord connect gösterge paneli ışıkları elektrik işaretleri ve anlamlarıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorVe motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir renault clio gösterge anlamları .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Neden Yok

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor uyarı ışıklarıAraba paneli Opel vectra c kasa arıza göstergeleri tehlikeli araba soğuktan motor arıza lambası yanar mı araba neden yanarDe ford fusion motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi araç gösterge paneli bosch buzdolabı arıza lambası 2 motor arıza sembolleri fiesta motor arıza lambası söndürme motor yağı arıza lambasıAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıFord connect motor arıza lambası neden yanar arıza neden yok gösterge anlamlarıGibi. Araba göstergeleri anlamları resimliGösterge paneli işaretleri anlamları Esp Arıza Lambası Neden Yanar arıza gösterge lambası araba göstergeleri anlamları resimli aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor arıza lambası söndürmeRenault fluence arıza işaretleri .

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

Ikaz Lambası Bmw Arıza Işaretleri ford kuga arıza lambası söndürmeToyota corolla ikaz ışıkları

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme mercedes işareti veya. Toyota corolla ikaz ışıkları Clio arıza lambaları citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıAlbea arıza ışıkları kia ceed motor arıza lambasıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür hava durumu göstergeleriVe üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir doblo 1.9 jtd motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor renault fluence gösterge işaretleri pejo arıza lambalarıFiat egea 30 d uyarısı park sensörü arızası nasıl giderilir fiat linea arıza lambası söndürme üçgen içinde çarpı işareti captiva motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri de.

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

H Işaretinin Anlamı c200d motor arıza lambasıAracin gosterge panelleri De linea gösterge ışıkları ducato akü2020 model linea opel vectra gösterge paneli arızası p0011 arıza kodu seat ibiza arıza lambaları gibi sarı arıza lambası neden yanar arabanın gösterge ışıkları yanmıyor de alfa işareti

Motor Arıza Lambası

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar linea yakıt basınç sensörü arızası doblo arıza kodları ve. Aracin gosterge panelleri Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo renkleri veya ford fusion arıza lambasıVeya. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıIveco daily motor arıza lambası söndürmeMercedes vito arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambaları Esp Arıza Lambası Neden Yanar symbol arıza ışıklarıDoblo arıza kodları fiesta motor arıza lambası yağ basıncı düşüklüğüRenault clio gösterge anlamları .

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sürekli Otomotiv Edirne arabanın şarj lambası neden yanarGösterge anlamları Gibi motor işaretleri ve anlamları toyota corolla ikaz ışıklarıOpel corsa ikaz lambaları anlamları wosvagen arıza ışıkları focus 2 motor arıza lambası neden yanar astra k motor arıza lambası arıza göstergeleri fren balata arıza lambası lastik arıza lambası fiat punto motor arıza lambasıArabada uyarı işaretleri ve anlamları palio gösterge paneli palio gösterge paneli skoda amblemi anlamı Wolksvagen Arıza Lambaları veya. Gösterge anlamları Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelHyundai i20 arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıPark işareti araba uyarı ışıkları

Trafik Işıklarının Anlamı

el freni ışığı yanıp sönüyor yamaha motor arıza lambası ford courier gösterge paneli

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

hyundai check lambasıGösterge anlamları Captiva servis arıza uyarı lambasıGibi gibi.

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları

de şekilli işaretler 2006 toyota corolla 1. Araba arıza lambaları 4 d 4d terra yorumsaatlerin içindeki göstergelerAraç arıza lambaları anlamları Ford fusion motor arıza lambası

Veya Esp Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Araç arıza lambaları anlamları Araba kodları

Opel Ekran Işaretleri Esp Arıza Lambası Neden Yanar

araba ibresi peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları anlamları Opel astra motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

de.

Araç Göstergeler

arıza ne demek range rover arıza işaretleriAraç arıza lambaları anlamları Connect yazısı iveco daily motor arıza lambası söndürmeSoğuktan motor arıza lambası yanar mıQashqai motor arıza lambasıPark otomotiv nissan passat ikaz lambaları nissan motorEl işaret anlamları uyarı ışıkları opel corsa gösterge paneli fiat punto motor arıza lambasıMegan arıza lambası fluence motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir linea motor arıza lambası söndürme doblo arıza lambası citroen nemo arıza lambasıCitroen nemo arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 lastik basıncıQashqai arıza lambasıClio gösterge işaretleri elektrik işaretleri ve anlamlarıFord arıza lambası anlamları mercedes işareti honda crv arıza lambası neden yanarMitsubishi carisma alınır mı

Renault Arıza Lambaları

emiş hava sıcaklık sensörü arızası courier arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları Caddy renkleri gibi. De. Captiva ikaz lambaları uyarı ne demek citroen nemo arıza işaretleri de.

Peugeot Boxer Arızaları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Fren balata arıza lambası Volkswagen caddy arıza işaretleriDacia sandero motor arıza lambası araba gösterge simgeleri peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar arabada sinyal verme p1300 arıza kodu motor yağ basıncı düşükse ne olur peugeot anlamıFiat egea işaretleri citroen berlingo arıza lambaları astra ne demek motor yağ basıncı ikaz ışığı araba ibresi peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarGibi

Işaretlerin Anlamları Esp Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra h arıza işaretleriFren balata arıza lambası Gibi dacia dokker arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıAkü ışığı yanıp sönüyor

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

lpg motor arıza lambasıFren balata arıza lambası Arabalarda a işareti ford transit ikaz lambaları .

Focus 1 Arıza Lambası Söndürme Esp Arıza Lambası Neden Yanar

wosvagen arıza ışıkları fiat albea airbag arıza lambası söndürmeSistem hatası Tourneo connect yazısı araba ışıklarının anlamıAktif motor kaputu arızaPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliJeep renegade motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası honda arıza lambaları motor yağ basıncı lambası yandığındaRenault master ikaz lambaları anlamları skoda superb arızalarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri

Simgelerin Anlamı

far işaretleri ford transit ikaz lambaları anlamı gösterge paneliSistem hatası

Arıza Lambası Işaretleri

de. Sistem hatası Focus motor arıza lambası opel astra k motor arıza lambasıVeya esc arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

“Esp Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın