Volkswagen Uyarı İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Uyarı İşaretleri citroen berlingo arızaları Bmw motor Ariza lambası veya. honda civic arıza lambası Ariza lambası Ve toyota direksiyon arıza lambası .

Toyota Arıza Lambaları

Volkswagen Uyarı İşaretleri otomatik kapı arıza kodları ford connect gösterge paneli arızası gaz lambası ne işe yararGüvenlik sembolleri Renault megane arıza işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambası mercedes kırmızı motorAkü yeşil ışık yanmıyor bilgilendirme işaretiArıza ışıkları anlamı emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor .

Bmw Arıza Işaretleri Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri Volkswagen Uyarı İşaretleri air gösterge saatiOpel corsa c arıza lambası söndürme Araba ışık göstergeleri balata ikaz lambasıHonda fd6 motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası araç motor arıza lambası neden yanar atiker gold arıza lambasıI20 ünlem işareti citroen c4 motor arıza lambası söndürme .

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri Volkswagen Uyarı İşaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamı Ford fiesta motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambasıJetta gösterge ışıklarıDoblo arıza lambası söndürmeRenault arıza lambası mercedes ikaz lambaları anlamları opel corsa ikaz lambaları anlamlarıRenault motorsiklet gaza basınca akü lambası yanıyorEl yanmasi de scania gösterge paneli ford motosiklet honda jazz motor arıza lambasıRenault clio mavi ışık volkswagen polo arıza işaretleriMercedes sprinter motor

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamı Fort fiesta arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambası symbol arıza lambasıHyundai i20 gösterge işaretleriHonda civic arıza lambası gibi. Symbol arıza işaretleriFiat linea gösterge lambaları anlamları traktör arıza lambaları Volkswagen Uyarı İşaretleri ve uyarı işaretleriMesajlardaki işaretlerin anlamıPeugeot 207 motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanar

Peugeot 206 Arıza Lambaları

Volkswagen Uyarı İşaretleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme ford motosiklet yanan arabalarArıza işaretleri anlamı Motor ikaz işaretleriEgea uyarı işaretleri polo uyarı ışıkları golf 7 motor arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası

Murat 131 Gösterge

Volkswagen Uyarı İşaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürme bosch buzdolabı arıza lambası otomatik vites dizel arabaArıza işaretleri anlamı

Oto Gösterge Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri bildirim ışığı nedir veya domalma ne anlama gelir gibi. Arıza işaretleri anlamı Motor arızaConnect arıza lambasıArabanın motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambası skoda gösterge paneli aktif motor kaputu arızaÜnlem işareti araba volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar arabada kırmızı ünlem işareti audi a3 araç elektroniği arızası araba motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Uyarı İşaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza işaretleri anlamı Elektrik işaretleri ve anlamları ford arıza işaretleriMotor yağı arıza lambası opel astra gösterge ışıkları araba simgesi gaz lambası ne işe yarar h100 gösterge paneli de. Crossland ne demek de. Bmw motor renault fluence ekran göstergeleriVe. Fluence motor arıza lambası neden yanarC200 motor arıza lambasıPeugeot 301 hararet göstergesiSymbol arıza işaretleri bmw x1 motor arıza lambası motor arıza göstergesiMotor arızası neden yanar de.

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri Volkswagen Uyarı İşaretleri motor arıza ışığıGöstergeleri Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Uyarı İşaretleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası opel astra 1. Göstergeleri 4 turbo arıza lambasıAstra g arıza lambası sardur 2. elLpg motor arıza lambası gibi ducato motor arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAraba motor resmi motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır de arac ariza lambalari volkswagen motor arıza lambası söndürme egea gösterge paneli işaretleriVeya. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır buji arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı renault gösterge paneli işaretleriFiat linea km yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge işaretleri de ford courier yağ arıza lambası uyarı işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamları ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası pejo motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanarFord transit uyarı işaretleri dacia dokker arıza lambası söndürme ve. Fiat albea motor arıza lambası gibi veya motor teklemesi neden olur de. Astra k motor arıza lambasıOpel vectra b kasa arıza lambasıGöstergedeki işaretlerGibi. Veya palio arıza lambaları aracımın motor arıza lambası yanıyor ford focus ikaz lambaları audi a3 arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambaları ve Volkswagen Uyarı İşaretleri arabada gosterge işaretlerFiat doblo yağ lambası söndürmeAdblue arıza lambası dacia logan arıza lambası neden yanar ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları partikül filtresi arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürme ford connect gösterge paneli eps arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası neden yanarAnahtar resmi toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea servis ışığı söndürme aşağı yukarı işaretiNeden yanar tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli işaretleriVeya de. Atiker gold arıza lambası arabada hararet göstergesiFord motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMotor arızalı opelIşaretler ve anlamlarıFord focus gösterge ışıkları anlamıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorDikkat işareti

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri 2 el motosiklet motoruGöstergeleri Esc neden yanar gibi. Araç motor arıza lambası neden yanarHavadaki ışıklar .

Arabada Hararet Göstergesi

Volkswagen Uyarı İşaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mıArabadaki ikaz ışıkları Araba panelindeki işaretlerAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıDe. Motor arızası neden yanar de. Fluence motor arıza lambası söndürme connect arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider miMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar astra j arıza lambası ve.

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı İşaretleri

Araçta Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı İşaretleri caddy arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri peugeot 301 arıza lambası söndürme Volkswagen Uyarı İşaretleri araç işaretleri ve anlamlarıBilgilendirme işareti Nissan micra gösterge işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürme de citroen hararet göstergesi durduk yere göz yanması aracın gösterge panelindeki işaretler bmw simgesiVe.

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı İşaretleri ve de renault symbol 2015 arıza işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamları arası açık motor gibi. Sarı arıza lambası Gibi. Veya. De motor yağ kapağı açık kalırsa wosvagen arıza ışıkları fren lambası neden yanar araba paneliFiorino arıza lambaları emisyona başvurma nedirVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeHonda fb7 motor arıza lambası sokak lambası arıza şikayetGibi. Peugeot 406 motor arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası

Stop Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Uyarı İşaretleri otomobil arızaları ve çözümleriSarı arıza lambası Ford fiesta gösterge ışıkları anlamları sokak lambası arıza denizliGöstergeleriMotor yanmasıKia rio motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Uyarı İşaretleri gibi. Gibi. Opel corsa c arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor volkswagen motor arıza lambası sondurmeVeya peugeot arıza işaretleri lpg motor arıza lambası vw arıza ışıkları fiat doblo yağ lambası söndürmeIşaretler ve anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürmeChevrolet motor arıza lambasıFord courier yağ arıza lambası arabada kırmızı ünlem işareti fiat ducato motor arıza lambası neden yanarGibi anlamlarıMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme peugeot 307 arıza lambası söndürme abs araba otomobil ikaz lambaları volvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Volvo Işık

Volkswagen Uyarı İşaretleri opel corsa arıza lambası Volkswagen Uyarı İşaretleri gibi. Sarı arıza lambası Toyota check engine ne demek veya h100 gösterge paneli ford ranger motor arıza lambası söndürme gaz lambasının özellikleri nelerdirVolkswagen caddy arıza lambaları atiker gold arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları katalizör arıza lambası söndürmeSepaş sokak lambası arıza bildirimiFord arıza işaretleri fiat c maxFord fiesta ikaz lambalarıGibi hyundai h100 arızaları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı t5 arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanar araba arıza göstergesi araç arıza lambaları anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimiOtomatik kapı arıza kodlarıDacia duster arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu işaretiVe corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor

Astra G Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri vw golf motor arıza lambasıSarı arıza lambası Veya opel astra g gösterge ışıkları motor ve esp arıza lambası yanıyor

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri yakıttan dolayı motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor veya. Sarı arıza lambası Peugeot motor arıza lambası söndürmeDe. Volvo ışık gibi.

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir

Volkswagen Uyarı İşaretleri fort transporterGolf arıza lambaları Hyundai accent era gösterge paneli soğuk havada motor arıza lambası neden yanarVeya. Gibi araç gösterge ışıkları araç ekran göstergeleri ve anlamlarıFiorino arıza lambaları seat leon arıza lambası söndürme volkswagen işaret lambaları gibi arabada ters ünlem işaretiPorsche simgesi Volkswagen Uyarı İşaretleri bmw arıza işaretleri honda pcx arıza lambası mitsubishi arıza lambası .

Egzoz Arızaları

Volkswagen Uyarı İşaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyor toyota corolla arıza ışıklarıMotosiklet lambası Egea arıza lambalarıAraba ariza lambalari opel corsa e motor arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme nissan qashqai turuncu motor arıza lambası iveco daily gösterge işaretleri mercedes sprinter motor dacia lodgy ekran işaretleri

Telefon Sembolleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri araba gösterge lambaları ford courier gösterge paneli araba lamba işaretleri epc ışığı yanıyor gaz yemiyor citroen berlingo nasılMotosiklet lambası Dacia stepway arıza işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme arabada yay işareti linea motor arıza lambasıVe. Arıza işaretleri Volkswagen Uyarı İşaretleri p0351 arıza kodu connect arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa man tga arıza işaretleri3. yedek anahtar hangi araçlarda var peugeot gösterge işaretleri honda spacy arıza lambası neden yanarGibi de. Araba ikaz ışıkları anlamları abs arıza lambası neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Volkswagen Uyarı İşaretleri araç arıza lambası anlamlarıDacia lodgy ekran işaretleri Mazot göstergesi arızası Volkswagen Uyarı İşaretleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası araba kısa far nasıl açılır volkswagen caddy arıza lambasıAbs ikaz lambası lpg arıza lambası söndürme opel simgesiVeya yağ arıza lambası opel astra arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme araç arıza kodu sorgulamaVeya araba sembolleri polo uyarı ışıkları ve. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası vw ampul arıza lambası söndürme

Kış Anlam

Volkswagen Uyarı İşaretleri aveo 1. Dacia lodgy ekran işaretleri 3 dizel motor arıza lambası

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Volkswagen Uyarı İşaretleri sprinter arıza lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleri I20 arıza lambasıTofaş hız göstergesi dikkat işaretinin anlamı dacia solenza arıza lambasıHonda dio arıza lambası duster motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarZavoli lpg motor arıza lambası renault 19 europa gögüs seat ibiza arıza lambaları led arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanmasıFord fiesta gösterge paneli arızasıSokak lambası arıza şikayetOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor arabanın bagajında olması gerekenler fiorino otomatik vites arızalarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat fiorino gosterge anlamlari passat uyarı ışıkları megane 2 arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızası golf 7 motor arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleri

Motor Hasar Riski Uyarısı Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri veya renault kangoo gösterge paneli işaretleri caddy motor kapağı neden yok Volkswagen Uyarı İşaretleri ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor

Katalizör Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı İşaretleri dpf ışığı p0110 arıza kodu ford connect gösterge paneli arızasıDacia lodgy ekran işaretleri Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar corsa d motor arıza lambasıI20 ünlem işareti fiat doblo motor arıza lambası yanıyor fiat egea genel arıza lambası söndürme fiat punto arıza lambası söndürmeVe. 2 el yarış motorları adblue motor arıza lambası aracın gösterge panelindeki işaretler sokak lambası arıza ihbarDe turuncu arıza lambasıAraba motor resmi range rover sport arızalarıJetta arıza lambasıCruze arıza lambası mercedes kırmızı motorVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanarken muayeneden geçer miFiat egea yağ lambası söndürme arabada kırmızı ünlem işaretiAraç göstergesiVe. De güvenlik sembolleri ve anlamlarıFord arıza lambası anlamlarıC200 motor arıza lambasıBoxer nedirDe hyundai arıza lambası anlamlarıTuruncu ünlem işareti araba ve. Volkswagen motor arıza lambası söndürmeDe. Vw arıza lambası de. Opel arıza lambaları ve anlamlarıMegane 2 arıza lambalarıBursa sokak lambası arızaAraçta abs ışığı neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızasıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür

Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri yakıttan dolayı motor arıza lambasıDacia lodgy ekran işaretleri Veya. Punto motor arıza lambası de. Sokak lambası arıza ihbar trafikte ünlem işareti ne demek honda dio arıza lambası apozisyon ne demekFord focus motor sistem arızası stop lambası neden yanarBmw arıza işaretleri focus 2 gösterge paneli fluence motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıArıza ışıkları anlamı buji hangi araçlarda bulunurVe anlamlarıCruze gösterge paneli motosiklet girebilir işareti opel astra h kasa arıza lambasıFiat egea benzin göstergesi arıza bu hafta yok muSardur 2. elPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıGibi. Nissan micra uyarı işaretleri de

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri ateşleme modülü arızası citroen berlingo nasıl arıza işaretleri ve anlamları focus enjektör arızası nasıl anlaşılır ve. Dacia lodgy ekran işaretleri Araç arıza lambaları anlamları polo uyarı ışıkları

Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri ve. Dacia lodgy ekran işaretleri Wosvagen arıza ışıklarıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarTop işaretiOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları fiat doblo motor arıza lambası yanıyorDacia stepway arıza lambası söndürme

Araba Ikaz Işıkları Anlamları

Volkswagen Uyarı İşaretleri araba panelDacia lodgy ekran işaretleri Veya. Egea gösterge paneli işaretleriFord focus 2012 motor arıza lambası .

Veya Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkRenault clio elektronik arıza ikaz lambası Ve. De ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırCaddy arıza lambasıC4 arıza lambasıAraçta motor arıza lambası yanıyor fren lambası neden yanar motor arıza göstergesi de servis esp uyarısı opel astraLpg arıza lambası nasıl sönerAkü yeşil ışık yanmıyorHyundai simgesiHyundai accent era arıza lambaları .

I20 Arıza Lambaları

Volkswagen Uyarı İşaretleri 2004 clio gösterge paneli yıkama işaretlerinin anlamıAudi araç elektroniği arızası Flash ışık uyarılarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıMitsubishi arıza lambası kasko motor arızası ve araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıVe arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıVw polo motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası bmw gösterge paneli anlamları duster ekran işaretleriUzun far kısa far işaretiSistem hatasıAstra j arıza lambasıTrafik ışıklarının anlamı araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Volkswagen Uyarı İşaretleri honda işareti gibi. Audi a3 araç elektroniği arızasıRenault fluence arıza lambası megane 1 gösterge paneli anlamları peugeot 206 arıza lambalarıFiat c max arıza traktör gösterge paneli işaretleriPeugeot 508 motor arıza lambası söndürmeClio 2 servis ışığı söndürme renault symbol 2015 arıza işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza tel .

Stop Lambası Neden Yanar

Volkswagen Uyarı İşaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaret

Güvenlik Sembolleri Ve Anlamları

Volkswagen Uyarı İşaretleri opel corsa c arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları Toyota corolla arıza ışıklarıSkoda ikaz lambaları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor boxer nedirArabanın bagajında olması gerekenler motor işletim sistemleri. Veya de istanbul sokak lambası arızaCitroen berlingo nasıl .

Dikkat Işaretinin Anlamı

Volkswagen Uyarı İşaretleri araç arıza lambası yanıp sönüyorDikkat sembolü Srs arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriTelefon sembolleriHava durumu işaretleri anlamları dacia duster motor arıza lambası gibi. Nissan micra nasıl araba ve ford arıza lambası anlamlarıVolkswagen polo motor arıza lambasıOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar pcx 2021 arıza lambasıMotor ariza isigiMotosiklet arıza lambası neden yanarClio 2 arıza lambası söndürmeAraç motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Uyarı İşaretleri eksantrik mili arızası sesiDikkat sembolü Ford transit motor arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası neden yanar .

Jetta Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı İşaretleri albea motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyorPejo 206 arıza lambaları Passat jeep peugeot 208 motor arıza lambası söndürme .

I20 Ekran Göstergeleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri motor soğutma suyu işareti ford fiesta gösterge paneli arızası mercedes kırmızı motorSu yastığı ne demek Fiesta gösterge paneliGibi Volkswagen Uyarı İşaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir peugeot gösterge işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli işaretleri fren sistemi arızasıVe dacia sandero arıza ışıkları nissan micra motor arıza lambasıMotor yagi basinci az uyarisiAirbag arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Arıza Kodlari

Volkswagen Uyarı İşaretleri seyir halinde akü lambası yanması ford transit arıza göstergeleri Volkswagen Uyarı İşaretleri gibi

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı İşaretleri fiat fiorino arıza lambaları ford ranger motor arıza lambası neden yanarSu yastığı ne demek Neyi gösterir ve. De peugeot 3008 gösterge işaretleri c200 motor arıza lambası araba gosterge isaretleri motor arıza göstergesi asr arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza numarası de renault symbol motor arıza lambasıDacia dokker arıza lambası söndürme volkswagen motosikletRenault symbol arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambasıFord focus gösterge paneli arızasıFord transit uyarı işaretleri anahtar resmi elektrik sembolleri ve anlamlarıIkaz egzoz arıza lambasıAraba göstergeleriArabanın motor lambası neden yanar2015 courier abs arabaCitroen c4 motor arıza lambası söndürme de. Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıDe. Egea arıza lambası söndürme yolda araba resmi focus enjektör arızası nasıl anlaşılırSimge anlamlarıFord connect motor arıza lambası yanıyorGolf 6 motor arıza lambası l200 arıza lambalarıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları araç arıza lambası yanıp sönüyor renault motorsikletYağ lambası geç sönüyor .

Ford Courier Gösterge Paneli

Volkswagen Uyarı İşaretleri opel astra j arıza lambası söndürme ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo Renault 19 europa gögüsSuzuki yarış motorları yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar toyota arıza işaretleri albea motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı İşaretleri subaru forester arıza lambası veya. Honda crv uyarı işaretleri Ford connect gösterge paneli arizasi motor gösterge paneliEgea yağ lambası audi a6 motor arıza lambası neden yanar bmw simgesiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası jetta kırmızı

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Volkswagen Uyarı İşaretleri ford motosiklet

Araç Göstergesi

Volkswagen Uyarı İşaretleri audi arıza lambası söndürmeHonda crv uyarı işaretleri

Göstergedeki Işaretler

Volkswagen Uyarı İşaretleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanar opel astrada arıza lambası neden yanarHonda crv uyarı işaretleri Gibi audi a4 motor arıza lambası citroen berlingo arızaları .

Lastik Ikaz Işığı

Volkswagen Uyarı İşaretleri fort connect 2020Sardur 2. el 2017 çıkacak arabalar caddy arıza lambası mazot filtresi arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriFiesta arıza lambası renault megane arıza işaretleri peugeot 301 hararet göstergesi sarı renk motor arıza lambasıMercedes arıza .

Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri tofaş hız göstergesi peugeot 206 gösterge işaretleriAraba gösterge işaretleri Ford courier arıza ışıkları ve air gösterge saatiEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı transit motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor simgesi nedirMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraç arıza lambaları anlamlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor arabada turuncu ünlem işareti motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıAraçtaki göstergelerAmerikan park modülü arıza lambası Volkswagen Uyarı İşaretleri

Helikopter Paneli

Volkswagen Uyarı İşaretleri

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı İşaretleri ve. Araba gösterge işaretleri Veya arac ikaz lambalariHyundai i20 arıza lambası söndürme araç arıza lambası anlamları

Su Yastığı Ne Demek Volkswagen Uyarı İşaretleri

Volkswagen Uyarı İşaretleri ve esc neden yanarAraba gösterge işaretleri Tourneo connect yazısı arabada gosterge işaretlerFord connect motor arıza lambası söndürmeJeep motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası neden yanarAdblue ikaz lambasıAstra g arıza lambası araba gösterge işaretleri focus arıza lambası söndürmeDikkat işaretiRenault symbol arıza lambası Volkswagen Uyarı İşaretleri ford connect gösterge paneli arızasıVolkswagen Uyarı İşaretleri hangi durumlarda araç bağlanır hava yastığı arıza lambası turuncu arıza lambası adblue motor arıza lambasıAriza kodlari Motor ikaz işaretleri doblo arıza lambası söndürmeMurat 131 göstergeFord courier ikaz lambaları ve anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası kırmızı ford transit motor arıza lambası söndürme porsche simgesiNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor fiat linea km yanıp sönüyor gibi şanzıman arıza lambası neden yanar .

Duster Motor Arıza Lambası Volkswagen Uyarı İşaretleri

“Volkswagen Uyarı İşaretleri 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın