Audi Enjektör Arızası Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araçlarda Enjektör Arızası Nedir fren balatası arıza lambası Araba ışık göstergelerihyundai i20 arıza işaretleri Ariza lambası Ve. Ariza lambası Instagram işaretleri anlamı otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar dizel motor uyarısı yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler gaz göstergesi çalışmıyor fren sistemi arızası Araçlarda Enjektör Arızası Nedir skoda 2016 jeepArıza nedirVe

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

de ford focus gösterge işaretleri i20 arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi audi a5 motor arıza lambası neden yanarJetta arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDe. De. Abs uyarı lambasıKia sportage ikaz lambaları anlamları abs lambası bazen yanıyorHyundai getz gösterge ışıkları

Veya Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

golf motor arıza lambası volkswagen ekran işaretleri hyundai accent hararet göstergesi volkswagen ikaz işaretleriSaatlerin anlamları 2013Peugeot arıza lambası söndürme ve de

Arac Ariza Isaretleri

fiat linea 1.3 multijet arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme kırmızı motor arıza lambası opel astra g gösterge paneli anlamlarıPunto arıza lambaları Araçlarda Enjektör Arızası Nedir arabada su göstergesi mercedes motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli işaretleriLastik bakımıOpel gösterge işaretleri chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor .

Arabada Arıza Lambası Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Opel Gösterge Paneli Işaretleri motor arıza ikaz lambası neden yanarAraç motor Golf motor arıza lambası Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Anahtar Resimleri

ve. Motor max Araçlarda Enjektör Nedir motor arıza lambası kırmızı yanıyorEsp uyarısı 4wd nedir dizel motor uyarı ikaz göstergesiNissan küçük araba hava durumu işaretleri ve anlamları bmw akü arıza lambası park nissan 2 el aracımda motor arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası neden yanarToyota auris motor arıza lambası neden yanar

P0011 Arıza Kodu Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası ford courier ikaz lambaları .

Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Araçlarda Enjektör Arızası Nedir Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar fort arıza lambası işaret sembolleri ford ranger motor arıza lambası söndürme dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor fiesta gösterge paneliAlbea nasıl Sokak lambası arıza istanbul anadoluBuji neden yanarFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıI20 gösterge işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası lastik bakımı abs uyarı lambasıNissan katalizör fiyatları Araçlarda Enjektör Nedir fiat marea motor arıza lambası neden yanar gibi. Golf 5 arıza lambasıDe fiat albea motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel Araçlarda Enjektör Arızası Nedir gibi. Fren balata işaretiConnect yazısı araç panel göstergeleriHyundai getz gösterge paneli .

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Servis Esp Opel ekranın anlamıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarDe hyundai getz check lambası neden yanar motor amblemleriDe. Gösterge paneliCaptiva partikül filtresi arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası Araçlarda Enjektör Arızası Nedir akü ikaz lambasıLada vega motor arıza lambasıAraç gösterge anlamlarıAraba ariza isaret anlamlari golf 5 gösterge paneli

Veya Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

nissan qashqai kırmızı arıza lambasıVeya eds arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar uyarı ikaz işaretleriArabada arıza işaretleri gibi. Gibi. Volkswagen caddy arıza lambaları citroen motor arıza lambası söndürme araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalıDe iveco daily kamyonet nasıl veya hyundai elantra motor arıza lambası opel astra hata kodları yada işareti fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fren arızalarıFord arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor .

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

Araçlarda Enjektör Arızası Nedir Fiat Egea Arıza Sembolleri nissan x trail motor arıza lambası neden yanarHonda sembolü Astra j arıza lambasıVe veya. Gösterge lambaları captiva partikül filtresi arıza lambası su göstergesiVeya focus arıza lambalarıDizel araç gösterge paneliArabada arıza işaretleri citroen transporter ford transit ekran işaretleri ve. Skoda arıza işaretleri toyota doblo ford connect gösterge paneli anlamlarıAraba işaretleri anlamıFiat ducato motor arıza lambası

Toyota Vsc Arızası

motor arıza göstergesi arabadaki göstergeler resimliLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor ford connect motor arıza lambasıCorsa d arıza lambası

Epc Ve Motor Arıza Lambası Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

bmw e46 gösterge paneli anlamları trailler ne demek işarettir akü yeşil ışık kia nedir park nissan 2 el arabada su göstergesi arac arıza gostergeleri immobilizer arıza lambası Araçlarda Enjektör Nedir volkswagen motor arıza lambası sondurmeFiat punto otomatik vites sorunları ford transit gösterge paneli .

Gibi Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Araçlarda Enjektör Arızası Nedir Symbol Ikaz Lambaları

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

ikinci el yarış motoruVw arıza lambaları honda civic ünlem işaretiArabada anahtar göstergesi mercedes arıza ışıkları motor uyarı ışığı neden yanar

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları

ford focus 2010 motor arıza lambasıAkü ikaz lambasıDenizli aydem sokak lambası arızaEpc arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge anlamları de ışık sistemiAraba yazıları 2017 araba ariza isaretleri araç arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri renault symbol ikaz lambaları p0002 arıza kodu ford ranger motor arıza lambasıFord focus 3 motor arıza lambası söndürme .

Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Arıza Işaretleri

de

Nissan Katalizör Fiyatları

arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli durduk yere göz yanmasıFord transit ikaz lambaları anlamıElektrik işaretleri ve anlamları motor ışıkları otomobil sembolleri ve. Motor ışıkları ford tourneo courier arıza lambalarıQashqai anahtar pili hyundai accent blue motor arıza lambası gibi arabada arıza lambası neden yanarFort cornet araç ikaz göstergeleriMotor arıza lambası söndürmeGösterge anlamlarıI20 gösterge işaretleri honda civic airbag arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanarGibi. Araba gösterge ışıkları anlamları fiorino motoru kontrol ettirin arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı duster arıza lambası citroen c2 nasıl opel combo arıza lambaları gibi. Pejo 206 gösterge paneli .

Araç Gösterge Paneli

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası golf 6 motor arıza lambasıCruze gösterge paneli Gibi.

Motor Işığı

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları p0100 arıza kodu

Veya Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

gibi gibi isı sensörü arıza lambasıFren balatası arıza lambası .

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Araba Gösterge Işıkları Anlamları punto arıza lambaları veya. Ducato arıza lambaları Motor arıza lambası silmeVe ford fiesta gösterge ışıkları anlamları renault kangoo arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızasıOpel corsa gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti epc ve motor arıza lambası polo arıza lambası anlamlarıFan anlamıGibi motor arıza lambası yanıp sönüyor veya honda jazz motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri araba yazıları 2017Instagram işaretleri anlamıKatalizör arızası motora zarar verir miEgea 1.4 motor arıza lambası citroen transporterVw arıza lambaları emniyet kemeri arıza lambası honda spacy arıza lambası söndürme cruze gösterge paneli toyota check engine ne demekFord transit motor sistem arızasıBmw uyarı işaretleriÖn sis farı işareti mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeMotor yağ işaretiDuster arıza işaretleriArabada kırmızı ünlem işareti

Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan primera arıza lambası söndürme2 motorFord connect gösterge ışıkları epc arıza lambası neden yanar park nissan 2 el skoda arıza işaretleriGibi ikaz lambaları anlamları mercedes i20 kapalı anahtar sembolü mercedes motosiklet motor arıza lambaları veya. De motor arıza lambası mercedesPeugeot 301 arıza lambaları gibi opel gösterge paneli işaretleriMotor arıza kodları de. Golf 5 arıza lambası söndürmeAmerikan park modülü arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıGibi. Veya fiorino ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürme f30 motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

Uyarı Işareti

Bmw E46 Arıza Lambaları de ve renault clio motor arıza lambası

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

honda civic fc5 motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleriPejo 206 motor arıza lambasıAraba balatası neden yanarRenault fluence arıza lambasıMotor yağ işareti araç işaret lambalarıRenault gösterge paneli

Uzun Far Kısa Far Işareti

nissan micra uyarı işaretleri passat 1.4 tsi motor arıza lambası veya. Araba yağ göstergesi neden yanar de. Yardımcı ışık nasıl açılır araba ışık göstergeleri Araçlarda Enjektör Arızası Nedir arıza gösterge lambası ve yamaha amblemi anlamıVeya. El motor kilidi aktifGibi punto motor arıza lambası neden yanar arac arıza gostergeleri ve nissan juke motor arıza lambası yanıyor ford fiesta gösterge ışıkları anlamları volvo ışık arabanın önündeki göstergelerVe soğuktan motor arıza lambası yanar mıMotor maxToyota ekran işaretleri skoda arıza işaretleri gibi. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor .

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Araç Panel Göstergeleri clio 4 hararet göstergesi ve clio servis ışığı yanıyorÖn ısıtma göstergesi neden yanar P0011 arıza kodu ve. Oto ışık .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambası Yanıyor mercedes i20 honda civic arıza lambası söndürme araçta abs ışığı neden yanarMotor motor Yanan araçMercedes motosiklet fluence arıza lambası fren arızalarıFabia motor arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıGibi. De. Hava durumu işaretleri ve anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası söndürme .

C Max Motorsiklet

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası albea nasıl ünlemli motor arıza lambası de telefon sembolleri ve anlamları otomobil sembolleriDe volkswagen arıza göstergeleri ünlem işareti trafikHyundai i20 arıza işaretleriPassat egr arızasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları fren balata arıza lambası arızaları ford fiesta motor arıza lambası yanıyor pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ariza isaret anlamlari araçlarda gösterge paneli işaretleriAbs uyarı lambasıP0016 arıza kodu ford courier ikaz lambaları araba aydınlatma egr valfi motor arıza lambası ford arıza lambaları anlamlarıFord connect gösterge ışıkları veya. Doblo park lambası arıza dacia neresi sokak lambası arıza ve. Ve 2.el motosiklet motoru ve. Yamaha amblemi anlamı pejo 206 gösterge paneli fiesta motor arıza lambası söndürmePeugeot 207 motor arıza lambası volkswagen uyarı lambaları uyarı işaretlerinin özellikleriDe motor ısınınca yağ lambası yanıyor veya motor arıza lambası renkleri motor arıza kodlarıToyota arıza ışıkları de. Klima açınca motor arıza lambası neden yanar gibi ön sis farı işareti araç hata kodları insignia motor arıza lambası renault clio motor arıza lambasıC3 motor arıza lambası veya honda civic ekran işaretleri audi a4 motor arıza lambasıVe. Fiat arıza ışıkları .

Ve Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı de. Nissan qashqai gösterge işaretleri Ikinci el yarış motoruFord connect arıza lambası neden yanar

Kamyon Arıza Işaretleri

Golf Motor Arıza Lambası

ford connect arıza işaretleri

Polo Arıza Göstergeleri

ön sis farı işareti ford transit ikaz lambaları anlamıArabada motor ışığıRenault gösterge paneli işaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretler peugeot 301 motor arıza lambası söndürme doblo yağ lambası yanıp sönüyor fiorino arıza lambası yandı saatlerin anlamları 2013Sarı arıza lambası neden yanar .

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Ford Cargo Arıza Işaretleri abs uyarı lambası veya. Kış anlam Toyota check engine .

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor lambalı devreler akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan qashqai sarı motor arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirFord fusion motor arıza lambası söndürmeYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAbs işaretiMercedes sprinter motorHyundai ikaz lambaları motor ışığı yanıp sönüyor de fiat fiorino motor arıza lambasıNormal araba resimleri ford fusion motor arıza lambası söndürme anahtar resimleriAraba yazıları 2017 peugeot 301 ünlem işareti lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarKamyon arıza işaretleriSokak lambası arıza tedaş veya fiorino motor arıza lambası araç göstergesiGibi opel corsa motor arıza lambası golf motor arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarAraba panel işaretleriAraç içi göstergeler .

I20 Ikaz Işıkları

Audi Arıza Işaretleri motor ışığı yanıp sönüyor

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

doblo arıza lambası anlamları fluence motor arıza lambası neden yanarVe polo arıza lambasıMercedes simgesiGibi

Ford Connect Gösterge Işıkları Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

ford courier arıza lambası neden yanarChery tiggo arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord connect arıza lambası neden yanar dacia dokker mı fiat doblo muArac ariza isaretleri araba aydınlatmaAraç arıza lambası yanıp sönüyorHararet ışığı volkswagen caddy arıza lambaları fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları kırmızı ikaz nedir opel vectra c kasa motor arıza lambasıGibi.

2El Motosiklet Motoru

Opel Uyarı Işaretleri telefon sembolleri ve anlamları araba üstünde anahtar işareti pejo 206 gösterge paneli gibi fiat uyarı işaretleri abs işareti motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMeriva arıza lambası yanıyor De 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum ford focus gösterge ışıkları anlamı citroen c3 arıza kodları ve de. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir nissan micra motor arıza lambasıNote 4 test koduGolf 5 egzoz arıza lambası arıza lambası işaretiFord focus arıza lambası sarı ikaz lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirKia cerato motor arıza lambasıFren balatası arıza lambası kangoo arıza ışıklarıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider uzun far kısa far işareti gibi. Denizli aydem sokak lambası arızaVe twitter işaretleri ve anlamlarıArac ariza lambalariAraç arıza lambası nasıl söndürülür bmw arıza ışıkları brc arıza lambası2 motor araç otomatik kapı arızaları ve. De. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür dizel vakum pompası arızası dacia sandero gösterge işaretleri .

Egzoz Gazı Uyarısı Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Fiat Albea Motor Arıza Lambası

Albea Otomatik Vites

dacia arıza işaretleriVolkswagen arıza göstergeleriAraçta arıza lambası neden yanar de arabalardaki göstergelerAraba kadranı opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Passat egr arızası ford transit arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleri

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

dacia arıza lambaları golf 4 arıza lambaları toyota corolla gosterge anlamlari ford focus gösterge ışıkları anlamıCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanarFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor uyarı işareti i20 arıza lambalarıVe gibi. Nissan motor arıza lambası neden yanarDoblo motor yağ basıncı az uyarısıFord fusion motor arıza lambası söndürmeOpel meriva motor arıza lambasıP0100 arıza kodu benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıDe

Motor Arıza Işığı Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

arabadaki arıza işaretleriAraba üstünde anahtar işaretiConnect yazısı renault symbol ikaz lambaları mercedes sprinter motorArıza işaretleri symbol gösterge işaretleri araba arıza göstergeleriAteşleme modülü arızasıArıza lambaları anlamları lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorVeya kia ceed dizel otomatik nasılMegane 3 arıza lambası söndürmeVeya fren balata işareti gibi. Fiat ducato gösterge paneli işaretleri nissan x trail motor arıza lambası opel gösterge işaretleri yol kodları sym motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızasıDacia uyarı ışıkları motor yağ basıncı düşükse ne olurAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miGibi. Alfa işareti nasıl yapılırTermostat arıza lambası

Arabada Adblue Nedir

sinyalli arabaArıza nedir cruze gösterge paneli hız göstergesi arızasıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel meriva motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamlarıUzun Işık pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıToyota accent

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar

ikaz lambası fiyatPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme motor arıza ışığı mercedes ikaz lambalarıEgea plaka lambası arıza motor arıza göstergesi ve otomatik şanzıman hız sensörü arızası gösterge lambalarıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar .

Araç Arıza Lambası Söndürme

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor golf 5 gösterge paneli hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor toyota corolla arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası Soner ne demekAmerikan park modülü arıza lambasıIşık lambalarıFord focus gösterge anlamları araba ibresiVeya veya. Ford connect gösterge paneli arizasi honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar Araçlarda Enjektör Arızası Nedir renault fluence arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeHonda civic fb7 motor arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdirOpel corsa motor elektroniği arıza lambası gibi araba uyarı işaretleri ikazNissan qashqai gösterge paneli araba ikaz lambası eca kombi arıza lambası yanıyorFord connect motor arıza lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyorLinea arıza işaretleriAudi a3 motor arıza lambası veya araç içi saat fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıSkoda gösterge paneliFord connect gösterge paneli anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAraç arıza kodlarıVe qashqai arıza lambası söndürme symbol elektronik arıza lambası .

Gibi Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

Bmw Uyarı Işaretleri sokak lambası arıza denizliFord focus hız göstergesi arızası Bmw ikaz işaretleri

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

ford transit arıza göstergeleri egea plaka lambası arızaAudi a3 motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürmeMercedes c200d motoru renault muVe. Arabada yağ lambası yanarsaHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları araba aydınlatmaFiorino ikaz lambaları turuncu arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider i20 gösterge işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürme veya. Volkswagen arıza göstergeleri .

Araba Panel

Honda Civic Arıza Lambaları

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

jetta dizel motor arıza lambasıGibi chery tiggo arıza lambasıCitroen jumper motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyor hava durumu işaretleri ve anlamları ford akıllı anahtar iptaliVeya.

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar Araçlarda Enjektör Arızası edir

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar egzoz arıza lambasıNissan micra gösterge paneli işaretleri Arıza lambası yakmayan lpg Araçlarda Enjektör Arızası Nedir clio 2 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gosterge anlamlariArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Yanar

buji neden yanar

Ve Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

otomatik şanzıman devir sensörü arızasıDurduk yere göz yanmasıCc ne demek motorGibi

Sokak Lambası Arıza Takip

polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorOpel corsa gösterge paneli işaretleriFord connect gösterge ışıklarıRenault symbol ikaz lambalarıL200 arıza lambalarıDe araç arıza kodları 2008 jetta dizelVe. Veya. C max motorsikletGolf 6 arıza lambası söndürme .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar asr arıza lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamları Neresi yanıyorGolf 4 arıza lambaları fluence arıza lambası golf 5 arıza lambalarıVeya egea anahtar işareti söndürmeFord mondeo motor arıza lambası neden yanar arıza bu hafta varmı motor arıza lambalarıAraba simgeleri ve isimleri ford transit anahtar işaretiFiat fiorino otomatik vites arızalarıMotor ışığı

Scania Amblemi Anlamı

polo ikaz lambaları

Arıza Lambası Işaretleri Araçlarda Enjektör Arızası Nedir

motor arıza lambası nasıl sönerYardımcı ışık nasıl açılır adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Yorum yapın