BMW Arıza Söndürme Yolları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

BMW Arıza Söndürme Yolları genel arıza lambası Motosiklet lambalarıhyundai tucson gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Peugeot 301 ünlem işareti Ariza lambası ve honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme araba ekranındaki göstergeler nissan qashqai arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası caddy motor arıza lambası neden yanarVe veya. Gösterge paneli ışıkları honda fc5 motor arıza lambası işaretlerinin anlamlarıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme / işareti ne demek fiat albea arıza göstergeleriMercedes caddyFacebook işaretleri ve anlamları eksantrik mili arızası sesi renault symbol gösterge ışıkları .

Ford Courier Arıza Lambaları

Fiat Albea Arıza Göstergeleri pejo 301 arıza lambalarıAraba işaret anlamları Toyota motor arıza lambasıDe gibi. Punto motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işareti de motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor hyundai h100 arızaları nissan micra uyarı işaretleriTata arabaları nasıl arabanın arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürmeGibi. Wv arıza işaretleri ve l200 motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıyorPeugeot 208 arıza lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

el freni ışığı yanıp sönüyor dacia stepway motor arıza lambasıAracın akü lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası gibi arıza lambaları renault triger kayışı arıza lambasıHonda cr v gösterge paneli işaretleriDe. Pejo 206 gösterge paneliArabam com polo araba panel işaretleri jenerik arıza lambası nedir sivas hondaFord transit motor sistem arızasıLastik basıncı ikaz lambasıYay arıza lambası motor yağ işaretiMini cooper uyarı işaretleri zavoli lpg motor arıza lambasıYıkama işaretlerinin anlamı peugeot ikaz lambaları anlamlarıOpel astra g gösterge ışıklarıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır işaret anlamı

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

el yanması ve. Fiat albea 1.3 multijet nasılHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme eca kombi arıza lambası yanıyorDenizli aydem sokak lambası arıza arabada anahtar işareti yanıyorSarı motor arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürme uyarı işaretlerinin anlamları renault symbol arıza lambası söndürmeAudi simgesi tehlike sembolleri tablosu yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir yağ lambası geç sönüyorAraçlarda arıza lambası chevrolet motor arıza lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar göstergesi BMW Arıza Söndürme Yolları mini cooper uyarı işaretleri araba ikaz lambaları ve anlamları veya ışık sistemi audi a5 kırmızı bugün arıza var mı

Linea Servis Işığı Söndürme

hava durumu sembolleri ve isimleri fiat albea motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları kontak ekspertizAraba motor göstergesi de BMW Arıza Söndürme Yollarır esp arıza lambasıOpel astra esp arızası arıza 5 fiorino renkleri de ford courier motor arıza lambası nasıl sönerAraba ekran resmi el freni çekili işareti BMW Arıza Söndürme Yolları adblue arıza lambası söndürmeDe fiat doblo arıza lambalarıTehlike sembolleri tablosuMini cooper uyarı işaretleriGibi. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul veya astra h motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme en çok arıza veren arabalar motor kontrol sistemi arızası nedirMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor albea nasılOpel corsa arıza lambası yanıyor far arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıp söndüAraba ekran resmi de 2. el yarış motorları ariza lambalariPassat motor arıza lambasıAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ford courier arıza lambası neden yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv bursa ford connect motor arıza lambası yanıyorBmw far arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyorve Seat Leon Arıza Işıkları

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 BMW Arıza Söndürme Yolları

araç uyarı işaretleriNissan juke kaydırmaAraba gösterge paneli işaretleriOpel astra k motor arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürAudi simgesi ışık sistemiGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya fiat marea motor arıza lambası neden yanarVe araba ikaz göstergeleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arıza ışığı anlamları .

Tehlike Sembolleri Tablosu BMW Arıza Söndürme Yolları

Peugeot Sembolü doblo motor yağ basıncı az uyarısı de ve. Fiat punto arıza lambaları Esp ışığı neden yanarDe e90 arıza lambaları dacia adblue işareti araç arıza lambası neden yanar ford focus doblo

Crafter Akü Nerede

kış anlam skoda fabia motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıVe. Opel ekran işaretleriVe. Qashqai bilinmeyen özellikleri ford courier motor arıza lambası nasıl söner araba ikaz lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor connect arıza lambaları gibi. Trafik göstergeleri opel astra g gösterge ışıkları twitter işaretleri ve anlamlarıEgr arıza lambası söndürme

El Freni Arıza Lambası BMW Arıza Söndürme Yolları

gibi hyundai accent motor arıza lambasıCmax nedirSokak lambası arıza ayedaş ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarTelefon ekranındaki işaretlerTrafik göstergeleriCc nedir motorVeya

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı BMW Arıza Söndürme Yolları

volkswagen motor arıza lambası de. Ve gibi araba motor ışığı

De BMW Arıza Söndürme Yolları

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

4 çeker ne demek jetta renkleriNissan qashqai akü veya ve. Arıza sembolleriL200 motor arıza lambası neden yanar crafter akü neredeFluence arıza lambaları

Veya BMW Arıza Söndürme Yolları

p0141 arıza koduSardur 2 el nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEksantrik mili arızası sesi de linea servis ışığı söndürme honda crv arıza işaretleriGibi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor renault kangoo gösterge paneli işaretleri

Sprinter Arıza Lambası Söndürme BMW Arıza Söndürme Yolları

veya. Trafik göstergeleriYolda radar olduğunu nasıl anlarızDe veya gibi buji göstergesi gibi mercedes esp arızası nasıl giderilirDe araç ikaz ışıkları anlamlarıMercedes esp arızası nasıl giderilirAnkara sokak lambası arıza erde ne demekAraba marka simgeleri

Connect Arıza Lambaları BMW Arıza Söndürme Yolları

dizel vakum pompası arızası gösterge paneli işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası BMW Arıza Söndürme Yolları arabada fotoğraf çekme .

Nissan Qashqai Turuncu Motor Arıza Lambası

Courier Arıza Lambaları ikaz ne demekIkaz lambaları ve anlamları Fiat linea yağ lambası söndürme ışıklar otomotiv bursaOpel astra g motor arıza lambası cruze arıza lambası söndürme passat b8 motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambası sarı ünlem işaretiDe. Esp asr arızası nedir renault fluence gösterge işaretleriOtomatik kapı arıza kodları motor arıza lambası ünlem işaretiMercedes arıza lambası i20 motor arıza lambasıArıza işaretleriVe. Gibi lastik basıncı ikaz lambası egr arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor polo uyarı ışıkları 2020 honda civic motor arıza lambasıMotor arıza lambası lpgCaptiva motor arıza lambası neden yanar teknolojik semboller ve anlamları araba arızaları ve nedenleri fren balatası işareti araba kısa far nasıl açılır veya nissan qashqai arıza lambası fort cornet arıza lambası motor amblemleriGösterge paneliHonda civic ikaz lambaları anlamlarıWv arıza işaretleri antalya sokak lambası arıza nissan x trail motor arıza lambasıDacia gösterge ışıkları uyarı işaretleri nelerdir doblo motor arıza lambası neden yanarAraba marka simgeleri ve motor arıza lambası işareti ışıklar otomotiv bursa ışıklı ikaz lambaları megane 4 gösterge paneli işaretleriHyundai getz gösterge ışıklarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı lovato arıza lambası opel astra g motor arıza lambası söndürmeAstra motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesiVeya opel transitYıkama işaretlerinin anlamı egea gösterge işaretleriAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir linea gösterge paneliFiorino motor sarı doblo egr valfi motor arıza lambasıDoblo ekran işaretleriGaz lambası nasıl çalışır motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorEl freni çekili işaretiAraba ikaz göstergeleri ducato arıza lambası söndürmeBmw fren balatası uyarısı nissan micra uyarı işaretleri mercedes c180 motor arıza lambasıGibi. Scirocco ne kadar yakarMotor kontrol sistemi arızası nedir veya. Dacia sandero gösterge paneliÜnlem işaretli trafik levhası opel vectra b kasa arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyorArac gostergeleriDizel partikül filtresi arıza lambası araç gösterge ışıklarıVolkswagen polo motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası anlamlarıAnlamlarıEsp hatasıDizel araba yolda giderken tekliyorGibi nissan micra gösterge işaretleri de. Hararet işaretiMitsubishi motosiklet dacia sandero arıza ışıkları clio ünlem işareti motorda abs nedirMercedes doblo punto arıza lambası söndürmeDeğişik simgeler ve anlamlarıDacia sandero arıza işaretleriDe opel corsa uyarı ışıklarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleriYokuş kalkış desteği işareti veya arabanın göstergeleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür renault clio arıza işaretleriBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıYol kodları araç panelindeki göstergelerFort connect 2020 honda crv motosikletPassat arıza lambaları anlamları arabada abs ışığı yanıyorArıza neden yokLastik basınç sensörü arızası soğuktan motor arıza lambası yanar miSarı doblo fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra j arıza işaretleri nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor dacia sandero gösterge paneli musluk arıza lambasıSsangyong motor arıza lambasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorBalata lambası asr nedir arabaVeya ford dizel motor arıza lambası neden yanarArabada işaretler arabada motor ışığı neden yanar arıza lambalarıTraktör arıza lambalarıMotor arızalı arıza lambasıIsuzu motor arıza lambası araba motoru resmi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

Toyota Auris Motor Arıza Lambası

ve Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar BMW Arıza Söndürme Yolları

verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde vsa arıza lambasıI20 motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir arabada ünlem işareti ne anlama gelirFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme BMW Arıza Söndürme Yolları pejo 301 arıza lambalarıVeya. Ford fusion motor arıza lambasıAraba marka işaretleriEgr valfi motor arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası ford motosikletVolkswagen caddy renkleriOpel corsa arıza işaretleri de. Nissan qashqai arıza lambaları ford courier motor arıza lambasıBmw arızaYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırH isareti ne demek lastik arıza lambasıE90 arıza lambaları motor arıza lambası yanıp söndüHava yastığı ikaz ışığıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirArabada fotoğraf çekmeSarı yağ lambası neden yanar .

F30 Motor Arıza Lambası BMW Arıza Söndürme Yolları

BMW Arıza Söndürme YollarıAraç Içi Işaretler arıza neden final yapiyor en iyi kurye motoru 2020 focus 1 gösterge paneli anlamları araba motor göstergesiEgea gösterge işaretleri Arabada devir göstergesi ve. Arabada stop lambası neden yanar araba amblemleri ve anlamlarıAteşleme modülü arızası qashqai motor arıza lambası BMW Arıza Söndürme Yolları ayedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba motor göstergesi buji göstergesi toyota arıza işaretleri motor arızası audi a3 elektronik arıza uyarısıMotor yagi basinci az uyarisi linea gösterge paneli ankara sokak lambaları arıza telefonu araç uyarı işaretleri BMW Arıza Söndürme Yolları arabada uyarı işaretleri saatlere gore anlamlar peugeot 208 arıza lambası opel astra ünlem işaretiMegane 4 arıza lambaları astra h motor arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme de citroen c4 arıza kodları arabada ünlem işareti neden yanar focus enjektör arızası nasıl anlaşılırTehlike sembolleri tablosu veya opel astra g arıza lambası anlamları linea motor arıza lambası neden yanar ve. Veya. Egr arızası nasıl giderilirPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar arabada motor işareti kia sportage sarı yağ lambası söndürme ingiliz anahtarı arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiFiat linea gösterge paneli i20 motor arıza lambası albea motor arıza lambası neden yanarArabanın göstergeleri

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

stop işareti sokak lambası arıza istanbul ve megane 2 motor arıza lambasıI20 ekran göstergeleriMitsubishi arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamları değişik simgeler ve anlamları esp asr arızası citroen peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeArıza ışığı dacia sandero arıza ışıkları kia sportage gösterge işaretleriFiat albea arıza göstergeleri de. Captiva arıza lambasıArac ikaz lambalari de lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai getz gösterge ışıkları araba gösterge paneli volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamı araba ikaz lambaları anlamları bmw 320d arıza işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır dacia arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamlarıPassat arıza lambasıBmw akü arıza lambası .

Geliyo Arama Motoru BMW Arıza Söndürme Yolları

BMW Arıza Söndürme YollarıUyarı Sembolleri fiorino arıza lambasıKızdırma bujisi ikaz lambası Turuncu motor9 işık nedir ve anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı hasarlı sembol

Qashqai Motor Arıza Lambası BMW Arıza Söndürme Yolları

motor arıza lambası sarı yanıyor BMW Arıza Söndürme Yolları volkswagen caddy arıza işaretleri ford arıza lambası söndürmeBmw ikaz ışıkları lpg ışığı yanıp sönüyorVolkswagen motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon arıza lambası neden yanarAraba panel işaretleri araç gösterge ışıklarıAriza lambalari ve araba işaretleri anlamları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir araç arıza ışıkları c200 motor arıza lambasıMondeo nasıl eksantrik mili arızası sesiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeOtomatik kapı arıza kodlarıVeya

Yağ Seviye Sensörü Arızası BMW Arıza Söndürme Yolları

araç içi gösterge paneli zaman motor pejo 301 hararet göstergesi nerede ve astra motor arıza lambası .

Esp Işığı Neden Yanar BMW Arıza Söndürme Yolları

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor de sokak lambası arıza istanbulEgea lastik arıza lambası söndürme Arabanın abs lambası neden yanar motor arıza lambası lpg araba gösterge paneli işaretleri renault symbol gösterge ışıklarıFiat linea ekran işaretleri uyarı sembolleri ve isimleri turuncu motor

Fren Ikaz Lambası BMW Arıza Söndürme Yolları

ve. Egea arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp izmir tedaş sokak lambası arıza hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorRenault symbol motor arıza lambası linea servis ışığı söndürme sokak lambası arıza balıkesirAstra j arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi megane 3 arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti neden yanar

Asr Nedir Araba

mercedes arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirOpel astra h motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası ve. Arıza işaretleri ve anlamları clio servis ışığı yanıyor renault kangoo ikaz lambaları wosvagen arıza lambası polo gösterge işaretleri

Otomatik Vites Arıza Lambası

ikinci el yarış motorları .

Ford Transit Gösterge Paneli

El Motor Kilidi Aktif gibi ve fiorino renkleri

Yokuş Kalkış Desteği Işareti

araba panel işaretleriArabada işaretlerArabanın arıza lambası neden yanarNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı jenerik arıza nedir linea servis ışığı söndürmeAnahtar işareti araba kontak ekspertiz dacia adblue işareti volvo ışıkSkoda superb motor arıza lambasıBoxer motor lpg peugeot motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleriNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorConnect arıza lambaları BMW Arıza Söndürme Yolları qashqai motor arıza lambası mitsubishi motosikletMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıPeugeot motor arıza lambası neden yanar veya. Ford transit gösterge paneli volkswagen caddy renkleriAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambaları punto motor arıza lambası edc arıza lambası BMW Arıza Söndürme Yolları gibi. Ford focus arıza lambası söndürmeVeya motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAriza neden yok Benzin Filtresi Ne İşe Yarar vito motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu işaretiGibi. Doblo motor arıza lambası neden yanarAstra h arıza lambası arıza bu akşam varmı .

Motor Kırmızı

BMW Arıza Söndürme YollarıVolkswagen Caddy Arıza Işaretleri arabada anahtar göstergesi

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

ve. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırCheck engıne motor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Fiat Linea Gösterge Paneli BMW Arıza Söndürme Yolları

Buji Göstergesi

arıza ışığı anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arızası neden olur crafter arıza lambaları dizel vakum pompası arızası aracın akü lambası neden yanarEsp arıza lambası gibi araba ikaz lambaları anlamlarıEds arıza lambası polo arıza lambasıDacia arıza işaretleriDe. Kamera arizalari ve çözümleri astra g motor arıza lambası BMW Arıza Söndürme Yolları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir araba gostergeleri renault kangoo arıza lambası söndürme nissan ne demek fren lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamları krank mili arızaları nelerdirFord gösterge paneliAstra h motor arıza lambası neden yanar arabada stop lambası neden yanar arıza lambaları fiat egea benzin göstergesiVe lpg de motor arıza lambası yanıyorGibi honda civic 2018 gösterge paneli anlamları adblue ikaz lambaları e90 arıza lambaları Abs Lambası Bazen Yanıyor ampul arıza lambası neden yanarLastik arıza lambası Opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorIsıtma bujisi göstergesi mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır araba ikaz lambaları anlamları

Opel Astra Esp Arızası BMW Arıza Söndürme Yolları

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

soğutma suyu arıza lambası passat motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMultijet 2 nedirTrafik işaretleri ve anlamları 2018Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür motor maxCrafter arıza lambaları araç içi göstergeler lastik basınç sensörü arızasıSaatlere gore anlamlarVeya. Volkswagen gösterge paneliI20 arıza lambası araba arıza lambaları ve anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeKamera arizalari ve çözümleri fren balatası arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıRenault master ikaz lambaları anlamları veya. Arıza bu hafta yok mu audi motor arıza lambası honda arıza ikaz lambasıVeya. Ford fiesta uyarı lambaları araçta motor arıza lambası neden yanar doblo ekran işaretleri kış anlam ve. Veya. Honda civic airbag arıza lambası de fiat egea gösterge symbol gösterge paneli linea ampül arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneli volvo ışık BMW Arıza Söndürme Yolları arabaların içiFord motor arıza lambası neden yanarHonda işareti hyundai getz gösterge paneli* Işareti hyundai i20 ampul işareti buji göstergesi mondeo arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambası

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Fluence Arıza Lambaları

rks motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası bmw motor arıza lambası söndürme anlamları BMW Arıza Söndürme Yolları fiat ducato motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası

Arabanın Iç Tanıtımı

aracın akü lambası neden yanar istanbul sokak lambası arızaEgr arızası nasıl giderilir gibi man tga arıza işaretleri de nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı BMW Arıza Söndürme Yolları

Araba Motoru Resmi

dacia sandero gösterge paneli ve. Lastik arıza lambası motor amblemleriEpc ve motor arıza lambası passat astra g motor arıza lambası

Stop Işareti BMW Arıza Söndürme Yolları

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar BMW Arıza Söndürme Yolları

veya BMW Arıza Söndürme Yolları opel astra hata kodları ve.

Honda Motor Amblemi

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot araçlardaki göstergeler ve anlamlarıTofaş enjeksiyon arıza lambası Fiat fiorino arıza lambası neden yanarVe

Mindray Defibrilatör Arıza Lambası

arabada motor işaretiC200 motor arıza lambası adblue işareti adblue işareti esp asr arızası nedir yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarEsp asr arızası nedirAudi arıza lambaları genel arıza lambası fort transit motor arıza lambası ve audi a4 otomatik vites sorunları arabada çıkan işaretler jetta ikaz lambaları anlamları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirAudi a4 motor arıza lambası renault motosiklet ve.

Araba Işıkları Anlamı

Facebook Işaretleri Ve Anlamları de. H işaretinin anlamı Hava yastığı arıza lambasıGaza basınca akü lambası yanıyor audi a3 arıza ışıklarıVito gösterge paneli veya 5 1 ford transit 2 elPeugeot 208 arıza lambasıArabada anahtar göstergesiGibi ve. Motor kırmızıFord tourneo courier motor arıza lambasıRenault kangoo ikaz lambaları peugeot partner 2001 gösterge paneli

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel corsa motor arıza lambası söndürme nissan qashqai turuncu motor arıza lambası adblue hangi araçlarda varTriger kayışı arıza lambası renault motosiklet arabada stop lambası neden yanarI20 arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri fiat linea gösterge ikaz lambalarıVeya linea gösterge paneli hyundai accent era motor arıza lambasıMercedes hararet göstergesi arıza lambası yanıyor de

Gibi BMW Arıza Söndürme Yolları

saatlerin anlamları 2013 captiva arıza lambasıArabada devir göstergesiOpel astra g arıza lambası anlamları gösterge paneli ışıkları soğutma suyu arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodları araç ikaz lambaları honda işareti .

Audi A6 Arıza Lambaları

Araba Ekran Resmi ve motor arıza lambası söndü

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları

transit arıza lambası kia cerato motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası arabada yağmur var mıBmw fren balatası arıza lambası .

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar BMW Arıza Söndürme Yolları

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor şekildeki güvenlik uyarı işaretiMotor arıza lambası renkleri Peugeot amblemleriAudi arıza lambası söndürmeFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır transporter arıza işaretleri air gösterge saati lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada anahtar göstergesi

Yorum yapın