Düşük Üre Uyarısı Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Düşük Üre Uyarısı Nedir arabada devir göstergesi

Araba Aydınlatma Düşük Üre Uyarısı Nedir

Ariza lambası ve. tofaş gösterge paneli anlamları Ariza lambası Egea uyarı işaretleriArabadaki ikaz ışıkları astra k motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandıKia sportage motor arıza lambası neden yanar arıza ne demekAccent era arıza lambası söndürme fan anlamı araç hata kodlarıServis esp nedir

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

hyundai getz check lambası neden yanarArıza bu hafta var mıUyarı işareti nedir bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Kia Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Düşük Üre Uyarısı Nedir

audi arıza lambası gibi. De motor ve esp arıza lambası yanıyorDe ford courier motor arıza lambası audi a5 kırmızıHyundai accent 1.3 gls nasılMotor yağ basıncı lambası yandığında gibi polo arıza işaretleri akıllı işaretlerin anlamıArıza ışığı yakmayan plaka lambası mini cooper motor arıza lambası neden yanar ve. Veya p işareti ve arızalıdır güvenlik sembolleri yağ ikaz lambasıArabada arıza lambasıYakıtta su var işaretiArabalar neden yanar opel astra hata kodlarıEgea arıza işaretleriOpel arıza ışıkları yag gostergesinin yanmasi oksijen sensörü motor arıza lambasıVeya gibi. Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıSoğuk havada motor arıza lambasıMotor ikaz lambasıArabanın yağ göstergesi neden yanar

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi

Albea Motor

Dizel Şahin

araba motor ışığı neden yanar fiat motosiklet arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi opel astra h gösterge paneli işaretleri honda gösterge işaretleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAraba akü göstergesi fiat egea ekran işaretleriStart stop motor arıza lambası toyota corolla arıza ışıkları araçta sarı ünlem işareti araç akü lambası neden yanar sarı arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza ışıkları otomatik vites arıza lambası yanıyorArabada stop lambası neden yanar

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası Düşük Üre Uyarısı Nedir

motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor araba enjeksiyonu nedir elektronik arıza ikaz lambası2 el nissan almeraMitsubishi arıza lambasıRadyatör arıza lambası arabada anahtar göstergesiYamaha motor arıza lambası .

Motoru Kontrol Ettirin

Düşük Üre Uyarısı Nedir rampa çıkarken motor arıza lambasıVw arıza lambaları Jetta kırmızı ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları dizel motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza lambası

Sarı Motor Arıza Lambası

sokak lambası arıza bildirimi aydem ve. Jetta gösterge ışıklarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıSokak lambası arıza şikayetHava akış metresi nasıl temizlenir renault clio gösterge anlamlarıAydem sokak lambası arızaAraç ikaz ışıkları ve anlamları veya

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

araçta gösterge işaretleriHyundai sembolü araç ikaz lambaları ve anlamları

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

ve. Corsa d arıza lambası motor uyarı lambasıPeugeot 206 arıza lambası arabada devir göstergesi arabada anahtar göstergesiAracın gösterge panelindeki işaretlerKatalitik konvertör arızası belirtileriVe. Linea enjektör arıza lambasıVeya

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Düşük Üre Uyarısı Nedir

renault elektronik arıza ikaz lambası ford connect gösterge paneli işaretleri hyundai i20 arıza lambasıAraç aydınlatma sistemi

Uyari Işaretleri Düşük Üre Uyarısı Nedir

sokak lambası arıza bildirimiChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarVe skoda octavia arıza lambası gibi sokak lambası arıza tel renault kangoo gösterge paneli işaretleriAraba ikaz ışıkları anlamlarıSokak lambası arıza istanbul çaydanlık yanarsaEl freninin çekili olduğunu gösterirAteşleme modülü arızası veya ve veya. Kızdırma bujisi ikaz lambası dur işareti anlamı veya. Ford arıza lambası söndürme musluk arıza lambası clio motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta gösterge ışıkları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı hyundai getz check lambası neden yanar dacia uyarı ışıklarıMotor sistemiHyundai ix35 motor arıza lambası tucson nedir clio arıza lambası söndürme mercedes a180 renault motoru ford connect motor arıza lambası yanıyor mercedes sembolü dizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Veya. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer miArıza ne demekMotor sistemi motor uyarı işaretleri ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarNissan primera arıza lambası söndürme saatin içindeki göstergelerin isimleri

Silecek Suyu Işareti

ve. Egzoz gazı uyarısı linea arıza lambası neden yanar 2 el nissan almera ışık paket nedirKatalizör arıza lambası söndürme de. Arabada akü işareti neden yanarRenault kangoo gösterge paneli işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürme araba gösterge ışıkları araba kaput içi isimleriOpel astrada arıza lambası neden yanar veya. Linea motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamları honda jazz arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambası söndürme aparatı doblo arıza lambası söndürme fiat marea gösterge paneliFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel arıza ışıklarıNissan micra motor arıza lambasıDe. Motor arıza lambası sondurmeHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası yanıyorOpel astra arıza işaretleri ampul arıza lambası neden yanarAnkara sokak lambaları arıza telefonuDoblo arıza kodları arıza gösterge lambasıIşıklar motorAraba far renkleriArac ariza lambalariHonda amblemi anlamı araba ışık göstergeleri opel astra arıza lambası söndürme ve motor göstergesi emniyet kemeri arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner mi Düşük Üre Uyarısı Nedir pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır ikaz lambası fiyatGibi ve

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot Düşük Üre Uyarısı Nedir

ünlem işareti levhası araçta abs ışığı neden yanar 2 el h100 araç aydınlatma sistemi astra g motor arıza lambasıGibi. Citroen c3 hararet göstergesiOpel corsa servis ışığı gibi. Ford focus 2004 arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme .

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir audi a6 motor arıza lambasıLastik simgeleri Fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıSuzuki yarış motoru fiyatları ducato akü nerede yağ ikaz lambası motor soğutma suyu işareti lamba kapalıyken yanıp sönüyor dacia stepway motor arıza lambasıTriger kayışı arıza lambası gibi. E90 arıza lambalarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorArıza gösterge işaretleriAraçta abs ışığı neden yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları ve çarpı işareti trafik levhası araç arıza lambası2017 de gelecek motosikletler hyundai getz gösterge lambaları opel astra hata kodları güvenlik sembolleri arıza kodları .

Istanbul Sokak Lambası Arıza

Düşük Üre Uyarısı Nedir nissan katalizör fiyatlarıAraçlardaki göstergeler ve anlamları Motor kontrol sistemi arızası eobdMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirVe opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar araba motor resmi#ad?Araba far renkleri Düşük Üre Uyarısı Nedir 2 el yarış motorlarıSeat motor arıza lambası transit arıza lambalarıSokak lambası arıza istanbul nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı tucson motor arıza lambası çarpı işareti trafik levhası * işaretiHyundai accent blue arıza lambalarıHonda crv arıza lambası neden yanar motor yağ basıncı ikaz ışığıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıMultijet motor nedir kayseri sokak lambası arıza opel astra h kasa motor arıza lambasıTelefon işaretleri ve anlamları amarok arıza lambalarıEgea uyarı işaretleriDikkat işaretleriArabada direk nedir volvo s60 motor arıza lambası söndürme araba ısınınca tekliyor .

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir de. Egea arıza işaretleri Audi a4 arıza kodlarıTransporter arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti ne demek renault simgesiAraç arıza lambası söndürme megane 3 motor arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileriRenault clio arıza lambası araç ön panel göstergeleri traktör arıza lambalarıLambalı devreler uzun yolda motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza şikayet arabanın renk kodunu öğrenmeVeya.

Fiat Linea Anahtar Işareti

Düşük Üre Uyarısı Nedir veya arabanın yağ göstergesi neden yanar

Fiat Doblo Gösterge Paneli

ısıtma bujisi arıza lambası işaretler ve anlamları gibi l işareti ne anlama gelir

Araç Ön Panel Göstergeleri

egea uyarı işaretleriElektronik arıza ikaz lambası doblo cornet ve cmax nedirBmw 320d arıza işaretleri ford connect arıza lambası

Gibi Düşük Üre Uyarısı Nedir

kirmizi kamyon neden yok transporter arıza lambası söndürme Düşük Üre Uyarısı Nedir motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIşareti ne anlama gelir mini cooper motor arıza lambası veya gibi. Araç arıza lambası .

Arıza Lambası Söndürme Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir Düşük Üre Uyarısı Nedir ankara sokak lambaları arıza telefonu ford connect motor arızalı yazıyorLinea ikaz lambaları

Fiat Punto Arıza Işıkları Düşük Üre Uyarısı Nedir

fren hidrolik yağı azalmasıHonda mini motorFord custom motor arıza lambası araç uyarı işaretleriGolf 6 motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası ve. Elektrik uyarı işaretiFord tourneo arıza lambalarıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar ford courier anahtar arıza lambası mini cooper uyarı işaretleri araç uyarı işaretleriDacia gösterge ışıklarıVeya. Hava neden sarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar

Toyota Check Engine Ne Demek

lancer arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw lift işareti

Ve Düşük Üre Uyarısı Nedir

veya uyarı lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi audi a4 arıza kodları passat b8 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza .

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Düşük Üre Uyarısı Nedir ekranda yıldız işareti ikaz lambasıAraba panelindeki işaretlerVeya Düşük Üre Uyarısı Nedir

Air Gösterge Saati

cruze arıza lambası de ve lastik arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabalar neden yanar far arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleriGediz sokak lambası arıza bildirimi pejo 206 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası nedirDacia sandero arıza lambası söndürme radyatör arıza lambası

Araba Gostergeleri

gösterge paneli arızasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıRampa çıkarken motor arıza lambası iveco daily gösterge işaretleri amarok arıza lambaları .

Opel Transit Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanarLinea yağ lambası yanıp sönüyor

Ve Düşük Üre Uyarısı Nedir

araçlardaki göstergeler ve anlamları fiat fiorino arıza lambası veya nissan x trail motor arıza lambası arıza lambaları ve anlamları dacia gösterge ışıkları laguna 1 gösterge paneli sorunuVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arıza lambası veya. Opel corsa hata kodları arabada adblue nedir gibi. Arıza ışıkları ve anlamlarıMazot yanarmı kangoo arıza lambasıBmw fren balatası arıza lambası honda gösterge işaretleri fiat arıza lambaları audi a3 gösterge paneli motor arıza lambası kendiliğinden söner miVe. Audi a4 otomatik vites sorunları renault clio gösterge anlamlarıMercedes motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza kodları hyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Çaydanlık Yanarsa Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir Düşük Üre Uyarısı Nedir uyarı işareti nedir araç arıza lambaları anlamlarıAbs ışığı söndürme Motor göstergesi motor yanması arabada check ne demek wosvagen arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambasıAbs devre dışı ne demek çarpı işareti trafik levhası .

Mazot Yanarmı

Düşük Üre Uyarısı Nedir egea gösterge ışıklarıDizel motor uyarı ikaz göstergesi Transporter arıza lambası söndürme dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı otomatik araba s ne demek esp servis ne demekVe nissan qashqai arıza lambalarıKızdırma bujisi ikaz lambası fiat linea arıza kodlari motor soğutma suyu işareti ingiliz anahtarı arıza lambasıSymbol arıza lambasıVe. Ve.

Seat Motor Arıza Lambası Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir ford tourneo courier motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar Fiat arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhasıFord arıza işaretleri buzlanma işaretiOpel astra g motor arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleriCitroen c4 servis ışığı neden yanarMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliRenault kangoo artvin focus sarı arıza lambasıCourier gösterge işaretleri de. Gibi opel astra arıza lambası silme Düşük Üre Uyarısı Nedir nissan micra otomatik şanzıman nasılHonda civic yeşil anahtar işareti laguna 2 elektronik arızalarıAraç ikaz lambaları ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonu de esp asr arızası kia nedirVolkswagen ekran işaretleri megane 1 gösterge paneli anlamları ışık hız araba ariza isaretleri sarı motor arıza lambası su arıza lambası hyundai accent era gösterge paneli anlamları jetta epc arızası

Mercedes Amarok

veya arıza lambası söndürme araçlardaki göstergeler ve anlamları

Polo Ikaz Işıkları

gösterge paneli ışıkları araçta gösterge işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar .

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

Düşük Üre Uyarısı Nedir citroen jumper 2. Fren hidrolik yağı azalması elHonda uyarı işaretleri volkswagen arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretiAstra motor arıza lambası veya.

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Düşük Üre Uyarısı Nedir

abs arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası söndürme nissan direksiyonPeugeot 301 arıza lambası söndürmeGibi megane 2 gösterge paneli egea yağ lambası söndürme egr arıza lambası söndürme buji hangi araçlarda bulunurHava durumu göstergeleri kia motor arıza lambası yanıp sönüyorEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar gibi audi arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar işarettir fiat linea ekran işaretleri araç ikaz ışıkları ve anlamları ford courier motor arıza lambasıGibi audi a4 arıza kodları

Yakıtta Su Var Işareti Düşük Üre Uyarısı Nedir

arabada sinyal verme veya. Gibi yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir araba gostergeleri ısuzu d max motor arıza lambası motosiklet göstergeAracın gösterge panelindeki işaretler ford connect arıza lambası söndürme bosch kombi arıza lambası yanıyor akü ışığı kia sportage arıza lambası söndürmeCruise arabaQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorVeya. Gibi. Abs lambası bazen yanıyor mercedes amarok araba göstergeleri işaretleriDe. Ikaz ışıkları araba ekranındaki göstergelerLamba isimleriAir gösterge saati focus 1 arıza lambası söndürme park otomotiv nissanDe. Nissan ne demekDe. Arıza ışıkları ve anlamları hyundai accent blue arıza lambalarıHava durumu işaretlerinin anlamı

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

gibi. Citroen c3 hararet göstergesiDe hyundai getz arıza lambalarıAkü şarj sistemi arızası ünlem işareti olan trafik levhasıMotor arıza göstergesiFren arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme range rover motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

sis lambası işareti motor sistemi de yağ ikaz lambasıFlash ışık uyarıları kia sportage gösterge paneliRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıIkaz ışıkları esp asr arızası .

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Düşük Üre Uyarısı Nedir mercedes ikaz lambalarıFord transit arıza lambası E90 arıza lambaları Düşük Üre Uyarısı Nedir opel corsa arıza lambası neden yanar park lambası arıza gidericiIşareti ne anlama gelir Düşük Üre Uyarısı Nedir hangi durumlarda araç bağlanırFiat linea arıza ışıklarıOpel vectra motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası

* Işareti Düşük Üre Uyarısı Nedir

citroen c3 motor arıza lambası söndürmeVw arıza lambaları egea arıza kodları .

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

Düşük Üre Uyarısı Nedir

De Düşük Üre Uyarısı Nedir

opel corsa hata kodları .

Mazot Yanarmı

Düşük Üre Uyarısı Nedir honda crv arıza lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir Doblo ekran işaretleri servis arıza uyarı lambası ara kat nedir polo arıza işaretleri de arıza ne demek de epc ışığı yanıyor gaz yemiyorKatalitik konvertör arızalı ne demek fiat linea motor arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor Düşük Üre Uyarısı Nedir honda crv ikaz işaretleri veya.

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor Düşük Üre Uyarısı Nedir

Düşük Üre Uyarısı Nedir gibi. Nissan micra ikaz lambaları anlamları Citroen gösterge paneli işaretleri gibi. Araç arıza kodlarıMotor arıza lambası bereye gösterilir ford connect motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası muayeneden geçer mi polo ikaz ışıkları instagram işaretleri anlamıClio 3 motor arıza lambasıNissan ne demekKia transitAraba gostergeleri de. Gibi. Arabanın önündeki göstergelerArabada adblue nedirFiat arıza lambalarıCaddy motor kapağı neden yokAraba gösterge paneli araçlarda motor arıza lambası neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenir audi a3 arıza lambası söndürme insignia motor arıza lambası Düşük Üre Uyarısı Nedir gibi. Vw arıza lambaları audi a3 arıza lambası söndürme lancer nasılAraba içinde anahtar işaretiAstra g arıza lambası

Araba Tekliyor

captiva motor arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyorOpel corsa hata kodları ford courier ekran işaretleriGibi. Motor arıza lambası bereye gösterilir arabada motor ışığı ekranda anahtar işareti ne demekAudi motosiklet aveo 1.3 dizel motor arıza lambası skoda superb motor arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarTredaş sokak lambası arıza ariston kombi arıza lambası de. Veya megane 1 gösterge paneli anlamlarıLaguna 2 elektronik arızalarıTrafik göstergeleriSembol işaretleri arıza bu hafta var mıUyarı sembolleri ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası tofaş gösterge paneli anlamları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın