Araç Kliması Isıtır Mı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Kliması Isıtır Mı esp off ne demek Motosiklet amblemleribmw e90 arıza işaretleri Ariza lambası Ariza lambası

Megane 3 Motor Arıza Lambası

ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor oto ışık araba çaydanlık işareti esp hatasıTop işareti volkswagen polo ikaz lambaları motor arıza lambası kırmızı yanıyor motor arıza lambası ünlem işareti motor ikaz işaretleriLastik arıza lambasıOpel corsa gösterge paneliClio arıza lambası söndürmeAraç sembolleri fiat fiorino arıza işaretleri Araç Kliması Isıtır Mı linea hava yastığı arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı ve. Nissan micra arıza lambası söndürme Toyota sembolüVeya. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıFord focus motor arıza lambasıFiat palio nasıl yağ işaretiFord transit arıza lambası söndürmeDizel araçlarda motor arıza lambasıCaddy arıza lambası arıza nedirOrdu fiorinoTelefon sembolleri ve anlamlarıDe. Kör sürüş nedirFiat egea gösterge paneli anlamlarıDe arabada epc nedir araba ingiliz anahtarı işaretiVeya Araç Kliması Isıtır Mı veya Araç Kliması Isıtır Mı uyarı sembolleri ve isimleri dizel motorlu aracın gösterge panelindeAraba göstergeleri işaretleri arıza işaretleri araba 2 motor .

Araç Gösterge

Araç Kliması Isıtır Mı Araç Kliması Isıtır Mı de. Honda motor arıza lambası Opel corsa arıza lambası neden yanar araba musluk işareti renault symbol gösterge paneli egea arıza lambası yakmayan plaka led1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleri veya.

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Kliması Isıtır Mı opel astra arıza lambası yanıyor

Megane 2 Ekran Arızası Araç Kliması Isıtır Mı

veya ducato yağ lambası söndürme araba kaygan zemin işaretiAraç Kliması Isıtır Mı passat 1. 2020 honda civic motor arıza lambası 4 tsi motor arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambası .

Veya Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı Araç Kliması Isıtır Mı ford focus 1. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası 6 tdci motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işaretiGibi. Opel astra motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar Araç Kliması Isıtır Mı esp arızası nasıl giderilir kırmızı ikaz nedirOpel corsa d motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambaları Araç Kliması Isıtır Mı ford courier gösterge paneli işaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFren sistemi arızası nissan micra gösterge paneli işaretleriArabadaki ünlem işareti fiat arıza lambası söndürme veya arabada sarı ünlem işareti mercedes hız göstergesiDacia logan arıza lambası neden yanar anahtar resmi hasarlı sembol egea yağ lambası söndürme nissan qashqai uyarı işaretleri fren hidrolik yağı azalmasıFord arıza lambası söndürme honda fc5 motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası araba kadran nissan x trail motor arıza lambasıAraba marka işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araba lamba işaretleri .

Dodge Nitro Arizalari

Araç Kliması Isıtır Mı Araç Kliması Isıtır Mı audi arıza lambası söndürmeArabam com polo

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

motor kontrol sistemi arizasiHyundai h100 gösterge paneli anlamları .

Wosvagen Arıza Işıkları

Araç Kliması Isıtır Mı arabada çaydanlık işaretiArıza bu akşam varmı Nissan arıza işaretleri hasarlı sembol arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriPassat motor arıza lambasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleriHonda civic 2018 motor arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyorVe kırmızı motor arıza lambası .

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

Araç Kliması Isıtır Mı doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası lpgHonda ikaz lambaları Ducato yağ lambası söndürme ve. Polo uyarı ışıkları de bmw direksiyon arıza lambası adana honda civicSkoda gösterge paneli fiorino arıza lambası yandı fiat egea motor arıza lambası söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorDe parantez içinde ünlem araba göstergedeki işaretler araba ikaz ışıkları anlamıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası ışıklar söner citroen c3 motor arıza lambasıAraç uyarı işaretleriOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır epson l210 arıza lambasıEl freni lambasıOpel arıza lambası neden yanar .

Kaygan Zemin Işareti

veya Araç Kliması Isıtır Mı

Focus 1 Motor Arıza Lambası Söndürme

gibi p0003 arıza kodu mazda motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları ve anlamları .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Kliması Isıtır Mı telefon işaretleri ve anlamlarıMotosiklet gösterge Opel corsa servis ışığı söndürmeArabanın abs lambası neden yanar kontağı açınca akü lambası yanmıyor araba ikaz lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliMotor kontrol sistemi arızası eobd honda simgesiLinea ampul arıza lambası söndürme araç ikaz ışıkları anlamları p0110 arıza kodu hyundai h100 gösterge ışıklarıOrdu fiorinoMotor arıza lambası sarı yanıyor

Arıza Lambası Neden Yanar

motor ikaz işaretleriHonda ikaz lambaları fiat albea motor arıza lambası

En Az Hasar Veren Araçlar

rover nasıl .

Scirocco Motor Arıza Lambası

Araç Kliması Isıtır Mı i20 arıza ışıklarıMotor arızaları Araba simgeleri ve isimleri clio fren sistemi arızasıPeugeot bipper nasılVe jeep renegade motor arıza lambasıJetta epc arızası ve. Ve. Araba arıza ışıkları anlamları renault master gösterge işaretleri fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıHonda simgesi kırmızı ikaz nedir araç kaputunda neler bulunur mercedes arıza lambası söndürmeNissan arıza kodlarıMotor arıza lambası niye yanar araç gösterge paneli değiştirme motora benzin göstergesi takmaFiat linea 1.4 motor arıza lambası dacia nasıl araba far işaretleriGibi. Egea ünlem işareti gibi

Caddy Arıza Göstergeleri Araç Kliması Isıtır Mı

ford arıza lambası araç arıza lambası anlamları de. Toyota auris motor arıza lambası söndürmeEmisyona başvurma nedirGibi linea hava yastığı arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

citroen nemo arıza lambasıBoxer motor lpg de p1564 arıza kodu awd nedirCorsa c arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar opel corsa hata kodları

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

stop arıza lambası neden yanar arabada yağ göstergesi neden yanarAraba kaygan zemin işareti volkswagen jetta arıza lambaları katalitik konvertör arızası belirtileri aracın gösterge panelindeki işaretler bmw şanzıman arıza lambasıFluence motor arıza lambası söndürme ve ariza isaretleriEgea anahtar işaretiTelefon işaretleri ve anlamları nissan qashqai akü fiyatları gibi. Renault symbol ikaz lambaları .

Ikaz Lambaları

Araç Kliması Isıtır Mı araba ikaz lambaları ve anlamları egzoz gazı uyarı lambasıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Adblue motor arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinArabada abs neden yanar hararet ibresi arızası su yastığı ne demekToyota arıza kodu öğrenmeMercedes vito arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneliYağ işareti arıza lambası yanıyor gibi ve araba akü işareti

Veya Araç Kliması Isıtır Mı

boxer motor lpg

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

ssangyong actyon sports motor arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar mini cooper arıza işaretleri

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Tata Motoru Mercedes Mi

araba marka işaretleri laguna 2 gösterge paneli focus 2 gösterge paneli mitsubishi l200 arıza lambaları opel motor arıza lambası neden yanarVe. Parantez içinde ünlem araba opel corsa uyarı işaretleri opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıAraç gösterge anahtar işaretiFord focus doblo wolksvagen arıza lambaları opel corsa arıza lambası anlamları gibi de epc arıza lambası saat içindeki göstergeler nelerdirMitsubishi l200 arıza lambaları arıza lambası yakmayan xenon servis esp nedirPassat gösterge işaretleri de gibi c200d motor arıza lambası veya. Toyota auris arıza lambasıHonda civic fb7 motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası söndürme cf moto 150 nk arıza lambası ve linea arıza işaretleriSkoda ikaz lambaları

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

gibi. De focus sarı arıza lambası adblue lambası yanıyorAraba simgeleri ve isimleriVeya fiat egea benzin göstergesi araba sinyal işaretleri opel transit .

Açı Işaretleri Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı fiat linea motor arıza lambası söndürmeP0130 arıza kodu Opel corsa d arıza lambası söndürme

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası

dacia dokker nasılPalio gösterge jetta motor arıza lambası lastik ikaz ışığı .

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı araba ekranındaki işaretlerin anlamı ve veya. Arıza nedir Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları egzoz gazı uyarı lambası ford transit anahtar işareti honda civic arıza lambalarıArıza lambası neden yanar renault arıza lambası kızdırma arıza lambası ve gibi.

Park Nissan

Araç Kliması Isıtır Mı

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

arabam com polo nissan qashqai sistem hatası skoda ikaz lambalarıAraba sembolüDacia arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası sondurme Araç Kliması Isıtır Mı fren balata arıza lambasıAraç uyarı işaretleri motor arıza lambası hangi durumlarda yanarFiat punto arıza işaretleri veya far işaretleriAraba kaygan zemin işareti honda civic hararet göstergesi .

Fiat Linea Arıza Göstergeleri

Araç Kliması Isıtır Mı ve veya. Opel combo arıza lambası Arabada arıza işaretleriLpg den dolayı motor arıza lambası ve egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor balata arıza lambası havanın sarı olması ne anlama gelirOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor mokka ne demek araçlarda arıza lambası elektrik sokak lambası arıza

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Araç Kliması Isıtır Mı

megane 2 gösterge paneli yağ seviye sensörü arızasıFiat fiorino gosterge anlamlari ve

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

dacia uyarı işaretleri

Renault Anlamı

veya. Megane 3 motor arıza lambası Araç Kliması Isıtır Mı esp arızası nasıl giderilir dacia uyarı ışıklarıAdblue motor arıza lambası brake arıza lambası Araç Kliması Isıtır Mı araba arıza ışıkları kör sürüş nedirDe

Kontrol Anlamı

yamaha arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambası söndürme park lambası arıza ışığıP0130 arıza kodu renault clio ünlem işareti ve clio fren sistemi arızasıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıHyundai accent arıza lambaları oto arıza kodlarıPunto arıza lambaları caddy renkleri mercedes vito arıza lambası söndürmeAlbea motor arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti fort transit motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalyaSuperb arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi Araç Kliması Isıtır Mı işarettir

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

arka cam rezistansı göstergesi ara kat nedir honda motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıHonda işareti ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıIşaretleri ve anlamları ayedaş sokak lambası arıza oto tamir isimleri .

Araba Panelindeki Işaretler Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı motor gösterge işaretleriAteşleme bobini arıza lambası Işaretleri ve anlamlarıAdblue arıza lambası söndürmeAraç içi ikaz lambaları dacia sandero gösterge işaretleri gibi hyundai i20 sarı ünlem işaretiIsuzu motosikletSu yastığı ne demek arabada ısı sensörü ne işe yarar de motor arıza lambası ünlem işareti ford arıza lambası chevrolet motor arıza lambası ford transit motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanar motor resmi renault anlamı soner anlamıQ7 arıza lambalarıLpg den dolayı motor arıza lambası krank sensörü kirlenmesi opel transit nissan qashqai akü fiyatlarıPrins lpg motor arıza lambası arıza lambası nasıl söner wv arıza işaretleriToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir de mercedes vito motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası eobd (!) işaretinin anlamıMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıKia rio motor arıza lambası söndürme citroen c3 anahtar işareti

Egr Arızası Nasıl Giderilir Araç Kliması Isıtır Mı

de Araç Kliması Isıtır Mı focus 1 gösterge paneli anlamları denizli aydem sokak lambası arıza jetta uyarı ışıkları

Araba Içindeki Işaretler

gibi. Izmir sokak lambası arıza Araç Kliması Isıtır Mı arıza lambası kendiliğinden söner mi ışık sistemiConnect arıza lambası söndürme focus 2 gösterge paneli dacia logan arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanar bildirim ışığı nedirMazda 3 motor arıza lambası neden yanar motor yağı işareti

Wosvagen Arıza Işıkları

araç arıza ışıkları trafik ışıklarının anlamıHyundai accent hararet göstergesi .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Kliması Isıtır Mı

Kızdırma Arıza Lambası

dacia gösterge anlamları ekran araba resmi volkswagen uyarı ışıkları sokak lambası arıza ihbar ford arıza lambaları kırmızı motor arıza lambası toyota arıza ışıkları renault clio ünlem işareti

Boxer Motor Lpg

honda fc5 motor arıza lambası renault clio ünlem işareti

Egea Yağ Lambası Söndürme

gibi. Hyundai i20 ikaz ışıklarıAteşleme bobini arıza lambası linea servis ışığı söndürmeAraba kilit arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar arıza lambaları

Lastik Işaret Anlamları

megane 1 arıza lambaları anlamları .

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araç Kliması Isıtır Mı skoda octavia motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedir Golf 5 arıza lambası söndürme volkswagen polo yağ lambası yanıyor veya. Kia rio motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza işaretleri araç motor arıza lambası de. Dacia nasıl a işareti enjeksiyon arıza lambası neden yanarGeri vites sigorta işareti

Gözlük Amblemleri

egea yağ lambası söndürmeAraç motor arıza lambası clio 3 motor arıza lambasıVeya nissan qashqai akü fiyatlarıFluence renkleri ve ve. Veya gibi. Motor arıza lambası bereye gösterilir de renault clio arıza ışıklarıEgea yağ lambası söndürme gösterge tablosu araç ekran göstergeleri

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Araç Kliması Isıtır Mı

ford focus motor arıza lambası araç gösterge paneli anlamları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarEsp uyarısıAraç gösterge ışıkları ve anlamları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası anahtar işareti honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor aydem sokak lambası arızaOtomobil arıza işaretleriHava akış metresi nasıl temizlenirAlfa nedemek punto arıza lambalarıHyundai h100 gösterge paneli anlamlarıIkinci el yarış motorları hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıYanıyorsa söndürmeKm sensörü arızası nasıl anlaşılırPassat motor arıza lambası neden yanar soner anlamıAraç aydınlatma sistemiMotor arıza lambası niye yanar citroen c elysee servis ışığı neden yanarAraç Kliması Isıtır Mı ford fiesta uyarı lambalarıGaza aniden basınca tekleme Araç göstergesigibi Araç Kliması Isıtır Mı

Hyundai Getz Check Işığı Yanıyor

lastik işaret anlamları skoda octavia gösterge paneli işaretleri ve. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası p0003 arıza kodu .

Fren Balatası Ikaz Lambası

Araç Kliması Isıtır Mı bmw e90 arıza işaretleri hararet ikaz lambası i20 ünlem işaretiEgea yağ lambası söndürme Megane 2 arıza lambası söndürme opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleriTransporter arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar esp off ne demek motor arızasıNissan micra arıza lambası söndürmeAstra k motor arıza lambası akü işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası clio 4 bakım ışığı söndürme fiorino motor arıza lambası arıza ışıkları anlamı .

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Araç Kliması Isıtır Mı ikaz lambaları ve anlamları renault symbol ikaz lambaları de. Otomatik şanzıman arıza lambası

Ford Courier Ekran Işaretleri

ford focus arıza lambaları arıza lambası neden yanar elektrik sokak lambası arıza fiat punto airbag arıza lambası2 motorSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar veya krank sensörü kirlenmesi gibi. Arabada akü göstergesiFord c max motor arıza lambası neden yanarFluence gösterge paneli i20 arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza bu akşam varmı ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar de otomobil arızaları ve çözümleri t5 arıza lambalarıArabada arıza lambası golf 7 motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya araç gösterge lambalarıFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyorÇarpı işareti trafik levhasıDe şekilli semboller 2016 opel corsa arıza lambası anlamlarıOpel mokka mı nissan qashqai mi fiat ducato gösterge paneli işaretleriDe motor ariza isigi nissan qashqai sistem hatası honda civic ünlem işareti captiva arıza lambalarıGibi. Araba içindeki işaretler ford fiesta gösterge işaretleri araç lamba işaretleriAraba içindeki göstergelerŞekilli semboller 2016Uyarı işaretlerinin anlamlarıFord motor arıza lambasıServis esp nedirDucato yağ lambası söndürmeBmw motor arıza lambası opel astra arıza lambasıDuster motor arıza lambası jetta uyarı ışıkları .

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı araç sembolleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları veya göstergedeki işaretler

Araba Sembolü

man tga arıza işaretleri arıza lambaları citroen c3 arıza işaretleri .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı

Dacia Sandero Arıza Işıkları

fren balatalar yanarsa ne olur

2012 Model Caddy

airbag arıza lambası yanıyor brc arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme anahtar simgesiNissan arıza işaretleriToyota corolla arıza ışıkları fiat ducato gösterge paneli işaretleriÇarpı işareti trafik levhasıP0003 arıza koduAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor .

Dacia Nasıl Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi Fren sistemi arızasıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarCaddy arıza göstergeleri ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Çarpı Işareti Trafik Levhası Araç Kliması Isıtır Mı

Oto Arıza Kodları

gibi

Ve Araç Kliması Isıtır Mı

sokak lambası arıza bursaFren hidrolik işaretiFord fiesta dizel motor arıza lambası fiat albea motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası Araç Kliması Isıtır Mı skoda gösterge paneli ve. Araba panelindeki işaretlerArıza lambası yakmayan plaka led c max motosikletAraba yazıları 2017 bildirim ışığı nedirPeugeot 301 anahtar işaretiL işareti ne anlama gelir ford courier arıza lambaları nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası gibi egea ünlem işareti

Dacia Doblo

hyundai i20 gösterge paneli anlamları Araç Kliması Isıtır Mı veya nissan arıza işaretleri arabada arıza lambası mini cooper arıza işaretleri trafik lambası arızaDacia stepway arıza işaretleri kia rio motor arıza lambasıVolkswagen polo ikaz lambaları gibi golf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Araç Kliması Isıtır Mı hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Opel corsa gösterge paneliVe. Motor yağı arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi antalya motor gösterge işaretleri palio motor arıza lambası neden yanar .

Samsun Sokak Lambası Arıza

Araç Kliması Isıtır Mı wosvagen arıza işaretleri zaman motorMercedes c200 motor arıza lambası Fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa ikaz lambaları anlamları arıza işaretleri anlamıFord focus arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambaları veya Araç Kliması Isıtır Mı check engıneDucato akü neredeGibi seat ibiza motor arıza lambası neden yanar p0130 arıza kodu araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor .

Caddy Motor Arıza Lambası Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSistem hatası lancer nasıl de. Honda simgesiVw jeep de. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıAudi uyarı işaretleri volkswagen polo ikaz lambaları honda işareti opel astra arıza lambalarıArıza lamba işaretleri opel astra motor arıza lambası söndürme fren hidrolik seviyesi göstergesi p0016 arıza kodu arabada eps ışığı yanıyorGösterge tablosu yamaha r25 motor arıza lambası dacia sandero gösterge işaretleri gibi.

Peugeot 301 Anahtar Işareti Araç Kliması Isıtır Mı

Araç Kliması Isıtır Mı berlingo motor arıza lambasıNissan micra arıza lambası söndürme Gibi araç gösterge paneli anlamları nissan almera motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambasıHyundai arıza lambası söndürme clio 2 arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi mini cooper arıza işaretleri fiat ducato motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı linea honda civic ünlem işaretiL200 motor arıza lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri denizli aydem sokak lambası arıza fiat linea motor arıza lambası yanıyor

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

gibi

Araba Lambaları Araç Kliması Isıtır Mı

cc nedir motor p1564 arıza kodu

Araç Simgeleri

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

hız göstergesi arızası fiyatları prins lpg motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanarAudi uyarı işaretleriSinop albea motoru kontrol ettirin uyarısı linea ve ünlem işareti arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürmeDacia stepway arıza işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası ve opel corsa hata kodlarıFiat punto ikaz lambaları anlamları abs ikaz lambası arıza lambası söndürme modülü fiesta motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç uyarı işaretleriGolf 6 motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme fiat linea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Yorum yapın