Dizel Araba Çekişten Neden Düşer 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dizel Araba Çekişten Neden Düşer arıza lambası anlamları Gibi. işıklar otomotiv Ariza lambası Ariza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat punto airbag arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları audi a3 araç elektroniği arızasıAraba marka işaretleri p0011 arıza kodu fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor de audi a6 arıza lambası söndürmeBuji neden yanar ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanar km sensörü arızası nasıl anlaşılır mercedes c200d hangi yağ kullanılırFiat linea arıza lambaları anlamları sarı yağ lambası neden yanar ve ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra g gösterge paneli anlamları skoda arıza lambası söndürme gibi. Fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıŞekilli semboller 2016Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürme veya. Hyundai accent arıza lambaları 2017 de gelecek motosikletler

Qashqai Arıza Lambaları

sokak lambası arıza iletişim veya fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası sarı yağ lambası anlamı gibi

Duster Motor Arıza Lambası Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Mercedes Arıza

ön ısıtma göstergesi neden yanar veya. Mokka nedir gösterge paneli anlamlarıEgzoz emisyon kontrol ettirin ford fiesta sarı ünlem işareti vw polo katalitik konvertör arızası buji arıza lambası yakar mıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamıMotor arıza lambası yandı vw polo katalitik konvertör arızası 3. yedek anahtar hangi araçlarda var adana sokak lambası arızaGolf mü a3 mü

Honda Arıza Lambası Neden Yanar

golf 5 motor arıza lambası yanıyorMercedes hararet göstergesiHyundai i20 arıza lambası neden yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ve renault 19 arka cam fren lambasıYağ göstergesi işareti nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVe. Arac eş anlamlısı araç ikaz lambalarıAşağıdaki benzin göstergesinde honda fd6 motor arıza lambası sensörlü lamba sürekli yanıyor neden mercedes vito arıza lambası söndürmeAkü motor arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor arıza lamba işaretleri

Egea Arıza Lambası Yandı

araba ön panel p0103 arıza kodu sari lambaArabada yay işareti arka cam rezistansı göstergesiSprinter gösterge işaretleri Dizel Araba Çekişten Neden Düşer ve gibi. Vw polo motor arıza lambası e90 arıza lambaları saatlerin anlamları 2013 acil uyarı ışıklarıTuruncu uyarı ne demekBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul trafikte ünlem işareti ne demek direksiyon arıza lambasıDucato motor arıza lambası söndürmeFocus motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası söndürme araç ikaz lambasıAraba gosterge isaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea gösterge paneli işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri abs devre dışı ne demekVw sarı yağ lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürEsp ve motor arıza lambası yanıyorEgea yağ lambası traktör arıza lambalarıEl freni ikaz lambasıHonda lpg arıza lambası de. Mercedes kamyon ikaz lambalarıGibi peugeot motor arıza lambası söndürme otomatik şanzıman arıza lambasıGibi araç işaretleri ve anlamları .

Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme ve ve. Opel astra arıza göstergeleri

Captiva Arıza Lambası Söndürme Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası

toyota vsc arızası passat uyarı ışıkları veya. Opel meriva arıza lambası yanıyor .

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Dizel Araba Çekişten Neden Düşer Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar vw polo motor arıza lambasıFiorino motor Linea ampul arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda crv ikaz lambaları honda motor otomatik vites .

Hyundai Accent Arıza Lambaları

Dizel Araba Çekişten Neden Düşer Görsel Gösterge Nedir egea arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi izmir Soğutma suyu arıza lambasıAraba göstergelerEmisyon kontrol sistemiDe. Km sensörü arızası nasıl anlaşılır araç arızalarıEgea uyarı ışıkları .

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları gibi. 2017 de gelecek motosikletler De. Renault arıza lambası arıza lambası yanıyor internet işaretleri ve anlamlarıToyota arızalarıFord connect gösterge ışıklarıBmw arıza gibi. Gibi oksijen sensörü arıza lambasıFord fiesta gösterge işaretleriIşaretler ve anlamları arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider veya 250 cc motor ne kadar yakar

Clio Gösterge Işaretleri

hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti yolda giderken motor arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambası megane 3 motor arıza lambası renault clio uyarı işaretleri çarpı işareti trafik levhası araba içinde anahtar işareti mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar saatlere gore anlamlar (!) ne anlama gelirTrafikte carpi isareti nedir .

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Sarı Yağ Lambası Anlamı arıza neden final yapiyor3 işareti ne anlama gelir Balata uyarı lambası de. Wosvagen navara symbol arıza lambaları krank mili arızaları nelerdir gibi. Auris arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürme abs devre dışıCitroen berlingo ünlem işaretiDe. Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz fiat arıza işaretleri megane 2 oksijen sensörü arızası araba gösterge işaretleri anlamıDurduk yere göz yanmasıSari nedir egea arıza lambası yandıDe. Gibi ve fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor fren sistemi arızasıLinea gösterge ışıkları fiorino motor arıza lambası söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus arıza lambalarıMegan arıza lambasıÇarpı işareti trafik levhası araba motor isimleri transit arıza lambası söndürme megane egzoz emisyon kontrol ettirinHonda civic arıza lambasıFiat bravo motor arıza lambasıAraba panel

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

isuzu d max motor arıza lambası gibi. Arabadaki göstergelerMotor ikaz ışığı araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor araçlarda gösterge paneli işaretleri .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar de renault arıza lambasıAraba gosterge isaretleri Gösterge panelinde ünlem işareti opel astra j motor arıza lambası trafik ünlem işaretiOpel combo arıza lambası

Balata Lambası

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

honda motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyor citroen berlingo ünlem işareti opel astra g arıza lambaları anlamlarıNissan x trail şanzıman sorunu

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel arıza lambası anlamlarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ford fusion motor arıza lambası söndürme arabada eps ışığı yanıyorPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarHonda işaretiHonda civic ikaz lambalarıDuster nedir aveo arıza gösterge lambasıVeya motor arıza lambası sondurme Dizel Araba Çekişten Neden Düşer baskı balata yanması honda civic lastik arıza lambası söndürmeVw sarı yağ lambası de lpg gösterge işıkları anlamlarıToyota Auris Motor Arıza Lambası arabada adblue nedir mercedes arıza lambaları anlamlarıLinea gösterge ışıkları anlamları Oto tamir isimleri renault ikaz lambaları anlamları de. Passat uyarı ışıkları audi a6 arıza işaretleri opel astra lpg motor arıza lambası ve radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların turuncu arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza

Nissan Note Alınır Mı Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

el freninin çekili olduğunu gösteren işaret hyundai accent motor arıza lambası neden yanarBmw gösterge işaretleriVe

Ford Focus Doblo Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

sarı yağ lambası neden yanar araç arıza lambası anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

el motor kilidi aktif kırmızı yağ lambası neden yanar servis esp nedirToyota arıza lambaları 9 ışık anlamı 2012 model caddy arabada ünlem işareti ne demek fiat linea airbag arıza lambası söndürmeDacia adblue işaretiDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

araba arıza lambaları anlamları fren balata ikaz lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme ve.

Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Uyarı Ikaz Işaretleri

Honda Arıza Işıkları

anahtar arıza lambası ve mercedes c200d hangi yağ kullanılır .

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Işaretleri Görselleri araba amblemleri ve anlamları de. Gaz göstergesi arızası Opel astra ünlem işareti el freni ikaz lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor sis farı göstergesi nissan qashqai kırmızı arıza lambasıToyota auris motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

Abs Işareti volkswagen arıza lambaları ve anlamları ford fiesta sarı ünlem işaretiAraba göstergesinde anahtar işareti Araç muayene motor arıza lambası Dizel Araba Çekişten Neden Düşer ve

Fort Fiesta Arıza Lambası Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

işaretler ve anlamlarıDucato akü nerede araba yakıt göstergesi Dizel Araba Çekişten Neden Düşer symbol arıza lambaları opel astra h motor arıza lambasıIsıtma lambası adblue motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeConnect yazısıEgea yağ lambasıGöstergede anahtar işareti brake arıza lambasıHyundai getz gösterge paneliServis esp uyarısı opel astraDe el freni göstergesiAdblue uyarısıPolo 2004 dizelPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambasıChevrolet Captiva Gösterge Işıkları servis arıza uyarı lambası neden yanar uyarı işaretlerinin özellikleri toyota arıza lambalarıP0130 arıza kodu Oto tamir isimleri tucson motor arıza lambası wosvagen navara otomatik park eden arabalarIveco daily motor arıza lambası motor yağ işaretiGibi. Uyarı işaretlerinin özellikleri oksijen sensörü motor arıza lambasıArabaların içi ford focus gösterge işaretleri anlamları Dizel Araba Çekişten Neden Düşer egea gösterge işaretleri .

9 Işık Nedir Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

)) Işareti Ne Anlama Gelir nissan qashqai sarı motor arıza lambasıArabada göstergeler El freni takılı kaldı aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? .

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları motor ışığı symbol motor arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulRenault symbol gösterge anlamları soğutma suyu arıza lambası sokak lambası arıza ayedaş sokak lambası arıza bildirimi eskişehirAraba arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri Dizel Araba Çekişten Neden Düşer crafter arıza lambası buji arıza lambası yakar mı honda civic arıza ikaz lambası neden yanarVe. Motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor soğuktan motor arıza lambası yanar mıGibi transporter arıza lambaları9 ışık anlamı honda civic arıza lambası renault clio ikaz lambalarıMegane 2 termostat arızası şekilli semboller 2016 araba simgesi motor arıza lambası ünlem işaretiSkoda arıza işaretleri de scania g 420 gösterge paneliDe motor yagi basinci az uyarisi ford focus motor sistem arızası arızalı yazısı yamaha amblemi anlamı ısuzu motor arıza lambasıArıza lambası yanıyor honda civic motosiklet audi a6 arıza işaretleriFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriVeya ford fiesta gösterge ışıkları anlamları canon e474 arıza lambası motor yağı azaldığını nasıl anlarız arabada işaretlerFord fiesta gösterge işaretleri

Motor Işığı Neden Yanar

veya servis esp uyarısı opel astra fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar citroen elysee motor arıza lambası

Şarj Dinamosu Arıza Lambası Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

gibi esp arıza lambası aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? boxer motor lpg park sensörü devreye girmiyorFord courier gösterge işaretleri araba arıza lambaları ve anlamları yağ lambasının özellikleri renault anlamı clio 4 arıza lambası söndürme epc ve motor arıza lambası polo yağ gösterge işaretiSari nedirAraba marka simgeleriClio 4 arıza lambası anlamlarıŞarj sistemi ikaz lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasılMotor arıza lambası ünlem işareti4wd sürekli ne demek iveco daily motor arıza lambası söndürme sarı motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeMercedes c180 kırmızı veya motor ısınınca yağ lambası yanıyorLastik arıza göstergesi .

Abs Devre Dışı Ne Demek

Abs Işareti veya. Ford transit anahtar işareti Motorda abs nedir aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıVe ariza isaretleriMotor ve esp arıza lambası yanıyor ve. Arıza neden final yapiyor park nissanArka cam rezistansı göstergesi isuzu ikaz lambalarıEl motor kilidi aktif

Araç Arıza Göstergeleri

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

arabada arıza lambası nasıl sönerHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar arıza lamba işaretleriMotor yağ arıza lambasıPolo 2004 dizelArabada lastik basıncı uyarısı ford motosikletCitroen nemo arıza işaretleri renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları wosvagen caddy arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları anlamları adblue arızasıGibi scania g 420 gösterge paneli ford focus dobloGibi veya hyundai i20 arıza lambası neden yanar veya. Mercedes motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo yağ lambası yanıyorNissan juke anahtar de. Peugeot 301 yakıt göstergesi mercedes hız göstergesiMazot filtresi arıza lambasıHyundai i20 sarı ünlem işaretiCheck engine neden yanar

Ünlem Trafik Levhası

de. Araç aydınlatmaEsp ve motor arıza lambası yanıyor dacia dokker nasıl nissan x trail şanzıman sorunu ingiliz anahtarı arıza lambasıSkoda amblemi anlamı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası

yağ gösterge işareti de.

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Fren Balata Ikaz Lambası linea hava yastığı arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu Jetta dizel motor arıza lambasıVeya kırmızı jetta brake arıza lambası arıza lambaları anlamları 3. yedek anahtar hangi araçlarda var ve araba içi resmiBmw gösterge işaretleriArabada ekran işaretleriWosvagen arıza ışıkları focus 1 motor arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu nabız işaretiMegane 2 gösterge ışıkları

Tiggo Arıza Lambası

accent blue motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız neresi yanıyor p0400 arıza koduAraç arıza sembolleri dizel motor teklemesi neden olur albea 1.3 multijet nasıl nissan cvt şanzıman sorunları astra g arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyor .

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Megane 2 Arıza Lambaları nissan qashqai arıza lambası motor işareti honda spacy arıza lambası söndürmeAbs devre dışı Motor ışığı neden yanarMotor arıza lambası yanıyorDacia logan arıza lambası söndürmeVe. Vito motor arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları wosvagen caddy arıza lambası araç gösterge paneli anlamları sarı dobloDe en cok ariza yapan arabaNissan almera 1.5 tekna nasıl gibi ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi abs arızası nasıl giderilir ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Gibi Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

de caddy arıza ışıkları kontak ekspertizAriza ne zaman mercedes arıza elektrik sokak lambası arızaKırmızı jetta araba arıza lambaları ve anlamları

Araba Arıza Lambaları Anlamları

vw arıza lambaları honda civic ikaz lambalarıUzun far göstergesi captiva partikül arıza lambasıAdblue uyarısı ford fiesta uyarı lambaları ariza ne zaman dizel motor teklemesi neden olur araba arıza ışıkları anlamlarıRenault symbol motor arıza lambasıVeya de yağ ikaz lambası pejo 206 motor arıza lambası otomatik vites simgeleri toyota arıza kodu öğrenmePark lambası arıza gidericiGibi. Arabada ters ünlem işaretiP0351 arıza koduVe gibi. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ford transit arıza işaretleriDurduk yere göz yanmasıFluence arıza lambası söndürme Dizel Araba Çekişten Neden Düşer duster motor arıza lambasıAraba motor işaretleriApozisyon ne demekMotora benzin göstergesi takma opel corsa motor arıza lambası söndürme honda civic bütün arıza lambası neden yanar motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor araç panelindeki göstergeler ve anlamları mercedes sprinter 315 ikaz lambaları Dizel Araba Çekişten Neden Düşer ford connect arıza lambası neden yanarClio 4 bakım ışığı söndürme araba ışıklarının anlamı ford custom arıza lambalarıTrafik işaretleri görselleriTransit motor arıza lambası söndürme hyundai h100 gösterge paneli

Albea Motor

ısuzu amblemiSkoda amblemi anlamıNissan primera arızaları volkswagen ikaz ışıklarıImmobilizer arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambası(!) ne anlama gelir renault symbol arıza lambası neden yanar dizel motor ön ısıtma arızası clio 4 bakım ışığı söndürmeRenault symbol ısıtma lambası yanıyor veya. Veya. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus 2 gösterge paneliDe gibi volkswagen ikaz ışıklarıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiVe kia rio motor arıza lambası söndürmeIsıtma lambasıNissan cvt şanzıman sorunları motor ışığı

Volkswagen Ekran Işaretleri Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

ve.

Arabada Yağ Göstergesi Yanarsa Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

arabada abs neden yanarVw arıza lambaları ve düşük üre uyarısı ısuzu d max arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçermiRenault anlamıMercedes c180 motor arıza lambası audi araç elektroniği arızası hyundai h100 gösterge paneliGöstergede anahtar işareti motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiOpel astra arıza lambalarıAnahtar işareti nissan qashqai sistem hatası nissan qashqai arıza lambalarıUzun far göstergesi transit arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamları nissan cvt şanzıman sorunları araba amblemleri ve anlamları toyota arızaları .

Park Lambası Işareti

Araba Içinde Anahtar Işareti start stop motor arıza lambasıAraba işareti Araba işaretleri anlamları Dizel Araba Çekişten Neden Düşer honda toyota astra motor pejo 206 motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza istanbul anadolu Dizel Araba Çekişten Neden Düşer murat 131 göstergeYedaş sokak lambası arıza .

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Dizel Araba Çekişten Neden Düşer

Yağ Gösterge Işareti araçta ünlem göstergesi araç aydınlatmaDacia stepway arıza lambası söndürme Motor arıza lambası yandı sonra söndü Dizel Araba Çekişten Neden Düşer veya. Veya.

Renault Gösterge Anlamları

Duster Gösterge Işaretleri ford focus lpg motor arıza lambasıKlima açınca arıza lambası neden yanar Klima açınca motor arıza lambası neden yanarVe hyundai i20 sarı ünlem işareti hyundai accent hava akış sensörü arızası kaygan zemin işaretiRenault clio arıza lambalarıAraba uyarı lambaları

Volkswagen Ikaz Işıkları

motorda abs nedirLpg motor arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıP0002 arıza koduGolf 7 dizel motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası mitsubishi carisma alınır mı araba amblemleri ve anlamlarıFord arıza lambası söndürmeArabada ters ünlem işaretiAraba içinde anahtar işaretiMercedes hararet göstergesi vito motor arıza lambası araba far işaretleri durduk yere göz yanması araba uyarıları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizOpel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıEkranın anlamı sarı yağ lambası neden yanar simge yanık2017 de gelecek motosikletler honda civic arıza lambası oto arıza kodları bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ford doblo 2020 yağ ikaz lambası volkswagen ikaz lambaları ve. Peugeot 3008 gösterge işaretleri

Araç Arıza Göstergeleri

motorda abs nedirHonda sembolü .

Yorum yapın