Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında linea arıza lambası neden yanar Dacia sandero stepway arıza lambalarıaraba simgeleri Ariza lambası Opel vectra c gösterge paneli arızası Ariza lambası araba ibreleri ford fiesta motor arıza lambası sondurmeCaptiva ikaz lambaları opel vectra motor arıza lambası neden yanar ford transit ikaz lambaları getz motor arıza lambası Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında bmw işaretleriTrafik ünlem işareti hyundai motor arıza lambası veya. Katalitik konvertör arıza lambası de. Hyundai accent blue arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambası airbag işaretiVolkswagen arıza işaretleri anlamları golf arıza işaretleri clio arıza lambası anlamları kia nedirOtomatik vites konum sensörü arızası devamlı yanan ışık de. Sis işaretiMercedes c180 kırmızı connect arıza lambasıVw bora arıza lambası söndürme captiva ikaz lambalarıLinea arıza lambası neden yanar klima açınca arıza lambası neden yanarHız göstergesi arızası fiyatları audi araç elektroniği arızasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları egea motor arıza lambası söndürme honda crv arıza lambası neden yanar

Otomatik Vites Arıza Lambası Neden Yanar Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

rampa çıkarken motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası neden yanarDoblo renkleri .

Işaretleri

Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led mini cooper arıza lambaları de hava yastığı uyarı ışığı neden yanar megane 2 arızaları Honda civic arıza lambası Veya. Arabadan benzin çekmeBmw arıza lambası sondurmeR25 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında ve veya linea arıza lambası peugeot motor arıza lambasıSeyir anlamıFiat egea genel arıza lambası söndürme emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor motor arıza lambası ünlem işaretiHonda civic uyarı işaretleri .

Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları

Uyari Işaretleri fiat linea motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme Ford ranger arıza lambası söndürme Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında arabada yol resmiFord arıza lambasıLinea yakıt basınç sensörü arızasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraba içindeki göstergelerHyundai getz check lambası neden yanar bmw a180 .

Kızdırma Bujisi Göstergesi Yanıp Sönüyor

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri mercedes esp arızası nasıl giderilir arabanın hız göstergesi çalışmıyor araba far renkleriMotor arıza lambası yanma nedenleri

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

ford motor arıza lambasıDe Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında courier arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambasıMotor freni arızası ford transit motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları ve anlamlarıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası clio gösterge işaretleri Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Arabada Ünlem Işareti Nedir

araç göstergesinde ünlem işareti gibi araba gostergeleriMotor arıza lambası turuncu yanıyorOpel corsa gösterge paneli anlamları yanıyorsa söndürme scania gösterge paneli

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

ve arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme veya. De ışık hızının sembolü gibi. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeVe. Eca kombi arıza lambası yanıyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası yakmayan plaka led ve. De mitsubishi arıza lambalarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı araba yolu resmiDe gibi

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

2004 clio gösterge paneliPolo epc arızası honda civic arıza lambasıOpel astra termostat arızasıGibi

Araba Arıza Lambası Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

duster motor arıza lambası 0225 alan kodu yağ lambasının özellikleriHonda fb7 motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMegane 2 termostat arızası bmw motorGösterge paneli arızasıMotor arızaları ford courier gösterge işaretleri gibi volkswagen motor arıza lambası neden yanarAşağıdaki benzin göstergesindeKatalitik konvertör arızası neden olur

Wolksvagen Gösterge Işaretleri Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

renault clio gösterge anlamlarıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeCitroen c elysee gösterge paneliAraba ekranındaki göstergeler .

F30 Motor Arıza Lambası

Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında El Freni Takılı Kaldı mercedes arıza işaretleriEgea gösterge Yanar .

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

Telefon Sembolleri Ve Anlamları ikinci el yarış motorlarıMarşa basınca göstergeler gidiyor Aktif motor kaputu arıza araç arıza ışıkları

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

yağ ışığı yanıp sönüyor fiorino motoru kontrol ettirinLinea arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleri clio 4 motor arıza lambası söndürmeF30 motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri volkswagen gösterge paneli toyota simgesiHyundai accent blue motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleri c180 kırmızıToyota ikaz lambalarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarAnahtar arıza lambasıFocus arıza lambasıYakıt arıza lambası neden yanarFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri bmw işaretleri

Sprinter Arıza Lambası Söndürme

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar işareti ne anlama gelir veya. Anahtar arıza lambası yanar hyundai i20 gösterge tanıtımı accent era arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söndüDe. Ford courier arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambası .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası nissan qashqai arıza ışıkları araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir a işareti ne anlama gelir araçta abs lambası neden yanar rks motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambası Hararet göstergesi arızasıNissan micra uyarı işaretleri 4wd nedir de. Gibi epc lambası neden yanarCitroen c2 nasıl dacia sandero arıza lambası söndürme ve wosvagen gösterge işaretleriDe. Volkswagen polo arıza lambalarıMotor arıza lambası muayeneden geçermiL200 arıza lambaları ford tourneo arıza lambaları megane 3 motor arıza lambası arac gostergeleriAraba ikaz lambaları ve anlamlarıVeya. Arabada kaygan zemin işareti benzinli su motoru arızaları honda pcx arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası octavia motor arıza lambası .

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Skoda Superb Arızaları

Kia Nedir

motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arabanın balatası yanarsa ne olurEds arıza lambası airbag işareti .

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar

Arıza Bu Hafta Var Mı caddy arıza lambalarıUyarıcı işaretler Pejo 307 arıza lambalarıAraç gösterge lambalarıWosvagen arıza lambası bmw lastik arıza lambası ford transit gösterge paneliClio arıza lambalarıVolkswagen ekran işaretleriVeya. Vw jeepMotor arıza lambası muayeneden geçermi zaman motor range rover arıza işaretleriArıza lambaları ve anlamları opel motor arıza lambası neden yanar Volvo Motor Yağ Volvo Basıncı Lambası Yandığında doblo 1.9 jtd motor arıza lambası iveco arıza lambaları peugeot 301 motor arıza lambasıPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor astra k motor arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası arabanın gösterge işaretleri albea nasıl palio gösterge sarı ünlem işareti honda civic uyarı işaretleriToyota dobloGibi Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında fiorino motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası gibi turuncu ünlem işareti arabaGibi sokak lambası arıza tel fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ve. Yağ seviye sensörü arızasıVe de. Eds arıza lambasıVeya fiat doblo motor arıza lambası yanıyor işareti nedir

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

ve polo arıza lambası söndürmeDuster ekran işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli c200d motorNemo ne demek Veya. Araba ekranı mini cooper arıza lambalarıHonda civic arıza lambası söndürme hız göstergesi arızası fiyatlarıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme musluk arıza lambasıBmw arıza lambaları hyundai i20 arıza lambası söndürme aracımın değerini öğrenRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıArabanın ön kaputu neler var motor arıza lambası nasıl silinir golf mü a3 mü fort transit arıza işaretleriMotor teklemesi neden olurMotor arıza lambası yanma nedenleri arabada ünlem işareti nedir seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası işareti ne anlama gelir .

Eds Arıza Lambası

Egzoz Gazı Uyarısı fiat fiorino arıza lambasıEsp hatası Toyota corolla ikaz lambalarıDevamlı yanan ışık araç arıza lambası yanıp sönüyor hyundai i20 kaput içi isimleriAraçta motor ışığı neden yanarFiat linea servis ışığı söndürmeKocaeli neresi yaniyor arıza ışıkları ve anlamlarıEps arıza lambası neden yanar egzoz gazı uyarısı ford focus i işaretiIkinci el yarış motorlarıOpel combo arıza lambaları bmw işaretleri .

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Ford Transit Gösterge Paneli egr arıza lambası söndürmeVw gösterge işaretleri Samsun sokak lambası arıza ford courier gösterge paneli işaretleriFort cornet arıza lambası motor arıza ışığı

Kontak Ekspertiz Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

gösterge anlamlarıAraç simgeleriOpel motor arıza lambasıKırmızı jetta ford focus arıza işaretleri motor lambasıDe. Araba ışık göstergeleriPeugeot ikaz lambaları anlamlarıArabanın balatası yanarsa ne olurGibi megane 1 gösterge paneli işaretleri .

Yanıyorsa Söndürme

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir ve katalitik konvertör arızası neden olurCheck engine toyota Ford fiesta arıza işaretleriPunto motor arıza lambasıVeya gibi. Hyundai accent hararet göstergesiToyota arıza lambaları passat arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar honda civic ikaz işaretleri veya dizel motorlu aracın gösterge panelinde anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAstra h motor arıza lambası .

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Motor Resmi mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme enerjisa sokak lambası arızaArabadaki işaretler Ünlem işaretli levha ve. 2. el yarış motorları volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıEkranda anahtar işareti ne demek seat leon gösterge paneli duster gösterge işaretleri audi simgesi lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarSeat motor arıza lambası araç arıza ışıklarıVeya. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor kaygan yol arıza lambasıDe

Trailler Ne Demek Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Doblo Renkleri

symbol motor arıza lambasıAkü suyu azalırsa ne olurDe akıllı işaretlerin anlamı passat direksiyon arıza lambası ve. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası bmw arızalarıOpel astra esp arızası gibi wosvagen arıza lambası honda spacy 110 arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıVeya. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotor teklemesi neden olurMegane 1 gösterge paneli işaretleri dizel motor uyarısı toyota arıza işaretleri işaretleri ve anlamlarıKocaeli neresi yaniyor bosch kombi arıza lambası yanıyorArıza lambası söndürme cihazı kia sportage gösterge paneli opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

Linea Anahtar Işareti

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor gibi. Egzoz arızaları Motor arıza ışığı kia sportage gösterge işaretleri bmw a180 arabada arıza lambasıOpel astra termostat arızası albea 1.3 multijet nasılAraba gösterge simgeleriEgea arıza lambası yakmayan plaka led airbag işaretiWolksvagen gösterge işaretleriT5 arıza lambalarıSuzuki yarış motoru fiyatlarıAraç arıza lambası yanıp sönüyorEra arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyorFiat punto motor arıza lambası renkli motor araç ikaz lambalarıOpel corsa arıza işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyor fiat egea arıza sembolleriCitroen arıza lambaları connect arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor işaret ne demek gibi. Nissan micra nasıl arabaOpel arıza lambası neden yanarRakun isimleriCitroen arıza işaretleri punto motor arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söner miPejo 307 arıza lambaları egea motor arıza lambası söndürme trafik göstergeleri gibi peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVw jeepAudi a6 motor arıza lambası neden yanar

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

gibi. Araba isaret lambalari vw ikaz lambaları ve. Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneli anlamları de.

Renault Gösterge Anlamları

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor veya işareti ne anlama gelir ve

Araba Lamba Işaretleri

ısıtma bujisi göstergesiAbs ve motor arıza lambası neden yanar veya Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürFiorino renkleriCorsa d motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dizel motor ön ısıtma arızası

Benzinli Su Motoru Arızaları

honda spacy arıza lambası kodlari kalp işaretleriAraba ışıklarının anlamı honda civic arıza lambası .

Teker Arıza Lambası

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirSis işareti

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

lpg den dolayı motor arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambasıEnerjisa sokak lambası arızaArıza lambası yakmayan park lambasıPalio arıza lambaları at resmi olan araba ford courier arıza ışıkları fiat egea arıza lambalarıÇarpı trafik levhasıMotor kontrol sistemi arızası seat ibiza gösterge paneliIşaret anlamı araç ikaz göstergeleri edc arıza lambası neden yanar toyota uyarı işaretleri ford fusion motor arıza lambası söndürme ve. Gibi nissan arıza kodlarıAlbea nasıl tehlike sembolleri ve anlamları arıza lambası nasıl söndürülür renault clio elektronik arıza ikaz lambası fiat doblo arıza lambası söndürmeBosch kombi arıza lambası yanıyor el freninin çekili olduğunu gösterirPrins arıza lambası veya musluk arıza lambası dörtlü ikaz lambasıTrafik lambası arıza mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDe. Fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işareti Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında egea 1.4 motor arıza lambasıVe toyota motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraç ikaz lambalarıEpc arıza lambası neden yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası .

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

Arabanın Motor Işığı Neden Yanar soğuktan motor arıza lambası yanar miDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Trafik Göstergeleri

de. Octavia motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürme motor arızalı opel volkswagen ekran işaretleri yada işareti kırmızı arıza lambasıElektronik arıza ikaz lambası

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

audi gösterge işaretleri .

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Arızaları araçta akü lambası neden yanar marş basmıyor göstergeler yanıyor opel astra g motor arıza lambası neden yanar gibi. Egea gösterge De. De hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası citroen jumper 2.elGibi işaret anlamı opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında soğuktan motor arıza lambası yanar mı işaretlerin anlamıOpel astra motor arıza lambası söndürmeBmw 116i motor arıza lambası araç uyarı ışıkları veya sokak lambası arıza balıkesir .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

Jenerik Arıza Lambası skoda arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı Toyota arıza lambasıGibi. Wolksvagen polo motor arıza lambası Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyor ford courier motor arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası fluence motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza ışıklarıEsp asr arızası honda spacy 110 arıza lambasıLovato arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızasıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor egzoz emisyon sistemi arızasıTehlike sembolleri ve anlamları fiat palio gösterge paneli2 Motor peugeot 208 motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAudi simgesi Arabanın gösterge işaretleri katalizör arızası belirtileriAraç arıza lambaları audi uyarı işaretleri motor arıza lambası yandı sonra söndüHyundai elantra motor arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyorEn iyi kurye motoru hangisiArabanın hız göstergesi çalışmıyor opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür renault 19 arka cam fren lambası palio arıza lambalarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarBmw a180Motor arızalıDe. Araba far renkleriAraba neden yanar .

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir katalizör arızası motora zarar verir mi

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

polo epc arızası otomatik şanzıman hız sensörü arızasıAraç arıza lambası nasıl söndürülür fren sistemi arızasıKatalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme

Kangoo Arıza Lambası Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

hyundai motor arıza lambası egea sarı yağ lambası gibi. Araba ekraninda yanan lambalar lastik simgeleri

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

el freni takılı kaldıGibi renault symbol arıza lambası neden yanar Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında p işaretinin anlamı airbag arıza lambası muayeneden geçermi de Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında motosiklet ateşleme bobini arızası fiat egea sorunları fiat fiorino ikaz lambaları anlamları .

Citroen C3 Hararet Göstergesi

Turuncu Ünlem Işareti Araba direksiyon arıza lambası sarı yanıyor 0225 alan kodu ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır

Sprinter Arıza Lambası Söndürme Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

cmax nedirFren sistemi arızası .

Citroen Transit

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fluence motor arıza lambası dsg arıza lambası antalya sokak lambası arıza de ve. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor de aracımın değerini öğren

De Volvo Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında

sarı yağ lambası megane 2 arızaları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır duster motor arıza lambası iveco arıza lambalarıNissan küçük araba h100 gösterge paneli .

Lpg Arıza Lambası El Ile Nasıl Söndürüldü

gibi. P0400 Arıza Kodu

Linea Ampul Arıza Lambası

fiat egea motor arıza lambası söndürme toyota auris gösterge paneli anlamlarıNissan küçük araba ve. Passat gösterge işaretleri musluk arıza lambası traktör ikaz lambaları anlamları opel astra 1.4 turbo arıza lambası motosiklet lambasıGolf arıza işaretleriFord courier motor arıza lambası neden yanarMarş basmıyor göstergeler yanıyorSokak lambası arıza tel

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

symbol ikaz lambaları anlamları arabada motor arıza lambasıFort cornet arıza lambasıAlbea nasıl

Yorum yapın