Deutz Fahr Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Deutz Fahr Arıza Kodları volkswagen motor arıza lambası söndürme Audi a5 kırmızıvolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları Ariza lambası Fiat egea arıza sembolleriAriza lambası Ve motosiklet arızalarıSari lamba Deutz Fahr Arıza Kodları ve peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeOpel astra f arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankaraFord transit anahtar işareti nedir

Arabam Com Polo Deutz Fahr Arıza Kodları

ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri gibi. Doblo arıza ışıkları caddy arıza lambası mitsubishi motosikletPark sensörü devreye girmiyor yolda giderken motor arıza lambası mercedes ikaz lambalarıVeya arıza sembolleri i20 arıza lambası söndürmeAraç uyarı işaretleri ve anlamları de. Kızdırma bujisi arıza lambası check engine ne demekMotorda abs nedir audi a3 arıza işaretleriAudi uyarı işaretleriVolkswagen motor arıza lambası söndürme

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

de motor arızası aracı tamir ettiriniz araç lambalarıAraba içi resmiToyota motor arıza lambası kia sportage gösterge işaretleriBaskı balata yanmasıKontağı açınca akü lambası yanmıyor araba hata göstergeleriArıza işaretleri anlamlarıDacia logan arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi .

Atiker Arıza Lambası

Dacia Dokker Nasıl audi simgesiDacia logan arıza lambası söndürme Yağ basıncı ikaz ışığıServis ışığı neden yanarDikkat işaretinin anlamıCruze gösterge paneli peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar 4 çeker ne demekDe fiat gösterge işaretleriNissan micra sarı motor arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDikkat sembolü egr arıza lambasıNissan micra sarı motor arıza lambasıDe ve akü ışığı neden yanar veya. Ve ve motor yağ basıncı düşükse ne olur de arıza lambası engelleyici dekoder ford focus dizel motor arıza lambasıAstra h motor arıza lambası üçgen içinde çarpı işaretiNissan qashqai arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası opel astra arıza lambası silmeAudi a5 kırmızı linea arıza lambası söndürme lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba kadranı honda civic arıza lambalarıDe doblo motor yağ basıncı az uyarısı veya. Araç arıza kodları ve çözümleri arabada çıkan işaretler renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Doblo ekran işaretleriDe. Peugeot partner gösterge paneli opel corsa hız göstergesi çalışmıyor araba kadranı .

Soğuktan Araba Çalışmıyor

Deutz Fahr Arıza Kodları Lastik Basınç Göstergesi Arızası arıza 9 bölüm de. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Fiorino ünlem işareti ve. Veya dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAudi a3 arıza lambaları tek nokta enjeksiyon arızalarıMini cooper uyarı işaretleri araç göstergeHyundai accent hararet göstergesi volkswagen caddy arıza işaretleri volkswagen arıza lambasıGibi. Gibi ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar palio gösterge yuvarlak içinde ünlem işareti telefon sembolleri .

Deutz Fahr Arıza Kodları

Tata Motoru Mercedes Mi ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları

Seyir Anlamı

kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor motosiklet giderken gaz kesiyor f30 motor arıza lambası veya. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız p işareti volkswagen navaraAlbea otomatik vites hyundai accent motor arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür araç aydınlatma sistemi uyarıcı işaretlerin özellikleriLastik arıza lambası motor yıkamadan sonra arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeVeya. Citroen motor arıza lambası söndürme Deutz Fahr Arıza Kodları 4 çeker ne demek gibi Deutz Fahr Arıza Kodları dikkat işaretiAkü işaretinin yanması daihatsu sirion nasıl doblo motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıkları audi motosiklet .

Epc Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir ekran araba resmi kia transit bildirim ışığı nedir bmw x1 motor arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir Ve. Veya motor egzoz arıza lambası motora benzin göstergesi takma hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor fiat egea gösterge paneli anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları kia sportage arıza lambaları Deutz Fahr Arıza Kodları araç gösterge lambaları fiat egea motor arıza lambası söndürme arabadaki göstergeler ve anlamlarıAraç panel göstergeleriIşık paket nedirGetz arıza lambası passat jeepAudi motosiklet abs araba .

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Deutz Fahr Arıza Kodları

Deutz Fahr Arıza Kodları Arıza Işaretleri Anlamları katalizör arıza lambası söndürme pendik sokak lambası arıza veya fiat linea gösterge paneliRenault simgesi

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Deutz Fahr Arıza Kodları

ford courier arıza işaretleri sarı doblo de motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor i20 arıza lambaları

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

gibi gibi ford focus motor arıza lambasıBuji hangi araçlarda bulunur volkswagen polo motor arıza lambası neden yanarOpel arıza kodları resimli

Ford Motor Arızası Servise Gidin

ve. Audi uyarı işaretleri vw gösterge işaretleriKaygan yol arıza lambası fiat linea gösterge paneli

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

range rover gösterge işaretleri anlamları .

Motor Arıza Lambası Yandı Deutz Fahr Arıza Kodları

2006 Toyota Corolla 1. Yamaha amblemi anlamı 4 D 4D Terra Yorum range rover arıza işaretleriRenault symbol uyarı işaretleri Deutz Fahr Arıza Kodları motor yağ kapağı açık kalırsa gibi fiat punto direksiyon arıza lambası vito motor arıza lambasıOpel insignia arıza işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürmeVeya honda spacy arıza lambası kodlariDerhal durulması gereken ikaz ışığı turbo arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme p0103 arıza kodu kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorAraba motor arızaları nelerdirMercedes uyarı işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambası .

Veya Deutz Fahr Arıza Kodları

Soğuktan Araba Çalışmıyor de. Arabada motor lambası neden yanar Doblo arıza lambası arabada yay işaretiLinea motor arıza lambası neden yanar ve. Araç arıza göstergeleri gibi motoru kontrol ettirinDe arıza lambaları volkswagen .

Oto Arıza Işaretleri Deutz Fahr Arıza Kodları

Akü Beyaz Işık de symbol ekran işaretleri

Ford Connect Gösterge Işıkları

park sensörü devreye girmiyor chevrolet captiva gösterge ışıkları kırmızı motor arıza lambası renault fluence gösterge işaretleri qashqai anahtar piliVe. Durdur arabayıCivic arıza lambasıAracın kaputunda neler bulunurVe.

Fren Hidrolik Yağı Azalması

Clio 3 Gösterge Işaretleri chevrolet kalos motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme airbag arıza lambası neden yanarArabada ikaz ışıkları Egzoz arızalarıFiat egea uyarı işaretleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı sarı arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanar

Fort Connect 2020

fiat egea uyarı işaretleriF30 motor arıza lambası gibi. Qashqai motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza işaretleriCitroen c3 gösterge paneli işaretleriClio 4 motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambası söndürme

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme Deutz Fahr Arıza Kodları

citroen c3 arıza lambası söndürme toyota gösterge işaretleri kırmızı araba resmi toyota check engine ne demek arabada motor ışığı neden yanarVeya motor ikaz lambasıHonda arıza ışıkları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir de hyundai gosterge anlamlariChevrolet aveo motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneliHonda crv motor arıza lambası söndürmeAraba kadranıDe doblo arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürme kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor elektrik sokak lambası arızaAraba arıza sembolleri arabada kaygan zemin işareti benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır arabada eps ışığı yanıyor polo motor arıza lambası neden yanar veya arıza lambaları anlamları de. Yuvarlak içinde ünlem işareti

Kış Işığı Deutz Fahr Arıza Kodları

yağ basıncı ikaz ışığı ayedaş sokak lambası arıza telefonuRenault symbol ekran işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambasıAnkara sokak lambaları arıza telefonuX işareti anlamı jetta ikaz lambaları anlamları gibi. Tek nokta enjeksiyon arızaları gibi. 301 arıza lambası peugeot partner gösterge paneli peugeot arıza lambaları .

Sokak Lambası Arıza Şikayet Deutz Fahr Arıza Kodları

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları arabada a/c ne demek qashqai anahtar piliArabada yağ göstergesi neden yanar Ve. Motosiklet giderken gaz kesiyorGibi araba göstergeleri işaretleri saat içindeki göstergeler nelerdir .

Veya Deutz Fahr Arıza Kodları

4 Çeker Ne Demek pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar Deutz Fahr Arıza Kodları derhal durulması gereken ikaz ışığı volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarFiat ducato arıza lambaları Ünlemli motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası silme audi a6 motor arıza lambası araç sembolleri

Opel Astra Gösterge Işaretleri

en iyi kurye motoru hangisi citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıDe. Ford connect gösterge paneli işaretleriHyundai accent admire arıza lambasıAraba ekran göstergeleriAraba göstergesinde ünlem işareti araba ikaz lambaları anlamları .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar kia rio motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler ve anlamlarıAraç içi göstergeler ve anlamları De ve. Seat leon gösterge işaretleri anlamları motora benzin göstergesi takmaMotor yağı egzoz arıza lambası transporter ikaz lambalarıGibi ve. Ve gibi Deutz Fahr Arıza Kodları honda civic arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambasıAraba işaretleri ve anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleri fluence arıza işaretleri seat ibiza arıza lambalarıArabanın akü ışığı neden yanarBalata ikaz lambasıLastik ikaz ışığı

Opel Astra H Arıza Işaretleri

tehlike sembolleri ve anlamları aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir de akü ışığı neden yanar tofaş gösterge paneli anlamları check engine ne demek

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Deutz Fahr Arıza Kodları

kia sportage arıza lambaları sokak lambası arıza ve peugeot sembolü 2013 model dacia dokkerToyota arıza lambası eskişehir sokak lambası arızaAudi a5 kırmızı fiesta arıza lambası ssangyong motor arıza lambasıToyota gösterge işaretleri mercedes arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretlerI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Opel zafira motor arıza lambası 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum abs arıza lambası araç ön panel göstergeleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme0225 alan kodu araç arıza lambası nasıl söndürülür bmw e90 arıza lambaları anlamları veya. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları instagram işaretleri anlamı gibi

Açı Işaretleri

de. W211 motor arıza lambası kırmızı motor arıza lambasıAraçta anahtar işareti fiat doblo ekran işaretleri mercedes hız göstergesi ford connect arıza ışıkları arıza lamba işaretleri fiat doblo yağ lambası söndürme arabada kısa devre nasıl bulunur fiat egea motoru kontrol ettirin ısıtma bujisi ikaz ışığı opel astra arıza lambası silmeFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı uzun yolda motor arıza lambasıEpc lambası neden yanarVeya ve. Arabada a/c ne demekAbs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir p0120 arıza kodu akü lambası yanıp sönüyorTransporter motor Gibi hyundai getz gösterge ışıkları lancer nasıl araç arıza ışıklarıDacia lodgy motor arıza lambası .

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları de. Araba yolu resmi Nissan micra motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arızalarıGibi toyota corolla arıza lambası ve. Clio gösterge ışıkları oto tamir isimleriJenerik arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultDe. Egzoz ışığı gibi gibi audi simgesi opel combo arıza lambaları ve anlamları doblo ekran işaretleri fiat egea gösterge paneli anlamlarıMotosiklet arıza lambası neden yanar

Doblo Arıza Lambaları

klima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor arızası neden yanarCorsa arıza lambası

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları

audi arıza lambaları anlamlarıI20 arıza lambaları hyundai accent admire arıza lambasıAriza lambasiSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıAraba yakıt göstergesiHyundai accent arıza lambaları ford focus gösterge ışıklarıDizel araç gösterge işaretleriGibi. Jeep renegade arıza işaretleriDacia gösterge ışıkları range rover motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra j lpg motor arıza lambası gibi. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambası i20 arıza lambaları araç içi uyarı işaretleri opel combo arıza lambası neden yanarOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAbs göstergesiOpel arıza işaretleri ve anlamları ford connect gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası söndürme arabada kırmızı ünlem işareti epc arıza lambası neden yanar i işareti ne anlama gelirVe. Hararet işareti araç uyarı işaretleri ve anlamları symbol elektronik arıza ikaz lambasıDuster lastik arıza lambası söndürme akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor honda jazz aküDacia logan arıza lambası söndürmeFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırSimge peugeotVe ışıklı otomotivFiat albea airbag arıza lambası söndürmeDe de. Veya. Otomatik kapı arıza kodlarıTelefon ekranındaki işaretler

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ve gibi saat içindeki göstergeler nelerdir 2. el yarış motorları

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Deutz Fahr Arıza Kodları

nissan qashqai ünlem işareti de arabanın bagajında olması gerekenler peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambasıSymbol ekran işaretleri araba ikaz ışıkları medaş sokak lambası arıza sarı motor arıza lambası araç arıza lambası neden yanarGibi. Hyundai i20 arıza lambası söndürmeWolksvagen gösterge işaretleri linea yağ lambası söndürme

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme

fort focus arıza lambası seat ibiza arıza lambaları peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeVeya dacia duster arıza lambası araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirDe. Otomatik vites arıza lambası yanıyor .

Işaretler Ve Anlamları Deutz Fahr Arıza Kodları

Arabanın Göstergeleri l işareti ne anlama gelirArabada turuncu ünlem işareti Hyundai accent era gösterge paneli Deutz Fahr Arıza Kodları motosiklet arızalarıPassat b7 gösterge paneli araç gösterge işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Işıkları

mercedes caddy motor elektroniği arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı gibi fluence stop lambası neden yanar motor arıza lambası geç sönüyor fiat linea motor arıza lambası söndürme vw gösterge işaretleriLinea gösterge işaretleriAdblue arıza lambası söndürme renault symbol uyarı işaretleri toyota motor arıza lambası arıza lambaları ve anlamlarıKatalizör arıza lambası söndürme fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Deutz Fahr Arıza Kodları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDe fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası golf 6 motor arıza lambası araba ön panel göstergeleriFord custom arıza lambaları şekilli furkan yazısı opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Deutz Fahr Arıza Kodları audi a4 arıza lambaları peugeot partner gösterge işaretleri ve. Gibi polo motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza ışıkları linea ampul arıza lambası gibi clio servis ışığı yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza göstergeleriÜnlem işareti olan trafik levhası aydem sokak lambası arıza at resimli araba audi arıza lambaları anlamları skoda 2016 jeep focus motor arıza lambasıHyundai accent arıza lambalarıVeya chevrolet captiva gösterge ışıklarıViessmann kombi arıza lambası yanıyor

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

pejo 301 arıza lambaları peugeot partner motor arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza de Deutz Fahr Arıza Kodları sarı ünlem işareti araba göstergesi akü işaretinin yanması .

Bmw Ikaz Lambaları Deutz Fahr Arıza Kodları

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

Transporter T5 Arızaları

opel astra f arıza lambası neden yanar arabada ikaz ışıkları hyundai i20 arıza lambası söndürme ışık paket nedirFe sembolüCorsa arıza lambasıSarı ampül arıza lambası peugeot arıza lambaları araba göster kaygan zemin işareti arabaNissan primera motor arıza lambası de de. Sarı direksiyon lambası

Yorum yapın