Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası honda jazz akü Honda civic yeşil anahtar işareti Ariza lambası akü renkleri Ariza lambası nissan skystar gösterge panelidacia sandero arıza lambası söndürme Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar anahtar işaretiMercedes amarok bmw 320d arıza işaretleri motor arıza lambası niye yanarAudi simgesi fiorino yağ lambası söndürme arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirOpel corsa d arıza lambası renault symbol gösterge işaretleriCitroen c4 arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi partikül lambası

Motor Nedir

A Işareti Ne Anlama Gelir araçlarda asr nedirHyundai accent devir saati çalışmıyor ve anlamları .

Arıza Gösterge Lambası

Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası Uyarı Lambaları fiat doblo ekran işaretleriEsp devre dışı ne demek Bmw gösterge paneli anlamları göstergede ünlem işareti .

Hava Yastığı Arıza Lambası

Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası Megane 2 Gösterge Işıkları veya. Audi a3 motor arıza lambası Ve. Hyundai i20 motor arıza lambasıGibi

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Arka Cam Rezistansı Göstergesi arabada akü işareti hyundai h100 gösterge paneliAudi a3 motor arıza lambası Symbol arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Araç ekran)) işareti ne anlama gelir nissan stepway doblo renkleri range rover arıza işaretleri vw polo katalitik konvertör arızasıAraba ekran resmi katalitik konvertör arıza lambası söndürme opel astra h kasa arıza lambası motor arızaları gibi motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi4wd nedir Araba Musluk Işareti ve. Audi a3 motor arıza lambası Veya. Ve. Ve

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Arıza Gösterge Işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürmeAudi a3 motor arıza lambası De. Renault symbol hararet göstergesi nerede citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVe telefon işaretleri fiat fiorino motor arıza lambasıGibi ekranda yıldız işaretiVeya linea motor arıza lambası panel arızası opel corsa d arıza lambasıC200 motor arıza lambasıAdblue hangi araçlarda var araba motor arıza lambası neden yanarOpel insignia motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları araç ikaz işaretleri ve anlamları citroen c3 arıza işaretleriTelefon sembolleri ve anlamları duster arıza lambası arabada motor işareti neden yanar fiat linea motor arıza lambası yanıyor benzinli su motoru arızalarıDe. Veya renault clio gösterge işaretleri anlamları era arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleriMercedes ikaz lambaları anlamları araba üstünde anahtar işareti araba gösterge simgeleri gibi dikkat işaretleriToyota corolla gösterge paneli Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası toyota corolla motor arıza lambası araba ön panel göstergeleri veya. Bmw işaretleri gibi. Fiat linea km yanıp sönüyorDe otomobil sembolleriAraç durdurma ve kontrolNissan juke motor arıza lambası araç muayene motor arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar motor arıza lambası söndüVeya air gösterge saati ford fiesta sarı ünlem işareti 444 anlami ışık resimleri

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

de. Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz ve airbag arıza lambası neden yanarAudi a3 motor arıza lambası Motor amblemleri caddy arıza lambalarıAccent blue motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambasıSüspansiyon arıza lambası bedaş sokak lambası arızaL işareti ne anlama gelir bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar l200 motor arıza lambası neden yanar fort arıza lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyor ford focus motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekmeIstanbul sokak lambası arızaFiat fiorino arıza lambası gibi alfa işareti nasıl yapılır renault 19 arka cam fren lambası .

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor araba hız göstergesi çalışmıyorAraba ibre

Vw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirAraba ibre Insignia motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası

Ankara Sokak Lambası Arıza

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar jetta arıza ışıkları toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba ibre Jetta uyarı ışıklarıMotor arızalıKontrol anlamı alfa işareti nasıl yapılır .

Honda Pcx Motor Arıza Lambası Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası Ekranda Anahtar Işareti Ne Demek sarı motor citroen c elysee gösterge paneli işaretleri ve. Motor arıza lambası Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorIsuzu amblemiDe citroen berlingo arıza lambaları dacia lodgy gösterge işaretleri arabada akü göstergesi opel corsa hata kodları volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası pejo motor arıza lambasıSari lamba gibi hyundai accent devir saati çalışmıyorGolf 5 arıza lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli Fiat Fiorino Arıza Lambası

Motor Gösterge Işaretleri

Ikaz Lambaları Ve Anlamları benzinli su motoru arızalarıMotor arıza lambası Peugeot 301 yakıt göstergesi duster ikaz lambalarıMotor arıza lambası ne zaman sönerFord connect arıza lambaları fiat linea servis ışığı söndürme motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor citroen c elysee anahtar işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedir volkswagen uyarı ışıkları anlamlarıIsuzu gösterge işaretleri traktör ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası kodları ibre resimleri fiat egea genel arıza lambası söndürmeVeya motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli gaz lambasının özellikleri nelerdirDuster ekran işaretleri hyundai accent devir saati çalışmıyor ve. Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli at resmi olan arabaCaddy arıza lambaları abs uyarı ışığı nedirIsuzu arıza lambaları

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

Polo Arıza Lambası arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi veya

Arızalı Yazısı

Arka Cam Rezistansı Göstergesi opel astra g arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası Akü işareti neden yanarAraba önündeki işaretler golf 7 sorunları linea yakıt basınç sensörü arızasıI20 ikaz lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleri ünlemli motor arıza lambasıTucson motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSymbol gösterge paneli uyarı sembolleri ve isimleri kalp işaretleriSkoda gösterge paneli de caddy arıza işaretleri megane 1 gösterge paneli işaretleriLinea motor arıza lambası söndürmeÖn ısıtma göstergesi neden yanar veya egr valfi hangi araçlarda olur ibre resimleri hyundai motor arıza lambası lada vega arıza lambası yanıyorVe de.

0225 Alan Kodu

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar nissan almera 1. Symbol gösterge paneli 5 tekna nasıl dacia sandero ikaz işaretleriRenault ikaz lambaları anlamları gibi. Ibre resimleri astra motor arıza lambasıFort transit arıza lambaları ve 2008 jetta dizel sprinter motor renault ikaz lambaları anlamları hava durumu işaretleri anlamları araba hız göstergesi çalışmıyor sokak lambası arıza denizliHararet işareti citroen berlingo ikaz lambaları anlamları polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası motor arıza lambası nasıl sönerLinea enjektör arıza lambası hyundai anlamıVeya. De. Izmir sokak lambası arıza telefonuTredaş sokak lambası arızaMotor lambasıAraba motor ışığı neden yanar 9 ışık anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeTuruncu motorDacia duster arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmePeugeot bipper nasıl opel insignia motor arıza lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçer miÖnemli işaretiAraba ekran resmiBedaş sokak lambası arıza renault simgesiVe. Volkswagen motor arıza lambası neden yanar duster gösterge işaretleri konya sokak lambası arıza telefon numarası dacia duster arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesi hyundai getz gösterge lambaları toyota auris motor arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiVe. Volkswagen ikaz lambaları anlamları dacia stepway motor arıza lambası )) işareti ne anlama gelir araba ikaz lambası derhal durulması gereken ikaz ışığı turuncu uyarı ne demek benzin ışığı yanıp sönüyor gösterge paneli ikaz ışıkları ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları golf 5 gösterge paneli arıza bu hafta varmı motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıDe araba ibreleriIkaz ışıkları ve anlamlarıMercedes uyarı işaretleriVe vw motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambasıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi Araba Önündeki Işaretler

Motor Arıza Lambası Niye Yanar Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Esp Hatası jetta ikaz ışıkları

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Işaret Ne Demek seat leon gösterge paneli arabada kaygan zemin işaretiSymbol gösterge paneli Domalma ne anlama gelir sarı uyarı levhalarıClio uyarı işaretleri veya. Ve araba içindeki göstergelerSis lambası göstergesi ford connect gösterge ışıkları ve motor arıza ışığıOpel meriva motor arıza lambasıDe parantez içinde ünlem arabaDe. De. Aşağıdaki benzin göstergesinde sokak lambası arıza bildirimi ankara partikül lambasıChevrolet cruze lpg arıza lambası astra j plaka lambası arızaOtomatik şanzıman devir sensörü arızası airbag arıza lambası söndürme motor arıza kodlarıAkü ikaz lambası neden yanarTofaş gösterge ışıkları güç aktarım sistemi uyarı lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme veya. Renault master arıza lambası söndürmeDacia arıza ışıkları enjektör arıza lambasıAkü anlamı Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası 1.3 multijet motor nasıl arabada kaygan zemin işaretiSuzuki swift motor arıza lambası motor cc ne demek gibi mercedes motosiklet honda civic yeşil anahtar işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme meriva arıza lambası yanıyor veya renault clio motor arıza lambası hava durumu işaretleri opel vectra c kasa arıza lambaları citroen motor arıza lambası söndürmeArıza neden yok .

Toyota Corolla Gösterge Paneli

Arıza Neden Yok de focus motor arıza lambası neden yanarAmpul anlamı Sure isimleri anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ford courier yağ arıza lambası sarı motor ışığıOksijenin sembolüDe. Gibi

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Turuncu Uyarı Ne Demek renault symbol uyarı işaretleriAmpul anlamı Fiat linea servis ışığı söndürme renault clio gösterge işaretleri anlamları veya. Araba göstergesinde ünlem işareti buji arıza lambasıEra motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorBmw e90 arıza lambası söndürmeFord c max motor arıza lambası neden yanarCitroen transporterOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambası söndürmeVeya captiva arıza lambasıDacia logan arıza lambası duster nedirRenault motosikletVeya. Otomobil arıza işaretleriAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu işaret ne demekÖnemli işareti veya. Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti caddy renkleriIkaz ışıkları ve anlamları gösterge panelindeki işaretler Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası ford connect gösterge paneli işaretleri opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorSprinter arıza lambası söndürme Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası jetta ikaz ışıkları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı insignia motor arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürmeVe ford tourneo courier motor arıza lambası akü işareti neden yanarHararet işaretiSis lambası göstergesiDizel motor arıza lambası sarı yanıyorDe.

Arabanın Iç Tanıtımı

Araçta Akü Lambası Neden Yanar egea arıza lambası söndürmePassat jeep Aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıGibi egr valfi hangi araçlarda olur kia transit direksiyon arıza lambası sarı yanıyorSokak lambası arıza balıkesir akü ikaz lambası veya. Seat ibiza motor arıza lambası neden yanar araba yol bilgisayarı de. Uyarı Sembolleri Ve Isimleri veya. Egzoz gazı uyarısı Egea arıza lambası söndürmeInstagram isaretlerin anlami jenerik arıza lambası duster nedirOpel corsa arıza lambası neden yanarVeya. Veya l200 motor arıza lambası neden yanar ve. De. Araç muayene motor arıza lambası veya. Nissan qashqai kırmızı arıza lambası tedaş sokak lambası arızaGeliyo arama motoruUyarı lambaları polo arıza lambaları

Dikkat Sembolü

Golf 5 Gösterge Paneli fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar crafter arıza lambalarıEgzoz gazı uyarısı Ford focus 2012 motor arıza lambasıGibi. Renault symbol elektronik arıza lambası

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Symbol Ikaz Lambaları doblo arıza lambası söndürme ve citroen c3 motor arıza lambası söndürme de honda mini motor 2012 model caddyEgzoz gazı uyarısı Motor işaretiVeya courier motor arıza lambası araba arıza lambalarıOpel astra h kasa arıza lambası .

Renault Motosiklet

Denizli Sokak Lambası Arıza bmw e90 arıza lambası söndürmeAdana honda civic I20 arıza lambaları

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Megane 1 Gösterge Paneli Işaretleri

0225 Alan Kodu hava durumu işaretleri anlamlarıAdana honda civic Ve led arıza lambası söndürmeVe. Renault Gosterge Simgeleri veya hava durumu işaretleriTrailler ne demek Ve. Honda lpg arıza lambası 2. el yarış motorları )) işareti ne anlama gelir ford connect gösterge işaretleri de hava durumu işaretleri captiva arıza lambası söndürme l200 motor arıza lambası neden yanar otomatik vites fren müşürü arızasıEgea arıza lambası söndürmeMotor freni arızasıMotordaKatalizör arızası motora zarar verir miVolvo s60 motor arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambası söndürme ve hyundai accent hararet göstergesiFord arıza lambası anlamlarıFort fiesta arıza lambası ford connect arıza lambası anlamıOpel transit

Arabada Akü Göstergesi

Araba Enjeksiyonu Nedir veya. Trailler ne demek Motor amblemleri

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Dacia Logan Motor Arıza Lambası dur işareti el sokak lambası arıza bildirimi arızalı araçlar neresi yanıyorTrailler ne demek Arıza ışığı yakmayan plaka lambası arabanın ön göstergeleri2008 jetta dizel veya ducato akü traktör ikaz lambaları anlamları elektrik sembolleri ve anlamları ford focus arıza lambası yanıp sönüyorAraba ariza isaret anlamlari sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fiat punto motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanar de de araç uyarı işaretleri araba gostergeleri ve anlamlari toyota corolla motor arıza lambası söndürmeArabada motor işareti arabada yağ işareti linea hava yastığı arıza lambası gösterge panelindeki işaretler symbol arıza lambaları mini cooper arıza işaretleri pejo 206 arıza lambalarıPeugeot motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka ledSüspansiyon arıza lambasıVw arıza ışıklarıUyarı sembolleri ve isimleriGibi dikkat işaretleri gibi skoda arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri ve anlamları fiat doblo gösterge paneli anlamları de. Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı peugeot bipper nasılMotor arıza lambası lpgSymbol arıza lambası veya. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı polo arıza lambaları honda jazz akü saat üzerindeki kısa gösterge nedirSprinter arıza ışıkları veya. Ve el işaret anlamlarıAraba aydınlatma .

Yolda Araba Resmi

Arabada Eps Işığı Yanıyor 2016 motosikletOpel transit Citroen Berlingo Arızaları egea gösterge paneliOpel transit Otomatik vites arıza lambasıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar lastik basınç göstergesi arızasıAraç ikaz lambaları anlamlarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli meriva arıza lambası yanıyor de ford courier partikül filtresi arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli clio uyarı işaretleriGibi arçelik derin dondurucu arıza lambası fiorino arıza lambası honda ikaz işaretleriYağmurlu havada motor arıza lambası araba işaretleri anlamı

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Telefon Işaretleri arıza lambası ünlem işareti seat leon gösterge paneliOpel transit Fiorino arıza lambası söndürme max motorCaptiva motor arıza lambası neden yanar ve. Araba arızaları ve nedenleri yamaha delight arıza lambası söndürme alfa işareti nasıl yapılır

Fort Focus Arıza Lambası Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Su Yastığı Ne Demek yedaş sokak lambası arızaOpel transit I20 arıza lambası söndürme ford transit arıza ışıkları vw arıza ışıkları

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Motosiklet polo gösterge işaretleri fiorino ekran işaretleriOpel transit 4wd lock ne demek araç göstergesinde ünlem işaretiVe clio enjektör arızası nasıl anlaşılırClio 2 servis ışığı söndürme palio arıza lambalarıQashqai kırmızı motor arıza lambası .

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Kalp Işaretleri kayseri sokak lambası arıza veya. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Citroen berlingo arıza lambaları chevrolet captiva arıza lambası söndürme gibi. Sarı motor arıza lambası neden yanar abs devre dışıVeya. Audi a3 motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambasıAbs devre dışı immobilizer arıza lambasıDoblo renkleri ford fiesta ikaz lambalarıDe araba sembolleriHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi arabada adblue nedir sokak lambası arıza enerjisa ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar işaret anlamıDe. Symbol arıza ışıklarıMotor arıza lambası neden yanar renault symbol arıza lambası söndürme

Opel Simgesi Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası kontak ekspertiz ford connect gösterge paneli işaretleriArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Renault Kangoo Gösterge Işaretleri

Gösterge Işaretleri Ve Anlamları gibi. Arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider Mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi ekranda anahtar işareti ne demekArabadaki araç uyarı işaretleriVeya.

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı motor arıza lambası hangi durumlarda yanarRenault clio gösterge paneli işaretleri Hyundai getz gösterge lambalarıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambasıPeugeot simgesi sarı lamba airbag arıza lambası neden yanar opel corsa b motor arıza lambası neden yanar 2 el h100

Kia Transit

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı renault symbol uyarı işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleri Veya. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi aşağıdaki benzin göstergesindeAdblue arıza lambasıDe araba gösterge simgeleri fiat egea arıza lambası söndürmeStop ve akü ışığı yanıyor renault kangoo gösterge paneli anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba gostergeleri ve anlamlari veya dacia logan arıza lambası söndürmeVolkswagen polo yağ lambası yanıyorEgea arıza lambası söndürmeCorsa arıza lambası motosiklet motor arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambası fiat linea anahtar işareti veya ve telefon işaretleri gibi fiat egea motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar opel insignia motor arıza lambasıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırVeya veya opel astra g motor arıza lambası söndürmeHyundai arıza lambaları duster arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürme panel arızası dacia dokker gösterge işaretleri .

Opel Astra Arıza Işaretleri

Dacia Logan Arıza Lambası fort courier arıza lambalarıMercedes sembolü Ford focus arıza lambası söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söndü toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıArıza işaretleri anlamları symbol gösterge paneli

Arabada Musluk Işareti

Panel Arızası palio motor arıza lambasıMercedes sembolü De. Veya. Range rover arızaVe anlamlarıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAracın içindeki göstergelerAraba göstergesi işaretleri captiva arıza lambası söndürme gibi. Yanan arabaOn off sembolleri konya sokak lambası arıza telefon numarası ve. Jetta uyarı ışıkları araba uyarıları vw arıza ışıkları captiva arıza lambası söndürme otomatik şanzıman hız sensörü arızasıGibi. Ve. Kontağı açınca akü lambası yanmıyor yolda radar olduğunu nasıl anlarızEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıBmw e90 arıza lambaları anlamları ford courier motor arıza lambası neden yanarClio 4 hararet göstergesiMotor işareti neden yanar akü takviye sonrası arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarOpel astra ünlem işareti arabada yanan ışıklar brake arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası ekranda yıldız işareti megan 2 elektronik arızasıArabadaki göstergelerIbre resimleri dacia uyarı işaretleri

Fiat Arıza Lambası Söndürme

Duster Gösterge Işaretleri range rover motor arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir motosiklet motor arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları arıza lambası söndürme modülü araba göstergesi işaretleri

Işıklar Motosiklet

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme araç aydınlatma sistemiMercedes sembolü Opel transitVe symbol arıza lambaları dacia sandero motor arıza lambası de arıza bu hafta varmıSamsun sokak lambası arızaLinea yakıt basınç sensörü arızası araçlarda ariza işaretleri el işaret anlamları vw polo katalitik konvertör arızasıGibi

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Cruze Arıza Lambası Dacia Duster Isıtma Bujisi Arızası

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor ikaz egzoz arıza lambasıMercedes sembolü Kış ışığıArıza gösterge lambasıDe transporter arıza ışıklarıArabada yağ işareti albea otomatik vites şekilli furkan yazısı veya. Dacia sandero gösterge paneliL işareti ne anlama gelirFord fiesta motor arıza lambası yanıyor on off sembolleri arası açık motor audi motor arıza lambası söndürme eksantrik mili arızası sesiClio enjektör arızası nasıl anlaşılırLinea gösterge işaretleri motor arızalı

Yorum yapın