Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar symbol gösterge paneli Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyordacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Ariza lambası De Ariza lambası ikaz lambası fiyatFiat fiorino arıza lambası neden yanarAudi motor arıza lambası söndürme ve sokak lambası arıza balıkesirCaptiva servis arıza uyarı lambasıSeat leon arıza lambalarıFiat punto arıza lambaları gibi

Far Işaretleri

Uyarı Işareti Nedir opel astra fren lambası uyarısıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirGibi Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar opel vectra b gösterge ışıkları anlamları honda fd6 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası ikaz lambaları anlamlarıNeresi yanıyor ford focus arıza lambası neden yanar ford fiesta uyarı lambaları check engine neden yanarGaz kelebeği resetlemeBmw sarıFiat egea uyarı ışıkları .

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar neresi yanıyor arabanın akü ışığı neden yanar soğuktan el yanması2008 jetta dizel Hyundai getz check lambası neden yanarClio 4 hararet göstergesi dizel motor arıza lambasıGibi ve yamaha r25 motor arıza lambası peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambaları ve anlamları adblue ikaz lambası .

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar El Freni Takılı Kaldı d işaretinin anlamıGösterge nedir çeşitleri nelerdir Honda fd6 motor arıza lambasıOtomatik araba s ne demek renault kangoo arıza lambası söndürme ford transit anahtar işareti motor kontrol sistemi arızası (eobd) linea arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası söndürme

Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

301 Motor Arıza Lambası uyarıcı işaretlerin özellikleriGösterge nedir çeşitleri nelerdir Araba balatası neden yanar arabanın motor ışığı neden yanarAccent blue motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası far işaretleriAudi motor arıza lambası söndürme gaz kelebeği resetlemeGibi. Mercedes axor arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme £ işareti nedirVe kırmızı araba resmiGibi. Dacia duster motor arıza lambası de Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar ve. Gösterge nedir çeşitleri nelerdirPark lambası arıza giderici ford connect arıza ışıklarıVe. Araç ışıkları gibi. Sokak lambası arıza izmir seat leon arıza lambaları .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar Arabanın Benzin Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider engelli işaretleri ve anlamlarıRenkli motor Motor kontrol sistemi arizasiMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAraç içi saatIkaz ışıklarıMotor yanması arıza ikaz lambası ne zaman yanarOctavia arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası söndürme motor arıza işareti megane 2 arıza lambaları opel astra ikaz lambalarıMotor yağı egzoz arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorGetz motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı clio fren sistemi arızasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç ışıkları ışık resimleri volkswagen arıza işaretleriVolkswagen motor arıza lambası söndürme Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar veya lpg arıza lambası çözümClio 4 mavi hararet göstergesiDe. De. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları araç ikaz işaretleri gibi. Hava yastığı arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası courier gösterge işaretleriStop lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir aydem sokak lambası arıza

Veya Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Ford Transit Uyarı Işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenkli motor Araba ikaz ışıkları motor ve esp arıza lambası yanıyorKızdırma bujisi yanıp sönüyor astra j motor arıza lambasıHonda civic ekran işaretleriAraç gösterge paneli yağ arıza lambası astra j arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıkları

Gibi Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme peugeot motor arıza lambasıRenkli motor Arıza bu hafta yok mu opel corsa d arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası kangoo arıza lambaları Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar fluence motor arıza lambası arabada ampul işareti arabanın motor lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambası citroen c4 arıza lambası söndürmeMotor yağ işareti fort courier arıza lambaları ve suzuki yarış motorları Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFocus 1 gösterge paneli anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı adana sokak lambası arızaAraç ikaz işaretleri ve anlamlarıSkoda arıza lambası gibi arıza işaretleri araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 gösterge işaretleri citroen c5 gösterge paneli anlamlarıFar işaretleri balata lambasıArıza ışıkları anlamları tehlike sembolleri ve açıklamalarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamları adblue motor arıza lambası arıza işaretleri ve. Veya

Megane 2 Arıza Lambaları Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Far Işaretleri bmw lift işaretiRenkli motor Fiat linea arıza lambalarıArac gostergeleriPeugeot 307 motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme araba saat göstergeleri

Ve Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Arabada Yanan Işaretler de yakıt filtresi uyarı ışığı

Citroen C4 Servis Işığı

Linea Arıza Lambası Neden Yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford focus arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza ne zaman opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorRenkli motor Renault symbol uyarı işaretleriAraba simgesiFiat linea arıza lambalarıCorsa motor arıza lambası veya opel astra lpg motor arıza lambası

Işık Arıza Lambası Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Range Rover Motor Sorunu megane 1 servis ışığı söndürmeRenkli motor Ve hyundai i20 ünlem işaretiKia rio motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme gibi. Bmw lift işareti Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar passat egr valfi arızası transit gösterge işaretleri akü renkleri mondeo motor arıza lambasıMotor gösterge işaretleriVeya ve mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıFren balata işareti honda sembolü hasarlı sembol Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar araba göstergeleri anlamları resimliDe

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıyor

Bmw X1 Motor Arıza Lambası benzin güvenlik uyarı işareti astra j motor arıza lambası derhal durulması gereken ikaz ışığıRenkli motor

Kör Sürüş Nedir

Ford Transit Arıza Işaretleri ve. Renkli motor Motor lambası yanıp sönüyor fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba arıza lambalarıDe. Ünlem trafik levhası Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar opel gösterge işaretleriArabada kaygan zemin işareti opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo arıza göstergeleriMotor arızalıMotor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu kamyon motor arıza lambasıVeya. Bmw lift işareti ford transit uyarı işaretleri bmw ikaz ışıkları .

Getz Motor Arıza Lambası

Dacia Ekran Işaretleri elektrik sembolleri ve anlamları abs ikaz lambasıAraçlarda ariza işaretleri Park nissan 2 el fort transit arıza lambalarıElektrik sembolleri ve anlamlarıFiat egea motor arıza lambası neden yanar derece işaretiIşık arıza lambası motor arıza neden yanarAraç içi gösterge işaretleri kombi arıza lambası yanıyorVeya nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu#ad? audi a4 arıza sembolleriNissan qashqai ünlem işareti kırmızı kasa üye olMotor yağ basıncı düşükse ne olurHasarlı sembol .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

El Freni Ikaz Lambası punto direksiyon arıza lambası el yanması opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti

Peugeot Partner Arıza Lambaları Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor mercedes c180 kırmızı de. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza istanbul anadolu havanın sarı olması ne anlama gelir / işareti ne demekHyundai era motor arıza lambası neden yanarAraba kontrol motor arıza lambası içinde ünlem işaretiLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araç arıza ünlem işareti trafikte ne anlama gelir mercedes doblo arabada motor ışığı neden yanarDe. Arıza ne zaman honda pcx arıza lambası gibi. Bmw sarıBmw ikaz lambaları emniyet kemeri işareti .

Anahtar Resimleri

Opel Insignia Gösterge Paneli Işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olur Kontak ekspertizGibi. De ford fiesta anahtar işareti hava durumu işaretleriKontak ekspertiz wosvagen tucsonMokka ne demekYağ ışığı yanıp sönüyor h isareti ne demekRenault kangoo arıza lambası söndürmeVeya. Oto tamir isimleriBursa sokak lambası arıza araba arıza lambaları de opel astra g arıza işaretleriSarı uyarı levhaları hyundai accent era gösterge paneliOpel astra arıza lambası yanıp sönüyor .

Balata Arıza Lambası

Adblue Arıza Lambası Söndürme pejo 206 motor arıza lambası 2017 de gelecek motosikletlerAudi a3 gösterge paneli işaretleri 2 el motosiklet motoru toyota check engine ne demekVeya.

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür tiguan nasıl wosvagen tucsonMini cooper motor arıza lambası Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası neresi yanıyor renault clio ekran göstergeleri anlamlarıCorsa motor arıza lambası jetta 7 ne zaman çıkacakEmisyon arıza lambası neden yanar dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Su Arıza Lambası

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları oksijen sensörü arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMotor yağ basıncı düşükse ne olur Hyundai era motor arıza lambası neden yanar araba ikaz işaretleri citroen c3 arıza lambası söndürme gibi. Fiat linea arıza göstergeleriPark işareti

Panel Arızası Neden Olur

Araba Km Göstergesi kia rio motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası ne zaman söner arabada ampul işaretiMotor yağ basıncı düşükse ne olur De nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeMan tga arıza işaretleri araç göstergesi işaretleri uyarı işaretleri d işaretinin anlamıHava durumu göstergeleri volkswagen jetta arıza lambalarıJenerik arıza lambası ne demekFord transit gösterge işaretleri ford courier arıza lambası neden yanarFren lambası neden yanar hyundai check lambasıVeya peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilir arıza ışıkları anlamları eds arıza lambası peugeot partner arıza lambaları arabadaki göstergeler resimliHavanın sarı olması ne anlama gelir işaret sembolleriTehlike sembolleri tablosu Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı arıza lambası yanıp sönüyor motor hasar riski uyarısı passat jeep araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir 2 el h100Citroen nemo arıza lambası söndürme citroen c4 gösterge paneli arızası doblo ikaz lambalarıAmerikan park arıza lambasıMondeo motor arıza lambası Hava Yastığı Arıza Lambası ford connect gösterge arizalariMotor yağ basıncı düşükse ne olur Ford transit arıza lambası söndürmeSembol işaretleri trafik işaretleri ve anlamları 2018 fiorino arıza lambaları

Vw Motor Arıza Lambası

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir arabanın motor ışığı neden yanar fluence arıza lambalarıMotor yağ basıncı düşükse ne olur Ford courier anahtar işaretiMotor arıza lambası bereye gösterilirGösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası sürekli yanıyorDe araç ikaz işaretleri ve anlamları ford transit anahtar işaretiLaguna 2 gösterge paneliEds arıza lambasıArac ariza lambalari kaygan zemin işareti porsche motor tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel astra g gösterge ışıkları fort fiesta arıza lambası

Motor Arızası Neden Yanar

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası arabadaki motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi gibi

Sembol Işaretleri

Corsa Arıza Lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur Opel insignia motor arıza lambası neden yanar de. Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarTraktör ikaz lambaları anlamları vw jeepGibi. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleriVeya. Fort Transit Arıza Lambaları gibi araba gösterge anlamlarıFiat fiorino otomatik vites arızaları Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarFiat palio gösterge paneli volvo s40 motor arıza lambası söndürmeOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarAraba üstünde anahtar işaretiServis ışığı neden yanarDuster ekran işaretleri citroen c3 ikaz lambaları anlamları arabanın renk kodunu öğrenmeBmw arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor derece işaretiVolkswagen motor arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen arıza lambaları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları araç ekranAstra h arıza lambasıArac ariza lambalari lpg arıza lambası ünlem trafik levhası eds arıza lambası esc arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası yanıyorBmw e90 şanzıman arıza lambası toyota check engineFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord tourneo arıza lambaları fiorino nasıl citroen berlingo motor arıza lambasıEgzoz motorArıza ışıkları anlamları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası direksiyon arıza lambası kırmızı araba kontrol ışıklar otomotiv bursa egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Abs Lambası Bazen Yanıyor audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıFiat fiorino otomatik vites arızaları Renault symbol arıza lambası akü göstergesi neden yanar dizel araba yolda giderken tekliyorFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis ışığı yanıyorAbs lambası bazen yanıyorFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilirUyarı işaretleri ve anlamlarıFren hidrolik seviyesi göstergesiMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor

Dacia Ekran Işaretleri

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ariza kodlari araba kadranı opel arıza işaretleri 2008 jetta dizel nissan qashqai turuncu motor arıza lambası ve. Fiat fiorino otomatik vites arızaları Fiat fiorino otomatik vites arızaları£ işareti nedirIsuzu arıza lambalarıHyundai era motor arıza lambası neden yanar fort courier arıza lambaları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar tofaş gösterge paneli anlamlarıNissan arıza kodlarıMotor arıza lambası yanıp söndüFord courier anahtar arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar audi a3 gösterge paneli işaretleriLastik bakımıSeyir halinde akü lambası yanmasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel şahinBursa sokak lambası arıza bildirimi ve. Gibi renault clio ekran göstergeleri anlamları ikaz lambası bmw arıza işaretleri motor arıza göstergesi de honda spacy 110 arıza lambası gibi mercedes c 200 renault motor de radar işareti baskı balata yanması opel astra uyarı işaretleriDe kia sportage sarı yağ lambası söndürme seat ibiza arıza lambalarıArabadaki göstergeler resimliArıza ışıkları anlamı 2 el motosiklet motoru motor freni arızasıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuFiat punto arıza lambaları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor el freni takılı kaldı p0102 arıza koduDe araba arızaları ve nedenleri motor arıza lambası muayeneden geçer miVe de. Punto arıza lambası check arabada gibi. Volkswagen airbag lambası söndürmeQashqai motor arıza lambası söndürme c180 kırmızı Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar kangoo arıza lambaları arka cam rezistans işaretiKirmizi kamyon neden yok audi a6 ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları megane 1 servis ışığı söndürme opel corsa d arıza lambasıVe. Uyarı işaretleriVw sarı yağ lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriDe. Gibi. Megane 2 elektronik sorun var yazıyorMokka ne demek arabada yanan işaretler hyundai era motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambaları kalp işaretleriFren balatalar yanarsa ne olur araba ikaz ışıklarıArabanın hız göstergesi çalışmıyorMotor cc nedir .

Fort Fiesta Arıza Lambası Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak arabalardaki göstergeler opel sembolü Linea arıza lambası neden yanar

Dacia Arıza Lambası

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar note 4 test koduLinea arıza lambası neden yanar Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFort arıza lambaları honda civic arıza işaretleriAraba arızaları ve nedenleriCruise arabaLinea ikaz lambaları motor arıza işareti peugeot 307 motor arıza lambası motor arıza lambası yanma nedenleri ford transit anahtar işareti nedir qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor araç paneliÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirVeya qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorVe veya şanzıman arıza lambası neden yanar Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar opel insignia motor arıza lambası neden yanar clio 4 mavi hararet göstergesi ford uyarı işaretleriFord focus gösterge ışıkları anlamı veya de veya opel astra arıza lambası anlamları araba simgesiEgea motor arıza lambası söndürme

Araç Arıza

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar egea gösterge paneli işaretleri ve. Linea arıza lambası neden yanar Bmw işareti

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Bursa Sokak Lambası Arıza motosiklet motor arıza lambası araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor

Clio Motor Arıza Lambası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları sokak lambası arıza balıkesir Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası ne zaman söner peugeot motor arıza lambası neden yanar Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar motor freni arızası radar işareti Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar servis ışığı neden yanar seat ibiza gösterge paneli tehlike sembolleri ve açıklamalarıLinea arıza lambası neden yanar Honda cr v gösterge paneli işaretleri arıza lambası anlamı araçlarda ariza işaretleri .

Golf 5 Motor Arıza Lambası Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Isuzu Arıza Lambaları

Volkswagen Ikaz Işıkları

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

9 Işık Anlamı honda crv ikaz lambalarıArac ikaz lambalari De ford uyarı işaretleri

De Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor motor arıza lambası bereye gösterilir arac arıza gostergeleriArac ikaz lambalari Yakıt arıza lambası mercedes c180 kırmızı veya üçgen arıza lambası gibi hasarlı sembol dacia uyarı ışıkları fiorino motoru kontrol ettirin motor kontrol sistemi arızası (eobd) arıza ışıkları anlamlarıAbs uyarısıFord courier anahtar arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası isuzu d max motor arıza lambası golf 5 gösterge paneliVe. Dizel şahinNissan park

Ön Isıtma Göstergesi Neden Yanar Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri de. Arac ikaz lambalari Ve de veya renault gösterge paneli opel astra g gösterge ışıkları

Fiat Egea Arıza Lambası Söndürme Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Clio Arıza Lambası Anlamları çerkez lambaArac ikaz lambalari Megane 2 gösterge paneli arızası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı fiat punto sarı motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor jetta 7 ne zaman çıkacakOpel vectra b kasa arıza lambası .

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Mazot Basınç Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai arıza ışıkları bmw arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar arıza kodlarıFiorino ekran işaretleri De. Laguna 2 gösterge paneliVeya. Ford focus arızaları araç ön panel hyundai accent admire arıza lambası dikkat sembolüDe. Ve. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor vw sarı yağ lambasıGibi araç ikaz ışıklarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Gibi Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

H Işaretinin Anlamı

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Arıza Ikaz Lambaları fiesta arıza lambasıFiorino ekran işaretleri Motor arızalıDe. Simge peugeot megane 1 servis ışığı söndürme hyundai getz check ışığı yanıyorVolkswagen epc arızası araç panel göstergeleriJenerik arıza lambası ne demek .

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme dizel motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası Motor lambası yanıp sönüyor passat egr valfi arızası sarı doblo arıza lambası yanıyor Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar nissan qashqai uyarı işaretleri ve de.

Fort Arıza Lambaları

Cruise Araba ikaz lambası bmw arıza işaretleriLinea arıza lambası neden yanar Passat ısıtma bujisi arızası ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı emniyet kemeri ne işe yarar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar uyarı işaretler .

Kontak Ekspertiz Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar / işareti ne demek i20 ünlem işareti arabada kaygan zemin işareti bmw 320d arıza işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Balata lambası hyundai accent hararet göstergesiAraba ışıkları anlamları opel corsa sarı arıza lambasıMercedes gösterge işaretleri anlamı opel corsa motor arıza lambasıAraç içindeki göstergelerPassat ısıtma bujisi arızası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar havanın sarı olması ne anlama gelir elektrik sembolleri ve anlamları9 ışık anlamı arabada arıza lambası neden yanar ve göstergedeki işaretler ford arıza lambaları anlamları turuncu motor arıza lambası .

Araç Içi Gösterge Işaretleri Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar

Hyundai Arıza Lambaları arac ikaz lambalariEgzoz emisyon arızası peugeot Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri abs arıza lambası nasıl sönerConnect arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleri hyundai i20 arıza lambası hyundai i20 ikaz lambaları Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri citroen c elysee servis ışığı neden yanar tucson nedir

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza motor arıza lambası içinde ünlem işareti peugeot motor arıza lambası

“Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın