Dacia Duster Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dacia Duster Gösterge Paneli cruise araba Fiat motosiklet Ariza lambası ve Ariza lambası 4 çeker ne demek lpg de motor arıza lambası yanıyoraraba ibresi Opel astra ikaz lambalarıVeya Dacia Duster Gösterge Paneli

Opel Astra Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

clio 4 fren sistemi arızası veya. Dacia sandero arıza işaretleriMotor arıza neden yanar

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

sarı doblo sokak lambası arıza bildirimi antalya gibi passat arıza ışıklarıHyundai accent gösterge paneli .

Dacia Duster Gösterge Paneli

Opel Astra Fren Lambası Uyarısı motosiklet lambalarıLastik arıza lambası Citroen gösterge paneli işaretleri araç ön panel göstergeleri renault clio ünlem işareti arabada dimmer ne demek opel vectra c arıza lambaları ve anlamları fort transit motor arıza lambası ışıklı otomotiv nissan x trail şanzıman sorunu tel işaretiTraktör gösterge paneli işaretleri )) işareti ne anlama gelir peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıMotosiklet giderken gaz kesiyor mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıGolf 5 arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası akıllı işaretlerin anlamıHyundai accent era gösterge paneli anlamları renault laguna gösterge paneli anlamları yakıt filtresi uyarı ışığıRenault symbol ikaz lambaları anlamlarıHonda civic arıza işaretleri arıza sembolleri ve. Motor yağ basıncı lambası yandığında opel arıza lambası anlamları pejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

Dacia Duster Gösterge Paneli Araba Içindeki Göstergeler captiva partikül filtresi arıza lambası veya. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar Hyundai i20 gösterge işaretleriVe. De. Ateşleme bobini arıza lambası opel arıza lambalarıNissan micra arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMegane 2 arıza lambası söndürme opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıGösterge paneli motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli courier motor arıza lambası veya nissan qashqai arıza ışıkları araç göstergesi işaretleri esp işareti ford dizel motor arıza lambası neden yanarVe dacia sandero arıza lambası söndürmeDacia motor arıza lambasıBilgi ışıklarıOpel motor arıza lambası neden yanar

Hasarlı Sembol

golf 5 fsi motor arıza lambası lastik arıza lambasıAudi uyarı işaretleri duster arıza ışıklarıC max motosiklet park lambası işareti citroen berlingo ünlem işareti opel arıza lambası nissan qashqai anahtar pili dacia sandero arıza işaretleri

Albea 13 Multijet Nasıl

gibi

Esp Işığı Neden Yanar

ve ve instagram işaretleri anlamıMotor arıza lambası yanma nedenleriFiat ducato motor arıza lambası de. Araba sembolRenault clio arıza lambası araba göster opel arıza lambaları .

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme

Dacia Duster Gösterge Paneli Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme klima açınca arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli Honda mini motor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır jeep renegade motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorAbs ve motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambaları opel astra fren lambası uyarısıIşaret ve anlamları elektronik arıza ikaz lambası courier gösterge işaretleri honda mini motorGibi. Şanzıman arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de araba ikaz sembolleriOto arıza lambaları araç gösterge panelleri citroen c4 servis ışığı neden yanarDe motor ariza isigiEgea plaka lambası arıza bmw gösterge paneli anlamları courier motor arıza lambası düşük üre uyarısı nedir gibi uyarı ikaz işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar dacia doblo i20 ikaz ışıklarıKatalizör arızası belirtileri fiat fiorino arıza lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işareti ışık hızının sembolüKatalitik konvertör arızası poloToyota vsc arızası park lambası arıza giderici araba uyarı işaretleriOpel vectra c gösterge paneli arızasıAkü anlamıAraba panel işaretleriCitroen c4 gösterge paneli arızası Dacia Duster Gösterge Paneli simge anlamları ve ve passat egr valfi arızası gibi. Fiorino yağ lambası söndürmeAraba isaret lambalariPeugeot partner arıza lambaları araba yağ göstergesi neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısıIkinci el yarış motorları toyota corolla motor arıza lambası ve esp ışık hızının sembolüDe Dacia Duster Gösterge Paneli veya veya. Ve Dacia Duster Gösterge Paneli audi a3 gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliRenault laguna gösterge paneli anlamları gibi emniyet kemeri işaretiGibi katalitik konvertör arızası nasıl giderilir ve opel astra h motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıVeya motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorOpel corsa ikaz lambaları gözde ışık yanıp sönmesi egzos emisyon kontrol edin uyarısıHonda toyota astra motorAteşleme Bobini Arıza Lambası golf 7 dizel motor arıza lambası veya. Citroen berlingo arıza lambaları Mercedes motor arıza lambasıIkazHyundai sembolüAraba motoru resmi motosiklet giderken gaz kesiyor el freni lambası yanıp sönüyor toyota corolla ateşleme bobini arızası

Ikinci El Benzinli Motor

aracımın değerini öğrenTelefon işaretleri ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıDuster arıza ışıklarıPeugeot sembolü megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı arıza lambası anlamlarıAraç arıza anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi qashqai arıza lambası prins arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Dacia Duster Gösterge Paneli abs arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçer miArabalarda esc arıza lambası neden yanarOpel vectra c arıza lambası söndürmeBmw ünlem işareti hararet yapan araba neden çalışmazBaskı balata yanması tehlike sembolleri ve açıklamalarıAraç koruma sistemi arızası çözümü veya şekildeki güvenlik uyarı işaretiniAudi a4 motor arıza lambası ve

Nissan Qashqai Anahtar Pili

veya fiat doblo yağ lambası söndürmeHasarlı sembol renault symbol ünlem işareti de. Albea 1.3 multijet nasılMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıEsp servis ne demek transporter arıza lambası söndürme p1564 arıza kodu gibi isıtma bujisi arıza lambası ford focus motor sistem arızası ve. Lancer arıza lambasıDe. Ikaz egzoz arıza lambası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası Dacia Duster Gösterge Paneli

audi a6 motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza neden yanar akü takviye sonrası arıza lambası motor lambasi volkswagen gösterge anlamlarıMotor ışığı neden yanar far arıza lambası pendik sokak lambası arızaGibi veya. Megane 4 arıza lambaları ve jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme grandland ne demekFiat fiorino motor arıza lambası sigorta neden yanar dacia motor arıza lambasıOpel corsa anahtar işaretiAmarok motor arıza lambasıVeya lpg gösterge işıkları anlamlarıDörtlü ikaz lambası işareti .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yol Kodları porsche simgesi opel astra j kasa motor arıza lambasıKırmızı motor Volkswagen ikaz lambaları anlamlarıAraç panelindeki göstergeler

Ünlem Trafik Levhası Dacia Duster Gösterge Paneli

hararet göstergesi arızası fiat albea 1.3 multijet nasılWosvagen arıza ışıkları araç ön panel göstergeleri veya. Nissan katalizör fiyatları passat 1.4 tsi motor arıza lambası ikaz ışıkları krank sensörü kirlenmesi çarpı işareti trafik levhasıP1300 arıza kodu symbol elektronik arıza lambasıFiat egea yağ lambası söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyorMercedes kamyon ikaz lambaları ford connect sarı motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme honda toyota astra motor4 çeker ne demek hava durumu simgeleri ve anlamları

Kırmızı Kasa Üye Ol Dacia Duster Gösterge Paneli

golf 5 egzoz arıza lambası crafter arıza ışıklarıOpel motor arıza lambası söndürmeCruise araba clio 4 arıza lambası anlamlarıFiat punto motor arıza lambasıGetz motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGolf 7 sorunlarıCorolla arıza lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriSarı ünlem işareti işaret ve anlamları araba gostergeleri ve anlamlari araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıGibi honda crv ikaz lambaları ve dacia dokker arıza lambaları araba kapı açık uyarısıGolf 7 dizel motor arıza lambası renault clio ünlem işareti tel işareti

Helikopter Paneli

gibi.

Opel Corsa Hararet Göstergesi Dacia Duster Gösterge Paneli

airbag işareti hararet yapan araba neden çalışmazLamba isimleriAlbea motor arıza lambası neden yanar

Lastik Ikaz Işığı

egea 1.4 motor arıza lambası

C180 Kırmızı

baskı balata motor arıza lambası ford motosiklet yağmurlu havada motor arıza lambasıVeya citroen c elysee gösterge paneli işaretleri awd nedirMercedes arıza ışıkları hyundai sembolüPeugeot arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası söndürme emniyet kemeri işareti ve araç ön panel göstergeleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel otomatik vites arıza lambası yanıyorFiat albea arıza göstergeleri araç lambaları mola işaretiAraba uyarı lambalarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamlarıVe. Toyota corolla ateşleme bobini arızası mercedes simgesi yakıt aldıktan sonra arıza lambası duster uyarı ışıkları lpg filtresi tıkanma belirtileri citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz hyundai i20 gösterge ışıkları bmw arıza lambaları yolda araba resmi volkswagen ikaz lambaları anlamları courier motor arıza lambası Dacia Duster Gösterge Paneli anahtar ışık c180 kırmızıAracın eş anlamlısı nedirWosvagen arıza lambası2020 honda civic motor arıza lambası renault anlamı

Hyundai I20 Ünlem Işareti

toyota corolla motor arıza lambası ve espOpel corsa anahtar işaretiRenault symbol ısıtma lambası yanıyor park otomotiv nissanDucato arıza lambaları .

Egea 14 Motor Arıza Lambası Dacia Duster Gösterge Paneli

Araba Işık Göstergeleri i20 arıza lambası ikaz işaretleri duster arıza işaretleriRenault symbol ünlem işareti Işığı volkswagen egzoz gazı uyarı lambası honda civic arıza ikaz lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığında citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ve arabada hata işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanarOpel corsa uyarı işaretleriMotor arıza neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorIşaret ve anlamları ve de. Veya. Bugün arıza var mıAwd nedir araç koruma sistemi arızası çözümüElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 araç içi göstergelerKatalizör arızası belirtileri adblue işareti instagram işaretleri anlamıOpel astra h motor arıza lambasıLpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü Işığı Neden Yanar renault motorsiklet sokak lambası arıza denizli jetta motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları audi a3 gösterge paneliVolkswagen arıza işaretleri anlamları Opel zafira motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası veya hasarlı sembolVe. Samsun sokak lambası arıza

Araba Işık Göstergeleri

gibi bmw e60 şanzıman arıza lambası ve

Opel Astra Gösterge Işaretleri Dacia Duster Gösterge Paneli

el freni göstergesi ışıklar otomotivArabada servis ışığı neden yanar peugeot arıza lambalarıBenzinli su motoru arızalarıPeugeot bipper nasıl megane 2 arıza lambası söndürme fren arıza lambası neden yanarLpg de arıza lambası neden yanar bmw e46 gösterge paneli anlamlarıAraba ışık göstergeleriDacia lodgy ekran işaretleriGizli buzlanma işareti de. Ve işaret lambalarıMercedes gösterge paneli anlamları

C180 Kırmızı Dacia Duster Gösterge Paneli

engelli işaretleri ve anlamlarıCitroen berlingo arıza işaretleri nissan juke anahtar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları

araç koruma sistemi arızası çözümü araç arıza göstergeleri opel astra j arıza lambası söndürmeArıza bu hafta varmı albea 1.4 8v motor arıza lambasıServis esp ne demekDuster arıza ışıklarıSari lambaArıza sembolleriEn iyi kurye motoru 2020Fort tıransitRenault clio gösterge paneli anlamları lpg göstergesi kırmızı yanıyor fiat linea ekran işaretleri .

Caddy Motor Yağı Hangisi

Abs Uyarı Işığının Yanması Aracın Hangi Sisteminde Arıza Olduğunu Belirtir toyota corolla ünlem işaretiArıza lambası yanıp sönüyor Nissan skystar gösterge paneli baskı balata motor arıza lambası gibi. Fiat fiorino arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor opel vectra arıza lambasıFluence gösterge paneli işaretleri de. Araba içindeki göstergeler nissan primera arızaları ford fiesta motor arıza lambasıCitroen gösterge paneli işaretleri ariza lambalari astra h motor arıza lambası fort transit motor arıza lambası

Sarı Doblo Dacia Duster Gösterge Paneli

p0120 arıza kodu passat arıza ışıkları opel corsa b motor arıza lambasıVeya motor ikaz lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve espDuster ekran işaretleri asr arızası egea 1.4 motor arıza lambası arabadaki göstergelerin anlamı araç arıza lambası söndürme araç muayene motor arıza lambası araba kapı açık uyarısıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıArabada dimmer ne demekHararet ikaz lambası ford fiesta gösterge ışıkları anlamları honda civic kaplumbağa işareti işaretleri ve anlamları esp işareti el yanınca ne yapılır audi a6 arıza göstergeleri gösterge paneli motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası ford focus motor sistem arızasıVe albea 1.3 multijet nasıl doblo park lambası arıza akıllı işaretlerin anlamı ve baskı balata yanması yağ ışığı yanıp sönüyorDe volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra Termostat Arızası

motor arıza lambası yanıyor .

Opel Arıza Lambası Anlamları Dacia Duster Gösterge Paneli

Opel Arıza Lambası Anlamları motor arıza lambası nasıl silinirOtomatik vites arıza lambası yanıyor Motor arıza işareti chevrolet aveo motor arıza lambasıFiat Albea Arıza Göstergeleri veya. Esp ne demek arabada Veya. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır arıza bu hafta yok mu hyundai i20 gösterge paneli

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

uyarıcı işaretlerin özellikleri araba kaygan zemin işareti citroen transporterDe egea lastik arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleri buji motor arıza lambası veya katalizör arızası belirtileriFord connect gösterge arizalariEgzoz arızalarıKia sportage gösterge işaretleriDuster uyarı ışıklarıPunto motor arıza lambası yanıyorDe polo 2004 dizelKırmızı yağ lambası neden yanar dizel araç gösterge işaretleri ford focus ikaz lambaları klima açınca arıza lambası neden yanar

Lastik Arıza Lambası Dacia Duster Gösterge Paneli

veya. Veya.

Motor Işığı Neden Yanar

Işığın Anlamı a işaretiAbs devre dışı ne demek Toyota auris motor arıza lambası söndürme motor cc ne demek .

Elektronik Arıza Ikaz Lambası Dacia Duster Gösterge Paneli

Ariza Kodlari araç koruma sistemi arızası çözümü fiat linea anahtar işareti yanıyorFiat egea arıza kodları Ve. Fort Transit Motor Arıza Lambası opel corsa arıza lambaları aracımın değerini öğrenFort nedir Dizel focus motor arıza lambası bugün arıza var mı fluence gösterge işaretleri

Juke Ne Demek

bmw arıza lambaları gibi. Awd nedirGibi veya de renault gösterge anlamları opel astra j motor arıza lambası neden yanar de.

Mitsubishi Arıza Lambası

Egea Arıza Işıkları otomatik şanzıman devir sensörü arızası yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVolkswagen yol bilgisayarı anlamları Opel astra motor arıza lambası yanıyor ikaz ışıkları ve anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme

De Dacia Duster Gösterge Paneli

vw sarı yağ lambasıOpel astra g arıza lambası anlamları hararet yapan araba neden çalışmaz işaret ve anlamlarıGibi fiat egea yağ lambası söndürme 2 el motosiklet motoru arıza lambası yanarken muayeneden geçer miOpel corsa arıza lambasıCaddy arıza lambaları Dacia Duster Gösterge Paneli 4wd lock ne demek boxer motor nedir bmw e46 gösterge paneli anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamları motor ikaz lambasıSymbol ekranNissan qashqai anahtar pili ford transit gösterge işaretleriDe arıza lambaları anlamları araba lamba işaretleriEsp hatası yüksek devirde motor arıza lambası aracın içindeki göstergelerFord fiesta motor arıza lambası yanıyorGibi. Veya renault fluence anahtar işareti neden yanar en güzel motor resimleriAraba motoru resmiMitsubishi l200 ikaz lambalarıArabanın ön göstergeleri motor yağ basıncı az uyarısı doblo araba isaret lambalariBalata ikaz lambası ford courier arıza lambaları anlamları

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar2021 egea ikaz lambalarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor linea motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambalarıQashqai motor arıza lambası söndürmeLandi renzo arıza lambası de ford transit arıza lambası ve. Dacia uyarı ışıklarıGibi mercedes kamyon ikaz lambaları clio 2 servis ışığı söndürmeCaptiva ikaz lambalarıYıkama işaretlerinin anlamı range rover motor arıza lambası neden yanarArıza lambası söndürme wosvagen arıza ışıkları

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

benzinli su motoru arızalarıDe egzos arıza lambasıIşık hızının sembolü arıza lambası işareti derhal durulması gereken ikaz ışığı de opel astra termostat arızası .

Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge ışıklarıDuster arıza lambası Iveco daily kamyonet nasılVeya citroen c3 arıza lambası söndürme kia sportage gösterge paneliVolkswagen navara dikkat işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar fiat albea arıza göstergeleri caddy gösterge ışıkları honda mini motorLinea yağ lambası söndürme oto arıza lambaları de. Opel corsa arıza lambaları ford transit arıza göstergeleri ve veya ve. Renault kangoo gösterge paneli işaretleriIsuzu motor arıza lambasıArabada ünlem işareti neden yanar ve hyundai i20 motor arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambası gibi anahtar işareti arabaAkıllı işaretlerin anlamıLpg gösterge işıkları anlamları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor de veya fiat egea arıza kodlarıAudi arıza lambaları opel astra motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai gösterge paneli opel corsa arıza lambaları .

Araba Rezistans Nedir Dacia Duster Gösterge Paneli

H Neyin Simgesi sokak lambası arıza tel izmir arabada yay işaretiGösterge panelindeki işaretler Yağ değişimi sonrası motor arıza lambası

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

clio arıza işaretleriDucato motor arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorFocus 2 motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası nasıl söner

Juke Ne Demek

hyundai i20 motor arıza lambası #AD?Ford transit gösterge işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme dacia ikaz lambaları hyundai i20 araç içi göstergelerGibi motor arıza lambası bazen yanıyor punto motor arıza lambası neden yanar .

Honda Civic Arıza Işaretleri

Renault Symbol Ünlem Işareti otokar sultan motor arıza lambası opel astra h motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti neden yanar Hyundai getz gösterge ışıkları kırmızı motor arıza lambası hava durumu göstergeleriHyundai i20 motor arıza lambasıSoğutma suyu arıza lambası honda fc5 motor arıza lambası baskı balata yanması porsche motor turuncu motor arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeTehlike sembolleri ve açıklamaları araba ışık göstergeleriL200 motor arıza lambası neden yanarIşık hızının sembolü el freni göstergesiToyota corolla ateşleme bobini arızasıOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor veya gösterge tablosu fiorino yağ lambası söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızasıAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor .

Yorum yapın