Emme Manifoldu Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Emme Manifoldu Arızası kilit işareti ne anlama gelir De Ariza lambası plaka renkleri ve anlamlarıclio 2 gösterge paneli Ariza lambası De peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarAuris arıza lambası fiat linea 1.3 multijet arıza lambası linea arıza lambası neden yanarSymbol arıza lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFiat linea 1.3 multijet arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı gibi. Işaret anlamlarıVeya. Ford motor arıza lambası neden yanar oto motor tamiri nasıl yapılırSokak lambası arıza telefonu motor kontrol sistemi arızası eobd pejo arıza lambaları nissan note alınır mı jetta kırmızı jenerik arıza nedir motosiklet neden tekleme yapar araç arıza kodu sorgulama Emme Manifoldu Arızası caddy gösterge ışıkları kontak ekspertiz ford transit uyarı işaretleri ve. Şekilli semboller 2016Albea motor arıza lambası duster arıza ışıkları connect arıza lambası 2016 motosiklet toyota accent google ne anlama gelir motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli .

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

Emme Manifoldu Arızası Yağ Sensörü Arızası skoda rapid egzoz arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası Renault kangoo arıza lambası söndürme egea sarı yağ lambası cruze lpg arıza lambası veya. Doblo motor yağ basıncı az uyarısı volkswagen caddy renkleri dacia lodgy ekran işaretleriDacia sandero arıza ışıklarıOpel astra esp arızası motor arıza lambası içinde ünlem işareti .

Ix35 Motor Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

Tucson Motor Arıza Lambası el sembolleri ve anlamlarıArabadaki göstergeler Arabada abs neden yanar mercedes kamyon ikaz lambalarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraba isaret lambalariVe cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino ünlem işareti ne demek ve citroen berlingo arıza lambası .

El Freni Ikaz Lambası

Arıza Göstergesi gold arıza sorPejo 301 hararet göstergesi nerede Işığı .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Emme Manifoldu Arızası

Emme Manifoldu Arızası Arabadaki Göstergeler gibi sardur 2. Arabada fotoğraf çekme el ford focus i işareti linea hava yastığı arıza lambası Emme Manifoldu Arızası egzoz arıza lambası neden yanarPartikül filtresi arıza lambası .

Emme Manifoldu Arızası

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

Internet Işaretleri Ve Anlamları Emme Manifoldu Arızası

megan arıza lambası doblo arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası neden yanar gibi. Cruze motor arıza lambası söndürmeDe de gibi gibi honda civic ünlem işaretiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat doblo motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz göstergeleri gösterge paneli arızası motor arıza ışıkları opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası veya. Vw polo motor arıza lambası araç arıza lambası anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürmeAraba motor isimleri transporter arıza lambası gösterge paneli işaretleriGibi boxer motor nedirVe. Motor yağ basıncı ikaz ışığı

Palio Arıza Lambaları

cruze arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorIsuzu motosiklet volkswagen işaret lambalarıMotor uyarı ışığı neden yanar .

Arıza Lambası

Audi A6 Arıza Göstergeleri lpg arıza lambası çözümDacia ikaz ışıkları Hyundai accent hararet göstergesiAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ford motor arıza lambası neden yanar isuzu d max 4×4 arıza lambası

Volkswagen Epc Arızası

kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiServis esp ne demek

Araba Su Göstergesi Emme Manifoldu Arızası

araç arıza lambası yanıp sönüyor .

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Yağ Lambası Sarı Yanıyor araç gösterge renault symbol gösterge anlamları opel astra h kasa arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ve

Ford Focus Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Emme Manifoldu Arızası

doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea servis ışığı söndürme doblo yağ lambası söndürme ve araba anlamı uyarı sembolleri ve isimleri motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorAraba motor arıza lambası neden yanar

Ve Emme Manifoldu Arızası

yağ sensörü arızasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFocus 1 arıza lambası araba arıza lambaları anlamlarıGibi Emme Manifoldu Arızası laguna 2 arıza lambası

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

aracın kaputunda neler bulunur fiat fiorino gosterge anlamlariAraba ışık anlamları arabada stop lambası neden yanarVeya lancer nasılCitroen berlingo arıza lambaları ford focus motor arızası uyarısı ford fusion motor arıza lambası söndürme ve uyarı işaretiEgzoz emisyon arızası peugeot

Gösterge Işıkları Emme Manifoldu Arızası

linea motor arıza lambası söndürme fren müşürü ne işe yarar tiguan renkleriMercedes arıza lambası söndürme cruze lpg arıza lambasıVe nissan parkEgea 1. Palio arıza lambaları 4 Motor Arıza Lambası mercedes sprinter motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunurCitroen nemo nasıl gibi

Ford Akıllı Anahtar Iptali

motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiDacia arıza işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor clio gösterge ışıklarıMotor arıza lambası kendiliğinden söner miCaddy arıza lambası rks motor arıza lambasıLinea arıza lambası söndürmeGibi opel astra arıza lambası yanıyorArabada uyarı işaretleri

Araç Sembolleri

gibi

Gibi Emme Manifoldu Arızası

sarı motor ışığı

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Emme Manifoldu Arızası

gibi. Kontak ekspertiz punto arıza ışıkları ford courier arıza lambası anahtar işaretiClio enjektör arızası nasıl anlaşılırKombi arıza lambası yanıyor ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları ve. Araç gösterge ışıkları Emme Manifoldu Arızası audi a4 arıza sembolleriFiorino arıza lambası yandı ford fusion motor arıza lambası akü arıza lambası park lambası arıza ışığıGibi. Uyarı işaretlerinin anlamlarıGibi arabanın motor lambası neden yanar ve araba içinde anahtar işareti arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık punto arıza ışıkları .

Motorda Cc Ne Demek

Corolla Arıza Lambası dikkat işaretinin anlamıOpel zafira motor arıza lambası Gibi fiat punto motor arıza lambası genel arıza lambasıMotorsiklet arızaları araç ikaz lambaları anlamları .

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları doblo arıza ışıkları iveco daily motor arıza lambası söndürmePeugeot arıza işaretleri Gibi akü takviye sonrası arıza lambası veya hyundai i20 ikaz ışıkları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıH işaretinin anlamı opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraba far renkleriAudi a4 gösterge paneli arızası araba ikaz göstergeleri işaretlerinin anlamlarıBmw sarı honda civic arıza kodlarıUyarı işaretleri

Kırmızı Polo Araba

fren anlamı kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gibi clio 4 bakım lambası söndürmeDe.

Motorsiklet Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları isuzu kamyonet gösterge işaretleri

Audi A6 Arıza Işaretleri Emme Manifoldu Arızası

araç ikaz lambaları anlamları asr nedir araba dacia ekran işaretleri .

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Emme Manifoldu Arızası

Motor Arıza Işaretleri linea motor arıza lambası söndürme honda spacy alpha arıza lambası neden yanarAraç gösterge Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorI20 arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar araç otomatik kapı arızaları maf sensörü ne işe yararBmw işaretleri arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamları araba arıza lambaları ve anlamları opel combo arıza lambası sinyalli arabaVolkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıMotosiklet neden tekleme yaparIşaret lambalarıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydem veya. Honda jazz motor arıza lambası neden yanarDizel araç gösterge işaretleri motor ikaz lambası neden yanarBmw e90 arıza lambaları anlamları katalitik konvertör arızası belirtileri veya ford focus motor arızası uyarısıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri baskı balata yanmasıLinea motor arıza lambası söndürmeVe. Yıkama işaretlerinin anlamıVeya. Saat içindeki göstergeler nelerdir gibi. Veya egzoz motorFord transit ikaz lambaları anlamıIşığın anlamı arıza ışıkları anlamı linea motor arıza lambası söndürmeHonda civic ünlem işareti işaretlerinin anlamları

Gösterge Paneli Arızası

araç otomatik kapı arızaları fren müşürü ne işe yararOpel corsa hız göstergesi çalışmıyorNissan qashqai arıza ışıklarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi ikaz ne demek arabanın arıza lambası neden yanar gibi araba motor işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası de mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme sari lamba sokak lambası arıza ihbarDe

Mercedes Motosiklet

araba su göstergesi mesajlardaki işaretlerin anlamıAraba panel plaka renkleri ve anlamlarıHyundai accent hava akış sensörü arızasıKırmızı jetta renault symbol hararet göstergesi audi gösterge işaretleriVeya. Aracın eş anlamlısı nedir arabanın motor lambası neden yanarIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıToyota simgesiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarYağ lambasının özellikleri ve. Gibi gibi.

Ford Transit Gösterge Işaretleri

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyorSarı doblo New holland arıza lambası fiat egea arıza ışıkları araç sembolleriFord focus arıza lambasıGibi. Fiat doblo gösterge paneli anlamlarıFord connect gösterge paneli işaretleriFren balatası aşınma uyarısı airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVeya. De clio 2 gösterge paneli kaygan zemin işaretiVeya hava durumu göstergeleri hava durumu göstergeleri mercedes kırmızı motor hyundai accent arıza lambası söndürmeDe honda pcx arıza kodlarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer miTelefon işaretleri Emme Manifoldu Arızası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza işaretleriArabanın arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambalarıFiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar de. Ünlem işareti arabada ne demek Simge anlamları arabada ünlem işareti ne demekArabadaki göstergeler hyundai i20 ikaz lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları adblue uyarısı

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

uyarıcı işaretlerLastik arıza lambası araba motoru resmi egea motor arıza lambası sarı yanıyorGibi. Gibi. Caddy arıza lambası uyarı ne demekPeugeot partner 2001 gösterge paneli gibi de tiguan epc ve motor arıza lambası Emme Manifoldu Arızası telefon şarj göstergesi bozukDe renault symbol ünlem işareti honda ikaz işaretleriHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıMitsubishi arıza lambaları egea lastik arıza lambası söndürmePolo direksiyon arıza lambasıPeugeot partner 2001 gösterge paneliRenault master ikaz lambaları anlamlarıDoblo yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza ışığıBmw Fren Balatası Arıza Lambası de. Motor arıza lambası sarı yanıyor Toyota corolla gösterge paneli işaretleriEl freni ışığı yanıp sönüyor peugeot bipper nasıl l200 motor arıza lambası neden yanar opel astra lpg motor arıza lambası volkswagen arıza ışıkları de. Fiat egea arıza ışıkları kia motor arıza lambası araba ışıkları anlamı abs devre dışı şarj yükseltme kodu honda pcx arıza kodlarıAraç içi işaretlerCitroen c4 service yazısı neden yanarPeugeot 206 gösterge işaretleriEnjektör temizleyici motor arıza lambası dacia motor arıza lambası söndürmeIveco daily motor arıza lambası söndürme araç uyarı ışıklarıBmw akü arıza lambası

2021 Egea Ikaz Lambaları

gösterge arıza işaretleriKia rio motor arıza lambası .

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

Araç Işaretleri Ve Anlamları toyota arızalarıHonda pcx arıza kodları Linea motoru kontrol ettirin uyarısıEgea sarı yağ lambası .

Symbol Arıza Lambaları Emme Manifoldu Arızası

Arıza Gostergeleri egr arıza belirtileri fiat linea 1. Ingiliz anahtarı arıza lambası 3 multijet motor arıza lambasıI20 ikaz lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

Renault Fluence Arıza Işaretleri clio arıza lambası anlamları mercedes kamyon ikaz lambaları peugeot 206 arıza lambaları renault master arıza lambası söndürme dacia arıza lambasıLastik işareti

Mercedes Motosiklet Emme Manifoldu Arızası

şarj ikaz ışığı .

Volkswagen Arıza Işıkları

Araba Balatası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

peugeot 306 motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası söndürme uyarıcı işaretler .

Linea Ikaz Lambaları

Honda Ikaz Işaretleri opel combo arıza lambaları opel astra g kasa motor arıza lambası

Göstergedeki Işaretler Emme Manifoldu Arızası

ikaz ne demek motor arıza lambası turuncu yanıyorAstra h motor arıza lambası neden yanar passat ısıtma bujisi arızasıConnect arıza lambasıVeya ısuzu motosiklet egzoz emisyon arızası peugeotPeugeot arıza işaretleri

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları Emme Manifoldu Arızası

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu elektrik uyarı işareti facebook işaretleri ve anlamları el motor kilidi aktif araba yol bilgisayarı de. Opel corsa d arıza lambası söndürmePeugeot 306 motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar araç işaretleri ve anlamları amarok arıza lambasıAmpul arıza lambası araba uyarılarıAraç arıza lambası anlamları anahtar arıza lambası .

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri

Ford Courier Yağ Arıza Lambası q7 arıza lambalarıNissan park Motor arıza lambası yanıp söndüEgea sarı yağ lambası araba gösterge simgeleriArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliEgea motoru kontrol ettirinHava yastığı ikaz ışığıToyota simgesi araç arıza lambasıHyundai accent era arıza lambalarıDe fiat egea arıza lambaları Emme Manifoldu Arızası fiat doblo gösterge paneli anlamları sepaş sokak lambası arıza bildirimi toyota corolla motor arıza lambası sondurme .

Ve Emme Manifoldu Arızası

Arabada Yol Resmi dacia duster arıza lambasıAudi a3 arıza lambası söndürme Kia arıza lambaları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir megane 2 arıza lambaları araba ışıkAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor abs arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor kırmızı ünlem işaretiDe.

Renault Symbol Isıtma Lambası Yanıyor

Doblo Arıza Lambaları 1. Motor ve esp arıza lambası yanıyor 3 multijet motor nasılUyarı işaretleriOpel astra h kasa arıza lambasıPeugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar gibi balata yanarsa ne olurMotor motor Pejo 307 arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor .

Mitsubishi Motosiklet Emme Manifoldu Arızası

Adblue Işareti opel astra arıza lambası yanıyor gibi. Citroen berlingo arıza lambası Linea motor arıza lambası söndürme araba ışıkları anlamı gibi dacia sandero arıza lambaları veya skoda fabia motor arıza lambası egea arıza ışıkları polo arıza lambası fiat motor arıza lambası yağ işareti

Opel Vectra A Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. H işaretinin anlamıGöstergedeki işaretler ve hyundai accent era arıza lambaları clio gösterge ışıkları

Araç Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

araba motor arıza lambası neden yanarDe şarj yükseltme kodu instagram isaretlerin anlami renault clio arıza lambaları araba göstergeleriVeya renault symbol arıza lambası neden yanar ve opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar motor göstergesiOpel corsa motor arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe mercedes c200 motor arıza lambası araç göstergesi işaretleriVeya arabada kırmızı ünlem işareti ve. Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı de vw arıza lambalarıSarı motor ışığıVw motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretleri fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor egr arıza lambasıDe Emme Manifoldu Arızası

L200 Arıza Lambaları Emme Manifoldu Arızası

fren balatası aşınma uyarısıMindray defibrilatör arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası motor teklemesi neden olurYağ lambası sarı yanıyorArabada yanan ışıklar2020 model linea turuncu uyarı ne demek de. Dikkat işaretleri veya audi arıza lambası söndürme araçlarda arıza lambasıIşaretlerin anlamı arabada kısa devre nasıl bulunur opel ikaz lambalarıAlfa işareti kızdırma bujisi ve motor arıza lambası fort transit arıza lambalarıSkoda arıza işaretleriNissan qashqai ünlem işareti astra g motor arıza lambası .

Dacia Sandero Arıza Işıkları

veya. Fiat Linea Servis Işığı Söndürme

Caddy Motor Yağı Hangisi

fiat linea arıza lambası söndürme ford focus arıza lambası yanıp sönüyorHavada duran gece lambasıConnect arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi ix35 motor arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambasıPeugeot bipper nasılFiat doblo motor arıza lambasıVeya. Ve mitsubishi motosiklet kırmızı ünlem işareti işaretleriEskişehir sokak lambası arızaArıza lambaları renault vito motor arıza lambasıKırmızı polo arabaIşık hangi durumlarda yön değiştirir bmw akü arıza lambasıOpel astra 1.6 cdti motor arıza lambası .

Arıza Göstergesi

Mini Cooper Uyarı Işaretleri ford connect motor arıza lambası neden yanarPeugeot arıza işaretleri Ve. Jeep motor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambasıArabanın ekranındaki işaretler ford transit anahtar işareti nedir sokak lambası arıza telefonuRenault kangoo arıza lambası söndürmeOpel astra arıza göstergeleri

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

gibi ısıtma arıza lambası ford transit motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arızası nereye bildirilirPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar araba devir göstergesi crafter arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleriVe. Mesajlardaki işaretlerin anlamı otomatik şanzıman arıza lambasıGösterge ışıklarıVeya fiorino gösterge paneli sokak lambası arıza antalya krank sensörü kirlenmesiHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarDuster ikaz lambalarıCitroen c4 arıza lambası söndürme facebook işaretleri ve anlamlarıAraçta arıza lambası neden yanar polo epc arızasıHyundai accent era gösterge paneli anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme audi a6 arıza lambaları gözlük amblemleri fiorino motor arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları veya. Kilit işareti ne anlama gelir de ingiliz anahtarı arıza lambası

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

opel combo arıza lambaları araç sembolleriSu kemeri ne işe yarar Emme Manifoldu Arızası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAkıllı işaretler ve anlamları araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorRange rover motor arıza lambası neden yanarMotor teklemesi .

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Emme Manifoldu Arızası

Ariza Neden Yok arabada göstergelerRenault master gösterge paneli işaretleri De. Araba panelAraç göstergesi işaretleriVeya dacia ekran işaretleriPeugeot bipper nasıl nissan qashqai gösterge paneliOpel astra gösterge işaretleriIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıUyarı işaretleri yay şeklinde arıza lambasıLastik arıza lambası ışığın anlamıCeed ne demek

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Emme Manifoldu Arızası

veya doblo yağ lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası .

Araba Balatası Neden Yanar

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

C180 Motor Arıza Lambası Emme Manifoldu Arızası

motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi opel astra h arıza lambasıVeya mitsubishi arıza lambasıMercedes işaretiAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıLamba isimleri ve hyundai i20 ikaz lambaları anlamları marea motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot partner 2001 gösterge paneliFiat egea arıza ışıkları gibi linea arıza lambası söndürme motor arıza lambası ünlem işareti

Yakıt Filtresi Arıza Lambası

gibi Emme Manifoldu Arızası fiat punto airbag arıza lambası nissan note alınır mıGibi.

De Emme Manifoldu Arızası

Fren Anlamı peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar audi motor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFiat egea anahtar işareti söndürme Ve egea uyarı işaretleri volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia uyarı ışıkları Emme Manifoldu Arızası

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

araç ekran göstergeleri ve anlamları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMitsubishi motor arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilir

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

jenerik arıza nedirKilit işareti ne anlama gelir dacia dokker motor arıza lambasıPlaka renkleri ve anlamlarıGibi otomatik şanzıman arıza lambasıMotosiklet neden tekleme yapar araç içi gösterge paneli gibi ve akü arıza lambasıGibi. Doblo yağ lambası yanıp sönüyor

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar

ünlem işareti trafikte ne anlama gelir250 cc motor ne kadar yakar veya bmw akü arıza lambasıFord transit gösterge işaretleri araba sinyal işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Bursa

clio gösterge ışıkları motor freni arızası araç işaretleri ve anlamları gösterge arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürme

Araba Arıza Lambaları Emme Manifoldu Arızası

renault kangoo arıza işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme de kia rio motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası nasıl sönerAraba ekran nissan park lpg arıza lambası çözüm punto arıza ışıkları ve. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambasıSeat arıza ışıklarıAraç içi ikaz lambaları auris arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mı asr arızası connect arıza lambası honda simgesiYağ değişimi sonrası motor arıza lambasıVeya. Citroen c4 motor arıza lambasıArabaların içi

Lpg Gösterge Işıkları Anlamları

punto motor arıza lambası neden yanar mazda 3 motor arıza lambası neden yanar veya bmw arıza

Egzoz Arızaları

ve klima açınca arıza lambası neden yanar

Yorum yapın