Code 89 Aveo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Code 89 Aveo ankara sokak lambaları arıza telefonu Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir Ariza lambası volkswagen işaretleriaraç işaret lambaları Ariza lambası

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri Code 89 Aveo

Opel Gösterge Işaretleri transporter arıza lambasıGibi motorda abs nedir motor arıza lambası kendiliğinden söner mi volkswagen bora motor arıza lambasıÜnlem işaretli levhaOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır de. Audi arıza lambası söndürme balata arıza lambasıToyota arıza lambasıDe

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fluence Stop Lambası Neden Yanar ve veya de. Arabadaki Ikaz Işıkları Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları ford focus arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Arabada egr nedir araba motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza işaretleri

Wosvagen Arıza Lambası

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar veya renault gösterge anlamlarıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları Gibi clio 4 motor arıza lambası söndürmeSimge peugeot sarı yağ lambasıFiat ikaz lambaları .

Durduk Yere Göz Yanması

Code 89 Aveo Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası arızaları arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fiat ikaz lambalarıFord fiesta arıza lambaları Trafik işaretleri ünlem ne demekI20 motor arıza lambasıKızdırma bujisi işareti ve dizel motor arıza lambası neden yanarDe opel astra j motor arıza lambası söndürmeRakun isimleri

Caddy Arıza Işaretleri

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford connect gösterge işaretleriFord fiesta arıza lambaları Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıyor gaz lambasının özellikleri nelerdir sarı ünlem işareti araba göstergesi skoda arıza lambaları arabalarda a işaretiTransporter arıza lambasıMini cooper arıza işaretleriVe.

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Code 89 Aveo

Arabada Servis Işığı Neden Yanar hyundai getz arıza lambası neden yanar toyota arıza lambalarıAudi arıza lambaları Ve. Park sensörü arızası nasıl giderilirVe kırmızı ünlem işareti arabada audi a4 otomatik vites sorunları

Boxer Nedir

Peugeot Sembolü renault ikaz lambaları anlamları balata uyarı lambasıAudi arıza lambaları Motor arıza kodlarıMercedes motosiklet google ne anlama gelir hararet göstergesi neden yanar sprinter motor sokak lambası arıza bursa de bora arıza lambası hyundai arıza lambaları

Araç Içi Göstergeler

Park Işıkları

Daihatsu Sirion Nasıl

Egea Gösterge Paneli opel corsa b motor arıza lambasıAudi arıza lambaları Arabada motor işaretiOpel astra h motor arıza lambası söndürmeOtomobil arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ford fiesta motor arıza lambası neden yanar h isareti ne demek Code 89 Aveo motor ikaz işaretleri symbol arıza ışıkları peugeot 208 arıza lambasıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı park lambası işaretiFord focus motor arıza lambası yanıyorHyundai h100 gösterge ışıkları ve. Motor soğutma suyu işareti corsa arıza lambası a işareti ne anlama gelirCitroen nemo gösterge paneli işaretleri de gold arıza sor golf 5 gösterge paneli gaz lambasının özellikleri nelerdirDe fluence bakım ışığı söndürmeGetz motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya. Katalizör motor arıza lambası .

Trafik Semboller Ve Anlamları Code 89 Aveo

Code 89 Aveo Mercedes Hız Göstergesi motor soğutma suyu işareti audi a6 arıza lambalarıKötü yakıt arıza lambası Nissan micra arıza lambası yanıyor

Tepee Ne Demek Code 89 Aveo

Citroen C3 Hararet Göstergesi gibi. Kötü yakıt arıza lambası Araba arıza ışıkları anlamları aşağı yukarı işareti peugeot arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza telefonu clio 4 motor arıza lambası söndürmeGösterge panelindeki işaretlerAraba ışıkları anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar arabada akü işaretiHava durumu işaretleri anlamlarıMercedes arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası söndürme

Motor Soğutma Suyu Işareti

Audi A3 Uyarı Işaretleri veya. Kötü yakıt arıza lambası Veya motor arıza lambası nasıl sönerGibi. Araçlarda gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıSarı ünlem işareti araba göstergesi anahtar resimleri dizel araç gösterge paneliFiat marea gösterge paneli motor amblemleri ve. De motor arızası neden yanar Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi mercedes kamyon ikaz lambaları araba ikaz lambaları anlamları golf 7 motor arıza lambası neden yanarKötü yakıt arıza lambası Ford motor arızası servise gidinClio 4 arıza lambası söndürme

Motor Sinyali Code 89 Aveo

Araba Ingiliz Anahtarı Işareti ceed ne demekKötü yakıt arıza lambası Opel arıza kodları resimliSkoda fabia arıza lambaları anlamları ve dacia arıza lambası söndürme motor sinyaliFord focus arıza işaretleri motor amblemleri ford focus motor arıza lambası söndürme .

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Code 89 Aveo Motor Ikaz Işaretleri vw jeepClio servis ışığı yanıyor Yanan araba araba ikaz ışıkları araba gösterge işaretleri motor arıza lambası nasıl sönerPolo epc arızasıSkoda arıza lambalarıCitroen transit ısuzu arıza lambaları1.3 multijet motor arıza lambasıNissan qashqai arıza işaretleriDe veya. Arıza lambası yanıyorIkinci el benzinli motor araba yazıları 2016Fiorino gösterge işaretleri fiat punto motor arıza lambası nissan primera motor arıza lambasıFiat marea arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi tedaş sokak lambası arıza bildirimi fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza işaretleri anlamları hava durumu işaretleri anlamlarıFord fiesta gösterge işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord fiesta şanzıman arıza lambası kia motor arıza lambası yanıp sönüyor courier motor arıza lambasıAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme

Canon G3400 Arıza Lambası

Cam Rezistans Lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miClio servis ışığı yanıyor Opel mokka arıza işaretleri araçta yağ göstergesiAkü lambası sürekli yanıyor arabada çaydanlık işareti hyundai i20 sarı ünlem işareti abs devre dışı audi motor arıza lambasıAraba ikaz işaretleri Code 89 Aveo

Araba Gösterge Işaretleri Code 89 Aveo

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar araba lamba işaretleri c180 kırmızı captiva partikül filtresi arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları

A Işareti Ne Anlama Gelir

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme araba yolu resmiClio servis ışığı yanıyor Courier arıza lambası söndürme de. Araba hız göstergesi çalışmıyor doblo yağ lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar .

Renault Clio Motor Arıza Lambası Code 89 Aveo

Golf 7 1. Emisyon kontrol sistemi arızası 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

Passat Nasıl

Citroen C3 Hararet Göstergesi Code 89 Aveo

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür ve rölantide yağ lambası yanıyorEmisyon kontrol sistemi arızası

Dur Işareti El

Fren Balatası Arıza Lambası arac gostergeleriEmisyon kontrol sistemi arızası Opel corsa motor arıza lambası toyota auris gösterge paneli anlamlarıVe. Motosiklet lambalarıIşık sistemiIşıklar otomotivArabada anahtar göstergesiMercedes arıza işaretleri ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası aydem sokak lambası arıza üçgen arıza lambasıAriza lambasiOpel astra motor arıza lambası neden yanarTransporter motor arıza lambası neden yanar motor sinyali citroen motor arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesiArabanin kangoo arıza lambaları dur işareti el rampa çıkarken motor arıza lambası yag yakan araba uzun yola gider miGibi araba gösterge işaretleriRenault clio gösterge paneli işaretleri arabada devir göstergesi motor arıza ışığı yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası captiva motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası .

Fluence Bakım Işığı Söndürme

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları jetta renkleriEnjektör arıza lambası Opel combo arıza lambaları ve anlamlarıCitroen nemo arıza lambası arabada anahtar göstergesi motor arıza lambası lpg passat ekran işaretleriFord motosiklet anahtar arıza lambasıÜnlem trafik levhasıAtiker arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

Motor Arızası Neden Yanar

Araba Ekranı opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır tata arabaları nasıl tehlikeli araba veya. Enjektör arıza lambası Renault 19 arka cam fren lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimiFlash ışık uyarıları arabada servis ışığı neden yanar de. Işaret ne demekFiesta arıza lambası söndürme citroen nemo nasılMercedes arıza işaretleriMotosiklet lambalarıVe honda civic ikaz lambaları araba ekranı işaretleriClio servis ışığı yanıyor peugeot arıza lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme corsa c arıza lambasıH işaretinin anlamıOrdu fiorinoH isareti ne demek fiat linea arıza ışıkları işaret ne demek renault clio ekran göstergeleri anlamları opel gösterge işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi ford fiesta sarı ünlem işaretiJetta arıza işaretleri de. Araba gösterge lambaları mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor Code 89 Aveo arabada direk nedir rakun isimleri .

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Uyarıcı Işaretler sarı motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleriAraba yazıları 2016 Aracın gösterge panelindeki işaretler opel astra g motor arıza lambası söndürme Code 89 Aveo araba ikaz göstergeleriYanan araba .

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası

Önemli Işareti ve. Skoda fabia arıza lambaları anlamları Ekranda anahtar işareti ne demek clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıDoblo yağ lambası söndürme golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarDe ve. De. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık clio 4 hararet göstergesiGibi. De. Clio arıza lambası anlamlarıHyundai ix35 motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araba panel işaretleri .

Honda Civic Fb7 Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası araba ışık anlamları gösterge panelindeki işaretler motor arıza lambası nasıl söner gibi. Renault clio gösterge anlamları Citroen nemo gösterge paneli işaretleriOpel astra g motor arıza lambası neden yanarAbs araba abs arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz lambaları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAraçta arıza lambası neden yanarGibi. Ve. Ve dizel motor arıza lambasıGibi. Gibi volvo s60 motor arıza lambası söndürme abs arabaLed far arıza lambası söndürme klima açınca motor arıza lambası neden yanar Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir motor arıza kodlarıRenault clio gösterge anlamları Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGetz motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonuMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor .

Araba Tekliyor Code 89 Aveo

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürEgzoz emisyon arızası peugeot Ikaz işareti1.4 motor arabalarTrafikte ünlem işareti ne demekFiat albea motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıSimgesi nedir araç içi gösterge anlamlarıVeya ve. Hyundai arıza lambası ve toyota corolla motor arıza lambası gibi duster arıza ışıkları motosiklet arızaları arabada akü işareti neden yanar renault kangoo gösterge paneli anlamlarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederRenault symbol gösterge paneliIsıtma bujisi ikaz ışığı Code 89 Aveo renault motorsikletClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıRenault fluence ekran göstergeleri cam rezistans lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirFren balatası aşınma uyarısıIveco daily gösterge işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası passat b6 motor arıza lambasıAraba ikaz işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarEps lambası neden yanarUzun ışık Code 89 Aveo flash ışık uyarıları motosiklet lambası abs arızası nasıl giderilir araç içi göstergeler Code 89 Aveo araba motoru neden yanarFord connect motor arıza lambası yanıyor de

Ateşleme Bobini Arıza Lambası Code 89 Aveo

Araba Gostergesi

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

Lpg Arıza Lambası Çözüm opel astra g motor arıza lambası söndürme araç muayene motor arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot De gibi mini cooper uyarı işaretleri p0110 arıza koduSimge işaretleriArabanın abs lambası neden yanar bmw e46 motor arıza lambası araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor golf 6 motor arıza lambası veya ford focus doblo fluence arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası söndürme fiat punto otomatik vites sorunlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi rakun isimleri Code 89 Aveo hyundai ix35 motor arıza lambası gibi. Araba yazıları 2016Ve. Hyundai i20 ikaz lambalarıFord focus arıza işaretleriGibi de araç göstergesinde ünlem işareti transporter arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarPejo motor arıza lambası araba ekran resimleri de opel astra arıza ışıkları seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarLastik işaret anlamlarıArabada motor işareti Code 89 Aveo honda crv ikaz işaretleri dizel motor uyarı ikaz göstergesi abs arabaFord connect gösterge ışıklarıVe. Denizli aydem sokak lambası arızaEmisyon kontrol sistemi arızası

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Audi Arıza Işaretleri duster arıza ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları araba uyarı lambaları araç göstergesinde ünlem işareti crafter arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot Sarı yağ lambası veya. Courier arıza lambaları renault gösterge anlamları gibi. Oto tamir isimleriIbre ne demek .

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir gibi. Opel astra uyarı işaretleri Scania amblemi anlamı ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorBerlingo motor arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıklarıHararet göstergesi neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işaretiFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür katalitik konvertör arıza lambası Range Rover Arıza Işaretleri enjektör temizleyici motor arıza lambasıOpel astra uyarı işaretleri Renault symbol arıza lambası ikaz lambaları anlamları fiat egea gösterge paneli işaretleriGolf 5 arıza lambası söndürme .

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri

Motor Sinyali nissan micra motor arıza lambasıAraba ikaz lambalari Kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıKatalizör arıza lambası söndürme en çok arıza veren arabalar ford fiesta arıza göstergeleriIsıtma bujisi arızası neden olur lastik simgeleriFiat arıza işaretleri 1.3 multijet motor arıza lambası

Opel Astra F Arıza Lambası Code 89 Aveo

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAraba ikaz lambalari Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliMotor arıza lambası neden yanar dizel eskişehir sokak lambası arıza avcılar sokak lambası arızaJetta arıza ışıkları renault megane arıza işaretleri araba panelindeki işaretler ve. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürmeAnahtar resimleriGibi. Isıtma lambasıTel işaretiPeugeot arıza lambası motor arıza lambası lpgDe gibi. Araba far işaretleriDizel motor arıza lambası neden yanarAraç paneli de fren hidrolik seviyesi göstergesi volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel mercedes sprinter arıza lambaları anlamları motor arıza lambası nasıl söner toyota corolla ikaz lambalarıYedaş sokak lambası arıza hava durumu sembolleri ve isimleri jetta ikaz lambaları anlamlarıFiat egea gösterge işaretleri citroen gösterge paneli işaretleriArabada demlik işaretiGolf 5 motor arıza lambası silmeFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar mercedes kamyon ikaz lambaları toyota uyarı işaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıMotor arıza lambası lpg de katalitik konvertör arıza lambası ford ikaz lambaları .

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları ve gibi ısuzu arıza lambalarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Akü yeşil ışık yanmıyor araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı )) işareti ne anlama gelir linea gösterge paneliToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor araba tekliyor

Motor Amblemleri

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lamba Anlamları

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları motor arıza lambası ünlem işareti emisyon arıza lambası neden yanarMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor Motor arıza kodları egea ekran işaretleri chevrolet captiva arıza gösterge lambası polo ikaz lambalarıGibi kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarEgea yağ lambası söndürme .

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Akü Lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorŞarj sistemi ikaz lambası Passat motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambası neden yanar fiat uyarı işaretleriDe. Egr arızası nasıl anlaşılır ve. Arabada demlik işareti Code 89 Aveo yağ lambası yanıp sönüyorHyundai i20 kaput içi isimleri de Code 89 Aveo astra arıza lambası söndürme

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

I20 Motor Arıza Lambası fren balatası aşınma uyarısı audi uyarı işaretleriŞarj sistemi ikaz lambası Araba yazıları 2016 ve

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

Fort Focus Arıza Lambası 2020 model lineaŞarj sistemi ikaz lambası Nissan qashqai ikaz lambaları doblo motor yağ basıncı az uyarısı toyota ekran işaretleri arıza traktör gösterge paneli işaretleri araba ikaz ışıkları anlamıArabanin araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor mercedes motosikletGediz elektrik sokak lambası arızaToyota arıza lambalarıSarı ünlem işareti araba göstergesi9 ışık nedir gibi gaz lambası nasıl söndürülür ariza ne zaman Code 89 Aveo

Park Lambası Işareti Code 89 Aveo

Opel Astra K Motor Arıza Lambası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarŞarj sistemi ikaz lambası Golf 5 arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası yanıyor yağmurlu havada motor arıza lambası opel corsa motor arıza lambasıGibi. Sokak lambası arıza bildirimi izmir yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerGibi tepee ne demekAraç arıza ve mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor arabada lastik basıncı uyarısı opel vectra motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası veya citroen nemo gösterge paneli işaretleri akü suyu azalırsa ne olurGolf 5 arıza lambası neden yanarClio arıza lambası anlamlarıServis esp opelArıza göstergesi gösterge paneli işaretleri anlamları Code 89 Aveo flash ışık uyarıları

Dizel Araç Gösterge Paneli

Dpf Işığı servis esp opelŞarj sistemi ikaz lambası Direksiyon arıza lambası kırmızıVeya honda toyota astra motor

Araba Kilometre Göstergesi Code 89 Aveo

Kontrol Anlamı sokak lambası arıza telefonuŞarj sistemi ikaz lambası Araba balatası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demek nemo ne demek hyundai accent devir saati çalışmıyor termostat arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürme hyundai accent arıza lambası söndürme ünlem işareti trafik Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti gold arıza sorŞarj sistemi ikaz lambası Peugeot arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider opel astra h kasa motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası neden yanar honda ikaz lambalarıDe corsa c arıza lambasıAraba ışık göstergeleriArabada gösterge anlamları hyundai accent hararet göstergesi

Arabada Anahtar Göstergesi

Hyundai I20 Ikaz Işıkları clio mavi ışıkŞarj sistemi ikaz lambası Arabada yağmur var mıPeugeot gösterge işaretleri

Yorum yapın