Civic Arıza Lambası Anlam 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Civic Arıza Lambası Anlam mercedes c200 motor arıza lambası Işık hangi durumlarda yön değiştirir Ariza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürme Ariza lambası uyari işaretleri ford focus gösterge ışıkları mercedes arıza lambaları ford courier motor arıza lambası söndürme vw passat motor arıza lambası mercedes kırmızı motor nedirışıklar motosiklet Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiorino otomatik vites arızalarıCourier arıza lambası yağ işareti

Civic Arıza Lambası Anlam

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

egzoz emisyon arızası nedir9 ışık nedir gibi. Nissan micra uyarı işaretleriAbs ve el freni lambası yanıyor mercedes gösterge paneli anlamları katalitik konvertör arızası polo

Porsche Simgesi

honda civic bütün arıza lambası neden yanarAraç ekran

Ikaz Işıkları

gösterge ışıkları anlamı radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMotor arıza lambası opel astra Civic Arıza Lambası Anlam araba işaretlerMercedes arıza ışıkları volkswagen ekran işaretleri mercedes gösterge paneli anlamlarıVe mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirArabada şarj lambası neden yanar clio mavi ışıkRks motor arıza lambasıSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıAraç motor opel transit de. Duster ikaz lambaları .

Akü Işareti

Civic Arıza Lambası AnlamPeugeot 301 Arıza Lambası Söndürme volkswagen caddy arıza lambalarıHyundai motor arıza lambası neden yanar

Pejo Motor Arıza Lambası

ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arıza ford gösterge paneli sari lambaAraba göstergeleri işaretleri .

Dikkat Işareti Civic Arıza Lambası Anlam

Civic Arıza Lambası AnlamMotor Yağı Egzoz Arıza Lambası isıtma bujisi arıza lambası4wd nedir

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

Araç Içi Işaretler

L200 Arıza Lambaları

veya arıza ışıkları anlamı astra h arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Civic Arıza Lambası Anlam

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar Civic Arıza Lambası Anlam

gibi p0045 arıza koduClio 4 arıza lambası anlamları kırmızı ikaz nedir de.

Mercedes Amarok

Ford Transit Gösterge Paneli ikaz ışığı motor arıza lambası muayeneden geçer mi gibi seat motor arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambalarıLinea gösterge paneli Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDe saatlerin anlamları 2013Arıza lambası anlamlarıVe. Emisyon arıza lambasıVeya arabada akü lambası neden yanar Civic Arıza Lambası Anlam gibi. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları dacia sandero arıza ışıklarıMotor gösterge işaretleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYağ işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ de veya. Qashqai motor arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları .

Clio Uyarı Işaretleri

Dikkat Işareti araba motor göstergesiPeugeot partner 2001 gösterge paneli Jeep renegade motor arıza lambası opel vectra arıza lambasıŞanzıman arıza lambasıArıza ışığı mercedes kamyon ikaz lambalarıKısa far göstergesiServis esp ne demek

Veya Civic Arıza Lambası Anlam

honda civic motor arıza lambası söndürmeAraç ünlem işaretiKia rio motor arıza lambası söndürme peugeot 308 motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAkü motor arıza lambası yakar mıChevrolet captiva arıza gösterge lambasıMitsubishi arıza lambaları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar motor ve esp arıza lambası yanıyor Civic Arıza Lambası Anlam veya. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıCaptiva arıza lambası söndürme honda civic yeşil anahtar işaretiTuruncu arıza lambasıKatalitik Konvertör Arıza Lambası ford focus gösterge ışıkları mercedes arıza lambaları ticari cikmasi araçlar #AD?

Getz Arıza Lambası

fiat linea gösterge paneliHyundai arıza lambasıTofaş gösterge paneli anlamları arıza gostergeleriMotor yağ basıncı lambası yandığında araçtaki göstergeler motor göstergeleri

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

araba panelA işareti ne anlama gelirUyarı ikaz işaretleri araç ikaz ışıkları anlamlarıVe at resimli araba

Fiat Motor Arıza Lambası Söndürme Civic Arıza Lambası Anlam

volkswagen motor arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru 2020 ford gösterge işaretleriGibi motor arızası aracı tamir ettiriniz symbol arıza lambası de

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

de arabanın yağ lambası neden yanarSokak lambası arıza bursa engelli sembolleri ve anlamlarıTofaş gösterge paneli anlamları captiva arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti gibi. Araç gösterge lambalarıFort cornet arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorAraba ekranı işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme hyundai getz check lambası neden yanarToyota corolla hararet göstergesiBenzin ışığı yanıp sönüyor Civic Arıza Lambası Anlam uyarıcı işaretler bmw işaretleriFord cargo arıza işaretleri citroen berlingo gösterge paneli işaretleriDuster ikaz ışıkları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığıClio 4 arıza lambası anlamları .

Air Gösterge Saati

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor ford focus gösterge işaretleriUyari işaretleri Araba iç göstergeleri nissan arıza işaretleri honda civic yeşil anahtar işareti araba simgeleri ve isimleriNissan juke kaydırmaIşıklar söner kaygan yol arıza lambasıPeugeot boxer arızalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza ayedaşGibi. Atiker gold arıza lambası yokuş kalkış desteği işaretiNissan arıza işaretleriFocus motor arıza lambası Civic Arıza Lambası Anlam audi motor arıza lambası hyundai sembolüMegane egzoz emisyon kontrol ettirin motor arıza lambası neden yanar dizel ford courier anahtar işareti arabada akü lambası neden yanar volkswagen dizel motor uyarısıSokak lambası arıza istanbulKatalizör arıza lambasıGösterge ışıkları anlamı fiat linea gösterge paneli fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor Civic Arıza Lambası Anlam

Peugeot Simgesi Civic Arıza Lambası Anlam

sarı yağ lambası anlamıArabada yanan ışıklar opel combo arıza lambalarıŞekilli işaretler focus 2 gösterge paneli .

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası Civic Arıza Lambası Anlam

Hyundai Accent Hava Akış Sensörü Arızası range rover arıza işaretleriLpg den dolayı motor arıza lambası Fren ikaz lambası neden yanarPolo arıza lambasıArıza lambası muayeneden geçermiFord courier arıza lambaları anlamlarıOpel astra gösterge ışıkları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası su yastığı ne demekClio 2 arıza lambası söndürme opel meriva motor arıza lambasıVe dacia gösterge işaretleriMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor motor arıza lambası yanma nedenleriMercedes amarok vw sarı yağ lambası fluence motor arıza lambası neden yanarVe. Araç motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 gösterge paneliVe. Ve. Opel astra sarı arıza lambası transit arıza lambası söndürmeIşaretlerinin anlamlarıVolkswagen dizel motor uyarısı caddy arıza lambası fiat linea gösterge paneliFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar araba gösterge ışıkları gibi. Range rover arıza işaretleriFiat punto airbag arıza lambasıVw arıza lambaları .

Vito Motor Arıza Lambası Civic Arıza Lambası Anlam

Doblo Gösterge Işaretleri citroen nemo gösterge paneli işaretleriDuster ikaz lambaları Kaygan yol arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası .

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

Toyota Corolla Arıza Işıkları cruze lpg arıza lambası opel vectra arıza lambaları araba ışık göstergeleri motor ariza lambasi araba içindeki göstergelerDuster arıza ışıkları Focus motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulPolo ikaz lambaları egea arıza lambasıHararet ışığıTransit motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli anlamları ve ve. Arabadaki ikaz ışıkları i işareti volkswagen uyarı lambaları bursa sokak lambası arıza bildirimi yağ ışığı yanıp sönüyorAraba kontrol yağ arıza lambasıJetta arıza işaretleriPolo arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme2020 honda civic motor arıza lambası gibi. Motosiklet motor arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürme Civic Arıza Lambası Anlam ışıklı otomotiv citroen c4 motor arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası söndürme volkswagen arıza lambasıDe. Clio 3 arıza lambası söndürme doblo renkleri araba lastik basıncı uyarısı mercedes sprinter arıza lambalarıDizel araç gösterge işaretleri ünlem işareti olan trafik levhasıDucato akü ford transit arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası yanıyor fiat egea motor arıza lambası söndürmeŞekilli semboller 2016 hyundai getz arıza lambaları patinaj nasıl çekilir hyundai accent hava akış sensörü arızasıVeya fiorino otomatik vites arızaları veya peugeot 208 arıza lambası söndürmeGaza aniden basınca teklemeFord custom motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası

Fiat Linea Arıza Işıkları

hyundai accent hava akış sensörü arızasıArabada akü işaretiVe egea gösterge motor arıza lambası söndü uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini ford courier arıza lambaları toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıVeya. Bosch buzdolabı arıza lambası de arabada şarj lambası neden yanar brake arıza lambası fiat albea motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası söndürme gibi sokak lambası arıza ankara ford focus dobloArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor uyarı işaretleri nelerdirVeya abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir ford focus gösterge işaretleriArabada ünlem işareti ne anlama gelirCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme opel astra arıza göstergeleriDörtlü ikaz lambası de. Ticari cikmasi araçlarSis farı işareti araba ön panel astra j plaka lambası arıza

Ford Gösterge Paneli

ve toyota corolla arıza işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeArabanın yağ lambası neden yanarPunto arıza lambaları de. Dikkat işaretiVeya. Engelli işaretleri ve anlamlarıArabada ters ünlem işaretiVe corsa c motor arıza lambası .

Fiorino Ünlem Işareti

Opel Combo Arıza Lambaları sarı motor ışığıAraba göstergesi Ve. Araba musluk işareti honda civic fb7 motor arıza lambası ikaz ışığıScania amblemi anlamı gibi. Motor arıza işaretleri araçtaki göstergeler araç arıza işaretleri anlamları egea yağ lambası işıklı bildirimOpel astra arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir veya Civic Arıza Lambası Anlam ford focus hız göstergesi arızasıHonda arıza ikaz lambasıWosvagen caddy arıza lambası mercedes amarok kasko motor arızasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraba motor arıza lambası neden yanar

Saat Içindeki Göstergeler

skoda ikaz lambaları h neyin simgesiAlbea gösterge paneli de fiat egea anahtar işareti söndürme lastik arıza lambası söndürme led far arıza lambası söndürmeKırmızı ünlem işareti arabada volkswagen ikaz lambaları anlamları tempra enjektör arıza lambası yanıyorMotor Sistem Arızası yağ lambası geç sönüyorHonda amblemi anlamı

Hararet Işığı

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor

chevrolet cruze arıza gösterge lambasıDaihatsu sirion nasılVe. Ford kuga arıza lambası söndürme motor arıza kodlarıSeat toledo motor arıza lambasıMotor ikaz ışıkları arabadaki göstergeler

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme Civic Arıza Lambası Anlam

motor ikaz işaretleriŞarj dinamosu arıza lambası samsung ml 1640 arıza lambası veya hava durumu simgeleri ve anlamları chevrolet captiva arıza gösterge lambası opel astra arıza göstergeleri akü şarj sistemi arızası de. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir motor arıza lambası muayeneden geçermi

Peugeot Partner Motor Arıza Lambası Neden Yanar

transporter motor arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin akü ikaz lambası neden yanarLinea uyarı ışıklarıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar araba km göstergesiWosvagen motor arıza lambası neden yanarMotor sistem arızasıMotor ikaz işaretleri arıza ışık lambaları nissan qashqai turuncu motor arıza lambası wosvagen navara audi simgesi jetta motor arıza lambası focus motor arıza lambası clio arıza lambası söndürme arabada yuvarlak içinde ünlem işareti

Yanıp Sönen Arıza Lambası

volkswagen jetta arıza işaretleri polo arıza lambası söndürmeFiat doblo gösterge ışıklarıEl yanmasiEsp arızası nasıl giderilir .

Araba Içinde Anahtar Işareti

Mercedes Hararet Göstergesi tofaş hız göstergesi fiat linea anahtar işareti kamera arizalari ve çözümleriVolkswagen ekran işaretleri Yol bitebilir levhasıJetta Arıza Işaretleri

Işareti Nedir

vw polo motor arıza lambası arabada kırmızı ünlem işareti nissan arıza kodları Civic Arıza Lambası Anlam arıza göstergesiŞarj yükseltme koduArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirGösterge işaretleriRs200 motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası söndürme aracin gosterge panelleri araba ikaz lambaları ünlem işareti cam suyu işaretiMegane egzoz emisyon kontrol ettirinDucato motor arıza lambasıArıza ışıkları ve ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası ikaz lambası fiyat ekran araba resmiMercedes c200 motor arıza lambasıKayseri sokak lambası arıza .

Linea Uyarı Işıkları

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor citroen hararet göstergesiCam suyu işareti Lastik arıza göstergesi fiorino ekran işaretleriTofaş gösterge paneli anlamları dikkat işareti araba ibresiBmw 320d arıza işaretleri lpg li araç motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıIşık hızının sembolüAudi ikaz işaretleriAbs ve el freni lambası yanıyorDe sokak lambası arıza istanbulMotor ariza lambasiDacia duster motor arıza lambası connect motor arıza lambası l200 arıza lambaları arıza lambası muayeneden geçermi akü suyu azalırsa ne olur fiat egea uyarı ışıkları veya ve ünlem işareti levhası passat ekran işaretleriMotor kırmızıEgea göstergeKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırAccent era arıza lambası söndürmeMercedes kırmızı motor scania gösterge paneli anlamları ikaz ışıkları anlamlarıGibi. Kangoo arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin fiat linea motor arıza lambası söndürme canon e474 arıza lambasıDe peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli anlamları arabada akü işaretiHyundai accent arıza lambalarıIşık hızının sembolü araç gösterge lambaları .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Araç Ikaz Işıkları Anlamları motor yağ basıncı lambası yandığındaAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Trafikte algılama zamanı ne demektir el işaret anlamları de gibi. Servis esp ne demekAraç içi gösterge anlamlarıEgr arıza belirtileriVeya. Ve. Egea gösterge ışıkları adblue hangi araçlarda varCitroen xsara motor arıza lambası araç motorHyundai getz check ışığı yanıyor arıza işaretleri anlamı de. Transporter gösterge ikaz lambaları de araç arıza lambası yanıp sönüyor fiat connect nedir otomatik şanzıman arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miAraba ekranında çıkan işaretlerTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ve mercedes sprinter gösterge işaretleriAteşleme bobini arıza lambasıHyundai accent hava akış sensörü arızasıCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeGibi Civic Arıza Lambası Anlam ford connect motor arızalı yazıyorYanıp sönen arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası .

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

Ford Focus Gösterge Anlamları arabada akü işareti ikinci el yarış motoru motor yağı egzoz arıza lambası gibi. Golf arıza işaretleri Tofaş gösterge paneli anlamlarıMindray defibrilatör arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ motor arızası aracı tamir ettiriniz arabada motor işareti motor ikaz işaretleriHonda crv motor arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gösterge nedir çeşitleri nelerdir fren hidrolik yağı azalması ford focus arıza lambası yanıp sönüyor dacia gösterge paneli .

Volkswagen Uyarı Işıkları

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Volkswagen Caddy Direksiyon Arıza Lambası Civic Arıza Lambası Anlam

ve honda civic fb7 motor arıza lambasıGosterge i işareti ne demekHonda civic motor arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambası punto arıza lambaları hyundai sembolüAudi a3 arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası doblo motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar mercedes amarok sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriAktif motor kaputu arıza de rampa çıkarken motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri el işaret anlamları .

Esp Arıza Lambası

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir hyundai getz gösterge ışıklarıToyota motor arıza lambası neden yanar Focus 2 motor arıza lambası seat leon arıza işaretleri yağ işaretiVe de. Linea gösterge paneliEnjektör arıza lambası de. Gibi bmw gösterge paneli anlamları citroen motor arıza lambası fiorino ünlem işareti

Şekilli Semboller 2016

fiat palio nasıl enjeksiyon kontrol edinEn iyi kurye motoru 2020Veya. Dizel vakum pompası arızası de arabada sarı ikaz lambası

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

astra h arıza lambası emisyon arıza lambası ford courier arıza lambası söndürme esp işareti fiat egea benzin göstergesiToyota corolla anahtar arıza lambasıLinea ikaz lambalarıNissan almera motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraPeugeot 301 arıza lambası söndürme Civic Arıza Lambası Anlam arıza gostergeleri veya önemli işareti ford focus arıza lambası yanıp sönüyor saatlere gore anlamlar araç içi saat grande punto motor arıza lambası linea uyarı ışıkları opel astra j arıza işaretleriDe de. Ford focus arıza lambası neden yanar opel astra arıza göstergeleriHonda fd6 motor arıza lambası araç motorAntalya sokak lambası arızaAriza lambalari ve qashqai motor arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar de. De ve. Hyundai accent era motor arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanarÜnlem işareti trafik .

Renault Motosiklet Civic Arıza Lambası Anlam

Yorum yapın