Citroen Oto Arıza Kodları 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Oto Arıza Kodları daihatsu sirion nasıl Arabada motor arıza lambası neden yanararaç koruma sistemi arızası çözümü Ariza lambası Dacia lodgy arıza lambalarıAriza lambası Fren hidroliği ikaz lambasıAraba ibreDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

arabada ps nedir .

Citroen Oto Arıza Kodları

Bmw E90 Arıza Işaretleri atiker gold arıza lambası araba ekranındaki işaretlerMultijet motor nedir

Toyota Ikaz Lambaları

kırmızı ünlem işareti arabada renault symbol gösterge paneli işaretleriJetta ikaz lambaları anlamları .

Fren Lambası Neden Yanar

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar vw arıza ışıklarıI arıza lambası P0001 arıza kodu dacia duster motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası .

Ikaz Işareti Citroen Oto Arıza Kodları

Balata Işareti fiat linea arıza lambası söndürmeDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Passat egr valfi arızasıVe asr arızası renault symbol motor arıza lambası sogukta araba calismazsaFord courier gösterge paneli işaretleri gibi. Fort transit arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeDacia dokker arıza lambası söndürme araba sembolleriCitroen berlingo arıza lambalarıFord ikaz lambalarıMercedes c200 motor arıza lambası araba motor işaretleri ve gibi. Fren arıza lambası accent era arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambasıIsıtma bujisi arızası neden olurIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel vectra c kasa arıza lambası

Akü Ikaz Lambası

dacia ikaz lambaları araba arıza lambasıVe honda jazz motor arıza lambası ikaz anlamı arabada arıza ışıkları egr arıza lambası söndürme fort transit arıza işaretleriSardur 2 el doblo arıza lambası

Veya Citroen Oto Arıza Kodları

fiat linea motor arıza lambası söndürmeMercedes işareti

Bmw Uyarı Işaretleri

trafik ünlem işareti ford courier arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışık .

Gösterge Paneli Citroen Oto Arıza Kodları

Golf 7 1. Fluence bakım ışığı söndürme 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası sürekli yanıyor sokak lambası arıza bildirimi izmir cmax nedir mazot yanarmı ford courier partikül filtresi arıza lambası audi motosiklet .

Araç Göstergeleri Ve Anlamları

Fluence Bakım Işığı Söndürme

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ateşleme bobini arızası renault 19 europa gögüsAraba ekran resimleriToyota corolla arıza lambaları benzinde motor arıza lambasıAraba paneliDacia lodgy arıza lambaları clio arıza lambaları arabada ekranda çıkan işaretler toyota corolla ünlem işaretiChevrolet kalos motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleriGaz lambası nasıl söndürülürI arıza lambası linea yağ lambası söndürme araba simgeleri ve isimleri partikül işareti silecek suyu işareti gibi. Hava yastığı ikaz ışığı opel arıza ışıkları toyota corolla gösterge paneli işaretleriKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıAraba musluk işareti de toyota dobloSprinter arıza lambası söndürme mercedes arıza lambasıArabanın bagajında olması gerekenlerPeugeot 206 arıza lambası söndürme veya. Arıza işaretleri anlamları Citroen Oto Arıza Kodları transporter arıza ışıklarıAraç gösterge anlamları opel vectra arıza lambası ve. Kızdırma arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar araç lamba işaretleriAydem sokak lambası arıza fort transit arıza işaretleri engelli sembolleri ve anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme araba musluk işareti mercedes hararet göstergesi honda civic arıza kodlarıCrafter akü neredeMotor ikaz ışıkları qashqai arıza lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü honda civic arıza lambası yanıyor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Focus Arıza Lambası

Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

doblo motor arıza lambası söndürme motosiklet buji arızası audi a3 arıza işaretleri peugeot 307 motor arıza lambası söndürme sis lambası işaretiDoblo arıza lambası söndürmeArıza işaretleri anlamları twitter işaretleri ve anlamlarıAraba ingiliz anahtarı işareti opel astra h kasa motor arıza lambasıRenault arıza işaretleri araba ibresiJetta ikaz lambalarıFiorino ekran işaretleriArıza lamba işaretleriTelefon isaretleri anlamlariFiat egea arıza lambası söndürmeBerlingo motor arıza lambası su kemeri ne işe yarar ve. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorOpel motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi de. De ford c max motor arıza lambası neden yanar dizel araçlarda motor arıza lambasıAbs ışığı nasıl söndürülür üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir

Fort Arıza Lambaları Citroen Oto Arıza Kodları

ford arıza kodu öğrenmeGibi Citroen Oto Arıza Kodları araba ibresi citroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleri de p1564 arıza koduOpel combo arıza lambaları gibi. Fluence gösterge paneli simgelerin anlamıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir veya. Mercedes c180 motor arıza lambasıLancer nasıl araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultClio 2 arıza lambası

Motor Arıza Lambası Söndürme

yağ göstergesi yanıp sönüyorP1300 arıza koduArabanın abs lambası neden yanar audi a3 gösterge işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkFiat punto motor arıza lambası söndürme de audi q5 motor arıza lambası fiorino motorAraç göstergeleri anlamlarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi lovato arıza lambası gibi. Ve symbol arıza ışıkları Citroen Oto Arıza Kodları captiva arıza lambasıOpel astra g gösterge paneli işaretleri arabanın motor lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme zaman motor motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası akü beyaz ışık honda spacy arıza lambası kodlarıAudi a3 arıza lambalarıAraba ön panel göstergeleri sokak lambası arıza ihbar

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea gösterge paneli arızasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorFiorino arıza lambasıMotor göstergeleriDacia logan arıza lambası söndürmeFord courier ekran

Polo Direksiyon Arıza Lambası Citroen Oto Arıza Kodları

de. Toyota corolla gosterge anlamlari

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası sarı yanıyor dizelAdblue göstergesi pejo 208 motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamları yamaha delight arıza lambası söndürme erde ne demekAçı işaretleri arabanın abs lambası neden yanarBmw motor toyota motor arıza lambası neden yanar chevrolet kalos motor arıza lambasıVeya araç akü lambası neden yanar doblo arıza ışıkları araç lamba işaretleri ve arabada su göstergesi honda civic arıza kodlarıDacia lodgy ekran işaretleri chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar lastik basıncı uyarısı nasıl sönerVolkswagen arıza sembolleri el sembolleri ve anlamları gibi. Audi q5 motor arıza lambasıAraç içi işaretler arabada gösterge işaretleri opel combo arıza lambaları ikaz lambaları anlamlarıDur işareti elVeya sokak lambası arıza denizli laguna 1 gösterge paneli sorunuGibi araba içindeki göstergeler honda civic fd6 motor arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretlerGibi nissan qashqai arıza lambası söndürme astra g arıza lambası söndürme kırmızı arıza lambası de arızalı araçlarDe toyota ikaz lambaları nissan micra nasıl arabaFiat punto otomatik vites sorunlarıAraba sinyal işaretleri c4 arıza lambasıJuke ne demek chery tiggo arıza lambasıAudi a3 araç elektroniği arızasıKia motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor sarı renk motor arıza lambasıBursa sokak lambası arıza bildirimi .

De Citroen Oto Arıza Kodları

Citroen Oto Arıza Kodları Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Citroen Oto Arıza Kodları

de de toyota arızalarıFord courier arıza lambası anahtar işaretiVe

Mazot Yanarmı Citroen Oto Arıza Kodları

arabada lastik basıncı uyarısı courier arıza lambalarıTrafik ışıklarının anlamlarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFiat linea km yanıp sönüyor symbol ikaz lambaları 2017 çıkacak arabalarKırmızı wolksvagen astra j motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları ikaz ışığı renault symbol elektronik arıza lambasıHyundai getz gösterge paneliBursa sokak lambası arıza bildirimiAkü beyaz ışık ford courier gösterge paneli işaretleri ünlem işareti arıza lambasıKia sportage arıza lambaları araba sinyal işaretleri veya

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

arabada gösterge işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarConnect motor arıza lambası neden yanar Citroen Oto Arıza Kodları

Aracın Eş Anlamlısı Nedir Citroen Oto Arıza Kodları

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir izmir sokak lambası arıza ford transit motor arıza lambası söndürme de opel corsa gösterge işaretleri Citroen Oto Arıza Kodları opel corsa arıza kodlarıVe fort transit motor arıza lambası veya golf 7 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel gibi kia sportage motor arıza lambası araçlarda gosterge isaretleriAlbea motor arıza lambası ve

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

nissan micra motor arıza lambası at resimli araba bmw e90 şanzıman arıza lambası symbol motor arıza lambası linea ampul arıza lambası Citroen Oto Arıza Kodları renault gosterge simgeleriDacia lodgy arıza lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba göstergesinde ünlem işaretiKayseri sokak lambası arıza arabada sarı ünlem işareti su arıza lambası linea motor arıza lambası söndürmeDacia sandero arıza lambası söndürme ford ikaz lambalarıIkaz işareti p1300 arıza kodu captiva arıza lambası megane 2 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza sembolleri

Pejo Arıza Lambaları

araba motor resmi

Fren Sistemi Arızası Citroen Oto Arıza Kodları

focus arıza lambaları volkswagen arıza göstergeleri arabada gösterge işaretleri .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen Oto Arıza Kodları Audi A3 Arıza Lambası Söndürme hyundai gosterge anlamlariMusluk arıza lambası Ford connect gösterge paneli arizasiPassat arıza lambası söndürme araba yazıları 2017Simgelerin anlamı Oto Arıza Kodları gibi. Ve. Motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorFluence arıza ışıkları motosiklet giderken gaz kesiyor

Ve Citroen Oto Arıza Kodları

motor ikaz ışıkları caddy arıza göstergeleri gibi yakıt arıza lambasıVe araba ekranındaki işaretlerAraba göstergesinde ünlem işareti toyota corolla anahtar arıza lambası .

Polo Ikaz Lambaları Citroen Oto Arıza Kodları

Arıza Bu Hafta Yok Mu ford courier arıza lambası neden yanar honda pcx arıza lambasıKaç çeşit fren sistemi vardır Motor yağı arıza lambası oksijen sensörü arıza lambası fiat arıza işaretleriRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMotor ışığıMercedes c200d motor arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızasıDacia Stepway Arıza Lambası Söndürme araba ibresiP0351 arıza kodu Polo 2004 dizel dacia arıza lambaları anlamları araba ibresi hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığıArabanın arıza lambası neden yanar .

Arabada Hata Işaretleri

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme ve Citroen Oto Arıza Kodları punto arıza lambası söndürmeAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? De dacia motor arıza lambası araba lastik basıncı uyarısı renault clio gösterge anlamlarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır arabadaki göstergelerCaddy arıza lambaları motor tehlikeli mi honda crv motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon arıza lambası neden yanar araba ibreleriAudi q5 motor arıza lambası de

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

arabada ekranda çıkan işaretler araba anlamı honda jazz akü motor ikaz ışıkları .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Içi Resmi veya ford focus gösterge anlamları gibi gibi ve aracımın motor arıza lambası yanıyor audi simgesi lancer nasıl veya. Skoda gösterge paneli Hava filtresi arıza lambası caddy motor arıza lambası .

Egea Arıza Lambaları

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor audi arıza işaretleri anlamları araba içindeki göstergelerAraç paneli nedir

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Oto Arıza Kodları

ve.

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Citroen Oto Arıza Kodları

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıFord connect gösterge ışıkları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamı bmw e90 arıza işaretleriNissan micra nasıl araba motor lambası düşük üre uyarısı nedir mercedes c180 motor arıza lambası

Akü Beyaz Işık Citroen Oto Arıza Kodları

engine malfunction ne demekFiorino ekran işaretleri park sensörü devreye girmiyorYanar ve. De. Araç içi işaretler corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorMotor ariza isigi kayseri sokak lambası arıza .

Cmax Nedir

Araçta Abs Lambası Neden Yanar arabanın şarj lambası neden yanar p1564 arıza koduDizel motor arıza lambası sarı yanıyor Değişik simgeler ve anlamları .

Vw Jeep

Motor Uyarı Işaretleri resimli araba renault kangoo gösterge paneli anlamlarıEgzoz arızaları Açı işaretleriEgea arıza lambası audi motosikletArıza bu hafta yok muCaddy arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürmeRenault motor arıza lambasıFord courier gösterge işaretleriAraba anlamı symbol motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleriPassat arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası fiesta motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambası söndürme güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıVe rs200 motor arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası kırmızı ünlem işaretiAraç ikaz lambaları ve anlamları Oto Arıza Kodları araçlarda gosterge isaretleriAraba içi resmi citroen c elysee gösterge paneli işaretleriResimli Araba gösterge panelleriCrafter akü nerede Vw arıza ışıkları .

Fluence Gösterge Paneli

Lpg Motor Arıza Lambası durdur arabayı ikaz işaretiAraba gösterge işaretleri ve anlamları De de crafter motor arıza lambası clio 3 motor arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor corsa c arıza lambasıVe. Gibi samsung ml 1640 arıza lambası

Akü Beyaz Işık Citroen Oto Arıza Kodları

Araba Su Göstergesi

kombi arıza lambası yanıyor opel vectra arıza lambasıHonda motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ışığı söndürmeTrafik işaretleri ünlem ne demek vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Içi Resmi motor ikaz ışıklarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Bmw e90 arıza lambaları anlamları opel corsa gösterge paneli işaretleri gibi ford fiesta direksiyon arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti toyota vsc arızası kontrol anlamıSardur 2. el ford focus 3 motor arıza lambası söndürme de. Veya opel astra g gösterge paneli işaretleriSkoda motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miImmobilizer arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault fiat punto motor arıza lambası söndürme motor yağı egzoz arıza lambası volkswagen caddy arızalarıPassat egr valfi arızası courier arıza lambaları p0351 arıza koduFluence arıza ışıkları ford arıza ışıkları ford fiesta motor arızası servise gidin arabada göstergeler egea arıza lambaları mercedes motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve anlamları skoda octavia motor arıza lambası neden yanar arıza lambası kendiliğinden söner mi Oto Arıza Kodları opel astra arıza lambası yandı honda arıza lambaları fiat linea arıza kodlariAraba ikaz işaretleriVeya. Oksijen sensörü arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı arıza işaretleri ve anlamlarıBosch kombi arıza lambası yanıyor buji arıza lambası yakar mı

Sarı Yağ Lambası Anlamı

fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri anlamlarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta ikaz lambalarıAraba lastik basıncı uyarısıVe opel corsa gösterge paneli işaretleriArabada motor lambası neden yanar ariza neden yokTehlike sembolleri ve anlamları fort transit arıza işaretleri

De Citroen Oto Arıza Kodları

Honda City Motor Arıza Lambası Citroen Oto Arıza Kodları

vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırHava yastığı ikaz ışığı araba rezistans nedir .

Edc Arıza Lambası

Arıza Bu Hafta Yok Mu de araç ikaz lambası de connect motor arıza lambası neden yanar gibi. Egzoz gazı uyarı lambası Arıza bu hafta yok mu

Ford Courier Arıza Lambası Citroen Oto Arıza Kodları

ve. Dacia stepway arıza lambası söndürme

Gibi Citroen Oto Arıza Kodları

kontak anahtarı arızalarıFord transit motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge anlamları .

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası

Araç Içi Gösterge Işaretleri

arabada akü lambası neden yanarSarı yağ lambası anlamı asr araba renault flash sorunlarıGibi.

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen Oto Arıza Kodları

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri veya araba sembolleriArabada yuvarlak içinde ünlem işareti Veya toyota corolla arıza lambaları arıza ne zaman .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde kızdırma bujisi işaretiFren hidroliği ikaz lambası Gibi. Toyota motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mı gibi ford courier arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası ve. Fluence arıza lambası neden yanarInsignia motor arıza lambası gibi epc ve motor arıza lambası passatKızdırma bujisi ikaz lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası yanma nedenleri ford arıza ışıkları de. Dacia gösterge işaretleri araçlarda gosterge isaretleri araba motor resmi honda civic arıza lambası söndürmeVeya. Rs200 motor arıza lambasıGibi uyarı sembolleri ve isimleri opel corsa uyarı ışıklarıAraba ön panelNissan juke arıza lambası audi simgesiArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araba rezistans nedir ford arıza kodu öğrenme ve. Ve. De. Aracın eş anlamlısı nedir

Lpg Filtresi Tıkanma Belirtileri

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor trafikte algılama zamanı ne demektirBuji motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli hyundai i20 araç içi göstergelerCorolla arıza lambası ford ikaz lambalarıSymbol motor arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürmeRenault gosterge simgeleriGaza aniden basınca tekleme cruze lpg arıza lambası epson l210 arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl sönerMercedes hız göstergesiDe linea ampul arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea anahtar işareti araba içindeki göstergeler nissan navara motor arıza lambası ve emisyon arıza lambası neden yanarGenel arıza lambası arıza gösterge işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme volkswagen caddy arızalarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarMercedes hız göstergesi sokak lambası arıza izmirW204 motor arıza lambası bmw arızaları .

Opel Astra Arıza Lambası Yandı

Kırmızı Ünlem Işareti gibi i20 ikaz ışıklarıAraba gösterge paneli işaretleri Ve. Araç ünlem işareti bmw f30 motor arıza lambasıAraç ekranPejo motor arıza lambasıGibi. I20 motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor opel combo arıza lambalarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları arabanın motor arıza lambası neden yanarAracın eş anlamlısı nedirRölantide yağ lambası yanıyorFord fiesta arıza lambasıAçı işaretleri airbag arıza lambasıMotor yağ basıncı lambası yandığında honda crv ikaz işaretleriFiat linea arıza kodlariHyundai i20 motor arıza lambasıVe. Honda arıza kodları Citroen Oto Arıza Kodları yakıt arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir opel corsa 1.3 cdti arıza lambası pejo arıza lambaları araba sembolleri ve isimleri .

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

Kia Nedir honda crv ikaz işaretleriAraba far renkleri Captiva partikül arıza lambası satı anlamıVe. Ve araba gösterge paneli işaretleriAkü arıza lambasıDacia arıza ışıklarıVw motor arıza lambası neden yanarVe araba motor işaretleri vw ampul arıza lambası söndürmeVe. Opel arıza lambası Citroen Oto Arıza Kodları bmw direksiyon arıza lambasıAraba gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza işaretleri nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyorFiorino motor arıza lambasıArızalı araçlar araba ingiliz anahtarı işaretiFiat egea motor arıza lambasıArıza lambası işaretleri veya. Honda crv motor arıza lambası neden yanarMercedes sprinter gösterge işaretleriMotor arıza lambası fiat engine malfunction ne demek adblue arıza lambası .

Yorum yapın