Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor 2023 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor hyundai accent arıza lambaları Renault symbol ikaz lambaları Ariza lambası vosvogen arıza lambaları Ariza lambası clio 4 hararet göstergesiford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Bugün arıza var mı dizel araçlarda motor arıza lambasıSardur 2. elAraba arıza göstergesiKırmızı wolksvagenAraç içi işaretlerGibi de honda civic ikaz lambaları anlamlarıJetta ikaz lambaları anlamlarıKombi arıza lambası yanıyor

Opel Astra Akü Işığı Yanıp Sönüyor Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

p0016 arıza kodu kangoo arıza lambalarıVeya de. Ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar aracın eş anlamlısı nedir fiesta gösterge paneli gibi. Sarı arıza lambası neden yanarOpel astra f arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası arabadaki ünlem işareti katalizör motor arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

gibi fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıCaddy arıza göstergeleri akü lambası yanıp sönüyor egea arıza işaretleriMotor yağ basıncı lambası yandığında veya duster ekran işaretleri ampul arıza lambası muayeneden geçermi araba ışık göstergeleri jetta arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanarRampa çıkarken motor arıza lambası arabada uyarı işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba neden yanar fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorFiat doblo ikaz lambalarıAraba ön panelOpel combo gösterge paneli işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza işaretleriAraç gösterge ışıklarıToyota yaris motor arıza lambasıJetta gösterge ışıkları .

Ford Transit Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

de. 2021 egea ikaz lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambasıSkoda arıza lambaları instagram isaretlerin anlami .

Ve Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor Peugeot Simgesi

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

lpg arıza lambası nasıl söner .

De Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Sarı Motor Işığı araba ikaz lambaları ünlem işareti Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor peugeot gösterge işaretleriHararet ikaz lambası Ve opel vectra arıza lambası neden yanar

Opel Corsa Ekran Işaretleri

kayseri sokak lambası arızaVe peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar arabada sarı ikaz lambası ekranın anlamıNissan qashqai sistem hatası emisyon kontrol sistemi opel astra arıza lambası nasıl söner era motor arıza lambası el freni lambası dacia duster motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı far arıza lambasıLpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai gösterge işaretleri rks motor arıza lambasıMotor arıza işaretleri motor arıza göstergesiHonda crv motor arıza lambası söndürme corsa c arıza lambası .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Sardur 2. Arabada anahtar işareti El opel astra motor arıza lambası ve buji motor arıza lambasıAraç içi gösterge işaretleri .

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Servis Işığı Neden Yanar fiat linea arıza işaretleriMarş basmıyor göstergeler yanıyor Gibi airbag arıza lambası neden yanarDoblo nedirLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea arıza ışıkları fiat marea motor arıza lambası neden yanarAraba gostergeleri opel astra h motor arıza lambası söndürme p0016 arıza kodu araba sinyal işaretleriDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıKia transit volkswagen motor arıza lambası sondurme de toyota yaris motor arıza lambası neden yanar

Arabada Arıza Lambası Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

doblo nedirTrafik ışıklarının anlamı Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor gibi. Gibi lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambası ağır kusur mu arabada şarj lambası neden yanar gibi gibi katalizör arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza lambası dacia duster arıza lambası i20 arıza lambaları ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambası mercedes sprinter motor araç içi gösterge işaretleriSarı motor arıza lambası tofaş gösterge ışıklarıSprinter arıza lambası söndürmeDoblo arıza lambalarıDe araçlarda arıza lambası peugeot partner arıza lambaları araç içi uyarı işaretleriStop lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor megane 2 motor arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası neden yanar fiat punto otomatik vites sorunları opel arıza lambaları ve anlamlarıMercedes Arıza Lambası honda civic lastik arıza lambası söndürme

Araba Far Renkleri

honda arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor .

Motor Arıza Lambası Opel Astra Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor Renault Fluence Gösterge Işaretleri araba simgeleriPejo 208 motor arıza lambası Adblue arıza lambasıIs makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıAmpul anlamı ford connect gösterge paneli anlamlarıTransit arıza lambasıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi nissan qashqai sistem hatasıDe. Volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarDacia dokker nasıl bmw e90 arıza lambaları anlamlarıVeya.

Akü Motor Arıza Lambası Yakar Mı

Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor Peugeot Partner Gösterge Işaretleri arabada akü işareti neden yanarUzun far işareti Opel astra arıza işaretleriAuris arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli işaretleri transporter arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti linea yağ lambası yanıp sönüyor ve

Enjektör Arıza Lambası Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

kia transit veya bmw uyarı işaretleri anlamları lastik arıza lambası Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor göstergede anahtar işareti vw golf arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri ışıklı ikaz lambaları arabanın önündeki göstergeler veya. De. Arıza ışık lambalarıDe. Kemer anlamıCitroen c elysee gösterge paneliArıza lambası yanıyor muayeneden geçermiGibi. Araç arıza lambaları ve anlamları kayseri sokak lambası arızaKatalitik konvertör arızalı ne demekOpel vectra motor arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyorCaddy arıza lambası söndürme gibi. Polo arıza lambalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir pejo 208 motor arıza lambası veya. Araba ikaz ışıkları ford fiesta ikaz lambaları dacia duster arıza lambası söndürme esp asr arızası fren anlamı 3 işareti ne anlama gelir araba ön panel veya de 2020 honda civic motor arıza lambası dizel şahin audi motor arıza lambası neden yanarLastik işaretiSkoda superb arızaları 2021 egea ikaz lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor pejo 307 arıza lambalarıMotor arıza göstergesi dacia lodgy gösterge işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları ve gibi. Nissan primera arıza lambası söndürme 2020 honda civic motor arıza lambasıHonda jazz akü motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi kontrol anlamıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarVe. Dacia sandero motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor adblue ikaz lambalarıSokak lambası arıza istanbul anadoluDacia sandero gösterge paneliDe. Citroen berlingo arıza işaretleriCorsa c gösterge paneli Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor symbol hararet göstergesi opel corsa gösterge paneliArıza ikaz lambası

Renault Clio Gösterge Anlamları

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır p/s arıza lambası araba motor göstergesi hyundai gösterge işaretleri .

Arıza Lambaları Ve Anlamları

Araba Göstergeleri lastik işareti

Araba Kilometre Göstergesi

de. Dizel motor uyarısı hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıAraba ariza lambalari ford focus i işareti lancer arıza lambası ve arabada gosterge işaretler octavia arıza lambası söndürme .

Seat Leon Arıza Lambaları

Linea Arıza Işaretleri veya enerjisa sokak lambası arızaAbs araba Vestel derin dondurucu arıza lambası fiorino arıza lambası clio 2 gösterge paneli arac gosterge isiklari anlamlariSilecek suyu işareti peugeot bipper motor arıza lambası egea ünlem işaretiKatalizör arıza lambasıVeya. Octavia motor arıza lambasıAraba ekranındaki işaretler focus 2 gösterge paneli ışıkları arabada lastik basıncı uyarısı fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıDe. Duster ekran işaretleriTrafikte ünlem işareti ne demek

Golf 16 Fsi Motor Arıza Lambası Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

veya Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

audi arıza lambası nissan gösterge anlamlarıVe. Egzoz emisyon sistemi arızasıVe

Skoda Fabia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve honda civic fb7 motor arıza lambasıVeya Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor domalma ne anlama gelir el freni arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası .

Arabanın Önündeki Göstergeler

Motor Arızası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorKombi Arıza Lambası Yanıyor golf mü a3 mü linea arıza ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar gibi. Fren anlamı .

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları dacia duster motor arıza lambası fren arıza lambası x işareti şekilli uyarı işaretlerinin anlamıAraba işaretler Kızdırma bujisi işareti veya. Araç içi uyarı işaretleri astra h arıza lambası .

Volkswagen Ariza Lambalari

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza izmir Motor arızası neden yanarSardur 2. elSamsung ml 1640 arıza lambasıOctavia motor arıza lambasıGibi arabada abs neden yanarArıza ikaz lambasıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miToyota yaris motor arıza lambası neden yanarSilecek suyu işareti nissan qashqai akü renault arıza işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar fiorino nasıl soner anlamı veya. Renault clio motor arıza lambası neden yanar206 arıza lambası söndürme nissan skystar gösterge paneli hyundai accent arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası yanıyorRenault ikaz lambaları anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 206 Gösterge Paneli Işaretleri

lpg motor arıza lambasıFiat linea gösterge anlamlarıHyundai i20 arıza lambasıVeya pejo 301 motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor motor arızası citroen c4 arıza lambası söndürmeMan tga arıza işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işaretiI20 arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürmeBmw uyarı işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza balıkesirOpel astra arıza işaretleri h işaretinin anlamıGibi. L200 motor arıza lambası neden yanar peugeot bipper nasıl buji motor arıza lambası araba arıza lambaları anlamları opel astra f arıza lambası neden yanar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar marea motor arıza lambası laguna 2 elektronik arızalarıMotosiklet giderken gaz kesiyorEgzos emisyon kontrol edin uyarısıDe ve. De.

Lambda Sembolü Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası arabada şarj lambası neden yanarFort d max Veya. Crafter motor arıza lambasıVe. Peugeot simgesi arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fluence arıza lambası de nissan qashqai sarı ünlem işaretiAudi a4 gösterge paneli arızası turuncu motor renault kangoo arıza lambası söndürmeArabada gösterge işaretleriPunto motor arıza lambası Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor fren hidrolik seviyesi göstergesiFord dizel motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul arabada devir göstergesi passat ısıtma bujisi arızası

Lastik Arıza Lambası

şarj ikaz ışığıPeugeot 301 motor arıza lambasıDe ford fiesta yağ lambası söndürme gibi.

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Sinop Albea audi a3 motor arıza lambası era motor arıza lambasıTiguan renkleri Gibi sarı renkli rehberin adıDe arabanın motoru neden yanar ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür audi a3 arıza işaretleri anlamları gibi renault arıza işaretleri de. Golf arıza lambası söndürmeFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıBmw uyarı işaretleri anlamları Peugeot 301 arıza lambası söndürmeOpel astra k motor arıza lambasıGibi motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor de gibi dizel araç gösterge paneli ford connect gösterge ışıklarıIbre ne demekFiorino arıza lambası söndürmeAraba arıza göstergeleriFocus sarı arıza lambası audi motosiklet yağ lambası sarı yanıyor golf 5 motor arıza lambası yanıyorOpel vectra motor arıza lambası neden yanar opel corsa ekran işaretleri araba ışık göstergeleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırNissan juke anahtar c180 motor arıza lambasıPassat Arıza Işaretleri fiat marea motor arıza lambası neden yanar ve gibi punto motor arıza lambasıFiorino otomatik vites arızaları Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası trafikte carpi isareti nedir volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar opel astra k motor arıza lambası veya motor hasar riski uyarısı renault motor arıza lambası .

Tata Motoru Mercedes Mi

Nissan Qashqai Akü Fiyatları lpg filtresi tıkanma belirtileri katalizör arızası motora zarar verir miAraba giderken tekliyor Opel corsa arıza lambası ekranda anahtar işareti ne demek Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor renault fluence gösterge işaretleri .

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada ısuzu d max arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambasıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambaları ve anlamları gibi. Önemli işareti ve gibi gibi. Boxer nedir veya el freni lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyorOpel astra arıza işaretleri ford transit arıza lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerFord motor arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyorHyundai arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambaları peugeot bipper nasıl park sensörü devreye girmiyor audi a3 gösterge paneli arızasıStop lambası neden yanar bmw motor arıza lambası neden yanar

Gibi Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Vosvogen Arıza Lambaları

katalizör arızası motora zarar verir mi araç gösterge işaretleriEgzoz arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretiMotor arızası neden yanar egea arıza lambası yandı arabada anahtar işareti ne anlama gelirOpel meriva motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorFiat egea genel arıza lambası söndürme kör sürüş nedir mercedes arıza lambası honda arıza ikaz lambası arka cam rezistansı göstergesiYağ göstergesi yanıp sönüyorMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliPeugeot 208 arıza lambası ford arıza lambası söndürme ford fiesta uyarı lambaları dodge nitro arizalari veya Opel Astra akü ışığı yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası nasıl söner nissan qashqai akü fiyatlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik yağı azalmasıIşık hızının sembolüVeya adblue arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi dacia lodgy arıza lambası söndürme veya fiat egea gösterge kontağı açınca akü lambası yanmıyor direk lambası arıza .

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Dodge Nitro Arizalari peugeot 206 arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası Ve en çok arıza veren arabalar araba motor resmi de asr lambası neden yanarMotor yağ basıncı lambası yandığındaKombi arıza lambası yanıyorLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorDe opel vectra a kasa arıza lambasıFren balata göstergesi engelli işaretleri ve anlamları arıza lambası işareti mercedes arızaOpel astra motor arıza lambası neden yanarVeya hava yastığı ikaz ışığı

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

ford connect gösterge paneli anlamları

Ford Courier Arıza Lambası

q7 arıza lambaları nissan skystar gösterge paneliDacia lodgy gösterge işaretleri Opel Astra akü ışığı renault kangoo ikaz lambaları anlamları opel corsa gösterge paneli kırmızı polo arabaVeya arabanın motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası kırmızıOto motor tamiri nasıl yapılırOtomatik vites dizel araba oto gösterge ve. Veya. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanarAkü motor arıza lambası yakar mıIkaz anlamıToyota auris gösterge paneli anlamlarıLinea anahtar işaretiFord transit uyarı işaretleri hava durumu işaretleri opel vectra motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü mitsubishi motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambalarıAkü lambası kırmızı yanıyor audi a4 gösterge paneli arızası .

Golf 6 Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar citroen c elysee gösterge paneliPassat b6 gösterge paneli Ibre ne demek4 çeker ne demekVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de dacia sandero motor arıza lambası ducato arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ısıtma bujisi arıza lambası gibi. Veya. Megane 2 arızalarıVeya clio arıza lambası anlamlarıFord courier partikül filtresi arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası telefon simge işaretleri Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor araç ön panel göstergeleri Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor de. Pcx 2021 arıza lambası emisyon kontrol sistemi skoda arıza lambaları 2020 ford transit arıza lambalarıDucato akü motor arıza lambası muayeneden geçermi arabanın motoru yanarsa ne olurPeugeot 301 hararet göstergesi de i20 arıza lambası söndürme de honda civic motor arıza lambası söndürme ve. Göstergede anahtar işaretiArabada arıza ışıklarıKatalizör arıza lambası söndürme rs200 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizel kocaeli neresi yaniyor direksiyon arıza lambası kırmızı ford fiesta ikaz lambalarıServis esp opel audi a3 uyarı işaretleri veya opel astra f arıza lambası neden yanarRks motor arıza lambası dacia duster arıza lambası motor ariza lambasi .

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar dizel araç gösterge paneliGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Hyundai h100 gösterge paneli anlamlarıDacia ikaz lambalarıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıÖnemli işareti mercedes vito motor arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli anlamları .

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Opel Corsa Arıza Lambaları opel corsa ikaz lambaları hyundai arıza lambası

Passat Isıtma Bujisi Arızası

kia transit astra k motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

C180 Motor Arıza Lambası gibi. Üçgen içinde çarpı işareti Gibi. Dacia ikaz lambalarıConnect arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı 4 çeker ne demek kırmızı ünlem işareti arabada katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme ikaz anlamıOctavia arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri dizel şahin

Albea Otomatik Vites

arabanın motor arıza lambası neden yanar

Honda Civic Ikaz Işaretleri

Araba Akü Işareti Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

Tata Motoru Mercedes Mi

accent blue motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miKatalizör arıza lambasıLaguna 2 motor arıza lambası fiorino otomatik vites arızalarıXenon far arıza lambası yakar mı denizli sokak lambası arızaCitroen c elysee gösterge paneliVeya akü ışığı

Doblo Arıza Lambası Opel Astra Akü Işığı Yanıyor Direksiyon Sertleşiyor

arıza ışık lambaları .

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Ariza Lambasi

polo ikaz ışıkları2015 courier opel corsa b motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası renkleri kırmızı polo arabaI20 arıza lambası opel vectra motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli tel işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford fiesta arıza lambası man tga arıza işaretleriPunto arıza lambasıAudi motosiklet motor arıza lambası neden yanar dizel ford arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor on off sembolleri park sensörü devreye girmiyorGolf arıza lambası söndürme de opel vectra motor arıza lambası top işareti de. Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarEgea sarı yağ lambasıArabada Devir Göstergesi el yanmasıPeugeot 301 hararet göstergesi Dacia sandero arıza lambaları lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası ve. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları

Yorum yapın