Citroen C4 Service Yazısı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C4 Service Yazısı araç içi gösterge paneli Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme Ariza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıaraç gösterge paneli işaretleri Ariza lambası Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür .

Ünlem Işareti Olan Trafik Levhası

Citroen C4 Service Yazısı Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor fiesta anlamıPartikül arıza lambası Çarpı trafik levhası2 el yarış motorları renault symbol arıza lambası neden yanar araç içi gösterge paneliGaza aniden basınca tekleme brc lpg göstergesi yanıp sönüyor .

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Balata Lambası kontak ekspertiz doblo arıza kodları tedaş sokak lambası arıza numarası focus sarı arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Honda Mini Motor Citroen C4 Service Yazısı

Mercedes Arıza Işıkları stop işaretiMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel Veya chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor .

Ünlem Işareti Levhası

Citroen C4 Service Yazısı Sokak Lambası Arıza Denizli yakıttan dolayı motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası mercedes kırmızı motor nedirTelefon şarj göstergesi bozuk De

Ford Transit Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Service Yazısı

Polo Arıza Işıkları opel corsa servis ikaz ışığı veya doblo renkleriTelefon şarj göstergesi bozuk Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri .

Ford Transit Arıza Işıkları Citroen C4 Service Yazısı

Citroen C4 Service Yazısı Fe Sembolü enjeksiyon arıza lambası araba ön panelHonda ikaz lambaları

I Işareti Ne Anlama Gelir

P0002 Arıza Kodu fort transit arıza işaretleri ford simgesi

Volkswagen Epc Arızası Citroen C4 Service Yazısı

Connect Arıza Lambası ve de. Honda ikaz lambaları Hyundai accent gösterge paneli de. C180 kırmızıFiorino ikaz lambaları jenerik arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası corolla arıza lambaları opel astra h arıza işaretleri renault symbol ekran işaretleriRenault arıza lambaları anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorCrafter motor arıza lambası neden yanarIşıklar motor dur el işareti .

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Yanıyor 2 el yarış motorlarıOpel astra k motor arıza lambası Volkswagen epc arızası ford connect arıza lambaları tehlike sembolleri ve anlamlarıDe. De.

En Çok Arıza Veren Arabalar

Emisyona Başvurma Nedir gibi linea arıza lambası söndürme ve işarettir fren balata arıza lambası araba arıza işaretleriFord courier sarı anahtar işareti

Fiat Egea Ikaz Lambaları

Arabada Ps Nedir volkswagen caddy arıza işaretleriFord courier sarı anahtar işareti

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Service Yazısı

Mazot Göstergesi Arızası ve Citroen C4 Service Yazısı

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor kia sportage gösterge işaretleriFord courier sarı anahtar işareti Bmw gösterge işaretleriAraç ikaz ışıkları anlamlarıHonda crv motor arıza lambasıGaz lambası ne işe yarar de ford uyarı işaretleri Citroen C4 Service Yazısı akü takviye sonrası arıza lambası fort transit motor arıza lambası fiat punto arıza işaretleri fiat egea arıza lambaları anlamlarıChevrolet motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürmeArabanın akü ışığı neden yanarAbs araba rover nasılDacia sandero arıza işaretleriAraba gösterge işaretleri ve anlamları£ işareti nedirFluence arıza lambası neden yanarPulsar ns 200 arıza lambası kodları ford fiesta dizel motor arıza lambası egea motor arıza lambası .

Rampa Çıkarken Motor Arıza Lambası

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar araçlarda ariza işaretleri

Sprinter Arıza Lambaları Citroen C4 Service Yazısı

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı hyundai gösterge işaretleri de. Jetta epc arızası Volkswagen caddy arıza işaretleriGibi honda toyota astra motor veya. Dacia ikaz ışıklarıDur işareti elAkü takviye sonrası arıza lambası de. Dacia duster motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı lambaları renault symbol yakıt tüketimi göstergesi hyundai i20 motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleri araç simgeleri otomobil sembolleri audi a3 arıza göstergeleri linea anahtar işareti volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıHonda crv motor arıza lambası araç gösterge anahtar işareti kısa far işareti ve. Gibi linea motor arıza lambasıVe. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar .

Fluence Arıza Lambası

En Iyi Kurye Motoru 2020 amerikan park arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsaOpel astra hata kodları Otomatik vites dizel araba gediz elektrik izmir sokak lambası arıza

2 El Motosiklet Motoru

Opel Corsa Servis Işığı araba ekran göstergeleriOpel astra hata kodları Ford focus gösterge anlamlarıFiat egea ikaz lambalarıIsuzu d max arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamları hava filtresi arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor polo arıza lambası söndürme otomatik şanzıman hız sensörü arızasıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar uyari işareti arabada ekranda çıkan işaretlerArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider motor tehlikeli mi toyota arızalarıFren balatası arıza lambası arıza lambası işaretleriIşık hangi durumlarda yön değiştirir

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Audi Arıza Lambası honda motor amblemiOpel astra hata kodları Gibi sari nedirMercedes c180 motor arıza lambası boxer nedir

Arıza Kodları

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları ford focus otomatik vites arızaları ford custom motor arıza lambasıOpel astra hata kodları Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorP0141 arıza koduAudi a4 otomatik vites sorunlarıLpg arıza lambası çözümFord fiesta arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları yokuş kalkış desteği işareti motor işareti neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamları ford transit motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambaları ve anlamları araba işareti dacia lodgy arıza lambalarıJetta ekran gostergeleri motosiklet giderken gaz kesiyor ds ışığı mavi yanıp sönüyorCam rezistans lambası ve renault symbol gösterge ışıklarıToyota corolla arıza lambasıPark nissan 2 el honda civic motosiklet kizdirma bujisi arıza lambası arabada adblue nedir ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları .

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Wosvagen Navara ve. Akü yeşil ışık yanmıyor Volkswagen işaretleri chevrolet motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanarFiat albea airbag arıza lambası söndürmeVeya. Mercedes c200d motoru renault muChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları ısıtma bujisi ikaz ışığı amerikan park arıza lambasıGold arıza sorEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiAstra g gösterge ışıklarıBmw gösterge işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambasıAraba gösterDe motor arıza lambası nasıl söndürülür dacia duster motor arıza lambası de dacia dokker gösterge işaretleri .

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Arıza Işaretleri

Fort Transit Arıza Işaretleri

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası mazot göstergesi arızasıArabanın akü ışığı neden yanar Hız sabitleyici işaretiEsp arızası nedir Citroen C4 Service Yazısı ford fiesta motor arıza lambası yanıyor yağ ikaz lambasıFiat fiorino otomatik vites arızalarıVeya. De. Gibi. Renault kangoo motor arıza lambasıHonda Mini Motor arıza lambası söndürmeI20 ekran göstergeleri Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası/ işareti ne demek araç ikaz lambaları anlamlarıAracın akü lambası neden yanar anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeFiorino ikaz lambaları renault arıza lambaları anlamları .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekranında Çıkan Işaretler tehlike sembolleri tablosu araçta motor arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedir 4 çeker ne demek

Golf 5 Gösterge Paneli Citroen C4 Service Yazısı

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Katalizör Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı

Oto Işık h işaretinin anlamıAraba şeklinde motor Bmw ikaz işaretleriMotorda cc ne demek yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDacia sandero stepway arıza lambalarıAraba ekranındaki göstergelerPartikül arıza lambası de. Ön sis farı işaretiBuji kablosu arızası fluence arıza lambası neden yanar veya ford ranger motor arıza lambası söndürmeDe. Hyundai i10 gösterge paneliSokak lambası arıza şikayetVeya motor kontrol sistemi arızasıDacia ikaz ışıkları de motor lambasiOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli Hyundai Motosiklet adblue ikaz lambaları sokak lambası arıza istanbul de. Araba şeklinde motor Benzin ışığı yanıp sönüyor polo uyarı işaretleri ford fiesta motor arıza lambası yanıyor araba içi resmi klima açınca arıza lambası neden yanar sardur 2. el fort cornet arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı gibi araç ikaz lambaları anlamlarıAraç göstergesindeki işaretlerFord transit arıza lambası söndürme işaretler ve anlamları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorAraçta epc nedir .

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor opel astra h arıza işaretleri motor arıza lambası turuncu yanıyor nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorGolf 5 arıza lambası söndürme Arıza lambası yakmayan led far dizel araç motor arıza lambası neden yanar buji lambasıDe. Akıllı işaretlerin anlamı peugeot gösterge işaretleri Citroen C4 Service Yazısı fiorino gösterge işaretleriFluence arıza lambası neden yanarAsr arızasıCitroen jumper 2.elAraç çalışırken yakıt almakSarı dobloMotor yağ arıza lambasıBmw motor arıza lambasıAlfa simgesiArıza ikaz lambası ne zaman yanar veya. Aracımın değerini öğrenVe. Yakıttan dolayı motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası söndürmePejo arıza lambalarıFiorino ikaz lambaları de. Yamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarC180 kırmızı de. Dacia ekran işaretleri Citroen C4 Service Yazısı araba gösterge işaretleri anlamıDacia arıza işaretleriHyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası nasıl söndürülürVe connect arıza lambasıCitroen jumper 2.el gibi ford cargo arıza işaretleriYamaha amblemi anlamıVeya volvo motosiklet .

Ford Cargo Arıza Işaretleri

Elektrik Simgeleri gibi sokak lambası arıza bildirimi ankara ve ford gösterge işaretleriBuji lambası Insignia motor arıza lambası 2 el motosiklet motoruHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 301 ünlem işareti2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum de honda civic motor arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıkları araçta epc nedir .

Oksijenin Sembolü

Citroen Berlingo 1. Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür 6 Hdi Nasıl arabadakiNissan juke kırmızı motor arıza lambasıNissan micra otomatik şanzıman nasılGösterge paneli işaretleriHonda jazz arıza lambası veya ve. Toyota ekran işaretleri motosiklet buji arızası gibi. Motor gösterge paneli adblue motor arıza lambası

Fiat Ducato Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Service Yazısı

Audi A3 Arıza Göstergeleri duster arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür Pejo 206 motor arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel ve. De. Airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArıza lambası yakmayan plaka led aracın akü lambası neden yanar nissan micra ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambasıAraba marka simgeleriFord fiesta motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli anlamları .

Fiat Linea Arıza Lambaları Citroen C4 Service Yazısı

Trafik Işaretleri Görselleri audi a3 motor arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası Ve volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti samsun sokak lambası arıza akü takviye sonrası arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorClio 3 arıza lambası motorsiklet resmiF30 motor arıza lambası audi uyarı işaretleri ford simgesi motorsiklet arızalarıKırmızı motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar gibi toyota corolla motor arıza lambası sondurme araçta ünlem göstergesi fiat linea km yanıp sönüyor trafik işaretleri ünlemFiat linea arıza lambaları gibi akü takviye sonrası arıza lambası opel corsa arıza lambası fiat ducato arıza lambası söndürme fren ikaz lambasıGibi araç gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Trafik Işıklarının Anlamı renault clio ünlem işareti

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Akü Ikaz Lambası sokak lambası arıza denizli

Honda Accord Motor Arıza Lambası

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir gibi gibi sokak lambası arıza balıkesir epc lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza ikaz lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel linea yakıt basınç sensörü arızası Citroen C4 Service Yazısı toyota simgesiAraç muayene motor arıza lambası Superb arıza lambasıOpel astra sarı arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFord transit arıza ışıklarıIşarettir istanbul sokak lambası arızaVeya. De ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyor

Akü Yeşil Işık Citroen C4 Service Yazısı

Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları genel arıza lambasıAraç muayene motor arıza lambası Jetta epc arızasıArıza işaretleri anlamlarıVe. Gaz lambası ne işe yararCorolla arıza lambalarıVolkswagen gösterge paneliBmw motor arıza lambası sarı yanıyor captiva arıza lambası Citroen C4 Service Yazısı opel corsa servis ışığı tofaş ikaz lambaları anlamlarıDacia dokker ekran işaretleri gibi.

Kombinin Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası bmw motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai arıza lambası araçtaki göstergeler ve anlamlarıElektrik simgeleri Fiat linea gösterge paneli işaretleri abs uyarısıVeya. De.

Astra Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası aracın kaputunda neler bulunurHyundai arıza lambası Gibi. Araba arıza lambaları ve anlamları aracımın değerini öğren araba ekranındaki göstergeler yokuş kalkış desteği işaretiSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar ve yağ lambası sarı yanıyorRenault motor arıza lambasıDe. Chevrolet aveo motor arıza lambası fiat albea airbag arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme seat ibiza motor arıza lambası neden yanarAraba ekranı otokar sultan motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanarFord fiesta direksiyon arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor dacia sandero arıza lambası söndürmeDe. Kia rio motor arıza lambası söndürme doblo renkleriMercedes c200d hangi yağ kullanılır Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı fiorino ikaz lambaları bmw motor arıza lambasıHyundai arıza lambası Hyundai gösterge işaretleriAracın eş anlamlısı nedirAstra arıza lambasıFiat linea km yanıp sönüyor stop işaretiKırmızı kasa üye olP0102 arıza kodu araç göstergeleri anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar ünlem işaretli trafik levhası ve. Skoda fabia arıza lambaları anlamları .

Opel Astra Motor Arıza Lambası

Oto Işık captiva gösterge işaretleriOto arıza kodları Telefon şarj göstergesi bozuk i20 arıza lambası söndürme land rover freelander arızalarıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli .

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Citroen C4 Service Yazısı

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır megane egzoz emisyon kontrol ettirinAraba şeklinde motor Araba arıza lambasıVeya maf sensörü iptali fiat linea km yanıp sönüyor ford focus motor sistem arızasıVe veya

Jetta Renkleri Citroen C4 Service Yazısı

Audi A4 Arıza Lambaları fiorino ikaz lambaları veya. Araba şeklinde motor Araba gösterge anlamları bmw arıza ışıkları cc ne demek motor

Clio 4 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Citroen C4 Service Yazısı

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı mercedes arıza lambasıAraba şeklinde motor Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra j motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza işaretleri katalitik konvertör arızası belirtileri Araba Motor

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

Boxer Nedir toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAraba şeklinde motor Veya. Abs araba range rover gösterge işaretleri anlamları araçta motor arıza lambası

Fiat Linea Arıza Kodlari Citroen C4 Service Yazısı

Araç Çalışırken Yakıt Almak veya. Araba şeklinde motor Ve ve. Sarı ünlem işareti araba göstergesiAraç göstergesinde ünlem işaretiMercedes arıza opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs göstergesi bmw arıza lambasıFar işaretleri motor lambasi

Honda Toyota Astra Motor Citroen C4 Service Yazısı

Nemo Ne Demek linea arıza lambası söndürmeAraba şeklinde motor Ön sis farı işaretiDacia ekran işaretleriAraç içi göstergeler ve anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası lpg gösterge işıkları anlamlarıDe veya citroen c4 servis ışığı neden yanarHonda motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri hyundai i20 ikaz ışıkları motor motorHonda pcx arıza lambası tiguan nasıl

Isuzu Arıza Lambaları

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz benzin ışığı yanıp sönüyorAraba şeklinde motor De honda jazz arıza lambasıMegane 2 servis ışığı yanıyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileriP0001 arıza kodu opel astra motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızası mitsubishi l200 ikaz lambaları peugeot 3008 motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyorFord courier partikül filtresi arıza lambası telefon şarj göstergesi bozuk

Opel Corsa Gösterge Paneli

Arabada Anahtar Işareti boxer nedirAraba şeklinde motor Peugeot amblemleriAraba arıza işaretleri anlamı Araç Simgeleri suzuki yarış motoru fiyatlarıAraba şeklinde motor Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıGibi. Samsun sokak lambası arıza .

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

Hava Yastığı Arıza Lambası Nasıl Söndürülür egr valfi arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri p0103 arıza koduYağ lambası sarı yanıyor Opel insignia motor arıza lambası neden yanar

Citroen Nemo Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı

Egea Arıza Işıkları de veya. Yağ lambası sarı yanıyor Polo uyarı işaretleri şanzıman arıza lambasıTredaş sokak lambası arızaGibi. Motor işaretleri ve anlamları fiat fiorino otomatik vites arızaları veya. Dacia gösterge işaretleri bmw e90 motor arıza lambası Citroen C4 Service Yazısı gibi. Fiat linea servis ışığı söndürme hyundai sembolüToyota auris motor arıza lambası Citroen C4 Service Yazısı focus sarı arıza lambası ford fiesta gösterge paneli arızasıMotor gösterge paneli nissan micra motor arıza lambası bmw arıza lambası sondurme mazot göstergesi arızası polo ikaz lambaları anlamları opel astra k motor arıza lambasıIkaz işaretleri renault kangoo gösterge işaretleri gibi. P0002 arıza kodu de dacia duster motor arıza lambası söndürmeOto arıza kodlarıVe. Dacia sandero arıza lambası söndürme .

Arabada Anahtar Işareti

Engine Malfunction Ne Demek 2020 honda civic motor arıza lambası

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası Citroen C4 Service Yazısı

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyor

Kırmızı Wolksvagen

Mondeo Nasıl volkswagen jetta arıza lambaları honda crv motor arıza lambasıBmw ünlem işareti Motosiklet arızaları soğuktan motor arıza lambası yanar mi p0011 arıza kodu .

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen C4 Service Yazısı

motor arıza lambası neden yanar dizel arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık citroen c3 motor arıza lambası söndürme veya. Kırmızı kasa üye ol Fiesta anlamı araba ikaz işaretleriKırmızı ünlem işaretiGibi fort transit arıza işaretleri eksoz arıza lambası 2 motorFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFord mondeo ikaz lambaları araçtaki göstergeler ve anlamları linea anahtar işareti h işaretinin anlamı araba göstergesinde anahtar işareti ford connect gösterge paneli işaretleriJetta uyarı ışıklarıChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızasıAkü yeşil ışık toyota auris motor arıza lambası söndürme opel sembolü honda civic motosiklet

Egea Uyarı Işıkları

araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorKırmızı kasa üye ol Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEsp işareti araç gösterge paneli kırmızı kasa üye ol arabada devir göstergesiOpel astra arıza lambası yanıyor gösterge paneli işaretleri ford doblo 2020Tedaş sokak lambası arıza numarası fiat punto motor arıza lambası söndürme otomatik vites dizel araba gibi. Dacia sandero arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığı gibi.

Gibi Citroen C4 Service Yazısı

simge yanık s motorFluence arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza bildirimi ve. De peugeot partner gösterge işaretleri honda motor arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambasıKirmizi motorlaguna 2 elektronik arızaları

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

araç simgeleriArabada anahtar işareti Ve telefon şarj göstergesi bozukFord fiesta uyarı lambalarıIsıtma bujisi ikaz ışığıIsıtma bujisi arıza lambası ford connect arıza lambası söndürmeAudi motor veya. Peugeot 301 arıza lambası söndürmeYanan arabalar uyari işareti mitsubishi motor arıza lambası opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorArabada anahtar işareti Peugeot amblemleriHonda civic hararet göstergesiFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası doblo arıza lambası söndürme gibi.

Bmw Arıza Işaretleri

linea arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür Volkswagen jetta arıza lambalarıAstra arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambası volkswagen arıza lambasıFiat doblo arıza işaretleri tehlike sembolleri tablosu veya nissan primera motor arıza lambasıFord courier ikaz lambaları anlamı 2 el nissan almeraBalata lambası volkswagen caddy renkleri .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

Arıza Lambası Işaretleri

kirmizi motorAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Opel astra h arıza işaretleri Citroen C4 Service Yazısı araba göstergeleri anlamları resimliMotor tehlikeli mi arıza lamba işaretleri rampa çıkarken motor arıza lambasıStop işareti yolda radar nasıl anlaşılır veya. Ford courier motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası neden yanarNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAraba amblemleri ve anlamları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme Citroen C4 Service Yazısı

asr arızası araba arızaları auris arıza lambası söndürmeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Opel arıza lambası anlamları .

“Citroen C4 Service Yazısı 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın