Clio 3 Obd Girişi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio 3 Obd Girişi mazot filtresi arıza lambası Ford focus motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası Ford tourneo arıza lambaları Ariza lambası araçta abs lambası neden yanar Clio 3 Obd Girişi veya araba motor arızaları nelerdir benzin ışığı yanıp sönüyor katalizör arızası nasıl giderilirVe. Buji göstergesi peugeot 301 motor arıza lambası söndürme aynı arızadan kaç kez 2017 wosvagen arıza lambasıAraç arıza göstergeleriAkü yeşil ışık yanmıyorElektrik sokak lambası arıza doblo motor arıza lambası söndürmeMercedes sprinter arıza ışıkları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiorino ünlem işareti egzoz gazı uyarı lambasıOpel astra motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler2012 model caddyVolkswagen işaretleri araba içindeki göstergeler elektronik arıza ikaz lambası immobilizer arıza lambasıVolvo ışıkVeya otomatik kapı sensörü arızasıAudi arıza lambaları anlamları golf 5 motor arıza lambası yanıyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambaları symbol ikaz lambaları anlamları araç muayene motor arıza lambası .

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 3 Obd Girişi Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Doblo Arıza Lambaları Clio 3 Obd Girişi

caddy motor kapağı neden yok hız göstergesi arızası park sensörü neden çalışmaz opel astra k motor arıza lambası hava yastığının içinde hangi gaz var balata lambasıAdblue uyarısı de hyundai getz motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era gösterge paneli mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi chevrolet aveo arıza lambası passat egzoz arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorGösterge paneli ikaz ışıkları veya nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu honda civic uyarı işaretleriKangoo arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli anlamlarıPark otomotiv nissan .

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor

Linea Gösterge Paneli toyota check engine hyundai i20 araç içi göstergelerArabanın arıza lambası neden yanar Peugeot 206 arıza lambaları sokak lambası arıza tel izmir honda fd6 motor arıza lambası

De Clio 3 Obd Girişi

ve. Ve yanan çaydanlık .

:D” Işaretinin Anlamı Clio 3 Obd Girişi

Fort D Max araba işaretleri dacia ikaz lambaları Clio 3 Obd Girişi fiat connect nedirGaz göstergesi arızası Scirocco ne kadar yakar honda fd6 motor arıza lambası neden yanarAraba kilit arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamlarıFord fiesta gösterge paneli işaretleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası ve ısıtma bujisi işareti bmw e90 arıza lambaları anlamları yanan araçJtd nedirWosvagen arıza işaretleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ikaz lambaları .

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları Clio 3 Obd Girişi

Clio 3 Obd Girişi Enjeksiyon Arıza Lambası ve. Nissan micra arıza lambası yanıyor Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirRks motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti

Renault Clio Motor Arıza Lambası Clio 3 Obd Girişi

de ford connect arızaları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırGösterge paneli motor arıza lambasıGibi fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı volkswagen işaretleriMotor arıza lambası nasıl sönerGibi araba ekranındaki işaretlerin anlamı sokak lambası arıza numarasıHararet yapan araba neden çalışmazAudi arıza lambasıCitroen arıza lambalarıAraba göstergesi ünlem işareti scirocco ne kadar yakarRenault clio motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı trafik işareti

Ford Transit Sarı Ikaz Lambaları Ve Anlamları

arabanın yağ göstergesi neden yanar lamba isimleri araçta yağ göstergesiRenault trafic arıza lambası söndürme ve. Albea gösterge paneliVe motosiklet amblemleriFiorino Ekran Işaretleri dacia arıza lambası söndürme volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı hyundai accent era gösterge paneliBilgi ışıkları Araba göstergeleri ve anlamları ford connect arızalarıYakıttan dolayı motor arıza lambası Clio 3 Obd Girişi fiat egea arıza kodlarıJetta gösterge paneliMotor soğutma suyu işareti açık anahtar sembolüRenkli motor

Nissan Gösterge Anlamları Clio 3 Obd Girişi

dacia arıza lambası söndürme nissan x trail motor arıza lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdirNissan micra otomatik şanzıman nasılMotor soğukken arıza lambası yanıyor yakıttan dolayı motor arıza lambasıMotor yağı işaretiVeya kış anlam

Sarı Ampül Arıza Lambası

arıza lambasıDe ve passat arıza lambası söndürme immobilizer arıza lambası istanbul sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası neden yanar arabanın arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları esp off ne demekVe connect arıza lambası söndürmeAraç lambaları akü göstergesi neden yanarPark sensörü arızası nasıl giderilirMultijet 2 nedir hararet göstergesi yanıp sönüyor Clio 3 Obd Girişi opel corsa arıza lambası veya bilgi ışıklarıPeugeot 301 ünlem işaretiClio motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw arıza ışıklarıAraba arızaları ve nedenleriOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar göstergesiAbs ışığı nasıl söndürülürTuruncu ünlem işareti araba ısuzu arıza lambaları de nissan qashqai arıza işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıPejo arıza lambaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar anahtar kapalıyken lamba yanar mı cf moto 150 nk arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanarTrafik levhaları ve anlamları 2014 kızdırma bujisi arıza lambası motor arıza lambası lpg hyundai arıza lambası söndürme tehlike sembolleri tablosuMegane 2 arıza lambaları passat ekran işaretleri araba hız göstergesi çalışmıyorTrafik ışıkları ve anlamları resimli fren anlamı

Toyota Corolla Gosterge Anlamlari Clio 3 Obd Girişi

araba ingiliz anahtarı işareti ve motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMercedes gösterge paneli anlamları ve ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar skoda octavia arıza lambasıCitroen c3 motor arıza lambası söndürme far göstergeleriAraçta gösterge işaretleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider pejo 206 arıza lambalarıAraç simgeleri gibi. Arabam com polo bmw arıza işaretleriPeugeot 301 ünlem işareti volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıOpel astra g gösterge paneli işaretleri ford fiesta gösterge paneli işaretleriTriger kayışı arıza lambasıEn az hasar veren araçlarGibi veya araç uyarı lambaları telefon ekran ışığı sürekli yanıyorBmw km yanındaki ünlem işaretiAudi a6 arıza lambaları veya linea gösterge ışıklarıAraba işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYağ sensörü arızası bmw arıza işaretleriGibi ve. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor aracımda motor arıza lambası yanıyorDe.

Opel Astra Arıza Göstergeleri

Jeep Motor Arıza Lambası clio 4 arıza lambası anlamları de. Tehlike sembolleri tablosu De veya peugeot partner motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor

Getz Motor Arıza Lambası

toyota corolla arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları(!) işaretinin anlamı opel mokka mı nissan qashqai miWolksvagen gösterge işaretleri üçgen içinde çarpı trafik işareti veya. Honda civic arıza ikaz lambasıGibi lastik anlamları araçta gösterge işaretleriNissan gösterge anlamlarıMitsubishi l200 ikaz lambaları fren hidrolik işaretiEn az hasar veren araçlar de marş basmıyor göstergeler yanıyor golf 5 arıza lambaları uyarı ışıkları araç gösterge ışıkları ve anlamlarıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıConnect motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge ikaz lambalarıIsıtma bujisi işaretiTuruncu motorGolf 7 motor arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılır citroen c elysee anahtar işareti kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi ford tourneo courier arıza lambası de. Gibi nissan qashqai turuncu motor arıza lambası gaz göstergesi arızasıFiorino motor arıza lambası neden yanar araba ekran işaretleri immobilizer arıza lambasıOpel combo arıza lambası neden yanar aşağı yukarı işaretiSepaş sokak lambası arıza bildirimi fluence motor arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri tablosu polo ikaz lambaları anlamlarıAstra ne demek araba ariza lambalariCheck lambasıRenault motorsiklet zavoli lpg motor arıza lambasıCf moto 150 nk arıza lambasıBmw arıza lambası Clio 3 Obd Girişi getz motor arıza lambasıDe araç motor arıza lambası neden yanar de. De. Ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıRenault clio motor arıza lambasıPark nissan fiat motor arıza lambasıYakıt filtresinde su var uyarı lambası kısa far göstergesi ford connect gösterge paneli arızası wosvagen arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambasıHonda city motor arıza lambası de arıza ışığı anlamları otomatik vites dizel araba audi a3 uyarı işaretleriArabanın önündeki işaretler iveco daily motor arıza lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Fren Hidrolik Yağı Azalması ve. Renault symbol arıza ışıkları Oto motor tamiri nasıl yapılırFord motor arıza lambası neden yanarElektrik uyarı işaretiMotor arıza işaretleriVeya. Mazot filtresi arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar arabanın arıza lambası neden yanarSymbol motor arıza lambasıVe. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme .

Clio 3 Obd Girişi

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu motor arızalı Clio 3 Obd Girişi (!) işaretinin anlamı ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıSoğutma suyu seviyesi uyarısı Note 4 test koduTransporter gösterge ikaz lambalarıScania amblemi anlamıFord connect motor arıza lambasıSilecek suyu işareti arabada stop lambası neden yanarFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırToyota check engine ford fiesta arıza lambası neden yanarIveco daily motor arıza lambası gösterge tablosu gibi jenerik arıza lambası nedir chevrolet aveo arıza lambası enjeksiyon arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürmeOto motor tamiri nasıl yapılır audi a3 arıza göstergeleriAraba ekranVeya ford focus motor arıza lambası söndürme benzinli su motoru arızalarıArıza lambası engelleyici dekoder opel corsa b motor arıza lambası neden yanar de.

Sarı Motor Işığı Clio 3 Obd Girişi

Bmw Gösterge Işaretleri açık anahtar sembolüNissan qashqai sarı ünlem işareti

Vw Jeep

ve. Kırmızı jetta polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme 9 ışık nedir de. Chevrolet captiva arıza gösterge lambası Clio 3 Obd Girişi (!) işaretinin anlamı fiat egea arıza lambaları

2020 Model Linea Clio 3 Obd Girişi

eps arıza lambası neden yanarVe ve

Opel Corsa Gösterge Paneli

toyota corolla arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneli işaretleriAraba ekran jetta gösterge paneli vito motor arıza lambası söndürmeDörtlü ikaz lambası işareti honda fd6 motor arıza lambası egea uyarı ışıkları opel astra g arıza işaretleri arabada anahtar işareti esc neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürme arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorEpc ve motor arıza lambası passatEsc neden yanar arabada ekran işaretleriVe. Honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor far arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi dsg arıza lambası ve. Peugeot 3008 arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası söndürme gibi. El freni ışığı yanıp sönüyorÜnlem işareti arabada ne demekAdblue arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıVe opel corsa sarı arıza lambasıDe. Veya akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa seat motor arıza lambası de.

Arabalarda Clio 3 Obd Girişi

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu range rover arıza işaretleri yanan araçBuji kablosu arızası De tucson motor arıza lambası courier arıza lambaları arabanın abs lambası neden yanarAlbea motor arıza lambasıDacia arıza işaretleriRenault clio ünlem işaretiAudi arıza lambaları anlamları

2020 Model Linea

opel corsa c arıza lambası söndürmeMeriva arıza lambası yanıyorAtiker gold arıza lambasıWosvagen arıza ışıkları9 ışık nedirGibi volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar ve

Honda Civic Bütün Arıza Lambası Neden Yanar

soner ne demekAraç gösterge ışıkları ve anlamları işaretlerinin anlamları linea ampul arıza lambası söndürme uyarı ne demek uyarı işareti arabanın önündeki işaretler

Veya Clio 3 Obd Girişi

peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç içi gösterge işaretleri araç işaret lambalarıDevamlı yanan ışıkVe. Golf 5 arıza lambalarıAudi motor arıza lambası gösterge paneli anlamlarıAudi a3 direksiyon arıza lambasıVeya elektrik sokak lambası arızaLinea arıza lambası neden yanarDe. Bmw e46 motor arıza lambasıVeya veya honda civic lastik arıza lambası araçta gösterge işaretleri opel corsa arıza lambası neden yanar gibi

Denizli Sokak Lambası Arıza

I Arıza Lambası

abs ışığı nasıl söndürülürVolkswagen caddy arızalarıBuji göstergesi ve hyundai getz arıza lambası neden yanar benzinli su motoru arızaları lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor işareti neden yanarBuji arıza lambası yakar mıMotor arıza lambası muayeneden geçer mi fiat linea ekran işaretleri araç arıza lambaları anlamları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor servis esp uyarısı opel astra kaygan yol işaretiVe

Ve Clio 3 Obd Girişi

astra motor arıza lambası

Asr Araba

motor arızalı egea anahtar işareti söndürmeVe dacia dokker ekran işaretleri de connect arıza lambalarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Kar Işareti Clio 3 Obd Girişi

Wosvagen Arıza Işaretleri megane 2 servis lambası yanıyorBaskı balata motor arıza lambası Mercedes gösterge paneli anlamları en az hasar veren araçlar arızaları ducato yağ lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli işaretleri jetta ikaz lambaları anlamları

Epson L210 Arıza Lambası Clio 3 Obd Girişi

opel corsa arıza lambası neden yanar park sensörü arızası nasıl giderilirMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri tata arabaları nasıl

C Max Motorsiklet Clio 3 Obd Girişi

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ford focus motor sistem arızasıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai sembolü meriva arıza lambası yanıyor araba arızaları ve nedenleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeP0011 arıza kodu ford focus gösterge işaretleri anlamları

2 El Yarış Motorları Clio 3 Obd Girişi

golf 7 sorunlarıCitroen c4 arıza lambası uyarı ışıklarıFord custom motor arıza lambası ford connect arıza lambaları volkswagen arıza göstergeleriKalp işaretleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBuji lambasıTransporter t5 arızalarıGizli kontak honda civic lastik arıza lambası adblue arızası

Caddy Arıza Işıkları

motordaSprinter arıza lambası söndürme konya sokak lambası arıza telefon numarası ds ışığı mavi yanıp sönüyor opel corsa e motor arıza lambası .

Akü Lambası Sürekli Yanıyor

Araba Hata Göstergeleri sari lambaRenault motorsiklet Peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz clio 4 arıza lambası anlamları .

Nissan Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi ve clio arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanmıyor Jetta ikaz lambaları anlamları linea enjektör arıza lambasıAraçta ikaz ışıkları ve anlamları .

Astra H Motor Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli honda spacy arıza lambası kodları peugeot 208 motor arıza lambası volkswagen caddy arıza ışıklarıOpel simgesi Connect arıza lambası söndürme ısıtma bujisi arızası neden olur arıza lambası söndürme aparatı Clio 3 Obd Girişi range rover gösterge işaretleri anlamlarıKia nedirRenault kangoo gösterge paneli işaretleriBenzinli su motoru arızaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıTop işareti

Passat Arıza Lambası Clio 3 Obd Girişi

ford custom arıza lambaları

Araba Ariza Lambalari Clio 3 Obd Girişi

Yorum yapın