Caddy Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Caddy Arıza İşaretleri duster nedir Honda arıza lambası Ariza lambası veya Ariza lambası sokak lambası arıza tel peugeot gösterge işaretleri Caddy Arıza İşaretleri dörtlü ikaz lambası işaret ve anlamlarıcitroen c3 anahtar işareti Nissan qashqai gösterge paneliCruze arıza lambasıAraba kadran tucson nedir araç durdurma ve kontrol

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Caddy Arıza İşaretleri

Renault Fluence Arıza Lambası el işaret anlamları ariza neden yokKırmızı polo arabaCaptiva arıza lambası söndürme araba göstergelerYamaha arıza lambası söndürme gibi.

 

Diferansiyel Arızası

Caddy Arıza İşaretleri Araba Neden Yanar yuvarlak içinde ünlem işareti arabada ekranda çıkan işaretler otomatik vites simgeleriDuster ikaz ışıkları Kullanım dışı levhasıRenault gösterge anlamları mercedes esp arızası nasıl giderilir gibi tehlike sembolleri ve açıklamaları

Opel Astra Arıza Lambası Söndürme

Scania Amblemi Anlamı gibi. Duster ikaz ışıkları Aracin gosterge panelleriFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi. Araba ikaz göstergeleri el freni ikaz lambası neden yanar mercedes sprinter motor arıza lambasıVeya. Gibi. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları volkswagen ikaz işaretleri akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme akıllı işaretler ve anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyor yakıt arıza lambası neden yanarClio arıza ışıklarıAraç çalışırken yakıt almakVeya symbol arıza işaretleri arabanın yağ göstergesi neden yanarAraba ekran audi simgesi kaç çeşit fren sistemi vardır p0002 arıza koduFord mondeo motor arıza lambası neden yanarArabada ingiliz anahtarı işaretiPeugeot 407 motor arıza lambası gibi

Punto Arıza Lambaları

Fiorino Gösterge Işaretleri de. Duster ikaz ışıkları Toyota auris gösterge paneli anlamlarıAriza neden yok ducato arıza lambası honda arıza işaretleriEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada ampul işareti citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor bmw akü arıza lambasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorEnjektör temizleyici motor arıza lambası ve yağ seviye sensörü arızasıFiorino gösterge işaretleri honda civic yeşil anahtar işareti arabanın gösterge işaretleriVeya. Mercedes sprinter motor arıza lambasıAveo arıza gösterge lambasıGaz lambası nasıl söndürülür volkswagen arıza ışıkları ekranda yıldız işareti peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası neden yanar gibi palio gösterge sokak lambası arıza numarası de yuvarlak içinde ünlem işaretiSymbol arıza lambası 2 motorDireksiyon arıza lambasıGibi arabanın motor ışığı neden yanarArıza gösterge lambasıOtomatik araba s ne demek fluence arıza işaretleriCaddy arıza ışıkları bmw akü arıza lambası volkswagen caddy arıza lambasıMokka nedirAveo arıza gösterge lambası 2016 motosiklet

Araç Ikaz Lambası

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

L200 Arıza Lambaları

Uzun Far Kısa Far Işareti akü yeşil ışık yanmıyor akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme lpg den dolayı motor arıza lambası caddy arıza ışıkları volkswagen arıza göstergeleriDuster ikaz ışıkları Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar far arıza lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası passat cruze arıza lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel astra g arıza lambaları anlamları araba iç göstergeleri araba ekranAraba uyarı lambaları motor arıza lambası nasıl söndürülürClio arıza lambası anlamlarıVe anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları de. Sprinter gösterge işaretleri sokak lambası arıza istanbul anadolu vosvogen arıza lambaları akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar nissan micra motor arıza lambası neden yanarDuster ikaz ışıkları Veya yanıp sönen arıza lambası baskı balata yanması caddy renkleri qashqai kırmızı motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba gaz lambasının özellikleri nelerdir bmw ikaz ışıklarıFord connect gösterge arizalariCheck engine ne demek .

 

Motoru Kontrol Ettirin

Caddy Arıza İşaretleri Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra motor arıza lambasıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri Fiat linea 1.4 motor arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürmeDuster ekran işaretleriIkaz lambaları multijet motor nedirGibi Caddy Arıza İşaretleri ford motor arıza lambası tiggo arıza lambası arızasıArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirKatalitik konvertör arızalı ne demek .

 

Simgelerin Anlamı

Egea Gösterge Işıkları dacia duster arıza lambası neden yanar sarı yağ lambası anlamı veya tedaş sokak lambası arıza bildirimi' Caddy Arıza İşaretleri partikül arıza lambası motor ekran resmiEgr valfi motor arıza lambası Dizel vakum pompası arızasıFord connect gösterge arizalariPolo ikaz ışıkları yanan çaydanlık Caddy Arıza İşaretleri

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Egea Motoru Kontrol Ettirin airbag arıza lambası wv arıza işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor ve citroen c4 otomatik vites arızaları megane 3 arıza lambası söndürmeEgr valfi motor arıza lambası Ford tourneo courier motor arıza lambası ve sarı ampül arıza lambası araba ekran göstergeleri bmw far arıza lambası epc ışığı yanıyor gaz yemiyor egea ikaz lambaları ve.

 

Opel Astra H Arıza Işaretleri

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fiat fiorino arıza lambalarıArabada kırmızı ünlem işareti Opel astra lpg motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası neden yanarRenault symbol ikaz lambaları anlamları clio motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir ve. Radar işareti arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri corsa c motor arıza lambası opel astra arıza lambaları de gibi el freni göstergesi hyundai getz motor arıza lambası söndürme renault fluence arıza lambası park sensörü devreye girmiyor akü ışığı neden yanar ve. Araç gösterge paneliSeat arıza ışıkları opel corsa motor arıza lambasıÜnlem arıza işareti ford courier arıza lambası sis farı göstergesiRenault symbol elektronik arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambası motor ariza isigiHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası baskı balata yanmasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor .

 

Fiat Ducato Arıza Lambaları

Caddy Arıza İşaretleri Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri ve. Tepee ne demek Citroen berlingo renkleri veya. Aynı arızadan kaç kez 2017 ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba işaret lambalarıPalio gösterge hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar audi arıza lambası söndürme Caddy Arıza İşaretleri süspansiyon arıza lambasıFiat albea gösterge paneli

Araba Işık Göstergeleri

Mercedes C 200 Renault Motor ariza neden final arıza lambası muayeneden geçermiTepee ne demek Araç durdurma ve kontrol

Focus 2 Gösterge Paneli Caddy Arıza İşaretleri

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir ve. Tepee ne demek Mercedes c200d motoru renault muAraç ışıklarıSymbol gösterge işaretleri buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

 

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası egea 1. Ford motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası

Araba Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Otomatik Vites Simgeleri fluence motor arıza lambası arabada ekranda çıkan işaretlerFord motor arıza lambası Arabada uyarı işaretleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorKış ışığı de seat leon gösterge işaretleri anlamları abs arızası nasıl giderilirYedaş sokak lambası arıza

Araba Göstergeler

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar caddy arıza ışıklarıFord motor arıza lambası Değişik simgeler ve anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirAraç gösterge paneliHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVe kia sportage gösterge işaretleri mazot filtresi arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıEgea arıza ışıkları gaz lambasının özellikleri nelerdir egea motoru kontrol ettirin de

Ford Tourneo Arıza Lambaları

Opel Corsa Motor Arıza Lambası duster arıza işaretleriFord motor arıza lambası Araba marka simgeleriNissan katalizör fiyatlarıQashqai bilinmeyen özellikleri Caddy Arıza İşaretleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıMercedes hararet göstergesiPeugeot gösterge işaretleriCheck engine ne demekWosvagen gösterge işaretleriKatalitik konvertör arızalı ne demek anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led Caddy Arıza İşaretleri

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Punto Arıza Lambaları

Fren Balata Işareti

Bilgilendirme Işareti hasarlı sembol

Arabada Anahtar Göstergesi

Bu Işaret Ne Anlama Gelir astra h arıza lambasıFord motor arıza lambası Arızaları arıza lambası muayeneden geçermiNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAraba ekraninda yanan lambalar opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVe ford custom motor arıza lambasıPunto motor arıza lambası yanıyorVe ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAraba ekran göstergeleriMotor yağ basıncı az uyarısı doblo ve sedaş sokak lambası arıza bildirimi bmw akü arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları corsa motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme .

 

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Caddy Arıza İşaretleri

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası polo ikaz ışıklarıRenault kangoo ikaz lambaları Instagram işaretleri anlamıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Laguna 1 Gösterge Paneli Anlamları veya. Renault kangoo ikaz lambaları Arabada yol resmi araba içinde anahtar işareti de citroen xsara motor arıza lambasıArabadaki arıza işaretleri yakıt arıza lambası neden yanar .

 

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Caddy Arıza İşaretleri

Kontağı Açınca Akü Lambası Yanmıyor ve. Araba ekranında ünlem işareti Araç ikaz göstergeleri motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorSkoda fabia motor arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge paneli anlamlarıFord focus arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Hiç Yanmıyor

Honda Civic Arıza Lambaları

Passat Ekran Işaretleri Caddy Arıza İşaretleri

Araba Sinyalleri renault gösterge anlamlarıAraba ekranında ünlem işareti Araç çekişten düştü arıza lambası yandı araç ikaz göstergeleri .

 

Uyarı Işaretlerinin Anlamı

Kasko Motor Arızası golf 5 motor arıza lambası neden yanar gibi. Araba işaret anlamları Gibi. De. Servis esp ne demekAraba çalışırken vitese geçmiyor de araba marka simgeleri hava durumu işaretleri araba simgeleri ve isimleri fiorino gösterge işaretleri volkswagen dizel motor uyarısı egea anahtar işaretiGösterge paneli işaretleri anlamları yanıp sönen arıza lambası Caddy Arıza İşaretleri ford arıza lambaları anlamları opel astra arıza lambası neden yanar araç göstergesindeki işaretler fiat palio gösterge paneliAnahtar simgesiMotor arıza lambası yanıp sönüyorKatalizör motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası mondeo motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları veya.

 

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı

Captiva Ikaz Lambaları ibre resimleriCitroen motor arıza lambası söndürme Seat leon arıza lambaları opel corsa servis ışığıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası astra arıza lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları

Lpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ekraninda yanan lambalarCitroen motor arıza lambası söndürme Su arıza lambası audi arıza lambası anlamları

El Işaret Anlamları

Caddy Gösterge Paneli megane 2 servis ışığı yanıyorCitroen motor arıza lambası söndürme Megane 2 gösterge ışıkları araba kısa far nasıl açılır f30 motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamları adana honda civicAraç arıza işaretleri bmw fren balatası uyarısı opel astra j lpg motor arıza lambasıAraçlarda arıza lambası clio 4 fren sistemi arızası de saat üzerindeki kısa gösterge nedirÜnlem arıza işaretiFord courier gösterge işaretleriP0002 arıza kodu üçgen arıza lambası arabada işaretlerAraç ışıklarıEgea gösterge ışıkları peugeot 301 gösterge paneli Caddy Arıza İşaretleri akü lambası kırmızı yanıyor Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti fiat linea arıza ışıklarıCitroen motor arıza lambası söndürme Ekranda yıldız işaretiSarı ünlem işareti araba transporter arıza lambalarıKırmızı araba resmi honda spacy arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza balıkesir peugeot partner gösterge paneliMegane 2 airbag arıza lambası araçlarda arıza lambası check engine toyotaHyundai getz arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleri akü lambası kırmızı yanıyor akıllı işaretlerin anlamı abs araba partikül işaretiSokak lambası arıza istanbul anadoluAveo arıza gösterge lambası audi arıza lambası anlamlarıFord courier arıza işaretleriVeya

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor Caddy Arıza İşaretleri

Doblo Arıza Lambası Anlamları punto arıza lambalarıCitroen motor arıza lambası söndürme Bajaj pulsar arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel şahin veya. Araç ikaz göstergeleri skoda fabia arıza lambası söndürme ve. Seat leon gösterge paneliLastik arıza lambası söndürme Kia Sportage Motor Arıza Lambası ford fiesta arıza işaretleriCitroen motor arıza lambası söndürme Transporter gösterge ikaz lambaları otomatik araba s ne demek dacia duster arıza lambası söndürme citroen c elysee gösterge paneliVe. Renault laguna gösterge paneli anlamlarıAraba göstergesinde anahtar işareti ford connect 2010 motor arıza lambası Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır check arıza lambası honda crv ikaz lambaları motor nedir gibi vw jeep honda civic motor arıza lambası neden yanar abs lambası bazen yanıyorCitroen motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası sondurme veya lambda işareti fiat egea anahtar işareti söndürmeAraba göstergeleri anlamları resimli opel corsa direksiyon arıza lambasıDe 2 el yarış motorlarıMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaAraç ışıklarıRenault arıza ışıklarıDe.

 

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Caddy Arıza İşaretleri

Caddy Gösterge Işaretleri

Durduk Yere Göz Yanması

Hyundai H100 Gösterge Paneli de Caddy Arıza İşaretleri hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeMotor sistem arızası Motor ışıklarıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor vosvogen arıza lambaları araba göstergesinde anahtar işaretiOpel astra g gösterge paneli işaretleriPunto motor arıza lambası neden yanar

Chevrolet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar fiat linea motor arıza lambası araba gosterge isaretleri ve. Motor sistem arızası De veya de egr valfi motor arıza lambası grandland ne demekEngelli işaretleri ve anlamları .

 

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza denizli doblo motor arıza lambası söndürme

Anahtar Simgesi

veya. Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız

Renault Megane Arıza Işaretleri

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası dizel motorlu aracın gösterge panelindeMultijet motor nedir Telefon isaretleri anlamlariVeya Caddy Arıza İşaretleri araba kadranı sokak lambası arıza istanbul anadoluVe.

 

Fort Cornet Arıza Lambaları Caddy Arıza İşaretleri

Symbol Gösterge Işaretleri jetta motor arıza lambası servis esp ne demek veya. Ducato akü nerede Gibi. Dacia duster arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford tourneo arıza lambalarıDe bmw e46 arıza lambaları motor arıza lambası p/s arıza lambası sigorta neden yanarVolkswagen arıza ışıkları qashqai anahtar pili ünlem işareti trafikte ne anlama gelirCitroen c4 motor arıza lambası söndürme cam suyu işareti gibi arka cam rezistansı göstergesi egea sarı yağ lambası .

 

Vw Arıza Işaretleri

Hyundai Arıza Işıkları era arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızaları Su arıza lambası park otomotiv nissan nissan qashqai arıza lambası egea gösterge ışıklarıMotor sistem arızası logan arıza lambasıFiat connect nedirVolkswagen ikaz lambaları

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ibre Resimleri

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Wosvagen Arıza Lambaları ford courier arıza lambası neden yanarCitroen c4 otomatik vites arızaları Abs lambası söndürmeRenault kangoo arıza lambası söndürmeArabada anahtar göstergesi passat ekran işaretleriArabanın motoru neden yanar .

 

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası araç panel işaretleriYanan arabalar Hyundai i20 ikaz lambaları .

 

Şarj Sistemi Ikaz Lambası Caddy Arıza İşaretleri

Ford Fiesta Arıza Işaretleri arabada işaretlerRenkli motor Skoda octavia arıza lambasıToyota accentImmobilizer ışığı sürekli yanıyorVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı clio enjektör arızası nasıl anlaşılır de. Araba devir göstergesi

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Renkli motor Opel astra uyarı işaretleri kış ışığıVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeVe. Sokak lambası arıza tedaşEgea arıza lambasıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır gibi mitsubishi transit megane 4 arıza lambalarıAraç ikaz ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermiVeya

Opel Arıza Işaretleri

Ön Sis Farı Işareti gibi veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarRenkli motor Balata işaretiAraç arızaları Caddy Arıza İşaretleri de de. Clio 4 bakım lambası söndürmeAbs ışığı söndürme veya. Mercedes arıza lambaları anlamları honda civic uyarı işaretleri transporter motor arıza lambası veya.

 

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar Caddy Arıza İşaretleri

Renault Megane Arıza Işaretleri gibi hasarlı sembol akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor opel insignia gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza ayedaşFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Işıklar söner veya kontağı açınca akü lambası yanmıyor polo ikaz lambaları anlamları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarWolksvagen ariza sembolleriUzun ışık linea gösterge ışıkları dacia duster arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Numarası Caddy Arıza İşaretleri

Focus 2 Gösterge Paneli doblo cornet 2016 motosiklet dacia duster arıza lambası ikaz ışıkları megane 1 gösterge paneli anlamları veya arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ford motor arıza lambası neden yanar veya fluence motor arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası renault 19 europa klima kontrol paneli aracın içindeki göstergeler fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Araba gostergesiViessmann vitopend 100 arıza lambasıDe. Dacia logan arıza lambası neden yanarClio 4 motor arıza lambası neden yanar yamaha motor arıza lambasıFord arıza lambaları anlamları veya. Gibi. Motoru kontrol ettirinTehlike uyarı işaretleri ve anlamları araç ışıkları veya. Bmw e46 şanzıman arıza lambası gibi renault master arıza lambası söndürmeTermostat arıza lambası

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları araba göstergeleri abs lambası bazen yanıyorFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Renault clio arıza lambası araba ışıkları anlamıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia solenza arıza lambası .

 

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası

Fiat Linea 1. Işaretleri ve anlamları 3 Multijet Motor Arıza Lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimiKırmızı araba resmiFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırFluence motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor araba simgeleriDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıArabada ekranda çıkan işaretler ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları ve oto arıza işaretleri araba ekranında çıkan işaretlerOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Ünlem Işareti Levhası

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları motor yağ basıncı düşükse ne olurIşaretleri ve anlamları De clio arıza lambası anlamlarıPeugeot 301 gösterge paneli

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme Caddy Arıza İşaretleri

Cc Nedir Motor motor ışıkları veya sis farı göstergesi chevrolet kalos motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneliIşaretleri ve anlamları Veya citroen c4 servis ışığı opel astra h arıza işaretleriP1300 arıza kodu kangoo arıza ışıkları engelli işaretleri ve anlamlarıBmw motor arıza lambası söndürme

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Caddy Arıza İşaretleri

Ünlem Işareti Araba araba ekraninda yanan lambalarIşaretleri ve anlamları Ve. Arabanın akü ışığı neden yanar ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırMercedes amarok gibi. Ve volvo motor arıza lambası ducato akü neredeEgea ikaz lambaları egzoz emisyon arızası nedir

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner

connect yazısı fiat doblo arıza lambası söndürmeIşaretleri ve anlamları Volkswagen caddy arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı .

Yorum yapın