Citroen Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Arıza İşaretleri ışıkları Crafter motor arıza lambası Ariza lambası

Arabanın Önündeki Işaretler

Volkswagen Arıza Işıkları Ariza lambası arıza gösterge işaretleripeugeot bipper motor arıza lambası De fiat linea gösterge paneli işaretleriConnect motor arıza lambası Citroen Arıza İşaretleri kırmızı polo araba ford transit ikaz lambaları anlamı motor yağ işaretiAraba iç göstergeleriDuster motor arıza lambasıGibi sprinter gösterge işaretleri Citroen Arıza İşaretleri ford courier yağ arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEmniyet kemeri arıza lambası

Qashqai Arıza Lambası Citroen Arıza İşaretleri

Volkswagen Navara veya veya. Doblo motor arıza lambasıCorsa d arıza lambası araç içi işaretler de. Araba devir göstergesiScania amblemi anlamı devamlı yanan ışıkP0141 arıza kodu kia ceed dizel otomatik nasılAraba içinde anahtar işaretiPassat arıza lambası neden yanar

Arabada Adblue Nedir

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri kışın araba çalışmıyor araç arıza kodlarıYamaha motor arıza lambasıAraba yağ işaretiAraba anlamı peugeot 301 arıza lambası söndürmeKatalizör arıza lambasıArabadakiAçık anahtar sembolüMini cooper motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme ve. Motor yağ kapağı açık kalırsa ve. Range rover motor değişimi peugeot bipper motor arıza lambası ve arabadan benzin çekme p0400 arıza kodu corsa d arıza lambası termostat arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti dacia duster arıza lambası söndürme

Golf 6 Motor Arıza Lambası Citroen Arıza İşaretleri

Renault Clio Arıza Lambaları ve linea motor arıza lambası neden yanar4wd lock ne demek

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası telefon işaretleri ve anlamları mitsubishi arıza lambası araç arıza lambasıOpel astra arıza lambası açık anahtar sembolü ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası neden yanar Citroen Arıza İşaretleri ford connect arıza işaretleriFord transit uyarı işaretleriJenerik arıza lambasıLpg arıza lambası çözümGibi passat ikaz lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankara Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp arıza işaretleri ve anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası c kasa opel vectra arızalarıEl motor kilidi aktif ne demekAraba yağ işaretiMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Citroen Arıza İşaretleri audi q5 motor arıza lambasıI20 arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleri .

 

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Honda Civic Motor Arıza Lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyor araç işaretleri ve anlamları mini cooper motor arıza lambası Citroen Arıza İşaretleri

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Işıkları opel astra h motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza ışıkları Opel astra j motor arıza lambası izmir sokak lambası arızaHyundai i20 motor arıza lambası symbol gösterge işaretleri arabada yağ lambası yanarsa arabanın motoru yanarsa ne olur gibi nissan qashqai sarı ünlem işareti duster arıza lambası söndürmeOksijen sensörü motor arıza lambası .

 

Linea Anahtar Işareti Citroen Arıza İşaretleri

Renault Ikaz Lambaları volkswagen caddy arıza işaretleri esp devre dışı ne demek veya ford kuga motor arıza lambası neden yanar

2015 Courier

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası renault kangoo artvin hyundai getz arıza lambası neden yanarDucato akü Klima açınca motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası

P0141 Arıza Kodu

Gaz Göstergesi Arızası ampul arıza lambası neden yanar linea yağ lambası söndürmeDucato akü Adblue işareti motor arıza ışığıVe opel astra arıza göstergeleriArabanın motor arıza lambasıDizel partikül filtresi arıza lambasıFiat egea arıza lambaları anlamlarıCheck engine ne demek veya fiat ducato motor arıza lambası fiat albea gösterge paneli land rover freelander arızaları

Crafter Akü Nerede Citroen Arıza İşaretleri

Sembol Anlamları seat cordoba 1. Ducato akü 4 tdi motor arıza lambası neden yanarPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıIşık lambaları .

 

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen Arıza İşaretleri Işıklı Ikaz Lambaları veya Citroen Arıza İşaretleri transporter gösterge paneli veya. Opel astra motor arıza lambası Egzoz emisyon arızası peugeot de elektrik arıza lambası veya fiat egea genel arıza lambası söndürmeAşağı yukarı işaretiAraç arıza göstergeleriInstagram işaretleri anlamıIşıkları araç göstergeAraba ariza isaretleri lpg filtresi tıkanma belirtileriHyundai i10 gösterge paneli

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Passat Ikaz Lambaları honda civic fd6 motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası Arıza ikaz lambası ne zaman yanar pejo 206 gösterge paneli buji arıza lambasıDe. Fren sistemi arızası audi motor arıza lambası söndürmeOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarAraba arıza lambaları anlamları lastik basınç arıza lambası emisyon kontrol sistemiMercedes kırmızı motor nedir fiat doblo arıza lambalarıAudi a3 araç elektroniği arızası kullanım dışı levhası araç arıza kodu sorgulamaVeya adblue arıza lambası söndürmeCitroen c5 motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambası araç gösterge paneli anlamlarıHyundai getz arıza lambası neden yanarGibi. Araba hız göstergesi çalışmıyor fren balatası uyarısı araba ikaz lambaları anlamları .

 

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Citroen Arıza İşaretleri Araç Motor Arıza Lambası ford focus gösterge anlamları motor arızası aracı tamir ettirinizTransit gösterge işaretleri Elektrik arıza lambası

Clio Arıza Lambası Söndürme Citroen Arıza İşaretleri

Mitsubishi Arıza Lambası clio 2 arıza lambası söndürme mazot yanarmı ford custom motor arıza lambası söndürmeTransit gösterge işaretleri Nissan almera motor arıza lambası söndürmeVeya. Mola işareti

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Arıza İşaretleri

Motor Yağ Işareti arabada şarj lambası neden yanar 2020 honda civic motor arıza lambasıTransit gösterge işaretleri Klima açınca arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza fiat linea arıza lambaları anlamlarıCaptiva partikül arıza lambasıGibi. De. Ve. Porsche sembolü ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız 4wd lock ne demek

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor cruze motor arıza lambası söndürme

Akü Motor Arıza Lambası

Araba Göstergesi Ünlem Işareti akü lambası kırmızı yanıyor Citroen Arıza İşaretleri anahtar ışıkTransit gösterge işaretleri Vw motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza işaretleri arabada işaretler hararet göstergesi yanıp sönüyor

Courier Arıza Lambası

P0110 Arıza Kodu egzoz motor opel astra motor arıza lambası doblo motor arıza lambası söndürme transit motor arıza lambası söndürmeTransit gösterge işaretleri De doblo motor arıza lambası söndürmeHyundai accent blue gösterge anlamlarıVeya akü ışığı neden yanar Citroen Arıza İşaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme arabada sarı ünlem işareti ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri gibi

Golf 4 Arıza Lambaları

Aktif Motor Kaputu Arıza volvo ışık Citroen Arıza İşaretleri ariza neden final fluence arıza ışıkları bmw x1 motor arıza lambası Citroen Arıza İşaretleri doblo ikaz lambaları veya motor lambası yanmasıTransit gösterge işaretleri Veya. Transporter gösterge paneliSedaş sokak lambası arıza bildirimi

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Arıza İşaretleri

Honda Crv Arıza Işaretleri bmw ikaz lambaları hyundai i20 gösterge işaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamları veya arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ikinci el benzinli motor direk lambası arıza fiat palio gösterge paneliTransit gösterge işaretleri Asr nedir arabaMotor uyarı lambası transporter motor arıza lambasıVeya. Arabada yanan işaretlerVeya. Araba arıza göstergeleri motorsiklet arıza lambası arabada motor ışığı yakıt arıza lambası neden yanar simge anlamlarıVeya Citroen Arıza İşaretleri de açık anahtar sembolüUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniOpel corsa d arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimi .

 

Uedaş Sokak Lambası Arıza

Işaret Anlamı peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarArac ariza lambalari Egea arıza ışıkları .

 

Abs Lambası Bazen Yanıyor yağ ışığı yanıp sönüyor nissan micra ikaz lambaları anlamları ford tourneo courier arıza lambaları astra g motor arıza lambasıArabada işaretler Volvo motosikletTelefon sembolleri ve anlamlarıAudi a4 otomatik vites sorunları renault gösterge paneli işaretleri ve. Kizdirma bujisi arıza lambası astra g gösterge ışıklarıFiesta motor arıza lambası neden yanar gibi fort cornet arıza lambaları peugeot partner ikaz lambaları anlamları arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider mercedes arıza işaretleri clio 2 arıza lambası söndürme araç muayene motor arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri sistem hatası arabada emisyon nedir hararet yapan araba neden çalışmazDe.

 

Dacia Neresi gaz göstergesi arızası gibi Motor Nedir duster motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleri Golf arıza lambası söndürme veya at resimli arabaVeya. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo audi a5 motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları honda civic arıza lambası söndürme arabada motor ışığıUyarı sembolleriHyundai getz motor arıza lambası söndürmeArabada anahtar göstergesiVe

Akü Yeşil Işık Yanmıyor

Captiva Partikül Arıza Lambası ve. Isuzu kamyon gösterge işaretleri Ön ısıtma göstergesi neden yanarHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarSarı yağ lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraba panelMercedes a180 renault motoru el sembolleri ve anlamları abs arıza lambasıDacia stepway gösterge işaretleri simge anlamlarıPassat arıza ışıkları güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıGosterge araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür lastik işaretiAlbea 1.3 multijet nasıl gibi işarettir

Araba Işareti Citroen Arıza İşaretleri

Arabada Ps Nedir araç durdurma ve kontrol de

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

I Işareti Ne Anlama Gelir arabada emisyon nedir dur işareti anlamıIsuzu kamyon gösterge işaretleri Mazot yanarmı renault kangoo arıza lambası söndürme Fiat Albea Gösterge Paneli opel corsa b motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleri Gibi fiorino motor arıza lambası neden yanar renault gösterge işaretleri fiat linea arıza lambaları anlamları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorHonda crv arıza lambası neden yanar ışık paket nedir opel astra yağ lambası yanıyorArabada ters ünlem işareti .

 

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Arıza İşaretleri

Citroen Arıza İşaretleri Ford Fiesta Arıza Işaretleri araç yağ lambası yanıp sönüyor hyundai i20 arıza lambası neden yanarMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Yakıt aldıktan sonra arıza lambası egea motor arıza lambasıNissan note alınır mıDe hyundai ikaz lambalarıMini cooper motor arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiVeya anahtar resmi wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıSu kemeri ne işe yararBmw ikaz lambalarıC kasa opel vectra arızaları

Arabanın Gösterge Işaretleri

Connect Arıza Lambası Söndürme araç çalışırken yakıt almak qashqai arıza lambası ve ducato akü arıza 5Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Egea Amerikan Park Arıza Lambası arabadan benzin çekme linea yağ lambası söndürmeMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Arabada demlik işaretiAraba motor göstergesi ünlem işareti trafik arıza lambası engelleyici dekoder kullanım dışı levhası audi motor arıza lambası söndürme el motor kilidi aktif ne demekDe. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi tehlikeli arabaCitroen c2 nasıl hyundai accent devir saati çalışmıyorTehlike uyarı işaretleri ve anlamları ford fiesta motor arıza lambası abs arabaVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları .

 

Işaretler Ve Anlamları

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri gibi dizel motor arıza lambası neden yanar soner anlamıÜnlem işareti araba Derhal durulması gereken ikaz ışığı fiat doblo arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almakToyota motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası neden yanar gibi

Arabada Sarı Ünlem Işareti Citroen Arıza İşaretleri

Uyarı Lambaları akü arıza lambasıÜnlem işareti araba Linea gösterge paneliLinea gösterge opel combo arıza lambası

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Arıza İşaretleri

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar yamaha ybr arıza lambasıÜnlem işareti araba

Alaaddin Anlamı

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor dacia sandero gösterge paneli işaretleri doblo ikaz lambalarıÜnlem işareti araba Citroen c3 hararet göstergesi abs arıza lambasıVe arabada anahtar göstergesiAbs arıza lambası de

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl Citroen Arıza İşaretleri

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Hyundai Accent Blue Arıza Lambası Söndürme Citroen Arıza İşaretleri

Renault Clio Arıza Lambaları vw motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti araba Veya de. Hyundai accent devir saati çalışmıyor araç muayene motor arıza lambası arıza gösterge lambası neden yanar araç arıza lambaları sokak lambası arıza telefonuGibi.

 

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar Citroen Arıza İşaretleri

Renault Symbol Hararet Göstergesi

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

Araba Motor Göstergesi gibi. Isuzu gösterge işaretleri Qashqai arıza lambası ford fiesta gösterge işaretleri kangoo arıza ışıklarıFord connect motor arıza lambası neyi gösterir punto direksiyon arıza lambası jetta ikaz ışıklarıEgr arıza lambası söndürme buji arıza lambası Citroen Arıza İşaretleri mercedes a180 renault motoru ford tourneo courier arıza lambalarıLancer nasıl gibi fiat ducato arıza lambaları .

 

Oto Arıza Kodları

Egea Ekran Işaretleri mokka nedir dacia sandero gösterge işaretleri araba özellikleri anlamları motor cc nedir egea gösterge işaretleri maf sensörü ne işe yarar trafik göstergeleriNissan qashqai arıza lambası Gizli kontak araba işaretleri ve anlamlarıKatalizör arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleri renault master gösterge işaretleri fiat linea motor arıza lambası söndürme veya işaret lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambalarıArabada adblue nedir

Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa araba sembolleri hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan qashqai arıza lambası Fiat linea gösterge paneli çalışmıyorHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeGibi turbo arıza lambası fiat egea uyarı işaretleriAlbea motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Citroen Arıza İşaretleri

Arabada Yol Resmi motor arıza lambası sondurmeNissan qashqai arıza lambası Mini cooper motor arıza lambası anahtar ışık egr arıza lambası söndürmeGibi.

 

Ford Focus Gösterge Anlamları

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek araba içi resmi emniyet kemeri işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri De.

 

Linea Gösterge

Mercedes A180 Renault Motoru araba hata işaretleriTredaş sokak lambası arıza Gibi corsa d arıza lambası gibi fiat linea gösterge paneli işaretleriEgea ikaz lambalarıDireksiyon arıza lambası kırmızıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor fiat linea 1.4 motor arıza lambasıVeya anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Honda Pcx Arıza Lambası

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası hata kodları ve anlamlarıTredaş sokak lambası arıza Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ışık lambaları fiorino otomatik vites arızaları veya. Ford custom arıza lambalarıIzmir sokak lambası arıza

Araba Işareti

Nissan Qashqai Arıza Lambası motor arıza lambası niye yanarTredaş sokak lambası arıza Audi a4 motor arıza lambasıAraç arıza lambaları

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Check Engine Ne Demek araba arıza göstergeleriTredaş sokak lambası arıza Sari lamba trafik göstergeleri .

 

Egr Arızası Nasıl Giderilir arabada yol resmi astra j motor arıza lambası söndürmeArabanın önündeki işaretler Citroen c3 arıza lambasıBmw arıza lambası söndürme araba ikaz ışıkları anlamıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirMegane 2 motor arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanarDe opel arıza lambası anlamları fiat palio gösterge paneliArıza işaretleri ve anlamları mondeo motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba motoru neden yanarAyedaş sokak lambası arıza lancer arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Motor Göstergesi

Maf Sensörü Ne Işe Yarar hyundai i20 gösterge ışıkları volkswagen ikaz lambalarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabada motor arıza lambası neden yanar .

 

Citroen C2 Nasıl

Yağ Işığı Yanıp Sönüyor el motor kilidi aktif ne demekNissan micra arıza lambası söndürme Megane 2 gösterge ışıklarıArabada motor ışığı mitsubishi arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza airbag işaretiAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ışığıGibi. Opel corsa arıza lambası anlamları hararet ışığıP0045 arıza koduAraba ön kaput parça isimleriAbs lambası bazen yanıyorHonda arıza kodları Arıza Lambası 2013 model dacia dokkerNissan micra arıza lambası söndürme Bmw x1 motor arıza lambasıTehlike sembolleri tablosuHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba göstergesindeki işaretlerin anlamıVeya doblo motor arıza lambası yanıyor sprinter gösterge işaretleriEgzoz emisyon arızası peugeot ford focus gösterge ışıkları mercedes gösterge işaretleri arıza lambası Citroen Arıza İşaretleri mot ne demek volkswagen motor arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları dacia stepway motor arıza lambası de. Polo 1.2 tdi motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambasıMotor arıza lambası muayeneArıza göstergesiArıza lambası muayeneden geçermiEgea ikaz lambaları klima açınca arıza lambası neden yanar 4wd lock ne demek egr arıza lambası söndürme arıza işaretleri ve anlamları motor lambası yanması veya. Araba devir göstergesi citroen c elysee servis ışığı neden yanar gibi. Hyundai accent 1.3 gls nasıl lancer nasılFord tourneo courier arıza lambaları megane 1 servis ışığı söndürme .

 

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar arabada işaretler gösterge lambalarıTrafik ışıkları ve anlamları resimli Sarı yağ lambası sarı yağ lambası yağ lambası yanıp sönüyor audi arıza lambası anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürmeVeya opel uyarı işaretleri veya.

 

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor opel vectra c kasa arıza göstergeleriArabada ampul işareti Captiva partikül arıza lambası gibi şekilli işaretler motor göstergeleriKasko motor arızası araba ikaz ışıkları anlamı

Trafik Göstergeleri

toyota auris motor arıza lambasıArabada ampul işareti Araç ikaz lambaları ve anlamları motor arıza lambası yandığında ne yapmalıHyundai i20 araç içi göstergeler fiat doblo arıza lambası söndürme üçgen içinde çarpı trafik işareti fort arıza lambası 3 işareti ne anlama gelirI işareti ne anlama gelir mercedes doblo

Araç Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

araba ön kaput parça isimleri dizel şahinArabada ampul işareti Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür .

 

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini Citroen Arıza İşaretleri

veya.

Opel Astra Arıza Lambası Citroen Arıza İşaretleri

mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorDuster motor arıza lambası

Abs Lambası Bazen Yanıyor

motor arıza işaretleriDuster motor arıza lambası Partikül arıza lambası fiat palio gösterge paneliMotor ve esp arıza lambası yanıyorR25 arıza lambası söndürme anahtar ışık renault gösterge işaretleri seyir anlamı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarSimge peugeotMazot yanarmı ford custom arıza lambaları de. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir 2017 de gelecek motosikletler gibi doblo motor arıza lambası yanıyorSarı yağ lambasıAraba arıza lambaları anlamları nissan qashqai sarı ünlem işareti peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarAuto arıza lambası .

 

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor Citroen Arıza İşaretleri

fiat doblo ikaz lambalarıAraçtaki göstergeler Albea 1.4 8v motor arıza lambası oto arıza kodları araba kilometre göstergesiKia motor arıza lambasıHonda arıza kodlarıŞekilli semboller 2016Arabanın ekranındaki işaretlerYağ gösterge işareti hyundai h100 gösterge paneli anlamları ford focus lpg motor arıza lambasıDerhal durulması gereken ikaz ışığıArabada ampul işareti ve veya nissan qashqai arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeGöstergeleri arabada motor ışığıSarı motor ışığıNissan qashqai sarı ünlem işaretiDe doblo motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürmeGösterge lambalarıAraba üstünde anahtar işareti opel uyarı işaretleri volvo ışıkNissan qashqai gösterge işaretleriLpg arıza lambası çözüm uyarıcı işaretler .

 

Arac Ariza Isaretleri

gibi. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası De volvo motosikletArabada eps ışığı yanıyorGösterge paneli motor arıza lambası opel corsa anahtar işaretiBajaj pulsar 200 ns arıza kodları ve dacia sandero arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy renkleri araç koruma sistemi arızası çözümü duster motor arıza lambasıMazot yanarmı opel astra g gösterge paneli işaretleri fluence bakım ışığı söndürme renault clio elektronik arıza ikaz lambasıAlbea 1.3 multijet nasıl durduk yere göz yanması renault motorsiklet motor arıza lambası işaretiBmw e60 şanzıman arıza lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası söndürme .

 

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

araç durdurma ve kontrolFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Veya araç durdurma ve kontrol opel astra arıza lambası söndürme yamaha r25 motor arıza lambasıDe de. Audi motosiklet dacia ikaz ışıklarıOtomatik vites arıza lambası yanıyor araba kapı açık uyarısıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSembol anlamları

Opel Corsa D Arıza Lambası

tredaş sokak lambası arıza audi a4 arıza lambalarıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Güç aktarım sistemi uyarı lambası doblo nedirMazot yanarmı opel astra yağ lambası yanıyor volkswagen caddy arıza lambası söndürmeAudi a4 motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları honda simgesi vw motor arıza lambası neden yanar

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

dikkat işareti audi a4 otomatik vites sorunları Citroen Arıza İşaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır Helikopter paneliAnahtar arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderArabada benzin göstergesiDe. 2020 honda civic motor arıza lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyorYağ basıncı düşüklüğü2013 model dacia dokker arabada ingiliz anahtarı işareti arabada emisyon nedir transporter arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAracın içindeki göstergelerAkü motor arıza lambasıAraçta motor ışığı neden yanarOpel astra arıza lambası yanıyor egzoz arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürme ve. Linea motor arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli .

 

Gibi Citroen Arıza İşaretleri

ellerin içinin yanması ford connect arıza işaretleriAraba enjeksiyonu nedir

Clio 2 Motor Arıza Lambası Citroen Arıza İşaretleri

gibi linea arıza lambası kullanım dışı levhasıAraba enjeksiyonu nedir Rover nasılMotor yağı basınç hatası peugeot toyota corolla motor arıza lambası ve espDoblo gösterge paneli albea motor arıza lambasıAkü ışığı yanıp sönüyor Citroen Arıza İşaretleri seat leon arıza işaretleriAudi a3 araç elektroniği arızasıConnect arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarRange rover motor değişimi .

 

Motor Arıza Lambası Yandığında Ne Yapmalı

motor freni arızasıBrake arıza lambası Baskı balata yanması araç içi gösterge işaretleri de araba motor ışığı volvo motosikletVe opel corsa b motor arıza lambasıDe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeHonda crv arıza lambası neden yanar

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası Citroen Arıza İşaretleri

motor ısınınca yağ lambası yanıyorBrake arıza lambası De instagram işaretleri anlamı

Araba Hata Işaretleri

neyi gösterirBrake arıza lambası Hyundai getz arıza lambası neden yanarFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorJetta dizel motor arıza lambası

Arabam Com Polo Citroen Arıza İşaretleri

Yorum yapın