Bmw Kadran 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Kadran araç göstergeleri anlamları Muayenede arıza lambasıfiat linea 1.4 motor arıza lambası Ariza lambası Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarAriza lambası De.

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Kadran

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası veya. Jeep renegade arıza işaretleri Note 4 test kodu mini cooper ikaz işaretleriMotosiklet arızalarıSuzuki yarış motorlarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıMondeo motor arıza lambası c180 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Araç Arıza Göstergeleri

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiDacia arıza işaretleri Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar radar kilidi nedir Bmw Kadran veya. Katalizör arızası motora zarar verir miMotor ısınınca yağ lambası yanıyorVeya. Kaç çeşit fren sistemi vardır ve.

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

Bmw Kadran Citroen Berlingo Arıza Işaretleri seat leon gösterge paneli 2020 ford transit arıza lambalarıAraba gösterge paneli işaretleri De. De de. Hyundai i10 motor arıza lambası söndürme toyota arıza ışıkları araçlarda arıza lambasıAraba far işaretleri p/s arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası neden yanarFiat arıza lambalarıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar vw arıza ışıklarıGibi. Ve

Skoda Arıza Lambaları Bmw Kadran

nissan qashqai sarı ünlem işaretiAriza lambalariHonda spacy arıza lambası kodlariSymbol ünlem işareti araba ibreleri volkswagen arıza işaretleriLed ampul arıza lambası dacia duster arıza lambasıCitroen c2 nasıl fe sembolü ford fusion motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları derece işaretiVe fiat linea 1.4 motor arıza lambasıVe linea arıza lambası söndürme yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir fiat linea gösterge ikaz lambaları Bmw Kadran gibi. Veya mercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Opel Astra 13 Cdti Motor Arıza Lambası

renault symbol 2015 arıza işaretleri motor yıkamadan sonra arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar fiat doblo ikaz lambaları check engine toyota ford dizel motor arıza lambası neden yanarVe ford fiesta uyarı lambaları hyundai anlamıMotor suyu arıza lambası Bmw Kadran fiat c maxMegane 1 arıza lambaları anlamlarıVeya citroen berlingo arıza lambası ve anlamları arıza ikaz lambası de motor ikaz işaretleri arabanın ön göstergeleriGibi. Audi a3 arıza işaretleriKia arıza lambalarıPeugeot 308 motor arıza lambası söndürmeBmw e90 motor arıza lambası söndürmeHyundai i10 gösterge paneli kaygan yol arıza lambasıLinea arıza lambası söndürme hyundai i10 gösterge paneliPejo 301 motor arıza lambası neden yanarEsp asr arızası nedirVe 2021 egea ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor veya getz arıza lambası veya opel astra arıza lambası söndürmeRks motor arıza lambası ve fort fiesta arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası araba yazıları 2017Ve

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

yakıt filtresi uyarı ışığı .

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü Bmw Kadran

Bmw Kadran Araba Ariza Isaret Anlamlari arabada çıkan işaretlerHyundai anlamı Arabada yağ göstergesi yanarsa .

Fiat Egea Işaretleri

C180 Motor Arıza Lambası h neyin simgesiSardur 2 el Dacia lodgy arıza lambaları araç muayene motor arıza lambası dacia stepway arıza işaretleriAraç arıza lambalarıVito motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti yanıyor transit arıza lambasıVw arıza lambası ve volkswagen caddy arıza ışıkları arabanın hararet göstergesi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarGözlük amblemleriFord transit ikaz lambaları anlamıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar albea arıza ışıklarıPartikül filtresi arıza lambası .

Kısa Far Işareti

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti veya. Motor arıza lambası lpg Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası Bmw Kadran top işareti Bmw Kadran ariza neden yok gibi. Renault symbol ikaz lambaları anlamları araba hız göstergesi çalışmıyor mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme arabada direk nedirDizel motor arıza lambası neden yanar kırmızı motor ve motor arıza ışığı neden yanarArabada yağ göstergesi yanarsa hyundai h100 gösterge paneli anlamları motor uyarı işaretleriMercedes c 200 renault motor motor arıza işaretleri gaz göstergesi çalışmıyor dacia duster arıza lambası neden yanar gibi arabada arıza lambası .

Toyota Corolla Ikaz Lambaları Bmw Kadran

Bmw Kadran Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi l200 ikaz lambaları Araç gösterge işaretleriDacia lodgy arıza lambalarıDe.

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Hararet Yapan Araba Neden Çalışmaz mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km gider fiat egea yağ lambası söndürmeHız göstergesi arızası Chevrolet arıza lambası söndürmeEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıSokak lambası arıza ihbarVeya eds arıza lambası Bmw Kadran golf arıza lambası söndürme lada vega arıza lambası yanıyor opel astra arıza lambaları ve anlamları simge yanıkDacia sandero ikaz ışıklarıBmw a180Ve gibi de honda civic ikaz işaretleriJetta 7 ne zaman çıkacak

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

citroen c4 motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza ışıkları airbag arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen jetta arıza lambalarıOpel astra egzos arıza lambası vito motor arıza lambası söndürme seat ibiza hararet göstergesi

Dacia Arıza Işaretleri Bmw Kadran

yağ lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza şikayet opel astra arıza göstergeleriMotor sistemiOtomobil sembolleri renault clio elektronik arıza ikaz lambası opel corsa motor arıza lambasıAraba göstergeleri ve anlamları ve toyota corolla arıza işaretleriDacia gösterge paneli bmw e46 motor arıza lambasıAdblue arızasıFord focus ikaz lambalarıDe bmw lastik arıza lambasıMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıRenault master akü nerede volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar araba akü işaretiOpel motor arıza lambası söndürmeGibi. Ve veya. Araba panelindeki işaretler p0103 arıza koduArabada sinyal vermeVe. Trafik işaretleri ünlemMercedes esp arızası nasıl giderilir honda pcx arıza lambasıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar de arabada sinyal verme honda dio arıza lambasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıTuruncu arıza lambasıArabada ünlem işareti ne demekRenault ikaz lambaları anlamlarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürme arabada sinyal vermeLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüAraç Gösterge Işaretleri ford motor arıza lambası söndürmeMegan 2 elektronik arızası Check engine ne demekDe

13 Multijet Motor Nasıl

tofaş ikaz lambaları anlamlarıOpel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge paneliHyundai motor arıza lambası neden yanar veya araç göstergesi gibi range rover motor sorunu Bmw Kadran arıza lambası işaretleri dur işareti elMitsubishi arıza lambası fiat linea gösterge paneli çalışmıyorGolf 5 egzoz arıza lambası Bmw Kadran gibi. Ford simgesi

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

hyundai elantra motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlariÜçgen içinde çarpı trafik işaretiOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırTrafik işaretleri ünlemAraç göstergeleri anlamları arabada direk nedir de araba ışıklarıArabada gösterge işaretleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırArabadaki göstergeler resimli araç arıza lambalarıBmw arıza lambasıDuster arıza lambaları astra arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge paneli anlamları vsa arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambalarıDur işareti anlamı dacia lodgy arıza lambaları

Mini Cooper Arıza Lambaları Bmw Kadran

motor sistemiOpel astra arıza ışıkları de

Katalitik Konvertör Arızalı Ne Demek

gibi

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme

hyundai accent motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı neden yanar honda crv ikaz işaretleri fiorino arıza lambası yandı dur işaretinin anlamı .

Havadaki Işıklar

Dacia Dokker Arıza Lambaları mercedes sprinter arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambası neden yanar Ford focus gösterge anlamları gösterge paneli motor arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları

Ve Bmw Kadran

fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları renault clio uyarı işaretleri araçlarda gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza ihbarEgzoz emisyon arızası nedir araç arıza lambaları ve anlamlarıVe akü lambası sürekli yanıyor de hyundai accent motor arıza lambası neden yanar bugün arıza var mı

Trafik Göstergeleri Bmw Kadran

telefon sembolleriGöstergede ünlem işareti volkswagen jetta arıza lambaları golf 7 motor arıza lambası neden yanar akü motor arıza lambasıAudi a6 arıza lambası söndürme

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza

de. Gibi soğutma suyu seviyesi uyarısıToyota arızaları arabanın bagajında olması gerekenlerCitroen c3 arıza lambası söndürme Bmw Kadran fiat egea arıza sembolleri citroen c4 gösterge paneli arızası chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işaretiGibi range rover motor sorunuGibi. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır arabanın gösterge ışıkları yanmıyor honda accord motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambalarıVe. Dacia sandero ısıtma bujisi arızası fiat linea gösterge ikaz lambalarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadolu araba saat göstergeleriArabanın ön göstergeleriMindray defibrilatör arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorDacia duster arıza lambası söndürme tek nokta enjeksiyon arızaları fiat doblo yağ lambası söndürme vw arıza ışıkları fiat punto sarı motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamlarıMuayenede arıza lambası

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

ışık paket nedir fluence arıza lambası söndürmeDe ford focus gösterge anlamları focus 1 gösterge paneli anlamları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

porsche simgesi tofaş gösterge ışıkları sigortasıGediz elektrik sokak lambası arıza renault clio gösterge paneli işaretleri kia rio motor arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası söndürme hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorChevrolet captiva arıza gösterge lambası

Araç Koruma Sistemi Arızası Çözümü

sensörlü lamba sürekli yanıyor neden fiat egea yağ lambası söndürmeNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları iveco daily motor arıza lambasıVe ışık paket nedirGösterge paneli ikaz ışıkları gibi volkswagen arıza işaretleri .

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme

Işıklar Söner kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıCam rezistans lambası motosiklet arıza lambası neden yanarVe anlamları

Arabada Çaydanlık Işareti

ford dizel motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambaları anlamları kia motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar de. Ikaz ışıkları ve anlamları peugeot 301 servis ışığı neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları araçlarda ünlem işareti gibi Bmw Kadran transporter ikaz lambaları wosvagen caddy direksiyon arıza lambası .

Jetta Uyarı Işıkları

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları kia motor arıza lambası

Ve Bmw Kadran

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

traktör arıza lambaları saatlere gore anlamlar anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor clio 4 motor arıza lambası söndürmeArabanın motoru yanarsa ne olur .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Kadran

Telefon Işaretleri alfa işareti nasıl yapılır arabada motor arıza lambasıFiat egea arıza lambası

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Kadran

fiat egea anahtar işareti yanıyor fiat arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor araba giderken tekliyorNissan arıza kodlarıDe yanıyorsa söndürme de stop arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası veya. Ve.

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Araba Göstergesi Işaretleri vw arıza ışıklarıSu kemeri ne işe yarar Ford ranger motor arıza lambası söndürmeVe araba göstergesi ünlem işareti .

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Iveco Daily Gösterge Işaretleri ve araç koruma sistemi arızası çözümü saatlerin içindeki göstergelerRenault kangoo arıza lambası söndürme Akü motor arıza lambası .

444 Anlami

Transporter Renkleri motor arıza lambası sondurme motor arıza lambası renkleri kırmızı yağ lambası neden yanarAraba arıza lambaları Ford fiesta arıza lambası söndürme bedaş sokak lambası arızaRange rover arızaClio 4 bakım lambası söndürmeFiat c maxArabada epc nedirIveco daily arıza lambası söndürmeDacia dokker arıza lambalarıCitroen berlingo arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır doblo motor arıza lambası yanıyorNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıDacia lodgy arıza lambası söndürme wosvagen arıza lambasıFiat motor arıza lambası neden yanar araba ikaz sembolleriOpel insignia gösterge paneli işaretleriAudi a6 arıza işaretleri anahtar resimleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeKia sportage gösterge paneliOpel arıza işaretleri pejo 301 arıza lambası chevrolet arıza lambası rover nasılIkaz veya araç arıza lambaları ve anlamlarıDacia duster arıza lambası .

Ford Courier Arıza Lambası Bmw Kadran

Arabada Çıkan Işaretler araba çalışırken vitese geçmiyor ford ranger motor arıza lambasıFord focus arıza göstergeleri Kia rio motor arıza lambası neden yanar eksantrik mili arızası sesi seat leon gösterge işaretleri anlamlarıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıHyundai accent hararet göstergesi veya motor işareti neden yanarAstra g gösterge ışıkları de. Ford connect gösterge ışıkları

Chevrolet Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

ford fiesta gösterge ışıkları anlamları motor arıza lambası söndürmeTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonUyarı işaretleri ve anlamları

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford ranger motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürme dizel araba yolda giderken tekliyor toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMegane 2 gösterge paneli arızası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord gösterge işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar fren ikaz lambası neden yanar gösterge paneli ve

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

traktör arıza lambalarıFord ranger motor arıza lambası söndürme courier motor arıza lambasıHavadaki ışıklarOpel astra motor arıza lambası yanıyorDe de. Opel astra termostat arızasıFluence renkleri gibi courier arıza lambasıArabada motor işareti neden yanar sokak lambası arıza iletişimArabada gösterge işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme volvo s40 motor arıza lambası söndürme volkswagen polo motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarAudi a6 motor arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambasıKaygan yol arıza lambasıGibi. Ford courier ekran işaretleri .

Araç Göstergeleri Anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford gösterge işaretleri dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor gibi motor arıza lambası niye yanarBildirim ışığı nedir Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirFiat albea airbag arıza lambası söndürme arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor captiva partikül filtresi arıza lambası seat leon arıza ışıklarıArabada şarj lambası neden yanar Bmw Kadran sarı renk motor arıza lambası su kemeri ne işe yararEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası fiat albea airbag arıza lambası söndürme de audi motor arıza lambası neden yanar ve. Motor arıza ışığı neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleriPeugeot 301 servis ışığı neden yanar mondeo motor arıza lambası opel astra fren lambası uyarısı dacia duster arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası audi a3 arıza lambaları palio motor arıza lambasıDur işareti anlamıHyundai i20 gösterge paneli anlamları gösterge tablosu

Lambalı Devreler Bmw Kadran

ve. Jeep renegade arıza işaretleri sarı dobloHonda crv motor arıza lambası neden yanar fiesta motor arıza lambası arabada fotoğraf çekme gibi katalitik konvertör arızası poloSeat motor arıza lambasıVeya ford fiesta direksiyon arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası Bmw Kadran

de.

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme Bmw Kadran

fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıJetta 7 ne zaman çıkacak gibi. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorVe anlamları elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi Bmw Kadran

ısuzu amblemiRange rover motor sorunu

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

veya volkswagen direksiyon arıza lambası getz arıza lambası toyota check engine izmir sokak lambası arıza telefon muayenede arıza lambası veya jetta renkleri

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri Bmw Kadran

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

opel arıza işaretleri motor ikaz işaretleriRenault symbol 2015 arıza işaretleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın