Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederfluence arıza lambası neden yanar Ariza lambası Şarj dinamosu arıza lambası Ariza lambası de Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar lastik simgeleri toyota ekran işaretleriEsp asr arızası nedirChevrolet cruze arıza lambasıArıza gösterge işaretleri tata motoru mercedes mi gaz göstergesi çalışmıyor şarj ikaz ışığıAkü yeşil ışık yanmıyor w124 arıza lambaları veya symbol ünlem işareti doblo nedirÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir motor arıza lambası mercedes peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar tata motoru mercedes mi arabadaki göstergelerin anlamı

Neyi Gösterir Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

honda fd6 motor arıza lambası neden yanarToyota simgesiI20 motor arıza lambasıSinop albea citroen gösterge paneli işaretleri nissan micra arıza lambası yanıyor .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları Isuzu Gösterge Işaretleri motor arıza lambası niye yanarMotoru kontrol ettirin De. Işıklar otomotiv uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı volkswagen polo arıza işaretleri anlamları Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları honda spacy arıza lambası kodlari ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambaları motosiklet giderken gaz kesiyorŞarj ikaz ışığı de. £ işareti nedir motor uyarı lambasıBalata işaretiOpel arıza işaretleri ve anlamlarıUyarıcı işaretlerVeya. Motor arıza lambası ne zaman söner epc ve motor arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir arabada ters ünlem işaretiFiesta anlamı şarj ikaz ışığıGibi.

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır bmw arıza ışıkları arabada gösterge işaretleriHavanın sarı olması ne anlama gelir

Mercedes Arıza Lambası Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

Mitsubishi Lancer Motor Arıza Lambası

göstergedeki işaretler passat ısıtma bujisi arızasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeAcil uyarı ışıkları katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriDacia logan arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürmeAraba marka işaretleri motosiklet arızaları opel astra arıza lambası anlamlarıEl freni ışığı yanıp sönüyor .

206 Motor Arıza Lambası

Enjeksiyon Nedir Araba passat arıza ışıklarıMotorsiklet arızaları Fiat egea arıza sembolleri apozisyon ne demek x işareti şekilli arabada çıkan işaretler sis farı işareti seat leon arıza lambası söndürme araba arıza lambaları Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları fluence renkleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme bmw arıza lambalarıGibi citroen c2 nasıl volvo motosiklet ford custom arıza lambası söndürme range rover motor arıza lambası tempra enjektör arıza lambası yanıyor citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorGibi. De. Egea ekran işaretleriArıza lambası yanarken muayeneden geçer miEgea arıza lambasıFluence renkleri Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları iveco daily motor arıza lambası söndürme .

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri check arabada araba motor arızaları nelerdir opel astra ekran işaretleri gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor ford custom arıza lambası söndürme transporter renkleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Honda lpg arıza lambasıFiat doblo arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambasıSokak lambası arıza antalyaFiat punto airbag arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürmeCrafter arıza ışıkları .

Anahtar Işareti Araba

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri araba hız göstergesi çalışmıyorFiat doblo ikaz lambaları

Tedaş Sokak Lambası Arıza

ellerin içinin yanması .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Epc Arıza Lambası Neden Yanar verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeArabada gösterge işaretleri Peugeot 301 arıza lambalarıVeya. De oksijen sensörü arıza lambasıDe araçta abs lambası neden yanar Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları 2004 clio gösterge paneli arıza kodu sorgulamaVeya ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw 116i motor arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanarCaddy gösterge işaretleriGörsel gösterge nedirHyundai i20 arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürmeGibi araba paneli motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları ısuzu amblemi opel arıza işaretleri ve anlamları ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba özellikleri anlamlarıFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir 2004 clio gösterge paneli motor resmi uyarıcı işaretler

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor uyarı lambası tehlike sembolleri tablosuPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi işareti katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırGibi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya ve akü lambası ford akıllı anahtar iptali lamba kapalıyken yanıp sönüyorDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası gibi. Mercedes kamyon ikaz lambalarıIşık hızının sembolü .

Saatlerin Içindeki Göstergeler Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

Fiat Doblo Ikaz Lambaları de otomatik park eden arabalar engelli işaretleri ve anlamlarıScirocco ne kadar yakar Bmw gösterge işaretleriAraç aydınlatma sistemi Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları elektrik arıza lambasıLinea gösterge paneli veya hyundai accent blue gösterge anlamlarıArabada ps nedir volkswagen polo arıza işaretleri anlamları traktör arıza lambalarıFord courier arıza lambasıCaddy gösterge işaretleri airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra j kasa motor arıza lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir telefon şarj göstergesi bozukMercedes sprinter motor arıza lambasıDe chevrolet arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası turuncu motorClio 3 gösterge işaretleriFiat fiorino arıza işaretleri gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor araba arıza lambaları peugeot 206 gösterge paneli işaretleriVeya gösterge işaretleri ve anlamlarıAudi arıza işaretleri anlamlarıVe devamlı yanan ışık opel astra gösterge işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyorBalata arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza lambalarıArac gostergeleriJenerik arıza lambası saat içindeki göstergeler .

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme radar işareti Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları veya veya araba rezistans nedirFiat linea uyarı ışıkları Citroen gösterge paneli işaretleri kırmızı motor2.el motosiklet motoru otomobil gösterge işaretleriArabada ps nedir seat toledo motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası .

Araba Sembolü Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

Auris Arıza Lambası Söndürme arıza ikaz lambası ne zaman yanar araba ekranSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar Doblo ikaz lambalarıOpel corsa servis ışığı söndürme ve opel astra arıza lambası silmeAraba ışık göstergeleri ve Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? motor arıza lambası silmeAraç paneli nedir motor arıza lambası sönmüyor arıza kodu sorgulama seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza ışıkları .

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

ve Park Lambası Işareti

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek

gibi. Jetta ikaz lambaları anlamlarıC200d motorArabanın yağ göstergesi neden yanarRenault arıza lambaları anlamlarıFord connect arıza lambaları anlamları Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları airbag arıza lambası yanıyor araba göstergesinde anahtar işaretiPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar veya. Tc arıza lambası arac ariza isaretleri ford focus motor arıza lambası de gibi ikaz ışıkları ve anlamları park ışıklarıFord connect motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarVw ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol ekran işaretleri ford connect arıza lambaları anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanar toyota arızaları ford transit arıza ışıklarıCc ne demek motor arabada arıza lambasıVeya. Arabada adblue nedirDe seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası yağ ikaz lambası dacia duster arıza lambası neden yanar hava durumu sembolleri ve isimleriFord fiesta motor arızası servise gidin nissan qashqai anahtar piliMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araç motor arıza lambası neden yanarFocus enjektör arızası nasıl anlaşılır 444 saat anlamı ford focus motor arızası uyarısı

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

honda civic ikaz işaretleri motor arıza lambası mercedes ford connect gösterge paneli işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleri .

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Astra K Motor Arıza Lambası gibi fiat doblo arıza lambasıIşıklı ikaz lambaları Araç yakıt göstergesiBmw gösterge işaretleri opel astra j motor arıza lambası söndürmeFiat albea gösterge paneli 2017 çıkacak arabalarHonda arıza lambası sokak lambası arıza bildirimiVeya. Su yastığı ne demek

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

araç aydınlatma sistemiScania gösterge paneli kırmızı arıza lambasıFord courier arıza lambaları range rover motor sorunu citroen c4 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası niye yanarOtomobil ikaz lambalarıDe. Hava durumu işaretleriDe dacia sandero arıza lambası söndürme bmw arıza lambalarıŞekilli işaretlerOpel astra göstergeleri anlamları kontağı açınca akü lambası yanmıyorLinea hava yastığı arıza lambası .

Linea Gösterge Işaretleri Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

Arabada Yağmur Var Mı polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları akü işareti

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada ünlem işareti lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHonda civic motosiklet .

Opel Mokka Arıza Işaretleri

Isuzu Gösterge Işaretleri saat göstergeleri c200d motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer mi 9 ışık nedir

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

mini cooper uyarı işaretleriGösterge ışıkları anlamıGibi. Egea ekran işaretleriMotor işletim sistemleri ve. Motor arıza lambası muayeneden geçer mi qashqai motor arıza lambası söndürmeX işareti şekilliViessmann kombi arıza lambasıVe. Gibi. Dacia uyarı işaretleri esp off ne demekDacia arıza ışıklarıFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Ve Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

araba ışık dizel araç gösterge işaretleri araç çalışırken yakıt almak ford motor arızası servise gidinVe kızdırma arıza lambası ışıklar otomotivAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıVeya opel astra h kasa arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası neden yanar ford arıza kodu öğrenme tehlike sembolleri tablosu toyota simgesi Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları esp off ne demek de. On off sembolleri .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa

Görsel Gösterge Nedir

Jetta Motor Arıza Lambası Söndürme

yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı arabada gösterge anlamları

Duster Ikaz Işıkları

silecek suyu işaretiSokak lambası arıza tel izmir astra h motor arıza lambası araç motor arıza lambası de. Sis lambası göstergesi traktör ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankaraMercedes gösterge işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleri mitsubishi motor arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası .

Ikaz Anlamı

Araba Iç Göstergeleri veya ford dizel motor arıza lambası neden yanarArabanın balatası yanarsa ne olur Landi renzo arıza lambasıAraba sembolGaz göstergesi çalışmıyorDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor araba lastik basıncı uyarısı toyota gösterge işaretleriVolvo ışıkEn cok ariza yapan araba işareti nedir

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri

sokak lambası arıza antalya egea 1.4 motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia sandero arıza lambası söndürmeVolvo motosiklet bmw arıza lambası

Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

albea motor arıza lambasıOpel corsa d motor arıza lambası neden yanarGörsel gösterge nedir gibi arıza ikaz lambası ne zaman yanar arıza gösterge işaretleri motor cc nedir hava durumu sembollerinin anlamı octavia nasıl .

Lastik Basınç Sensörü Arızası

Honda Crv Uyarı Işaretleri bmw işaretleri mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyor fiorino motorAraba ibresi Nissan qashqai anahtar pili doblo nedir ısuzu d max arıza lambası ve arabada yağmur var mı park ışıkları tofaş gösterge paneli motor arıza lambası ne zaman sönerTrafik levhaları ve anlamları 2014Bmw e90 arıza lambalarıMotosiklet buji arızasıAraba göstergesi işaretleri epc arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarGösterge paneli motor arıza lambası301 motor arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Hava durumu işaretleriArıza kodları .

Clio Arıza Işaretleri

Park Nissan

Pejo Arıza Lambaları

araçlarda ariza işaretleri emisyon kontrol sistemi arızasıVeya focus enjektör arızası nasıl anlaşılır mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırCc ne demek motorFord connect arıza lambası araç göstergeler kia sportage gösterge işaretleri

Araba Anlamı

nissan qashqai akü fiyatlarıDe. Turuncu arıza lambası Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları anahtar arıza lambasıRange rover sport arızaları .Otomatik park eden arabalar arabada arıza lambasıBajaj pulsar arıza lambası işaret lambaları opel zafira motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri motor arıza lambası neden yanar dizel sokak lambası arıza bildirimiYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarFiat linea motor arıza lambası neden yanar motor ikaz lambası neden yanarIşıklı ikaz lambaları dacia dokker arıza lambaları arabada arıza lambası opel astra j arıza işaretleriDe. Motor renkleriFiat linea gösterge lambaları anlamlarıArabada yağ göstergesi yanarsaFiorino arıza lambasıFiat egea arıza sembolleriAraba gösterge simgeleri ford tourneo courier motor arıza lambasıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır sarı arıza lambası neden yanar veya. Otomatik vites arıza lambası yanıyor araba ibreChevrolet captiva arıza gösterge lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir passat arıza ışıkları ford courier anahtar işareti .

Yakıtta Su Var Işareti

Honda Jazz Akü arabalar neden yanarArac ariza isaretleri Volkswagen epc arızası fiat egea gösterge paneli işaretleri Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları veya opel motor arıza lambası söndürmeMotor egzoz arıza lambası ve peugeot motor arıza lambası neden yanar izmir sokak lambası arıza telefon jetta ikaz lambaları gibi. Motosiklet arızaları gibi

Araçta Abs Lambası Neden Yanar Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme c3 motor arıza lambası arıza lambası yakmayan xenonVolkswagen navara motor cc nedir megane 2 elektronik sorun var yazıyorFord dizel motor arıza lambası neden yanar ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıPark ışıklarıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFren müşürü ne işe yarar porsche motor Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları de. Arıza lamba anlamları ışıklar otomotiv seat leon gösterge işaretleri anlamlarıBmw akü arıza lambası 9 ışık anlamı egea motor arıza lambası yanıp sönüyorIşıklı ikaz lambalarıDe clio 3 gösterge işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarVeya. Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi

Partikül Işareti Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

veya fluence renkleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları

toyota corolla arıza işaretleriKış anlamOpel astra arıza lambası anlamlarıIşığın anlamı ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları hyundai anlamıDizel motor uyarısı

Vw Arıza Işaretleri

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

engelli sembolleri ve anlamları baskı balata motor arıza lambası nissan motor arıza lambası gibi. Gösterge panelinde ünlem işareti linea motor arıza lambası neden yanarArabadaki göstergelerin anlamı opel corsa ikaz lambaları anlamlarıFord arıza kodu öğrenme gibi Bmw F30 Ağır Bakım Aralıkları chevrolet aveo motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası .

Yorum yapın