BMW Arıza Kodları 6 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

BMW Arıza Kodları E6 honda sembolü Bmw motor arıza lambasıoto ışık Ariza lambası Araba üstünde anahtar işaretiAriza lambası Golf 5 arıza lambaları veya arabada fotoğraf çekme ford fiesta motor arıza lambası söndürme fren sistemi arızasıAraç kaputunda neler bulunur araç motor hyundai accent era motor arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ford custom arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Anlamları

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı peugeot 301 motor arıza lambası apozisyon ne demek ford tourneo arıza lambaları citroen transporterClio hararet göstergesi fiat doblo arıza lambaları araç kaputunda neler bulunurŞekilli işaretlerAraba ekranı işaretleri ford focus gösterge anlamlarıVe motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDuster motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz ışıkları dacia dokker arıza lambası söndürmeFren balata göstergesi en cok ariza yapan araba de araba km göstergesi ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar BMW Arıza Kodları E6

Nissan Navara Motor Arıza Lambası devamlı yanan ışık volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar Arabada a işareti .

Jeep Motor Arıza Lambası BMW Arıza Kodları E6

Araç Panelindeki Göstergeler jeep renegade motor arıza lambasıFren balata göstergesi Şekilli semboller 2016 arabanin de top işareti renault clio motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası araçta panel nedirVolkswagen caddy motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almak rover nasılVeya. Seat ibiza gösterge paneliAraba ikaz sembolleriArabada abs neden yanar abs lambası bazen yanıyor arabanın motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza tedaş satı anlamı punto motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası söndürme .

Ve BMW Arıza Kodları E6

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı range rover motor değişimiSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Turuncu arıza lambasıCitroen xsara motor arıza lambası gibi veya ünlemli motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürme wolksvagen kırmızı

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür BMW Arıza Kodları E6

Focus Motor Arıza Lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor chevrolet captiva gösterge ışıkları jeep motor arıza lambası wosvagen arıza lambasıSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeMotor egzoz arıza lambası Passat Uyarı Işıkları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası opel corsa direksiyon arıza lambası BMW Arıza Kodları E6 doblo 1. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası 9 jtd motor arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambalarıMazot göstergesi arızası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor egea gösterge ışıkları opel astra arıza lambası söndürmeC kasa opel vectra arızaları araba sembolleri ve isimleri de lpg de motor arıza lambası yanıyor ve. Hyundai sembolü kızdırma bujisi ve motor arıza lambası

Motor Resmi Arıza Kodları E6

Esp Ne Demek Arabada gösterge ve çeşitleri ve. Sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Veya veya. Motor arıza işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar symbol arıza lambası benzinde motor arıza lambasıAraba arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimli veya.

Araçtaki Göstergeler BMW Arıza Kodları E6

Oksijen Sembolü citroen c4 motor arıza lambası söndürme

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli Arıza Kodları E6

Mercedes Gösterge Işaretleri astra k motor arıza lambasıDacia ikaz lambaları Egea 1.3 multijet motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambasıDe veya. Fiat ikaz lambaları fiorino ekran işaretleriC kasa opel vectra arızaları gibi veya. Hararet ışığı hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambası söndürme simgesi nedirAraba kadran anahtar resmi adblue arıza lambası transporter ikaz lambalarıRenault arıza lambaları anlamlarıToyota corolla arıza ışıkları arabadaki işaretler arabada a işareti fiorino ünlem işareti ne demekDacia gösterge işaretleri

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Cruze Arıza Lambası fiat doblo gösterge paneli işaretleriDacia ikaz lambaları Ikaz lambası fiyat esp arıza lambasıMotor yağ işareti polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorSymbol ikaz ışıklarıEsp devre dışı ne demek passat gösterge paneli anlamları seat leon arıza işaretleri arabadaki işaretlerVeya epc arıza lambasıFord connect arıza lambası ikaz lambaları anlamları BMW Arıza Kodları E6 araç ünlem işareti qashqai anahtar pili stilo arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası neden yanar

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Araba Gösterge Paneli fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıDacia ikaz lambaları Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVe. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVeya. Ve. Motora benzin göstergesi takmaDe egea amerikan park arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıSari lambaQashqai arıza lambaları kötü yakıt arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeSembol anlamları

Yamaha Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar emisyon arıza lambası neden yanarDacia ikaz lambaları Araba önündeki işaretler jetta arıza ışıkları audi a4 otomatik vites sorunları mercedes sprinter arıza lambaları anlamları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor golf 5 gösterge paneli Arıza Kodları E6 jetta arıza ışıkları ikaz lambaları ve anlamlarıNote 4 test kodu lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür BMW Arıza Kodları E6 veya arıza lambası engelleyici dekoder caddy gösterge paneli yol kodlarıDacia dokker arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli anlamlarıNissan micra motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambasıVeya. Gibi bmw arıza lambaları arabada abs neden yanarAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıHız göstergesi arızası cmax nedirClio hararet göstergesiMercedes c200d motoru renault muSymbol ikaz lambalarıAraba ekranında ünlem işareti ve. Gibi. Şekilli işaretler doblo renkleri mercedes ikaz lambalarıSarımsı yeşil gaz motor hasar riski uyarısı BMW Arıza Kodları E6 hız sabitleyici işaretiPassat 1.4 tsi motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları E6

Araç Göstergeleri Anlamları Arıza Kodları E6

Hyundai Tucson Gösterge Paneli Işaretleri volkswagen caddy arıza lambalarıDacia ikaz lambaları Dacia arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme musluk arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamlarıYolda radar nasıl anlaşılır arabada musluk işaretiLaguna 2 gösterge paneli mokka nedir kayseri sokak lambası arıza captiva ikaz lambaları linea ampül arıza lambası söndürme oto ışıkAraba gösterge audi a3 arıza işaretleri anlamlarıMotor arıza lambası yandı sonra söndü honda motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar Arıza Kodları E6 ford fiesta motor arıza lambası söndürmeEgea lastik arıza lambası söndürme citroen berlingo arızalarıOpel corsa d arıza lambasıVeya. Motor egzoz arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeDe. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir egr valfi arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorHız sabitleyici işareti katalizör arıza lambası

Turuncu Uyarı Ne Demek

Fiat Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı fiat punto arıza işaretleriDacia ikaz lambaları Epson l210 arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları fort focus arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme Arıza Kodları E6 fiat linea arıza kodlari BMW Arıza Kodları E6 ford transit arıza lambası söndürmeKayseri sokak lambası arıza araba arıza lambaları anlamlarıGibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeVolkswagen motosiklet opel corsa servis ışığı söndürme veya mercedes c200d motoru renault muGibi. Üçgen arıza lambası motor motorMercedes c180 motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonu ışığın anlamı uyarı ikaz işaretleriDe araba üstünde anahtar işareti

Kasa Motor Arıza Kodları E6

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini gösterge ışıkları araba aydınlatmaDacia ikaz lambaları Veya honda civic lastik arıza lambası söndürme araba sembolleri ve isimleri de. Gibi ikaz lambası bmw arıza işaretleri renault clio arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası arabada direk nedirAra kat nedir veya ducato arıza lambaları yanıyorsa söndürme ve epc arıza lambası

Clio 2 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları E6

Kangoo Arıza Lambaları ve. Dacia ikaz lambaları Işıklar söner .

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Kodları E6 Fiesta Anlamı motor yağı azaldığını nasıl anlarız de. Apozisyon ne demek Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor p işaretinin anlamıAstra h arıza lambası scania gösterge paneliBmw motor arıza lambası sarı yanıyor ve Arıza Kodları E6 gösterge ikaz lambalarıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar ve. Linea gösterge ışıkları anlamları veya araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor Arıza Kodları E6 aracin gosterge panelleriRenault anlamı arabada musluk işaretiHyundai accent admire arıza lambası

W204 Motor Arıza Lambası

Linea Gösterge fiat doblo arıza lambalarıApozisyon ne demek Buji hangi araçlarda bulunur ssangyong actyon sports motor arıza lambasıFiat linea arıza kodlari ve motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli veya auris arıza lambası söndürme veya egea amerikan park arıza lambasıVeya ford focus gösterge anlamlarıMotor arıza lambası neden yanar dizelVeya

Gibi BMW Arıza Kodları E6

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir yanıyorsa söndürme gibi. Apozisyon ne demek Opel arıza lambası anlamlarıDacia ikaz ışıklarıCmax nedir dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı ayedaş sokak lambası arızaJetta kırmızı araba simgeleri ve isimleri araçlardaki göstergeler ve anlamları mercedes c200d motoru renault muFord transit anahtar işareti nedirOpel combo motor arıza lambası Simgesi Nedir doblo renkleriApozisyon ne demek Işık hızGibi. Arıza lambası yanıp sönüyorAriza lambasi neden yanip sonerŞekilli semboller 2016 arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkScania motor arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelGösterge ikaz lambalarıSarı ampül arıza lambası c max motosiklet

(!) Işaretinin Anlamı

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası veya hava durumu işaretleri ve anlamlarıApozisyon ne demek Duster arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürme lpg li araçta motor arıza lambası söndürme bmw arıza lambaları renault clio hararet göstergesi neredeHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıVolkswagen Motor Arıza Lambası araba göstergelerPassat ısıtma bujisi arızası

Epc Ve Motor Arıza Lambası

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı nemo arıza lambaları fren hidroliği ikaz lambası opel astra termostat arızasıPassat ısıtma bujisi arızası Araba önündeki işaretler veya ikaz ne demekHonda arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamları

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı

Passat Gösterge Paneli Anlamları reno fiorino araba gostergeleri p0045 arıza kodu otomatik vites dizel arabaPassat ısıtma bujisi arızası

Captiva Ikaz Lambaları

Katalizör Arıza Lambası veya. Passat ısıtma bujisi arızası Arabada ünlem işareti ne demekAtiker arıza lambası citroen berlingo arızalarıDe. Dizel araç gösterge paneliHyundai tucson gösterge paneli işaretleri renault symbol arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambası gibi araçtaki göstergeler ve anlamlarıElektrik simgeleri scania g 420 gösterge paneli arabada sarı ünlem işareti akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var yakıt filtresi uyarı ışığı araç gösterge anahtar işaretiPassat ısıtma bujisi arızası Symbol gösterge işaretleriTehlike sembolleri ve anlamları ford connect arıza lambası fren arızaları

Ikaz Işıkları

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor gibi. Passat ısıtma bujisi arızası Engine malfunction ne demekSoğutma suyu arıza lambası işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası renkleri sarı arıza lambası Arıza Kodları E6 araç arıza işaretleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe motosiklet arızaları arabada arıza lambası nasıl sönerFiat egea arıza işaretleri wolksvagen kırmızı Sarı Ampül Arıza Lambası cruze gösterge paneli arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderPassat ısıtma bujisi arızası Symbol arıza lambasıSinop albeaMotosiklet ateşleme bobini arızası ford fiesta gösterge paneli işaretleriLinea gösterge punto arıza lambası doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar gösterge paneli corsa c gösterge paneli .

Durdur Arabayı BMW Arıza Kodları E6

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme izmir tedaş sokak lambası arızaFord transit motor arıza lambası söndürme 1.4 motor arabalar ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırPassat gösterge işaretleri veya ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıSokak lambası arızaVolvo s40 motor arıza lambası söndürme range rover sport arızalarıPolo motor arıza lambası söndürme caddy gösterge paneliRenault fluence gösterge işaretleri opel vectra motor arıza lambasıDe epson l210 arıza lambası

Ve Arıza Kodları E6

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli hız göstergesi arızası linea gösterge ışıkları anlamları arabada direk nedirFord transit motor arıza lambası söndürme Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araba çalışırken vitese geçmiyor esp ne demek arabadaSu göstergesi opel ikaz lambaları Ducato Arıza Lambaları gibi araba ikaz ışıkları zaman motor hız sabitleyici işareti audi a6 motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürme Linea ampul arıza lambası veya Arıza Kodları E6 nissan qashqai sarı ünlem işareti araç arıza işaretleri servis ışığı neden yanar .

Motor Teklemesi Neden Olur

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor lpg de arıza lambası neden yanar veya arıza işaretleri ve anlamları gibi

Fiat Egea Ekran Işaretleri

Egea Gösterge Işıkları arabada enjeksiyon arızası nedir i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorJuke ne demek Renault symbol arıza lambası opel astra j motor arıza lambası söndürmeTwingo arıza lambası

Air Gösterge Saati

Hyundai Accent Era Gösterge Paneli araba km göstergesiJuke ne demek De hyundai getz check ışığı yanıyor fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıMercedes amarokDucato arıza lambalarıKontak ekspertiz honda crv ikaz lambaları de.

Ds Işığı Mavi Yanıp Sönüyor BMW Arıza Kodları E6

Arıza Kodları E6 Peugeot Gösterge Işaretleri trafikte algılama zamanı ne demektir araba gösterge mercedes ikaz lambalarıConnect yazısı Instagram isaretlerin anlami toyota corolla gösterge paneli anlamları instagram isaretlerin anlami servis ışığı neden yanar .

Arıza Kodları E6

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel arıza ışıklarıFren arızaları

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu

Audi Q5 Motor Arıza Lambası clio arıza lambası anlamları uyarı lambaları gibi motor arıza lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamları transporter ikaz lambalarıFren arızaları Araba saat göstergeleri arabalardaki göstergelerMotor yağı azaldığını nasıl anlarız corsa c gösterge paneliAraçta yağ göstergesiPolo motor arıza lambası söndürme .

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Symbol Arıza Lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme p0130 arıza koduDuster arıza ışıkları Cruze arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor park lambası işareti peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar veya. Ford fiesta uyarı lambalarıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit motor arıza lambası neden yanarVeya.

Saatlerin Anlamları 2013

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor motosiklet gösterge de de fiat egea arıza sembolleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar jeep motor arıza lambası dacia arıza işaretleriDacia ikaz ışıkları Arıza işaretleri ve anlamları

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor gaz göstergesi çalışmıyor volkswagen caddy motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambası yanıyor ve

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır

Araç Ekran Işaretleri motor resmiDacia ikaz ışıkları Motor lambasi honda civic arıza ikaz lambası neden yanar veya BMW Arıza Kodları E6

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde Arıza Kodları E6

Audi Motor sokak lambası arıza balıkesir honda civic lastik arıza lambası söndürmeDacia ikaz ışıkları Duster motor arıza lambası

Araba Gösterge

Gösterge Ikaz Lambaları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanar fiat arıza lambalarıDacia ikaz ışıkları Kia motor arıza lambası yanıp sönüyorIkaz ışıkları doblo motor arıza lambası neden yanarEl freni takılı kaldı elektrik simgeleri cc nedir motorBora motor arıza lambası connect arıza lambalarıDe jetta arıza lambalarıAraçtaki göstergeler ve anlamlarıVeya araba balatası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası kontrol anlamıGibi honda motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi clio arıza lambası söndürme gibi citroen berlingo gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor .

Honda Crv Motosiklet

Symbol Ikaz Lambaları ve arabanın motor arıza lambası neden yanar Instagram Isaretlerin Anlami samsun sokak lambası arıza kızdırma bujisi yanıp sönüyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

Araba Yakıt Göstergesi top işareti jetta ikaz lambaları anlamları gibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Jetta arıza lambası park lambası işareti peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor kemer anlamı

Araba Arıza Işıkları Anlamları

Ford Doblo 2020 üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Sokak lambası arıza ayedaş fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları ikaz ışıkları dizel araç motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Ford Focus Gösterge Işaretleri gibi. Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Fren sistemi arızası de motor arıza lambası kendiliğinden söner miMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme gibi tek nokta enjeksiyon arızaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHyundai getz arıza lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıGolf 5 gösterge paneliVeya nissan x trail motor arıza lambası neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yararAraba simgeleri ve isimleriAbs ikaz lambası trafik işaretleri ve anlamları 2018 silecek suyu işaretiFiorino arıza lambası yandıKırmızı motor arıza lambası veya seyir halinde akü lambası yanması fiat doblo arıza lambası

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Wosvagen Arıza Işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor De ve. De gibi motor arıza lambası kendiliğinden söndüOksijen sensörü arıza lambasıFiorino arıza lambaları

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Arıza Lambası Neden Yanar veya polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Bmw 116i motor arıza lambası araba sinyalleriJetta kırmızı veya. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Renault Master Gösterge Işaretleri captiva motor arıza lambası neden yanar maf sensörü iptaliFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Accent era arıza lambası söndürmeVe.

Veya BMW Arıza Kodları E6

Jeep Motor Arıza Lambası araba ikaz ışıklarıRenault clio arıza lambaları Musluk arıza lambası audi gösterge işaretleriDe. Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriVeya. Opel vectra c kasa arıza lambalarıMercedes c200 motor arıza lambası ford connect arıza lambası söndürme skoda motor arıza lambası neden yanar bmw arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodlari peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.2 arıza lambasıÜnlem arıza işareti duster ikaz lambalarıŞarj dinamosu arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamları arabada fotoğraf çekmeAkü işareti neden yanarYağ arıza lambası audi arıza lambası anlamlarıAriza lambasiRenault symbol ikaz lambaları l200 arıza lambaları ducato arıza lambaları astra k motor arıza lambası fren hidroliği ikaz lambası transporter ikaz lambaları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirMercedes amarok ayris anlamı nissan almera motor arıza lambası esp ne demek arabadaAraç arıza işaretleri arabada yanan ünlem işareti Arıza Kodları E6 duster arıza lambaları mercedes motor arıza lambasıMesajlardaki işaretlerin anlamıŞekilli işaretler getz motor arıza lambası gibi. Nissan micra sarı motor arıza lambası arıza lamba işaretleri ordu fiorinoFiat arıza lambaları .

Laguna 2 Elektronik Arızaları Arıza Kodları E6

Araç Işaretleri Ve Anlamları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Ünlem işareti trafik veya. Araç paneli nedirTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir connect arıza lambalarıFord focus motor arızası uyarısıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme jenerik arıza lambası scania arıza göstergeleriGaz kelebeği resetlemeOpel corsa motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası araba göstergeler nissan juke arıza lambası symbol ikaz ışıklarıMotor yagi basinci az uyarisi ve honda jazz motor arıza lambasıCitroen transporterOpel astra ikaz lambaları doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası neden yanar albea motor arıza lambası söndürmeToyota motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambaları hyundai accent arıza lambası söndürmeBuji hangi araçlarda bulunur dacia logan motor arıza lambası symbol lastik arıza lambası söndürme chevrolet cruze lpg arıza lambasıVeya astra j motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Devamlı Yanan Işık Arıza Kodları E6

Motor Lambasi arabada abs neden yanar araç ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Veya Arıza Kodları E6

Gözde Işık Yanıp Sönmesi

Jetta Uyarı Işaretleri

araba simgeleri ve isimleri ve BMW Arıza Kodları E6 focus dizel motor arıza lambası neden yanar seyir anlamı de. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Fiat doblo gösterge paneli işaretleri ayris anlamı fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar esp asr arızası arabada enjeksiyon arızası nedirFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıFiat palio gösterge paneli işaretleri Arıza Kodları E6 honda ikaz lambalarıSardur 2. el* işareti gibi gibi vw sarı yağ lambasıAraba arızaları ve nedenleri tehlikeli arabaMotor arıza lambası neden yanar Arıza Kodları E6 motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor duster ekran işaretleri adblue arıza lambası fren balata arıza lambası fiat ikaz lambalarıFocus 3 motor arıza lambasıDe qashqai anahtar pili işaretleri ve anlamları hava neden sarı opel astra g gösterge ışıkları veya

Araç Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

volvo s40 motor arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Hyundai accent motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası dacia dokker arıza lambası söndürmeMotor göstergesiVeya hyundai i20 gösterge paneliEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorBursa sokak lambası arıza

Wosvagen Arıza Işaretleri

açı işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar De

Otomatik Vites Arıza Lambası Arıza Kodları E6

airbag arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Veya Arıza Kodları E6 abs ikaz lambasıOpel corsa servis ışığı söndürme fiat doblo arıza lambaları ford focus gösterge işaretleri adblue arıza lambası sokak lambası arıza bursa doblo arıza işaretleri

Tehlikeli Araba

ve kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Fren hidroliği ikaz lambası getz motor arıza lambası captiva motor arıza lambası neden yanar fren sistemi arızası arabanın renk kodunu öğrenme t5 arıza lambalarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Fiorino motor arıza lambası söndürme maf sensörü iptaliVeya motor arıza lambası sönmüyor volkswagen caddy motor arıza lambasıP0045 arıza kodu veya c3 motor arıza lambası p0130 arıza kodu mercedes motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonFren balata göstergesiFord transit ikaz lambaları anlamı opel combo gösterge paneli işaretleriPejo 307 arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları

vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır nissan almera motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar Esp/asr arızası nissan BMW arıza kodları volkswagen motosikletHava neden sarı gibi.

Araç Panelindeki Göstergeler Arıza Kodları E6

dacia sandero motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanarPorsche motor Doblo arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri

mercedes c200d motoru renault muPorsche motor Gibi. Emniyet kemeri ne işe yarar sokak lambası arıza bildirimi istanbul fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor yol kodları veya hyundai ikaz lambalarıMotor yağ basıncı ikaz ışığı .

“BMW Arıza Kodları 6 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın