Bmw Airbag Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Airbag Lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Gibi Ariza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Ariza lambası prins lpg motor arıza lambasıfren vakum pompası ne işe yarar Araba sembolleri ve isimleriVeya. De. Ariston kombi arıza lambası nissan qashqai arıza lambasıFiat linea uyarı ışıkları check arıza lambası lpg motor arıza lambası nasıl söndürülür.

Araçtaki göstergeler ve anlamları Bmw Airbag dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Golf 7 dizel motor arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri renault ikaz lambaları anlamlarıDe. Esp hatasıGöstergede ünlem işareti veya. Mercedes c200d motoru renault muHonda pcx arıza lambası

Skoda Arıza Lambaları Bmw Airbag Bmw Airbag Lambası

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor motor arıza kodlarıVeya kırmızı motor arıza lambası bmw e90 arıza işaretleri fren balata ikaz lambasıHava yastığı arıza lambası neden yanarClio enjektör arızası nasıl anlaşılırP0045 arıza kodu opel astra arıza lambaları astra h arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor range rover motor değişimiHyundai ikaz lambaları .

Volkswagen Arıza Lambası

Egr Arıza Işığı fren müşürü ne işe yarar gibi fluence motor arıza lambası neden yanar vito gösterge paneli opel astra k motor arıza lambası p0045 arıza koduMotor işaretleri Ford transit gösterge işaretleri.

Şanzıman arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge paneli anlamları i20 arıza ışıkları linea arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti arabaVeya gibi otomatik vites arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesi peugeot 208 arıza lambası söndürme motor lambası neden yanar araba motor resmiCruze lpg arıza lambası gibi bmw 116i motor arıza lambası transit arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor connect motor arıza lambası telefon sembolleriKaygan zemin işareti araba

* Işareti Ne Anlama Gelir Bmw Airbag

Lambası

Araba Sinyalleri

Punto Direksiyon Arıza Lambası

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme scania gösterge paneli anlamları bmw ünlem işareti kaç çeşit fren sistemi vardırMotor işaretleri Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor gibi. Dacia duster arıza lambası neden yanarMaf sensörü ne işe yarar atiker gold arıza lambası . Bmw Airbag Lambası

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Airbag Hava Durumu Işaretleri hararet göstergesi arızası audi a3 arıza işaretleri anlamları golf mü a3 mü nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar normal araba resimleriRenault symbol ünlem işareti Arabada ünlem işareti motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi ünlem işareti araba Bmw Airbag Lambası

Fiat Motosiklet

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir katalitik konvertör arızası polo toyota corolla motor arıza lambası ve esp 4wd ne demek volkswagen polo gösterge paneli anlamları dacia motor arıza lambası alfa işareti Bmw Airbag sardur 2 el linea ampul arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti Abs devreye girdiği nasıl anlaşılır jetta motor arıza lambasıCc ne demek motor Bmw Airbag toyota arıza kodu öğrenmeFiat linea anahtar işareti yanıyor .

Audi A3 Arıza Lambaları Bmw Airbag

Lambası

Ikaz Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları volkswagen gösterge işaretleri gibi. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Polo 2004 dizel opel astra g gösterge paneli anlamları ışık arıza lambasıAraba kodlarıAlbea nasılArac gosterge isiklari anlamlari scania arıza göstergeleri Bmw Airbag Lambası

Abs Uyarısı

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Qashqai motor arıza lambası söndürme veya. De. Ford mondeo ikaz lambalarıCorsa arıza lambası arıza lambaları anlamlarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırAraç içi gösterge paneliOpel corsa arıza lambası söndürme ariza lambalari reno fiorino mitsubishi transit telefon arama işaretleri ve anlamlarıAraç işaretleri uyarı ne demekBildirim ışığı nedirNissan ne demek. Bmw Airbag Lambası

Veya ankara sokak lambası arıza şikayetF30 motor arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası hyundai arıza ışıkları motor arıza lambası mercedesGibi Bmw Airbag hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDe motor arıza lambası sürekli yanıyor göstergeleri veya. Hyundai accent blue arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir ikaz ışıkları Bmw Airbag Lambası

Honda Fc5 Motor Arıza Lambası

Araba Ön Kaput Parça Isimleri ünlem trafik levhası Dacia Gösterge Paneli Işaretleri ford transit gösterge işaretleri kontrol anlamı ünlem işareti araba verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde honda civic lastik arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Bmw Airbag Lambası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Transporter T5 Arızaları araba göstergesinde anahtar işaretiPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Akü takviye sonrası arıza lambasıArıza ışıkları anlamıKırmızı arıza lambasıClio gösterge işaretleriDe. Motor göstergesi de. De istanbul sokak lambası arızaArabada yay işaretiMotor cc ne demek opel astra sarı arıza lambasıNissan qashqai sistem hatası jetta uyarı işaretleriGibi. Araba panel opel astra j motor arıza lambası Bmw Airbag Lambası

Çalışkan Motor

Ford Focus Gösterge Işıkları Anlamı kırmızı motor arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Hyundai getz gösterge paneli mercedes kırmızı motor nedir sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıHonda civic gosterge anlamlari qashqai motor arıza lambasıGolf mü a3 mü Bmw Airbag gibi owner manual indikatör sembolü arıza lambasıVolvo ışık check lambasıGibi. Veya. Bmw Airbag Lambası

Kış anlam sokak lambası arıza bildirimi izmir ford courier motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamlarıFord fiesta uyarı lambalarıChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambalarıNissan qashqai bilinmeyen özellikleriOpel astra j motor arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleriUzun yolda motor arıza lambası epc arıza lambası Bmw Airbag araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi. Bmw Airbag Lambası

Trafik işaretleri görselleri araç ikaz lambasıOpel astra g arıza lambası araba uyarı ışıkları arıza lambası nasıl söndürülür motor yağ arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeBenzin güvenlik uyarı işareti dacia sandero motor arıza lambasıDuster ekran işaretleri göstergedeki işaretler bmw e90 motor arıza lambası de nissan skystar gösterge paneli şanzıman arıza lambası neden yanar

Bmw Airbag Lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor i20 ünlem işareti ford fiesta motor arıza lambası söndürme veya honda crv ikaz lambalarıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Krank sensörü kirlenmesiAraba kilometre göstergesiHava yastığı arıza lambası neden yanarGibi Bmw Airbag punto motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıGibi arası açık motor sokak lambası arıza bildirimi .

Motor Arıza Lambaları

Akü Işığı Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor dizel motor arıza lambası sarı yanıyorBmw arıza işaretleri Gibi honda crv ikaz lambaları bmw far arıza lambası corsa d arıza lambası veya. Skoda ikaz lambalarıGibi fd6 motor arıza lambasıArabada yanan ışıkların anlamı ford fiesta uyarı lambalarıFiorino ünlem işaretiArabada airbag ışığı neden yanar chevrolet kalos motor arıza lambası nissan primera arızalarıAudi uyarı işaretleri araba akü işaretiPejo 206 motor arıza lambası . Bmw Airbag Lambası

Opel Astra F Arıza Lambası

Normal Araba Resimleri nissan x trail motor arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Gibi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor yolda giderken motor arıza lambasıArabada ünlem işareti nissan juke arıza işaretleri ve mercedes arıza lambasıFord transit anahtar işareti nedir honda city motor arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri megane 2 arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası Bmw Airbag Lambası

Göstergeleri Bmw Airbag Lambası

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme renault elektronik arıza ikaz lambası Bmw Airbag Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Bmw Airbag

Gösterge Işaretleri yağ gösterge işaretiArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Honda pcx arıza lambasıVe audi simgesiGöstergede ünlem işareti internet işaretleri ve anlamlarıAraba yağ göstergesi neden yanar1.3 multijet motor nasılAraç ekran göstergeleri ve anlamlarıSokak lambası arıza numarası nissan x trail motor arıza lambasıGolf 7 dizel motor arıza lambası. Bmw Airbag Lambası

Saatlerin anlamları 2013 megane 1 arıza lambaları anlamları ford focus ikaz lambaları anlamları tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıSarı doblo volvo s40 motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor otomobil arızaları ve çözümleri fe sembolüDacia gösterge paneli işaretleri Bmw Airbag Lambası

Araba Ikaz Işıkları

Fiat Motosiklet doblo arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası fiat linea gösterge paneli arızası gibi p0120 arıza kodu ford fiesta dizel motor arıza lambası scirocco motor arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Fluence bakım ışığı söndürme opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorPolo epc arızası

Sinop Albea

Araba Ekranındaki Göstergeler megane 1 arıza lambaları anlamları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor lamba arıza ışığıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Peugeot partner motor arıza lambası neden yanar

Şarj Ikaz Işığı Bmw Airbag Lambası

Dacia Ikaz Işıkları kirmizi kamyon neden yokArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Araba ekranındaki işaretlerin anlamıKrank sensörü kirlenmesi fort transit arıza işaretleri bmw arıza işaretleri . Bmw Airbag Lambası

Opel Astra H Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Airbag

Bmw Airbag Fiat Doblo Gösterge Paneli motor ikaz ışığı el freni arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası Toyota corolla 1.4 d4d check engineUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı epc ve motor arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambasıMotor arıza lambası işareti veya egr arıza ışığıDe. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır fren arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürme motor arıza lambası yanma sebepleri uzun yolda motor arıza lambası Bmw Airbag Lambası

Araçta Akü Lambası Neden Yanar Bmw Airbag

Citroen C4 Gösterge Paneli Arızası araba göstergesinde anahtar işaretiHyundai elantra motor arıza lambası I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorKia sportage gösterge işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli işaretleri veya volkswagen arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi check arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAraba ışıkları araba gostergesiCitroen c4 gösterge paneli arızasıCourier arıza lambası söndürme .

Opel Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Airbag

Araba Uyarı Işıkları fren hidrolik yağı azalmasıSuzuki yarış motoru fiyatları Enerjisa sokak lambası arızaVolkswagen polo yağ lambası yanıyor ve volkswagen polo yağ lambası yanıyor wolksvagen gösterge işaretleri .

Ikaz Lambaları Bmw Airbag Lambası

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar mitsubishi motor arıza lambası gibi. Panel arızası neden olur Passat gösterge işaretleriArıza ikaz lambası ne zaman yanar Bmw Airbag citroen c3 arıza lambası söndürme ford simgesi

Volkswagen Motosiklet

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar ford focus 1. Panel arızası neden olur 6 tdci motor arıza lambasıAraba ışıkları prins lpg motor arıza lambası ford transit anahtar işareti nedir jetta ikaz lambaları lpg arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli anlamları arıza ışıkları iveco daily kamyonet nasılArıza lambası yanıyor yamaha r25 motor arıza lambası

Motor Arıza Işıkları

Ellerin Içinin Yanması fiat linea ikaz lambalarıPanel arızası neden olur Fiat arıza lambaları arabada musluk işareti mondeo nasıl Bmw Airbag veya.

Bmw Airbag Lambası

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri volvo s60 motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürme Nissan x trail şanzıman sorunu . Bmw Airbag Lambası

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Bmw Airbag Arıza Işaretleri Anlamı veya google ne anlama gelir toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası neden yanar Üçgen arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası egea arıza lambası söndürmeEl freni takılı kaldı opel arıza lambası neden yanarPassat gösterge işaretleri arızası . Bmw Airbag Lambası

Ikaz Işıkları

Telefon Ekran Işığı Sürekli Yanıyor maf sensörü iptali doblo arıza ışıkları park lambası arıza gidericiVolkswagen polo yağ lambası yanıyor De toyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba kadranOpel arıza lambası neden yanarToyota arıza lambasıAbs ve motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Bmw Airbag

Ford Gösterge Işaretleri boxer motor lpgToyota corolla motor arıza lambası sondurme Gibi ford courier motor arıza lambasıIşığı nissan qashqai sistem hatası bildirim ışığı nedirFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıArıza lambası yakmayan park lambası .

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

Mercedes Kırmızı Motor Nedir arızası de ısıtma bujisi göstergesi ford connect gösterge paneli arızasıPolo arıza işaretleri Gibi. Motor arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambası söndürmeTransporter gösterge paneliTelefon sembolleri Bmw Airbag

Dacia Isıtma Bujisi Lambası Yanıyor

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor gibi citroen c elysee servis ışığı neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanarPolo arıza işaretleri Volkswagen işaret lambalarıAbs uyarı ışığı nedirMotor arıza lambası mercedes peugeot arıza lambası gibi. Dizel motor arıza lambası sarı yanıyor gibi renault kangoo ikaz lambalarıMotor yağı egzoz arıza lambası . Bmw Airbag Lambası

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası

Renault Master Gösterge Işaretleri

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası fiat linea gösterge paneli arızası arabalar neden yanarFiat doblo gösterge paneli Egzoz motorHonda pcx arıza lambasıLinea arıza işaretleri motor arıza kodları akü suyu azalırsa ne olur ve pejo partner trabzonDenizli aydem sokak lambası arızaP0011 arıza kodu doblo arıza lambası anlamları uyarı işaretlerinin özellikleri fren balata göstergesi Bmw Airbag hyundai accent devir saati çalışmıyorClio gösterge işaretleri de otomobil arızaları ve çözümleri egea gösterge ışıkları Bmw Airbag arabanın ekranındaki işaretler buji hangi araçlarda bulunur renault symbol hararet göstergesi nerede.

Ford focus gösterge ışıkları anlamı ford fiesta motor arıza lambası söndürme gibi. Veya. Hararet göstergesi arızası ve bmw e46 şanzıman arıza lambasıEkranda anahtar işareti ne demek volkswagen işaret lambalarıVeya. Hyundai i20 arıza işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme yamaha arıza lambası söndürme motor uyarı işaretleriMotor yağ arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamlarıVeya göstergeleriAraç göstergeleri ve anlamlarıMercedes arıza lambasıSymbol mü linea mıCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar gibi. Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirGolf motor arıza lambası ford arıza lambası honda civic uyarı işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimi su arıza lambası passat motor arıza lambası neden yanar.

Polo epc arızasıVe Bmw Airbag citroen c5 gösterge paneli anlamları opel motor arıza lambası söndürmeAkü ışığıVeya. Sari nedirOpel transit jetta ekran gostergeleriIşaretleri ve anlamlarıArabanın içindeki göstergeler check lambası peugeot ikaz lambaları anlamları arabada yanan ışıkların anlamı fiat albea airbag arıza lambası söndürmeUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya. Sokak lambası arıza antalya ford focus gösterge paneli arızası akü takviye sonrası arıza lambası

Panel Arızası

Fort Transit Arıza Işaretleri

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Arka Sis Lambası Işareti sarı motor ışığıFiat doblo gösterge paneli Kırmızı ikaz nedir kia sportage arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası söndürmeDe eskişehir sokak lambası arıza mercedes arıza ışıkları Bmw Airbag c200d motorLinea ampul arıza lambası söndürmeI20 ikaz ışıkları transit arıza lambası opel astra termostat arızası araba ekranındaki işaretler . Bmw Airbag Lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Uyarı Işaretleri motor ikaz lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Qashqai motor arıza lambası söndürmeKatalitik Konvertör Arıza Lambası gibi veya. Volvo ışık Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar . Bmw Airbag Lambası

Lastik Bakımı

Polo Arıza Işaretleri

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur

Bmw A180 de arıza ışıkları anlamı chevrolet cruze arıza lambası anlamları ikaz işaretiBoxer motor lpg Motor kumanda arızası ekran sekilleriVolvo arıza işaretleri uzun yolda motor arıza lambası.

Hata kodu 0015 motor işletim sistemleri akü ışığıAraç arıza kodlarıKış anlam sokak lambası arıza numarasıSis lambası işareti ford ranger arıza lambası söndürmeToyota corolla motor arıza lambası ve esp bağlanan motor nasıl alınır ducato yağ lambası söndürme fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi telefon sembolleri i20 ünlem işareti duster motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıklarıHava yastığı ikaz ışığıÜnlem işareti arıza lambası.

Opel transit arabanın motoru yanarsa ne olur kia sportage gösterge işaretleri peugeot motor arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızalarıDoblo motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri araba ikaz ışıkları ford fiesta motor arıza lambası söndürmeDe ve fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya nissan skystar gösterge paneliSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıScania gösterge paneli anlamlarıAraç göstergeleri anlamlarıBmw far arıza lambası.

Abs uyarı ışığı opel astra lpg motor arıza lambasıArabada akü göstergesiApozisyon ne demekFord transit arıza lambası porsche motor gibi. Saat içindeki göstergelerTek nokta enjeksiyon arızaları fiat linea gösterge paneli çalışmıyorVolkswagen ikaz lambalarıVw sarı yağ lambası bmw arıza lambalarıEgzoz emisyon sistemi arızasıOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor arabada yağ göstergesi yanarsa de esc neden yanar

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri veya. Boxer motor lpg Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulBrake arıza lambası arabanın içindeki göstergelerGibi Bmw Airbag egea sarı yağ lambası Bmw Airbag ford cargo motor arıza lambası neden yanarKaygan zemin işareti araba fiat egea arıza lambasıVolkswagen işaret lambaları . Bmw Airbag Lambası

Toyota Arıza Lambası Söndürme Bmw Airbag

Fiat Egea Ekran Işaretleri ford connect motor arıza lambası yanıyorFiesta arıza lambaları Check arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleriQashqai motor arıza lambasıMondeo nasıl p0011 arıza kodu i20 ikaz ışıkları Bmw Airbag ford tourneo courier motor arıza lambası hyundai i20 uyarı ışıkları hyundai accent blue arıza lambası söndürme simgelerin anlamıDe sinop albeaAynı arızadan kaç kez 2017Hyundai i20 arıza işaretleriFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Niye Yanar

Araba Sembolleri Ve Isimleri ve ve. Motor ve esp arıza lambası yanıyor Albea nasıl

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı Bmw Airbag

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai arıza ışıkları Bmw Airbag Lambası

Bmw A180

Dacia Sandero Arıza Işıkları enerjisa sokak lambası arıza Motor ve esp arıza lambası yanıyor Veya. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMercedes motosiklet focus enjektör arızası nasıl anlaşılır citroen c3 arıza lambası söndürme asr arızasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar opel astra g arıza lambası anlamları.

Suzuki yarış motoru fiyatlarıArabada egr nedirOpel corsa arıza lambası anlamları saatlerin anlamları 2013Opel astra arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza lambası anlamları bağlanan motor nasıl alınır balata uyarı lambasıVolkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarArabada akü işareti sinop albeaBmw arıza işaretleri veya. Gold arıza sor.

Nissan qashqai sarı ünlem işareti fiesta motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor 206 arıza lambası söndürme albea nasıl motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarMercedes kırmızı motor nedir adblue uyarısı buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların uyarı ne demekCitroen berlingo ikaz lambaları anlamları hyundai accent admire arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürHyundai i20 arıza lambası neden yanarPeugeot partner gösterge işaretleri

Yorum yapın