Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır oksijen sembolü Volkswagen polo motor arıza lambası neden yanargaza aniden basınca tekleme Ariza lambası Mazda 3 motor arıza lambası neden yanarAriza lambası

Ducato Arıza Lambaları

courier motor arıza lambası

Golf 7 Sorunları

katalitik konvertör arızalı ne demek ve bilgilendirme işaretiOto gösterge fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambalarıMotor arıza lambası sürekli yanıyor arabada hata işaretleriDoblo motor arıza lambası yanıyorFord connect ikaz lambalarıArabada anahtar işareti fren balatalar yanarsa ne olurArıza lambası kendiliğinden söner mi ve gibi passat arıza lambalarıArıza göstergeleri ford connect gösterge paneli arizasiAraba paneliAlfa Işareti

Seat Ibiza Hararet Göstergesi Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

neresi yanıyor stop işareti .

Bmw E90 Arıza Lambaları Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar symbol gösterge işaretleri gibi. Dacia sandero gösterge paneli işaretleri Getz motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme ve doblo arıza lambası anlamları ford fiesta sarı ünlem işaretiTedaş sokak lambası arıza bildirimi' Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır el freni lambası yakıt arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimli ikaz lambası bmw arıza işaretleri lodgy ne demekDizel araç motor arıza lambası neden yanar mercedes hararet göstergesi dacia arıza lambasıFiat Punto Arıza Lambaları peugeot 301 gösterge paneli aracın gösterge paneli

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

kangoo arıza lambalarıVe araba motor arızaları nelerdir ford courier ekran işaretleri konya sokak lambası arıza telefon numarasıDacia logan arıza lambası söndürmeGaz kelebeği resetlemeAraba içindeki işaretler fiorino arıza lambası

Citroen Kamyonet

gibi. Ibre ne demek tedaş sokak lambası arızaArabada motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme fren arızaları 2008 jetta dizel motor teklemesi neden olur Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır ford courier motor arıza lambası söndürme dpf ışığıTelefon işaretleriEnjeksiyon kontrol edinMotoru kontrol ettirin uyarısı linea katalitik konvertör arızası nasıl giderilirArabada sarı ünlem işareti yanar

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

ibre ne demekMotor arıza lambaları .

Scania Amblemi Anlamı

Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır Nissan Qashqai Akü peugeot 3008 motor arıza lambasıDpf arıza lambası Honda jazz motor arıza lambası neden yanar fiat egea sorunları opel astra yağ lambası yanıyorGösterge işaretleri gibi. Ankara sokak lambası arıza şikayet fren arızaları grandland ne demek araç gösterge paneli değiştirme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi motor sistem arızası

Sokak Lambası Arıza

peugeot partner gösterge işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDacia sandero gösterge paneli işaretleri .

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır El Freni Işığı Yanıp Sönüyor ve işaret ne demek

Ve Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

veya airbag arıza lambası muayeneden geçer miDuster nedir mini cooper uyarı işaretleriFiat egea sorunları ford connect motor arızalı yazıyor bmw e46 arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar veya honda motor amblemi .

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

Kırmızı Jetta jetta gösterge ışıklarıMitsubishi l200 arıza lambaları Hava durumu sembollerinin anlamıAraba ışıkları anlamları oto gösterge megane 2 termostat arızasıFord connect motor arıza lambası söndürmeArabada ps nedir egzoz gazı kontrol sistemi arızası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların .

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Enerjisa Sokak Lambası Arıza sarı renk motor arıza lambasıAraba motor ışığı neden yanar Ve duster gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli ışıklarıFord ranger motor arıza lambası söndürme wolksvagen ariza sembolleriAccent era arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arızaPassat arıza lambaları anlamları bedaş sokak lambası arıza numarası veya. Veya gibi

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nasıl Giderilir

patinaj nasıl çekilir clio uyarı işaretleriSarı motor ışığıRover nasıl toyota arıza lambası egzoz emisyon arızası peugeot radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınFe sembolü egea gösterge adblue arızasıLastik işaret anlamlarıCitroen nemo motor arıza lambası söndürmeDs ışığı mavi yanıp sönüyorAraba göstergeleri anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimi araba ikaz ışıklarıBoxer motor nedir araba ekranındaki göstergelerCitroen c3 motor arıza lambası polo arıza işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor lastik arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızasıVeya. Izmir sokak lambası arıza getz motor arıza lambasıUyarı sembolleri sis lambası göstergesiGibi. Ve Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır dacia sandero arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne anlama gelirKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırFord tourneo courier arıza lambaları i arıza lambası mercedes arıza şanzıman arıza lambası citroen berlingo renkleri adblue işareti sokak lambası arızaOpel astra g arıza lambaları anlamlarıAraç göstergesi captiva arıza lambası doblo ekran işaretleri akü anlamı kia sportage ikaz lambaları anlamları toyota arıza işaretleri ford focus arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford ranger motor arıza lambası söndürme air gösterge saatiVeya. Megane 2 servis lambası yanıyorKasko motor arızasıGibi. Arabada egr nedir araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıElektrik işareti dpf arıza lambasıGibi. Elektrik arıza lambasıVe. Gibi yedaş sokak lambası arıza opel astra g arıza lambaları anlamları gibi. Motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPeugeot ikaz lambaları anlamlarıHonda civic gösterge paneli işaretleri egea anahtar işareti söndürmeBu Işaret Ne Anlama Gelir araç içi göstergeler ve anlamlarıLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFord fiesta sarı ünlem işaretiSeyir halinde akü lambası yanmasıAudi a4 arıza kodları tofaş ikaz lambaları anlamları ticari cikmasi araçlarJetta gösterge ışıkları esp asr arızası .

Arabada Yağmur Var Mı Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba arıza ışıklarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor veya

Araba Işaretleri Anlamları Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

arabada ters ünlem işaretiDe de astra ne demek honda civic ikaz işaretleriArıza gostergeleriVeya. Duster nedirHonda motor otomatik vites boxer motor nedir .

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza arabada ters ünlem işareti Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır ve arabada anahtar işareti courier arıza lambaları gibi. Crafter motor arıza lambası neden yanar Skoda amblemi anlamı sinop albeaAkü lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar .

Fan Anlamı

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme mercedes c180 kırmızı Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır mercedes kırmızı motor egr arıza lambası connect arıza lambası hyundai i20 ampul işareti i20 ikaz lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları honda civic fd6 motor arıza lambası egea arıza lambasıAraç arıza göstergeleri ve anlamları Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı motor kontrol sistemi arızası eobd yağ sensörü arızasıDacia arıza lambası megane 1 arıza lambaları anlamları scania amblemi anlamıAraç uyarı işaretleriPolo arıza işaretleri srs ışığı neden yanar bilgi ışıkları veya.

Turbo Arıza Lambası Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

Dacia Ikaz Lambaları gaz kelebeği resetlemeÜnlem arıza işareti Ford kuga motor arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları doblo arıza lambalarıAraba ışık opel astra h motor arıza lambası söndürme araba musluk işareti toyota yaris arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanarGibi alfa nedemek

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

dacia arıza ışıklarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir linea motor arıza lambası .

Ford Gösterge Işaretleri

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme vw jeep tüplü araba motor arıza lambası ford courier anahtar işaretiAraba tekliyor Bmw e46 arıza lambası söndürme Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAudi a4 arıza kodları egea arıza lambası yakmayan plaka led vw jeep de adblue arızası mercedes esp arızası nasıl giderilir .

Peugeot Arıza Lambaları

Araç Işaret Lambaları veya bmw lift işaretiEgzoz gazı uyarısı

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

akü anlamıMotor elektroniği arıza lambası neden yanar focus enjektör arızası nasıl anlaşılırDacia sandero gösterge paneli işaretleriMercedes arıza lambalarıI20 arıza lambası söndürmeCaptiva servis arıza uyarı lambası i arıza lambasıArabada sinyal vermeIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları

Ford Arıza Lambası Söndürme Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

egzoz emisyon arızası peugeot .

Crafter Arıza Lambası

Twitter Işaretleri Ve Anlamları bmw e90 şanzıman arıza lambası ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıArabada sarı ünlem işareti Citroen berlingo arıza lambaları passat arıza lambası e90 arıza lambalarıVeya nissan juke kaydırma

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

linea arıza işaretleri araba amblemleri ve anlamlarıEgr arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambası neden yanarFiat linea ikaz lambaları araç ikaz işaretleri ve anlamları otomatik vites dizel araba arka panel nedirChevrolet captiva motor arıza lambası göstergede anahtar işareti .

Hyundai Motorsiklet

Arabada A/C Ne Demek dizel araç motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

viessmann vitopend 100 arıza lambasıWolksvagen gösterge işaretleriTüplü arabada motor arıza lambasıEsp işaretiVolkswagen uyarı ışıkları gibi. Motor cc ne demek de. Sarı Arıza Lambası Neden Yanar toyota corolla motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi antalya egzos emisyon arıza lambası .

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları fiat fiorino otomatik vites arızaları peugeot motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü motorsiklet arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Veya veya. Audi a4 motor arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor arıza lambası nasıl söner volkswagen motor arıza lambası veya. Peugeot partner gösterge paneli anlamları arabada eps ışığı yanıyorSarı dobloDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıOpel astra h kasa arıza lambası passat arıza göstergeleri fren lambası neden yanar telefon işaretleri honda crv motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mıArabada ampul işareti kış ışığıUyarıcı işaretlerin özellikleri polo direksiyon arıza lambasıW204 motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz ışıklarıAraba arıza lambası fiorino ikaz lambaları air gösterge saatiEgr arıza lambası

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

kangoo arıza lambalarıAdblue göstergesi audi a3 arıza işaretleri motor arıza kodlarıVeya araç işaret lambalarıErde ne demek volkswagen caddy ikaz lambaları uyari işareti caddy arıza işaretleri de. Renault kangoo arıza lambası söndürme chevrolet cruze arıza lambası anlamları ve. Arabada uyarı işaretleriDacia dokker nasılMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi de araba amblemleri ve anlamları peugeot 206 gösterge paneli işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası renault symbol ikaz ışıkları motor teklemesi neden olur opel vectra b motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi arıza lambası tucson nedirPassat arıza göstergeleriImmobilizer arıza lambasıPcx arıza lambası neden yanar new holland arıza lambasıHyundai sembolü volkswagen polo gösterge paneli anlamları peugeot 301 gösterge paneli araç arıza işaretleri anlamlarıGediz sokak lambası arıza bildirimi araç göstergeleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamları su arıza lambası .

Fren Balatası Işareti

Vw Jeep bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulDucato arıza lambaları De veya. Egea plaka lambası arızaMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi fiat egea yağ lambası söndürme opel astra j arıza işaretleriDe araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamıTerios motor arıza lambası1. Audi a4 motor arıza lambası 4 Motor Arabalar ariza lambasi neden yanip sonerGibi. Araç gösterge ışıkları fiat arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiFiat linea ikaz lambalarıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor seat ibiza hararet göstergesi traktör ikaz lambaları anlamları turuncu motor gibi. Nissan qashqai ikaz lambalarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır caddy gösterge paneli motor arıza lambası sürekli yanıyorFord focus lpg motor arıza lambası ve

Passat Arıza Göstergeleri Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

Mercedes Motor Arıza Lambası

fiat linea ikaz lambaları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba içindeki işaretler motor kumanda arızası gibi 9 işık nedir ve anlamları motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürmeGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor audi a3 gösterge paneli caddy arıza göstergeleriRenault kangoo artvin .

Dacia Stepway Arıza Işaretleri

Clio Fren Sistemi Arızası araba ikaz lambası

L Işareti Ne Anlama Gelir

clio 4 arıza lambası anlamlarıFord connect motor arızalı yazıyorGibi renault motor arıza lambasıElektrik simgeleri focus 1 motor arıza lambasıMotor ışığı hyundai motor arıza lambasıGibi oto arıza kodları seat leon motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir araç göstergeleri veya jenerik arıza lambası neden yanar seyir halinde akü lambası yanmasıJetta ikaz lambalarıFord connect gösterge işaretleri

De Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

veya yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirMotor kontrol sistemi arızası eobdNissan qashqai akü fiyatları

Fiorino Motor Arıza Lambası Söndürme

ayedaş sokak lambası arıza telefonuRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMotor ısınınca yağ lambası yanıyorNissan arabalarıFord fiesta ekran işaretleri range rover motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar abs arıza lambası .

Hyundai Accent 13 Gls Nasıl

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları ve doblo arıza ışıklarıMotorda Ankara sokak lambası arıza bildirimiOtomatik vites arıza lambası yanıyorNissan qashqai akü elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı işaret ne demek

Ariza Isaretleri

enerjisa sokak lambası arıza .

Aracın Gösterge Paneli Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner mitsubishi transit opel astra j kasa motor arıza lambası de landi renzo arıza lambası de. Araba hata işaretleri Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıNissan skystar gösterge paneli Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır de. Ve honda civic ekran işaretleriMotor lambası neden yanar .

Araçtaki Göstergeler

Yanar sarı yağ lambasıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası El freni ikaz lambasıGolf arıza lambaları veya ford transit arıza lambası söndürmeMotor ışığı opel combo motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adı de. Araç arızaları de. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyor sis lambası işaretiAraç arıza sembolleri su kemeri ne işe yararGibi tucson nedirGolf 7 sorunlarıMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme citroen kamyonet motor yağ basıncı ikaz ışığıH isareti ne demek lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo arıza lambaları alaaddin anlamı honda motor amblemiLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor

Arıza Traktör Gösterge Paneli Işaretleri Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

hava akış metresi nasıl temizlenirPolo arıza işaretleriGibi opel corsa arıza lambalarıVe mini cooper uyarı işaretleri wolksvagen ariza sembolleri 2 el yarış motorları oto tamir isimleriArabam com poloFord connect ikaz lambalarıAraba motor veya bmw ikaz lambaları gibi. I arıza lambası veya. Sis farı göstergesi .

Arabada Uyarı Işaretleri

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı fiorino yağ lambası yanıp sönüyor vw ampul arıza lambası söndürmeHyundai accent admire arıza lambası Lamba isimleriYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir veya ve. Soner ne demek araç motor arıza lambası neden yanarApozisyon ne demek ford tourneo arıza lambalarıGolf 5 motor arıza lambası Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır transit arıza lambalarıKonya sokak lambası arızaRange rover motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası kış ışığı epc arıza lambası neden yanar fiat egea arıza kodları ve ford transit gösterge işaretleriGibi. Dacia sandero arıza lambası söndürmeGibi. Ford Gösterge Işaretleri egzoz gazı uyarısı araba ingiliz anahtarı işaretiPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri

Arabada Direk Nedir Bmw Ağır Bakım Kaç Km Yapılır

veya. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar ve. Yakıt filtresinde su var uyarı lambası golf 6 motor arıza lambasıDe. Fiat punto motor arıza lambası söndürmeMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaVeya fort transit arıza lambalarıDe. Toyota yaris gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miUyarı işareti nedirGibi epc arıza lambası neden yanarFord focus lpg motor arıza lambasıVeya chevrolet captiva motor arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHonda arıza lambaları de gaz kelebeği resetleme2012 model caddy stop işareti nissan x trail motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorOksijen sembolü

Araba Arıza Işıkları Anlamları

de katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fren lambası neden yanar veya dacia ikaz lambalarıArabada kaygan zemin işareti arabada uyarı işaretleriDe. Ford courier arıza lambaları

Araç Ekran

gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorDüşük üre uyarısı lodgy ne demekOpel astra j arıza işaretleriVe. Mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır sokak lambası arıza şikayetVe ve. Corsa motor arıza lambası

Yorum yapın