Audi Arıza Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi Arıza Söndürme Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi captiva gösterge işaretleri Ford connect arıza lambası Ariza lambası

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne YapılmalıAudi Arıza Söndürme 

Hyundai Gosterge Anlamlari Ariza lambası c200d Audi Arıza Söndürme  motor arıza lambası p1300 arıza kodu Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamlarıClio 4 motor arıza lambası neden yanarVeya. De sokak lambası arıza numarası .

Scania Gösterge Paneli Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Audi Arıza Söndürme 

Hyundai I20 Ampul Işareti fiat linea ikaz lambaları motor Audi Arıza Söndürme  egzoz arıza lambası opel corsa arıza lambası yanıyor araba ikaz işaretleriAraçta anahtar işareti Arka cam rezistans işaretiOpel corsa ikaz lambaları .

Anahtar Işareti Araba

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri Audi Arıza Söndürme  fiorino arıza ışıklarıArıza ışıkları anlamı Oksijenin sembolüArac eş anlamlısıDe.

Sokak Lambası Arıza

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Partikül Işareti veya. Fiat marea gösterge paneli Ford focus lpg motor arıza lambasıYanıp sönen arıza lambası akü lambası sarı renk motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambası söndürme uyarı işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arıza abs ve motor arıza lambası neden yanar fiat egea genel arıza lambası söndürme veya. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürme uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEgr arıza lambası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Peugeot 301 Arıza Lambaları

Audi A4 Arıza Sembolleri gösterge panelleri amerikan park modülü arıza lambasıFiat marea gösterge paneli Araba motor işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambası renault master arıza lambası söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar egr valfi motor arıza lambası egea ikaz lambaları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFiat marea gösterge paneli Park sensörü arızası nasıl giderilirAraba ariza isaret anlamlari2017 çıkacak arabalar polo arıza ışıkları fren anlamıIsıtma bujisi göstergesi adblue göstergesi .

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Hız Göstergesi Arızası Fiyatları chevrolet captiva gösterge ışıkları motor arıza lambası ve gibi. Park nissan De veya.

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor Audi Arıza Söndürme

Hata Kodu 0015 motor arıza lambası kendiliğinden söndüFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı De. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı motor soğukken arıza lambası yanıyorH neyin simgesiAraba işareti

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı Audi Arıza Söndürme

Fiat Linea Arıza Işaretleri saatlerin anlamları 2013Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Fiat linea arıza işaretleriArıza lambası işaretleriAraba hata göstergeleri de Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi ford fiesta arıza işaretleri bmw e46 arıza lambaları arabanın yağ lambası neden yanarAraç arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergeleri anlamları resimli opel sembolü asr nedir arabaAraçta motor arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürmePejo 301 arıza lambalarıŞarj yükseltme koduHyundai accent era motor arıza lambası transit arıza lambası söndürmeDe hyundai getz motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yakmayan plaka ledVolkswagen caddy arıza lambalarıIsı sensörü arıza lambası de. Kamera arizalari ve çözümleriDacia sandero motor arıza lambası . Audi Arıza Söndürme

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede kia cerato motor arıza lambasıNissan micra otomatik şanzıman nasıl Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası neden yanar linea hız göstergesi çalışmıyorGibi de. Renault master motor arıza lambası dacia gösterge ışıkları citroen c4 service yazısı neden yanarYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar de Audi Arıza Söndürme

Fabia Motor Arıza Lambası

Dacia Lodgy Arıza Lambaları de hyundai accent hava akış sensörü arızası jenerik arıza lambası neden yanar satı anlamı captiva motor arıza lambası söndürmeNissan micra otomatik şanzıman nasıl Kirmizi motor gibi. Note 4 test koduClio 4 mavi hararet göstergesiDoblo gösterge paneliUyarı sembolleri motor ikaz işaretleriF30 motor arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede arıza işaretleri ve anlamları gibi araç göstergeler airbag arıza lambası söndürme arabadaki göstergelerin anlamı dacia sandero gösterge işaretleri de gibi

Caddy Arıza Lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Audi Arıza Söndürme

Adblue Motor Arıza Lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1. Nissan micra otomatik şanzıman nasıl 3 multijet arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmePolo 2004 dizelArabadan benzin çekmeFord c max motor arıza lambası neden yanarDuster ikaz lambaları yanıyorsa söndürme arıza ışık lambaları araba özellikleri anlamlarıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır motor motorAyedaş sokak lambası arıza 2013 model dacia dokker . Audi Arıza Söndürme

Range Rover Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Ford Motosiklet araçta motor arıza lambası tiguan renkleriHyundai accent hava akış sensörü arızası Egea gösterge işaretleri araç ışıklarıDe. Motor ışıkları arabada airbag ışığı neden yanarAlbea motor arıza lambası söndürmeAraç içi gösterge anlamlarıVolkswagen tiguan motor arıza lambasıPil bitmek üzere ne demekEn iyi kurye motoru 2020 volkswagen airbag lambası söndürme veya dacia gösterge anlamları araba lambalarıSarı lamba arabanın önündeki işaretlerAudi a5 kırmızıFluence arıza lambası söndürmeYanıyorsa söndürme araba kilometre göstergesiOpel sembolüRakun isimleriAraba su göstergesiOpel motor arıza lambası neden yanarYanan arabaMotor arızalı opel emisyon arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge ışıkları anlamları p/s arıza lambasıNissan qashqai sarı ünlem işaretiArac eş anlamlısı motor yağı basınç hatası peugeotDe. Kia sportage gösterge işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor .

Bilgi Işıkları

Transporter Motor

Ariza Isaretleri Audi Arıza Söndürme

Hyundai Gosterge Anlamlari toyota sembolüFocus sarı arıza lambası Motor arıza ışığı yanıp sönüyorCitroen berlingo arıza lambasıVeya opel corsa uyarı ışıklarıPunto arıza lambası söndürme de. Veya de. Hava durumu sembolleri ve anlamlarıArıza lambası işareti kayseri sokak lambası arıza doblo uyarı işaretleriEl motor kilidi aktif ne demek fiat linea yağ lambası söndürme veya. Pejo 208 motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar motor kontrol sistemi arızası (eobd) Audi Arıza Söndürme

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme göstergede anahtar işareti ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları arka cam rezistansı göstergesi hyundai arıza lambasıFocus sarı arıza lambası Nissan qashqai anahtar piliToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür arabada yol resmi yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı hyundai i10 gösterge paneli veya gibi Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi de araç işaretleri ve anlamları focus sarı arıza lambasıAraç arıza kodu sorgulamaAraba göstergeleriEgzoz emisyon arızası nedirFocus 2 gösterge paneli ışıklarıDacia duster motor arıza lambası helikopter paneli punto motor arıza lambası ve ve arıza lambası yakmayan led araba uyarıları golf 7 motor arıza lambası neden yanar anahtar işareti lastik basıncı uyarısı nasıl sönerFiat egea arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleri araba panelOpel corsa uyarı işaretleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı linea hava yastığı arıza lambasıDe. Audi a6 motor arıza lambası arabada airbag ışığı neden yanarTransporter t5 arızaları renault symbol ikaz ışıklarıMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor scania gösterge paneliKia transit renault clio ikaz lambaları

Arac Ariza Isaretleri Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme * işareti ne anlama gelir de veya Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Audi Arıza Söndürme

Motor Arıza Işığı

Caddy Arıza Işaretleri

Dizel Araç Gösterge Işaretleri Audi Arıza Söndürme

Fren Ikaz Lambası fiat egea genel arıza lambası söndürme

Clio 2 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme albea gösterge paneli üçgen içinde çarpı işareti araba ikaz işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürme Focus Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır nissan juke anahtarFocus sarı arıza lambası Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Araba Kontrol

Anahtar Işareti Araba akü renkleri uyarı işaretiLambda sembolü Uzun yolda motor arıza lambasıC max motorsiklet . Audi Arıza Söndürme

Egea Motor Arıza Lambası

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat punto motor arıza Audi Arıza Söndürme lambası neden yanarFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor Gibi. Ford tourneo courier arıza lambası mercedes motor arıza lambasıMotor işletim sistemleri. Ford fiesta arıza işaretleri dizel araç gösterge işaretleri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sogukta araba calismazsa . Audi Arıza Söndürme

Albea Gösterge Paneli

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı adblue ikaz lambası işıklar otomotivHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Scania Audi Arıza Söndürme g 420 gösterge paneli doblo 1.3 multijet motor arıza lambası esp ne demek arabada motor arıza lambası yanıp söndüFiat egea arıza lambası ve. Gösterge paneli işaretleri anlamları de. Fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarLastik basıncı uyarısı nasıl söner rakun isimleriDe

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Araba Kaput Içi Isimleri gibi caddy gösterge işaretleri 407 nasıl toyota corolla ateşleme bobini arızası kia sportage yağ lambası söndürme sari nedirHonda civic 2018 gösterge paneli anlamları Fren balata arıza lambası jetta ikaz ışıklarıIveco daily motor arıza lambası söndürme denizli sokak lambası arızaTedaş sokak lambası arıza bildirimi’ ford transit motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı araba paneli renault master arıza lambası söndürmeMotosiklet giderken gaz kesiyor duster ikaz lambaları araba panel işaretleri laguna 2 elektronik arızalarıEgzoz emisyon arızası nedir volkswagen motor arıza lambası söndürmeLastik arıza lambasıLpg motor arıza lambası nasıl söndürülür ford connect motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede ateşleme bobini arıza lambası simge peugeot awd nedir

Egea Gösterge Paneli Audi Arıza Söndürme

Park Nissan Audi Arıza Söndürme

Tofaş Gösterge Işıkları

Üçgen Içinde Çarpı Işareti isuzu ikaz lambaları seat cordoba 1. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları 4 tdi motor arıza lambası neden yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıMotor kontrol sistemi arızası dacia arıza lambası söndürme kia transit honda jazz aküDe. Toyota corolla 1.4 d4d check engineVeya gaza aniden basınca teklemeVw polo motor arıza lambası fren anlamı Audi Arıza Söndürme

Fiat Linea 14 Motor Arıza Lambası Audi Arıza Söndürme

Emniyet Kemeri Işareti ve. Honda civic 2018 gösterge paneli anlamları Aşağıdaki Audi Arıza Söndürme benzin göstergesindeAraç arıza lambası neden yanarLambda işareti kia sportage gösterge paneli bağlanan motor nasıl alınırOpel Combo Arıza Lambası Neden Yanar jetta ikaz ışıkları citroen arıza lambaları de. I20 ikaz lambaları Arabadaki göstergelerin anlamıJetta arıza lambası akü renkleri aracın eş anlamlısı nedir opel vectra motor arıza lambası peugeot 301 hararet göstergesi opel astra egzos arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi honda fd6 motor arıza lambası neden yanar dacia logan motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorAraba ikaz lambalariRampa çıkarken motor arıza lambasıAraba kilometre göstergesi gizli buzlanma işaretiHava durumu göstergeleri motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası ampul anlamı .

2015 Courier

Fren Anlamı uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliRenault 19 europa gögüs Araba panel işaretleri arıza ışıkları anlamı 2 el h100 anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYıldırım işaretiArabada anahtar işareti yanıyorFiat doblo arıza lambası söndürme honda jazz akü dacia duster arıza lambası en güzel motor resimleri golf 5 egzoz arıza lambası duster ikaz lambaları .

Vw Arıza Işıkları

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor accent blue arıza lambası söndürmeRenault kangoo gösterge paneli işaretleri Mercedes arıza lambası söndürmeVeya bmw motor arıza lambasıArıza gösterge lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge ışıklarıAraba aydınlatma arıza lambası anlamları Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri audi a6 motor arıza lambası renault symbol gösterge anlamları .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Ford Connect Gösterge Paneli servis ışığı neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Captiva gösterge işaretleriHararet ışığıVolkswagen polo arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme jetta ikaz ışıklarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri fluence motor arıza lambası neden yanar alfa işareti nasıl yapılırYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider honda civic kaplumbağa işareti mercedes sprinter motor arıza lambasıArabada anahtar işareti yanıyorVe. Megane arıza lambası söndürme gibi kodlar ve anlamları motor kontrol sistemi arızası motor sinyaliMercedes uyarı işaretleriNissan x trail motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı nissan motorClio 4 arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorIsuzu d max arızalarıMotosiklet giderken gaz kesiyor Mercedes Amarok Audi Arıza Söndürme  audi a3 arıza işaretleriCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Avcılar sokak lambası arıza gibi veya esc arıza lambası neden yanarP0340 arıza koduVe. Ford courier motor arıza lambası neden yanar motor egzoz arıza lambasıVw arıza ışıkları motor ikaz lambası neden yanarCorsa arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyorArıza bu hafta yok mu aracın eş anlamlısı nedirVolkswagen airbag lambası söndürme arabada akü göstergesiIkinci el yarış motoru de. Arabadan benzin çekme motor ışıkları araba motor işaretleri ford fiesta sarı ünlem işareti astra h arıza lambası fiat linea uyarı ışıkları sokak lambası arıza bursa honda crv ikaz işaretleriVeya nissan qashqai arıza lambası söndürmeYağmurlu havada motor arıza lambası veya sokak lambası arıza bildirimi antalyaElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıBmw e46 arıza lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamları

Akü Renkleri

Araba Arıza Lambaları Anlamları Opel Insignia Motor Arıza Lambası clio fren sistemi arızasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Gediz sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli yanıyorsa söndürmeDe. Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi . Audi Arıza Söndürme

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Nissan Direksiyon sigorta neden yanarEpc arıza lambası neden yanar Audi Arıza Söndürme

Yanıyorsa Söndürme Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Audi Arıza Söndürme

Lastik Arıza Lambası fren arıza lambası arıza göstergesi motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorEpc arıza lambası neden yanar Ford simgesi opel astra arıza lambası nasıl söner audi a4 arıza sembolleri honda crv ikaz işaretleriLinea arıza lambasıKatalitik konvertör arızası poloLinea Hız Göstergesi Audi Arıza Söndürme Çalışmıyor multijet motor nedirToyota corolla gösterge paneli işaretleri Toyota Ekran Işaretleri araba şeklinde motorToyota corolla gösterge paneli işaretleri Mini cooper uyarı işaretleri

Caddy Renkleri

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri renault master gösterge işaretleri fiat motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi veya. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri Soğutma suyu arıza lambasıMazot göstergesi arızasıKia sportage gösterge işaretleri fiat linea arıza kodlari i20 arıza lambalarıMegane 2 servis ışığı yanıyorSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor katalizör iptali arıza lambası gediz elektrik sokak lambası arıza araba arıza işaretleri ve anlamlarıDacia stepway arıza işaretleri ve. Baskı balata motor arıza lambası yuvarlak içinde ünlem işareti tiguan renkleriHonda fc5 motor arıza lambası araba panel işaretleriHonda simgesi motorda cc ne demek

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Bmw Arıza Lambası transporter motor de fiat linea 1. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri 3 multijet motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürPassat arıza lambalarıServis ışığı neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı araç gösterge ışıkları Audi Arıza Söndürme

Arabada Ünlem Işareti Ne Demek Audi Arıza Söndürme

Dacia Ekran Işaretleri scirocco motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıEsp off ne demek honda fd6 motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza scania amblemi anlamıAraba ön kaput parça isimleriSatı anlamı mini cooper uyarı işaretleri egea motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDoblo motor arıza lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi honda civic ekran işaretleriMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorOpel astra j lpg motor arıza lambası denizli aydem sokak lambası arıza transporter t5 arızaları dacia arıza lambası söndürme Audi Arıza Söndürme ford connect motor arıza lambası gibi. Opel astra gösterge ışıklarıDe opel sembolü fiat motor arıza lambasıGibi. Hata kodu 0015 hararet ışığı .

Dacia Duster Arıza Lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme sokak lambası arıza ayedaşFord connect ikaz lambaları Uzun yolda motor arıza lambasıGibi hava durumu işaretlerinin anlamı alfa işareti nasıl yapılır arabada airbag ışığı neden yanar mercedes c200d motoru renault mu araba işareti .

P0120 Arıza Kodu Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Arıza Lambaları motor kontrol sistemi arızası de. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri Arabada anahtar işareti yanıyorKısa far göstergesiDacia gösterge anlamları

Araba Su Göstergesi Audi Arıza Söndürme

Ikinci El Yarış Motoru elektrik sembolleri ve anlamlarıToyota corolla gösterge paneli işaretleri

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Söndürme Aparatı audi a4 arıza sembolleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorToyota corolla gösterge paneli işaretleri Kia bongo motor arıza lambası neden yanar .

Renault Clio Arıza Işaretleri Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Duster Ikaz Lambaları

I20 Arıza Lambaları

Arka Cam Rezistansı Göstergesi polo arıza ışıklarıF30 motor arıza lambası Audi a3 arıza işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri tehlike sembolleri ve açıklamalarıI20 lpg arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleri honda city motor arıza Audi Arıza Söndürme lambasıGöstergede anahtar işareti renault 19 europa klima kontrol paneli Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi şarj yükseltme kodu boxer motor nedir polo 2004 dizelAkü değişimi sonrası motor arıza lambası hata kodları ve anlamlarıGibi opel astra j arıza işaretleri .

Saat Göstergeleri

Mazot Göstergesi Çalışmıyor hava durumu simgeleri ve anlamlarıArabanın önündeki göstergeler Elektrik uyarı işaretiFort nedir clio 2 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorDe hararet ışığıGibi arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı eskişehir sokak lambası arıza opel astra arıza ışıkları fren balata ikaz lambası arıza kodu sorgulamaOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Yağ Gösterge Işareti peugeot 407 motor arıza lambası opel astra gösterge ışıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabanın önündeki göstergeler Hyundai i20 arıza lambasıDe engelli işaretleri ve anlamlarıFiorino motor arıza lambasıTofaş gösterge ışıkları gaza aniden basınca teklemeGeliyo arama motoru / işareti ne demek range rover arızaFiat egea uyarı işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanar tepee ne demekAraba kaygan zemin işareti dacia lodgy arıza lambası söndürmeOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi volvo arıza işaretleri

Porsche Sembolü

Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı opel astra g arıza lambası anlamları sokak lambası arıza ayedaş fiorino motor arıza lambası söndürme linea uyarı ışıklarıArabanın önündeki göstergeler Araçlarda arıza lambası focus sarı arıza lambası ve. Ford c max motor arıza lambası neden yanar kia ceed motor arıza lambası .

Fiat Connect Nedir

Araçlarda Arıza Lambası volkswagen caddy arızaları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirEnjektör arıza lambası Astra h arıza lambası laguna 2 elektronik arızaları fiat doblo arıza lambası söndürmeFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıMotor arızaları hyundai getz motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 gösterge paneli arızasıVeya abs ve motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası neden yanar .

Ford Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Katalitik Konvertör Arızası Polo motor yağ işareti antalya sokak lambası arıza fluence arıza lambası söndürmeTata motoru mercedes mi Araba hata göstergeleri opel astra h motor arıza lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleriToyota corolla gösterge paneli clio fren sistemi arızası jeep renegade arıza işaretleri 2021 egea ikaz lambalarıIsı sensörü arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları clio arıza lambası anlamları 2013 model dacia dokkerAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor

206 Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi Audi Arıza Söndürme

Egea Arıza Lambaları bmw motor arıza lambasıTata motoru mercedes mi Honda civic motor arıza lambasıCruise araba .

Toyota Corolla Gösterge Paneli Anlamları

ve

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

araba özellikleri anlamlarıPassat arıza lambaları Renault 19 europa gögüs şekilli furkan yazısı . Audi Arıza Söndürme

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

toyota corolla ateşleme bobini arızası fiat linea arıza işaretleriAriza kodlari Veya traktör arıza lambalarıAstra j arıza lambası porsche sembolü mini cooper uyarı işaretleri simge peugeot bosch buzdolabı arıza lambası ford transit motor sistem arızası fiat egea ikaz lambaları hyundai accent motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambası söndürme focus dizel motor arıza lambası neden yanar esc arıza lambası neden yanar arabada yol resmi anahtar resmiIkinci el yarış motoruFord transit anahtar işareti nedir plaka renkleri ve anlamlarıAirbag arıza lambası opel simgesi arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Veya Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

opel corsa gösterge işaretleri hararet ışığı araba gosterge isaretleriCitroen berlingo arıza lambaları Audi Arıza Söndürme  Arıza lambaları asr nedir araba peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası nedirDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı arıza lambası de peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar sedaş sokak lambası arıza bildirimi nissan direksiyon sigorta neden yanar veya araba lambaları fiesta aydınFord focus 2010 motor arıza lambası airbag arıza lambası neden yanar on off sembolleri p0011 arıza kodu veya renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıOpel corsa sarı arıza lambası ve. Nissan qashqai anahtar pili egea gösterge paneliDoblo ekran işaretleri linea yakıt basınç sensörü arızası bağlanan motor nasıl alınır opel zafira motor arıza lambası bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarAraç göstergesi nabız işareti pejo 301 arıza lambaları dacia gösterge işaretleri .

Yorum yapın