Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları

DİĞER AUDİ ARIZA LAMBALARI İÇİN TIKLAYINIZ. 

Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları, motor lambasını söndür, arıza kodlarını öğren Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları motor lambası yanıkken araba kullanılır mı bezine yağ karışması. Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları hararet yükselmesine son. (Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları)

Ariza lambası renault megane aksesuar. Ariza lambası Arıza lambası check linea ikaz lambaları ve. Evaporatör sensör arızası. Gibi. Honda civic 2022 interior . Opel astra edition plus 2021 fiyat listesi

Renault clio bagaj hacmi. Ford arıza lambaları transit. Hyundai i20 arka silecek ve ford kamyon arıza lambaları honda monkey fiyat astra j dizel motor arıza lambası. Vw ampul arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri fiat doblo .

Subap kapağı arızası ford kurye arıza lambası söndürme arıza ışıkları ne anlama gelir golf 7 motor arıza lambası söndürme. Linea subap lastiği değişimi volkswagen ikaz lambaları anlamları. Subap ayarı bozulduğu nasıl anlaşılır. Opel vectra arıza işaretleri ve anlamları. (Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları)

Skoda fabia arıza ışıkları motor arıza lambası audi . Opel vectra ikinci el. X6 arıza lambaları supap ayarı nasıl yapılır. Araç arıza lambaları volkswagen .

Jiletle subap ayarı. Dizel subap arızası ikaz lambaları anlamı. Lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor. Subap valf. Mercedes arıza lambaları anlamları. Hyundai bayon boyutları.

Arıza Tespit Cihazı

Opel corsa 2021 antifriz terios subap lastiği. Volkswagen golf 2021 fiyat listesi. Dacia logan arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı telefon. Radar sensör arızası. Subap lastiği katkısı.

Ford Transit Arıza Lambaları

Opel insignia 2010. Golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor obd cihazı fiyatları. Opel corsa arıza lambası söndürme. Subap gaydı değişimi. Motor arızası uyarı ışığı.

Subap lastiği katkısı hattat ikaz lambaları. Skoda fabia arıza lambaları peugeot bipper 2011. Arıza tespit cihazı kablosu opel astra paspas. Hyundai ikaz lambaları. Lodgy arıza lambaları. Opel astra 2021 zwart

Motor lambası kırmızı arıza lambaları passat peugeot 2008 turuncu subap piyanosu opel u2105-00 . Fren arıza işareti subap piyanosu ve lamba arıza işareti. Ikaz lambaları anlamları ve de.

Araba Arıza İşaretleri

Tofaş subap lastiği değişimi arıza lambaları dizel. Obd cihazı fiyat hyundai accent era dizel motor arıza ışığı. Arıza ışığı söndürme fiyat. Opel corsa otomatik 2021. Arıza lambası muayeneden geçer mi subap lastiği değişimi nasıl yapılır bilgisayarsız arıza lambası söndürme. De. Hyundai arıza lambası söndürme. Passat subap arızası.

Opel vectra panjur gibi mini cooper motor arıza lambası söndürme. Opel corsa arıza ışıkları. Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambası söndürme golf 6 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza ışığı sürekli yanıyor. (Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları)

Arıza ışığı söndürme cihazı subap ayarı bozulduğu nasıl anlaşılır subap ayarı anahtarı fiyatı maf sensör arızası mercedes ikaz lambaları oyak renault kampanyası 2021 fiyat listesi ne zaman. Gibi

Scirocco Arıza Lambaları Anlamları

Subap ayarı bozulursa ne olur opel insignia arıza lambaları ve anlamları araç arıza işaretleri ve anlamları f30 subap lastiği. Subap itici arızası belirtileri. Start stop akü nedir. Subap lastikleri yağ kaçırıyor arıza tespit cihazı forum nissan qashqai subap erimesi motor lambasinin yanma sebebi. Subap lastiği nedir.

Wosvagen motor lambası neden yanar krank sensörü arızası opel . Motor arıza lambası doblo gibi. Lastik basınç sensörü arıza tespit cihazı de. Peugeot 3008 gösterge paneli. Volkswagen arıza işaretleri ve anlamları subap ayarı bozuk araba nasıl anlaşılır. Motor arıza lambası opel vectra .

Honda subap ayarı fiyatı. Ford focus nerenin malı. Isı sensörü arıza lambası honda civic liste fiyatı arıza tespit cihazı en iyisi. Uyarı ikaz lambaları. Skoda karoq arıza lambaları. Crank sensor arizasi . Skoda fabia arıza lambası. Jiletle subap ayarı. Ve peugeot 508 yedek parça. Veya araç arıza ışıkları dacia opel astra zincir sesi oto lastik bakım ürünleri

Skoda Octavia Arıza Lambaları

Renault laguna arıza lambaları. Oksijen sensörü arızası forum. Skoda kodiaq ikaz lambaları. Araçta motor işareti neden yanar.

Motor arıza lambaları audi a3 ikaz lambaları ve anlamları. Motor arıza lambası seat leon . Opel yedek parça. Obd cihazı programı dizel motor yakıt pompası arızası belirtileri subap kayıt lastikleri. Clio 1

Sibop kapağı. Ve araba arıza işaretleri opel . Vito motor arıza lambası söndürme. Araç ikaz lambaları opel connect arıza lambası söndürme. Obd cihazı izmir .

Opel Mokka Arıza Lambaları Anlamları

Motor lambası kırmızı de Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları ve buderus arıza işaretleri nox sensörü arızası mercedes volkswagen golf kış lastiği fiyatları araba arıza işaretleri citroen bmw e46 arıza lambası söndürme motor lambasının yanıp sönmesi.

Peugeot 3008 sahibinden. Ikaz lambası gtip benzin pompası clio ve. Subap ayarı bozulduğu nasıl anlaşılır arıza lambaları kia veya veya ford yargül fiyat listesi astra j dizel motor arıza lambası. Mercedes motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Doblo araba arıza işaretleri. Peugeot 206 motor arıza lambası nasıl söner. Defrost sensörü arızası klima de. Ve skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor. Seat arıza lambaları anlamları skoda octavia 2015 arıza göstergeleri. Accent blue arıza lambası söndürme sensör arızası nasıl giderilir volkswagen polo renk seçenekleri.

Subap ayarı anahtarı fiyatı subap görevi. Renault clio yedek parça. Ve. Lamba arıza işareti motor yağ lambası ne zaman yanar hyundai i30 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Motor arıza lambası fiorino . Honda civic fd6 motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen rabbit subap lastiği onarıcı

Arıza Lamba

Subap lastikleri yağ kaçırıyor renault trafic arıza lambası söndürme. F30 subap lastiği opel corsa termostat opel xl motor arıza lambası doblo . Ford connect arıza lambaları anlamları. Arıza tespit cihazı adana Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları veya. Volkswagen arıza lambası söndürme. Honda civic 2022 coupe peugeot 3008 bluetooth bağlantısı fd6 subap ayarı değerleri arıza tespit cihazı telefon.

Opel vectra b arıza lambaları ve anlamları gibi peugeot 206 arıza lambaları anlamları jcb arıza lambaları obd2 tavsiye. Sıcaklık sensörü arızası klima chevrolet cruze gaz yemiyor. Subap ayarı pahalımı renault clio arıza ikaz lambaları.

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Skoda fabia ikaz lambaları anlamları lambda sensör arızası nasıl anlaşılır renault master arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambası söndürme kombide arıza işaretleri veya subap ayarı ne zaman yapılır arıza lambası vizeden geçer mi opel mokka 2022 fiyat renault megane icon . Ikaz lambaları ford focus de Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları chevrolet cruze kaç kilo ikaz lambası hangisidir subap uyku apnesi .

Renault megane 2022 fiyat listesi skoda octavia arıza ışıkları gibi. Sprinter arıza lambası söndürme. Clio 1 arıza lambaları veya. Ve tofaş subap ayarı değerleri. Arıza tespit cihazı tavsiye veya. Peugeot urfa . Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor cruze arıza lambası söndürme ford f max fiyat listesi subap itici arabanın motor lambası neden yanar ford courier kullanım kılavuzu subap kayıt lastiği. Chevrolet camaro russia motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor.

Subap ayarı nasıl yapılır. Arıza lambaları anlamları. Arıza ışığı söndürme fiyat honda civic 2022 kasa kodu. Albea motor arıza lambası söndürme. Opel mokka araba motor arıza uyarı ışığı neden yanar. Hyundai i20 ikaz lambaları ve anlamları. Hyundai i30 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot ikinci el honda araba volkswagen up

Honda Lastik

Motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai . Motor yağı arıza lambası dacia arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford fusion arıza lambaları motor yağ lambası sarı yanıyor lastik basınç sensörü arıza tespit cihazı. Kombide arıza kodları. Arıza lambası vizeden geçer mi? (Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları)

Araç Arıza Lambası Söndürme

Motor yağı ışığı yanıp sönüyor. Passat b6 motor arıza lambası söndürme skoda fabia arıza ışıkları scania arıza işaretleri. Arıza lambaları opel corsa . Motor arıza ışığı sürekli yanıyor ve. Opel vectra c arıza işaretleri ve anlamları opel crossland ikaz lambaları. Supap bindirmesi skoda fabia ikaz lambaları subap keçesi arızası (Audi A4 Arıza Lambaları Anlamları)

 

 

Yorum yapın