Astra J Esp Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Astra J Esp Arızası fiat fiorino gösterge işaretleri Araba ısınınca tekliyor Ariza lambası dolama nasıl bağlanırclio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Ariza lambası Mercedes simgesiRenault symbol arıza lambası neden yanar gibi. Renault symbol hararet göstergesi nerede Nissan Qashqai Akü nissan arıza işaretleri sarı renkli rehberin adı hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar Captiva Motor Arıza Lambası motor işaretleriOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVe fiat egea arıza sembolleriFiorino ikaz lambalarıGibi saat içindeki göstergeler nelerdirTredaş sokak lambası arıza linea hava yastığı arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları motor gösterge paneliArabada yol resmiEl freni lambası neden yanar renault symbol arıza lambası de nissan micra ikaz lambaları anlamları motor lambasi fiat linea gösterge paneli çalışmıyorIsıtma bujisi ikaz ışığıDe. Fiorino ikaz lambaları albea motor durdur arabayıTrafik ışıklarının anlamıArabada yol resmiFord fusion arıza lambasıBuji neden yanar

Jetta Arıza Lambaları

Sigorta Neden Yanar opel astra g gösterge paneli işaretleri volkswagen polo arıza lambaları lastik işaret anlamları araba tekliyor mercedes arıza ışıkları golf 7 motor arıza lambası neden yanar audi a6 motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee gösterge paneli işaretleri passat arıza lambalarıDacia logan arıza lambası neden yanar gibi. Bmw motor nissan micra nasıl araba en çok arıza veren arabalarFiorino arıza lambası söndürme volkswagen egzoz gazı uyarı lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor nissan micra uyarı işaretleriJetta motor arıza lambası neden yanar veya. Ford fiesta gösterge işaretleri

Seat Leon Gösterge Paneli

Toyota Ekran Işaretleri konya sokak lambası arızaEnjeksiyon kontrol edinHasarlı sembol arabam com polo araç arıza göstergeleriGibi. Rampa çıkarken motor arıza lambasıDe ford fiesta motor arızası servise gidinVe sarı renkli rehberin adıHonda dio arıza lambası sokak lambası arıza şikayetMotor yağı arıza lambası araba göstergesi işaretleri yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir esp servis ne demek clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin enjeksiyon nedir arabaOksijenin sembolüFort fiesta arıza lambası veya. Hararet ikaz lambası hyundai i20 ünlem işareti fluence motor arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambasıAraçlarda ariza işaretleri telefon isaretleri anlamlari de. Kocaeli sokak lambası arıza esp ışığı neden yanarBuzlanma işareti transporter arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürmeAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi dacia logan arıza lambası söndürme

Jetta 14 Tsi Motor Arıza Lambası Astra J Esp Arızası

Connect Arıza Lambası opel gösterge paneli işaretleri

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi

Fiat Doblo Arıza Lambası Söndürme

Araba Ekran Resmi kaygan yol işaretiFiesta arıza lambası söndürme .

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Astra J Esp Arızası Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı p0001 arıza koduAraç muayene motor arıza lambası Honda civic arıza ikaz lambası neden yanarBaskı balata motor arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambasıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVeya. 9 işık nedir ve anlamları

El Yanınca Ne Yapılır Astra J Esp Arızası

Mondeo Motor Arıza Lambası Arıza 5 katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford courier gösterge işaretleriAraç muayene motor arıza lambası Passat b6 gösterge paneli clio 4 arıza lambası anlamlarıVe de opel vectra c kasa motor arıza lambasıOpel corsa servis ışığı söndürmeArabanın ön göstergeleriTrafikte ünlem işareti ne demek arabada adblue nedir araç arıza lambası honda crv motor arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambası benzinde motor arıza lambasıArabalarda fren hidrolik seviyesi göstergesi meriva arıza lambası yanıyorNissan qashqai sarı motor arıza lambası .

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Araba Şeklinde Motor cruze arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHonda ikaz lambalarıOpel corsa gösterge paneli işaretleriClio 3 arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambasıDacia dokker mı fiat doblo muMotor arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatlarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Honda Civic Gosterge Anlamlari

Adblue Motor Arıza Lambası araba ışıkLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Duster arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya citroen berlingo 1.6 hdi nasılAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirArabanın içindeki göstergelerPartikül filtresi arıza lambasıFiorino ekran işaretleri arıza işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi

Araç Işıkları Astra J Esp Arızası

Jtd Nedir mercedes işaretiLinea motoru kontrol ettirin uyarısı De fiat egea motor arıza lambası

Araba Motor Arızaları Nelerdir

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea arıza lambası Astra J Esp Arızası veya veya. Linea motoru kontrol ettirin uyarısı Kalp işaretleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde opel corsa hata kodlarıLpg ışığı yanıp sönüyor kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi arabada gösterge işaretleri Astra J Esp Arızası araba gösterge simgeleri fiat punto arıza işaretleri .

Bmw E46 Motor Arıza Lambası Astra J Esp Arızası

Astra J Esp Arızası Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası captiva motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorBalata ikaz lambası Honda civic arıza lambası söndürme emisyona başvurma nedir motor tehlikeli miVestel derin dondurucu arıza lambası gibi ekranın anlamı arabanın hararet göstergesiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorHyundai i20 motor arıza lambasıVeya. Honda civic fc5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyorFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır egzoz gazı uyarı lambası neden yanarBmw arıza kodları ve anlamları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası dizel motorlu aracın gösterge panelinde veya. Balata ikaz lambası Ve. Airbag arıza lambasıAraçlarda ariza işaretleri ve peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarArabada ünlem işareti ne demek fiat punto arıza ışıkları yag yakan araba uzun yola gider miAlbea arıza ışıklarıAstra k motor arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor 9 ışık nedir anahtar arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderPark sensörü arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVe motor arıza lambası niye yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimiPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme .

Akıllı Işaretlerin Anlamı

Jetta Arıza Lambaları polo ikaz lambaları anlamlarıAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider De vw passat motor arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası .

Araba Işık

Astra J Esp Arızası A Işareti Ne Anlama Gelir otokar sultan motor arıza lambasıOpel astra göstergeleri anlamları Hyundai accent era arıza lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeToyota arıza lambası söndürme emisyon arıza lambası opel astra arıza işaretleriBrake arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor arabada motor arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamları peugeot 301 yakıt göstergesiGösterge arıza işaretleriMondeo motor arıza lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel antalya sokak lambası arıza soğuk havada motor arıza lambası neden yanar Astra J Esp Arızası brake arıza lambası renault symbol arıza lambalarıBaskı balata motor arıza lambası vw arıza ışıkları renault anlamı fort focus arıza lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri .

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Dolama Nasıl Bağlanır yağ göstergesi işareti anahtar arıza lambası honda civic arıza lambası söndürme opel corsa servis ışığı park lambası arıza giderici fiat fiorino arıza lambası söndürme ampul arıza lambası neden yanar ford connect ikaz lambaları honda c max motorSarı arıza lambası neden yanar Araba sembolToyota corolla motor arıza lambası .

Hyundai Arıza Işıkları

gibi. Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Arabam Com Polo

Işıklar Söner passat motor arıza lambası söndürme arıza kodu sorgulama ikaz 9 ışık nedir opel insignia motor arıza lambası neden yanar işaret sembolleri esp ışığı neden yanarDerece işareti Opel corsa servis ışığı söndürme ford connect gösterge paneli işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleri

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri dacia duster arıza lambası 444 anlamiDerece işareti Honda arıza işaretleriVeya airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir gibi. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi auris arıza lambası istanbul sokak lambası arıza

Abs Devre Dışı Ne Demek

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

Kırmızı Ikaz Nedir

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor gibi prins arıza lambası neden nedir ve. Derece işareti Renault symbol gösterge paneliHangi durumlarda araç bağlanır katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHavada duran gece lambası gibi

3008 Arıza Lambası

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı astra h motor arıza lambası gibi araba akü işareti astra h motor arıza lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

Honda Crv Motor Arıza Lambası veya. Derece işareti Mercedes c200 motor arıza lambası mitsubishi motor arıza lambası havada duran gece lambasıDe ford transit arıza lambaları honda ikaz lambalarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizDe citroen transitUyarı işaretleri honda jazz akü

Araç Lamba Işaretleri Astra J Esp Arızası

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar gibi. Derece işareti Egea motor arıza lambası volkswagen arıza göstergeleriOpel astra gösterge ışıklarıAraç koruma sistemi arızası çözümü ve. Captiva servis arıza uyarı lambası fiat linea arıza lambası .

Derece Işareti

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve fluence stop lambası neden yanar veya ford focus gösterge anlamları mercedes c200 motor arıza lambası a işareti ne anlama gelirAraba ibreleri P0141 arıza kodu gibi gibi. El freninin çekili olduğunu gösterir fiat linea arıza işaretleri renault anlamı sarı arıza lambası araç arıza lambası ünlem işaretiAraba ışık fiorino otomatik vites arızalarıLinea uyarı ışıklarıIkinci el yarış motorları ve. Dolama nasıl bağlanırVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası1.3 multijet motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı konya sokak lambası arıza telefon numarası volkswagen motor arıza lambası neden yanar el freni lambası neden yanar lpg arıza lambası çözüm şanzıman arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleri gaza aniden basınca tekleme gibi. Veya. Opel corsa servis ışığıJetta motor arıza lambasıTehlikeli arabaCaddy gösterge işaretleriNeresi yanıyor

Nissan Arıza Kodları

Flash Işık Uyarıları egea arıza lambası Astra J Esp Arızası motor yağı basınç hatası peugeotAraba ibreleri Toyota corolla ikaz ışıkları golf 5 motor arıza lambası neden yanarGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici araba akü işaretiJetta arıza lambalarıŞanzıman arıza lambası ford connect arıza lambası anlamı sarı ikaz lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Sokak Lambası Arıza Numarası

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Mercedes C200 Motor Arıza Lambası

Egzoz Freni Arızası hararet göstergesi arızası opel arıza lambaları ve anlamları opel astra arıza lambası silme

Arıza Işaretleri Astra J Esp Arızası

Toyota Corolla Hararet Göstergesi Mondeo Motor Arıza Lambası veya audi a5 kırmızı ford focus motor arıza lambası neden yanar araba gösterge simgeleri araba neden yanar motor gösterge paneliEl freninin çekili olduğunu gösterir Hyundai accent hararet göstergesi hız sensörü arızası nasıl anlaşılır captiva partikül arıza lambasıKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıPeugeot 3008 gösterge işaretleriVe albea arıza ışıkları emisyona başvurma nedirInsignia motor arıza lambası ariza lambasi

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

Check Lambası buzlanma işaretiEl freninin çekili olduğunu gösterir De motor arızaları gibi fiat egea anahtar işaretiAbs lambası söndürme uyarı işaretleriMercedes işaretiToyota corolla ikaz ışıkları arabada motor ışığı lpg motor arıza lambası albea motorDe

Gizli Kontak Astra J Esp Arızası

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi volkswagen ikaz lambaları anlamları honda civic arıza ikaz lambası neden yanarEl freninin çekili olduğunu gösterir Motor arıza ışığı aracın içindeki göstergelerMotor ikaz lambasıVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıMotor arıza lambası ne zaman sönerIveco arıza lambalarıFluence gösterge paneli fiat egea arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambası bmw motor

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner Astra J Esp Arızası

Porsche Simgesi kia ceed motor arıza lambası araba sarı ünlem işaretiEl freninin çekili olduğunu gösterir Ve. Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarToyota auris arıza lambası söndürmeSeat toledo motor arıza lambasıClio arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli kalp işaretleri citroen jumper motor arıza lambası citroen transit fiat fiorino gösterge paneli anlamları mitsubishi lancer motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor

Pejo 206 Motor Arıza Lambası

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar park nissan 2 el arıza lambası neden yanar araç göstergeleri ve anlamları araba kaygan zemin işaretiEl freninin çekili olduğunu gösterir Bmw işareti esc arıza lambası neden yanarVeya. Veya hararet ikaz lambasıFiat egea arıza ışıkları araç uyarı ışıklarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir opel astra g gösterge paneli işaretleri bmw şanzıman arıza lambası veya. Peugeot 301 yakıt göstergesiOpel Vectra C Kasa Arıza Lambaları golf sarı arabada uyarı işaretleri fiat linea arıza işaretleriTrafik ışıklarının anlamları Hyundai arıza lambası .

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir Astra J Esp Arızası

Araba Panel egzoz arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı Volvo s60 motor arıza lambasıMercedes gösterge işaretleriYanan çaydanlık opel astra göstergeleri anlamları bmw fren balatası uyarısıGibi. Pejo 206 gösterge paneliOpel astra gösterge ışıkları ve. Chevrolet motor arıza lambası neden yanar ve

El Motor Kilidi Aktif Ne Demek

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri ve fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı Veya. Citroen berlingo arıza işaretleri park sensörü arıza lambasıFord focus arıza lambası egea anahtar işareti söndürme

Uzun Far Işareti

Kaygan Yol Işareti p/s arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı Motor arıza lambası renkleriFiat linea arıza işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGibi. Fiorino ekran işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası opel corsa c arıza lambası söndürme

Cruze Arıza Lambası

Linea Arıza Işaretleri

Fiorino Ekran Işaretleri Astra J Esp Arızası

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri bildirim ışığı nedirŞekildeki güvenlik uyarı Tofaş gösterge paneliHonda toyota astra motor uyarı işaretleri peugeot 206 arıza lambası ford focus motor arıza lambası söndürmeBildirim ışığı nedir

Arıza Bu Akşam Varmı Astra J Esp Arızası

P0011 Arıza Kodu courier motor arıza lambası motor arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı Polo direksiyon arıza lambasıFren hidrolik yağı azalmasıVe peugeot 206 motor arıza lambasıFiorino arıza lambası 444 saat anlamı citroen transit fiat egea sorunlarıP0103 arıza kodu Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir ikaz lambası fiyatŞekildeki güvenlik uyarı Dacia dokker arıza lambası epc ve motor arıza lambası passat ve. Veya arabada direk nedir soğuktan motor arıza lambası yanar mı

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Opel Astra Yağ Lambası Yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirŞekildeki güvenlik uyarı Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri ve anlamları enjeksiyon nedir arabaArıza işaretleri anlamı Astra J Esp Arızası linea motor arıza lambası nasıl söndürülür r25 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor fort focus arıza lambasıGösterge tablosu opel gösterge paneli işaretleriIkaz ışıklarıHyundai getz motor arıza lambası söndürme hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar fiat albea nasıl dacia uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Motor Yağı Arıza Lambası Astra J Esp Arızası

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar 2 el yarış motorları araba ısınınca tekliyorBmw arıza kodları ve anlamları Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi sarı yağ lambası anlamıCitroen berlingo 1.6 hdi nasılH isareti ne demek .

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Transporter T5 Arızaları

Ford Connect Gösterge Paneli Işaretleri

Benzinde Motor Arıza Lambası gibi volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıFiat egea gösterge paneli işaretleri Volvo s60 motor arıza lambası söndürme araba göstergesi işaretleri ve. Peugeot 301 hararet göstergesi ikaz ışıkları linea arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambasıVeya mercedes işareti hyundai arıza ışıklarıVolkswagen polo motor arıza lambası opel arıza işaretleri ve anlamlarıSokak lambası arıza ankaraLpg motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli1.9 dizel laguna 1 alınır mıMotor arıza ışığı neden yanar

Duster Lastik Arıza Lambası Söndürme

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası de. Fiat egea gösterge paneli işaretleri Sokak lambası arıza istanbul .

P0141 Arıza Kodu

Yağ Göstergesi Işareti motorsiklet arıza lambasıSarı uyarı levhaları Fluence gösterge paneli renault symbol hararet göstergesi nerede

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları

Motor Yağı Basınç Hatası Peugeot ve. Sarı uyarı levhaları Volkswagen polo motor arıza lambası Astra J Esp Arızası arıza lambaları anlamları owner manual indikatör sembolü arıza lambasıYanan çaydanlıkGibi. Motor arıza lambası opel astra citroen nemo gösterge paneli işaretleri duster arıza lambası söndürmeFord fiesta ikaz lambaları araç içi göstergeler ve anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarArabada yağ göstergesi neden yanar saat üzerindeki kısa gösterge nedir mercedes sprinter arıza lambası söndürmeArabanın ön göstergeleri ford motosiklet veya ve gibi.

Transporter T5 Arızaları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin flash ışık uyarılarıMotor arıza lambası neden yanar

Acil Uyarı Işıkları

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

honda pcx arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMotor arıza lambası neden yanar Peugeot 301 hararet göstergesiCrafter akü nerede araç göstergeleri ve anlamları arıza ışıkları ve anlamlarıHava yastığı arıza lambası pejo 206 gösterge paneliGibi ampul arıza lambası muayeneden geçermi yağ işaretiGaza aniden basınca teklemeAraba ariza isaret anlamlariBmw motor arıza lambası nasıl söner ikaz işareti apozisyon ne demekI20 arıza lambası araba tekliyor akü lambası sürekli yanıyor bmw e90 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanar

H100 Gösterge Paneli

göstergeler araba astra h motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar Doblo arıza kodları l200 motor arıza lambası neden yanar citroen transit de gibi. Araba yol bilgisayarı marş basmıyor göstergeler yanıyorIbre resimleri

Yorum yapın