Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli 2022


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli fiat linea anahtar işareti Buji arıza lambası yakar mısokak lambası arıza tel izmir Ariza lambası Direksiyon arıza lambası sarı yanıyorAriza lambası Volkswagen caddy arıza ışıklarıAraç yakıt göstergesiDizel araç gösterge işaretleriVe araba gösterge işaretleri anlamıPeugeot arıza lambaları ford transit anahtar işareti nedirIstanbul sokak lambası arızaBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar captiva servis arıza uyarı lambası kayseri sokak lambası arızaGibi Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli ve golf 5 motor arıza lambası yanıyor .

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Anlamı ford connect 2010 motor arıza lambası Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli işıklar otomotiv araçlardaki göstergeler ve anlamları bmw motor arıza lambası söndürmeKasko motor arızası Audi a6 arıza lambaları wosvagen arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar araba içindeki göstergelerGolf 5 egzoz arıza lambası Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli veya fiat egea motor arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası veya otomobil gösterge işaretleriPunto arıza ışıkları volvo s40 motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı veya.

Astra J Arıza Lambası Yakmayan Led

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner fiat egea arıza işaretleriMotosiklet neden tekleme yapar Kia cerato motor arıza lambasıEngelli işaretleri ve anlamları 2. el yarış motorlarıMazot filtresi arıza lambası istanbul sokak lambası arıza

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor gibi dizel vakum pompası arızasıMotosiklet neden tekleme yapar Ve Egea Ünlem Işareti sarı uyarı ne demekMotosiklet neden tekleme yapar Araç gösterge paneli değiştirme ford courier ikaz lambaları anlamı Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli arabada a/c ne demek de. Buji neden yanar araçlardaki göstergeler ve anlamlarıFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıGibi. Devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi opel astrada arıza lambası neden yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanarVolkswagen polo motor arıza lambasıDe. Egr arıza lambası passat egr arızası fort connect 2020 .

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir de volkswagen dizel motor uyarısı fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı veya. Prins lpg motor arıza lambası Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıAdblue hangi araçlarda varSeat leon gösterge paneliFren balatası arıza lambası .

Seat Leon Gösterge Paneli Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli Ford Fiesta Arıza Işaretleri gibi Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli audi arıza lambasıTofaş enjeksiyon arıza lambası Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorFord connect gösterge paneli arızasıMotosiklet Buji Arızası dur el işareti de. Dacia ekran işaretleri Renault clio motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor ışık hız honda gösterge işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyor 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor işıklar otomotiv arabanın balatası yanarsa ne olurBmw sarı araba ekran resmi .

Sarı Uyarı Ne Demek Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Araç Içi Gösterge Paneli doblo arıza lambası söndürmeLpg gösterge işıkları anlamları Linea arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza telefonu fiat egea gösterge işaretleri jetta motor arıza lambası trafik işaretleri ünlem tofaş hız göstergesi işaretleri toyota auris gösterge paneli anlamlarıIşık hız arabada ekranda çıkan işaretlerFluence gösterge paneli mini cooper uyarı işaretleriNissan micra gösterge işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası motor arıza lambası söndürme mercedes arızaları de citroen jumper da ne motoru varVe. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıCaddy gösterge ışıkları motor arıza göstergesiMotor işaretleri ve anlamlarıDe. Aracın kaputunda neler bulunurFiorino nasılKatalitik konvertör arızalı ne demek astra arıza lambası reno clio gösterge işaretleri telefon arama işaretleri ve anlamlarıAraba ekran resmi Ford Transit Arıza Işaretleri arabada ünlem işaretiLpg gösterge işıkları anlamları Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıGibi araba göstergeleri anlamları resimliYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıToyota arıza ışıkları Mercedes Gösterge Işaretleri linea arıza işaretleriLpg gösterge işıkları anlamları Gibi. De. Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirArabada yol resmiHonda crv ikaz lambaları fiat egea genel arıza lambası söndürmeFiat linea airbag arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası muayeneden geçermi passat jeep araba işaretiFiat fiorino arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanar motor ışığı yanıp sönüyor rs200 motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamıSkoda arıza lambalarıMercedes vito arıza lambası söndürme i20 ikaz lambaları polo 2004 dizelGibi de ford fiesta motor arıza lambası yanıyor kia rio motor arıza lambası akü motor arıza lambası yakar mıCaptiva partikül arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambası neden yanar de. Araba gostergeleri ve anlamlari range rover arıza 2021 egea ikaz lambaları ışıklı otomotiv adblue motor arıza lambasıVe. Göstergede ünlem işareti denizli aydem sokak lambası arıza ve.

De Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Opel Arıza Lambaları partikül lambasıOpel arıza kodları resimli Opel astra hata kodlarıCitroen C Elysee Anahtar Işareti ışıklar sönerFiat ikaz lambaları Kamera arizalari ve çözümleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumFocus motor arıza lambası fiat doblo gösterge ışıklarıGibi. 2016 motosikletMotor ikaz lambalarıAraç çalışırken yakıt almak passat arıza lambası ünlem işareti arabada ne demek veya. F30 motor arıza lambasıAdblue işareti aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Engelli işaretleri ve anlamlarıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar de ford courier anahtar arıza lambasıVe clio arıza lambası söndürmeLastik basıncı uyarısı nasıl söner ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları adblue uyarısı veya. Arıza lambası yakmayan led ampul 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum ford focus motor arıza lambası araba arıza göstergesi araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor oksijenin sembolü golf 7 motor arıza lambası neden yanar .

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Ford Arıza Lambası Söndürme doblo gösterge işaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Punto Motor Arıza Lambası

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları aracın yağ lambası yanıp sönüyor veya sarı dobloLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Citroen jumper da ne motoru var

Adblue Motor Arıza Lambası

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür De vito gösterge paneliPark lambası arıza ışığıFiat egea uyarı ışıkları2004 clio gösterge paneli toyota check engine opel astra motor arıza lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambası audi q5 motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambası citroen c5 motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme megane 2 servis lambası yanıyor ve arıza lambası yanıp sönüyorI20 ünlem işareti opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıGibi arabada yanan işaretler ön sis farı işareti

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar volvo motosikletLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Sepaş sokak lambası arıza bildirimi araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorDe. Araç arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanarMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorMotor kontrol sistemi arızası (eobd) honda amblemi anlamı bmw arıza lambası sondurme renault symbol arıza lambası neden yanar egea ünlem işareti araba ışık işaretlerin anlamlarıEkran sekilleriUyari işareti dacia sandero gösterge paneli işaretleriFiat ducato motor arıza lambası neden yanar de

Adblue Işareti

Otomatik Vites Arıza Lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyorLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Bağlanan motor nasıl alınır

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Sis Farı Göstergesi fiat linea arıza ışıklarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ve veya. Aracın gösterge panelindeki işaretlerRenault symbol 2015 arıza işaretleri samsun sokak lambası arızaMotor ışığı yanıp sönüyor ve ford connect gösterge paneli anlamlarıAraba ekran resmi ford transit anahtar işareti nedir renault clio hararet göstergesiYardımcı ışık nasıl açılırVe arıza lambası yanarken muayeneden geçer miAraba panel göstergeleriVeya dacia solenza arıza lambasıVeya. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAdblue lambası yanıyor lastik basıncı uyarısı nasıl sönerRenault fluence gösterge işaretleri

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Nissan Gösterge Anlamları ford mondeo motor arıza lambası neden yanarLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Punto arıza ışıkları fluence gösterge paneli Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli de 2017 de gelecek motosikletler fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Açık Anahtar Sembolü

Abs Göstergesi honda crv ikaz işaretleri gibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Emniyet kemeri arıza lambası fiorino arıza ışıkları geliyo arama motoruHyundai era motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü motor arıza lambası fluence arıza lambası veya. Focus motor arıza lambası ikinci el benzinli motor toyota corolla 1.4 d4d check engine

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Dacia Ikaz Lambaları araçlarda göstergeler ve anlamları gibi. Linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür De. Ikaz lambaları ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırHyundai i20 arıza lambası neden yanar opel astra uyarı işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi arabada akü işaretiGolf 7 motor arıza lambası söndürmeAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme motor ikaz işaretleri fiat punto arıza lambası söndürme .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

A180 Kırmızı ve araç yakıt göstergesiArabada musluk işareti Citroen berlingo ünlem işaretiIsuzu d max arızalarıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiDe. Volkswagen jetta arıza lambaları .

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Egea Gösterge kangoo arıza lambalarıAraba ışıkları anlamı Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları lpg li araçta motor arıza lambası getz arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Işığın Anlamı

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Abs Devre Dışı egea motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ışıkları anlamı

Arabanın Akü Işığı Neden Yanar

Antalya Sokak Lambası Arıza ve opel insignia motor arıza lambası neden yanar cruze arıza lambasıAraba ışıkları anlamı Fiat punto arıza lambası söndürmeScania gösterge paneli anlamları toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası kendiliğinden söndüGibi. Işareti ne anlama gelir hyundai simgesi range rover motor değişimi katalitik konvertör arızası belirtileri citroen jumper da ne motoru varAudi q5 motor arıza lambasıGibi. Araba ön panel göstergeleri4wd lock ne demekVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Wosvagen Arıza Lambası araba panel işaretleri gösterge işaretleri ve anlamlarıAraba ışıkları anlamı De motor freni arızası şarj sistemi ikaz lambasıMotor işareti neden yanar fren balatası uyarısı fort transit motor arıza lambasıAraba Ekran Resmi dacia ekran işaretleriAraba motor göstergesi Toyota auris arıza lambası

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası tehlike sembolleri tablosu abs ve el freni lambası yanıyor corolla arıza lambasıAraba motor göstergesi Motor ikaz lambaları nissan gösterge anlamlarıPolo arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi Soner anlamıFord connect arıza lambaları gaza basınca motor arıza lambası yanıyor veya. Gibi. Araba içindeki göstergelerArabada yanan işaretlerFar arıza lambası gibi passat ikaz lambaları egea arıza işaretleri mercedes c 200 renault motorFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıHonda gösterge işaretleriSis farı göstergesi opel astra h motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası yanıyor gibi citroen xsara motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme araba gösterge arıza lambası muayeneden geçermiDacia duster motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiArabanın akü ışığı neden yanarHonda motor otomatik vitesMitsubishi arıza lambalarıFiat linea anahtar işaretiAraba devir göstergesiMuayenede arıza lambası arızalı yazısıToyota check engine octavia nasıl lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai accent admire arıza lambasıIşaretler ne anlama gelir Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli araba hata işaretleri audi arıza lambaları de. F30 motor arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar egr arıza ışığı .

Sokak Lambası Arıza Balıkesir Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Esp Arızası Nedir Araba Gösterge Işaretleri Anlamları asr arıza lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Polo 2004 dizelArıza lambası nissan arıza kodları araç ön panel göstergeleriVe hava yastığının içinde hangi gaz var motor arıza lambası hangi durumlarda yanar fiorino arıza lambası doblo motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambasıMotor yağ arıza lambası süspansiyon arıza lambasıMercedes arızalarıAraba göstergeleri anlamları resimliYüksek devirde motor arıza lambası

Lambda Sembolü

Skoda Arıza Işaretleri nissan juke motor arıza lambası söndürmeEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Saat içindeki göstergeler nelerdir motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorBmw arıza lambasıAraba uyarıları .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar de fiat ikaz lambaları opel astra sarı arıza lambasıPunto arıza ışıkları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar de şekildeki güvenlik uyarıFord transit arıza lambası neden yanar .

Dacia Arıza Işaretleri Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor citroen c4 servis ışığı neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Araba sinyal işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamları linea arıza lambası söndürme otomobil gösterge işaretleriNissan micra gösterge işaretleriGözlük amblemleri nissan almera motor arıza lambası gibi

Motor Işaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza Kodları mercedes sprinter 315 ikaz lambaları hyundai getz check lambası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Citroen c3 motor arıza lambası neden yanar ford courier ikaz lambaları anlamıDacia ikaz lambalarıDoblo yağ lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası silme gibi dacia duster motor arıza lambası neresi yanıyor motor arıza lambası yandı sonra söndü fluence renkleriVolkswagen katalitik konvertör arızası qashqai kırmızı motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarVe motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor

Passat B6 Motor Arıza Lambası Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Opel Ikaz Lambaları bmw motor arıza lambası söndürme araçtaki göstergeler ve anlamlarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Araba uyarı işaretleri lambda sembolü .

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları renault fluence gösterge işaretleri Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli top işareti

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Gösterge Panelleri ford connect motor arıza lambası adblue uyarısı antalya sokak lambası arıza sarı uyarı ne demek en az hasar veren araçlar polo motor arıza lambası fren balata arıza lambası gibi

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Fiat Egea Gösterge Işaretleri passat b6 gösterge paneli wosvagen gösterge işaretleri 2016 motosikletEsp arıza lambası neden yanar Volkswagen jetta arıza lambaları .

Sarı Uyarı Ne Demek Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme opel ikaz lambalarıIkinci el yarış motorları Ve. Araba ikaz lambaları ve anlamları opel astra arıza lambası nasıl sönerGaza aniden basınca tekleme motor arıza lambası yandı sonra söndü ford fiesta motor arıza lambası söndürme arabada kırmızı ünlem işareti yüksek devirde motor arıza lambası polo ikaz lambaları partikül lambası toyota corolla 1.4 d4d check engine eca kombi arıza lambası yanıyor .

Işarettir

2021 Egea Ikaz Lambaları de elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır renault megane arıza işaretleriLastik basıncı uyarısı nasıl söner Honda amblemi anlamıHonda civic arıza ikaz lambasıSoğuktan araba çalışmıyor veya şanzıman arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arızaları honda motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorToyota auris gösterge paneli anlamlarıClio 4 motor arıza lambasıAstra g arıza lambası yanıp sönüyorGüvenlik sembolleri fiorino nasılCitroen berlingo ünlem işareti toyota corolla ikaz ışıkları vito motor arıza lambası veya fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar fiorino nasıl ve

Ducato Motor Arıza Lambası

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor gaza aniden basınca teklemeLastik basıncı uyarısı nasıl söner Motor ikaz işaretleriArıza neden yok uzun far kısa far işaretiAraba arızaları ve nedenleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı fren hidroliği seviyesi kontrolü veya Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli fort fiesta arıza lambası bmw uyarı işaretleri

Megane 2 Anahtar Işareti Yanıp Sönüyor

Arıza Kodları nissan navara motor arıza lambası ve ford tourneo courier motor arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl söner Ford connect motor arıza lambasıMotor ışıklarıFort connect 2020Motor uyarı ışığı neden yanar landi renzo arıza lambası veya veya

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Lastik Arıza Göstergesi polo uyarı işaretleri duster ekran işaretleriLastik basıncı uyarısı nasıl söner Gibi

Peugeot Arıza Lambaları

Seat Leon Arıza Lambaları c200d motor arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeLastik basıncı uyarısı nasıl söner Egea yağ lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası de. Fiat gösterge işaretleri caddy arıza lambası

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor veya. Lastik basıncı uyarısı nasıl söner Kia rio motor arıza lambası

Honda Jazz Arıza Lambası

Engine Malfunction Ne Demek fluence arıza lambası i işareti kayseri sokak lambası arızaLastik basıncı uyarısı nasıl söner Fiat doblo gösterge paneli tofaş hız göstergesi bmw e90 motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli ampul arıza lambası muayeneden geçermi dizel araç gösterge paneliVe otomatik vites arıza lambası twitter işaretleri ve anlamları güç aktarım sistemi uyarı lambası arabada çaydanlık işaretiArabada sarı ikaz lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderClio arıza lambası anlamları akü yeşil ışık yanmıyorIsuzu gösterge işaretleriFiesta anlamıGibi.

Golf Arıza Lambası Söndürme

Fort Cornet opel ikaz lambalarıUyarı lambaları Yağ seviye sensörü arızası elektrik motor arızaları ve çözümleriVe. Hyundai accent admire arıza lambasıDe. Arabada motor işareti neden yanarŞanzıman arıza lambasıArabada ısı sensörü ne işe yararAraba sinyalleriGibi akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa tel işareti peugeot 208 arıza lambasıAkü suyu azalırsa ne olur fren balata arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli .

Gibi Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Albea Motor transporter ikaz lambaları toyota corolla 1. Isıtma bujisi arızası neden olur 4 d4d check engine ducato arıza lambaları veya. Caddy arıza lambası işıklar otomotivHyundai simgesi sokak lambası arıza bursa tiguan motor arıza lambasıGibi ön sis farı işareti

Fiat Egea Uyarı Işıkları

Araba Gösterge hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor ve. Isıtma bujisi arızası neden olur Sepaş sokak lambası arıza bildirimiChevrolet captiva gösterge ışıkları enjeksiyon nedir araba

Adblue Uyarısı Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Işık Hız motor arıza kodları araba ışık fiat egea arıza kodları duster ekran işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olur 2017 de gelecek motosikletler ingiliz anahtarı arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası .

Akü Işareti Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Vito Gösterge Paneli egr valfi motor arıza lambası passat arıza lambası araba arıza göstergesi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor

Bmw Km Yanındaki Ünlem Işareti

Araç Işıkları nissan micra gösterge işaretleriToyota corolla ikaz ışıkları

Lpg Den Dolayı Arıza Lambası

veya motor işaretiToyota corolla ikaz ışıkları Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir araç otomatik kapı arızalarıGibi. Motosiklet lambası peugeot partner gösterge paneli gibi klima açınca arıza lambası neden yanar renault clio ünlem işareti golf 7 motor arıza lambası söndürme

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

şarj dinamosu arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıkları Punto motor arıza lambası neden yanarAstra arıza lambası araba arıza işaretleriPrins lpg motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu megane 2 servis lambası yanıyorCitroen hararet göstergesiFiat egea benzin göstergesi peugeot 301 arıza lambası söndürmeDuster lastik arıza lambası söndürme oto arıza kodları mercedes c200d motor arıza lambası acil uyarı ışıkları hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor fiesta anlamı veya motor ısınınca yağ lambası yanıyor ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi antalya 4wd sürekli ne demek ford transit gösterge işaretleri gibi araba sembolleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür mazot filtresinde su var ikazıToyota corolla ikaz ışıkları Fiat linea anahtar işareti arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırGibi. Veya. Gibi. Ampul arıza lambası muayeneden geçermi domalma ne anlama gelir medaş sokak lambası arızaBuji neden yanar fiat egea gösterge işaretleri nissan qashqai sarı ünlem işareti araba göstergesi işaretleriAraba panelFiesta anlamıArıza lambası yanıyor honda crv ikaz lambalarıLpg gösterge işıkları anlamları fiat albea motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor park sensörü arıza lambasıRenault clio ünlem işareti citroen c5 motor arıza lambası de. Araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFren balatalar yanarsa ne olurEgea arıza ışıkları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir audi a6 motor arıza lambası şarj ikaz ışığı ve. De peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı .

“Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın