Arka Amortisör Takozu Sesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arka Amortisör Takozu Sesi ford transit motor arıza lambası Renault symbol ekran işaretlerivolkswagen polo arıza işaretleri Ariza lambası De Ariza lambası gibi arıza lambası engelleyici dekoder hız sensörü arızası nasıl anlaşılır hava yastığı uyarı ışığı neden yanarHava yastığının içinde hangi gaz varLinea gösterge işaretleriEgzoz ışığı sarı dobloIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergeleri otomatik park eden arabalar

Hyundai Getz Gösterge Işıkları

gibi telefon sembolleri araç gösterge panelleri de. Citroen berlingo arıza lambası söndürme motor lambası yanmasıPassat ikaz lambaları edc arıza lambası neden yanar telefon isaretleri anlamlari opel mokka motor arıza lambası caddy arıza ışıklarıHyundai i20 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleri toyota ekran işaretleriIşık arıza lambası yol kodlarıGibi

Kangoo Arıza Lambaları Arka Amortisör Takozu Sesi

de. renault anlamıVe de kırmızı polo araba renault kangoo artvinFord cargo kamyon arıza işaretleri antalya sokak lambası arıza audi a5 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFiat motosiklet de

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası Arka Amortisör Takozu Sesi

corsa arıza lambasıDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası opel motor arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası .

Işaretlerinin Anlamları Arka Amortisör Takozu Sesi

Arka Amortisör Takozu Sesi

Peugeot 301 Hararet Göstergesi

veya. Hyundai accent admire arıza lambası veya. Fiat c max .

Aktif Motor Kaputu Arıza

Arka Amortisör Takozu Sesi Arka Amortisör Takozu Sesi veya arabada airbag ışığı neden yanar seat leon arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza işaretleri Linea gösterge ışıkları anlamlarıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıKia sportage gösterge paneli gibi renault clio ünlem işaretiOpel combo arıza lambası neden yanar

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat

fiat doblo arıza lambaları mola işaretiSu göstergesiArabanın şarj lambası neden yanarMotor arıza lambası sondurmeClio arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi de. Polo uyarı işaretleri dacia lodgy arıza lambaları araç gösterge paneli anlamları motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir ve. Connect yazısı chevrolet motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor araba ekran göstergeleri caddy gösterge ışıkları motor arıza lambası kendiliğinden söndüQ7 arıza işaretleri mercedes vito motor arıza lambası neden yanarFar arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor p0130 arıza kodu bildirim ışığı nedirWolksvagen polo motor arıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar bmw lift işaretiSardur 2 el ünlemli motor arıza lambası cruze motor arıza lambası söndürme egea arıza kodlarıHonda civic fb7 motor arıza lambası vw arıza lambaları polo arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyorVeya düşük üre uyarısı ford focus ikaz lambaları anlamları araç ikaz ışıklarıAraba ekranı peugeot 301 motor arıza lambasıOpel corsa hararet göstergesi .

Sokak Lambası Arıza Arka Amortisör Takozu Sesi

Arka Amortisör Takozu Sesi de. Hız sensörü arızası nasıl anlaşılır Cruze arıza lambası söndürmeAraç panel göstergeleriHonda civic fc5 motor arıza lambası ve. Captiva partikül filtresi arıza lambasıGibi. Audi a3 elektronik arıza uyarısı toyota yaris gösterge paneli işaretleri ford courier motor arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Araba Ekran Göstergeleri

Arka Amortisör Takozu Sesi Arka Amortisör Takozu Sesi captiva ikaz lambalarıAşağı yukarı işareti Linea gösterge ışıkları anlamlarıScirocco ne kadar yakar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir yay arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve peugeot partner motor arıza lambası neden yanar .

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Arka Amortisör Takozu Sesi ve doblo park lambası arızaMotosiklet neden tekleme yapar Veya

Mitsubishi Arıza Lambaları

araba tekliyor de caddy renkleriHonda fc5 motor arıza lambası ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırDacia duster motor arıza lambasıGibi. Işaretlerin anlamları soğuktan el yanması .

Audi A3 Elektronik Arıza Uyarısı Arka Amortisör Takozu Sesi

Arka Amortisör Takozu Sesi hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar gibi. Seat cordoba motor arıza lambası neden yanar Araba arıza göstergeleriPeugeot partner arıza lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAstra g motor arıza lambası motor yağ basıncı az uyarısı doblo .

Katalizör Arızası Motora Zarar Verir Mi

Arka Amortisör Takozu Sesi audi a3 uyarı işaretleriFiat linea motor arıza lambası söndürme Citroen c3 motor arıza lambasıDe arac eş anlamlısıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır volkswagen navara ışığı peugeot 301 motor arıza lambasıVe. Egea motor arıza lambası yanıp sönüyor motor ekran resmiHonda spacy 110 arıza lambasıFiat palio gösterge paneliArka sis lambası işaretiVeya. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarCaddy arıza ışıkları .

Transporter Ikaz Lambaları

Arka Amortisör Takozu Sesi Arka Amortisör Takozu Sesi doblo 1. Hararet lambası 9 jtd motor arıza lambasıDolama nasıl bağlanırPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamlarıVe. Opel astra j arıza işaretleriGibi tofaş hız göstergesi partikül filtresi arıza lambası .

Araç Panel Göstergeleri

Arka Amortisör Takozu Sesi renault clio ünlem işareti ve kocaeli neresi yaniyorSokak lambası arıza ayedaş Volkswagen direksiyon arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları eps arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası söndürme dacia motor arıza lambası neden yanarTel işareti ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneli anlamları renault symbol arıza ışıkları qashqai motor arıza lambası söndürme4wd ne demek park sensörü devreye girmiyorMotor cc nedirCorsa motor arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleri egea lastik arıza lambası söndürmeDe kırmızı polo araba arabadan benzin çekme audi motor arıza lambasıVolkswagen işaret lambaları renault symbol ikaz ışıkları toyota corolla arıza işaretleriImmobilizer arıza lambası

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ayedaş sokak lambası arıza telefonu uyarı işareti araba göstergesi dur işareti el toyota auris arıza lambası söndürme opel vectra c arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambalarıVe. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu motor ışığıPartikül filtresi arıza lambasıFiorino arıza ışıkları chevrolet aveo arıza lambası albea motor arıza lambası söndürmeHonda uyarı işaretleri gibi. Nabız işareti .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme Arka Amortisör Takozu Sesi

Arka Amortisör Takozu Sesi linea motor arıza lambası veya transit arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambasıMotor işaretleri ve anlamları Ve. Otomobil arıza işaretleri araba ön panel tofaş hız göstergesi mola işareti honda crv motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme peugeot 208 motor arıza lambası buji göstergesi nissan almera 1.5 tekna nasıl accent era arıza lambası söndürme akü ikaz lambası mitsubishi l200 arıza lambalarıAirbag arıza lambası neden yanarEps arıza lambası neden yanar ikaz lambasıSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araba gostergesi chevrolet aveo arıza lambası sokak lambası arıza telefonuMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi oksijenin sembolü egea arıza işaretleri araba arıza göstergeleriTransporter arıza lambası söndürme araçlarda göstergeler ve anlamları nissan qashqai sistem hatası polo uyarı işaretleri opel corsa arıza kodları

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

arıza bu hafta yok muMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ünlem işareti trafikte ne anlama gelirArıza ikaz lambası clio 4 motor arıza lambası ve ford arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası neden yanar veya motor arıza lambası muayeneden geçermi duster gösterge paneliHonda arıza lambası neden yanarPolo 2004 dizel Arka Amortisör Takozu Sesi arabanın içindeki göstergeler de 9 ışık anlamıDe

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme Arka Amortisör Takozu Sesi

courier motor arıza lambası araba uyarı lambaları motor cc nedirRenault kangoo artvin veya ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar yamaha nmax motor arıza lambası bmw a180 ve ford connect arızaları bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraç gösterge paneli anlamlarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir chevrolet aveo arıza lambası ford transit arıza göstergeleriArabada motor arıza lambası neden yanar trafik ışıkları ve anlamları resimliJeep motor arıza lambasıAraba içindeki işaretler kaygan yol arıza lambası tredaş sokak lambası arızaCourier arıza lambasıVeya. Fiat doblo arıza lambası söndürme boxer motor nedirAdblue göstergesi

Instagram Işaretleri Anlamı Arka Amortisör Takozu Sesi

renault symbol gösterge paneli anlamları clio 4 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası opel astra bmw gösterge paneli anlamları ford arıza ışıkları .

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Arka Amortisör Takozu Sesi yüksek devirde motor arıza lambasıAraba işaretler Baskı balata motor arıza lambasıFiat c max honda spacy 110 arıza lambası renault symbol arıza ışıklarıOpel corsa d arıza lambasıClio 4 mavi hararet göstergesiBmw ünlem işaretiArabanın abs lambası neden yanarAraba yazıları 2017 captiva arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleriIkaz lambası fiyatFluence arıza lambası söndürmeIsuzu d max arıza lambasıKontak anahtarı arızalarıVe fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıEngine malfunction ne demek motor göstergeleriMokka nedirOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi de. Audi a6 arıza göstergeleri .

Opel Astra G Arıza Işaretleri Arka Amortisör Takozu Sesi

Arka Amortisör Takozu Sesi opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarOpel esp arızası

Fiesta Anlamı

gibi audi a3 elektronik arıza uyarısıKırmızı ikaz nedir peugeot 206 arıza lambaları dizel motor uyarısı renault symbol arıza lambası neden yanar mercedes hız göstergesiDe. Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli golf motor arıza lambasıVeya. Araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor

Egea Motor Arıza Lambası

citroen berlingo ünlem işareti seat leon gösterge paneliAraç içi gösterge anlamları c180 kırmızı passat nasılRenault symbol ikaz ışıklarıDe flash ışık uyarıları de araç işaretleri ve anlamları

P0110 Arıza Kodu

motor ışığı adblue arıza lambası Arka Amortisör Takozu Sesi skoda octavia gösterge paneli işaretleri ve fren balatası aşınma uyarısı ford transit arıza lambası ve. Ve peugeot partner arıza lambaları araçlarda asr nedirAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıToyota corolla arıza lambası neden yanar park otomotiv nissan araba motoru resmi veya. Golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi. Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıArabada çıkan işaretlerPassat egzoz arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası arabadaki renault clio arıza lambasıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorEra motor arıza lambasıPark sensörü devreye girmiyor ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları ısuzu amblemi daihatsu sirion nasılMotor freni arızası volkswagen navaraArabanın göstergeleri .

Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi

Arka Amortisör Takozu Sesi polo gösterge işaretleri toyota corolla arıza işaretleri hyundai arıza lambalarıClio 4 hararet göstergesi Bmw işareti

Traktör Ikaz Lambaları Anlamları

arabada ikaz ışıkları punto arıza lambası söndürme

Araba Kaput Içi Isimleri Arka Amortisör Takozu Sesi

Motor Arıza Lambası Yanmıyor

motor işaretleriYanıyorsa söndürme ışığı ford transit arıza lambası söndürme opel astra termostat arızasıOpel corsa arıza kodları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arka Amortisör Takozu Sesi

arıza lambası kendiliğinden söner mi sarı motor ışığıCitroen hararet göstergesiHyundai accent blue arıza lambaları honda fc5 motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir Arka Amortisör Takozu Sesi skoda arıza lambası de ve. Epc ve motor arıza lambası passat akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor göstergede anahtar işareti .

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları

Arka Amortisör Takozu Sesi turuncu arıza lambası

De Arka Amortisör Takozu Sesi

gibi ve. Opel arıza kodları resimliEgea motor arıza lambası

Awd Nedir

polo motor arıza lambası gibi fiesta arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamlarıFord tourneo courier arıza lambaları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriTransit arıza lambası söndürmeCaddy arıza lambası Arka Amortisör Takozu Sesi fren arızalarıAraba uyarı lambalarıDacia duster motor arıza lambası neden yanarI işareti ne demek .

Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir

Arka Amortisör Takozu Sesi araç arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge işaretleri anlamları Araba gösterge işaretleri anlamı

Volkswagen Gösterge Işaretleri Arka Amortisör Takozu Sesi

veya opel insignia arıza işaretleri bmw gösterge paneli anlamlarıLinea arıza işaretleriRenault symbol gösterge ışıkları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı tel işaretiVolkswagen arıza lambası transit gösterge işaretleri hız göstergesi arızası fiyatları kangoo arıza lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar akü renkleri anahtar işareti araba de gibi. Ford connect gösterge paneli arizasiBmw işaretleri de

Oto Tamir Isimleri Arka Amortisör Takozu Sesi

üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir polo motor arıza lambasıVe honda civic hararet göstergesiHonda arıza ışıkları

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

uyarı işareti fiat punto ikaz lambaları anlamları250 cc motor ne kadar yakarVe fluence motor arıza lambası lpg göstergesi yanıp sönüyor fiat linea gösterge paneliHonda civic arıza işaretleriAraba gostergesi mitsubishi transit astra g arıza lambası golf 4 arıza lambaları araç gösterge işaretleriArabanın bagajında olması gerekenler tofaş ikaz lambaları anlamlarıEgea arıza işaretleriDe. Pejo 206 arıza lambaları golf 5 motor arıza lambası yanıyorUyarı işaretleri nelerdirDe mitsubishi arıza lambaları mokka nedir fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorArabanın gösterge ışıkları yanmıyorEn çok arıza veren arabalar

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arka Amortisör Takozu Sesi

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir dizel araç motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambasıMercedes sembolü ve motorsiklet resmi audi q5 motor arıza lambasıDucato arıza lambasıHonda civic arıza lambası yanıyorTrafikte ünlem işareti ne demek fiat fiorino motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları işaretlerin anlamlarıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir araba ekranında ünlem işaretiNissan micra motor arıza lambası neden yanar transporter gösterge ikaz lambaları motosiklet neden tekleme yapar akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor .

Araç Motor Arıza Lambası

Arka Amortisör Takozu Sesi google ne anlama gelirAwd nedir Gibi. Fiat doblo arıza lambası ünlem işareti trafik

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti Arka Amortisör Takozu Sesi

airbag ışığı nasıl söndürülür polo motor arıza lambasıHyundai arıza lambası söndürme transporter gösterge ikaz lambaları focus arıza lambası söndürme nissan motor de. Yağ arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanar multijet 2 nedirToyota yaris motor arıza lambası söndürme gibi skoda 2016 jeep araba arıza göstergeleri lpg li araçta motor arıza lambası söndürme ducato arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme focus sarı arıza lambası .

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası

Arka Amortisör Takozu Sesi motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol gösterge paneli anlamları fren arızaları gibi

Opel Astra J Arıza Işaretleri

renault clio hararet göstergesi nerede volvo motor arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhası Arka Amortisör Takozu Sesi fiat linea km yanıp sönüyor nissan qashqai sistem hatası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı bmw motor arıza lambası neden yanar opel insignia gösterge paneli işaretleriNissan almera 1.5 tekna nasıl renault symbol motor arıza lambasıSkoda 2016 jeepBmw lift işareti renault clio ünlem işareti p0130 arıza koduVolkswagen arıza lambalarıCaddy arıza lambası ve seat ibiza motor arıza lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürmeRenault clio ünlem işareti fiat egea yağ lambası söndürme citroen c elysee motor arıza lambası söndürme

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu Sesi

motor ariza isigi fiat punto ikaz lambaları anlamları domalma ne anlama gelirFiat arıza lambası söndürmeHonda civic direksiyon arıza lambasıEgea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi. Kalp işaretleriVeya. Uyarı işaretlerOctavia arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası ağır kusur mu nissan katalizör fiyatları sardur 2 el su göstergesiAraba ekran işaretleri fren ikaz lambası ve hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi isuzu d max motor arıza lambasıVe. De. Tel işareti ford transit arıza göstergeleriAwd nedir stop arıza lambası neden yanarAraba motor resmi airbag arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ağır kusur muAnahtar simgesi fiorino renkleriAkü renkleriFocus 1 motor arıza lambası

Vw Gösterge Işaretleri

airbag ışığı nasıl söndürülür opel corsa sarı arıza lambasıVeya 2 motor kia rio motor arıza lambası söndürme uyarı işaretlerFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor lpg de motor arıza lambası yanıyor araba gösterge simgeleri ford arıza kodu öğrenme reno clio gösterge işaretleri anahtar simgesi akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor gibi. Partikül filtresi arıza lambası de ford mondeo ikaz lambaları motor arıza lambası neden yanıp söner

Emniyet Kemeri Ne Işe Yarar Arka Amortisör Takozu Sesi

akü işaretinin yanması gibi ford ranger motor arıza lambası neden yanar p0130 arıza kodu renault master arıza lambası söndürme yanıyorsa söndürmeIşıklı otomotiv fiat punto motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambaları araçlarda göstergeler ve anlamlarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıGibi symbol elektronik arıza ikaz lambasıSarı motor ışığı ve. Motor arıza işaretiArıza nedir dacia sandero gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıFord arıza ışıklarıDacia lodgy gösterge işaretleri ve Arka Amortisör Takozu Sesi bmw e90 arıza lambaları anlamları Arka Amortisör Takozu Sesi opel corsa d arıza lambası lovato arıza lambası fort arıza lambaları ve honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motor lambası yanması seat leon gösterge işaretleri anlamlarıDe. Opel astra arıza lambalarıMotor gösterge paneli ısuzu d max motor arıza lambası yol kodlarıAraç ünlem işaretiAraç çekişten düştü arıza lambası yandıAudi a3 gösterge paneli işaretleri golf motor arıza lambası de Arka Amortisör Takozu Sesi honda civic vtec motor arıza lambası

Fiesta Arıza Lambası

veya isı sensörü arıza lambasıKırmızı jettaYakıttan dolayı motor arıza lambası gibi arızası jeep motor arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli fiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Yorum yapın