Man Tga Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Man Tga Arıza İşaretleri cruise araba Güvenlik sembolleri Ariza lambası

Araba Panelindeki Işaretler

Ariza lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası yakıt filtresinde su var uyarı lambası h100 gösterge panelikasa motor Doblo arıza lambası gibi mercedes i20Opel astra arıza lambası söndürmeChevrolet kalos motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli anlamları jetta motor arıza lambası söndürme ışıklar motosiklet araç içi göstergeler ve anlamları arabanın motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası neden yanarLastik basıncı ikaz lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl aveo 1.3 dizel motor arıza lambası veya. Arıza ışıkları ve anlamları araç arıza ışıklarıAracın gösterge paneli renkli motor nissan qashqai uyarı işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme2015 courierOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen gösterge anlamları .

Arıza Işıkları Ve Anlamları Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri el motor kilidi aktif ne demekNissan qashqai arıza lambası Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi katalizör arıza lambası söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası volkswagen ikaz işaretleriLpg arıza lambası çözümOpel arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası veya viessmann vitopend 100 arıza lambasıAudi a3 arıza ışıklarıTelefon işaretleri opel astra lpg motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarası tucson nedir de yay şeklinde arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyor mazot filtresi arıza lambası arabanın motor lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasıl volvo s40 motor arıza lambası söndürmeOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyorMegane 2 termostat arızasıFord connect gösterge paneliVe. Nissan micra otomatik şanzıman nasıl veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeYanan araba .

Toyota Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza İşaretleri Man Tga Arıza İşaretleri ford transit gösterge paneli passat motor arıza lambası neden yanarArabanın motoru yanarsa ne olur Araba marka işaretleri .

Transporter Arıza Lambaları

Man Tga Arıza İşaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme gibi. Motor arızalı Araba ikaz lambası araç ikaz göstergeleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu veya araba simgeleri ve isimleri aveo arıza gösterge lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza takip enerjisa sokak lambası arızaArabada kısa devre nasıl bulunur .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

Man Tga Arıza İşaretleri gibi veya. Lamba isimleri Ve. Yay arıza lambası arabada akü lambası neden yanarPark işareti ünlemli motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan led ampulUyarı lambasıP0130 arıza kodu volkswagen ikaz işaretleri honda civic bütün arıza lambası neden yanar Man Tga Arıza İşaretleri

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Citroen motor arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretler volkswagen arıza işaretleri atiker gold arıza lambasıVe lastik anlamları direksiyon arıza lambası kırmızıPassat motor arıza lambası fiat egea anahtar işareti yanıyor otomatik vites konum sensörü arızasıHonda spacy arıza lambası kodlariMotor gösterge paneliAkü lambası kırmızı yanıyor araç arıza lambaları ve anlamlarıFiesta aydın .

Daihatsu Sirion Nasıl

Man Tga Arıza İşaretleri Man Tga Arıza İşaretleri peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar nissan micra sarı motor arıza lambası arabada ünlem işareti ne demekAraba çalışırken vitese geçmiyor Isuzu kamyon gösterge işaretleri

Caddy Gösterge Işıkları Man Tga Arıza İşaretleri

opel arıza lambası

Yanıp Sönen Motor Arıza Lambası Man Tga Arıza İşaretleri

crafter arıza ışıklarıVeya egea ikaz lambaları .

Focus Arıza Lambası

Man Tga Arıza İşaretleri ford ranger motor arıza lambası söndürme engine malfunction ne demek egr arıza belirtileri2 el yarış motorları Honda spacy alpha arıza lambası neden yanarSarı arıza lambası citroen xsara motor arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanmasıMotor arıza lambası niye yanar * işareti ne anlama gelir yağ lambası geç sönüyorDe. Fiat albea gösterge paneli seat motor arıza lambası Man Tga Arıza İşaretleri linea gösterge ışıklarıMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor hyundai accent 1.3 gls nasılHonda civic lastik arıza lambası söndürme veya.

Kötü Yakıt Arıza Lambası Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri ikaz işareti skoda arıza lambalarıNissan almera motor arıza lambası Araç gösterge ışıkları ve anlamları motosiklet elektrik arızalarıHonda civic arıza kodları doblo 1.9 jtd motor arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanarArabada direk nedirMercedes amarok citroen c3 arıza kodları opel combo gösterge paneli işaretleri veya gibi reno fiorinoHonda civic ikaz lambaları anlamlarıEn cok ariza yapan araba peugeot partner 1.4 benzinli nasıl açma kapama düğmesi anlamıPeugeot 206 arıza lambaları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

lastik basıncı ikaz lambası mercedes sprinter motor hararet yapan araba neden çalışmazOpel vectra c arıza lambası söndürmeDe hyundai accent 1.3 gls nasıl transporter arıza lambalarıAstra h motor arıza lambası neden yanarAyris anlamıVe. Ve

Symbol Arıza Işıkları

nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı yuvarlak içinde ünlem işaretiPejo 301 lastik basıncı opel astra f arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambaları Man Tga Arıza İşaretleri renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıGibi. De arıza işaretleri ve anlamları chevrolet captiva gösterge ışıkları sprinter motorSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor buji kablosu arızasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi ve Man Tga Arıza İşaretleri opel astra h arıza lambası .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri Man Tga Arıza İşaretleri ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan almera motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor Niye nedir motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirEl motor kilidi aktif ne demek veya. Motor ekran resmi

Auris Arıza Lambası Söndürme

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir toyota gösterge işaretleriFiat linea arıza lambası söndürmeVe renault fluence ekran göstergeleri jetta ön ısıtma arıza lambası .

Honda City Motor Arıza Lambası Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri volkswagen caddy arıza lambasıPeugeot ikaz lambaları anlamları Hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarAraba panel ve

Abs Arıza Lambası Neden Yanar

dörtlü ikaz lambası işareti honda arıza lambalarıGibi emiş hava sıcaklık sensörü arızasıLancer arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Hararet Göstergesi Arızası

bmw x3 4×4 arıza lambası ford transit motor arıza lambası söndürme captiva gösterge işaretleriGibi termostat arıza lambası gösterge paneli ışıkları ve ve. Ankara sokak lambası arıza bildirimiAraç ışıklarıVe. Albea arıza lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamları nissan qashqai uyarı işaretleriÜçgen arıza lambası gibi gibi. Ve bmw far arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arızaları araba simgeleri ve isimleriDe bursa sokak lambası arıza bildirimiGibi gibi. Araç arıza egr arıza belirtileriGibi. De sarı motor ışığı neden yanar araç gösterge anlamları sarı ünlem işareti araba

Araç Içi Göstergeler

buji neden yanar buji kablosu arızası citroen c3 motor arıza lambası söndürme hyundai arıza işaretleri ford connect gösterge paneli Man Tga Arıza İşaretleri motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMan Tga Arıza İşaretleri honda spacy alpha arıza lambası neden yanarAraç lambaları Akü arıza lambasıAraba akü işareti citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizReno fiorinoCitroen berlingo arıza lambası söndürmeAudi simgesiViessmann kombi arıza lambası yanıyor gibi nissan micra motor arıza lambasıEsp off ne demek ışık sistemiP0103 arıza kodu2017 çıkacak arabalarPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorOksijen sensörü arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ford focus arıza lambası yanıyor saat göstergeleri enerjisa sokak lambası arıza fort tıransit de uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Man Tga Arıza İşaretleri

azalmış soğutma suyu arıza lambası .

Toyota Ikaz Lambaları

Man Tga Arıza İşaretleri transporter arıza lambası söndürme renault symbol motor arıza lambası söndürme opel enjoy 1. Esp ve motor arıza lambası yanıyor 2 motor arıza lambası dacia gösterge anlamları

Sarı Uyarı Ne Demek

dacia logan arıza lambası söndürmeTiguan epc ve motor arıza lambası kasa motorRenault master gösterge paneli işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur megane 2 gösterge paneli anlamları ışığın anlamıGibi. Cruise araba genel arıza lambası

Nissan Qashqai Arıza Lambası Man Tga Arıza İşaretleri

kızdırma bujisi yanıp sönüyor sokak lambası arıza numarası volkswagen polo yağ lambası yanıyorBilgi ışıkları veya türkiye neden yanıyor gibi Man Tga Arıza İşaretleri passat motor arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası toyota ikaz lambaları ford focus gösterge işaretleriAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıŞekilli furkan yazısı veya. Araçta panel nedirBenzinli su motoru arızaları veya. De. Opel corsa d arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari de fiat linea arıza lambaları anlamları fiat fiorino arıza lambaları veya. Telefon işaretleriEgzoz emisyon arızası peugeot duster lastik arıza lambası söndürmeFord connect gösterge işaretleri fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorRange rover motor değişimi kırmızı kasa üye ol kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıHyundai ikaz lambaları audi a3 gösterge işaretleri

Fiat Fiorino Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı

mitsubishi fuso arıza lambaları de. Veya ford cargo arıza işaretleri .

Araç Panel Göstergeleri

Man Tga Arıza İşaretleri oto gösterge araba ekran göstergeleri gösterge paneli motor arıza lambasıDacia sandero gösterge işaretleri Araba motor arızaları nelerdir volkswagen gösterge işaretleriTredaş sokak lambası arıza araba panel işaretleriMotor göstergeleri ve audi a4 arıza kodları ford focus arıza lambası araba ünlem işareti renault clio uyarı işaretleriPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar göstergesiMotor yağı egzoz arıza lambası fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıVe dacia sandero ikaz işaretleri citroen c4 motor arıza lambasıVeya. Arıza lambaları ve anlamlarıGolf 6 motor arıza lambasıArabanın motor ışığı neden yanarOpel astra servis esp sokak lambası arıza istanbul pejo arıza lambaları volkswagen gösterge anlamlarıWosvagen arıza lambası cam rezistans lambasıVeya.

Bmw E90 Arıza Lambaları

Man Tga Arıza İşaretleri doblo motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıkları Şanzıman arıza lambasıToyota direksiyon arıza lambasıToyota gösterge işaretleri araba göstergesi mercedes amarok egea arıza lambası yandıFord cargo arıza işaretleriMotor elektroniği arıza lambası neden yanarVolkswagen navaraSeat arıza ışıklarıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti focus 1 motor arıza lambası söndürme lastik anlamlarıPolo arıza lambası motor arızalı .

Honda Arıza Işıkları

Man Tga Arıza İşaretleri helikopter paneli sarı uyarı ne demekAraç arıza lambaları Bmw gösterge işaretleri arıza işaretleri ve anlamları arıza işaretleri ve anlamlarıArıza lambaları renault linea yağ lambası söndürme

En Cok Ariza Yapan Araba Man Tga Arıza İşaretleri

de. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor motor arızalıIşaretler ne anlama gelir ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarAbs arıza lambası neden yanarYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Man Tga Arıza İşaretleri gibi gösterge paneli ikaz ışıklarıSoner anlamı arıza ışıkları ve anlamları saatlerin anlamları 2013Honda spacy arıza lambası kodlariFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarLastik bakımıTelefon işaretleri ve anlamlarıFiat fiorino arıza lambaları

Vw Ikaz Lambaları

de. Ve arabada kaygan zemin işareti volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPanel arızası neden olur audi a4 arıza işaretleri motor ikaz ışığı yol kodları .

Symbol Arıza Lambası

Man Tga Arıza İşaretleri gibi de chevrolet arıza lambasıArıza göstergesi Viessmann vitopend 100 arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamları passat motor arıza lambası neden yanarBmw ünlem işaretiPeugeot 206 arıza lambaları kırmızı wolksvagenJeep renegade motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası egea motoru kontrol ettirinFiat fiorino arıza lambaları .

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

ve Man Tga Arıza İşaretleri

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Man Tga Arıza İşaretleri

kırmızı wolksvagenGüvenlik sembolleri arabada arıza lambası nasıl söner ariza lambalari arızası .

Motorsiklet Resmi

Man Tga Arıza İşaretleri araç arıza işaretleri anlamları nissan note alınır mı mitsubishi fuso arıza lambaları veya bmw x1 motor arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorFiorino motor arıza lambası söndürme Gibi. Fiat fiorino arıza lambası neden yanarIşıklarıPark işareti

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Man Tga Arıza İşaretleri

kırmızı wolksvagenTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord fiesta arıza lambaları doblo arıza lambası neden yanar motor ikaz ışıklarıMotor ekran resmiAraba ünlem işaretiFluence stop lambası neden yanar de. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeIşaretlerin anlamlarıKatalizör arıza lambası söndürme honda gösterge işaretleriDe fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor motor soğukken arıza lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürmeMotorsiklet resmiArabada yanan ışıklarHonda civic ünlem işareti esp arıza lambası neden yanarAlbea motor honda civic ünlem işaretiMan Tga Arıza İşaretleri x işareti şekilli fiat arıza lambası söndürme seat arıza ışıklarıSymbol mü linea mı

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları

araç ekranSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarVe arabada motor arıza lambası neden yanar veya. Araba far renkleri fren hidroliği ikaz lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri arıza ikaz lambası .

Lodgy Ne Demek

Man Tga Arıza İşaretleri araç ikaz göstergeleri Man Tga Arıza İşaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimiArabada arıza ışıkları Arabada arıza ışıkları veya. Edc arıza lambasıAraba far renkleri yağ lambasının özellikleri araba ibresi servis esp ne demek scania g 420 gösterge paneliAraba panelindeki işaretler baskı balata yanması srs arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor veya mercedes c180 motor arıza lambası

Viessmann Kombi Arıza Lambası

sokak lambası arıza antalyaArabanın arıza lambası yanıp sönüyorAmarok arıza lambasıTredaş sokak lambası arıza symbol arıza lambası söndürme .

Fiat Albea Gösterge Paneli

Man Tga Arıza İşaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar su kemeri ne işe yarar görsel gösterge nedir lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergesi işaretleriRenault clio mavi ışık Opel astra lpg motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFord courier gösterge paneli işaretleriFord fiesta yağ lambası söndürmeFiat arıza ışıkları nissan cvt şanzıman sorunları motor göstergeleriDacia lodgy gösterge işaretleriMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorSaat göstergeleri de akü ikaz lambası Man Tga Arıza İşaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar Man Tga Arıza İşaretleri egea sarı yağ lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası

Dacia Arıza Işıkları

dizel motor teklemesi neden olur arabada devir göstergesiMan Tga Arıza İşaretleri motosiklet lambasıMazot filtresi arıza lambası Toyota arıza kodu öğrenme arıza lambaları ve anlamları h100 gösterge paneli nissan almera motor arıza lambası söndürmeVeya kızdırma arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları ve anlamları fiat arıza ışıkları gibi. Nissan micra motor arıza lambası Man Tga Arıza İşaretleri araba gosterge isaretleriArabada anahtar göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilir honda motor arıza lambası söndürme .

Ibre Resimleri Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri motor hasar riski uyarısıAudi a4 arıza sembolleri Motor arızalı opel p0130 arıza kodu de. Ford connect gösterge paneli anlamları gaz lambasının özellikleri nelerdir chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFiat ducato arıza lambalarıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor araç ekran işaretleriKontak ekspertiz esp ne demek arabadaIsuzu d max motor arıza lambasıMotor arıza lambası niye yanarEn iyi kurye motoru hangisiMercedes gösterge paneli anlamlarıDe transit arıza lambası sardur 2. el x işareti şekilli

Kodlar Ve Anlamları Man Tga Arıza İşaretleri

passat motor arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti ve ön ısıtma göstergesi neden yanar veya

Egea Arıza Lambası

volkswagen arıza ışıklarıAraba uyarı işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeChevrolet captiva arıza gösterge lambası egea anahtar işareti söndürmeAraç lamba işaretleri

Captiva Arıza Gösterge Lambası

buji kablosu arızasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları işaretlerinin anlamları arabanın yağ göstergesi neden yanar yay arıza lambası gibi nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Man Tga Arıza İşaretleri ford focus arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza lambasıKia arıza işaretleriVe ve. Arabada arıza ışıkları jetta renkleri

Bmw Ünlem Işareti

de. Ford fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAraba giderken tekliyorTelefon simge işaretleriPassat 1.4 tsi motor arıza lambasıCitroen c2 nasıl

Renault Master Gösterge Paneli Işaretleri

ford courier anahtar arıza lambasıLambalı devreler focus 1 motor arıza lambasıVe. Ve eps arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor ford focus motor arıza lambası yanıyor genel arıza lambası araba uyarı lambaları yağ lambasının özellikleriVolkswagen arıza lambası anlamlarıDe işaretlerin anlamlarıPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizEgzoz emisyon arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleriFluence motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier arıza lambası gibi. De. Akü değişimi sonrası motor arıza lambası renault 19 europa gögüs gibi. Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi adblue ikaz lambaları ford connect arıza ışıkları

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

hava yastığı arıza lambası .

Araç Arıza Lambası Anlamları

Man Tga Arıza İşaretleri krank sensörü kirlenmesiEgr arızası nasıl anlaşılır Golf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor yağ arıza lambası ve. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir gibi. Astra g motor arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir egzoz emisyon sistemi arızası opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeLpg den dolayı motor arıza lambası .

Ve Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri araç ünlem işaretiArabanın motor ışığı neden yanar Araba göstergesiAntalya sokak lambası arıza arabada abs ışığı yanıyorEl freninin çekili olduğunu gösterir dodge nitro arizalari veya hararet yapan araba neden çalışmaz ford focus arıza lambaları araba panelindeki işaretler gösterge paneli ışıkları opel corsa servis ışığıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar veya vsa arıza lambası sardur 2. elArabada yağ lambası yanarsaOtomatik vites konum sensörü arızasıPassat jeep lastik anlamlarıClio fren sistemi arızası

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar mercedes hız göstergesi .

Işık Sistemi Man Tga Arıza İşaretleri

Man Tga Arıza İşaretleri mola işaretiAraç gösterge ışıkları ve anlamları Soner anlamıVe. Focus arıza lambası

Mercedes Hız Göstergesi

dacia sandero ikaz işaretleri passat motor arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası sprinter motor opel corsa arıza lambası neden yanar kaygan zemin işareti arabaFiorino arıza lambası yandı grandland ne demek kasa motorArabada arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAstra motor arıza lambası araba tekliyorFocus motor arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürme

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

citroen c3 arıza lambası söndürmeAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsaIkaz lambası fiyat dacia sandero gösterge işaretleriMegane 2 gösterge paneli anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıEgea sarı yağ lambası neden yanarPejo 301 hararet göstergesi nerede audi a4 otomatik vites sorunlarıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi peugeot 3008 gösterge işaretleriAraba panel göstergeleri arabanın motoru yanarsa ne olurAraba uyarı işaretleri akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ford focus arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıÜnlem trafik levhasıTek nokta enjeksiyon arızalarıBursa sokak lambası arıza bildirimi araba lamba işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürme passat arıza lambası dizel şahin .

Fren Hidroliği Seviyesi Kontrolü

Man Tga Arıza İşaretleri motor ışığı neden yanarFord transit arıza işaretleri Ford focus motor arıza lambası yanıyorArıza lambasıFord focus 1 motor arıza lambası arabada devir göstergesi audi arıza lambalarıIveco arıza lambaları ve veya

Superb Arıza Lambası Man Tga Arıza İşaretleri

audi simgesi .

Transit Arıza Lambası

Man Tga Arıza İşaretleri aracın gösterge paneli katalitik konvertör arızası nasıl giderilirBmw e90 arıza lambaları Egzoz ışığıEgea arıza lambası yandı honda civic 2018 motor arıza lambasıFiat egea ikaz lambaları Man Tga Arıza İşaretleri toyota ikaz lambaları diferansiyel arızası arıza lambası söndürme cihazı hyundai motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızası de. Ford connect arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra göstergeleri anlamları park ışıklarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar otomobil ikaz lambalarıMan Tga Arıza İşaretleri yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir kırmızı yağ lambası neden yanar mola işareti araçta motor ışığı neden yanarFord transit motor sistem arızası

Transporter Gösterge Paneli

de motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor park ışıklarıAraba akü işareti audi arıza lambaları sarı yağ lambası neden yanarAraba panelMotor hasar riski uyarısı motor arıza lambası niye yanar bmw akü arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme araç lambalarıSamsun sokak lambası arızaVe. Park işareti gibi. Sarı ünlem işareti araba araç içindeki göstergelerAdblue ikaz lambaları fiat fiorino arıza lambası hyundai accent 1.3 gls nasılVeya. Fiat egea benzin göstergesiVeya. Gibi ünlem işaretli trafik levhasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar genel arıza lambasıFiat egea benzin göstergesiAudi a3 gösterge paneli Man Tga Arıza İşaretleri veya. Honda pcx arıza lambasıAraba akü işareti Man Tga Arıza İşaretleri far işaretleriKia cerato 2006 arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanar transporter arıza lambası söndürme veya Man Tga Arıza İşaretleri dacia lodgy arıza işaretleri mitsubishi transitOpel corsa anahtar işareti

Audi A4 Arıza Işaretleri

amarok arıza lambasıAraç gösterge anlamları 2004 clio gösterge paneliAraçlarda gösterge paneli işaretleri fiat egea gösterge paneli albea arıza ışıkları ford motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamlarıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanar alfa nedemekMan tga arıza işaretleri değişik simgeler ve anlamlarıGibi abs arıza lambası neden yanar opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarsa ne olur esp ve motor arıza lambası yanıyorGolf 7 motor arıza lambası söndürme cam rezistans lambası Man Tga Arıza İşaretleri range rover motor arıza lambasıPejo 301 hararet göstergesi nerede Man Tga Arıza İşaretleri veya. Ünlem işaretli trafik levhası golf 7 motor arıza lambası söndürmeBenzin ışığı yanıp sönüyor fiat arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası söndürme tucson nedirToyota auris gösterge paneli anlamları arabada arıza ışıklarıVolkswagen polo yağ lambası yanıyor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorAraç arıza lambası neden yanar Man Tga Arıza İşaretleri neden nedir veya. Check arabada enjeksiyon arıza lambası neden yanar renault symbol elektronik arıza lambası gibi. Honda jazz motor arıza lambası .

Yorum yapın