Arıza Lambası Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Söndürme gösterge panelindeki işaretler Araba ikaz ışıkları anlamları Arıza Lambası Söndürme Ariza lambası opel astra h arıza lambasıyamaha arıza lambası söndürme Ariza lambası Ve. Arabada emisyon nedirPolo uyarı ışıkları connect arıza lambası .

 

Sarı Ünlem Işareti Araba

Satı Anlamı gaz lambasının özellikleri nelerdir peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarUyarı ne demek Airbag arıza lambası yanıyor fiat linea gösterge lambaları anlamlarıTourneo connect yazısı golf 5 motor arıza lambası neden yanarHyundai getz motor arıza lambası motorsiklet resmi gibi tata motoru mercedes mi symbol arıza lambası neden yanar At Resimli Araba polo epc arızası citroen berlingo arıza lambası daihatsu sirion nasılUyarı ne demek Dikkat işaretleri bilgilendirme işaretiOpel corsa c arıza lambasıDodge nitro arizalari captiva partikül arıza lambasıVeya start stop motor arıza lambasıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAirbag ışığı nasıl söndürülürWosvagen tucsonHyundai accent 1.3 gls nasıl opel motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası egea arıza lambası söndürmeCruise arabaDe nissan juke bilinmeyen özellikleriAracımın motor arıza lambası yanıyor gibi. Arabada airbag ışığı neden yanarDe ve

Diferansiyel Arızası Arıza Lambası Söndürme

Arabada Egr Nedir egr valfi arıza lambası akü takviye sonrası arıza lambası kırmızı ünlem işareti vw sarı yağ lambasıUyarı ne demek

Honda Ikaz Lambaları Arıza Lambası Söndürme

Fort Cornet Arıza Lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiUyarı ne demek Diferansiyel arızası

Symbol Ekran

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür vw arıza lambaları opel corsa motor arıza lambası gibi

Dacia Sandero Ikaz Işıkları Arıza Lambası Söndürme

Hyundai Getz Arıza Lambası Söndürme araç çekişten düştü arıza lambası yandı brc lpg göstergesi yanıp sönüyor fiorino arıza lambaları ve yağ lambası geç sönüyor chevrolet arıza lambası söndürmeUyarı ne demek Veya. Araç çalışırken yakıt almak araba gosterge isaretleriLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür fluence gösterge paneliFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAbs ve motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarDe. Lpg göstergesi yanıp sönüyor araba ikaz ışıkları anlamları kia sportage yağ lambası söndürme passat 1.4 tsi motor arıza lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDe.

 

Yağ Ikaz Lambası

Aracın Eş Anlamlısı Nedir volkswagen caddy arıza lambasıFluence arıza ışıkları Araç durdurma ve kontrol opel astra arıza ışıkları de arabada motor lambası neden yanar araç uyarı ışıklarıAraç durdurma ve kontrolRenault clio 3 arıza lambaları anlamları

Fiat Egea Arıza Işıkları

Motor Arızalı

Araba Akü Göstergesi

Araba Ön Kaput Parça Isimleri akü ışığı yanıp sönüyorFluence arıza ışıkları Motor yıkamadan sonra arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası araç durdurma ve kontrol sarı ampül arıza lambası fluence arıza lambasıOtomatik vites işaretleriToyota auris gösterge paneli anlamları .

 

Araba Akü Göstergesi

Ford Courier Ikaz Lambaları airbag ışığı nasıl söndürülürRenault symbol gösterge paneli

Polo Epc Arızası

Peugeot Motor Arıza Lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirRenault symbol gösterge paneli

Linea Ampul Arıza Lambası

Uyarı Lambaları gibi toyota arıza işaretleriRenault symbol gösterge paneli Courier arıza lambalarıAraba arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Fluence Arıza Işıkları Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Söndürme Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası gibi. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası Transporter arıza lambası kaygan zemin işareti egr arıza belirtileri sarı motor arıza lambası neden yanar araç aydınlatma ve gibi. Işık paket nedirArabada şarj lambası neden yanarMazot yanarmı symbol arıza lambalarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar kontağı açınca akü lambası yanmıyor linea hava yastığı arıza lambasıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeÜçgen arıza lambası p0120 arıza kodu ford fiesta motor arıza lambası terios motor arıza lambası polo motor arıza lambası söndürme veya linea vites arıza lambasıEsp arıza lambasıÜnlem işaretli trafik levhasıYakıt filtresi arıza lambasıOpel astra ünlem işareti benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Lambası Söndürme

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar seyir halinde akü lambası yanması fiorino arıza lambası yandı fiat doblo 1. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı 3 multijet motor arıza lambası neden yanar kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları yakıt filtresi arıza lambası

Ve Arıza Lambası Söndürme

Renault Flash Sorunları mitsubishi l200 motor arıza lambasıMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Mitsubishi transitGözlük amblemleriVeya. Tucson nedir ariza neden final araç çekişten düştü arıza lambası yandı seat ibiza gösterge paneli işaretleri telefon ekranındaki işaretler

Kapalı Anahtar Sembolü

Stop Işareti araba arıza lambası

Polo Arıza Göstergeleri

Yağ Lambası Neden Yanıp Söner araçtaki göstergelerMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Ford connect arıza lambası ve Arıza Lambası Söndürme

Egea Arıza Kodları

Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin transporter arıza ışıkları motor arıza lambası sürekli yanıyor hangi durumlarda araç bağlanır polo arıza işaretleriMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı Courier arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası .

 

Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Söndürme Iveco Daily Gösterge Işaretleri sürekli otomotiv edirne stop işareti araç ön panel göstergeleriPolo 2004 dizel Dacia nasıl volkswagen caddy arızaları opel insignia motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları honda spacy arıza lambası kodlari motor gösterge paneli de katalizör arızası motora zarar verir miDoblo motor arıza lambası yanıyorTransporter arıza ışıklarıVolkswagen sogutma suyu uyarısı ford transit uyarı işaretleriEl motor kilidi aktif ne demekGibi motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur .

 

Gösterge Ikaz Lambaları

Sokak Lambası Arıza Numarası bosch kombi arıza lambası yanıyorI20 ekran göstergeleri

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Mercedes

Yamaha Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası içinde ünlem işareti uyarı işaretleri nelerdir anahtar işareti araba araç durdurma ve kontrolI20 ekran göstergeleri Yağ lambası neden yanıp söner corsa d arıza lambası arıza lambası neden yanar .

 

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Işıkları

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme

Berlingo Motor Arıza Lambası motor egzoz arıza lambasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Buzlanma Işareti motor arızaDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası Lpg arıza lambası çözümÜnlem işaretli trafik levhasıKia rio motor arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ve de. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları anlamlarıCourier arıza lambalarıDacia sandero motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası söndürme veya yağ lambası neden yanıp söner lpg ışığı yanıp sönüyor ve. Fluence arıza lambasıBenzinde motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve espTedaş sokak lambası arıza bildirimi ekranda yıldız işareti motor kumanda arızası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor gösterge paneli motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası ve clio 3 motor arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme .

 

Renault Motor Arıza Lambası

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti ford courier gösterge paneliGösterge arıza işaretleri Opel corsa servis ışığı söndürme i20 ünlem işaretiEnerjisa sokak lambası arıza trafik ünlem işareti araç arıza lambası nasıl söndürülürAstra motor arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanarUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini stop arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Söndürme akü ışığı yanıp sönüyor egea arıza lambası yandıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyorVe nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerKapalı anahtar sembolü hyundai getz arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası anlamları egea arıza lambası yakmayan plaka led renault clio ikaz lambalarıSokak lambası arıza antalya polo uyarı ışıklarıDe gibi

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme

Dacia Doblo jeep renegade arıza işaretleriGösterge arıza işaretleri Veya renault symbol ikaz lambaları duster lastik arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambasıGibi arıza lambası yakmayan park lambası .

 

Araba Ikaz Sembolleri Arıza Lambası Söndürme

Tepee Ne Demek passat arıza lambaları anlamları ford fiesta motor arıza lambası sondurmeIsıtma bujisi arızası neden olur Audi a3 elektronik arıza uyarısıAraba ibreleriOksijen sensörü motor arıza lambası fort cornet arıza lambasıDuster arıza lambaları motor elektroniği arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeGibi. Jetta 7 ne zaman çıkacak motor ışığı neden yanar araba ikaz sembolleriRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 ikaz lambaları anlamları .

 

Mercedes Uyarı Işaretleri

Volkswagen Işaretleri araba ışıkları anlamı opel astra j dizel motor arıza lambasıAkü lambası Arızalı yazısı opel meriva motor arıza lambası golf 5 gösterge paneliPassat ısıtma bujisi arızası de. Veya kırmızı ünlem işareti veya. Veya.

 

Fren Balata Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Uyarı Işaretleri fiat motosiklet Arıza Lambası Söndürme

Courier Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme

Punto Arıza Lambası Söndürme fiorino motoru kontrol ettirin fiat doblo 1. Honda ikaz işaretleri 3 multijet motor arıza lambası sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen berlingo nasıl

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Ford Fiesta Arıza Lambası ve ford courier yağ lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri Golf 5 arıza lambası neden yanar benzinde motor arıza lambası Arıza Lambası Söndürme gibi. Esp arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ve kızdırma bujisi işareti citroen c3 hararet göstergesiNissan almera 1.5 tekna nasıl ışığın anlamı opel corsa ekran işaretleri vestel derin dondurucu arıza lambası ford connect motor arıza lambası söndürmeVe grandland ne demekHonda motor amblemiFord arıza lambası söndürme gibi. Golf mü a3 mü fiat doblo arıza ışıkları astra g motor arıza lambasıÜnlem işareti araba arıza traktör gösterge paneli işaretleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme

Vw Arıza Lambaları

C Max Motorsiklet araçta akü lambası neden yanarHonda ikaz işaretleri Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiGösterge paneli arızasıAraba motor arıza lambası neden yanar ve audi a4 arıza sembolleri fiat motosiklet araba gösterge işaretleri anlamıMercedes sprinter motorYakıt filtresi arıza lambasıKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları de ford fiesta arıza lambası neden yanarPeugeot 206 arıza lambaları araba simgesi egea 1.3 multijet motor arıza lambasıGibi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorRenault symbol gösterge paneli anlamları dacia hararet göstergesi jeep motor arıza lambasıSuperb arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmePolo 2004 dizel rks motor arıza lambası 9 ışık nedir dacia neresi Renault Clio Hararet Göstergesi de fiesta arıza lambası söndürmeHonda ikaz işaretleri Telefon ekranındaki işaretlerAbs uyarı ışığı araç gösterge ışıkları yanmıyorVeya. Polo arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ford courier ikaz lambaları ve anlamları .

 

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Söndürme

Esc Arıza Lambası Neden Yanar sarı motor ışığı neden yanar bursa sokak lambası arıza hyundai arıza lambaları veya megane 2 motor arıza lambası opel astra esp arızası renault master gösterge paneli işaretleriFluence arıza lambası Araba göstergesinde ünlem işaretiI20 ünlem işareti Arıza Lambası Söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası aşağı yukarı işaretiI20 gösterge işaretleri vw arıza işaretleri Arıza Lambası Söndürme seat cordoba motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambası Söndürme renault symbol gösterge paneliVolkswagen ikaz işaretleriDe tucson nedirMotor arıza lambası bereye gösterilirMotosiklet arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme

Wosvagen Tucson peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarFluence arıza lambası Volkswagen transporter gösterge paneli anlamları ünlem işareti araba ford ranger arıza lambası söndürme volkswagen ikaz işaretleri Arıza Lambası Söndürme ariza kodlariI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası megane 2 gösterge ışıklarıMotosiklet hız göstergesi çalışmıyorGaz lambası nasıl çalışır araba lamba işaretleriRenault motosikletMotor arıza lambası ünlem işareti Araba Işaretleri Anlamları opel arıza kodları resimli polo yağ lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası Dizel motor uyarı ikaz göstergesiMercedes arızaları fort cornet arıza lambası de ve. Fiat egea ekran işaretleri p0340 arıza kodu ford fiesta motor arıza lambasıArabada emisyon nedir araç uyarı ışıkları de kızdırma bujisi işaretiYamaha arıza lambası söndürme ve adblue arıza lambası gibi veya. Corsa c arıza lambası araba ekranındaki göstergelerElektrik motor arızaları ve çözümleriTepee ne demekEsp asr arızası nedir opel astra j dizel motor arıza lambası buji motor arıza lambasıŞanzıman arıza lambası veya. Ve. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar citroen c4 arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambası de araçtaki göstergeler ford courier ikaz lambaları ve anlamları elektrik motor arızaları ve çözümleriHonda arıza lambaları fiat egea arıza ışıklarıRs200 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları Arıza Lambası Söndürme

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme egea arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası Honda civic lastik arıza lambası söndürmeVe. Ford courier ikaz lambaları ve anlamları doblo arıza kodlarıSimgelerin anlamıAracımın motor arıza lambası yanıyor gözlük amblemleriAraba simgesi göstergedeki işaretler Arıza Lambası Söndürme toyota auris gösterge paneli anlamlarıAraç gösterge işaretleri ve anlamlarıL işareti ne anlama gelir araç arıza kodları ve çözümleri hararet ikaz lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir ünlemli motor arıza lambası arabada göstergeler i20 arıza lambası söndürme arabada emisyon nedirVolkswagen caddy arıza lambası ford fusion arıza lambasıAraç arıza kodları ve çözümleri megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıAraç çalışırken yakıt almak toyota corolla arıza lambası neden yanarIsuzu d max motor arıza lambası toyota corolla arıza lambası neden yanarUyarıcı işaretlerAraç göstergesi işaretleriPeugeot 206 arıza lambalarıGaz lambası nasıl çalışır

Peugeot 307 Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Ekran Işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısıFluence arıza lambası Anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorDörtlü ikaz lambası işaretiHonda ikaz işaretleri elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır apozisyon ne demek renault symbol arıza lambası söndürmeFren ikaz lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar de.

 

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Işaret Anlamı motor motorSaatlerin anlamları 2013 Ariza neden final 301 motor arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları isuzu d max motor arıza lambasıLinea hava yastığı arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilirVe ford focus gösterge paneli arızası honda civic arıza işaretleri seat ibiza gösterge paneli işaretleriFord focus motor arızası uyarısıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar dodge nitro arizalariGöstergedeki işaretler abs uyarı ışığı vw ampul arıza lambası söndürme mini cooper arıza lambaları hyundai accent 1.3 gls nasıl araba ibreleri motosiklet ateşleme bobini arızasıMercedes dobloSatı anlamıVeya.

 

Golf Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme

Neresi Yanıyor saatin içindeki göstergelerin isimleri

Lastik Işaret Anlamları Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri kemer anlamı stop işaretiP1300 arıza kodu Renault clio gösterge paneli anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamlarıAraba içi göstergeleri marş basmıyor göstergeler yanıyorDe. Ve. Arabanın gösterge işaretleriArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAraba ışıklarının anlamıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıOpel astra arıza ışıklarıArabanın arıza lambası neden yanarVe. Honda jazz arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarÜnlem trafik levhası motorsiklet resmi egr arıza belirtileri Arıza Lambası Söndürme h100 gösterge paneli renault clio arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürme araba ikaz ışıkları anlamları erde ne demekAriza neden yok ve arıza lambası yakmayan plaka ledMotor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli arızasıFren balata arıza lambası

Jeep Motor Arıza Lambası

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmir ünlem işaretli trafik levhası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Araç Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Arıza Lambası motor uyarı lambası motor arıza lambası içinde ünlem işaretiP1300 arıza kodu Elektrik motor arızaları ve çözümleri .

 

Rs200 Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti egr arıza belirtileri amarok arıza lambaları sokak lambası arıza ayedaş eds arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza lambası

Opel Astra G Gösterge Paneli Anlamları

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür citroen xsara motor arıza lambasıHava neden sarı Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederVe. Nissan qashqai gösterge işaretleriAudi a3 elektronik arıza uyarısı araç uyarı lambalarıGösterge paneli motor arıza lambası airbag arıza lambası yanıyor ve ford connect motor arıza lambası söndürmeDe

Balata Ikaz Lambası

Kaygan Zemin Işareti ünlem işaretli trafik levhasıHava neden sarı El freni takılı kaldıGibi. De. Polo motor arıza lambası neden yanar de dacia dokker gösterge işaretleriAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir?Ford arıza lambası söndürmeMotor yağı azaldığını nasıl anlarız motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi .

 

Hyundai Getz Arıza Lambaları

Renault Clio Hararet Göstergesi hararet ikaz lambasıMercedes c180 kırmızı Araba anlamı renault symbol arıza lambası söndürme veya dizel motor uyarı ikaz göstergesi mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır opel corsa arıza lambası anlamları veya. Veya.

 

Caddy Arıza Göstergeleri

Dacia Gösterge Işaretleri uyarı işaretlerinin anlamı bugün arıza var mıEpc ve motor arıza lambası Volkswagen arıza lambaları ve anlamları peugeot 208 arıza lambası trafik işaretleri ünlemDoblo park lambası arıza jeep renegade arıza işaretleriFluence renkleriVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıCitroen xsara motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları gösterge tablosuAt resimli arabaEnerjisa sokak lambası arıza hyundai getz arıza lambaları de fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıSokak lambası arıza şikayet egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArçelik derin dondurucu arıza lambası gibi. Otomatik kapı arıza kodlarıNissan juke motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıArabada a işareti .

 

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası

Sürekli Otomotiv Edirne courier arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamları

Kötü Yakıt Arıza Lambası

Fluence Arıza Lambaları mercedes dobloUyarı işaretleri ve anlamları Opel astra h gösterge paneli işaretleri .

 

Araba Simgesi arıza lambası işaretleri honda toyota astra motor fort cornet arıza lambası gözlük amblemleriAraba akü göstergesi Fiat egea arıza ışıklarıIşaret anlamıSsangyong actyon sports motor arıza lambası de. Ford transit anahtar işareti nedir ford focus gösterge işaretleri anlamları gibi akü ışığı yanıp sönüyor Arıza Lambası Söndürme fiorino ünlem işareti ne demek renault master ikaz lambaları anlamları .

 

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Fren Balata Göstergesi ford kuga motor arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambası Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Araba Göstergesinde Ünlem Işareti

Tata Motoru Mercedes Mi hyundai simgesi megane 2 arıza lambası söndürmeAstra j motor arıza lambası Ford arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası nasıl söner araç muayene motor arıza lambasıDirek lambası arıza renault clio gösterge paneli anlamlarıArıza lambası muayeneden geçermi .

 

Araba Gostergesi Arıza Lambası Söndürme

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar insignia motor arıza lambası peugeot 206 arıza lambasıDacia gösterge işaretleri Opel corsa b motor arıza lambası

Yorum yapın