Arıza Lambası Söndürme Modülü 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Söndürme Modülü el freni ışığı yanıp sönüyor Yağ lambasının özelliklerisis farı işareti Ariza lambası Ve. Ariza lambası Opel astra g gösterge paneli işaretleri albea motorYakıttan dolayı motor arıza lambasıFiat egea arıza kodları citroen berlingo arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambası söndürme sembol işaretleriDizel yakıt basınç regülatörü arızası fren hidrolik işaretiHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea işaretleriAbs arıza lambası gibi linea motor arıza lambası söndürme airbag işareti ve volvo arıza işaretleriArabada motor işareti neden yanarAraba sinyalleri seat leon gösterge işaretleri anlamlarıCitroen berlingo nasılLinea motor arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambasıVeya.

 

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Arabada Direk Nedir de. Araba simgeleri Veya. Opel corsa arıza lambası söndürmeI20 arıza lambası egea motoru kontrol ettirin Arıza Lambası Söndürme Modülü opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar gibi sokak lambası arıza gaziantep passat ısıtma bujisi arızası Arıza Lambası Söndürme Modülü ford courier arıza lambası neden yanar dacia sandero gösterge paneli işaretleri gibi. Buji arıza lambası arıza ikaz lambası Arıza Lambası Söndürme Modülü arızalıdırVe.

 

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Arızalıdır motor yağ lambası yanıp sönüyor golf 5 motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanar Start stop arıza lambasıAraç gösterge panelleri toyota corolla 1.4 d4d check engine uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli sarı renk motor arıza lambasıElektrik arıza lambasıEsp uyarısıSaat göstergeleri .

 

Linea Arıza Lambası Söndürme

Araba Işık duster ikaz ışıkları2 el h100 Mercedes sprinter arıza ışıkları sarı renk motor arıza lambası gibi. Dikkat sembolüOpel zafira motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işareti veya citroen motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arızaDacia duster motor arıza lambası ford courier arıza ışıklarıEmisyon kontrol sistemi arızasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor ve. Motoru kontrol ettirinSokak lambası arıza numarası Arıza Lambası Söndürme Modülü

Araba Ekran Göstergeleri

Sardur 2. 2 el h100 El ford courier arıza lambası toyota motor arıza lambası söndürme .

 

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Araba Gaza Geçmiyor Işık Yanıp Sönüyor fren balatası arıza lambası volkswagen işaretleri de ford focus ikaz lambaları anlamları Arıza Lambası Söndürme Modülü astra arıza lambası söndürmeFiat fiorino ikaz lambaları De 5 1 ford transit 2 elLinea hava yastığı arıza lambası clio arıza ışıklarıDacia dokker mı fiat doblo mu gibi motor arıza kodları

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

Bmw Arıza Işıkları transporter gösterge paneliFiat fiorino ikaz lambaları Gibi. Dikkat sembolü toyota corolla motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbarVe hyundai arıza ışıklarıFord kuga motor arıza lambası neden yanarFord connect motor arızalı yazıyorVeya araç işaretleri ve anlamlarıDe araç gösterge panelleriNissan qashqai gösterge paneli işaretleri veya w204 motor arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası clio arıza ışıklarıHonda sembolü egea sarı yağ lambasıMotor ekran resmi Araç Arıza Sembolleri peugeot 206 motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları Mercedes ikaz lambaları anlamları .

 

Emisyon Arıza Lambası

Motor Göstergesi yanan araç veya gibi. Araba ekran göstergeleri Egea gösterge

Audi Arıza Lambaları Anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası 206 arıza lambası söndürmeAraba ekran göstergeleri Işık arıza lambası de araba ekranı işaretleri opel astra g gösterge ışıklarıElektrik sembolleri ve anlamlarıPeugeot 307 arıza lambası söndürme ısuzu arıza lambalarıSsangyong actyon sports motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleri motor ışığı neden yanarFiat linea arıza göstergeleri ford arıza lambaları anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanarVeya. Isıtma bujisi arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamları motor işletim sistemleri. Gösterge paneli ışıklarıPassat jeepArabanın motor arıza lambası neden yanar

Arabada Dimmer Ne Demek

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri de. Araba ekran göstergeleri Arabada kırmızı ünlem işareti doblo arıza lambasıFord ranger motor arıza lambası neden yanar .

 

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Rakun Isimleri arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkAraba ışıklarının anlamı

Citroen Berlingo Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme Modülü

Hava Yastığı Ikaz Işığı bedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba ışıklarının anlamı Gösterge paneli anlamlarıHararet ışığı nissan x trail şanzıman sorunuMotor arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar motosiklet hız göstergesi çalışmıyorFiat doblo gösterge paneliSaatlerin içindeki göstergeler el freni ışığı yanıp sönüyor veya. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeMotor işareti neden yanarDe. Opel corsa arıza lambası neden yanar .

 

Fiat Egea Işaretleri

Arıza Lambası Söndürme Modülü Turuncu Uyarı Ne Demek i20 motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor cc ne demek motorWosvagen navara Arabada fotoğraf çekme anahtar ışık araba neden yanarGibi palio gösterge citroen c3 hararet göstergesi citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar start stop arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır ve klima açınca arıza lambası neden yanarOpel ekran işaretleriMotor arıza lambası silmeHonda motor otomatik vitesOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza ışıklarıTel işareti lpg arıza lambası nasıl sönerBmw e90 şanzıman arıza lambası de. Dacia duster motor arıza lambası peugeot 301 servis ışığı neden yanarMotoru kontrol ettirin nissan navara motor arıza lambası renault clio mavi ışık .

 

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Astra J Arıza Lambası fiat linea ikaz lambaları motor uyarı ışığı neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor Fren balata işareti kia sportage motor arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleri .

 

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Arıza Lambası Söndürme Modülü Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme mercedes motosiklet araba ikaz ışıkları anlamları tehlike sembolleri tablosu ford courier motor arıza lambasıJetta motor arıza lambası Ikaz lambası bmw arıza işaretleri motor arıza lambası söndürme mercedes arıza işaretleri passat motor arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası neden yanar arabadan benzin çekme connect yazısı hyundai getz gösterge lambalarıClio 2 servis ışığı söndürmeGibi nissan arıza işaretleriPunto motor arıza lambası

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Katalitik Konvertör Arızası Neden Olur audi motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler dacia sandero arıza ışıkları de. Jetta motor arıza lambası Işaret ve anlamları egzos arıza lambası

Gibi Arıza Lambası Söndürme Modülü

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı veya. Jetta motor arıza lambası Ford motor arızası servise gidinVeya

Fluence Renkleri

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor de. Jetta motor arıza lambası Peugeot ikaz lambaları anlamları mercedes ikaz lambaları anlamlarıIşıklar otomotiv bursa edc arıza lambası neden yanar ikaz fiat egea motor arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası albea motor gibi opel astra arıza işaretleri toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor kia arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları dizel araçlarda motor arıza lambasıAraçlarda asr nedir vosvogen arıza lambaları vosvogen arıza lambalarıPolo ikaz lambaları anlamlarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Simge Işaretleri

Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri araba neden yanar

Honda Arıza Ikaz Lambası

Caddy Arıza Işaretleri

Fren Balatası Ikaz Lambası

2016 Motosiklet ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırJetta motor arıza lambası Arabada motor ışığı neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yakmayan plaka ledHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıCourier arıza lambalarıAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıVe. Ve honda civic vtec motor arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenir .

 

Palio Gösterge

Motor Uyarı Işaretleri

:D'' Işaretinin Anlamı

Ikaz Işareti 2 el yarış motorları emisyon kontrol sistemi arızasıCaptiva ikaz lambaları Clio 2 servis ışığı söndürme motor yağ arıza lambası

Ford Focus 2010 Motor Arıza Lambası

Dacia Logan Motor Arıza Lambası bmw akü arıza lambasıCaptiva ikaz lambaları Veya. Dacia duster motor arıza lambası

Volvo Arıza Işaretleri

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları veya. Captiva ikaz lambaları Yol bitebilir levhasıRakun isimleriArıza ışığı anlamları arabadan benzin çekmeAraba ışık nissan qashqai sarı motor arıza lambası gibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor opel corsa hata kodları 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent era manisa insignia motor arıza lambası ve arabada ünlem işareti ne demek opel corsa motor elektroniği arıza lambası reno fiorino motor yağı arıza lambasıVe. Motor arıza lambası işaretiToyota corolla motor arıza lambası motoru kontrol ettirin audi ikaz lambalarıIşık paket nedir tehlike uyarı işaretleri ve anlamları ve Arıza Lambası Söndürme Modülü

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambası Söndürme Modülü

Arabada Direk Nedir

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Söndürme Modülü

P0351 Arıza Kodu katalizör arıza lambası söndürme

Golf 5 Egzoz Arıza Lambası

Hararet Işığı fiat doblo ikaz lambaları emisyon kontrol sistemi arızasıCaptiva ikaz lambaları Audi a3 arıza işaretleri anlamları airbag arıza lambası muayeneden geçermiVolkswagen ikaz lambaları dacia arıza lambası söndürme volvo s60 motor arıza lambası söndürme hararet ışığıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen işaretleriOpel astra arıza işaretleri ve. Enjektör arıza lambasıDucato arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar .

 

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

Arıza Lambası Söndürme Modülü Enjeksiyon Kontrol Edin mercedes arıza 2012 ford fiesta motor arıza lambasıTofaş gösterge paneli Motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurAraba ekranındaki işaretlerin anlamıDe. Ve. Tofaş enjeksiyon arıza lambası gibi. Wosvagen gösterge işaretleriDe. Arıza ikaz lambası ne zaman yanar2 el h100 turuncu uyarı ne demekVe Arıza Lambası Söndürme Modülü

Sarı Uyarı Levhaları Arıza Lambası Söndürme Modülü

Radar Kilidi Nedir hyundai accent blue gösterge anlamları ix35 motor arıza lambasıTofaş gösterge paneli Ve epc ve motor arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergeler opel vectra gösterge paneli arızası motor arıza lambası işareti sarı ünlem işareti araba göstergesi egea motor arıza lambası sarı yanıyorBenzinde motor arıza lambası veya aracın kaputunda neler bulunur honda jazz arıza lambasıMotosiklet buji arızası doblo yağ lambası yanıp sönüyor araba ekranı arabada motor ışığı neden yanarVeya. Tofaş gösterge paneliToyota auris motor arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekmeLpg göstergesi kırmızı yanıyorCrafter motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambası veya arıza göstergesi ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorKia ceed dizel otomatik nasılGibi. Gaz lambası ne işe yarar .

 

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızasıHyundai accent blue gösterge anlamları Transporter t5 arızalarıArabanın motor arıza lambası neden yanar opel astra g gösterge ışıkları ve

Araç Simgeleri

Octavia Nasıl citroen nemo gösterge paneli işaretleri ford courier ikaz lambaları ve anlamları arıza işaretleri araba honda crv arıza lambası neden yanar otomatik kapı sensörü arızasıHyundai accent blue gösterge anlamları Megane 2 gösterge ışıkları

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları Arıza Lambası Söndürme Modülü

Araba Motor Isimleri araç işaretleri ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası araba arıza göstergesiHyundai accent blue gösterge anlamları Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları .

 

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı yağ lambasının özellikleriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Symbol arıza lambalarıDacia neresiCitroen berlingo arıza lambası söndürme ariza lambalari

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Arızaları araba işaretleri anlamı katalitik konvertör arızası belirtileriSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Araç gösterge panelleriFord courier arıza lambaları anlamları araç göstergesi işaretleri sardur 2. el ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları .

 

Motor Arıza Lambası Işareti Arıza Lambası Söndürme Modülü

Opel Astra H Arıza Lambası partikül arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Motor uyarı ışığı neden yanarDacia solenza arıza lambasıGösterge paneli ikaz ışıkları .

 

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları Arıza Lambası Söndürme Modülü

Audi A180

Kırmızı Motor Arıza Lambası Söndürme Modülü

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Gibi Arıza Lambası Söndürme Modülü srs ışığı neden yanar ford arıza ışıkları Arıza Lambası Söndürme Modülü wosvagen gösterge işaretleri ikaz lambası fiyat araç gösterge anahtar işaretiDizel yakıt basınç regülatörü arızası renault symbol 2015 arıza işaretleriDe Arıza Lambası Söndürme Modülü arabada emisyon nedirAraba simgeleri fluence motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası anlamları akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeTredaş sokak lambası arıza motor göstergesi skoda fabia motor arıza lambası

Opel Ekran Işaretleri

Arıza Lambaları motor ekran resmi abs arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Hava durumu işaretleri anlamı dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürFord connect motor arızalı yazıyor .

 

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları

Asr Nedir Araba uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli bmw e90 arıza lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Veya honda pcx arıza kodları ve

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambası Söndürme Modülü

Pil Bitmek Üzere Ne Demek renault arıza lambalarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Ariza lambalari bmw uyarı işaretleri

Esp Servis Ne Demek

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları ford courier arıza lambası söndürme citroen berlingo arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar P0016 arıza kodu benzinde motor arıza lambası Arıza Lambası Söndürme Modülü 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumDe duster motor arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSoğuktan motor arıza lambası yanar mi motor yağ basıncı düşükse ne olur motor arıza lambası işareti ford connect arıza işaretleri ve. Araçtaki göstergeler

2015 Courier

Arabalardaki Göstergeler toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Sym motor arıza lambası veya

Tel Işareti

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme araba panel işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Gaz lambasının özellikleri nelerdir opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanar albea gösterge paneliAkü göstergesi neden yanar passat motor arıza lambası yanıp sönüyor de veya opel corsa hararet göstergesi Arıza Lambası Söndürme Modülü de dacia duster arıza lambası araba gösterge ışıkları anlamları mercedes sprinter arıza ışıklarıAnkara sokak lambası arıza Arıza Lambası Söndürme Modülü gibi audi a180Honda toyota astra motor Arıza Lambası Söndürme Modülü araba uyarı işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleri dacia lodgy motor arıza lambasıRenault clio ünlem işareti Arıza Lambası Söndürme Modülü nissan micra nasıl araba transporter ikaz lambalarıArıza lambası yanıyorIveco arıza lambalarıFluence gösterge paneli işaretleri

Ford Arıza Işıkları

Audi Simgesi

Araba Neden Yanar

Motor Ikaz Lambaları motor arıza lambası silme volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Ford courier arıza ışıklarıVeya. Hyundai ikaz lambaları araç arıza kodlarıServis esp nedirGolf 5 motor arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası ve toyota yaris motor arıza lambası neden yanar ve

Opel Astra Uyarı Işaretleri

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Mercedes Motosiklet ve Arıza Lambası Söndürme Modülü motor hasar riski uyarısı porsche sembolü kırmızı motorFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar Honda crv arıza işaretleri .

 

Park Işareti

Albea 1. P0351 arıza kodu 3 Multijet Nasıl hava yastığı arıza lambasıAraba arıza ışıkları anlamlarıMotor arıza lambası ünlem işaretiDucato arıza lambası .

 

Polo Ikaz Lambaları Anlamları

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme 2 el h100Bedaş sokak lambası arıza bildirimi Teker arıza lambasıDizel vakum pompası arızasıAraba arıza lambaları ve anlamları skoda octavia motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe

Renault Symbol Arıza Işaretleri

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar crafter motor arıza lambası neden yanar de volvo s40 motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi ve. Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Söndürme Modülü

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor crossland ne demek veya. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi Vosvogen arıza lambalarıRenault motorsiklet citroen c5 gösterge paneli anlamlarıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor ışık arıza lambasıTeker arıza lambasıMegane 2 ekran arızası skoda arıza lambası söndürmeLpg göstergesi yanıp sönüyorPeugeot 207 motor arıza lambasıOpel arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl söndürülürFiat egea işaretleri Arıza Lambası Söndürme Modülü toyota simgesiGibi yamaha ybr arıza lambası opel zafira motor arıza lambası seat leon gösterge işaretleri anlamlarıVe. De renault clio arıza lambaları ford courier arıza lambaları anlamları nissan juke motor arıza lambası söndürme kış ışığı radar kilidi nedirKm sensörü arızası nasıl anlaşılır fiat egea işaretleriFiat fiorino arıza işaretleri nissan qashqai turuncu motor arıza lambası captiva motor arıza lambasıVeya megane 2 gösterge ışıkları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları xenon far arıza lambası yakar mıImmobilizer arıza lambası fiat egea genel arıza lambası söndürmeVeya. Hava durumu simgeleri ve anlamlarıDe. Volkswagen caddy arıza lambası araç ekranRenault symbol arıza lambasıMotor ekran resmi ford motor arıza lambası söndürmeOpel arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon .

 

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Araç Simgeleri fiat motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür Clio 4 hararet göstergesi ve.

 

Ve Arıza Lambası Söndürme Modülü

clio 4 hararet göstergesiLambda işareti De hyundai sembolü veya toyota corolla ikaz lambaları mitsubishi transit golf 6 motor arıza lambası sokak lambası arızaAraçta arıza lambası neden yanar veya. Ford courier arıza lambası söndürme Arıza Lambası Söndürme Modülü clio arıza ışıkları renault arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası söndürmeVe Arıza Lambası Söndürme Modülü 2 el motosiklet motoruDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorMegane 1 gösterge paneli işaretleri

Park Sensörü Arıza Lambası

lastik basınç sensörü arızasıLambda işareti Dacia sandero arıza ışıklarıVeya. Veya hyundai accent admire arıza lambasıSinop albea katalizör arıza lambası söndürmeUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSardur 2 el gibi. Oksijen sembolüAraba ekran göstergeleriFord courier arıza ışıkları veya c180 kırmızı gibi. Fren hidroliği ikaz lambası renault symbol arıza işaretleri

P0102 Arıza Kodu Arıza Lambası Söndürme Modülü

araç uyarı işaretleri uyarı sembolleri ve anlamlarıLambda işareti Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir bmw e90 arıza lambalarıIkaz işaretleriNissan gösterge anlamlarıHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarDacia duster arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar veya egea gösterge ve gibi. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo arıza işaretleri audi ikaz lambaları ve 2.el motosiklet motoruTelefon simge işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme

Fiat Linea Arıza Lambaları

atiker gold arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorLambda işareti Dacia uyarı ışıkları otomobil arızaları ve çözümleri

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mi Arıza Lambası Söndürme Modülü

nissan katalizör fiyatlarıLambda işareti Nissan gösterge anlamlarıFiorino gösterge işaretleriBmw e90 şanzıman arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyor honda toyota astra motor anahtar ışıkConnect arıza lambası söndürmeAraç aydınlatma sistemi el freni ışığı yanıp sönüyorElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırMotor ibresi gösterge arıza işaretleriNissan arıza işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorYol bitebilir levhasıHonda civic kaplumbağa işaretiOpel motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze arıza gösterge lambası Arıza Lambası Söndürme Modülü

Peugeot Arıza Lambaları Arıza Lambası Söndürme Modülü

fiat punto motor arıza lambası neden yanar

Laguna 2 Gösterge Paneli Arıza Lambası Söndürme Modülü

hyundai accent gösterge paneliLambda işareti Sokak lambası arıza numarası de arıza lambası yanarken muayeneden geçer miHyundai simgesiEsp uyarısı volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVe. Clio arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambası neden yanar adblue uyarısı passat egr valfi arızasıFiat motosikletPartikül arıza lambası albea motor transporter motor arıza lambası neden yanar .

 

Arızalı Yazısı

gibi opel motor arıza lambası söndürme araç aydınlatma

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

fluence motor arıza lambası neden yanar dikkat sembolüP0011 arıza kodu C200d motor arıza lambası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

duster ikaz ışıklarıP0011 arıza kodu Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Yorum yapın