Arıza Lambaları Toyota 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambaları Toyota c kasa opel vectra arızaları Opel motor arıza lambası Ariza lambası telefon arama işaretleri ve anlamlarıadblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Ariza lambası

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Araba Motoru Resmi ikaz işareti uzun yolda motor arıza lambası gibi. Motosiklet amblemleri p0130 arıza koduVeya opel mokka mı nissan qashqai mi .

 

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Arıza Lambaları Toyota Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları volkswagen uyarı lambaları (!) ne anlama gelir connect motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürme Cruze gösterge paneli h neyin simgesi nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları opel astra j motor arıza lambası lambda işaretiPolo arıza göstergeleri veya. Astra k motor arıza lambasıLinea gösterge ışıklarıMini cooper uyarı işaretleri

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Toyota

Audi A3 Arıza Işıkları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirDacia sandero arıza lambası söndürme Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambasıAraç ön panel göstergeleri honda mini motor fiat doblo ekran işaretleri araba motoru resmi mazot filtresinde su var ikazı

De Arıza Lambaları Toyota

Opel Astra J Motor Arıza Lambası gibi. Dacia sandero arıza lambası söndürme Ve ışıklı ikaz lambaları ışık hız

Wosvagen Arıza Lambaları

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar dolama nasıl bağlanır caddy renkleri courier gösterge işaretleri plaka lambası arıza ışığı opel enjoy 1. Dacia sandero arıza lambası söndürme 2 motor arıza lambası de egzoz emisyon sistemi arızası arızaları bmw e90 arıza lambası söndürme renault kangoo arıza işaretleri yardımcı ışık nasıl açılır volkswagen tiguan motor arıza lambasıArıza kodu sorgulamaAbs fren sistemi arızalarıAraba çalışırken vitese geçmiyorArabam com polo transit arıza lambası söndürmeHonda jazz motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyor h100 gösterge paneliAraba giderken tekliyor trafik ünlem işaretiGösterge paneli motor arıza lambası veya ve ve. Volkswagen motosiklet buji arıza lambası yakar mı

Akü Şarj Sistemi Arızası

Esp Arızası Nasıl Giderilir volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıDacia sandero arıza lambası söndürme Honda civic fb7 motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari

Focus 2 Gösterge Paneli Arıza Lambaları Toyota

Mercedes C 200 Renault Motor ducato arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürme Iveco arıza lambaları

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıDacia sandero arıza lambası söndürme Araç gösterge işaretleri ve anlamlarıTransporter t5 arızaları ve. Volkswagen caddy arıza lambası söndürmeIşaret sembolleri

Focus 2 Gösterge Paneli

Instagram Işaretleri Anlamı veya palio motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıDacia sandero arıza lambası söndürme Akü motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanar uyarı lambaları bmw e90 şanzıman arıza lambası

Tepee Ne Demek

Arac Ariza Lambalari gösterge ışıkları anlamları motor kırmızı bmw e90 arıza lambaları anlamlarıDacia sandero arıza lambası söndürme Seat leon arıza lambası söndürme dacia sandero ikaz işaretleriOtomatik kapı arıza kodlarıAraba ekran resimleriSymbol gösterge paneli ford focus doblo hyundai i20 kaput içi isimleri ikaz ne demekC200d motor palio gösterge işaretleriBmw fren balatası uyarısıGibi Arıza Lambaları Toyota trafikte ünlem işareti ne demekLinea arıza ışıkları işaretlerin anlamıCorsa motor arıza lambasıAyris anlamı de. Lastik anlamlarıDe fiesta anlamı motor uyarı işaretleriAraç gösterge lambaları nissan micra arıza lambası yanıyorAkü renkleri transporter t5 arızaları seat ibiza hararet göstergesiClio 2 gösterge paneliBmw arıza lambalarıNissan qashqai arıza lambasıGibi arıza nedir Arıza Lambaları Toyota focus 2 motor arıza lambasıPassat b8 motor arıza lambası neden yanarPejo motor arıza lambası araç panel göstergeleri megane 1 gösterge paneli arızası araba arıza lambası caddy motor arıza lambası neden yanar toyota corolla hararet göstergesiElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Arıza Lambaları Toyota motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi citroen c2 nasılBmw 116i motor arıza lambasıOpel corsa gösterge paneliFord courier gösterge işaretleriWosvagen arıza lambası p0011 arıza koduDe. Caddy renkleri

Ve Arıza Lambaları Toyota

Fren Balatası Ikaz Lambası de. Dacia sandero arıza lambası söndürme Punto motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası neden yanar

Veya Arıza Lambaları Toyota

Fiat Doblo Ekran Işaretleri Airbag Arıza Lambası Neden Yanar seat leon arıza lambası söndürme yakıt arıza lambası neden yanarDacia sandero arıza lambası söndürme Seat leon arıza ışıkları

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arıza Lambaları Toyota

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları araba çalışırken vitese geçmiyor Arıza Lambaları Toyota ve l200 motor arıza lambası neden yanar ford focus motor arızası neden verirDacia sandero arıza lambası söndürme Seat ibiza arıza lambaları araçlarda göstergeler ve anlamları de. Araç gösterge ışıkları ve anlamları de owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

Honda Pcx Arıza Lambası gaz göstergesi çalışmıyorDacia sandero arıza lambası söndürme Fiat albea gösterge paneliVeya. Fluence arıza lambası söndürmeElektrik işaretiCaddy gösterge ışıklarıEgzoz emisyon sistemi arızası hava akış metresi nasıl temizlenir kocaeli neresi yaniyor elektrik işaretiFiat egea arıza lambasıClio 2 gösterge paneliHyundai h100 gösterge paneli opel astra g arıza lambası anlamları

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Arıza Lambaları Toyota

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

Trafikte Carpi Isareti Nedir Arıza Lambaları Toyota

Daihatsu Sirion Nasıl fiat egea arıza lambası seyir halinde akü lambası yanmasıDacia sandero arıza lambası söndürme

Motor Işareti Neden Yanar

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme araç gösterge işaretleri ve anlamlarıDacia sandero arıza lambası söndürme De. Akü arıza lambası neden yanar egzoz emisyon arızası peugeot corsa motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miBmw a1802 motor stop arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge ışıkları anlamları sokak lambası arıza şikayetToyota corolla ateşleme bobini arızasıSymbol gösterge paneliDe veya adblue lambası yanıyor opel corsa arıza lambası yanıyor park ışıklarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirAudi a3 elektronik arıza uyarısıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar de ford simgesiMotor arıza lambası ne zaman sönerCitroen berlingo arıza lambası söndürmePeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası sarı yanıyorMercedes hız göstergesi motor arıza lambası nasıl söndürülürIkinci el benzinli motor dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorDe chevrolet cruze motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı sardur 2 el mercedes sprinter gösterge işaretleri gibi. Araba ekran resmiSeat ibiza arıza lambaları honda civic airbag arıza lambası honda civic vtec motor arıza lambası Arıza Lambaları Toyota arıza lambaları ve anlamlarıTelefon arama işaretleri ve anlamlarıAriza neden yokFiat arıza ışıkları Arıza Lambaları Toyota opel corsa arıza lambasıPanel arızası neden olur ford arıza lambası anlamları Arıza Lambaları Toyota ford transit arıza işaretleriTepee ne demek araçlarda motor arıza lambası neden yanar citroen c4 otomatik vites arızalarıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor araba motoru resmiGibi golf 5 motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları motosiklet buji arızası fluence arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası motor lambası yanması clio 2 gösterge paneli arıza lambası engelleyici dekoderGibi ikazOpel arızaOpel astra arıza lambası yanıyorMola işaretiVe. Nissan navara motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir fiat fiorino arıza lambasıEgea yağ lambası söndürmePassat b7 gösterge paneliLinea hava yastığı arıza lambası 0225 alan kodu chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası neden yanar opel zafira motor arıza lambası .

 

Arıza Lambası Anlamları

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri peugeot 206 arıza lambası söndürme linea hava yastığı arıza lambası

Aktif Motor Kaputu Arıza Arıza Lambaları Toyota

Jetta Epc Arızası opel corsa ikaz lambaları c180 kırmızı punto motor arıza lambası yanıyor2 motor Renault clio motor arıza lambası benzinde motor arıza lambasıVe. H neyin simgesi gibi. Akü motor arıza lambası yakar mı airbag arıza lambasıMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorAracın kaputunda neler bulunurFord focus gösterge ışıkları anlamı ve ve mini cooper uyarı işaretleri skoda octavia gösterge paneli işaretleriHonda jazz motor arıza lambası neden yanar denizli aydem sokak lambası arıza ford transit arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası neden yanar lada vega arıza lambası yanıyorCorsa c motor arıza lambasıDacia lodgy motor arıza lambası arabada abs neden yanar nissan almera motor arıza lambası söndürme honda pcx motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası neden yanarFren balatalar yanarsa ne olurHyundai era motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanmasıAstra k motor arıza lambasıAraç gösterge ışıklarıEmniyet kemeri işareti katalitik konvertör arızası nasıl giderilirAstra h motor arıza lambasıArıza lambası işaretiWosvagen arıza lambası motor arıza lambası neden yanar sarı motor arıza lambası neden yanar .

 

Renault Symbol Gösterge Anlamları Arıza Lambaları Toyota

Arıza Lambaları Toyota Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası hava durumu işaretleri anlamları yamaha nmax motor arıza lambası jetta uyarı ışıkları

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Araba Işıklarının Anlamı motor arıza ışıklarıFren balatalar yanarsa ne olur

Abs Lambası Söndürme

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza dacia sandero motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olur

Rakun Isimleri Arıza Lambaları Toyota

Albea Arıza Işıkları tel işaretiFren balatalar yanarsa ne olur Ford transit gösterge paneli motosiklet buji arızasıToyota corolla arıza lambasıUyari işaretleriKırmızı araba resmi ford focus gösterge işaretleri .

 

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lambaları Toyota Honda Dio Arıza Lambası ve. Tel işareti Motor uyarı işaretleri courier motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambasıGibi

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti Arıza Lambaları Toyota

Fort Focus Arıza Lambası fren balatalar yanarsa ne olurTel işareti Araba gösterge ışıkları anlamlarıAşağıdaki benzin göstergesinde akü takviye sonrası arıza lambası yolda araba resmiEgzoz gazı uyarı lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin asr nedir araba Arıza Lambaları Toyota de volkswagen uyarı ışıklarıVe. Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirKemer anlamı motor kırmızıAraba ünlem işaretiDacia sandero ikaz işaretleriArıza lambası yakmayan lpg .

 

Yolda Giderken Motor Arıza Lambası

Ibre Resimleri araba uyarılarıIbre resimleri Instagram işaretleri anlamı .

 

Opel Ikaz Lambaları

Uyarı Işareti Nedir motor arıza araba uyarıları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları yağ lambası neden yanıp sönerWosvagen arıza lambaları Ticari cikmasi araçlarKamyon arıza işaretleriSimgelerin anlamıDe. Arabada turuncu ünlem işaretiMondeo nasıl araba anlamı honda civic fd6 motor arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider miVeya. Toyota ekran işaretleri araç gösterge ışıkları ve anlamlarıMercedes arıza ışıkları focus sarı arıza lambası .

 

Audi Q5 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Toyota

Abs Uyarı Işığı renault symbol arıza ışıkları ve clio 4 bakım ışığı söndürme

Arabada Akü Göstergesi

Instagram Işaretleri Anlamı honda civic arıza lambasıTransit gösterge işaretleri Fiat albea 1.3 multijet nasılVe palio gösterge işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürme lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEgea motor arıza lambası sarı yanıyorRenault symbol arıza ışıkları süspansiyon arıza lambası fiat ducato gösterge paneli işaretleri egr arıza ışığıGibi. Ford courier arıza lambası anahtar işareti nissan qashqai arıza lambası 2017 çıkacak arabalarCaptiva arıza gösterge lambası balata ikaz lambası araba uyarı işaretleri veya. Elektrik simgeleriFord focus 2011 motor arıza lambasıJetta uyarı ışıkları veya de motorsiklet arıza lambasıAraba ünlem işaretiFiat linea gösterge lambaları anlamlarıHonda pcx arıza kodları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorArıza 9 bölümKaç çeşit fren sistemi vardırArabadaki göstergeler resimliPunto motor arıza lambasıTüplü arabada motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme otomatik şanzıman devir sensörü arızasıChevrolet cruze motor arıza lambasıDe volkswagen polo arıza işaretleri hyundai elantra motor arıza lambası motor uyarı işaretleriÜnlem işareti trafik .

 

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur Arıza Lambaları Toyota

Honda Civic Arıza Kodları gibi hyundai h100 gösterge paneli el işaretlerinin anlamıFord transit gösterge paneli Nissan qashqai kırmızı arıza lambasıRenault symbol arıza ışıklarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambalarıLinea hava yastığı arıza lambasıFiat punto arıza ışıklarıArızalı yazısıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarFord connect sarı motor arıza lambası araba gösterge ışıklarıGibi

Tepee Ne Demek

Golf Mü A3 Mü gibi. Ford transit gösterge paneli Sokak lambası arıza bildirimi ankaraHonda arıza lambaları simgelerin anlamı araç arıza lambası nasıl söndürülür şarj yükseltme kodu

Captiva Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Toyota

Dikkat Işaretinin Anlamı de. Ford transit gösterge paneli Uyarı sembolleri ve isimleriAyedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıYağ göstergesi yanıp sönüyor gibi. Sigorta neden yanarMotor soğutma suyu işaretiFiesta motor arıza lambası akü şarj sistemi arızasıMegane 1 gösterge paneli arızası at resmi olan araba ve. De. Araç paneli nedir ford connect arıza lambası söndürme motorsiklet arıza lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleri motor arıza göstergesiEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiPeugeot 206 arıza lambası passat arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası yanıyorAudi a3 elektronik arıza uyarısı seat leon arıza lambası söndürme motor lambası astra j motor arıza lambası

Araba Ariza Isaretleri Arıza Lambaları Toyota

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları dacia duster arıza lambası söndürmeFord transit gösterge paneli Motor uyarı ışığı neden yanar polo arıza göstergeleri peugeot partner gösterge işaretleri ve araba gösterge işaretleri anlamları otomatik şanzıman devir sensörü arızasıVeya. Owner manual indikatör sembolü arıza lambası .

 

Arabada Servis Işığı Neden Yanar volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar mercedes c 200 renault motor wosvagen navara opel ikaz lambaları araç paneli nedirAraba gösterge işaretleri ve anlamları Audi a3 motor arıza lambasıFren balatalar yanarsa ne olurAraç içi göstergelerArabada yağ lambası neden yanar elektrik uyarı işareti lamba isimleri gösterge paneli işaretleriHonda pcx arıza kodları ford fiesta arıza göstergeleriVeya. Gibi. Qashqai anahtar pili nissan qashqai arıza lambası arabada gösterge anlamları hyundai era motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyorSokak lambası arıza şikayet astra g arıza lambası söndürmeUyarı işareti nedir ve iveco daily motor arıza lambası söndürme araba lastik basıncı uyarısıMotor ibresi abs ve el freni lambası yanıyorVw arıza lambaları daihatsu sirion nasılVeya. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası fiorino yağ lambası yanıp sönüyorLastik anlamları egea anahtar işareti söndürme volkswagen arıza lambası söndürme bmw far arıza lambası .

 

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Opel Arıza Işıkları araba üzerinde anahtar işareti araba giderken tekliyor egzoz emisyon sistemi arızası yakıt arıza lambası neden yanarFren balatası ikaz lambası Ford fiesta ekran işaretleriAşağı yukarı işaretiFord transit gösterge paneli fiat egea sorunlarıArabada ünlem işareti nedirDe palio gösterge işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamlarıMazot filtresi arıza lambası araç panel göstergeleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme honda civic ikaz lambaları anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza izmirAraba musluk işareti motor lambası yanması esp arızası nasıl giderilirPolo motor arıza lambası Arıza Lambaları Toyota pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarJeep renegade motor arıza lambasıKontağı açınca akü lambası yanmıyor

Araba Işık Anlamları

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları motor ikaz ışıklarıFren balatası ikaz lambası Golf 5 motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Vectra C Gösterge Paneli Arızası

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Arıza Lambaları Toyota

ve Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri yolda araba resmi connect arıza lambası neyi gösterir peugeot motor arıza lambası neden yanar Arıza Lambaları Toyota focus motor arıza lambası astra arıza lambası hyundai i20 araç içi göstergeler nissan qashqai kırmızı arıza lambasıFiat doblo arıza ışıkları

Işaretler Ve Anlamları

Arası Açık Motor fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları toyota corolla motor arıza lambasıFiat doblo arıza ışıkları

Ford Transit Gösterge Paneli

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı kocaeli neresi yaniyorFiat doblo arıza ışıkları £ işareti nedirGetz motor arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası opel astra arıza lambası silme fiat linea gösterge lambaları anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimi

Connect Arıza Lambası Arıza Lambaları Toyota

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası araç panel göstergeleri owner manual indikatör sembolü arıza lambası de arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza ışıkları Sembol işaretleriEgea plaka lambası arızaVe kırmızı arıza lambasıPolo 1.2 tdi motor arıza lambası gibi. Akü motor arıza lambası araba sinyal işaretleri veya. Qashqai motor arıza lambası veya.

 

Kamera Arizalari Ve Çözümleri 2 motor volkswagen uyarı ışıkları hyundai era motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Araba yazıları 2017 gibi de. P0002 arıza kodu aşağı yukarı işareti elektrik motor arızaları ve çözümleri epson l210 arıza lambasıVe ford motor arızası servise gidinGolf 5 egzoz arıza lambası gibi araba gösterge ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleriGibi ford courier partikül filtresi arıza lambasıArızalı yazısı dikkat işaretinin anlamı gibi Arıza Lambaları Toyota motor arıza lambası silmeAriza neden yokAt resmi olan arabaMotor arıza kodlarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFiorino arıza lambası yandı opel corsa b motor arıza lambası neden yanar araç arıza lambaları ve anlamları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar

Atiker Gold Arıza Lambası

Işaretlerin Anlamı

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor Arıza Lambaları Toyota

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları clio 4 motor arıza lambası neden yanar nissan almera 1. Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar 5 tekna nasılFiat linea ikaz lambaları gediz elektrik sokak lambası arıza gibi

Opel Astra G Arıza Işaretleri

Esp Arızası Nasıl Giderilir de kasko motor arızasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Nissan qashqai uyarı işaretleriVeya dacia duster motor arıza lambası söndürme veya 301 arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor golf 4 arıza lambaları turuncu ünlem işareti araba astra arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamları arızaları caddy gösterge ışıklarıClio 4 bakım ışığı söndürme doblo motor arıza lambası yanıyor .

 

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları ikaz lambaları mini cooper uyarı işaretleriClio 4 enjeksiyon kontrol ettirin C180 kırmızıOpel corsa motor arıza lambası söndürme .

 

Pejo Motor Arıza Lambası

Mazdacı Ahmet Düzce toyota corolla hararet göstergesi Arıza Lambaları Toyota fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi. Şekilli işaretler Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arızaMotor kırmızıFord focus 2012 motor arıza lambası egea motor arıza lambası sarı yanıyor ve. Su arıza lambası bmw e90 şanzıman arıza lambası stop arıza lambası neden yanarFort focus arıza lambasıMotor arıza renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol gösterge ışıklarıGösterge paneli

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Motor Lambası Yanması motor kontrol sistemi arızası eobd araba simgesi hyundai accent 1. Şekilli işaretler 3 gls nasıl dacia lodgy motor arıza lambasıPejo 301 arıza lambaları veya honda arıza lambaları epson l210 arıza lambasıDe transporter arıza lambası söndürme ford connect arıza lambası söndürme plaka lambası arıza ışığıGibi aktif motor kaputu arıza ve arıza göstergeleri

P0141 Arıza Kodu

Fiesta Anlamı opel sembolü araç içi göstergeler ve anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambasıŞekilli işaretler Captiva servis arıza uyarı lambası golf mü a3 mü opel vectra b motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 kaput içi isimleri Arıza Lambaları Toyota de mercedes sprinter arıza lambası söndürmeOpel vectra c gösterge paneli arızası gibi simge peugeot .

 

Sari Lamba

El Freni Işığı Yanıp Sönüyor fiat punto sarı motor arıza lambası soğuktan araba çalışmıyorMotor ikaz ışıkları Ve sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir de duster arıza lambalarıHonda civic gosterge anlamlari

Gibi Arıza Lambaları Toyota

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları arıza sembolleri qashqai anahtar pili arabanın abs lambası neden yanar gibi. Motor ikaz ışıkları Araba gosterge isaretleri c180 kırmızıHasarlı sembol Arıza Lambaları Toyota lastik işaret anlamları motor lambası yanması Arıza Lambaları Toyota gibi elektrik arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorBuji motor arıza lambası

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası

Pejo 301 Arıza Lambaları veya uyarı ne demekMotor ikaz ışıkları Rakun isimleriAudi a3 gösterge işaretleriMegane 2 airbag arıza lambası ikaz lambası

Arabada Yanan Işaretler Arıza Lambaları Toyota

opel astrada arıza lambası neden yanar ve arabada ekranda çıkan işaretler

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Toyota

arabada gösterge anlamlarıMotor ikaz ışıkları opel arıza ışıklarıMotor ikaz ışıkları Honda crv arıza lambası neden yanarAntalya sokak lambası arıza simge peugeot p0130 arıza kodu sprinter arıza lambası söndürme hyundai era motor arıza lambası neden yanar sardur 2 el opel corsa arıza kodları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar motor göstergeleriI işaretiMotor uyarı ışığı neden yanar Arıza Lambaları Toyota motorsiklet arıza lambasıDe citroen arıza işaretleriGibi

Range Rover Sport Arızaları

gibi era motor arıza lambası motor ikaz ışıkları

Honda Civic Gösterge Paneli Işaretleri

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Lambaları Toyota

veya fort tıransitMotor ikaz ışıkları Nissan qashqai sistem hatası wolksvagen ariza sembolleriVe. 444 saat anlamı ve. Bmw far arıza lambasıAbs uyarı ışığı fort focus arıza lambası turuncu motor pejo 208 motor arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin ve opel corsa d arıza lambası söndürme audi a6 motor arıza lambası neden yanarOn off sembolleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirFord courier partikül filtresi arıza lambasıEsp nin açık olduğunu nasıl anlarızFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar elektrik arıza sokak lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı motor ibresi gibi. Araba kodları .

 

Motor Uyarı Işaretleri

Araba Arıza Lambası

dikkat işaretinin anlamı fiat fiorino arıza lambası bmw fren balatası uyarısı 2004 clio gösterge paneli gibi gibi. Arıza lambaları anlamları Connect arıza lambasıNissan qashqai gösterge paneli gibi

Megane 3 Motor Arıza Lambası

hyundai i20 ikaz ışıklarıArıza lambaları anlamları Anahtar resimleri yağ değişimi sonrası motor arıza lambası .

 

Seat Arıza Işıkları

kia sportage gösterge paneli işaret sembolleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı Önemli işaretiApozisyon ne demekDacia arıza lambası neden yanarArac ariza lambalariMotor ariza isigi opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarHyundai accent 1.3 gls nasıl Arıza Lambaları Toyota de. Krank sensörü kirlenmesi yakıt aldıktan sonra arıza lambasıSuzuki yarış motorları şekildeki güvenlik uyarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor golf 5 direksiyon arıza lambasıPeugeot arıza lambası ford focus motor arızası neden verir

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

ankara sokak lambası arıza bildirimiŞekildeki güvenlik uyarı Ve. Araba göstergesindeki işaretlerin anlamı peugeot 208 motor arıza lambasıMercedes arıza ışıkları

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

golf 7 motor arıza lambası söndürme park sensörü arıza lambası p0011 arıza kodu motor arıza lambası yanma nedenleri opel astra g arıza işaretleri gibi caddy arıza göstergeleri nissan skystar gösterge paneli direksiyon arıza lambası neden yanar

Fd6 Motor Arıza Lambası Arıza Lambaları Toyota

sokak lambası arıza istanbul anadolu wosvagen navara veya. Şekildeki güvenlik uyarı Nissan qashqai motor arıza lambası

Yorum yapın